Користувацький вхід

Початкова школа

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів початкових класів

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів початкових класів"Навчання читання іноземної мови"

0

Читання іноземною мовою як комунікативне уміння та засіб спілкування є важливим видом мовленнєвої діяльності та найбільш розповсюдженим способом іншомовної комунікації,яким учні мають оволодіти згідно з вимогами чинної програми та Державним стандарту з іноземних мов. Завдяки читанню , яке робить доступною будь-яку інформацію, передає досвід людства у найрізноманітніших сферах трудової, творчої діяльності.Календарне планування з інформатики для учнів 2-4 класів

0

Календарно-тематичне планування розроблене на кож­ний клас відповідно до навчальної програми й вимог Державного освітнього стандарту.
Завданнями календарно-тематичного планування є:
визначення місця кожної теми в річному курсі й місце кожного уроку в темі;
визначення взаємозв’язку між окремими уроками, темами річ­ного курсу;
організація раціональної роботи й озброєння учнів системою знань, умінь, навичок із предмета.Родинне свято "Пролетіли роки кіньми вороними"

0

Сценарій для родинного свята, в основному для дідусів і бабусьСценарій міні-вистави по стійкому розвитку «Допоможемо планеті!»

0

Сценарій міні – вистави по стійкому розвитку
«Допоможемо планеті!»
Виставу учні можуть розігрувати на уроках та гуртках.Найкраще місце на землі для мене, мій рідний Львове! (виховний захід)

0

Виховна мета заходу:вчити учнів відчувати себе українцями, розвивати цікавість до пізнання багатства історичної спадщини рідного краю,виховувати любов до рідного міста,повагу до праці інших людей, берегти історичну і культурну спадщину.
Львів! Наше рідне, чарівне, незрівнянне місто, де ми народились, зростаємо, дорослішаємо і мужніємо. Де з кожною вулицею, провулком, сквером пов’язані наші перші дитячі враження і почуття, переживання, мрії і сподівання.
Дякуєм Тобі, Боже, що ти подарував нам щастя жити у Львові, місті-легенді.
Ми любимо тебе, наш Львове!Воспитательное мероприятие "Слово лечит, слово ранит."

1

Цель:
- показать значение слова в жизни человека
- вооружить учащихся осознанными знаниями и представлениями о моральных нормах, традиционно действующих в нашем обществе;
-сформировать на этой основе установку на реализацию правил нравственного поведения через выбор действия, способа общения и поведения;
-прививать учащимся стремление к нравственному совершенствованию и вооружать их соответствующими способами нравственного взросления.
-коррекция речи посредством анализа и синтеза различных ситуаций.План роботи денного пришкільного табору

0

План роботи денного мовного пришкільного табору "Friends" для учнів початкової школиДобірка різного виду текстів, що сприяють екологічній освіті на уроках української мови в початковій школі ( Із досвіду роботи)

0

Екологічне виховання посідає чільне місце в нашому житті. Це повсякденна робота, у якій більшу увагу звертаємо не на роботу розуму, а на розвиток емоцій,формування відповідальності, відчуття себе частинкою Природи.Збірник сценаріїв "The magic world of fairy tales"

1

Збірник містить п’ять сценаріїв для учнів початкових класів, які можуть бути використані на позакласних уроках з англійської мови для їх драматизації на сцені. Підібрані й розміщені матеріали забезпечують розуміння та швидке запам’ятовування інформації, запропоновані пісні допоможуть урізнобарвити постановку п’єс на сцені.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі