Користувацький вхід

Інші жанри

...

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій свята до Дня рідної мови

0

Метою даної розробки є Формування розуміння того, що українська мова - наш національний скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава; розширення знання про красу й багатство української мови; виховування любові до рідного слова, рідного краю, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою.Опрацювання інструктивно -методичних матеріалів Міністерства освіти і науки України щодо організації навчально-виховного процесу, ведення класної документації, оновлених критеріїв оцінювання.

0

Опрацювання інструктивно -методичних матеріалів Міністерства освіти і науки України щодо організації навчально-виховного процесу, ведення класної документації, оновлених критеріїв оцінювання.Презентація "Філософсько - педагогічні ідеї В.Сухомлинського"

0

Матеріал містить теорію В.О. Сухомлинського про те, що сферою розвитку дитини є моральне виховання. Завдання школи не просто передати знання, а й відкрити сфери розвитку де вихованці можуть досягти вершини, виявити себе, почувати себе не обділеним, а духовно багатим.Поради батькам майбутніх першокласників

0

Підтримати прагнення дитини стати школярем та допомогти їй адаптуватись в новому статусі школяра - це завдання не тільки дошкільного навчального закладу, а й в першу чергу - батьків. Адже хто як не рідні знають найкраще свою дитину.Анкети «Умови в закладі дошкільної освіти щодо активізації української мови дітей», «Народні звичаї та традиції у роботі закладу дошкільної освіти»

0

Ми розробили анкети, які можна використовувати у роботі дошкільного навчального закладу. За результатами анкетування можна спланувати, або удосконалити освітній процес. Слід враховувати, що анкетування найбільш ефективний метод збору інформації.Інноваційність в освітньому просторі

0

Початок ХХІ століття характеризується дуже швидкими і глибинними трансформаціями всіх сторін суспільного життя. З одного боку, надзвичайно швидко зростають тенденції до утворення єдиного світового, по крайній мірі європейського, економічного, по¬літичного і освітнього простору. Сучасна освіта повинна готувати людину, котра здатна жити в надзвичайно глобалізованому і динамічно змінному світі, сприймати його змінність як суттєву складову власного способу життя.Портфоліо

0

Презентація ознайомлює з проблемною темою "Розвиток критичного мислення учнів початкової школи" і шляхами її реалізації.Конспект заняття з розвитку мовлення та ознайомлення з навколишнім«Книга – наш кращий друг»

0

Мета: продовжувати вчити дітей складати пояснювальні речення, розповідати про знайомі книжки та їх головних героїв, знайомити з професіями людей, які беруть участь у виготовленні книжок, закріплювати знання про правила користування книгою, з яких частин вона складається, розвивати мовлення, виховувати бережливе ставлення та бажання лагодити зіпсовані книжки.
Матеріал: відео лист, відео «Звідки прийшла книга», дитячі книжки, д/і «Вибери професію», «Розрізні картинки»."Конфліктні ситуації в педагогічному колективі"

0

Семінар-практикум для вихователів «Конфліктні ситуації у педагогічному колективі»
Мета семінару:
-поглибити знання учасників/ць про конфлікт;
-допомогти усвідомити учасникам/ям природу виникнення конфліктів;
-визначити стилі поведінки в конфліктних ситуаціях;
-формувати навички конструктивної взаємодії членів педагогічного колективуСемінар-практикум "Розвиваємо пізнавальну сферу дитини"

0

Семінар-практикум для вихователів та практичних психологів закладів дошкільної освіти
«Розвиваємо пізнавальну сферу дитини»

Мета семінару:
- поглибити знання педагогічних працівників про особливості пізнавального розвитку дітей дошкільного віку;
- визначити методи і прийоми організації пізнавальної діяльності дітей;
- розробити рекомендації для учасників освітнього процесу щодо розвитку пізнавальної сфери дошкільників;
- створити умови для обміну досвідом;
- формувати навички групової взаємодії та ефективного спілкування.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі