Користувацький вхід

Матеріали до уроків

...

Обмежити пошук фільтруванням:ЗАВДАННЯ НА РОЗВИТОК КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ

0

Тема 11-12 «В пошуках художньої експресії» (Підручник «Мистецтво»
9кл.Л.М. Масол. – К. :Освіта, 2017.ЗАВДАННЯ НА РОЗВИТОК КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ

0

Тема 11-12 «В пошуках художньої експресії» (Підручник «Мистецтво»
9кл.Л.М. Масол. – К. :Освіта, 2017Прийоми мотивації учнів на уроках природознавства у початковій школі

1

Цей матеріал допоможе вчителю різноманітнити прийоми мотивації учнів до вивчення природознавства.Презентація "Герберт Джордж Уеллс "Чарівна крамниця""

0

Короткі відомості про Г.Уеллса, вікторина. Портрети письменника. Знайомство з термінами: фантастика, фентезі. Словникова робота до твору. Евристична бесіда. Порівняльна характеристика почуттів батька і сина. Підсумкова бесіда.Пам'ятки –інструкції для організації виконання самостійних робіт в початкових класах

0

Пам'ятки –інструкції для організації виконання самостійних робіт в початкових класахПоняття про фразеологізм, його лексичне значення (розробка уроку і презентація)

0

Поняття про фразеологізм, його лексичне значення

Мета. Ознайомити учнів з фразеологізмами, навчити знаходити їх у текстах, пояснювати значення і правильно використовувати у своєму мовленні; виховувати любов та повагу до рідної мови.

Тип уроку: урок вивчення нового матеріалу.

Обладнання: підручник (автор О. В. Заболотний, В. В. Заболотний), фразеологічні словники.

Види роботи: бесіда, робота в парах, дослідження-спостереження, дослідження-зіставлення, пошуково-вибіркова робота.Тарас Шевченко "Тече вода з-під явора". Літературне читання 2 клас

0

Короткі біографічні відомості Тараса Григоровича Шевченка. Опрацювання вірша "тече вода з-під явора"Зерноочисні та спеціальні насіннеочисні машини

0

Презентація теми "Зерноочисні та спеціальні насіннеочисні машини" з навчальної дисципліни "Механізація і автоматизація сільськогосподарського виробництва".
В презентації розкриті способи очистки зерна та сучасні машини , їх будова , робота.Кросворди до теми "ССавці"

0

У даній роботі представлені кросворди для вивчення теми "Ссавці". На уроках біології кросворди можна використовувати на етапі контролю знань учнів з певної теми уроку чи цілого розділу .Їх також можна запропонувати учням як домашнє завдання з метою зацікавленості дітей у вивченні предмета, вироблення навичок самостійної роботи з літературою.Узагальнення по темі Рівняння

0

За час навчання у школі учні мають змогу неодноразово переконатись у тому, що під час розв’язування ряду задач з математики, фізики, хімії, біології і, навіть української мови, на допомогу приходять рівняння. Складати цікаві рівняння вдається не кожному, проте кожен може стати майстром у розв’язанні рівнянь.
Під час уроку учні об'єднуються у дві групи. Одна з них виконує завдання за комп'ютером на власній сторінці сайту vintest.org.ua, а друга - виконує письмові завдання.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі