Обмежити пошук фільтруванням:
Усна лічба – необхідна складова частина кожного уроку математики. Нави-чки усної лічби повинні мати всі учні. Без цього неможливе успішне опрацю-вання складних математичних понять.
Молодших школярів завжди приваблює нове, цікаве. Тому й добираю для усної лічби задачі – вірші, що потребують певних математичних обчислень, задачі – жарти, які сприяють розвиткові кмітливості, лічилки, що допомага-ють засвоювати матеріал, виховують уважність.
Під час ознайомлення з нумерацією корисні віршовані загадки, що крім кі-лькісної та порядкової лічби, передбачають деяке узагальнення математичних понять.
Матеріал підготований для урізноманітнення методів та форм проведення уроків математики в 5-их та 6-их класах НУШ.
У даній роботі розкрито та обґрунтовано зміст теоретико-методичних основ використання сучасного інноваційного обладнання на уроках фізичної культури в початковій школі.
Урок 5. Анімація об'єктів на слайді
Сьогодні будемо вивчати створення анімації для об'єктів на слайді презентації. Ви навчитесь самостійно створювати та налаштовувати круті анімаційні ефекти. Зробіть свою презентацію неповторною. Дивіться відео до кінця і вчіться. До підручника «Інформатика 6 клас». Автори: Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В. (2023 р.).
Відеоурок "Як виконати дослідження"
На уроці ви дізнаєтесь, як правильно і ефективно виконувати дослідження природи. Буде цікаво і повчально. Давайте навчатися разом. За підручником Т. Коршевнюк, О. Ярошенко "Пізнаємо природу", 5 клас НУШ (2022).
Допоможе вчителям у розвитку навичок аудіювання та урізноманітніть уроки англійської мови.
Стаття корисна вчителям с точки зору методики викладання англійської мови.
Даний метеріал можна використати під час вивчення та закріплення знань з теми Оксигеновмісні органічні сполуки для учнів 9 та 10 класів
Літературний диктант допоможе вчителеві перевірити рівень знань змісту трагедії В.Шекспіра "Гамлет". Диктант можна використати на етапі перевірки домашнього завдання.
Даний матеріал можна використовувати вчителями хімії під час вивчення теми Оксигеновмісні органічні сполуки.Спирти. Під час урочної та позаурочної роботи з учнями , а також для класних керівників під час виховних годин та бесід з учнями