Користувацький вхід

Останні публікації

Інші жанри

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація з загадками "Зимуючі птахи"для дітей старшого дошкільного віку

0

Презентація з фотографіями і загадками "Зимуючі птахи" для дітей старшого дошкільного вікуВпровадження здоров’язбережувальних технологій в систему корекційної логопедичної роботи

0

Одним з головних завдань дошкільних закладів протягом останніх років – є виховання здорової дитини, з урахуванням психофізіологічних принципів, вікових та індивідуальних особливостей дітей, а також розробка і впровадження в практику здоров’язберігаючих технологій, формування у дитини потреби у здоровому способі життя. У сьогоденні державна політика, в сфері освіти, базується на принципах гуманістичного характеру, пріоритетах загальнолюдських цінностей, життя та здоров’я людини, вільного розвитку особистості.Польська мова для 5 класу. Методичний посібник

0

Посібник призначений для вивчення польської мови в загальноосвітніх навчальних закладах з навчанням українською мовою для 5 класу (перший рік навчання), де польська мова вивчається факультативно. Даний посібник створено відповідно до програми з польської мови. Матеріал, який знаходиться в цьому посібнику, спрямований на формування ключових компетентностей учнів у контексті Концептуальних засад реформування середньої освіти «Нова українська школа».Презентація на тему: "Козацькому роду нема переводу"

0

презентація створена з метою ознайомлення учнів з історією виникнення україського козацтва та виховання патріотичних почуттів у сучасному світіКонсультація "Дитяче свято чи шоу?"

0

Під час підготовки до свята, участі у ньому або звичайного споглядання дитина задовольняє свої соціальні потреби. Емоційне, доброзичливе спілкування розвиває у дитини відкритість, щирість, наповнює її життя радістю, задоволенням, відчуттям захищеності, а в цілому – дарує радість.Магістерська робота на тему: "Управління атестаційним процесом в навчальних закладах"

0

Магістерська робота на тему "Управління атестаційним процесом в навчальних закладах"є актуальною для керівників навчальних закладів.
Актуальність дослідження зумовлена необхідністю подальшого розвитку теорії і практики управління загальноосвітніми навчальними закладами (ЗНЗ) у контексті завдань, які поставлені перед загальною середньою освітою (ЗСО) законами України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, Національною доктриною розвитку освіти, іншими нормативно-правовими документами.Куди ступиш – всюди маєш, хоч не бачиш, а вживаєш… (цікаво про повітря)

1

В статті розглядаються цікаві факти про повітря, які можуть бути використані на уроках природознавства.Спостереження за осінніми змінами у живій та неживій природі (екскурсія)

0

Мета. Вчити вести спостереження за сезонними змінами у живій та неживій природі, називати ознаки осені, формувати уявлення про природу в цілому та вміння розпізнавати окремі тіла живої і неживої природи, поповнювати знання учнів про рослини і тварини рідного краю, сприяти захопленню учнів красою природи, з якою вони постійно зустрічаються, розвивати спостережливість, естетичні почуття, позитивні емоції, виховувати доброту та бережливе ставлення до всього живого.Формування здорового способу життя (з досвіду роботи)

0

Сьогодні важливим і перспективним є завдання збереження, зміцнення здоров’я учнів, як за допомогою організації і здійснення особистісно орієнтованого педагогічного процесу з урахуванням основних валеологічних принципів, так і виховання відповідального ставлення до власного здоров’я як до найвищої індивідуальної та суспільної цінності. Висвітленню сутності проблем здоров’я та різних аспектів здорового способу життя присвячені дослідження філософів, медичних працівників, соціологів М.М. Амосова, Г.А. Апанасенка, І.І. Брехмана, Е.Г. Булича, Ю.П. Лісицина та інших.Ток-шоу «Вибирай сам – бути здоровим чи курити?»

0

Паління стало характеристикою нашого суспільства, ми постійно стикаємось з цим явищем. Або палить сама людина, або вона змушена перебувати серед тих, хто палить.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі