Користувацький вхід

Останні публікації

Інші жанри

...

Обмежити пошук фільтруванням:СПОВІДАЙМО ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ „МЕНІ НЕ БАЙДУЖЕ, А ТОБІ?"

0

СНІД - це загублене життя, втрачені надії і сподівання, глухий кут, виходу з якого годі шукати. Читала й про те, що уберегтися від СНІДу можна, якщо вести здоровий спосіб життя. Бо ж страшний молох - СНІД - з'являється там, де наркотики, розпуста, паління, горілка...Презентація по темі "Сезонні розваги"

0

Презентація до уроків за темою "Пори року". Мета презентації-поглибити та закріпити лексичний матеріал.Інформаційні технології як засіб інтенсифікації навчання української мови та літератури

0

На сучасному етапі розвитку освіти виникає необхідність забезпечення учнів ефективним інструментарієм для оволодіння сумою знань та досягнення успіху. Інформаційні технології є таким інструментарієм, який забезпечує швидкий пошук інформації, доступ до джерел інформації та її поширення незалежно від місця їх розташування; за умови ефективного використання сприяє інтенсифікації освітнього процесу, підвищенню якості підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури.Моральне виховання на уроках української літератури

0

Стаття присвячена актуальній проблемі морального виховання молоді. В ній наголошується на особливій ролі викладача української літератури у формуванні моральної свідомості молоді і моральної поведінки, вихованні моральних почуттів на основі засвоєних норм і принципів моралі з прочитаних програмних творів.Пам'ятка "Конструктори-головоломки"

0

Пам'ятка містить інформацію для вихователів дошкільного закладу про конструктори-головоломки: конструктор «Листочки", 3D пентаміно, конструктор «Піфагор», посібник блоки Дьєнеша та інші.Стаття до 100-річчя вальдорфської педагогіки "Дві школи - мета одна"

0

У статті зіставляються принципи вальдорфської школи та НУШ, робиться висновок про їхню схожістьІсторія створення термометрів і різних температурних шкал

0

Повідомлення можуть використати як учні для поглиблення знань з теми "Історія створення термометрів і різних температурних шкал", так і вчителі загальноосвітніх навчальних закладів.Стаття. Інтерактивне виховання особистості

0

Кожен з нас - абсолютно унікальний. За даними генетики, спадковість визначають 23 батьківських та стільки ж материнських хромосом. « У кожній хромосомі може налічуватись від двох десятків до сотень генів, причому у деяких випадках лише один ген здатний змінити все життя людини», - пише відомий американський генетик Арман Шейнфред у книжці «Ви і спадковість». І це є науковим фактом. Історією рухають особистості. Людство завжди потребувало всебічно розвиненої особистості. Справжній сенс людського життя – якомога повніша самореалізація.Стаття. Формування особистості, компетентності на заняттях з «Історія:Україна і світ»

0

Навчання – це процес, який поєднує в собі здатність мислити, пізнавати світ і використовувати набуті знання на практиці. У навчання є дві сторони: викладач і студент, якщо між ними є зв’язок, співпраця, тоді процес навчання ефективний.«Підліткові пустощі: що далі?»

0

Під час даної виховної години учні на прикладах з життя та мультфільмів знайомляться з деякими видами правопорушень та усвідомлюють, які наслідки можуть мати звичайні пустощі. На виховній годині використано анкету «Моя правова обізнаність: правопорушення та відповідальність», створену в Google формах, результати анкетування учнів, Уривки з мультфільмів «Ну, постривай» та «Простоквашино», сюжет телеканалу 1+1 з циклу «Поки батьки не бачать: Діти тікають з дому»

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі