Користувацький вхід

Початкова школа

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів початкових класів

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів початкових класівРозвиток творчих здібностей молодших школярів

0

Іноді кажуть, що вміння творити - доля небагатьох і творча особистість є даром богів.Досліджую слова із префіксами пре та при

0

Мета: навчити розрізняти префікси пре-, при-, користуючись правилами, правильно записувати слова з вказаними префіксами;
розвивати творчі вміння використання цих префіксів для створення нових слів, вміння співпрацювати, самостійно мислити, навики колективної роботи;
виховувати мовленнєву культуру учнів,повагу до батьків, рідних, прагнення берегти родинні цінностіРанкові зустрічі

0

Ранкова зустріч – це зустріч на початку дня учнів класу з педагогом. Сидячи в колі один проти одного, кожна дитина вдумливо і поважно вітається з іншими дітьми, після чого впродовж короткого часу ділиться власним досвідом зі своїми товаришами, які з повагою слухають її, ставлять свої запитання та коментують. Після цього вся група бере участь у короткій груповій вправі, спрямованій на розвиток академічних навичок, почуття команди та відчуття єдності. Ранкова зустріч закінчується обміном щоденними новинами, які зазвичай готує педагог, щоб представити навчальні завдання дня.Структурування інформації в папках, документах. Поняття меню.

0

Навчити учнів розрізняти види інформації, її структуру. Ознайомити з поняттям меню і його використанням.Інформатика 2 клас. Тема: Створення малюнків, використовуючи інструменти графічного редактора Paint.

0

Набуття учнями умінь і навиків по створенню малюнків в
графічному редакторі Paint. Вивчення основних кольорів . ( Веселка та її кольори). Розвиток в учнів естетичного смаку.Вікторина «Золотий диск»

0

Вікторина, яка виховує інтерес до предмету, культуру роботи учнів з комп’ютером, розвиває увагу, спостережливість, логічне мислення, сприяє об’єднанню класних колективів.Буклет "Ріки незмінно течуть додому" створений до Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції "Національний тиждень читання. Тиждень поезії"

0

Буклет "Ріки незмінно течуть додому" створений до Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції "Національний тиждень читання. Тиждень поезії"Про розвиток дослідницьких навичок у дітей шкільного віку як метод STEM, STREAM – освіти.

1

Ефективність формування дослідницьких умінь учнів початкових класів, визначених з урахуванням аспектів нового феномена в педагогіці STEM-освіти, може реалізуватись за певних організаційно-педагогічних умов:
- компетентність вчителя, щодо впровадження засобів STEM-освіти у процес формування дослідницьких умінь молодших школярів;
- організація дослідницької діяльності молодших школярів через форми STEM-навчання;
- використання робото-технічних засобів STEM-освіти у формуванні дослідницьких умінь молодших школярів.Лепбук "Весна"

0

Лепбук «Весна» не просто папка з кишеньками. Це навчальний посібник, інтерактивна тематична тека, з різноманітними кишеньками, віконцями, рухливими деталями, картками, які заламіновано з метою дотримання санітарно-гігієнічних вимог. Їх можна діставати, перекладати, складати на свій розсуд.
Лепбук допомагає закріпити і систематизувати вивчений матеріал, швидко пригадати вивчене. Доцільно використовувати на уроках української мови та читання, математики, мистецтва, англійської мова та інтегрованого курсу «Я досліджую світ».

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі