Користувацький вхід

Фізика

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів фізики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів фізикипрезентация к уроку 10 класс по теме " Вынужденные колебания, резонанс

0

Презентация к уроку в 10-ом классе по новой программе для урока по теме: " Вынужденные колебания, резонанс". Материал создан согласно с программой под руководством Локтева В. М. , уровень стандартаМаятники математический и пружинный

0

Презентация к уроку в 10-ом классе по новой программе для урока по теме: " Виды маятников и их основные параметры"Механические колебания и их виды

0

Презентация к уроку в 10-ом классе по новой программе для урока по теме: " Виды механических колебаний и их основные параметры". Материал создан согласно с программой под руководством Локтева В. М. , уровень стандартаінтегрований урок "Густина речовин. Приготування коктейлю «Перевернутий світлофор»

0

Інтегрований урок фізики, математики, трудового навчання. Учням цікво буде приготувати коктейль, при цьому закріпити знання по густинах речовинТестова робота з фізики 11 класу з теми: "Робота і потужність електричного струму. Закон Джоуля — Ленца. Електрорушійна сила. Закон Ома для повного кола." Нова програма.

0

Тестова робота з фізики 11 класу з теми: "Робота і потужність електричного струму. Закон Джоуля — Ленца. Електрорушійна сила. Закон Ома для повного кола. " Робота відповідає новій програмі.Тестова робота з фізики 11 класу з теми: "Електричний струм. Послідовне і паралельне з'єднання провідників. Шунти і додаткові опори." Нова програма.

0

Тестова робота з фізики 11 класу з теми: "Електричний струм. Послідовне і паралельне з'єднання провідників. Шунти і додаткові опори." Робота відповідає новій програмі.Підсумковий урок. Кількість теплоти. Розв’язування задач.

0

Узагальнюючий урок для систематизації знань про протікання теплових процесів, закріплення вмінь розв’язувати типові задачі; розвиток логічного мислення, розширення кругозору учнів; розвиток цікавості до вивчення предмету.Контрольна робота з фізики 11 класу з теми: Електромагнітні коливання та хвилі.

0

Контрольна робота №1 з фізики 11 класу з теми: Електромагнітні коливання та хвилі. Нова програма.Контрольна робота з фізики 11 класу з теми: Електромагнетизм.

0

Контрольна робота №2 з фізики 11 класу з теми: Електромагнетизм.Нова програма.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі