Користувацький вхід

Фізика

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів фізики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів фізикиКомп’ютерне тестування учнів з предмету «фізика». Розділ «Кінематика»

0

Переваги комп'ютерного тестування :
 об'єктивність тестування: комп'ютер "неупереджений" при виборі тестових
завдань і підрахунку результатів їх виконання;
 простота і швидкість, з якою робиться перша оцінка рівня навченості по даній
конкретній темі, що дозволяє до того ж реально оцінити готовність до
підсумкового контролю в інших, традиційних формах і, у разі потреби,
відкоригувати ті або інші елементи теми;
 зручність фіксації та збереження результатів тестування, а також можливість їх
автоматизованої обробки, включаючи ведення баз даних і статистичний аналіз;ПРАКТИЧНИЙ ПОРАДНИК ВИКОРИСТАННЯ STEM ПІДХОДІВ НА ЗАНЯТТЯХ З ФІЗИКИ І МАТЕМАТИКИ - НЕОБХІДНА УМОВА ФОРМУВАННЯ ПРЕДМЕТНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ

0

Даний посібник стане у нагоді вчителям фізики та математики під час планування уроків та позакласних заходів STEM-спрямування.Методична розробка уроку

0

90% всієї інформації про навколишній світ ми отримуємо завдяки нашому зору. Світлові явища завжди приваблювали людей своєю загадковістю. В даній розробці уроку можна дізнатись про веселку, ілюзії та ін.Тема: Опале листя: користь чи шкода

0

Ознайомити учнів із джерелами теплоти та процесом горіння палива, розрахунком кількості теплоти, що виділяється в процесі горіння, з’ясувати зв'язок хімії з фізикою, біологією, розглянути хімічні явища пов‘язані з листком рослин; дослідити корисні та негативні явища переробки опалого листя, його впливу на природу; ознайомитись зі способами утилізації населенням опалого листя; привернути увагу громадськості та місцевого керівництва до питання винаходу підтримки найкращого способу утилізації опалого листя – створення брикетів для опалення у зимовий період, синтез біогазу, компостування.Урок з предмету "Фізика і хімія у побуті" у 9 класі на тему "Електричні явища в атмосфері. Блискавка"

0

Формувати в учнів основи знань про електричні явища в атмосфері, вміння спостерігати за ними та робити висновки, знайомити учнів з правилами безпеки під час грози, вчити використовувати одержані знання на практиці.Урок з предмету "Фізика і хімія у побуті" у 7 класі на тему "Горючі і негорючі тверді речовини"

0

Формувати в учнів елементи знань про горючі і негорючі тверді речовини, вміння класифікувати речовини; коригувати недоліки сприймання навчального матеріалу, осмислювання і запам'ятовування його; розвивати уміння утримувати здобуту інформацію, користуватися нею у практичній діяльності.Телебачення ХХІ столітя

0

Телебачення ХХ1 століття

Ганненко Л.В. –викладач І категорії

У статті проведений аналіз розвитку сучасного телебачення. Надано визначення рідкокристалічним телевізорам. Обгрунтовано доцільність використання MICRO – OLED відносно OLED. Зроблений висновок щодо переходу від дисплеїв до окулярів віртуальної реальності.

Ключові слова: MICRO – OLED , рідкі кристали, соціальне телебачення, чіп.Календарно-тематичний план з фізики для 11 класу (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Локтєва В. М.)

0

Календарно-тематичний план з фізики для 11 класу ,другий семестр,
(рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Локтєва В. М.) 105 годин, 3 години на тиждень.Інтелектуальний турнір "Вода-основа життя".

0

Інтелектуальний турнір між учнями 5-7 класів, метою якого -
виховання любові до природничих наук, почуття взаємодопомоги, взаємопідтримки ; поглибити й узагальнити знання учнів про воду, розвивати швидкість мислення, кмітливість та увагу; формувати почуття колективізму, коректної поведінки в колективі; виховувати інтерес до вивчення природничих дисциплін.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі