Користувацький вхід

Останні публікації

Фізика

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів фізики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів фізикиКомпетентнісний підхід при викладанні фізики

0

Освітня спільнота сьогодні ставить перед собою нове завдання - сформувати в учня вміння вчитись. Тому виховання такої соціально і професіонально активної особистості і вимагає від викладачів застосувань нових методів , прийомів і формІКТ на уроках фізики. Лабораторна робота "Дослідження звукових коливань різноманітних джерел звуку за допомогою сучасних цифрових засобів"

0

Навчити учнів використовувати сучасні цифрові ґаджети, можливості освітніх мереж для підвищення якості навчання та розвитку інформаційної компетентності.Фізичний диктант. 11 клас. Електромагнетизм.

1

Фізичний диктант для поточного контролю знань, який можна також використовувати як самостійну роботу за картками або усного опитування.Урок: Фізичні основи ракетної техніки. досягнення космонавтики.

0

Фізичні основи ракетної техніки. Досягнення космонавтики.
Основні етапи освоєння космосу. Внесок українських учених в освоєні космічного простору.ФОРМУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ НА УРОКАХ ФІЗИКИ

0

В даному матеріали висвітлена необхідність та способи формування і реалізації інформаційно-комунікаційної компетентності на уроках фізикиФізична вікторина

0

Інтелектуальна гра з фізики для учнів 7-9 класу, яка допоможе вчителю перевірити знання учнів, а учням впевнитися у своїх відповідяхНавчальний проект. «Фізика на кухні. Здорове харчування.»

0

Розробка навчального проекту та презентація допоможе вчителю провести цікавий, пізнавальний та корисний урок для учнів 8 класуТестова робота з фізики 11 класу з теми: "Дослід Резерфорда. Постулати Бора. Енергетичні рівні атома. Види спектрів. Основи спектрального аналізу."

0

Тестова робота з фізики 11 класу з теми: "Дослід Резерфорда. Постулати Бора. Енергетичні рівні атома. Види спектрів. Основи спектрального аналізу." Це перша робота з теми "Атомна та ядерна фізика." . Робота відповідає новій програмі.Тестова робота з фізики 11 класу з теми: "Квантово-оптичні генератори. Протонно-нейтронна модель атомного ядра. Ядерні сили. Енергія зв'язку атомних ядер. Радіоактивність. Основний закон радіоактивного розпаду."

0

Тестова робота з фізики 11 класу з теми: "Квантово-оптичні генератори. Протонно-нейтронна модель атомного ядра. Ядерні сили. Енергія зв'язку атомних ядер.Радіоактивність. Основний закон радіоактивного розпаду." Це 2 робота з теми "Атомна та ядерна фізика." . Робота відповідає новій програмі.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі