Користувацький вхід

Початкова школа

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів початкових класів

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів початкових класівВправи для розвитку дрібної моторики у дітей з особливими потребами

0

у матеріалі наведені приклади вправ для розвитку й корекції дрібної моторики у дітей з особливими потребами, а саме:робота з прищіпками, шнурками, намистинками, ракушками, гудзиками,пісочна терапія, ін..Презентація "Агресивні тенденції в дитячій поведінці"

4

Презентацію можна використовувати для батьківських зборів та занять батьківського лекторію.Гра-подорож «У пошуках молодильного яблука»

0

Гра призначена для молодших школярів.
Відкриваючи двері у казку, діти потрапляють в таємничу країну, де живе і цар Берендей, який прохає допомоги відшукати молодильне яблуко, і казкова лісова нечисть, яка заволоділа цим дивним плодом.
Але всі казкові історії зазвичай закінчуються добре. Так і у нашій казці щасливий кінець.план-конспект уроку на тему"Мій робочий день."

0

Закріпити з учнями лексику за темою "Мій робочий день ”. Формувати в учнів навички слухання незнайомого тексту, вміння проаналізувати його.план-конспект уроку на тему"Погода. Пори року."

1

Мета уроку: Закріпити з учнями лексику за темою " Погода. Пори року ". Формувати в учнів навички читання незнайомого тексту, вміння проаналізувати його. Вчити передавати інформацію, яку містить текст. Спонукати до пошукової діяльності на уроці, групової роботи, а також роботи в парах.план-конспект уроку на тему"Мій робочий день."

0

Закріпити з учнями лексику за темою "Мій робочий день ”. Формувати в учнів навички слухання незнайомого тексту, вміння проаналізувати його. Вчити передавати інформацію, яку містить текст. Спонукати до пошукової діяльності на уроці, групової роботи, а також роботи в парах. Розвивати навички говоріння, правильної вимови, граматичні вміння. Виховувати в них бажання і зацікавленість до вивчення іноземної мови.Презентація до уроку з англійської мови "Irregular Verbs"

0

Презентація до уроку з англійської мови "Irregular Verbs"

Spin the pointer and say the other two forms of the irregular verb...Презентація для уроку образотворчого мистецтва,4 клас «Мистецька палітра Косівщини»

0

Презентація для уроку образотворчого мистецтва,4 клас
Вербовецька ЗОШ І-ІІ ступенів
Косівського району
Івано-Франківська обл.Особливості формування екологічної обізнаності молодших школярів

1

Упродовж останніх десятиріч істотно погіршився стан екологічного довкілля, розширилася зона господарської діяльності людини та зменшився ареал існування тваринного та рослинного світу.Екологічні проблеми, досягши планетарного масштабу, утворюють нову соціальну реальність. Їхнє розв'язання залежить першочергово від рівня екологічної культури населення, зокрема екологічної культури підростаючого покоління.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі