Користувацький вхід

Останні публікації

2020-01-25 20:27
2020-01-25 19:42

Матеріали до уроків

...

Обмежити пошук фільтруванням:Popular British Sports

0

Даний матерал може бути використаний на уроках аглійської мови в 7 класі під час вивчення теми "Sport"New Zealand

0

Даний матеріал може бути використаний як додаткова країнознавча розробка для уроків англійської мови в 7 - 8 класах загальноосвітньої школи.Визначення місць пошкоджень в кабельних лініях

0

МЕТОДИ ВИЗНАЧЕННЯ МІСЦЬ ПОШКОДЖЕНЬ КАБЕЛЬНИХ ЛІНІЙ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧПрактикум з предмета «Фармакологія та медична рецептура» для студентів ІІ курсу (МН і МС відділення)

0

1. Завдання для самопідготовки студентів (позааудиторна робота)
з практичного заняття № 1 (ІІ курс) з теми: „Лікарські форми для ін’єкцій. М’які, тверді лікарські форми.”…………………………………….стор. 3-6
2. Завдання для самопідготовки студентів (позааудиторна робота) з практичного заняття № 2 (ІІ курс) з теми „Антисептичні та дезінфекційні засоби. Хіміотерапевтичні засоби. Антибіотики.”………………..стор. 7-17Практикум з предмета «Фармакологія та медична рецептура» для студентів ІІІ курсу (МН і МС відділення)

0

1. Практичне заняття № 1.
Тема: «Кардіотонічні і протиаритмічні засоби. Засоби, що використовуються при вінцевій недостатності.»……………………………………………стор. 3-10
2. Практичне заняття № 2.
Тема: «Антигіпертензивні і сечогінні засоби.»………………………. стор. 11-18
3. Практичне заняття № 3.
Тема: «Засоби, що впливають на функції органів травлення. Засоби, що впливають на тонус і скоротливу діяльність міометрію.»……………стор. 19-35
4. Практичне заняття № 4.
Тема: «Засоби, що впливають на системукрові.»…………………… стор. 36-43
5.
5.Практичне заняття № 5.Проїзд перехресть (методична розробка)

0

В даній методичній розробці описано проїзд регульованих і нерегульованих перехресть, різнозначних або не різнозначних доріг, а також в інших дорожньо-транспортних ситуацій.

Рекомендації допоможуть викладачам у підготовці до уроку з теми "Проїзд перехресть".Додавання і віднімання чисел 0, 1, 2 (презентація)

0

Презентація до уроку "Додавання і віднімання чисел 0, 1, 2"Математична розминка з Лего (презентація)

0

Мета: закріплювати вміння учнів додавати та віднімати числа у межах 10; закріплювати навички усної лічби; розвивати логічне мислення, піднімати емоційний настрій через використання ігрових моментів та сюрпризних моментів; виховувати цікавість та інтерес до успіхів у математиці.Матеріал для проведення спортивного свята "Тато, мама, я - спортивна сім'я"

1

Ці матеріали допоможуть вчителеві сформувати цікавий спортивний захід, до якого долучаться не тільки діти, а батьки.Альтернативна енергетика і довкілля (предметний захід з дисципліни «Енергозбереження»)

0

Розробка предметного заходу з дисципліни "Енергозбереження" приуроченого до Дня енергетика на заявлену тему для студентів IV курсу коледжу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі