Користувацький вхід

Останні публікації

4 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтегрований,сюжетно-рольовий урок з фізичної культури та англійської мови. "Зимові канікули у Лондоні або Грінч - вікрадач різдва".

0

Сценарій різдвяного,інтегрованого,сюжетно-рольового уроку з фізичної культури та англійської мови.
Грінч вирішує побешкетувати та викрадає різдвяну ялинку,але всім відомо, що без ялинки немає різдвяного духу і ось тут розпочинаеться найголовніше...
За умовою викрадача,діти повинні виконувати завдання та здобувати підказки,щоб знайти і забрати ялинку.Урок позакласного читання. "Байки Леоніда Глібова"

1

Матеріал уроку допомагає закріпити знання учнів пр жанрові особливості байки,вчить знаходити аналогії між зображеннями у байках і вчинками людей.На цьому уроці можна навчити дітей будувати свої міркування,розвинути образне мислення.Перший урок "Діти об'єднують Україну"

0

Представляю розробку першого уроку в 4 класі. Для формування національної свідомісті школярів;
для розвитку бажання брати посильну участь у розбудові держави.«Осінній вернісаж»

0

Мета . Розширювати знання дітей про пори року, їх особливості, прикмети. Познайомити з етимологією назв місяців. Прищеплювати учням любов до рідного краю, здатність відчувати красу і гармонію навколишнього світу, повагу до народної мудрості. Розвивати логічне мислення, спостережливість, увагу, пам'ять, зв’язне мовлення; сприяти духовному розвитку дітей. Виховувати любов до рідного краю.
Обладнання . Макети дерев, кошики з дарунками осені, осінні квіти, вироби дітей, осіннє листя, ілюстрації пташок, плакат «Осінь щедра, осінь золотава».Виховний захід «Чистота – запорука здоров'я»

0

Виховний захід «Чистота – запорука здоров я» формує в учнів культурно-гігієнічні навички для зміцнення фізичного здоров я, розширюються знання дітей про предмети особистої гігієни та культури, ознайомлюються з історією виникнення мила, гребінця, зубної щітки. Також необхідність людині зберігати зуби міцними та здоровими, вміти правильно користуватись зубною щіткою. Обов’язково виховувати у дітей розуміння, що гігієна повинна стати звичкою у повсякденному житті.Розробка уроку-екскурсії "Природа навесні"

0

Дана розробка містить план-конспект уроку-екскурсії для початкової школи по ознайомленню із змінами в природі навесні.Урок 16. Електронна пошта. Захист облікового запису. Культура листування.

1

1. Електронна пошта.
2. Захист облікового запису.
3. Культура листування.4 клас.Урок позакласного читання.Подорож до читацької скарбнички В.О.Сухомлинського.

0

Урок
позакласного читання у 4 класі

Тема: Подорож до читацької скарбнички В.О. Сухомлинського.
Мета: познайомити учнів з творчістю геніального письменника, педагога В.О.. Сухомлинського. Вчити висловлювати своє ставлення до героїв творів, розвивати інтерес до книги. Удосконалювати навички інтонаційного читання. Розвивати мислення, мовлення, творчі здібності учнів; виховувати у дітей найкращі моральні якості ,почуття любові до навколишнього світу відповідальності за свої вчинки,доброти і милосердя,бажання дарувати людям радість.Українські вечорниці «Рідний край, де ми живемо, Україною зовем»

0

Під час підготовки та проведення свята діти дізналися про національні традиції проведення український вечорниць, про походження та елементи український костюмів.Рід іменників. Змінювання іменників за числами

0

Тема: Рід іменників. Змінювання іменників за числами.
Мета:
• формування предметних компетентностей: удосконалювати вміння учнів визначати рід і число іменників; змінювати іменники за числами;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі