Користувацький вхід

Фізика

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів фізики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів фізикиПерспективи використання надпровідності

0

Презентація допоможе учням глибше зрозуміти зміст виучуваного матеріалу, суть, відтворити в пам'яті основні поняття надпровідності: квантове явище протікання електричного струму у твердому тілі без втрат, тобто при строго нульовому електричному опорі тіла та усвідомити важливість і перспективи використаня надпровідності.Конспект уроку на тему "Теплові машини"

0

Матеріал розроблений для проведення уроків в школі та коледжу з предмету "Фізика і астрономія" та містить використання різних інтерактивних форм і методів роботи на уроках.Методична розробка уроку фізики «Електромагнітна індукція. Магнітний потік. Закон електромагнітної індукції»

0

Тема розробки уроку на сьогодні є досить актуальною, адже однією з основних цілей вивчення фізики в ПТНЗ є поєднання її з майбутньою професією. Знання, що не пов’язані з практикою, часом забуваються, а знання ,пов’язані з практикою , є більш міцніші, корисніші.
Урок розроблений із використанням комп’ютерних технологій. Електронні засоби навчання, які обрано для вивчення даної теми уроку, використовуються як інформаційно – пізнавальний засіб навчання.Фізичні явища в прислів'ях і приказках

0

Матеріал використовується як один із видів роботи із залучення учнів до пошукової роботи із використанням міжпредметних зв'язківРозробка інструкції роботи фізичного лабораторного практикуму для 11 класу з теми «Визначення довжини світлової хвилі за дифракцією лазерного променя від щілини»

0

Розробка інструкції роботи фізичного лабораторного практикуму у 11 класі на тему: Визначення довжини світлової хвилі за дифракцією лазерного променя від щілиниФізичний калейдоскоп

0

Дана розробка використовується з метою зацікавлення учнів під час вивчення курсу фізики, допомагає в ігровій формі опанувати основні поняття та визначенняАктивізація пізнавальної діяльності учнів в процесі вивчення фізики

0

У навчально- виховному процесі під час вивчення фізики необхідно враховувати можливості учнів і розвивати зацікавленість та активізувати пізнання цієї науки.Презентація на тему "Світлові явища"

0

Презентація допоможе учням відтворити в пам'яті основні закони геометричної оптики, поняття точкового джерела світла, зображення в плоскому дзеркалі, сонячне та місячне затемнення.Урок по темі "Механічна робота".

0

формування розуміння учнями поняття механічної роботи; вміння розв’язувати задачі на обчислення роботи;
- виховувати зацікавленість до предмету, працьовитість, увагу, самостійність, прагнення отримувати нові знання;
- розвивати в учнях уміння встановлювати взаємозв’язки між фізичними величинами, явищами і процесами, логічне мислення, вміння порівнювати, аналізувати, узагальнювати.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі