Користувацький вхід

Матеріали до уроків

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація "Образ ліричної героїні, котра любить читати. Роль літературних і музичних асоціацій у творі. Аналіз поетичних особливостей поезії "Книжки в обкладинках червоних"

0

Матеріал призначено для використання на уроках зарубіжної літератури в 5 класі під час вивчення поезії Марини Цвєтаєвої "Книжки в обкладинках червоних". В презентації передбачено здійснення аналізу поетичного твору та словникової роботи з літературознавчими термінамиФізичний диктант. 11 клас. Електромагнетизм.

1

Фізичний диктант для поточного контролю знань, який можна також використовувати як самостійну роботу за картками або усного опитування.Легко з лего. Таблиця множення

1

Презентація "Легко з лего" допоможе учням швидко набувати автоматизовані обчислювальні навички, а вчителю цікаво і змістовно організувати освітній процес в Новій українській школі.ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ №15 Тема. Розрахунок магнітних кіл постійного струму.

0

ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ №15
Тема. Розрахунок магнітних кіл постійного струму.
Мета: Навчитися розраховувати магнітні кола постійного струму за заданими параметрами..ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ №14 Тема. Розрахунок параметрів машини постійного струму

0

ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ №14
Тема. Розрахунок параметрів машини постійного струму
Мета: Навчитися розраховувати параметри машин постійного струму за заданими параметрами.ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ №13 Тема: Розрахунок параметрів заступної схеми однофазного трансформатора.

0

ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ №13
Тема: Розрахунок параметрів заступної схеми однофазного трансформатора.
Мета: Навчитися розраховувати параметри однофазного трансформатора за заданими параметрами.ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ №12 Тема: Розрахунок механічної характеристики асинхронного двигуна.

0

ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ №12
Тема: Розрахунок механічної характеристики асинхронного двигуна.
Мета: Навчитися розрахункам механічної характеристики асинхронного двигуна за його електромеханічними параметрами.ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ №11 Тема: Розрахунок конденсаторних батарей

0

ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ №11

Тема: Розрахунок конденсаторних батарей
Мета: Набути практичні навики з розрахунку конденсаторних батарей за заданими параметрами.
Матеріально-технічне та навчально-методичне забезпечення:
1. Калькулятор
2. Таблиці вибору схем та значеньПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ №10 Тема: Розрахунок перехідних процесів в лінійному електричному колі класичним методом.

0

ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ №10

Тема: Розрахунок перехідних процесів в лінійному електричному колі
класичним методом.
Мета: Навчитися проводити розрахунки перехідних процесів класичним методом за заданими параметрами.ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ №9 Тема. Розрахунок трифазних електричних кіл при з’єднанні споживачів трикутником.

0

ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ №9
Тема. Розрахунок трифазних електричних кіл при з’єднанні споживачів трикутником.
Мета: Навчитися розраховувати електричні кола синусоїдного струму при з’єднанні споживачів трикутником за заданими параметрами.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі