Обмежити пошук фільтруванням:
Презентація для викладачів ПТНЗ розкриває можливості використання сучасних цифрових інструментів для об'єктивного та ефективного оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти. В презентації висвітлено такі питання: приклади використання цифрових інструментів у реальному освітньому процесі, онлайн-платформи для створення інтерактивних тестів, сутність та переваги цифрового оцінювання, візуалізація результатів, тощо.
Презентація розкриває значення рибних страв у харчуванні, їх класифікацію; процеси, що відбуваються в рибі під час теплової обробки. Рибні страви надзвичайно корисні для здоров'я людини, оскільки вони є чудовим джерелом повноцінного білка, необхідного для побудови клітин організму. Крім того, риба містить багато важливих вітамінів та мінералів, зокрема вітаміни групи В, D, а також омега-3 жирні кислоти, які позитивно впливають на роботу серцево-судинної системи.
Інформаційні системи і технології в галузевому машинобудуванні. Робоча програма навчальної дисципліни для студентів закладів фахової передвищої освіти, що здійснюють підготовку фахових молодших бакалаврів
Розгляд ілюстраціїї з зображенням сільського подвір'я, пригадування вірша Н.Негоди та потішки "Сорока-ворона", використання пластичного етюду та дидактичної вправи з сенсорного виховання, малювання ватяними паличками.
У сучасному суспільстві питання гендерної рівності набуває все більшої актуальності, особливо у сфері освіти. Освітні заклади мають величезний потенціал для формування цінностей, спрямованих на рівність між жінками та чоловіками, а також на подолання стереотипів і дискримінації, які часто виникають через гендерні відмінності. Впровадження гендерної рівності в освітній процес дозволяє створити інклюзивне середовище, в якому кожна дитина має рівні можливості для розвитку незалежно від її статі.
Заняття для дітей молодшої групиз використанням здоров’язбережувальних технологій: пальчикова гімнастика, дихальна вправа, музикотерапія.
Професійна підготовка сучасного здобувача профільної освіти спрямована на розвиток його здібностей інтегрувати в суспільство для самореалізації в професійній діяльності. Відчуття суб’єктності, задоволення від своєї праці пов’язано із багатьма особистісними рисами, які відповідають комунікативності, вмінню працювати в команді, що створена за принципами спільної мети, цільової єдності досягти кінцевий результату. Ці риси не є такими, що даруються природою, вони формуються в соціокультурному просторі, до якого відноситься розвивальна взаємодія освітнього простору.
Розвивати свої hard skills та soft skills у сучасному світі потрібно буквально постійно. Все більше роботодавців по всьому світу починають шукати кандидатів з упором саме на софт скіли, хоча хард скіли завжди залишаються базовою вимогою прийому на роботу.
Якщо м’які навички ви можете розвивати природним способом, то для розвитку hard skills у вибраній професії не обійтися без навчання.
Лекція на тему "Фінансове забезпечення відтворення основних засобів"
Матеріал містить відповіді на такі питання:
Склад і структура основних фондів підприємства.
Амортизація (знос) основних засобів
Показник ефективності використання основних засобів
Проведені заняття зі студентами показали, що саме при залученні інтерактивних технологій навчання збільшується активність роботи на занятті, увага, мотивація студентів. Більше того, дослідження свідчать, що інтерактивні методи забезпечують 70-90% засвоєння інформації. Таким чином, виникає нагальна потреба більш активного використання інтерактивних методів у практиці вищої школи, зокрема, при викладанні фінансово-економічних дисциплін