Користувацький вхід

Матеріали до уроків

...

Обмежити пошук фільтруванням:Брошура "Листи мові"

0

У брошурі "Листи мові" надруковано творчі перекази тексту С.Плачинди учнів 11 класу. Можна використовувати як зразок творчого перказу учнями запропонованого авторського тексту на уроках розвитку мовлення або у позакласній чи гуртковій роботі.“Saint Patrick's Day”

1

Позакласний захід:“Saint Patrick's Day” для учнів 7 класу можна використати як під час уроку так і як урок-свято. Учні мають змогу проявити себе як у різних конкурсах, так і дізнатися про звичаї та традиції ірландців.Розробка уроку для 1 класу (НУШ) Тема: Зустрічаймо Новий рік

0

Урок музичного мистецтва
1 клас (НУШ)
Тема : Зустрічаймо Новий рік.Збірник завдань з теми: "Getting around town"

0

Збірник завдань з теми "Getting around town" містить лексику, корисні вислови, діалоги, тексти, лексичні завдання, комунікативні завдання та інше.Складне речення( тренувальні вправи).Презентація

0

Презентація створена для роботи учнів 9 класу за темою "Складне речення"(тренувальні вправи).Є матеріал для роботи в парах,групах.Нематеріальні ресурси підприємства: формування й оцінка.

0

Визначальною рисою сучасного періоду розвитку всіх без винятку розвинених країн є зростання в суспільному виробництві ролі науково-технічних знань та інших результатів творчої діяльності людини. Використання накопиченого капіталу знань веде до суттєвих змін у характері функціонування підприємств та організацій. Значення фізичних товарів і обладнання поступово зменшується, тоді як значення послуг і нематеріальних ресурсів неухильно зростає.
1. Поняття нематеріальних активів
1.1 Сутність нематеріальних активів
1.2 Види нематеріальних активів та особливості їх облікуКонспект уроку "Основи слюсарної справи" за темою «Способи одержання сталі»

0

Сьогодні технологічні інновації є визначальним чинником у підтримці конкурентоспроможності металургії на світовому ринку. Які основні тренди галузі на сьогоднішній день і що дозволить підготуватися до майбутніх викликів на світовому ринку?
Тенденції у світовій металургії
Металургія насправді не така вже й консервативна галузь, як прийнято вважати, й вона не відстає від інших галузей в слідуванні основним світовим тенденціям.Конспект уроку "Трактори та автомобілі" за темою «Перевірка технічного стану форсунки»

0

В процесі експлуатації дизельного двигуна якість роботи форсунок поступово погіршується внаслідок зниження тиску початку підйому голки розпилювача через ослаблення робочої пружини, закоксування або засмічення отворів розпилювача, а також заїдання його голки.
Перевірку та регулювання форсунок проводять безпосередньо на двигуні автомобіля або на спеціальному обладнанні в цеху.Використання ребусів на уроках ботаніки

0

Ребуси використовуються для поглиблення і систематизації знань під час ігрової діяльності, допомагають зацікавити учнів та розвивати аналітичні здібності.« Дистанційне інтернет-навчання в умовах пандемії. Організація та досвід проведення занять з фізичного виховання».

0

Дистанційне навчання в умовах пандемії з фізичного виховання.
Нове сучасне онлайн навчання студентської молоді.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі