Користувацький вхід

Класному керівникові

Обмежити пошук фільтруванням:Новорічна казка "Детективна пригода Діда Мороза"

0

Сценарій новорічної казки "Детективна пригода Діда Мороза".
Захопливі пригоди героїв казки не залишать байдужими глядачів, які долучаються до участі у дійстві. Казку можна демонструвати вихованцям садочків та учням початкової школи.Детективна пригода Діда Мороза

0

Сценарій новорічнох казки "Детективна пригода Діда Мороза".
Захопливі пригоди героїв казки не залишать байдужими глядачів, які долучаються до участі у дійстві. Казку можна демонструвати вихованцям садочків та учням початкової школи.РОЗВ’ЯЗАННЯ ПЕДАГОГІЧНИХ СИТУАЦІЙ (методичні поради)

0

Педагогічна ситуація – сукупність умов і обставин, які вимагають швидкого прийняття педагогічно правильного вирішення.
Складні педагогічні ситуації виникають часто і мають бути очікувані педагогом. Уміння передбачати ситуацію, готовність впливати на її розв’язок і завершення в доцільному напрямку зміцнюють авторитет педагога, стимулюють його творчу активність, карбують педагогічну майстерність.
Педагогічна ситуація може перетворитись на проблему або задачу. В педагогічній ситуації центральним елементом є суб’єкт, в задачі – знакова модель, а в проблемі – суперечності.«Діагноз - зло» Лекція на виховну тему

0

Автори зачіпають питання відносин молоді один до одного вміння спілкуватися, прощати вчинки. Наводиться маса матеріалів про жорстокість, приниження, насильство. Матеріали лекції мають велике виховне значення для молоді та рекомендуються для використання кураторів груп.«Поглиначі» і «пастки» часу» (ігрова вправа)

0

Мета: визначити та проаналізувати особисті поглиначі і пастки часу.
Методист:
У кожної людини є свої пожирачі часу - це ті чинники, які не приносять ніякої користі, але при цьому віднімають значну кількість часу з Вашого життя. На екрані ви бачите перелік найпоширеніших «поглиначів» і «пасток» часу. Зі списку пропоную вибрати п’ять основних притаманних саме вам і записати на аркуші паперу.Виховна година на тему: "Ми українці: честь і слава незламним"

0

Тема «Ми українці: честь і слава незламним!»
Мета:
Виховувати в учнів:
- почуття гордості й приналежності до незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу, і як наслідок - готовності до посильної участі у справі захисту суверенітету України та відновлення її територіальної цілісності;
- поваги до Збройних Сил України й усіх причетних до справи захисту нашої Вітчизни і вдячності їм;
- глибокої пошани до загиблих героїв і вшанування їх світлої пам’яті;
- долучення до волонтерського руху, допомога армії;Виховний захід «Веснянки»

0

Відроджувати календарно-обрядові звичаї нашого народу, примножувати його традиції.
Розширювати духовний світ дітей.
Вчити учнів слухати та співати українські народні пісні, веснянки, великодні гаївки, грати у народні ігри.
Виховувати любов до української народної пісні.
Показати дітям як зустрічали весну наші предки, вивчали пісні, вчити дітей водити хороводи прищеплювати любов до природи, рідного краю.
Розширювати й поглиблювати знання та уявлення дітей про найхарактерніші ознаки весни, про українські обряди та звичаї, розвивати спостережливість;Квест для учнів початкових класів «Природа рідної землі»

0

Вчити дітей любити і берегти природу, розвивати пізнавальний інтерес до природи рідного краю.Варіант портфоліо для учнів початкової школи

0

Зразок листів - портфоліо для збереження творчих та діагностичних робіт учнів початкової школи.Презентація на тему: "ФОРМУВАННЯ ЦІЛІСНОГО СТАВЛЕННЯ ОСОБИСТОСТІ ДО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, БАТЬКІВЩИНИ"

0

Презентація містить опис основних педагогічних вимог до формування національно-патріотичного виховання, опис фективних методів формування національної самосвідомості та патріотизму здобувачів освіти.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі