Користувацький вхід

Інші жанри

...

Обмежити пошук фільтруванням:Розвага за участю батьків «На городі свято – радості багато»

0

Розвага за участю батьків
«На ____ городі____ свято – радості ____багато»Положення конкурсу

0

Положення
про конкурс дитячого малюнку на асфальті «Барви літа»

1. Загальні положення
Конкурс дитячого малюнку на асфальті «Барви літа» проводиться в рамках літнього оздоровчого періоду, з метою створення умов для творчого, інтелектуального і духовного розвитку дітей дошкільного віку, згуртування колективу.

2. Основні завдання конкурсу:
- реалізація інтересів у сфері виховання дітей та їх ставлення до природного довкілля;
- формування у дітей культури поводження в природі, залучення до дій, спрямованих на збереження навколишнього;Семінар-практикум для вихователів-методистів ДНЗ

0

Методичне об’єднання вихователів-методистів
Тема: Сучасне освітнє середовище у закладі дошкільної освіти.
Мета: сприяти розвитку компетентності педагогів, щодо створення сучасного освітнього середовища; познайомити з ідеями моделювання освітнього, предметно-розвивального середовища в дошкільному закладі в умовах реформування освіти.Консультація для батьків «Значення книги в розвитку дітей»

0

Консультація для батьків
«Значення книги в розвитку дітей»
Книга має велике значення у розвитку та особистісному становленні дошкільників, має художню цінність, виконує виховну функцію, сприяє вихованню кращих рис характеру. Систематичне читання важливе і тому, що діти з нетерпінням чекають, коли ж у мами чи тата знайдеться для них час. І спільне читання дає таку можливість.Життя мікросвіту

0

Факультативний курс для учнів 6-го (7-го) класу закладів загальної середньої освіти (35 год)Конспект прогулянки для дітей середньої групи «Ось нарешті і весна»

0

Конспект прогулянки в середній групі: «Ось нарешті і весна»Гімнастика пробудження для дітей середньої групи. " Ми веселі малюки! "

1

Гімнастика пробудження для середньої групи. Ми веселі малюки!Ранкова гімнастика з елементами йоги для дітей середньої групи.«Гуси –лебеді.»

0

ранкова гімнастика для дітей середньої групи з елементами йоги "Гуси-"лебеді Вдосконалювати психічні процеси; пізнання свого характеру, розвиток уваги, організованості, уяви, фантазії, уміння контролювати свої почуття, розвивати вміння знімати втому, розвивати гнучкість, покращувати осанку, правильне дихання; вчити бути спокійним, веселим, не ображати інших.Використання інноваційних технологій спрямованих на розвиток творчого потенціалу креативної особистості як складова навчання і виховання

0

Доповідь дозволить молодим майстрам та викладачам з більшим розумінням віднестися до здобувачів освітиПриготування коктейлів

0

Лекція розповідь про історію виникнення змішаних напоїв, коктейлів. Історію виникнення напоїв Махіто, види, асортимент Махіто.
Довгі змішані напої - це напої об'ємом більше 150 мл, розбавлені наповнювачем. Наповнювач може бути газованим (вода з сифона, фруктово-ягідні напої, мінеральна вода, тонічні води) і негазовані (Соки).
Шарові коктейлі створюються із напоїв різноманітного кольору та з різною питомою вагою, яка залежить від міри насиченості їх цукром.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?
Методичні рекомендації
5%
Розробки уроків
21%
Контрольні роботи
24%
Олімпіадні завдання
8%
Тести ЗНО
7%
Розробки позакласних заходів
5%
Календарне планування
23%
Інші матеріали
6%
Загальна кількість голосів: 19977

Останні коментарі