Користувацький вхід

4 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Сонячна система

0

СОНЯЧНА СИСТЕМА. 4 КЛАС
Тема. Сонячна система
Мета. Ознайомити учнів з елементами астрономії, на доступних прикладах розкрити такі поняття: Всесвіт, Сонце, планети, Сонячна система; формувати науковий світогляд, уміння міркувати, аналізувати, робити висновки, працювати в групах для виконання пошукових завдань; розвивати навички критичного мислення (через ознайомлення з інформацією її обробку та створення власних ідей), спостережливість і кмітливість; виховувати інтерес до наукових знань.Творчість моїх учнів

0

Діти творчі особистості.Помічають навколо себе багато цікавого. Все це намагаються передати у віршахМетодична розробка усного журналу для 4 класу «21 квітня – Всесвітній День творчості та інноваційної діяльності»

0

Мета:
• надати школярам інформацію про Всесвітній День творчості та інноваційної діяльності;
• запропонувати створити власні інноваційні ідеї та поділитись ними з однокласниками;
• розвивати навички групової діяльності;
• розвивати вміння формулювати власні ідеї.Методична розробка уроку літературного читання в 4 класі «Краса української природи у творах Т.Г. Шевченка»

0

Мета:
• ознайомити учнів з поетичним зображенням картин рідної природи у творах Т.Г. Шевченка;
• допомогти побачити красу поетичного сприймання світу природи; розвивати читацькі вміння (правильність, виразність, темп, інтонацію); формувати й розвивати громадянську, здоров’язбережувальну та ІКТ-компетентності;
• продовжити ознайомлення учнів з красою, неповторністю, чарівністю Шевченкового слова;
• формувати емоційно-оцінне ставлення до змісту прочитаних віршів;
• вчити учнів виразно читати та декламувати поезії Т. Шевченка.Часові форми дієслова

0

Вивчення часових форм дієслів. Розрізнення дієслів минулого, теперішнього і майбутнього часів.Конспект уроку

0

Вивчення ділення іменнованого на іменованне число. Закріплення розв'язування задач вивчених видів.Створюємо простір емпатії в нашій школі

0

В презентації проілюстровано, як за допомогою інтеграції в шкільне життя 7 Звичок високоефективних людей можна створити простір емпатії.Авторська програма курсу за вибором Основи критичного мислення (для учнів 3-8 класів)

0

Надзвичайно важливим є створення в школі середовища, що виховує сильну особистість, лідера з необхідними у XXI столітті навичками. Адже самі лише знання вже давно не є конкурентною перевагою та гарантом успіху. А вміння вчасно отримувати інформацію, обробити її, проаналізувати та прийняти рішення – стане ключем до кар’єрного росту та життєвих успіхів людини.Інтегрований урок "Рід та число іменників. Мої друзі та їх захоплення. Витинанка"

0

Матеріал уроку формує навички вживання нових лексичних одиниць; удосконалює вміння вживати іменники з різними видами займенників (my, our,their), навички складання діалогів;
удосконалює вміння учнів визначати рід і число іменників, змінювати іменники за числами,
знайомить з найпростішими прийомами виготовлення витинанки; розвиває уміння аналізувати засоби та прийоми, що використовуються при створенні певних образів.Онлайн-урок за допомогою сервісу ZOOM у 4 класі з теми:“Differentseasons, differentweather”

0

Мета: формувати предметні компетентності з іноземної мови; повторити та закріпити вживання модальних дієслів (must, should), відпрацювати вживання лексичних одиниць з теми, активізувати їх у мовленні, удосконалювати навички читання учнів, навчати застосовувати отриманні знання на практиці під час виконання вправ.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі