Користувацький вхід

4 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Виховний захід : «Добро починається з тебе»

0

Мета. Допомогти учням осягнути,що значить бути добрим,що лежить в основі доброти,доброго вчинку,славлячи добро в людині,її справах і ставленні до інших,розвивати в учнів бажання робити добро,формувати в підростаючого покоління моральні чесноти,шляхетність,почуття милосердя,виховувати морально-етичні норми життя.Тема: Щастя. Як його досягти?

0

Мета: допомогти учням зрозуміти складну філософську категорію «щастя», дати можливість упевнитися їм, що досягнення щастя залежить від їхніх особистих зусиль; виховати людяність та працьовитість.Тема. Здоров’я – найбільше багатство.

0

Мета. Формувати в дітей уміння турбуватися і дбати про власне здоров'я; працювати в групах, парах; виховувати бажання бути здоровим.
Обладнання. Демонстраційні таблиці, плакати, прислів’я, «Мікрофон», дощечка для письма, смужки паперу, маркери, дитячі малюнки, малюнок мішечка з грошима і малюнок із зображенням рук людини з написом «Все у твоїх руках»), «чарівна скринька», дзеркальце, текст пісень.Урок з курсу "Я у світі" для 4 класу

0

Урок для 4 класу з куосу "Я у світі" на тему: "Різноманітність культур і звичаїв різних народів". Сприяє розвитку толерантності, поваги до традицій власного народу.Урок на тему "Внесок українців у досягнення науки, культури та спорту"

0

Урок сприяє поглибленню знань про видатних людей, значущість винаходів у повсякденному житті.конспект уроку з інформатики у 4 класі

0

Конспект уроку інформатики у 4 класі на тему "Алгоритми з розгалуженням"презентація на тему "Ранкова гімнастика у школі"

1

Дана презентація може бути корисна вчителям фізичної культури та дітям.Конспект уроку та презентація до уроку на тему: "Види магазинів"

0

Урок з теми « Види магазинів» складено та проведено у 4му класі загальноосвітнього навчального закладу з поглибленим вивченням англійської мови згідно з тематикою Типових Освітніх програм для закладів загальної середньої освіти. Початкова школа ( іншомовна освіта)+
Державний Стандарт Початкової Освіти.
Урок відповідає вимогам комунікативно- орієнтованого навчання та діяльнісного підходу, оскільки в ньому змодельовано багато реальних життєвих ситуацій.
На цьому уроці здобувачі освіти знайомляться з видами продовольчих та промислових магазинів, дізнаються про торгівельний центр Лондона.Всеукраїнська українознавча гра "Соняшник"

0

Матеріал містить інформацію про проведення Всеукраїнської українознавчої гри "Соняшник" у Ватутінській СШ№1 Черкаської областіДоповідь "Усвідомлене і відповідальне батьківство. Шляхи підвищення виховних можливостей сім'ї."

0

Усвідомлене і відповідальне батьківство.
Шляхи підвищення виховних можливостей сім'ї.

Треба бачити себе в дітях, щоб допомогти їм стати дорослими;
треба приймати їх як повторення свого дитинства,
щоб удосконалюватися самому; треба, нарешті,
жити життям дітей, щоб бути гуманним педагогом.
Шалва Амонашвілі

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі