Користувацький вхід

Останні публікації

4 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Відкритий урок у 4 класі

0

Відкритий урок з англійської мови у 4 класі на тему "Superheroes"за підручником On Screen 1Командні ігри на уроках фізичної культури

0

Як вчитель фізичної кульури, або 《фіз-ри), як пишуть у шкільних щоденниках, я доволі часто часто стикалась с завданням-провести урок в нестандартних умовах. Дуже добре, коли сучасна школа має декілька великих спортивних залів з найсучаснішим обладнанням,басейн, стадіон, футбольне поле, але багато шкіл,не мають такого 《скарбу》. Один спортивний зал, на який 《претендують》два,або більше класів. Можу згадати власний досвід, коли на початку своєї роботі в школі в одному стандартному спортивному залі на одному уроці працювали 3й, 5й та одинадцятий клас.
Зараз це питання також актуальне,Самостійна робота «Займенник»

0

Самостійна робота з теми "Займенник" поєднання займенників з прийменниками, визначення особи, числа, відмінка.Самостійна робота "Форми земної поверхні"

0

Питання з розгорнутою відповіддю"Чи є населення у гірській місцевості? Яку діяльність веде людина у гірських долинах?", а також тестові запитання, вибір правильних тверджень, позначення будови гір.Самостійна робота "Природні зони України"

0

Самостійна робота "Природні зони України. Карпати і Кримські гори.
Робота складається з декількох тестових завдань , завдання з вибором правильного твердження, завдання з розгорнутою відповіддю.«Здорові звички – здоровий спосіб життя»

0

Сценарій виховного заходу «Здорові звички – здоровий спосіб життя» - це подорож «Країною здорових звичок», яку запрошують відвідати чарівна Фея і Баба-Яга. У далеку путь діти вирушають поїздом і зупиняються на різних станціях: «Спортивній», « Харчовій», «Режимній», «Чистюля», «Позитивній». На свято запрошені лікар і священник.вікторіанська єра

0

На допомогу вчителю
проект - дослідження на тему"Вікторіанська ера" ,характеристика періоду правління королеви Вікторії.Календарне-тематичне планування з англійської мови (3 клас (А. Несвіт), 4 клас (О. Карпюк)

0

Календарне-тематичне планування з англійської мови 3 клас ( А. Несвіт), 4 клас ( О. Карпюк)Година спілкування «Рідне місто моє»

0

Уже понад десять століть на високому крутому правому березі миловидної і тихої річки Удаю, за 170 км від Чернігова стоїть одне з найдревніших у неньці - Україні, рідне й найулюбленіше у світі місто – славні Прилуки.Навчальна программа з екологічного виховання у початковій школі з учнями 4 класів на базі шкільного гуртка «Маленькі природолюбці»

0

Навчальна программа з екологічного виховання у початковій школі з учнями 4 класів на базі шкільного гуртка "Маленькі природолюбці"
Мета програми-формувати у учнів ціннісне ставлення до природи,усвідомлення дитиною нерозривної єдності світу природи і людини,розвивати вміння спостерігати,аналізувати та робити висновки. Вчити бережливому ставленню до себе,до свого здоров’ю та навколишнього середовища,природи.
Завдання:
- формування системи екологічних знань та уявлень про природу
- формування емоційно-позитивного ставлення до навколишнього світу

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі