Користувацький вхід

Інші жанри

Обмежити пошук фільтруванням:



Цифрові технології в оцінюванні учнів

0

Презентація для викладачів ПТНЗ розкриває можливості використання сучасних цифрових інструментів для об'єктивного та ефективного оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти. В презентації висвітлено такі питання: приклади використання цифрових інструментів у реальному освітньому процесі, онлайн-платформи для створення інтерактивних тестів, сутність та переваги цифрового оцінювання, візуалізація результатів, тощо.



Значення рибних страв у харчуванні людини

0

Презентація розкриває значення рибних страв у харчуванні, їх класифікацію; процеси, що відбуваються в рибі під час теплової обробки. Рибні страви надзвичайно корисні для здоров'я людини, оскільки вони є чудовим джерелом повноцінного білка, необхідного для побудови клітин організму. Крім того, риба містить багато важливих вітамінів та мінералів, зокрема вітаміни групи В, D, а також омега-3 жирні кислоти, які позитивно впливають на роботу серцево-судинної системи.



РОБОЧА ПРОГРАМА НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ Інформаційні системи і технології в галузевому машинобудуванні

0

Інформаційні системи і технології в галузевому машинобудуванні. Робоча програма навчальної дисципліни для студентів закладів фахової передвищої освіти, що здійснюють підготовку фахових молодших бакалаврів



Інтегроване заняття для дітей першої молодшої групи «У бабусі на подвір’ї»

0

Розгляд ілюстраціїї з зображенням сільського подвір'я, пригадування вірша Н.Негоди та потішки "Сорока-ворона", використання пластичного етюду та дидактичної вправи з сенсорного виховання, малювання ватяними паличками.



ШЛЯХИ ВПРОВАДЖЕННЯ ГЕНДЕРНОЇ РІВНОСТІ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ

0

У сучасному суспільстві питання гендерної рівності набуває все більшої актуальності, особливо у сфері освіти. Освітні заклади мають величезний потенціал для формування цінностей, спрямованих на рівність між жінками та чоловіками, а також на подолання стереотипів і дискримінації, які часто виникають через гендерні відмінності. Впровадження гендерної рівності в освітній процес дозволяє створити інклюзивне середовище, в якому кожна дитина має рівні можливості для розвитку незалежно від її статі.



Комплексне заняття з розвитку мовлення та ознайомлення з соціумом «Лялька Оленка вперше завітала до дитячого садка»

0

Заняття для дітей молодшої групиз використанням здоров’язбережувальних технологій: пальчикова гімнастика, дихальна вправа, музикотерапія.



РОЗВИВАЛЬНА ВЗАЄМОДІЯ В ГІРНИЧОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ ЗА БУДІВЕЛЬНОЮ СПЕЦІАЛЬНІСТЮ

0

Професійна підготовка сучасного здобувача профільної освіти спрямована на розвиток його здібностей інтегрувати в суспільство для самореалізації в професійній діяльності. Відчуття суб’єктності, задоволення від своєї праці пов’язано із багатьма особистісними рисами, які відповідають комунікативності, вмінню працювати в команді, що створена за принципами спільної мети, цільової єдності досягти кінцевий результату. Ці риси не є такими, що даруються природою, вони формуються в соціокультурному просторі, до якого відноситься розвивальна взаємодія освітнього простору.



«SOFT SKILLS» ТА «META SKILLS» ЯК ОСНОВА ФАХОВОГО ЗРОСТАННЯ

0

Розвивати свої hard skills та soft skills у сучасному світі потрібно буквально постійно. Все більше роботодавців по всьому світу починають шукати кандидатів з упором саме на софт скіли, хоча хард скіли завжди залишаються базовою вимогою прийому на роботу.
Якщо м’які навички ви можете розвивати природним способом, то для розвитку hard skills у вибраній професії не обійтися без навчання.



Фінансове забезпечення відтворення основних засобів

0

Лекція на тему "Фінансове забезпечення відтворення основних засобів"
Матеріал містить відповіді на такі питання:
Склад і структура основних фондів підприємства.
Амортизація (знос) основних засобів
Показник ефективності використання основних засобів



Шляхи запровадження інтерактивних методів при викладанні фінансово-економічних дисциплін

0

Проведені заняття зі студентами показали, що саме при залученні інтерактивних технологій навчання збільшується активність роботи на занятті, увага, мотивація студентів. Більше того, дослідження свідчать, що інтерактивні методи забезпечують 70-90% засвоєння інформації. Таким чином, виникає нагальна потреба більш активного використання інтерактивних методів у практиці вищої школи, зокрема, при викладанні фінансово-економічних дисциплін

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі