Обмежити пошук фільтруванням:
Релаксація – обов’язковий елемент кожного заняття. Форми і методи
відновлення існують різні. Для відновлення сил в заключній частині заняття можна використати такі вправи, які обов’язково супроводжуються легким музичним супроводом та посмішкою вчителя.
Дані вправи подобаються дітям і кожного разу можна використати якийсь
інший спосіб. Дуже єфективним є такий вид проведення заключної
частини заняття.
Основне завдання школи – розвиток творчої особистості. А відбувається він через досягнення кожною дитиною власного успіху, віри в свої сили, через відчуття ситуації успіху. У статті пропонуються ігрові вправи для створення ситуації успіху на уроках української мови у початкових класах НУШ.
Зміст завдань, які спонукають дітей до детальнішого вивчення тем з Природознавства.
Франкоквест.
Тема. Узагальнення знань про речення.
Мета: закріпити знання учнів , набуті під час вивчення теми «Речення» на основі біографії І. Франка; розвивати мовлення, увагу; вдосконалювати вміння використовувати різні види речень в усному і писемному мовленні; виховувати інтерес до рідної мови.
Обладнання : мультимедійна дошка, картки із завданнями, карта-пазл.
Тип уроку: комбінований. Франкоквест.
Хід уроку
І Організаційний момент. Слайд1
Спочатку сідає краса і ніжність , а потім сила і мужність.
У розробці запропоновано завдання до вивчення словникових слів з української мови навчального, розвивального та інформативного характеру.
У посібнику вміщено нестандартні форми організації навчання та основні
їх види : віршовані (римовані) уроки , інтегровані уроки , уроки-дискусії .
Запропоновані методичні розробки з проведення нестандартних уроків у початковій школі .
Адресовано вчителям початкових класів , вихователям груп продовженого дня, студентам педагогічних вищих навчальних закладів.
Вступ…………………………………………….4
Методичні рекомендації……………………………6
Списки словникових слів…………………………9
І. Використання різних засобів навчання під час
роботи над словниковими словами……………...10
ІІ. Хвилинки-цікавинки з використанням
словникових слів на уроках української мови…25
ІІІ. Вивчення словникових слів із використанням
інтерактивних технологій навчання…………......32
ІV. Матеріали і завдання для роботи над
словниковими словами на уроках української
мови……………………………..................................42
V. Презентації до вивчення словникових слів….61
Розширити знання учнів про стан природи нашої планети; узагальнити знання учнiв про те, що обов’язком кожної людини є турботливе ставлення до природи; спонукати до пошуково – дослідницької роботи по збору та обробці інформації; розкрити знання учнів про екологічні проблеми своєї місцевості; розвивати пізнавальну активність, допитливість, комунікативні здібності; виховувати почуття любовi до рідної землi, вiдповiдальне ставлення до збереження довкiлля.
Година спілкування " Що потрібно знати про ПВК"Рьодан" ". Презентація для здобувачів освіти початкової школи. Мета даної презентації- пояснити дітям звідки беруться нові молодіжні рухи, які наслідки можуть бути за протиправні дії, як визначити для себе пріоритети.