Користувацький вхід

Останні публікації

Інші жанри

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:



Інтерактивний посібник ( графічний органайзер) Teaching English through Aesop’s fables

0

Даний посібник містить підбірку завдань на розвиток навичок усіх видів мовленнєвої діяльності при використанні байок Езопа на уроках англійської мови. Розробка автора –інтерактивний посібник (графічний органайзер) з вправами.



Зимние каникулы во Львове. 9-А класс КЗ "НСЗШ №3". 2015-2016 уч. г.

0

Знакомство учащихся 9-А класса КЗ "НСЗШ №3" во время зимних каникул с историей города Львова и его традициями.



Зимние каникулы. Славское (горнолыжный курорт). 9-А кл. КЗ "НСЗШ №3".

0

Экскурсия учащихся 9-А кл. КЗ "НСЗШ №3" во время зимних каникул на горнолыжный курорт Славское.



Консультація "Розвиток творчих здібностей дитини різними видами музичної діяльності"

0

Нікого не потрібно переконувати у важливості музичного розвитку дошкільника. Саме музика знаходить дорогу до душі дитини, спонукає її до самовираження, знайомить з навколишнім світом. Музична діяльність (співи, музичні рухи, слухання тощо) – це не лише засіб забезпечення виконання естетичних та освітніх завдань з музичного виховання, а й важливий засіб укріплення психічного та фізичного здоров’я, розвитку мовленнєвих здібностей дитини.
Музичне виховання є органічною складовою всього навчально – виховного процесу в дитячому садку. Воно відіграє велику роль у гармонійному розвиткові дитини.



МІСЦЕ І РОЛЬ ДИСЦИПЛІН ПРОФЕСІЙНО-ПРАКТИЧНОГО ЦИКЛУ У ФАХОВІЙ ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНІХ ТЕХНІКІВ- ЕЛЕКТРИКІВ

1

На сучасному етапі розвитку сфери обслуговування значно зріс інтерес до сучасної радіоелектронної апаратури та електропобутової техніки, оскільки вона перебуває в стані підйому, та до якісної підготовки фахівців цієї сфери, від яких, в певній мірі, й залежить репутація підприємства з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури та електропобутової техніки. Це, в свою чергу, вимагає від вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку спеціалістів цієї сфери, якісної та ефективної підготовки студентів.



«Критерії життя і смерті людини в контексті медикобіологічних і філософсько-етичних підходів»

0

Людина — єдина істота, що усвідомлює і своє життя, і знає про неминучу смерть кожної людини і свою в тому числі. Очевидно, саме усвідомлення своєї смертності і є початком людської духовності — бажання зрозуміти найглибші основи буття і стати до них причетним, з ними пов'язаним.



Збірка матеріалів для класного куточку природи.

0

Завдання для спостережень за змінами в природі по місяцях. Помісячний народний календар, розповіді про місяці.



Виховна година. «Для України живемо!» до Дня незалежності України

0

Виховна година. «Для України живемо!» до Дня незалежності України. Форма проведення - усний журнал.



Історія заснування і розвитку німецької колонії Гальбштадт 1804-1920рр

0

Історія заснування і розвитку німецької колонії Гальбштадт 1804-1920рр

Мета: вивчити динаміку розвитку німецької колонії Гальбшадт, рідного сучасного міста Молочанська, в якому я народилася та виросла, розкрити суть змін у структурі сільського господарства південної України XIX ст. внаслідок поселення колоністів-менонітів, вивчити їх вплив на розвиток різних галузей аграрної сфери, провести паралель між веденням господарства у колоніях менонітів і південноукраїнських селян, описати здобутки і нововведення колоністів.



Синергетичний підхід у викладанні суспільно-гуманітарних предметів (практичний аспект)

0

Сучасна реформа освіти одним із завдань має формування творчо мислячої особистості. Зрозуміло, що освіта не могла не зазнати технологічних змін в індустріальному суспільстві. Змінився статус учителя, змінюється суспільство. За висновком ЮНЕСКО нашим дітям не вистачає критичного і логічного мислення у засвоєнні знань, толерантності, технологічності у доведенні своєї думки, вмінь працювати з інформацією. Рівень компетентності – це знання, які дають можливості існувати в суспільстві. Слід розгортати знання, а не перевантажувати учня.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі