Користувацький вхід

Початкова школа

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів початкових класів

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів початкових класівДень іменинника в початковій школі

0

Сценарій Дня іменинника у початковій школі ,привітання, конкурси, жарти,танок.Історія походження святкування дня народження в різних країнах світу.Позакласний захід для учнів початкової школи"Spring is coming. Favourite flowers"

0

Цей позакласний захід присвячений приходу весни, оживанню природи, улюбленим весняним квітам.
Цілі: - розвивати діалогічне та монологічне мовлення,
-розвивати почуття прекрасного,
-виховувати почуття дружності та дбайливого ставлення до природи,
-розширити знання учнів про квіти,
-активізувати інтерес до вивчення англійської мови.
Це чудове яскраве весняне свято, метою якого також є поповнення словникового запасу учнів може проводитися в рамках тижня англійської мови.Заняття з соціально-побутового орієнтування для дітей з інтелектуальними порушеннями

0

Розробка заняття з соціально-побутового орієнтування для дітей з ООП "Безпечна поведінка вдома"Доповідь на тему: «Розвиток мотиваційної сфери дитини з використанням LEGO»

0

Використання LEGO - технології в освітньому просторі Нової української школи є актуальною. Адресовано учням початкових класів, їхнім батькам, а також вчителям початкових класів загальноосвітніх закладів.Хвилинка спілкування "Як святкують день Знань у різних країнах"

0

Всі свята проходять по-різному, але у всіх дітей є спільне: любов до своєї країни, до школи, до своєї вчительки, до рідних. З розвитком суспільства до людей прийшло розуміння, що Земля не є надто великою, вона – наш спільний дім, всі люди в якому – сусіди. А для того, щоб людство успішно розвивалося, треба знаходити спільну мову.
30 вересня по всій Європі пройде День міжкультурного діалогу. Цей день дає можливість продемонструвати силу і солідарність, справедливість і добро.Виховна година. Люблю Вкраїну я свою: вона найкраща в цілім світі

0

Мета: поглибити знання учнів про Україну; узагальнити і систематизувати знання учнів про державні символами країни; формувати національну свідомість; розвивати пізнавальні ін¬тереси учнів; виховувати усвідомлення себе як невід’ємної частини українського народу, любов до рідного краю, повагу до її символів, почуття патріотизмуВиховна година

0

Рольова гра "Суд над інтернетом" для учнів 3- 4 класів, мета якої попередити виникнення інтернет залежності в учнів початкової школи.Компетентнісно-орієнтовані завдання у початковій школі

0

Компетентнісний підхід у навчанні молодших школярів передбачає формування у них готовності та здатності застосовувати набуті знання, уміння, навички, способи діяльності, власний досвід у різноманітних життєвих ситуаціях. Важливим засобом досягнення цієї мети є використання в навчальному процесі компетентнісно орієнтованих завдань.Презентація "Формування поняття “добро” на уроках української та російської мов і читання "

0

Презентація "Формування поняття “добро” на уроках української та російської мов і читання" містить опис педагогічного досвіду з формування етичної категорії ДОБРО в учнів молодшого шкільного віку.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі