Користувацький вхід

4 клас

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:« ІСТОРІЯ КНИГИ»

0

МЕТА:
• Ознайомити учнів з розвитком книги у різні періоди історії людства;
• Ознайомити з історією книгодрукування на території Київської Русі;
• Виховувати пізнавальну і читацьку активність.

ОБЛАДНАННЯ:

• Презентація «Історія книги»
• Костюм князя
• Звиток «Уривок з Повісті минулих літ»Урок литературного чтения.В.Катаев "Цветик-семицветик"(4 класс)

0

Урок з літературного читання в 4 класі з елементами драматизації та з використанням технології ТРВЗ.Додається презентація до уроку.Людина починається з добра

0

Виховний захід сприяє вихованню у дітей доброти,доброзичливості,співчуття,людяності,бажання прийти на допомогу.Змінювання іменників за числами

0

Конспект уроку з української мови для 4 класу за новою програмою.Сценарій позакласного заходу «Happy birthday , dear English»

0

Запропонований сценарій розрахований на учнів 2-9-х класів, залежно від рівня їх мовної підготовки та об’єднує вірші, пісні, інсценівки .
Використовуючи різноманітні форми позакласної роботи (вистави,вікторини, свята), я дійшла висновку, що така робота допомагає мені не тільки вирішувати питання естетичного виховання, але й повторити, активізувати мовний матеріал, засвоєний на уроках, привчає дітей до чіткої вимови, правильно оформлена як фонетично, так і інтонаційно.Життя і творчість великого Кобзаря. Тарас Шевченко «Про себе».

0

Розробка уроку літературного читання для 4 класу на тему: "Життя і творчість великого Кобзаря. Тарас Шевченко «Про себе»."Конспект уроку з читання в 4 класі Тема: Історія Державного Прапора України.

0

Тема: Історія Державного Прапора України.
Матеріал уроку. «Як давно в Україні з’явився жовто – блакитний прапор?» (З дитячої енциклопедії «Світ моєї України»). Дмитро Павличко «Наш прапор».
Мета. Вчити ставити один одному запитання, удосконалювати вміння виділяти в тексті опис, пояснення, нові поняття; розвивати образне мислення, уміння порівнювати, пам'ять учнів; виховувати шанобливе ставлення до Державного Прапора України.Виховний захід "Сонцесяйна калита"

0

Познайомити учнів з давнім народним звичаєм проводити вечорниці та обрядами ворожіння й кусання калити. виховувати в учнів повагу та любов до традицій рідного народу, до української народної пісні; виховувати інтерес до вивчення минулого рідного краю, прагнення зберегти народні звичаї та обряди.Рід і число іменників

0

Урок містить матеріали, які допоможуть четвертокласникам краще засвоїти поняття про рід і число іменників та підготуватись до державної підсумкової атестації.“ПРОЩАВАЙ, ПОЧАТКОВА ШКОЛО!”

0

Веселе свято прощання з початковою школою. Забавні вірші, пісні та танці допоможуть запам'ятати це свято назавжди.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі