Користувацький вхід

Останні публікації

Матеріали до уроків

...

Обмежити пошук фільтруванням:Ідеал воїна-захисника в билині "Ілля Муромець і Соловей-Розбійник"

0

Матеріали до проведення уроку зарубіжної літератури в 7 класі. Окремі слайди містять завдання для індивідуальної та групової роботи."Друга світова війна в європейській поезії"

0

Презентація на тему: "Друга світова війна в європейській поезії" є додатковим матеріалом для проведення уроків зарубіжної літератури в 7 класі.Спорт. Улюблені види спорту

1

Конспект уроку узагальнення та систематизація знань, вмінь, навичок з теми "Спорт" з англійської мови, 6 класКомплекс вправ ранкової гімнастики для старшої групи. Літні вправи

0

Комплекс вправ ранкової гімнастики для старшої групи.
Літні вправи

І. Ходьба звичайна (30с.). Ходьба на носочках, як «лисичка» (20с.). Ходьба мілким кроком ( 20с.). Ходьба з високим підніманням стегна, як «чапля» (20с.). Біг у середньому темпі, як «конячки» (30с.). Ходьба звичайна. Шикування врозтіч.

ІІ. Комплекс вправ «Морські пригоди».
1. «Привітаємо сонечко».
В. п. – ноги разом, руки внизу.
на 1 – підняти руки вгору, помахати.
на 2 – в. п. (повторити по 5 раз).Відеоурок "Розв'язування задач про тиск і силу тиску"

0
tysk.jpg
Відеоурок "Розв'язування задач про тиск і силу тиску"
Приклади розв'язування задач на тему "Тиск твердих тіл на поверхню".
Наводяться приклади рішення п'яти задач з докладним поясненням ходу розв'язку.
Для уроків фізики в 7 класі.


Методична розробка "Пряма на площині"

0

Методична розробка з дисципліни « Вища математика» на тему: « Пряма на площині» як навчальний матеріал для студентів, що містить обов’язковий лекційний курс, передбачений навчальною програмою.Щоденні 3 Цікаві завдання з математики

0

Збірник містить різноманітні за змістом, ступенем складності та формою виконання завдання з математики, які допоможуть вчителю успішно реалізувати вимоги Нової української школи. Доцільно використовувати під час
роботи за технологією «Щоденні 3». За допомогою цих матеріалів вчитель матиме змогу організовувати самостійну індивідуальну та парну роботу на уроках і в позаурочний час.
Збірник адресований вчителям початкових класів для роботи з учнями 3 класів.Графи: Методичні вказівки до вивчення дисципліни «Дискретна математика»

0

Графи: методичні вказівки до вивчення дисципліни «Дискретна математика» для для студентів спеціальності 123 Комп’ютерна інженеріяПрезентація до уроку: "Технічне обслуговування електрообладнання автомобіля "

0

Мультимедійний супровід у вигляді презентації до уроку "Технічне обслуговування електрообладнання автомобіля", метою якого є вивчити основні операції і послідовність їх виконання при проведенні технічного обслуговування акумуляторної батареї, генератора реле-регулятора, приладів системи запалювання, стартера і звукового сигналуПрезентація "Квадратична функція її графік та властивості"

0

Презентація до уроку квадратична функція її графік та властивості. Алгоритм розміщення квадратичної функції на координатній площині. Розв'язування рівнянь графічним способом.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі