Користувацький вхід

Останні публікації

Інші жанри

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтегрований урок з читання та математики у 1-му класі

0

Інтигрований урок з читання та математики.
Урок з використанням інноваційних технологій, на якому удосконалювалися обчислювальні навички в межах 20, розвивалося логічне мислення, пам'ять, увага, математичне мовлення. Узагальнено і повторено розв'язування задач і прикладів на додавання і віднімання.
Прививалось та виховувалося почуття доброти, любові, бережливого ставлення до тварин.Подорож землями колишньої Протовчанської паланки

Стаття містить опис екремих екскурсійних об'єктів Петриківського та Царичанського районів Дніпропетровської області.Методи педагогічного дослідження

0

Презентація може бути корисна педагогічним працівникам у своїй професійній діяльності при вивченні педагогічних процесів.Все про мову

0

Чия мова краща?
(ОПОВІДАННЯ З ЛІТЕРОЮ “П”)
Історія однієї суперечки англійця, німця, італійця та українця«Робота шкільної бібліотеки з розвитку пізнавальних інтересів учнів. Відродження національної культури»

0

«Робота шкільної бібліотеки з розвитку пізнавальних інтересів учнів. Відродження національної культури»Андрей Шептицький про силу молитви

0

Перед сучасною людиною постає невимовно велика кількість спокус, викликів, виборів тощо. Щоб усе це перейти і сміливо крокувати тернистою дорогою спасіння, треба молитися. Як вдосконалитись у молитві, яку силу має молитва, як обрати місце і час молитви??? На ці та інші питання допоможе нам знайти м-т Андрей Шептицький.година спілкування "Традиції та реліквії моєї родини"

0

Годину спілкування "Традиції та реліквії моєї родини" пропоную провести з учнями 2 класуз метою ознайомлення з цікавими сторінками життя своїх пращурів, також кожному розповісти про традиції та сімейні реліквії.
В ході підготовки до спілкування діти з батьками складали родовідні дерева, знаходили старовинні сімейні речі, фотографії, розпитували батьків про своїх предків.
Це цілком актуальний виховний захід щодо формування ціннісного ставлення до сім'ї, родини, людей.МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА інформативно-виховної години присвяченої 30 – тій річниці аварії на Чорнобильській АЕС для студентів груп ЕоК-21М, Ек-31М «ЧОРНОБИЛЬ НЕ МАЄ МИНУЛОГО ЧАСУ»

0

Методична розробка інформативно-виховної години
присвяченої 30 – тій річниці аварії на Чорнобильській АЕС
для студентів груп ЕоК-21М, Ек-31М ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний коледж"Інтерактивні батьківські збори «Це диво я – Ваша дитина»

1

На інтерактивних батьківських зборах було донесено до батьків, що школа — це країна знань і країна дитинства, що навчання — це життєва необхідність, розкрито уявлення про життя класного колективу. Напрямок зборів - виховання в батьків поваги, любові, детиноцентризму до своїх дітей. Діти виступили перед батьками з віршами і театралізованою мінівиставою. Батьки переглянули слайдшоу "Життя класу". Взяли участь у груповій роботі з психологом школи.Творчий звіт учителя

1

Творчий звіт учителя української мови та літератури на тему:"Використання інтерактивних технологій на уроках української мови та літератури" + презентація.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
В этого предприятия производят дорожное строительство и ремонт здесь ,высокое качество!

Останні коментарі