Користувацький вхід

Фізика

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів фізики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів фізикиІнтегрований урок «Застосування похідної та інтеграла у фізиці»

0

Урок-семінар, на якому надано коротку інформацію про виникнення математичного аналізу та його розвиток; наведено приклади застосування похідної та інтеграла до розв’язування фізичних задач.Методична розробка інтелектуального дайджесту «Фізика і життя»

0

Беззаперечно, що фізика в житті сучасної людини відіграє неймовірно важливу роль. На цій «населеній планеті», яку ми називаємо Землею, відбувається безліч цікавих подій. Ці події навколо нас ми бачимо або робимо, або регулярно переживаємо. У певний момент ваша допитливість змусила б вас задати питання про те, що відбувається? Як це відбувається? І відповідь на всі ці запитання – «Фізика». Насправді, фізика у житті сучасної людини присутня повсюди. Вона так чи інакше керує нашим повсякденним життям.Методична розробка театралізованого уроку з теми «Закони Ньютона» (10 клас)

0

• Поглибити знання учнів про закони Ньютона.
• Показати межі застосування цих законів та навчитися розв’язувати задачі.
• Розвивати логічне мислення учнів, формувати навички роботи в групі.
• Виховувати пізнавальний інтерес до вивчення практичного застосування законів Ньютона.Методична розробка позакласного заходу з фізики «Любов до електрики»

0

Мета:
• Поглибити знання учнів з електрики.
• Формувати в учнів практичні навички.
• Виховувати любов до фізики, природи.Рівномірний рух. Швидкість руху

0

Презентація до уроку 7 класу Рівномірний рух. Швидкість руху. за підручнико Бар'яхтарКонспект уроку фізики " Закон Архімеда"

0

Формувати основні фізичні поняття: «виштовхувальної сили» та «сили Архімеда». Розширити політехнічний кругозір учнів, показати зв’язок теорії з практикою. Сформувати вміння спостерігати та аналізувати фізичні явища. Дати уявлення про проектну діяльність і розробити елементарний проект з даної проблеми. Формуватизагальнокультурну,математичну,екологічну компетентності учнівДоповнена реальність як один із інструментів інноваційної освіти

0

Під час дистанційного навчання, актуальними стали STEM технології та доповнена реальність. В розробці наведений огляд програмного забезпечення, для використання доповненої реальності в освітньому
процесі на заняттях фізики.Конспект уроку фізики. Тиск у рідинах і газах.

0

Формувати основні фізичні поняття «тиск», «сила тиску» Розширити політехнічний кругозір учнів, показати зв’язок теорії з практикою. Сформувати вміння спостерігати та аналізувати фізичні явища. Продовжувати формувати уявлення про проектну діяльність і розробити проект по даній проблемі.Конспект уроку фізики. Тиск у рідинах і газах.

0

Формувати основні фізичні поняття «тиск», «сила тиску» Розширити політехнічний кругозір учнів, показати зв’язок теорії з практикою. Сформувати вміння спостерігати та аналізувати фізичні явища. Продовжувати формувати уявлення про проектну діяльність і розробити проект по даній проблемі.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі