Користувацький вхід

Останні публікації

Класному керівникові

...

Обмежити пошук фільтруванням:Позакласний виховний захід "Новорічна дискотека - карнавал"

1

Позакласний виховний захід призначений для учнів 4-х класів. Конкурсна програма орієнтована на молодших школярів. Рекомендовано використовувати даний сценарій для проведення новорічних свят.Прощавай, початкова школо!

0

Представлено сценарій випускного свята учнів 4 класу. Вірші, пісні, сценки зі шкільного життя - все, що пам'ятати рідну початкову школу!Свято Андрія: історія і традиції

0

Захід сприяє поглибленню знань про звичаї і традиції українськонго народу, а зокрема про про Свято Андрія; вихованню пошани до звичаїв та бажанню зберігати обряди наших предків.Виховна година 4 клас

0

Створити умови для формування поняття «толерантність». Сприяти розвитку вміння аналізувати, приймати рішення, обирати правильну позицію. Сприяти формуванню ціннісних установок на толерантне спілкування та навичок толерантної поведінки. Мотивувати виявлення ціннісного ставлення до інших людей. Спонукати до виховання доброзичливості, чуйності, взаємоповаги, людяності, терпимості і небайдужості.Твори добро – добро й до тебе прийде (виховна година для 2 класу)

0

Виховна година 2 клас
Тема «Твори добро-добро й до тебе прийде»Семінар практикум з елементами тренінгу. «Творчість класного керівника: шляхи звільнення від стереотипів і шаблонів»

0

Матеріал містить актуалізацію проблеми розвитку творчості педагогів, вироблення навичок самостійної дії, активізацію творчих здібностей, розвиток творчого потенціалу класних керівників, колег, вільний пошук шляхів розвитку творчості класних керівників за рахунок впровадження нових методик, нестандартних прийомів активізації різноманітних видів діяльності учнів.Рекомендовано практичним психологам загальноосвітніх навчальних закладів у роботі з педпрацівниками.Схема самоаналізу уроку вчителя

0

Схема
самоаналізу уроку вчителя
1. Чи відповідав урок програмі?
2. Як вирішені навчальні, виховні, розвиваючі завдання уроку?
3. Який тип уроку застосовано? Як він пов’язаний з недоліками уроку?
4. Наскільки ефективно використовували час уроку?
5. Яка робота пов’язана з вивченням учнями головного?
6. Чи відповідає структура уроку реалізації проблеми з вивчення головного?
7. Чи відповідали застосовані методи, форми, прийоми, засоби навчання навчальним можливостям класного колективу, віковим особливостям учнів?Новорічний захід «Новорічні дива. Фіксики»

1

Учитель розробила Новорічний захід «Новорічні дива. Фіксикі». Сценарій розроблений на основі мульт-серіалу "Фіксики".Урок в першому класі "Я до школи поспішаю" ( з циклу "Ранкові зустрічі"

0

Ранкова зустріч – це запланована, структурована зустріч педагога з дітьми, яка закінчується обміном щоденними новинами, які зазвичай готує педагог, щоб представити навчальні завдання дня.Позаурочна робота класного керівника. Тренінгове завдання «Відкрий в собі лідера»

0

Стати для учня ДРУГОМ - це правильно, результативно та сучасно.
Намагаюсь брати на себе відповідальність у виявленні і вирішенні педагогічних проблем, намагаюсь обігнати себе вчорашню та заглянути в майбутнє. Бачу дитину не тільки такою, якою вона є, а й якою може стати за сприятливих для її розвитку умов, вмію вселити в кожну дитину віру у власні сили.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі