Користувацький вхід

Інші жанри

...

Обмежити пошук фільтруванням:Домашні завдання як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів

0

Виступ на районному семінарі вчителів фізики на тему:"Домашні завдання як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів"Конрольно-аналітична діяльність заступника директора школи

0

Презентація містить завдання внутрішкільного контролю, етапи, об'єкти та предмети контролю, послідовність його здійснення та форми виходу управлінських рішень. У своїй роботі матеріал можуть використати заступники директора школи.Інтегроване пізнавальне заняття в середній групі на тему "Математична подорож-гра"

0

Мета: активізувати пізнавальну активність дошкільників в логіко - математичній діяльності.

Освітні завдання:
1) розширювати знання та навички орієнтування дитини у навколишній дійсності;
2)продовжувати формувати уявлення дітей про кількість, множину, величину, геометричні фігури;
3)ознайомлення з формою, величиною предметів;
4)вчити орієнтуватися в просторі;
5)познайомити із утворенням числа 5, вчити рахувати дітей до 5.

Розвиваючі завдання:
1) розвивати мислення, пізнавальний інтерес під час логіко – математичної діяльності дітей;Майстер-клас "Використаня інформаційно-комунікаційних технологій у викладанні української мови та літератури як засіб формування пізнавальної активності учнів."

0

Вчитель повинен іти в одну ногу і з часом, і зі своїми учнями.
Дана розробка показує, що уроки із використанням ІКТ досить цікаві, по-справжньому привабливі, змістовні і найголовніше - сучасні, тому сприяють не тільки підвищенню рівня розуміння та засвоєння навчального матеріалу, а й підвищенню пізнавальної активності учнів."Інтерактивний метод як складова компетентнісного навчання»

0

У статті описана сутність інтерактивного методу як складова компетентнісного навчанняВидавництво Фоліо. Напрямки професійної діяльності редактора

0

Знайомство з українським видавництвом «Фоліо», його асортиментом. Професія редактора — як у традиційному її розумінні, так і у численних новітніх варіаціях.Виховний захід до річниці виводу обмеженого контингенту радянських військ з Афганістану « Юнь, яка крокувала війною»

0

Захід присвячується вшануванню подвигу воїнів, які в далекому Афганістані виконували свій інтернаціональний обов’язок.ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ – ОДИН ІЗ ЧИННИКІВ НАЦІОНАЛЬНОГО ВИХОВАННЯ

0

Формування мотивації щодо здорового способу життя учнів – процес досить складний і суперечливий. На нього впливають і забрудненість довкілля в регіоні, і небажання молоді займатися фізкультурою і спортом, і засилля реклами алкоголю і цигарок, і умови розвитку держави, громадська думка і стан сімейного виховання. І саме тому перед нами постає завдання збереження школярів, тому що від цього залежить здоров’я майбутнього покоління, а отже, і майбутнє Землі.Презентація "Система спільної діяльності сім'ї та вихователя групи продовженого дня"

0

Важливою умовою ефективної навчально-виховної роботи є співробітництво школи і сім'ї, яке передбачає належний рівень педагогічної культури батьків. Саме цьому підпорядковані програми школи молодих батьків та педагогічної культури молодої сім'ї, які спираються на систему перевірених досвідом багатьох поколінь найважливіших сімейних цінностей . Ці програми ґрунтуються на особистісно-орієнтовному підході, найбільш коректному та ефективному в роботі з сім'єю, який враховує конкретні життєві та індивідуальні особливості. Відповідно орієнтовані й програми з етно- та родинної педагогіки.Посібник для додаткового читання у 5 класі.

0

У Програмі з української літератури у 5 класі відведено 4 години на рік на позакласне читання.
Звісно, найкраще читати художній твір у повному обсязі. Тому я пропоную такі тексти додаткової літератури для читання : народні перекази, Олена Пчілка ,,Сосонка’’, Марина Павленко
,,Миколчині історії”, Валентин Чемерис ,.Аравійська пустеля,”
Євген Гуцало,,Сім’я дикої качки”. До кожного тексту додається
коротка біографія автора.
Сподіваюсь, що діти із задоволенням прочитають запропоновані твори.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі