Користувацький вхід

Фізика

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів фізики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів фізикиМетодична розробка уроку з фізики 11 класу "Дисперсія світла. Види спектрів. Спектроскоп"

0

Даний матеріал містить план уроку фізики в 11 класі на тему "Дисперсія світла. Види спектрів. Спектроскоп". Містить основні структурні етапи: актуалізація опорних знань, вивчення нового матеріалу, закріплення навчального матеріалу та ін. Додано презентацію, розроблену до цього уроку.Опорний конспект з фізики "Рух тіла кинутого під кутом до горизонту"

0

Опорний конспект розрахований для використання на уроці під час вивчення теми "Рух тіла кинутого під кутом до горизонту", для самостійної роботи учнів та розв’язування задач.Опорний конспект з фізики «Рух тіла , кинутого горизонтально»

0

Опорний конспект розрахований для використання учнями і викладачем на уроках фізики під час вивчення теми "Рух тіла кинутого горизонтально".Опорний конспект з фізики "Рівноприскорений рух"

0

Опрний конспект з фізики до розділу "Механіка" застосовується при вивченні тем "Рівнопискорений рух" і "Вільне падіння".
Використовується учнями та викладачем в процесі пояснення та узагальнення матеріалу та розв’язування задач.Вікторина "Фізика для механіків"

0

Матеріали для проведення профорієнтаційної роботи, перевірки та контролю знань, вікторина, конкурс, самоперевірки знаньМетодична розробка уроку «Радіоактивність. Види радіоактивного випромінювання»

1

Даний матеріал містить план-конспект уроку фізики в 11 класі на тему "Радіоактивність. Види радіоактивного випромінювання". Тип уроку - урок-подорож. Містить основні структурні етапи: актуалізація опорних знань, вивчення нового матеріалу, закріплення навчального матеріалу. Додано презентацію, розроблену саме до цього уроку та відеоматеріал.Інтегрований позакласний захід з мистецтва та фізики: «ФІЗИЧНІ ЯВИЩА В МИСТЕЦТВІ»

0

Інтегрований позакласний захід з мистецтва та фізики:

«ФІЗИЧНІ ЯВИЩА В МИСТЕЦТВІ».Використання між предметних зв'язків у викладанні фізики (методична розробка)

0

Використання між предметних зв'язків на уроках фізики та технології столярних робіт.Позакласні заходи як засіб підвищення інтересу до навчання фізики

0

Позакласний захід з фізики для учнів старших класів до Дня космонавтики.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі