Користувацький вхід

Фізика

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів фізики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів фізикиДуель – шоу з фізики «Хто зверху?»

0

Цілі: узагальнити і систематизувати знання з основних понять фізики; формувати вміння використовувати здобуті теоретичні знання на практиці; прищеплювати любов до фізики; виховувати бережливе відношення до природи. Розвивати пізнавальні здібності учнів, інтерес до фізики як до науки, що нерозривно пов’язана з життям, творчу активність, вміння приймати правильне рішення, логічно мислити, працювати в колективі.Фізичні диктанти 8 клас

0

Фізичні диктанти один з найуспішніших видів швидкого оцінювання знань учнів. Матеріал підготовлений з урахуванням особливостей розвитку, навчання і виховання учнівФізичні диктанти 9 клас

0

Пропоную на розсуд колегам фізичні диктанти для 9 класу. Матеріал підготовлений близько року тому.Тема уроку :Механічний рух. Відносність руху. Тіло відліку. Система відліку. Матеріальна точка. Траєкторія. Шлях. Переміщення. 7 клас.

0

Увести поняття «механічний рух», ознайомити учнів з основними поняттями, що характеризують механічний рух, ознайомити з видами механічного руху, надати уявлення про відносність механічного руху.Бінарний урок (українська мова, фізика) "Круїз навколо загадкової країни Іменник"

0

Відкритий урок-круїз мета якого повторити й поглибити знання про іменник, як самостійну незалежну країну, її значення, морфологічні ознаки та синтаксичну роль. Познайомитись з новими жителями країни Іменник – конкретними і абстрактними, вміння знаходити їх та легко апелювати під час мовленневої діяльності.Фізичні диктанти,7 клас

0

Пропоную на розсуд колегам фізичні диктанти для 7 класу для загальноосвітніх навчальних закладів. Деякі з диктантів були написані 3-4 роки тому,але я трішки переробив,щоб питання були більш сучаснимиТестові завдання до розділу «Електростатика»

0

Тест дозволяє швидко здійснити перевірку засвоєння теоретичних знань та практичних навичок. Тестові завдання відповідають чинній навчальній програмі з дисципліни «Фізика» для загальноосвітніх закладів.Тестові завдання до розділу «Термодинаміка»

0

Тест дозволяє швидко здійснити перевірку засвоєння теоретичних знань та практичних навичок. Тестові завдання відповідають чинній навчальній програмі з дисципліни «Фізика» для загальноосвітніх закладів.Тестові завдання до розділу «Гідрогазодинаміка»

0

Тест дозволяє швидко здійснити перевірку засвоєння теоретичних знань та практичних навичок. Тестові завдання відповідають чинній навчальній програмі з дисципліни «Фізика» для загальноосвітніх закладів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі