Користувацький вхід

4 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Тренінг "Коли на мене чинять тиск".

0

Проведення тренінгу "Коли на мене чинять тиск", на якому є можливість пояснити дітям, що тиск – одна з форм впливу на людей; повідомити про джерела впливу; показати, що вплив може мати позитивні і негативні наслідки;розвивати у дітей вміння самостійно приймати рішення в ситуації тиску.Українському роду – нема переводу. Виховний захід для учнів 3 - 4 класів

0

Українському роду – нема переводу

Мета. Ближче познайомити між собою сім`ї учнів класу.
Сприяти створенню дружньої класної родини, де б усі здружилися, співпрацювали, щоб зробити шкільне життя дітей змістовнішим, захоплюючим і корисним.
Спонукати батьків змістовно і всебічно займатися вихованням власних дітей, співпрацювати зі школою.
Виховувати у дітей почуття любові до батьків, свого роду, бажання примножувати родинні традиції.
Узагальнити значимість слова «мама».Мозковий штурм на закріплення тем «Clothes, Weather and seasons, Animals, Food »

0

1) Активация лексического и грамматического материала. Актуализация фонетических, грамматических навыков.
2) Совершенствование навыков аудирования в монологической и
диалогической речи; выразительного рассказывания прозы и стихотворений.
3) Стимулирование интереса к изучению иностранных языков.План-конспект уроку на тему Easter для 4-го класу

0

Пропоную вашій увазі план-конспект уроку для учнів 4-го класу по темі Easter. Його мета: ознайомити дітей із традиціями святкування Великодня у Великій Британії та поповнити лексичний запас учнів словами із даної теми.Сценарій позакласного заходу "Spring. Mother’s Day”

0

1. Совершенствовать в употреблении изученный лексический и грамматический материал; отработать лексику на тему «Spring. Mother’s Day»; знакомить учащихся с традициями стран; расширять с помощью английского языка представление учеников об окружающем их мире, о языке как средстве взаимодействия с этим миром.Випускний ранок в 4 класі

1

Сценарій випускного вечора у 4 класі
«Середня школо, здрастуй, а початкова – прощавай!»Перший урок-подорож «Щоб у серці жила Україна…»

0

Мета: розширювати та уточнювати знання учнів про Україну як незалежну суверенну і єдину державу, державні і народні символи, обереги України, знання Конституції України; формувати почуття патріотизму та національної гідності і самосвідомості виховувати любов і повагу до своєї Батьківщини - України, її символів, традицій, обрядів, почуття глибокої поваги до предків, своїх рідних і близьких, гордості за свій народ і країну.Проектно - дослідницька робота для участі в міському етапі конкурсу “Юний дослідник”

1

Робота написана для участі у загальноміському конкурсі з природознавства. Описує результати спостережень дитиини за акваурімними рибками.

з'ясувати як рухаються акваурімні риби, як дихають, як живляться;
спостерігати який корм подобається мешканцям акваріуму – сухий чи живий, як вони збирають корм в товщі води;
виробити умовний рефлекс на дзвоник перед годуванням;
навчитися фіксувати і узагальнювати результати дослідів і спостережень у вигляді таблиці;
використати набуті знання в житті, зацікавити друзів і однокласників спостереженням за життям акваріумних риб .Виховати особистість

1

М А Т Е Р І А Л И на конкурс методичних моделей виховного процесу в навчальних закладах “Виховати особистість”Гуцової Людмили Олександрівни.

Тема “Модель виховної системи класної родини “Гармонія”
Номінація “Учитель загальноосвітнього навчального закладу”Розробка уроку з інформатики «Форматування тексту. Створення і збереження документів»

0

Мета:
Навчальна: Ознайомити учнів з найбільш оптимальними способами роботи в текстовому редакторі,сформувати знання стосовно можливостей редактора щодо форматування текстів.
Виховна:розширити кругозір учнів щодо текстового редактора Word. Виховувати любов до своєї країни – Батьківщини.
Розвиваюча: Розвивати інтерес до комп’ютерної техніки, а також розвивати увагу, логічне мислення, культуру праці з комп’ютером.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі