Користувацький вхід

4 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Серія уроків у 4 класі з теми "Life in cities and villages" (Nesvit)

1

Дана серія конспектів розроблена для учнів 4 класу, котрі навчаються по підручнику А.М.Несвіт, містить різноманітні вправи для кращого формування та розвитку навиків усного та писемного мовлення + тестТвір-опис за власними спостереженнями (урок розвитку мовлення)

0

Навчити говорити, мислити, творити серед природи, важливо для зміцнення емоційно-духовного зв’язку дітей з довкіллям, здатності відчувати красу природи, зупиняти зацікавлений погляд на найяскравіших виявах виразності у природі. Саме творчість має допомогти дитині полюбити природу всім серцем, навчитися захищати рідне і дороге серцю.
Тому, з метою формування екологічної культури на уроках зв’язного мовлення, як результат екскурсій та спостережень, пропоную дітям складання творів за власними спостереженнями.Сценарій виховного заходу «А над світом вишивка цвіте»

0

Сценарій виховного заходу «А над світом вишивка цвіте» сприяє розвитку естетичного смаку та творчого мислення.Серія уроків у 4 класі з теми "All about us" (Nesvit)

1

Дана серія конспектів розроблена для учнів 4 класу, котрі навчаються по підручнику А.М.Несвіт, містить різноманітні вправи для кращого формування та розвитку навиків усного та писемного мовлення + тестКонспект уроку з інформатики у 4 класі "Збереження інформації"

0

Конспект уроку з інформатики у 4 класі на тему "Збереження інформації".ЗПР Корекція розвитку

1

Інклюзивна освіта. Календарне планування з корекції розвитку для учнів 4 класу(ЗПР)Сценарій «Прощавай, початкова школо!»

0

Створити святкову атмосферу прощання з початковою школою, формувати в дітей почуття вдячності, розвивати творчі можливості, виховувати згуртованість в дитячому колективі.Прощай начальная школа

0

Прощавай, початково школо.
Номінація: відкритий виховний захід.

Мета: створити атмосферу свята, гарного настрою; формувати в учнів ціннісне ставлення до себе, потребу в подальшому оволодінні знаннями; розвивати різнобічні таланти учнів; виховувати впевненість у своїх силах.
При підготовці до свята слід враховувати творчі можливості класу, щоб зробити його незабутнім та неповторним.
Дана розробка – це свято для випускників початкової школи. Воно поєднує в собі елементи літературної, музичної та театралізованої постанови.Закріплення знань про однорідні члени речення.

0

Важливо удосконалити знання учнів про однорідні члени речення,
розділові знаки при однорідних членах , інтонування речень з
однорідними членами , навички самостійної роботи;
розвивати вміння складати речення з однорідними членами,
збагачувати словниковий запас учнів, розвивати зв’язне мовлення;
виховувати любов до природи, бережливе ставлення до неї,
дружні почуття до однолітків.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі