Користувацький вхід

Початкова школа

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів початкових класів

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів початкових класівТвій режим дня

0

Твій режим дня
Вчити дітей щоденно дотримуватись режиму дня; а також здорового способу життя привчити їх виконувати ранкову зарядку; загартовувати свій організм; розвивати усне мовлення; мислення. Виховувати любов до фізкультури та спорту.Сценарій "В гості прийшов Святий Миколай"

0

Сценарій проведення театралізованого свята до дня святого Миколая для дітей початкової школи.Презентація для вчителів початкової школи" Інтегративний підхід до організації освітньої діяльності учнів"

0

Презентація для вчителів початкової школи" Інтегративний підхід до організації освітньої діяльності учнів"Година спілкування "Ходить по землі Святий Миколай"

0

розширити й уточнити зміст свята “Ходить по землі Святий Миколай”;
ознайомити учнів із легендами про Святого Миколая;Поради вчителям та батькам для роботи з обдарованими дітьми

0

За свою багаторічню працю я завжди цикавилася цією темою та робила різні експерименти,тому можу зробити висновки, що обдарованість у дітей у різному віці не є однаковою, а має свої особливості. Саме тому виявлення обдарованих дітей повинно починатися вже в початковій школі на основі спостереження за поведінкою, діяльністю, вивчення психологічних особливостей, мовлення, пам’яті та логічного мислення. В 5-6-х класах важливо виявити та дослідити психологічний стан учнів та їхніх інтересів шляхом власної оцінки та суб’єктивної оцінки дорослих.Тематично-виховний захід "Merry Christmas"

0

Сценарій святкування Різдва Христового в Англії (англійською мовою). Може бути використаний як навчально-виховний захід для учнів початкової школи.Формування морально-етичних цінностей в учнів початкової школи

0

Формування морально-етичних цінностей в учнів початкової школи.
Роль і важлива діяльність вчителя у становленні моральних якостей школярівКвест-гра "Ми - за здоровий спосіб життя"

0

Мета: закріпити раніше набуті знання про значення здоров'я, необхідності вести здоровий спосіб життя. Прищеплювати бажання бути здоровими. Виховувати дбайливе ставлення до свого здоров'я, повагу до здоров'я інших людей, сприяти підвищенню інтересу до занять фізичною культурою та спортом.Виховна година: « Україна – європейська країна»

0

Мета:
•ознайомлення вихованців з основними державотворчими подіями становлення незалежної України, вивчення основних засад демократичного та суспільного ладу України, її досягнень за останні роки;
•закріплення знань про державну символіку (Герб, Прапор, Гімн, Основний Закон України – Конституцію); про такі поняття та категорії, як народ, держава, громадянин, громадянські права та обов’язки;
•зміцнення громадянських якостей дітей;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі