Користувацький вхід

Фізика

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів фізики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів фізикиплан-конспект уроку з фізики "Дія магнітного поля на рухомі заряджені частини. Сила Ампера"

1

9 клас
Тема: Дія магнітного поля на рухомі заряджені частинки. Сила Ампера.
Мета: Познайомити учнів із дією магнітного поля на провідник із струмом,із властивостями дії сили Ампера.
Добитися засвоєння і уміння застосовувати в різних ситуаціях правила лівої руки.
Розвивати уміння спостерігати, порівнювати і узагальнювати результати експерименту, розвивати в учнів навички самостійного набування знань.
Унаочнення: картки, таблиці, ПК.
Обладнання: дротяний моток, штатив, джерело постійного струму, реостат, ключ, постійні магніти, з’єднувальні провідники.
Тип уроку: комбінований.Енергозбереження. Почни з себе!

0

Розробка уроку з елементами тренінгу в рамках тижня енергозбереження.
Даний захід дозволить привернути увагу учнів до проблем використання енергії, економії енергії та енергоресурсів, охорони навколишнього середовища; мотивувати учнів до збереження ресурсів та енергії.Урок "Дисперсія. Спектральний склад білого світла.Кольори" 9 клас

0

Матеріал може бути корисним для вчителів фізики загальноосвітніх шкіл при вивченні теми "Дисперсія світла. Спектральний склад білого світла. Кольори" в 9 класіЗбірник комттентнісних професійно-орієнтованих завдань з фізики

0

Збірник містить задачі для розвитку компетентностей в учнів на уроках фізики. Серед них - якісні завдання, задачі загального змісту та задачі професійного спрямування (сільськогосподарського та харчового напрямків).
До збірника включені додатки з основними формулами, що суттєво спрощує розв’язування задач.
Збірник дозволить викладачу підвищити інтерес учнів до вивчення фізики, забезпечити міцність засвоєння знань та вміння застосовувати ці знання у практичній діяльності, допоможе розвивати аналітичне та логічне мислення.Узагальнення знань з теми "Фізика атома і атомного ядра"

0

Матеріал можуть використати вчителі фізики загальноосвітніх шкіл при проведенні узагальнюючого уроку з теми"Фізика атома і атомного ядра" в 9 класіПрезентація на тему " Фізики жартують "

0

Презентація на тему " Фізики жартують " створена з метою методичної підтримки вчителів до тижня фізикиурок фізики в 7 класі на тему "Взаємодія тіл. Інерція"

0

Розробка уроку з фізики для учнів 7 класу з теми "Взаємодія тіл. Інерція" та створена до уроку презентація допоможуть доступно викласти матеріал.Конспект уроку з фізики 7 клас: "Тиск твердих тіл на поверхню. Сила тиску"

0

Конспект уроку і презентація з теми: "Тиск твердих тіл"у 7 класіФормування образного сприйняття фізичних процесів

0

опис досвіду містить рекомендації та поради при використанні цікавих матеріалів на уроках фізики

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі