Користувацький вхід

Матеріали до уроків

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інформплакат до уроків з вивчення творчості Моріса Метерлінка (символіка п'єси "Синій птах")

0

Інфографіка-це візуальне висвітлення інформації,призначене для швидкого та чіткого відображення загальних відомостей. Дана розробка може покращити сприйняття інформації на уроці-підсумку з теми "П'єса-казка "Синій птах" Моріса Метерлінка. Процес створення інфографіки можна розглядати як візуалізацію даних, створення інформаційних схем і гроно, що допомагають систематизувати набуті знання учням з будь-якої теми навчальної програми. За бажанням, учитель може запропонувати учневі створювати інфографіку протягом вивчення зазначеної теми індивідуально або в команді (групова робота).Влаштування покрівлі з рулонних матеріалів. Рулонні покрівлі.

0

Рулонні матеріали, вимоги до них. Влаштування покрівель з рулонніх матеріалів.Перспективи використання надпровідності

0

Презентація допоможе учням глибше зрозуміти зміст виучуваного матеріалу, суть, відтворити в пам'яті основні поняття надпровідності: квантове явище протікання електричного струму у твердому тілі без втрат, тобто при строго нульовому електричному опорі тіла та усвідомити важливість і перспективи використаня надпровідності.Хімія. Опорний конспект у визначеннях, таблицях, схемах. І курс

0

У даному посібнику у зручній формі (у вигляді визначень, таблиць і схем) уміщено опорні конспекти з хімії для учнів І курсу ПТНЗ, які вивчають хімію відповідно до програми Міністерства освіти і науки України з хімії за рівнем стандарту.
Посібник призначений для учнів та викладачів хімії загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів, абітурієнтів, а також для всіх, хто цікавиться хімією.Письмове додавання і віднімання багатоцифрових чисел. Розв'язування задач

0

Письмове додавання і віднімання багатоцифрових чисел. Розв'язування задач. Презентація для уроку математики в 4 класіКритичне мислення молодших школярів як важливий чинник медіаграмотності при робоі з інформацією

0

Даний методичний посібник розкриває методики роботи вчителя початкових класів по розвитку критичного мислення школярів під час сприймання інформації різних типів, що є важливим чинником формування медіаграмотності учнів.

Рекомендований для використанння вчителями початкових класів та вчителями інформатики, образотворчого та музичного мистецтва.Презентація «Ознаки фізіологічної та соціальної зрілості»

0

Презентація "Ознаки фізіологічної та соціальної зрілості" для проведення виховного заходу для учнів професійно-технічних навчальних закладів.Презентація для проведення виховного заходу «Енергетичні проблеми суспільства»

0

Презентація на тему "Проблеми суспільства", для проведення виховного заходу для учнів професійно-технічних навчальних закладівПрезентація «Технологія приготування та подача розсольників і солянок»

0

Презентація "Технологія приготування та подача розсольників та солянок" до уроку виробничого навчання для учнів з професії "Кухар 4р."Презентація «Супи у світовій кулінарії»

0

Презентація "Супи в світовій кулінарії" для учнів з професії "Кухар 4р."Тема ппограми "Пригнотування супів"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі