Користувацький вхід

Фізика

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів фізики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів фізикиПрезентація та конспект уроку

0

Урок на тему "Тиск твердих тіл.Сила тиску" для учнів 7 класів.
Мета: ознайомитись з тиском як з фізичною величиною, що описує взаємодію тіл.Фізичний «Даугавпілс»

0

Узагальнюючий урок для учнів 11 класу у вигляді інтелектуальної гри.Цікава фізика

0

Позакласний захід для тижня фізики в школі для 8-9 класівДослідження голографії та її практичне застосування

0

Оптика – розділ фізики, в якому вивчається оптичне випромінювання (світло), його поширення та явища, що спостерігаються при взаємодії світла з речовиною, належить до числа найбільш старих і добре освоєних галузей науки. Приблизно до кінця XX століття здавалося, що оптика як наука закінчила розвиток. Однак в останні десятиліття в цій галузі фізики відбулися революційні зміни, пов’язані як з відкриттям нових закономірностей (принципи квантового підсилення, лазери), так і з розвитком ідей, заснованих на класичних і добре перевірених уявленнях.Мобільний додаток (андроїд) до уроку Контрольна робота "Механічний рух"

0

Даний матеріал містить мобільний додаток, що працює на платформі андроїд. Вам достатньо зчитати QRкод та встановити на Ваш пристрій.Збірник задач з фізики «Молекулярна фізика та термодинаміка»

1

Збірник задач з теми: "Молекулярна фізика та термодинаміка" містить цікаві та різноманітні завдання навчального та контролюючого змісту для роботи, як на уроці так і вдома, які зручно виконувати учням та перевіряти викладачу.
В збірнику представлені задачі різних рівнів складності, що дає можливість використання його під час оцінювання знань учнів при проведенні тематичного оцінювання.
Збірник може бути використаний викладачами – початківцями, рекомендований учням ПТНЗ для самостійного опрацювання навчального матеріалу.Методичні прийоми розв’язування задач на знаходження центра ваги

1

У сучасних підручниках міститься величезний обсяг інформації, приклади задач, прийоми їх розв’язання, але не дивлячись на це, вони не можуть містити всі можливі рекомендації та настанови. Багато речей у розв’язуванні задач є, зазвичай, штучними та не завжди містяться у підручниках. Адже задачі можна робити кількома способами, двома чи навіть і більше. Педагог має володіти цим багажем способів і прийомів, спрощень і аналогій, щоб показати швидкий, короткий і точний метод роботи.Змінний струм – основа електротехніки

0

У 11-му класі, навіть при умові вивчення предмету на профільному рівні, немає відповідей на ряд питань. Тому поставлено мету детально опрацювати даний розділ фізики, та зібрати ті питання які не висвітлені в підручниках у одне ціле. Щоб в подальшому даний матеріал можна було б подати учням для вивчення та опрацювання на факультативних заняттях, заняттях гурткової роботи, додаткових заняттях з фізики.Фізика як природнича наука.

0

Конспекти уроків з фізики для 7 класу. Розділ І. Фізика як природнича наука. Пізнання природи. Відповідає чинній програмі. Для вчителів фізики загальноосвітніх шкіл.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі