Користувацький вхід

Матеріали до уроків

Обмежити пошук фільтруванням:Компетентнісні задачі з математики

0

Прикладні задачі з математики, які формують ключові компетентності учнів старшої школиРелаксація на уроках фізкультури

0

Релаксація – обов’язковий елемент кожного заняття. Форми і методи
відновлення існують різні. Для відновлення сил в заключній частині заняття можна використати такі вправи, які обов’язково супроводжуються легким музичним супроводом та посмішкою вчителя.
Дані вправи подобаються дітям і кожного разу можна використати якийсь
інший спосіб. Дуже єфективним є такий вид проведення заключної
частини заняття.Інтеграл та його застосування

0

Поняття інтеграла широко застосовується в різних сферах людської діяльності, тому до цієї теми приділяється особлива увага. Основна мета заняття – використання теоретичних знань при розв’язуванні практичних задач. Презентація створена для повторення матеріалу з теми «Інтеграл» та підготовки здобувачів освіти до контролю знань в умовах дистанційного навчання.Бій під Крутами

0

Даний матеріал можна використовувати як під час уроку, так і виховної години присвяченої пам'яті героям Крут.ЯДС

1

Цей матеріал може використовуватися на уроках ЯДС - 1 клас. Тиждень 22. Транспорт. Тема: "Для чого потрібні правила дорожнього руху?"
Матеріал пояснює чому потрібно дотримуватися правил дорожнього руху.Методика навчання передачі м'яча в волейболі

0

Даний матеріал може використовуватися вчителем фізичної культури при вивченні модуля " Волейбол"Методичні рекомендації до лекційного заняття з навчальної дисципліни "Організація дорожнього руху" за темою "Структура організації дорожнього руху"

0

Автомобільний транспорт міцно увійшов до сучасного життя, забезпечуючи великий об’єм перевезень у всіх сферах людської діяльності. Промисловість, будівельна індустрія, сільське господарство, торгівля не може нормально функціонувати без широкого використання автомобілів.Методика навчання прийомів тактики гри в баскетбол

0

Даний матеріал призначений для вчителів фізичної культури при підготовці до вивчення модуля "Баскетбол"Практична робота з дисципліни "ОРГАНІЗАЦІЯ ДОРОЖНЬОГО РУХУ" за темою «Визначення конфліктних точок та оцінка складності розв’язки»

0

«Визначення конфліктних точок та оцінка складності розв’язки»
Мета роботи:
- здобути навики оцінки умов безпеки руху на міських пересіченнях та примиканнях за допомогою конфліктних точок;
- визначити проблемні місця на вулично-дорожній мережі та прийняти проектні рішення, що стосуються зміни характеру руху.Самостійна робота (5 клас НУШ). Множення десяткових дробів.

0

Математика, 5 клас. Самостійна робота (5 клас НУШ). Множення десяткових дробів. Проміжковий контроль знань. Час виконання роботи 20 хвилин.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі