Користувацький вхід

4 клас

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:4 КЛАС УРОК №8 - Орієнтування в електронній бібліотеці


--------------------------------

Урок №8.Орієнтування в списку книг електронної бібліотеки. Пошук літератури за назвою, автором/авторкою, мітками.

Цілі:

навчальна: сформувати свідомі знання з даної теми, закріпити правила поведінки в школі, навчити переглядати документи за допомогою програми Microsoft Office Word;
розвивальна: розвивати мислительні процеси дітей та моторику рук, сприяти всебічному розвитку;
виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики.Урок узагальнення знань з розділу ,, Усна народна творчість” з використанням кольоротерапії, музикотерапії та казкотерапії.

0

Тема уроку. Народ скаже, як зав’яже
Мета: закріпити знання дітей з теми «Усна народна творчість»; вчити вільно користуватися неоціненним скарбом – прислів’ями, приказками, скоромовками, народними та колисковими піснями; підтримувати інтерес дітей до казок; формувати навички спільної групової взаємодії; формувати читацькі запити учнів; розвивати мовлення дітей, лексичний запас; виховувати інтерес до вивчення рідної мови.Методична розробка уроку з математики для 4 класу «Розв’язування задач, пов’язаних з площею квадрата та прямокутника. Розв’язування виразів на сумісні дії. Обчислення площі за допомогою палетки (ознайомлення)»

0

Методична розробка
уроку математики в 4 класі на тему:

«Розв’язування задач, пов’язаних з площею квадрата та прямокутника. Розв’язування
виразів на сумісні дії. Обчислення площі за допомогою палетки (ознайомлення)»Збірка завдань по використанню матеріалу народознавчого характеру на уроках української мови (4 клас)

0

Збірка завдань
по використанню матеріалу
народознавчого характеру
на уроках української мови
(4 клас)

Зміст речень – Завдання – ВідповідіПриродознавство 4 клас Тема. Рослинний і тваринний світ Євразії.

0

Тема. Рослинний і тваринний світ Євразії.
Мета: - ознайомити учнів з рослинним і тваринним світом Євразії; ознайомити з
природними зонами материка Євразії; його кліматичними умовами, рослинним і
тваринним світом;
- розвивати мовлення, мислення;
- виховувати пізнавальний інтерес;
- формувати пізнавальну та природознавчу компетентністьУрок на тему: "Водойми України."

0

Мета: продовжувати формувати в учнів уявлення про форми земної поверхні на території України, сформувати уявлення про водойми України, про їх різноманітність, значення та необхідність охорони, розвивати вміння дітей працювати з фізичною картою, зошитом, підручником; вчити їх аналізувати матеріал, узагальнювати, робити висновки; розвивати пізнавальний інтерес школярів, навички критичного мислення, виховувати бережливе ставлення до річок та озер рідної землі, почуття відповідальності за долю природи та причетності до її збереження.Виховний захід «Тато, мама, я – спортивна сім’я»

1

У спортивному заході взяли участь учні четвертого класу та їх батьки. Діти разом з батьками змагалися у конкурсах по силі, швидкості та кмітливості. У змаганнях також використовували елементи аеробіки. Ціль заходу є формування духовної, фізично розвиненої, національно свідомої особистості, виховання з користю, використовування свого вільного часу для здоров’я та мікроклімату сім’ї.Інтерактивні батьківські збори «Це диво я – Ваша дитина»

1

На інтерактивних батьківських зборах було донесено до батьків, що школа — це країна знань і країна дитинства, що навчання — це життєва необхідність, розкрито уявлення про життя класного колективу. Напрямок зборів - виховання в батьків поваги, любові, детиноцентризму до своїх дітей. Діти виступили перед батьками з віршами і театралізованою мінівиставою. Батьки переглянули слайдшоу "Життя класу". Взяли участь у груповій роботі з психологом школи.Гори Карпати

0

Цей матеріал є корисним для вчителя початкових класів. Додатки, які вміщено до конспекту розширюють кругозір школярів.Середовище текстового редактора

0

Тема: середовище текстового редактора
Мета: з’ясувати призначення текстових редакторів, навчити запускати текстові редактори, ознайомити з вікнами програм WordPad, Microsoft Word, OOO4Kids та дізнатися, що таке електронний текстовий документ; навчити працювати з файлами документів (створювати, відкривати, зберігати текстові документи)

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі