Користувацький вхід

Початкова школа

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів початкових класів

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів початкових класівПатріотичне виховання на уроках та в позаурочний час

0

У посібнику подано розробки позакласних та виховних заходів по патріотичному вихованню молодших школярів. Пропоновані матеріали допоможуть учителеві у проведенні уроків та позакласних заходів.
Рекомендовано для вчителів початкових класів.Збірник рухливих ігор для дітей молодшого шкільного віку

0

Збірник рухливих ігор для дітей молодшого шкільного віку для використання у фізкультурно-спортивній роботіКритичне мислення як засіб формування та розвитку творчих здібностей молодших школярів

0

Широкий зміст стратегій критичного мислення,як правильно їх застосовувати,та користь у їх використанніІде,іде Святий Миколай!

0

Дуже цікавий і захопливий сценарій до свята Святого Миколая. Цікаві ігри,пісні,танці.Інтерактивна година спілкування для вихованців молодшого шкільного віку "Поспішаймо творити Добро"

0

Інтерактивна година спілкування розроблена для вихованців молодшого шкільного віку з метою розвивати в дітях бажання творити добро, радіти за інших, сприймати чужий біль, як свій; вчити робити висновки, розвивати зв’язне мовлення, вміння висловлювати свої думки; виховувати чуйність, доброзичливість, добре, поважне ставлення до ближнього, оточуючого світу.
Запропонований матеріал буде корисним для методистів, керівників гуртків позашкільних навчальних закладів, а також для інших категорій педагогічних працівників.Інтерактивна година спілкування для молодшого шкільного віку «Якщо виник конфлікт…»

0

Інтерактивна година спілкування розроблена для вихованців молодшого шкільного віку з метою з’ясувати причини конфліктів між людьми та способи попередження їх розвитку, удосконалити комунікативні навички дітей, сприяти налагодженню дружніх стосунків у колективі.
Запропонований матеріал буде корисним для методистів, керівників гуртків позашкільних навчальних закладів, а також для інших категорій педагогічних працівників.проект "Добро починається з тебе"

0

Проект сприятиме самовдосконаленню дитячої особистості та корекції таких рис характеру: відповідальність, справедливість, повага до себе та інших, тактовність, культура поведінки та мовлення, доброта, милосердя, працелюбність, дисциплінованість, скромність, справедливість, почуття колективізму, інтелігентність. Виявить умови ефективного формування моральної культури та стане важливим фактором у профілактиці негативних проявів поведінки, аморальності  школярів. Адже доброта, скромність, милосердя – основні принципи людського буттяСвято рідної мови

0

В сценарії послідовно розповідається про розвиток мови: від перших звуків немовлят до кращих творів, які впливають на духовне життя кожної людини.А культурне мовлення свідчить про загальний розвиток особистості, про ступінь прилучення її до духовних багатств рідного народу й надбань усього людства. Мова вважається найціннішим скарбом людства. А рідна мова-головна ознака народу, нації.Спортивно-природниче свято « Поклик джунглів»

0

Мета. Поповнювати знання про тварин. Учити учнів працювати разом однією
командою. Розвивати спритність, витривалість, кмітливість, інтерес до занять спортом. Виховувати чуйне ставлення до однолітків, любов до тварин.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?: