Користувацький вхід

4 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація "Прийоми критичного мислення"

0

У презентації висвітлені конкретні прийоми розвитку критичного мислення. Пропонується добірка завдань для розвтику пам`яті, уваги, уяви, образного мислення.Рослини - зелене диво Землі.

0

Розробка уроку з презентацією " Рослини - зелене диво Землі".Українська мова. Тести. Речення.4 клас

0

Тестові завдання з української мови для учнів 4 класу. Завдання восьми тестів допомагають здійснити тематичний контроль засвоєння програмового матеріалу з української мови по темі "Речення".Діагностична робота з математики 4 клас. Тема "Нумерація чисел у межах мільйона. Площа "

0

Вправи і задачі на перевірку сформованості обчислювальних навичок та знаходження площі.Експрес-тести з читання (4 клас) за прочитаними творами. Тема: “Непомітно прийшла в гості загадкова гостя-осінь”.

0

Тести до прочитаних творів по темі "Непомітно прийшла в гості загадкова гостя-осінь"Самостійна робота з теми "Водойми України" для учнів 4 класу. Предмет "Я пізнаю світ"

0

Мета самостійної роботи перевірити рівень засвоєння знань учнями 4 класу, що навчаються за програмою "Інтелект України" з теми "Водойми України", предмет "Я пізнаю світ"Підсумковий урок за темою «Іменник»

0

закріпити та узагальнити знання учнів про іменник,його граматичні категорії; вдосконалювати вміння розпізнавати іменники в тексті серед інших частин мови; розвивати спостережливість за мовними явищами, зв’язне мовлення, творче мислення; виховувати любов до рідної мови;формувати навички визначати мету, підбивати підсумки роботи,оцінюватисебе,здатністьвиконватимисленнєвіоперації,здатність переключатися з одного виду робои на інший учити дотримувати норм гігієни читання і письма;учити дотримувати норм мовленнєвої культури,культурної поведінки;удосконалювати навички продуктивної співпраці з учняУрок-подорож Тема: Письмове додавання і віднімання багатоцифрових чисел

0

Ознайомити учнів із прийомами письмового додавання і віднімання багатоцифрових чисел;
закріплювати вміння розв’язувати задачі;
розвивати вміння розв’язувати рівняння із застосуванням письмових обчислень;
розвивати логічне мислення, пам’ять, увагу;
виховувати інтерес до знань, акуратність у роботі, любов до Батьківщини, інтерес до вивчення математики та природознавства.«Рід і число прикметників. Навчаюся змінювати прикметники за родами та числами»

0

Подано розробку уроку з української мови, під час якого учні 4 класу розширять свої знання про зв’язок прикметників з іменниками, розів'ють уміння розпізнавати рід і число прикметниківконспект уроку з інформатики на тему:Якими бувають комп’ютери?

0

Стаціонарний персональний комп’ютер — комп’ютер, що встановлений у приміщенні й постійно підключений до електромережі.
Ноутбук (від англ. notebook — блокнот, блокнотний персональний комп’ютер) — портативний персональний комп’ютер, корпус якого згортається у вигляді книжки.
Смартфон — найменший від усіх інших за розмірами, тому може уміститися навіть у кишені. Він має функції мобільного телефона, доступ до інтернету. Смартфон також має сенсорний екран.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі