Користувацький вхід

Фізика

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів фізики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів фізикиконспект уроку

0

конспект уроку з фізики за новою програмою 7 клас. Тема уроку "Коливальний рух .Амплітуда коливань.Період коливань. Маятники."Рівновага тіл. Момент сили. Умова рівноваги тіла, що має вісь обертання.

2

Урок в 10 класі. Рівновага тіл. Момент сили. Умова рівноваги тіла, що має вісь обертання.Контроль знань з теми "Фізика як природнича наука" 7 клас

0

Дидактичний матеріал для контролю знань з першої теми у 7 класі ( 9 варіантів)Розробка уроку з фізики «Електричний опір. Закон Ома»

0

Конспект уроку з фізики для 8 класу на тему " Електричний опір. Закон Ома".
Мета: Познайомити учнів з електричним опором як фізичною величиною. Дати пояснення природі електричного опору на підставі електронної теорії. Розкрити взаємозалежність сили струму, напруги і опору на ділянці електричного ланцюга.Методична розробка уроку «Електричний струм у різних середовищах»

0

Методична розробка уроку на тему: "Електричний струм у різних середовища" включає в себе конспект уроку, презентації, відеоматеріали.Узагальнення вивченого матеріалу по темі «Електричний струм».

0

Урок узагальнення вивченого матеріалу по темі «Електричний струм».
Мето якого є:повторити, поглибити та систематизувати знання про електричний струм, напругу та опір провідників;
удосконалити вміння учнів розв’язувати завдання, використовуючи властивості електричного струму, напруги та опору провідників;
розвивати пам'ять, логічне мислення, увагу, уяву;
виховувати інтерес до вивчення фізики, вміння вільно висловлювати свою думку, почуття взаємодопомоги, поваги до однокласників, старанність, наполегливість, працьовитість, інтерес до пізнання світу, любов до природи;Розробка уроку, тести та презентація з фізики «Робота та потужність електричного струму»

0

Розробка уроку на тему "Робота та потужність електричного струму" для дистанційного навчання учнів. Перевірочні тести. ПрезентаціяПрезентація до уроку "Сила тертя. Коефіцієнт тертя. Сила тертя ковзання"

0

Презентація до уроку "Сила тертя. Коефіцієнт тертя. Сила тертя ковзання"Урок фізики по темі "Фотоефект, рівняння фотоефекту. Люмінісценція."

0

Урок фізики по темі "Фотоефект, рівняння фотоефекту. Люмінісценція." Урок містить конспект та презентацію.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
выделенный сервер от FastHost

Останні коментарі