Користувацький вхід

Останні публікації

Початкова школа

Обмежити пошук фільтруванням:



Інтернет-ресурси для вчителів початкових класів

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів початкових класів



Компенсаторні умови як запорука успішного навчання дітей з особливими освітніми потребами

0

У презентації запропоновано ефективні методи та прийоми роботи в початковій школі з дітьми, що мають специфічні розлади розвитку; зазначено шляхи адаптації змісту та структури освітнього процесу до можливостей учнів з особливими освітніми потребами.



Хвойні рослини

0

Хвойні рослини - це вічнозелені дерева та чагарники, які мають голкоподібні або лускоподібні листки, що називаються хвоєю. Серед найвідоміших представників хвойних - сосни, ялини, кедри, ялиці та модрини



Різноманітність культурних рослин

0

Культурні рослини є невід'ємною частиною нашого життя, забезпечуючи нас продуктами харчування, волокнами та іншими корисними матеріалами. Ця різноманітність свідчить про багатство та адаптацію рослин до різних умов, що дало можливість людству процвітати протягом тисячоліть.



Різноманітність квіткових рослин

0

Квіткові рослини - це надзвичайно різноманітна група живих організмів, які можна знайти в різних куточках світу. Вони демонструють чудову палітру кольорів, форм і розмірів, адаптуючись до різних умов навколишнього середовища.



Формування навчальної мотивації у школярів початкової школи

0

Виконанню вправ завжди передує міцне засвоєння теоретичного матеріалу учнями і ретельний інструктаж учителя. Це дозволяє учням здійснювати систематичне поопераційне відтворення дій, необхідних для формування навичок розумових операцій, з поступовим їх ускладненням, підвищенням рівня труднощів, додаванням елементів індивідуальної особистісної творчості. Учитель показує зразки творчого підходу до вправи, після чого дитина включається в цілісне її виконання. У заключній стадії роботи вчитель і учні обговорюють і аналізують успіхи, вносять виправлення.



Рекомендації вчителям молодших класів по роботі з дитиною з порушеннями слуху в інклюзивному класі

0

Практичні поради для вчителів початкових класів, які працюють з дітьми з порушеннями слуху в інклюзивному класі. Рекомендації включають підготовку до роботи, ефективні методи комунікації, адаптацію навчального процесу, використання технічних засобів, співпрацю з фахівцями та створення підтримуючої атмосфери в класі. Мета публікації — допомогти вчителям забезпечити рівні можливості для навчання та розвитку дітей з порушеннями слуху, сприяти їхній соціалізації та навчальному успіху.



Зразок подяки батькам учнів у кінці навчального року

0

На допомогу класному керівнику. Слова подяки батькам учнів на кінець навчального року.



STREAM - урок "Вітамінний БУМ або моя тарілка здорового харчування"

0

Мета: навчити дітей розрізняти корисну та шкідливу їжу, формувати вміння аналізувати, досліджувати, порівнювати, спостерігати закономірності, узагальнювати, генерувати власні точки зору; застосовувати знання на практиці; познайомити з приладами для вимірювання маси, принципом їх роботи; розвивати критичне мислення, самостійність, комунікабельність, світогляд, творчий підхід до вирішення поставлених задач; розвивати дбайливе ставлення до власного здоров’я, корисні харчові звички; розвивати вміння узагальнювати інформацію і робити висновки, чітко формулювати свої думки; виховувати інтерес до вив



Тест «Чим живі істоти відрізняються від предметів неживої природи: порівняння, схожості та відмінності» для здобувачів освіти молодшого шкільного віку

0

Тест «Чим живі істоти відрізняються від предметів неживої природи: порівняння, схожості та відмінності» для здобувачів освіти молодшого шкільного віку. Такий тест може допомогти учням краще розуміти особливості живих істот та відмінності їх від неживої природи.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі