Обмежити пошук фільтруванням:
ЗАСТОСУВАННЯ КОМПЕТЕНТНІСНИХ ЗАДАЧ ПІД ЧАС ВИКЛАДАННЯ ФІЗИКИ
Анотація. У статті висвітлюється досвід застосування компетентнісних задач та завдань на уроках фізики.
Ключові слова: компетентнісний підхід, компетентнісні завдання, класифікація компетентнісних завдань, вимоги до складання компетентнісних завдань.
Відеоурок "Експериментальна робота «Вимірювання розмірів малих тіл методом рядів»"
Дізнаємося, як проводити і оформляти дослідницькі роботи. Вивчимо методи вимірювання розмірів малих тіл. Познайомимося з методом рядів. Навчимося самостійно проводити фізичне дослідження. Давайте навчатися разом. До підручника «Фізика 7 клас". Автори: Бар'яхтар В., Божинова Ф., Кірюхін М., Кірюхіна О. (2024 р.).
Відеоурок "Фізика – наука про природу. Фізичні тіла та фізичні явища"
Дізнаємося, що таке закони природи та як з’явилась наука фізика. Вивчимо, що таке фізичні тіла і явища. Познайомимося з наукою фізика. Навчимося розв’язувати цікаві вправи. Давайте навчатися разом. До підручника «Фізика 7 клас". Автори: Бар'яхтар В., Божинова Ф., Кірюхін М., Кірюхіна О. (2024 р.).
Стаття з досвіду роботи зі старшокласниками щодо необхідності і можливостей розвитку критичного мислення на уроках фізики і астрономії. Призначена для вчителів фізики та астрономії.
Сайт Дослідники містить цікаві дослідницькі роботи і проєкти учнів шкіл і вихованців дитячих садочків України, перелік тем для творчих проєктів за всіма предметами, правила оформлення робіт і проєктів. Навчальні комп'ютерні програми для дітей.
У контексті нової української школи(НУШ)є потреба у нових форматах уроків. Пропонується до уваги урок фізики -біології у 7 класі.
Розробка заняття допоможе викладачам при підготовці до занять за вказаною тематикою.
Методична розробка присвячена практичному застосуванню набутих теоретичних знань із розділу фізики про змінний струм. Викладені приклади проведення лабораторних робіт з учнями із набуттям ними навичок складання електричного кола за схемою; роботи з вимірювальними приладами, визначати їх параметри, як то милліамперметр, вольтметр, омметр, а також електричні компоненти для передачі та обробки електричної енергії: конденсатор, індуктивна котушка, трансформатор, вивчення особливостей їх будови та роботи в колах змінного струму.
Ввести закон Архімеда, пояснити учням його фізичну сутність та практичне застосування, розвивати вміння аналізувати фізичні явища та пояснювати їх.