Користувацький вхід

4 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Позакласний захід для учнів молодших класів. Сценарій святкової лінійки до Дня українського козацтва «Козацьку славу бережемо»

0

Ознайомити учнів з традиціями, звичаями українського народу. Пробудити почуття відповідальності перед поколінням. Формувати розуміння єдності та цілісності України, усвідомлення себе українцем. Виховувати любов до рідного краю, бажання бути гідними синами України, прагнути бути здоровими, сильними, розумними.Розробка уроку з української мови 4 клас. Тема: Поєднання однорідних членів речення за допомогою інтонації та сполучників.

0

Формувати поняття про сполучниковий зв’язок між однорідними членами речення. Виробляти вміння інтонаційно правильно читати речення з однорідними членами, ставити знаки на письмі. Збагачувати словниковий запас учнів. Розвивати навички та вміння працювати в колективі і самостійно. Виховувати пошану до мовного багатства українського народу.Розробка уроку з математики 4 клас. Тема: Письмове ділення на двоцифрове число. Розв'язування задач.

0

Ознайомити учнів з письмовим діленням на двоцифрове число; вправляти у розв'язуванні задач. Формувати обчислювальні навички. Розвивати логічне мислення. Виховувати інтерес до вивчення математикиВиховний захід "Хліб і рушник - одвічні людські символи"

0

Сценарій виховного заходу, який ознайомить учнів з рушником та хлібом та їхніми символічними значеннямиКонспект уроку з англійської мови на тему:" В магазині. Покупки ".

0

Активізувати вживання учнями вивченої лексики з теми в усному мовленні та на письмі, ознайомити з займенником same,навчити учнів діалогічному мовленню з теми, практикувати аудіювання з метою вилучення інформації, тренувати вміння складати вірші;
Розвиваюча: розвивати навички читання, письма, аудіювання та говоріння, розвивати мовну здогадку та мовленнєву реакцію, увагу, пам’ять, логічне та творче мислення учнів;
Виховна: виховувати ввічливість та культуру поведінки в закладах торгівлі;
Освітня: поглибити знання учнів з теми, підвищити мотивацію вивчення англійської мови;Конспект уроку з англійської мови на тему:" Тема: " Я, моя сім'я та друзі" ".

0

Повторити й активізувати ЛО теми. Развивати здібності учнів до зорової диференціації,граматичні, мовленнєві навички, пам'ять, мислення, фонетичний слух. Формувати навички читання та розуміння прочитаного. Формувати здатність працювати в парі, групі; практикувати учнів у говорінні, письмі. Виховувати любов до навчання.Знання – це скарб, а вміння вчитись – ключ до нього (класна година)

0

Розробка класної години має на меті те, що знання для людини є найсильнішою зброєю у будь-якому віці; розвивати бажання працювати творчо, оволодівати знаннями щоденно та виховувати інтерес до навчання, повагу до вчителів, однокласників, працівників школи.Методична розробка інтегрованого уроку з теми «Водойми України»

0

Розробка зінтегрованого уроку читання, української мови, природознавства, образотворчого мистецтва, трудового навчання, музичного мистецтва.Методична розробка уроку читання з елементами інсценізації «Безсмертний Кобзар»

0

Розробка уроку літературного читання з елементами ісценізації на задану тему, мета якої поглибити учнівські знання про Тараса Григоровича Шевченка, розвивати вміння виразного читання поетичних творів; виховувати любов до творчості поета, українського слова.Вставка графічних об’єктів до текстового документу.

0

Урок в 4 класі з презентацією дає можливість сформувати вміння працювати з графічними об’єктами у текстовому документі: вставляти, групувати, вирівнювати, переміщати, обертати та міняти розмір та положення відносно тексту; формувати навички роботи з текстовими документа формувати вміння бачити закономірності, аналізувати й узагальнювати інформацію, міркувати за аналогією

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі