Користувацький вхід

Матеріали до уроків

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація до уроку англійської мови "London"

1

Мультимедійна презентація для учнів 4-5 класів під час вивчення про столицю Великобританії та Північної ІрландіїПрезентація до уроку з англійської мови "Irregular Verbs"

0

Презентація до уроку з англійської мови "Irregular Verbs"

Spin the pointer and say the other two forms of the irregular verb...Розробка уроку з української мови «Антоніми. Пароніми»

1

Дана розробка уроку містить матеріал із використанням інтерактивних технологій і нестандартних методів та прийомів для узагальнення, систематизації вивченого матеріалу з теми «Антоніми. Пароніми» (для учнів 10-х класів).

Для вчителів-словесників, студентів-філологів.Презентація для уроку образотворчого мистецтва,4 клас «Мистецька палітра Косівщини»

0

Презентація для уроку образотворчого мистецтва,4 клас
Вербовецька ЗОШ І-ІІ ступенів
Косівського району
Івано-Франківська обл.Видатні вітчизняні оратори. Грирорій Сковорода

0

Матеріали для підготовки і проведення заняття з риторики про відомих українських риторів та ораторів, зокрема про Григорія Сковороду.Видатні вітчизняні оратори. Феофан Прокопович

0

Відомості про визначного українського діяча епохи бароко, людину енциклопедичних знань, філософа, письменника, ритора, оратора та його працю "Про риторичне мистецтво" допоможуть при проведенні заняття з риторики.Риторика. Поради лекторам від А.В.Коні

0

Матеріали для підготовки і проведення заняття з риторики на тему: "Постать лектора"Вивчення трагедії Вільяма Шекспіра "Гамлет"

0

Для узагальнення роботи над філософською драмою Вільяма Шекспіра "Гамлет" рекомендовано використати анкету твору.Презентація на тему "Ukraine is my home"

1

Презентація на тему "Ukraine is my home". Може бути використана на уроках та в позакласних заходах.Презентація -гра "Впізнай прапор європейської країни"

0

Дана презентація допоможе провести перший урок в новому навчальному році 2017-2018.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі