Користувацький вхід

Інші жанри

...

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій фестиваля "Веселковий дивограй"

0

сценарій свята дитячої творчості "Веселковий дивограй" в різних номінаціях, зокрема: танцювальний, вокал, оригінальний жанр, інтрументальнийТвір-есе "Я у світі інновацій"

0

У своїй роботі я відкриваю роль новітніх технологій у різних аспектах життя.
Намагаюся довести те, що вчителеві треба використовувати інноваційні педагогічні технології.Ефективність їх використання значною мірою залежить від того, як реалізується творчий потенціал особистості учня.Презентація досвіду роботи вчителя німецької мови Мирошниченко Т.М.

0

Презентація досвіду роботи вчителя німецької мови Мирошниченко Т.М. Комунальна уствнова Сумськуа загальноосвітня школа I-III ступенів №5 м. Суми, Сумської областіВиступ на засіданні районного методичного об'єднання " Патріотичне виховання – це сфера духовного життя"

0

Виховуючи юного патріота, ми уявляємо собі, яким би виявився наш вихованець під час важких випробувань. Виховуючи вірних синів Батьківщини ми вбачаємо моральну доблесть, без якої немислиме патріотичне бачення світу сьогодні. Усі ці рухи і пориви духу, всі прагнення і праця – без гучних слів, без сподівань на похвалу або нагороду, а лише з почуття виконаного обов’язку, із задоволення моральної потреби, без якої життя було б порожнє і беззмістовне. У цьому суть патріотичного виховання.Есе на тему «Я у світі інновацій»

0

Використання комп’ютерних засобів на уроках мови та літератури –це не тільки потужний інструмент, а й певною мірою третій партнер у педагогічній взаємодії, який дає іншим його учасникам великі можливості в переробці інформації. Ефективність цих технологій значною мірою залежить від вмотивованого застосування на різних етапах уроку певних прийомів із використанням ІТ.Матеріали до тижня історії та правознавства в 1-9 класах

0

Матеріали проведення тижня історії та правознавства в школі: план проведення, вікторини з історії та правознавства в 1-9 класах, історична гра.Година спілкування з теми: "Збережемо природу разом"

0

Даний матеріал може бути використаний як додатковий класними керівниками для розробок виховних годин або годин спілкування.Презентація до статті (виступу на педраді) "Збереження морального здоров'я учасників педагогічного процесу як чинник соціалізації особистості"

0

Презентація допоможе краще сприймати слухачами виступ, зміна картинок та фотографій зацікавить.Презентація засідання МО початкових класів "Педагогіка толерантності"

0

Презентація засідання МО початкових класів "Педагогіка толерантності" створена з метою підвищення психолого-педагогічної компетентності вчителів щодо формування толерантних відносин на рівні «Вчитель – вчитель», «вчитель – учень», «вчитель – батьки».Науково – технічний прогресс та його вплив на оточуюче середовище»

0

Даний матеріал може бути використаний класними керівниками для проведення виховних годин

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі