Користувацький вхід

Класному керівникові

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація до свята 30-річчя КЗ "НСЗШ № 3" Так починалась історія школи

0

Презентація до свята 30-ряччя КЗ "НСЗШ № 3".Так починалась исторія школи в м. Нікополь 1 вересня 1986 року.Хай в серці кожної дитини живе любов до мови й України!

0

Сценарій свята рекомендаванно для вчителів початкових класів, вихователів гпд студентам педагогічних навчальних закладів при організації і проведенні заходів до дня Соборності і Свободи України, дня рідної мови, день Незалежноситі УкраїниПрограма роботи з батьками "Орієнтири співпраці"

0

Роль сім'ї у вихованні дітей - велика і відповідальна. Батьки є першими вихователями, які зміцнюють, загартовують організм дитини, розвивають її мо¬ву і мислення, волю і почуття, формують її інтереси, прагнення, смаки, здібності, вихо¬вують любов до знань, допитливість, працьовитість.Інтелектуальна вікторина "Найрозумніший клас"

1

розвивати інтерес до навчання, допитливість: допомогти дітям розкрити такі якості, як кмітливість, спостережливість, винахід¬ливість; виховувати любов до читання.Безпечний інтернет

1

Дана презентація допоможе вчителю візуалізувати бесіду про правила поведінки в інтернетіПравила інтернет безпеки та інтернет ввічливості(година спілкування)

1

•Узагальнити, розширити і поглибити знання учнів про безпечне використання інтернету.Виховний захід "Добро і Зло" для учнів 3-4 класу

0

Виховний захід для учнів 3 - 4 класів загальноосвітніх навчальних закладівКалендарне планування 4 клас (з урахуванням оновленого змісту 2016 р.)

0

Анотація
Календарне планування для 4 класу за оновленими програмами початкової школи 2016 р. В плануванні враховані зміни щодо перевірки навчальних досягнень учнів з літературного читання, української мови (змінена кількість контрольних робіт, аудіювання перенесено до літературного читання).
Календарне планування з таких предметів:
- українська мова;
- літературне читання;
- математика;
- російська мова;
- я у світі;
- природознавство;
- основи здоров'я;
- трудове навчання.
Для вчителів початкових класів.Учнівське самоврядування

0

Дана Програма " Учнівське самоврядування " є додатковим матеріалом для класних керівників з розробки виховних годин.Моніторинг формування соціальної компетентності учнів: оцінка рівня товариськості рівня співпраці в дитячому колективі

0

Світова освітня практика показує, що традиційних методів, які забезпечували б якість навчання в сучасних умовах, вже недостатньо. Життя вимагає нових організаційних i методичних підходів до вирішення цієї проблеми, i якісний рівень освіти забезпечується у світі за допомогою відповідних механізмів, що отримали назву моніторингу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі