Користувацький вхід

Останні публікації

Початкова школа

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів початкових класів

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів початкових класівФормування комунікативної компетентності учнів початкових класів на уроках української мови

0

Актуальність проблеми формування комунікативної компетентності учнів початкових класів на уроках української мовиГодина спілкування : ,, Хліб життя. Різдвяний цикл".

0

Дані матеріали можна взяти за основу до проведення виховного заходу про цінність хліба у житті українського народу.Методичні матеріали "Шляхи, засоби та форми естетичного виховання школярів в умовах ГПД"

0

Ефективність естетичного виховання школярів в умовах ГПД визначають такі чинники:
 створення естетично привабливої обстановки (оформлення навчального кабінету, місць відпочинку);
 звернення у виховній роботі до народних традицій і обрядів;
 висока естетична культура різноманітних виховних заходів;
 висока естетична культура вихователів і вихованців у зовнішньому вигляді й у стосунках.
Ефективність естетичного виховання забезпечується також взаємодією закладів освіти, культури, сім'ї, засобів масової інформації з культурними традиціями суспільства.Методичні матеріали "Естетичне виховання школярів - місце і роль в сучасній освіті"

0

Всебічний гармонійний розвиток особистості не можна уявити без її естетичної вихованості. Естетичне виховання передбачає розвиток в людині почуттів прекрасного, формування вмінь і навичок творити красу у навколишній діяльності, вміти відрізняти прекрасне від потворного, жити за законами духовної краси.Добро в тобі

0

Виховний захід з елементами тренінгу. Під час заняття учні зрозуміють, що таке добро, доброта та милосердя. Навчаться аналізувати вчинки свої та оточуючих. Відшукають, де знаходиться добро."Формування обчислювальних навичок як складової предметно – математичної компетентності молодших школярів"

0

Основним завданням навчання математики є опанування учнями предметних математичних компетенцій: – обчислювальних, інформаційно-графічних, логічних, геометричних, алгебраїчних. У новій навчальній програмі зазначено: «Найважливішим завданням навчання математики в початковій школі є формування в учнів усвідомлених і міцних обчислювальних навичок – основи обчислювальної компетентності."Формування системи загальнолюдських цінностей в учнів НУШ"

0

У вихованні слід спиратися на гуманістичну ідею про те, що людині від природи притаманне прагнення до добра, правди і краси.
Абсолютно вічні цінності – загальнолюдські цінності, що мають універсальне значення та необмежену сферу застосування (доброта, правда, любов, чесність, гідність, краса, мудрість, справедливість)."Методи формування екологічної компетентності молодших школярів в умовах НУШ"

0

У сучасному розумінні під екологічною компетентністю розуміють здатність особистості вирішувати різного рівня проблеми і завдання, що виникають у життєвих ситуаціях та професійній діяльності, формування екологічної культури, мотивів, знань, навчального й життєвого досвіду, пов’язаних із збереженням довкілля. Екологічна компетентність дає змогу сучасній особистості відповідально вирішувати життєві ситуації, підпорядковуючи задоволення своїх потреб принципам сталого розвитку.Рух- це здоров'я!

0

Що на світі найдорожче?
Немає нічого дорожчого на світі.
Ніж дивне щастя жити на Землі
В здоров’ї кожній квіточці радіти,
І посміхатись навіть уві сні

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі