Користувацький вхід

Матеріали до уроків

Обмежити пошук фільтруванням:Інвентаризація ТМЦ

0

Систематизувати знання про інвентаризацію ТМЦ, розвинути
загальнокультурні компетентності та професійне мислення.
Розглянуто питання:
* Поняття інвентаризації
* Види інвентаризації
* Документальне оформлення
* Порядок та результати проведеної інвентаризаціїВідкритий урок

1

Мета: ознайомити учнів із цікавими фактами життя і творчості А.С.Малишка; проаналізувати поезію «Пісня про рушник»; розкрити зміст народно-поетичних символів; розвивати вміння виразно і вдумливо читати поезію, висловлювати власні думки щодо прочитаного; виховувати любов до матері, до отчого дому, повагу до звичаїв, традицій та оберегів свого народу.
Тип: урок сприймання та засвоєння нового матеріалу з випереджувальним навчанням.
Обладнання: портрет А.Малишка, виставка вишиваних рушників, презентації.Підготовка до контрольної роботи з теми "Вектори на площині"

0
tyt_0.jpg

Відеоурок "Підготовка до контрольної роботи з теми "Вектори на площині""
Будемо готуватися до контрольної роботи з геометрії з теми "Вектор на площині". Тільки здається, що це складно. Вчителька все докладно пояснить, опише і розв'яже. Дивіться уважно, запам'ятовуйте. Давайте навчатися разом.Урок 23. Друк текстового документа. Практична робота №3

0
tytulka-23.jpg

Урок 23. Друк текстового документа. Практична робота №3
Сьогодні я вам розкажу і покажу, як роздрукувати документ на принтері.
Ви дізнаєтесь про параметри, які можна вказувати і змінювати перед друкуванням. Також виконаємо практичну роботу №3.
Інформатика для 5 класу НУШ. До підручника «Інформатика 5 клас».
Автори: Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В. (2022 р.).Відеоурок "Розв'язування задач про рівномірний рух тіл"

0
tytul-rivnomirnyy_ruh.jpg

Відеоурок "Розв'язування задач про рівномірний рух тіл"
Хочу вас навчити розв'язувати задачі про рівномірний рух. Ви побачите рішення п'яти задач різної складності з докладними поясненнями і записами. Дивіться уважно до кінця і зможете самі розв'язувати подібні задачки. Давайте навчатися разом!Конспект уроку «Вимоги безпеки до майстерень та до лабораторій»

0

Вимоги безпеки до майстерень
Відповідно до Законів України «Про освіту» та «Про охорону праці» в навчальному закладі необхідно забезпечити безпечні умови проведення навчально-виховного процесу, зокрема виробничого навчання. Виробниче навчання у професійно-технічних училищах може бути організоване як у майстернях навчального закладу, так і на виробництві.Книга для додаткового читання української літератури у 8 класі

0

У Програмі з української літератури у 8 класі відведено 4 години на рік на позакласне читання.Урок 22. Сторінки текстового документа та їх форматування

0
tytulka-22.jpg

Урок 22. Сторінки текстового документа та їх форматування
А тепер поговоримо про сторінки текстового документа, їх властивості і параметри. Навчимося форматувати сторінки документа.
Це цікаво і зовсім нескладно. Вперед...
Інформатика для 5 класу НУШ. До підручника «Інформатика 5 клас».
Автори: Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В. (2022 р.).Відеоурок "Розв'язування задач про механічні хвилі"

0
hvyli.jpg

Відеоурок "Розв'язування задач про механічні хвилі"
Давайте вчитися розв'язувати задачі про механічні коливання і хвилі.
Покажу рішення п'яти різних задач про хвилі, детально все поясню і покажу. Ви теж такі задачі зможете розв'язувати без проблем. Давайте навчатися разом!Відеоурок "Розв'язування задач про згоряння палива"

0
zgoryannya-tytul.jpg

Відеоурок "Розв'язування задач про згоряння палива"
Будемо вчитися розв'язувати задачі про кількість теплоти при згорянні палива. Я покажу рішення п'яти різних за складністю задач, все детвльно поясню. І такі задачі не будуть для вас проблемою. Давайте навчатися разом!

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі