Користувацький вхід

Матеріали до уроків

...

Обмежити пошук фільтруванням:"Цікава книга природи". Підсумковий урок. 3 клас

0

Дана презентація створена для систематизації знань учнів з розділу; розвивати увагу, мислення, пам'ять, зв'язне мовлення; удосконалювати навички свідомого читання творів.Я у світі. Вчимося вчитися. Пам'ять і увага. Презентація до уроку.

0

Дана презентація орієнтована на розвиток в учнів навичок розумової праці, уміння оперувати знаннями, виділяти головне, аналізувати, робити висновки;показати, що увагу і пам'ять можна розвивати за допомогою різних вправ та цікавих завдань.План-конспект уроку "Подорож"

0

План-конспект уроку з англійської мови на тему "Подорож" для 6 класу. Презентацію до теми додано.Презентація до уроку "Внутрішні води Африки"

0

Презентація допоможе цікаво подати матеріал, провести етап актуалізації знань та етап узагальнення і систематизації знаньЕкологічне виховання учнів у процесі викладання географії

0

У даних матеріалах автор ділиться з колегами досвідом виховання екологічної культури в школярів у процесі викладання географіїВивчення рельєфу на уроках географії

0

Вивчаючи географію як шкільний предмет, вчителям треба приділяти значну увагу вивченню рельєфу, виділяти основні геоморфологічні поняття, формувати уміння і навики як складову частину геоморфологічної освіти школярів. Дано розробку уроку в 6 класі на тему "Мінерали і гірські породи, що складають земну кору", приклад уроку узагальнення знань з теми «Літосфера». Пропоную вчителям географії для використання у своїй роботі.Презентація до інтегрованого уроку математики 4 клас

0

Птахи на крилах весну принесли
Тема: Множення іменованих чисел на двоцифрові. Порівняння задач на знаходження числа за двома різницями. Запис периметра і площі квадрата у загальному вигляді. Розв’язування задач на знаходження числа за його дробом. Птахи рідного краю.Володимир Свідзінський – один з найталановитіших представників високого модернізму

1

Презентація допоможе опрацювати життєвий і творчий шлях В. Свідзінського (профіль - українська філологія)Комп'ютерна презентація "Папороті"

0

У комп'ютерній презентації містяться наочні та інформаційні матеріали до уроку біології з вивчення папоротей у 6-му класі.Комп'ютерна презентація "Плауни. Хвощі"

0

У комп'ютерній презентації містяться наочні та інформаційні матеріали до уроку біології з вивчення плаунів та хвощів у 6-му класі.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі