Користувацький вхід

Останні публікації

Початкова школа

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів початкових класів

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів початкових класівСценарій свята " Мелодії весни"

0

Сценарій свята "Мелодії весни" можна використовувати в позакласній роботі учнів початкової школи. Він допоможе закріпити уявлення учнів про зміни в природі навесні; ознайомити з ранньоквітучими трав'янистими рослинами, буде розвивати спостережливість; виховувати бережливе ставлення і любов до природи.
До сценарію підібрані чудові пісні.Діалоги

0

Подані діалоги можуть використовуватися на уроках для вивчення нової лексики у початковій школі.Олімпійський урок "Спорт - посол миру"

0

Поширювати ідеї олімпізму; популяризувати олімпійський рух; формувати інтерес учнів до занять фізичними вправами та стійкий інтерес до олімпійського спорту — провідника миру, духовності, єдності.Булінг у дитячому колективі. ІНФОРМАЦІЙНО-МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЗАНЯТЬ.

0

Булінг. Соціально-психологічні причини виникнення булінгу. Булінг у дитячому колективі. Передумови виникнення булінгу, причини проявів насильства.
Теоретико-методологічною основою програми є роботи зарубіжних вчених, які вивчали це явище (DanOlweus, 1978;Pellegrini, 2001; Jimersonetal, 2010; Sweareretal. 2010; Rose, Espelage, 2012).
Булінг, згідно визначення CDC (Centers for Disease Control and Prevention),Критерії оцінювання учнів 3-4 класів щодо форм роботи на уроці англійської мови з використанням формувального оцінювання

1

Функціональна складова. Формувальне оцінювання відбувається впродовж навчального періоду та завершується наприкінці семестру або року підведенням підсумків. Ключові уміння та фокус оцінювання:
сприймання на слух — основна ідея, детальне сприйняття;
читання — про себе, основна ідея, детальне сприйняття;
говоріння — усна взаємодія (діалог з однокласниками, відповіді на питання вчителя), монологічне мовлення (декілька речень про себе, короткі фрази на повсякденні теми);
письмо — письмова взаємодія (короткі повідомлення, речення).Веселі естафети

0

Дана розробка містить інформацію щодо методики проведення
різноманітних естафет, які можна і потрібно використовувати на уроках
фізичної культури та здоров’я та при проведенні позаурочних заходів з
фізичної культури у початкових класах школи.Осередки навчального середовища

0

Авторська розробка осередків навчального середовища з олівцями. За потреби можна редагувати текст в презентації, додавати ілюстрації, зберігаючи результат в форматі малюнка.Розвиток критичного мислення у молодших школярів

0

Найперспективнішим складником освітнього процесу на сьогодні є діяльність, яка сприяє активізації пізнавальних інтересів дітей, створює сприятливі умови для самовдосконалення та самореалізації, розвитку творчих та комунікативних здібностей, формуванню необхідних життєвих компетенцій.Легко з лего. Таблиця множення

1

Презентація "Легко з лего" допоможе учням швидко набувати автоматизовані обчислювальні навички, а вчителю цікаво і змістовно організувати освітній процес в Новій українській школі.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі