Користувацький вхід

Останні публікації

Початкова школа

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів початкових класів

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів початкових класів"У колі дружньої сім'ї"

0

Сім’я – святиня людського духу, благородних людських почуттів, кохання, вірності, любові, спілкування. Сім’я - це невмируща хранителька звичаїв і традицій предків. Тож саме цей захід допоможе дітям усвідомити роль та цінності родини у власному житті. Навчитися шанувати українські традиції та шанобливо ставитися до всіх членів родини.Гра-мандрівка «До країни Здоров’я»

1

Вчити дітей доглядати за своїми речами, піклуватись про своє
здоров’я, ознайомити дітей з гігієною власного тіла; розвивати пам’ять,
мислення; виховувати взаємоповагу, бажання дотримуватись гігієни.Будь природі другом

0

формувати у дітей уявлення про природу як живий організм; вчити бачити красу світу; спонукати до спілкування з природою без завдання їй шкоди; формувати відповідальне ставлення до навколишнього світу: виробляти правила безпечної поведінки в лісі, на водоймі; прищеплювати почуття любові, вдячності до природиМама, казка і я

0

вчити поважати добро і правду, боротися зі злом і кривдою; розвивати пам’ять, кмітливість, вміння передавати свої думки в розмові; виховувати любов до книг, бережне ставлення до нихЛеді - лицарям, лицарі - леді

0

Захід проводиться з метою, щоб показати, як дівчатка можуть бути справжніми леді, співати, танцювати, готувати їжу, витончено поводитися з хлопчиками.
Хлопчики залучаються до уміння виконати фізичну роботу, захищати дівчаток, бути справжніми лицарями.сценарій новорічного свята для молодших школярів "Новорічний калейдоскоп"

0

Сценарій новорічного свята для молодших школярів «Новорічний калейдоскоп» у виконанні учнів 9-го класу.«Графіка в Україні 19- 20 ст. Виражальні можливості графіки »

0

дати учням уявлення про графіку як вид образотворчого мистецтва;
-Ознайомити з графіками 19-20 ст, та їх значимість в історії образотворчого мистецтва;
-ознайомити з основними ознаками та засобами виразності в графіці, з художніми матеріалами та інструментами;
-вчити використовувати мову графіки відповідно до творчого задуму, учити передавати факту¬ру, характер силуетної форми предмета через розробку її фрагмента (лініями, штрихами, крапками, плямами та їх сполученням).Пейзажна композиція «Моє місто»

0

розширити знання учнів про пейзаж як один з жанрів в мистецтві, який передбачає гармонійне поєднання почуттів художника і їх вираження в творчій діяльності; ознайомити з різноманіттям форм і фарб навколишнього світу, мінливістю стану природи в залежності від освітлення; вчити знаходити красу природи в різних її станах: вранці, ввечері, в полудень, сутінки, в сонячний або непогожий день і т. д., передавати фарбами яскравий колір стану природи; показати роль колориту в пейзажі, настрій, світовідчуття; удосконалювати техніку роботи з фарбами;«Аплікація з геометричних фігур».

0

• вчити дітей впізнавати і знаходити в оточуючих предметах форму знайомих геометричних фігур,
• закріплювати знання дітей про геометричні фігури (коло, квадрат, трикутник, овал і прямокутник ).
• формувати у дітей уміння спостерігати, аналізувати, узагальнювати; виділяти головне, істотне,
• формувати у дітей усвідомлене ставлення до порядку виконання робіт: спочатку викласти візерунок на аркуші, а потім по черзі брати і наклеювати кожну деталь;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі