Користувацький вхід

Матеріали до уроків

...

Обмежити пошук фільтруванням:Впровадження інноваційних технологій на уроках економіки

0

Ідея втілення інноваційних технологій в навчання стала останнім часом предметом інтенсивних теоретичних та практичних досліджень. Нині потрібний викладач, який міг би оновлювати, удосконалювати зміст своєї діяльності. Впоратися з цим завданням можна тільки за умови розумного поєднання традиційних та інноваційних форм і методів навчання.Будь-який урок – це педагогічне явище, витвір викладача, на якому учні не тільки отримують, а й демонструють свої знання, вміння та навички.Методична доповідь з теми: «Моніторинг навчального процесу – запорука підвищення якості освіти згідно до вимог сучасності»

0

Компетентність викладача української та зарубіжної літератури щодо моніторингу якості освіти як обов’язкова умова успішності його професійної діяльностіПрезентація до уроку курсу "Правознавства", 9 клас "Що означає бути громадянином держави "

0

Презентація до уроку курсу "Правознавства", 9 клас "Що означає бути громадянином держави " допоможе вчителю провести урок з використанням інтерактивних технологій.Понятие о файловой системе

0

Файловая система — это то, на чем держится далеко неидеальный, но маломальский порядок на наших жестких дисках. Носители информации способны лишь хранить, записывать или считывать биты данных из определенных секторов, а за доступ к информации отвечает именно файловая система. Этому термину можно дать несколько определений, каждое из которых верно.Казочка-до уроку підказочка (лінгвістичні казки)

0

Лінгвістична казка – це дуже цікавий вид навчання. За допомогою неї можна із захопленням розповісти про правила української мови, члени речення, різні частини мови.
Використання лінгвістичного тексту на уроках мови підвищить зацікавленість учнів до навчального мовного матеріалу, систематизує їх знання, продовжить роботу над розвитком логічного мислення.Дидактичні ігри на уроках зарубіжної літератури

0

Дидактична гра – це вид діяльності, залучившись до якої, діти навчаються. Поєднання навчальної спрямованості й ігрової форми дозволяє стимулювати невимушене оволодіння навчальним матеріалом. Захопившись грою, дитина не помічає, що вчиться, запам’ятовує нове, орієнтується в незвичайних ситуаціях, що поповнюється запас її понять, уявлень, розвивається її фантазія.настільний годинник з тумбочкою

0

матеріали призначені для використання на уроках трудового навчання для молодих вчителів та студентів вузівУрок читання 1 клас

0

Закріплення звука [ш] букви Шш («ши»). Опрацювання вірша Т.Коломієць «Колосок»,казки В.Орлова «Пригоди Каштанчика». Продовження роботу над засвоєнням букви ш, звука [ш]. Формування у дітей навичок виразного і свідомого читання зв’язного тексту. Розвивання усного мовлення творчих здібностей, фантазії,пам'яті,уваги. Збагачування словникового запасу учнів. Виховання у дітей дбайливого ставлення до природи.Розвиток творчої самостійності та пізнавального інтересу засобами інтерактивного навчання (теоретичні основи)

0

Духовні й економічні зрушення, що відбуваються в Україні, зумовлюють реформування освіти, яка має сприяти утвердженню людини як найвищої соціальної цінності, розкриттю її здібностей, задоволенню різноманітних освітніх потреб. Сучасне життя ставить перед школою нові завдання: виховання творчої особистості, здатної, на відміну від людини-виконавця, самостійно мислити, народжувати оригінальні ідеї, приймати нестандартні рішення.Путівник уроку «Складання діалогів з кількісними числівниками. Етика взаємовідносин споживача та інших учасників ринку. Поведінка та мовний етикет споживача»

0

Технологічна картка інтегрованого уроку з української мови та фінансової грамотності.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі