Користувацький вхід

Класному керівникові

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація до першого заняття на Суботній школі

0

ЦІкаві розробки для занять з майбутніми першокласниками стануть у пригоді вчителю початкових класівЗ чого починается дружба

0

“З чого починается дружба”
Мета: допомогти дітям краще зрозуміти поняття “дружба”, “справжній друг”; навчати бути безкорисливим у дружбі, відзрізняти справжніх друзів від улесливих людей; виховувати товариськість.
Хід заходу
I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II. МОТИВАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ, ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ ЗАХОДУ
Гра “Шифрувальники”. Робота в групах.
- Прислів’я записані у незвичайний спосіб. Слова стоять на своїх місцях, але літери всередині кожного слова переплутані. Поверніть літери на свої місця та прочитайте прислів'я правильно.
Зеб дурга в ттіжи гуто.
Дург тьсяаєнзіп в дібі.Ой на горі дуб стоїть

0

Позакласний захід дає учням знання про найстаріші дуби України та Полтавщини;знайомить з прислів"ями, приказками,народними повір"ями та
піснями про дуб; виховує любов до природи, бажання примножувати славні
народні традиції; містить матеріали краєзнавчого характеру.Батьківські збори

0

Розробка сценарію батьківських зборів з впровадження здорового способу життя у формі тренінгуЗ УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ

0

Україна — це наша держава. Ви — україн¬ці, її маленькі сини і дочки. Україна — це теплота ваших домівок, ваша родина; це наша рідна укра¬їнська мова. Україна — це багата природа, висо¬кі гори, зелені ліси, бурхливі води. Україна — це красиві міста.«Козацькому роду нема переводу»

0

Сценарій виховного заходу "Козацькому роду нема переводу" розроблений у виді усного журналу і має на меті ознайомити студентів з особливістю свята Покрова Пресвятої Богородиці, свята українського козацтва та Днем захисника України.Урок толерантності

0

Булінг – це відносно новий термін для пересічного громадянина, зміст якого кожен із нас не просто знає, а в більшості випадків стикався з цим явищем у дитинстві. Булінг – це агресивна поведінка щодо окремої особи або групи, з метою приниження, домінування, фізичного чи психологічного самоствердження.

Булінг може проявлятись у вигляді психологічного тиску (образи, приниження, погрози, ігнорування тощо) та фізичних знущань (удари, поштовхи, принизливий фізичний контакт, побиття та інше). Не рідко фізичний і психологічний тиск об’єднуються.Урок з енергозбереження

0

Енергозбереження –нагальна потреба сьогодення. Енергія є невід‘ємною складовою життя людини з давніх часів і до сьогодні. Прагнення жити комфортніше призводить до збільшення споживання енергії(краще освітлення і опалення житла , комфортніший транспорт тощо). Енергозбереження – не лише технологічний процес, а й спосіб життя суспільства й кожної людини. Вирішення цього питання на локальному рівні сприяє вирішенню глобальної енергетичної проблеми та проблеми потепління клімату. Наше життя безпосередньо залежить від дбайливого ставлення до того , що його дає і підтримує.: «Взаємодія сім’ї та дошкільного закладу при вирішенні питання стосовно виховання дошкільника.»

0

"Питання про роботу з батьками - це велике й важливе питання. Отут треба піклуватися про рівень знань самих батьків, про допомогу їм у справі самоосвіти, озброєння їх відомим педагогічним мінімумом, залучення їх до роботи дитячого саду". Н.К.КрупськаВеликодні дзвони (виховний захід)

0

Методична розробка присвячена святкуванню найдавнішого церковного свята – Великодня.
Матеріал виховного заходу підібраний з метою ознайомити студентів з історією виникнення Великодніх свят, розширити і поглибити знання про звичаї і традиції нашого народу щодо святкування Великодня, традиції писанкарства в Україні.
Для написання сценарію були використані легенди, притчі, цитати з Біблії, вірші українських поетів, прислів’я та приказки.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі