Користувацький вхід

Фізика

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів фізики

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів фізикиПрезентація "Тиск твердих тіл на поверхню.Сила тиску"

0

Презентація до уроку з фізики у 7 класі на тему "Тиск твердих тіл на поверхню.Сила тиску" допоможе здобувачам освіти краще зрозуміти, що таке тиск, як його обчислювати, від чого він залежить, де практично застосувати знання про тиск.МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ «НА ДОПОМОГУ ВЧИТЕЛЮ ФІЗИКИ. ФОРМУВАННЯ ПРИРОДНИЧО-НАУКОВОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ПІД ЧАС ВИВЧЕННЯ РОЗДІЛУ «МЕХАНІКА»»

0

Природничо-наукова компетентність передбачає оволодіння учнями термінологічним апаратом природничих наук, засвоєння предметних знань та усвідомлення суті основних законів і закономірностей, що дають змогу зрозуміти перебіг природних явищ і процесів; розуміння учнями фундаментальних ідей і принципів природничих наук; набуття досвіду практичної та експериментальної діяльності, здатності застосовувати знання у процесі пізнання світу; формування ціннісних орієнтацій на збереження природи, гармонійну взаємодію людини і природи, а також ідеї сталого розвитку.тематичне оцінювання з теми „Властивості пари, рідин і твердих тіл”.

0

Сьогодні ми узагальнимо й систематизуємо знання і вміння з основного навчального матеріалу теми, покажемо багатогранність теплових явищ у природі, пізнання їх людиною та використання в техніці, побуті.
Проведемо заняття у вигляді змагання двох команд.Узагальнення, систематизація знань та вмінь учнів з теми «ІДЕАЛЬНИЙ ГАЗ. РІВНЯННЯ СТАНУ ІДЕАЛЬНОГО ГАЗУ. ГАЗОВІ ЗАКОНИ».

1

Узагальнення, систематизація знань та вмінь учнів з теми «ІДЕАЛЬНИЙ ГАЗ. РІВНЯННЯ СТАНУ ІДЕАЛЬНОГО ГАЗУ. ГАЗОВІ ЗАКОНИ».Презентація на тему «Пароутворення і конденсація. Насичена і ненасичена пара»

0

Презентацію можна використати з метою удосконалення знань здобувачів освіти про пароутворення й конденсацію на основі атомно-молекулярних поглядів та пояснення понять насиченої та ненасиченої париУмови виникнення електричного струму. Електричне коло та його характеристики.

0

Значна частина електроприладів, якими ми користуємося щодня без електроживлення перетворилася б на купу металобрухту та пластику. А що таке електричний струм?
Вивчаючи тему:"Умови виникнення електричного струму. Електричне коло та його характеристики",учні закріплюють початкові уявлення про електричний струм, з`ясувують умови виникнення електричного струму, закріплюють знання про електричне коло, з`ясувують, яку дію чинить електричний струм.Розв'язування задач про трансформатор

0
tytulka-transformator.jpg

Розв'язування задач про трансформатор
Тепер будемо вчитися розв'язувати задачі про трансформатори. Нічого складногго в цій темі немає, якщо вивчити декілька формул і розібратись з теорією. Ви побачите рішення п'яти задач з пояснееннями і все зрозумієте самі.Тематичні фізичні диктанти

0

Фізичні диктанти – один із засобів закріплення і перевірки навчальних досягнень здобувачів освіти з фізики.Реактивний рух

0

Презентація до уроків фізики. Презентація призначена для економії часу на уроці під час пояснення нового матеріалу,а також для підвищення інтересу учнів до космічної галузі.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі