Користувацький вхід

4 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Життя і творчість Марії Парр. Уривок з повісті «Вафельне серце» - « Ноїв ковчег».

0

Розробка уроку розрахована для учнів 4 класу з метою ознайомлення з творами норвезької дитячої письменниці М.Парр. Розробка містить конспект уроку, презентацію та додатковий матеріал .Творча лабораторія "Цікаві досліди для допитливих"

0

Представлені цікаві та прості у виконанні досліди для дітей молодшого шкільного віки.Урок за темою "Сосна" Леся Українка

0

Нетрадиційний урок-подорож з елементами STEM – освіти з літературного читання за темою «Леся Українка. Сосна». На уроці використані різноманітні навчально-пізнавальні завдання, завдання творчого характеру. Матеріал уроку поєднаний з такими дисциплінами, як математика, українська мова, природознавство, трудове навчання, образотворче мистецтво, основи здоров`я; використані інтерактивні методи навчання. Урок формує основні ключові компетентності: уміння вчитися, інформаційну, комунікативну, соціальну. Матеріал уроку тісно пов'язаний з життям, з практичними вміннями і навичками.Завдання з граматики з англійської мови для учнів 4 класу

0

Завдання розраховані на підготовку учнів з опанування граматичних навичок, які містять різні типи вправУрок за темою "«Символіка. Державні та національні символи України. Конституція України. Українська мова – державна мова України.»

0

Це – компетентістний урок з елементами критичного мислення, що є актуальною проблемою в концепції НУШ.
В розробці . вдало використані різноманітні інтерактивні вправи та технології: «Асоціативний кущ», «Крісло автора», «Письмо в малюнках», «Сенкан», «Закінчи речення», «Продовж думку». На уроці використані ігрові технології, технічні засоби навчання, прослідковуються міжпредметні зв`язки (математика, українська мова, природознавство, літературне читання, образотворче мистецтво). Діти працюють в групах.Рух- це здоров'я!

0

Що на світі найдорожче?
Немає нічого дорожчого на світі.
Ніж дивне щастя жити на Землі
В здоров’ї кожній квіточці радіти,
І посміхатись навіть уві сніВогонь. Друг чи ворог.

0

Виховна година . В ігровій формі подано користь дотримання правил пожежної безпеки.Презентація "Ґрунти України"

1

Презентація знайомить учнів з різноманіттям ґрунтів України, їх значенням,роллю в природі.Дружбі треба вчитися

0

Урок позакласного читання у 4 класі
Тема уроку. Дружбі треба вчитися.Гра змагання до 8 Березня "А ну-мо,дівчата"

0

Прищеплювати любов і повагу до жінки – матері, бабусі, сестрички, подруги. Розвивати в учнів естетичний смак, навички морально-естетичної поведінки ; почуття гідності, самоповаги, самодисципліни. Зміцнювати колектив класної родини.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі