Користувацький вхід

Класному керівникові

Обмежити пошук фільтруванням:Мудрість сімейного виховання

0

"Мудрість сімейного виховання"- це стаття,яка допоможе вчителеві провести батьківські збори,а ткаж може бути використана ,як тема виховної години.Стаття "ВІдхилення у поведінці неповнолітніх як порушення процесу соціалізації"

0

"Відхилення у поведінці реповнолітніх як порушення процесу соціалізації".Даний матеріал може використовувати класний керівник у своїх виступах або соціальний педагог школи.Сценарію проведення виховної години на тему: "Біль і крик під знаком «Зірки Чорнобиль"

0

Методична розробка виховного заходу рекомендовано до використання при проведенні відкритих виховних заходів, на відповідну тематику у навчальних закладах І-ІІ рівня акредитаціїЧому потрібне формувальне оцінювання?

0

Педагоги звикли, що оцінюють знання та вміння учнів. Це, мабуть, найскладніше в педагогічній практиці. У такий спосіб ніби зайвий раз підкреслюють, що дитина — об’єкт навчання. Сучасні перетворення в освіті спрямовані, передусім, на те, щоб зробити дитину суб’єктом навчання та допомогти їй зрозуміти, що знання не надаються, а здобуваються. А для цього дитина має бачити, що знання, потрібні тут і зараз. В неї має виникнути щире бажання досліджувати світ навколо, поглиблювати й розширювати свої знання.Брейн-ринг "Великдень"

0

Тема: Великдень

Мета: розширити уявлення про свято Великдень, його історію, звичаї; розвивати інтерес до вивчення та пізнання традицій рідного краю; виховувати повагу до народу, держави та її звичаїв/традицій

Форма проведення: брейн-рингІнтелектуальна гра – конкурс «Хто зверху?» за темою "Моя країна - Україна"

1

Тема: Моя країна - Україна

Мета: розширювати знання студентів про красу і багатство рідного краю, розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава; пробуджувати почуття національної гідності; виховувати любов до рідного краю, рідної мови, шанобливе ставлення до оточуючого світу;
виховувати почуття поваги до свого та чужого, бажання розмовляти українською мовою; формувати .

Форма роботи: Інтелектуальна гра – конкурс «Хто зверху?»Сценарій залікового заняття з виховної роботи за темою "Осінній ярмарок"

0

Тема: Осінній ярмарок

Мета: розширити світогляд про традиції, звичаї та обряди українського народу, українського ярмаркування;
виховувати риси дбайливого господарювання, національно свідомої особистості, бережливе ставлення до праці, любов до рідного краю, спонукання до творчої активності; розвивати уяву та фантазію, співпрацю студентів, створення позитивних емоцій та гарного настрою святкового українського ярмаркування в усіх учасників свята."Моральний клімат у сім'ї, методика вирішення конфліктних ситуацій у сім'ї"

0

Найважливішими моральними принципами, на яких ґрунтується сім’я, є любов, обов’язок, взаємна повага, турбота батьків про виховання дітей, турбота дітей про батьків.Батьківські збори Тема: ЗДОРОВ’Я - ГОЛОВНИЙ ЖИТТЄВИЙ СКАРБ

0

Розкрити поняття «здоров'я», визначити фактори, що впливають на здоров’я підлітків, показати значення здоров'я в житті кожної людини, важливість бережливого ставлення до свого життя й здоров'я; розвивати в батьків навички взаємодії з дітьми стосовно збереження здоров'я.Презентація "Гроза. Правила поведінки під час грози"

0

Презентація "Гроза.Правила безпеки під час грози" створена до Всесвітнього Дня охорони праці. Робота включає загальні відомості про природне явище, торкається релігійного сприйняття громовиці давніми народами світу, а також детально розкриває правила поведінки під час грози, подає ознаки ураження блискавкою та першу допомогу при випадках ураження блискавкою. Презентація візуалізована якісними світлинами і стане в нагоді класоводам і учням молодшої і середньої ланки.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі