Користувацький вхід

Класному керівникові

...

Обмежити пошук фільтруванням:Леді - лицарям, лицарі - леді

0

Захід проводиться з метою, щоб показати, як дівчатка можуть бути справжніми леді, співати, танцювати, готувати їжу, витончено поводитися з хлопчиками.
Хлопчики залучаються до уміння виконати фізичну роботу, захищати дівчаток, бути справжніми лицарями.Інклюзивне навчання

0

ІПР, журнал інклюзивного навчання, характеристика учня, критерії оцінювання дітей з особливими потребами.Виховна година " Мій улюблений світ - без насильства"

0

Виховна година " Мій улюблений світ - без насильства"
Мета: ознайомити дітей з актуальністю проблеми насильства у шкільному середовищі, навчити їх розрізняти види насильства та розробити відповідну стратегію поведінки у ситуаціях ризику, аргументувати свої дії з попередження насильства на основі власної відповідальності, окреслити механізм захисту прав дітейПрезентація до першого заняття на Суботній школі

0

ЦІкаві розробки для занять з майбутніми першокласниками стануть у пригоді вчителю початкових класівЗ чого починается дружба

0

“З чого починается дружба”
Мета: допомогти дітям краще зрозуміти поняття “дружба”, “справжній друг”; навчати бути безкорисливим у дружбі, відзрізняти справжніх друзів від улесливих людей; виховувати товариськість.
Хід заходу
I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II. МОТИВАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ, ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ ЗАХОДУ
Гра “Шифрувальники”. Робота в групах.
- Прислів’я записані у незвичайний спосіб. Слова стоять на своїх місцях, але літери всередині кожного слова переплутані. Поверніть літери на свої місця та прочитайте прислів'я правильно.
Зеб дурга в ттіжи гуто.
Дург тьсяаєнзіп в дібі.Ой на горі дуб стоїть

0

Позакласний захід дає учням знання про найстаріші дуби України та Полтавщини;знайомить з прислів"ями, приказками,народними повір"ями та
піснями про дуб; виховує любов до природи, бажання примножувати славні
народні традиції; містить матеріали краєзнавчого характеру.Батьківські збори

0

Розробка сценарію батьківських зборів з впровадження здорового способу життя у формі тренінгуЗ УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ

0

Україна — це наша держава. Ви — україн¬ці, її маленькі сини і дочки. Україна — це теплота ваших домівок, ваша родина; це наша рідна укра¬їнська мова. Україна — це багата природа, висо¬кі гори, зелені ліси, бурхливі води. Україна — це красиві міста.«Козацькому роду нема переводу»

0

Сценарій виховного заходу "Козацькому роду нема переводу" розроблений у виді усного журналу і має на меті ознайомити студентів з особливістю свята Покрова Пресвятої Богородиці, свята українського козацтва та Днем захисника України.Урок толерантності

0

Булінг – це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого кожен із нас не просто знає, а в більшості випадків стикався з цим явищем у дитинстві. Булінг – це агресивна поведінка щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження.

Булінг може проявлятись у вигляді психологічного тиску (образи, приниження, погрози, ігнорування тощо) та фізичних знущань (удари, поштовхи, принизливий фізичний контакт, побиття та інше). Не рідко фізичний і психологічний тиск об’єднуються.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі