Користувацький вхід

Інші жанри

Обмежити пошук фільтруванням:Доповідь:"Використання онлайн-сервісів на уроках фізики і астрономії як мотивація та зацікавлення учнів до самостійного навчання".

0

У наш час суспільство відводить певний період нашого життя на навчання. Навчання – це не лише відвідування навчального закладу. Одних зусиль вчителів тут дуже мало, адже учень сам має виявляти зацікавленість та інтерес до занять. Для цього якраз потрібно формувати мотивацію навчальної діяльності, а особливо, під час дистанційного навчання.Використання дошки Jamboard на різних етапах проведення уроку

0

Досвід використання дошки Jamboard на різних етапах уроку біології в умовах дистанційної освіти.Діагностувальна робота з математики за темою «Табличне множення та ділення» для учнів 3 класу. Складена за підручником М. Козак відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко.

0

Діагностувальна робота з математики за темою «Табличне множення та ділення» для учнів 3 класу. Складена за підручником М. Козак відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. У роботі подані різні види завдань,які допоможуть перевірити рівень засвоєння знань учнями з даної теми.Діагностувальна робота з теми " Людина і нежива природа " для учнів 3 класу (І семестр). Складена за підручником І. Жаркова «Я досліджую світ» відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко.

0

Діагностувальна робота з теми " Людина і нежива природа " для учнів 3 класу (І семестр). Складена за підручником І. Жаркова «Я досліджую світ» відповідно до Типової освітньої програми, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко. Мета роботи: перевірка знань про предмети і явища природи, перевірка умінь оцінювати явища природи тощо, вдосконалення освітнього процесу щодо покращення формування предметних і ключових компетентностей учнів.Діагностувальна робота з української мови для учнів 3 класу за темою "Слово. Значення слова. Будова слова ".

0

Діагностувальна робота з української мови для учнів 3 класу НУШ (І семестр) за темою "Слово. Значення слова. Будова слова ". Запропонована діагностувальна робота представлена у двох варіантах. Складена за підручником Надії Кравцової. Мета роботи: закріплення вивченого матеріалу та перевірка знань, умінь та навичок здобувачів освіти з даної теми.Відео-журнал "Козацькі наминайки"

0

З нагоди проведення тижня професій сфери харчових технологій керівники та здобувачі освіти групи №36 Державного навчального закладу "Сумське міжрегіональне вище професійне училище" розробили відео-журнал "Козацькі наминайки". Цей відео-журнал включає в себе: історичні довідки про харчові вподобання козаків у минулому, інтервю з пердової про кулінарні вподобання сучасних воїнів, приготування аутентичних козацьких страв здобувачами освіти групи №36, приготування страв військовослужбовцями ЗСУ та ін.Відео-журнал «Козацькі наминайки»

З нагоди проведення тижня професій сфери харчових технологій керівники та здобувачі освіти групи №36 Державного навчального закладу "Сумське міжрегіональне вище професійне училище" розробили відео-журнал "Козацькі наминайки". Цей відео-журнал включає в себе: історичні довідки про харчові вподобання козаків у минулому, інтервю з пердової про кулінарні вподобання сучасних воїнів, приготування аутентичних козацьких страв здобувачами освіти групи №36, приготування страв військовослужбовцями ЗСУ та ін.Онлайн-ресурси для формувального оцінювання

0

У презентації описано основні онлайн-ресурси для формувального оцінювання (Kahoot, Padlet, PlayPosit).STEM-ОСВІТА ПРИ ВИВЧЕННІ ПРЕДМЕТІВ ПРИРОДНИЧОГО ЦИКЛУ (ГЕОГРАФІЇ ТА БІОЛОГІЇ)

0

Стаття є дослідженням особливостей впровадження STEAM-технологій. Проаналізовано вплив використання елементів STEM-освіти на результативність навчання. Акцентовано увагу на STEM-проєкті як різновиді методів навчання. Визначено послідовність навчальної та дослідницької діяльності здобувачів освіти. Розглянуто особливості проектної діяльності в умовах STEM-освіти.STEM-ОСВІТА ПРИ ВИВЧЕННІ ПРЕДМЕТІВ ПРИРОДНИЧОГО ЦИКЛУ (ГЕОГРАФІЇ ТА БІОЛОГІЇ)

0

Стаття є дослідженням особливостей впровадження STEAM-технологій. Проаналізовано вплив використання елементів STEM-освіти на результативність навчання. Акцентовано увагу на STEM-проєкті як різновиді методів навчання. Визначено послідовність навчальної та дослідницької діяльності здобувачів освіти. Розглянуто особливості проектної діяльності в умовах STEM-освіти.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі