Користувацький вхід

Інші жанри

...

Обмежити пошук фільтруванням:Поділюсь найпотаємнішим

0

Головне завдання – це виховання в учнів любові до книги, прищеплення високих моральних якостей, збагачення словникового запасу, розвиток зв’язного мовлення, творчого відтворення.Стаття "Використання інтерактивних технологій на заняттях з української мови та літератури"

0

Методична доповідь :"Використання інтерактивних технологій на заняттях з української мови та літератури"Картотека рухливих ігор

0

Рухливі ігри — це важливий засіб усебічного виховання дітей дошкільного віку. Правильно дібрані ігри сприяють гармонійному розвитку організму дошкільників. Різноманітні рухи та ігрові дії дітей ефективно впливають на діяльність серцево-судинної, ди¬хальної та інших систем організму, збуджують апетит і сприяють міцному сну. Рухливі ігри задовольняють потребу організму дитини в русі, сприяють збагаченню її рухового досвіду.«Здоров’ятворчі та здоров’язбережувальні технології в ЗДО»

0

Мета: розширити знання педагогів з питання впровадження оздоровчих та здоров’язбережувальних технологій в роботу з дошкільниками.

План
1.Здоров'я - найважливіша цінність.
2.Класифікація здоров’язбережувальних технологій.
3.Умови реалізації здоров’язбережувальних та оздоровчих технологій в ЗДО.
4.Вплив здоров’язбережувальних технологій на дитину:
-кольоротерапія;
-арт-терапія;
-пісочна терапія;
-танцювально-рухова терапія;
-сміхотерапія;
-казкотерапія;
-музикотерапія.

Контрольні питання
1.Назвіть здоров’язбережувальні технології, які доцільно використовувати в ЗДО.Картотека ранкової гімнастики

0

«Велосипедисти»

І. Ходьба (10с.), ходьба зі зміною темпу ( 20с.), біг повільний (25с), шикування в коло.

ІІ. 1.«Повороти кермом».
В. п. – ноги нарізно, руки зігнуті на рівні пояса.
1- повернути тулуб вліво.
2- повернути тулуб вправо. 5-6 р.

2. «Перевіряємо колеса».
В. п. – основна стійка, руки внизу.
1-3 – нахилити тулуб вперед, постукати двічі кулаками по гомілках ніг.
4 – випрямитись у в. п. 4-6 р.

3. «Відремонтуємо колеса».
В. п. – сидячи на підлозі ноги нарізно.Структурно-семантичні особливості вставних конструкцій у мові художніх творів на прикладі роману Л. Костенко «Маруся Чурай»

0

У роботі проаналізовано структурно-семантичні особливості вставних конструкцій на матеріалі роману Л. Костенко „Маруся Чурай”. Проаналізовано наукові праці, присвячені вставним елементам, визначено продуктивність зазначених одиниць , їх місце у словах автора та синтаксичну структуру введень. Матеріал буде корисним учням 10 – 11 класів (вивчення творчості Л. Костенко, а також учням 8 класу при вивченні теми про вставні та вставлені конструкції). Також є додаткова можливість використовувати даний матеріал на уроках української мови та літератури вчителями загальноосвітніх шкіл.Підсумки навчального року – «Перегортаючи сторінки…»

0

Підсумкові батьківські збори у 1-ому класі НУШ на яких застосовується педагогіка партнерства.Презентація на тему: "Упровадження технології розвитку критичного мислення в практику роботи з учнями на уроках української мови та літератури"

1

Упровадження технології розвитку критичного мислення в практику роботи з учнями на уроках української мови та літературиКерівникам навчальних закладів та педагогам про соціальне сирітство для професійного розвитку

0

Аналіз сучасного стану профілактики соціального сирітства в діяльності
педагогів засвідчив про наявність надзвичайно низького рівня культури превентивної діяльності, що позначається на відсутності теоретичних та практичних знань із проблеми соціального сирітства та його профілактики, на усвідомленні наявності цієї проблеми в загальноосвітніх закладах взагалі, на володінні здатністю й готовністю до науково-дослідної роботи з питань профілактики соціального сирітства.Психолого-педагогічні та правові аспекти роботи зі студентами пільгових категорій та їх вирішення у навчальних закладах

0

У статті проаналізовано проблему психолого-педагогічного та правового супроводу студентів пільгових категорій

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі