Користувацький вхід

4 клас

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Подорож у казкову країну емоцій

0

Подорож у казкову країну емоцій
Мета:
сприяти кращому розумінню учасниками себе, своїх сильних сторін; навчити переборювати невпевненість і страх.«ГЕРОЇ КРУТ – ДЛЯ НАЩАДКІВ ВЗІРЕЦЬ»

0

Конспект заняття можна використовувати у виховній роботі, у напрямку національно-патріотичного виховання.Особливості природи материків Землі. Африка – найспекотніший материк Землі.

0

Цей конспект уроку можна використовувати на уроці природознавства у 4 класі з теми "Африка -найспекотніший материк планети"Проблемно-пізнавальні завдання на уроках української мови

0

У навчання рідної мови особливо активними є створення проблемних задач і розробки методики їх використання. Проблемна задача має не тільки викликати в учня розв’язання її, а й відновлення запасу його знань розв’язування посильними способами, бо інакше вона не забезпечить розвитку пізнавальної активності."Орієнтування на місцевості"

0

Презентація до уроку природознавства в 4 класі "Компас.Орієнтування на місцевості"Мовні головоломки

0

Урок продуктивного мислення. Матеріали можуть бути використані в позакласній роботі з учнями початкових класів.Презентация к празднику осени "Осень, осень, в гости просим!"

0

Презентация к празднику осени "Осень, осень, в гости просим!"Відкритий урок. Прикметники-синоніми, прикметники-антоніми та багатозначні прикметники. Пряме і переносне значення прикметників.

0

Українська мова 4 клас.
Ознайомити учнів з прикметниками із синонімічними та антонімічними значеннями, розкрити поняття багатозначності прикметників. Учити вживати прикметники в прямому та переносному значеннях. Розвивати усне та писемне мовлення. Збагачувати словниковий запас. Виховувати любов до праці.Уроки-тренінги з основ здоров'я 4 клас

1

Робота містить розробки проведення уроків-тренінгів з використанням інтерактивних методів для викладання предмету «Основи здоров’я» у 4-му класі загальноосвітніх навчальних закладів за підручником авторів І.Д.Бех, Т.В.Воронцова, В.С.Пономаренко, С.В.Страшко.Урок музичного мистецтва "Різнобарвність української народної музики"

0

Даний урок є знахідкою для творчих вчителів. Поєднання музики з літературою, народознавством. Різні форми роботи на уроці. Цікавий матеріал.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі