Користувацький вхід

Фізика

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів фізики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів фізикиФізичний вечір на тему: «ЧАЙНА ЦЕРЕМОНІЯ»

0

Фізичний вечір на тему: «ЧАЙНА ЦЕРЕМОНІЯ» Сьогодні ми з вами навчимось готувати чай. Хоч це звична справа для кожного з нас. І на перший погляд у вас мабуть виникнуть здивування: що спільного між таким звичним процесом і фізикою? Але насправді приготування чаю - фізичний процес, який супроводжується багатьма фізичними закономірностями.7 клас. Відкритий урок. Умови плавання тіл.

0

Урок вивчення нового матеріалу з теми "Умови плавання тіл" як підготовка до лабораторної роботи № 10 з елементами інтерактивних технологій.Бінарне заняття «Постійний електричний струм. Електричне коло. Джерела і споживачі електричного струму. Заходи з техніки безпеки під час роботи з електричними пристроями»

0

Бінарне заняття з навчальних дисциплін «Фізика» та «Електричні станції та підстанції» проводиться з метою вивчення основних понять електричного струму та умови його існування, розширення знань про джерела світла, їх характеристики та типи, а також показати наступність у вивченні окремих розділів та зв’язок з майбутньою професією.Розробка уроку з фізики «Взаємодія тіл. Сила та одиниці сили. Графічне зображення сили. Додавання сил. Рівнодійна»

0

Урок для учнів 7 класу за новою програмою про види силКонспект уроку "Узагальнення і систематизація знань з розділу "Теплові явища"

0

Урок розширює і поглиблює знання про теплові процеси та агрегатні стани речовини, повязує теоретичний матеріалу з життям;
розширює світогляд учнів, формує вміння користуватись додатковою літературою, інформаційними засобами навчання.Фізичний конкурс «Знавці фізики»

0

Позакласний захід з фізики, який включає 6 геймів з різноманітними питаннями. Мета цього заходу - розвивати логічне мислення учнів й уміння робити висновки.Навчальний проект 1"Вплив електричного поля на живі організми". Наачальний проект 2 "напівпровідникові прилади та їх застосування".

0

Навчальний проект 1 в темі "Електромагнітне поле" розкриває вплив електричного поля на живі організми, його застосування та захист від нього. Навчальний проект2 розповідає про застосування напівпровідникових приладів.Матеріали до уроку з фізики для 10 класу «Рух тіла під дією сили тяжіння» (презентація, кросворд)

0

Матеріали (презентація, кросворд) до уроку з теми "Рух тіла під дією сили тяжіння" 10 класРозробка уроку з фізики для 7 класу «Рівномірний прямолінійний рух. Розв’язування задач»

0

Конспект уроку з теми «Рівномірний прямолінійний рух. Розв’язування задач.» (7 клас) та мультимедійна презентація до уроку.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
выделенный сервер от FastHost

Останні коментарі