Користувацький вхід

Останні публікації

7 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:В.Биков "Альпійська балада".Образи Івана Терешка і Джулії Новеллі.Протиставлення сили дружби й кохання світу насильства.

0

Урок побудований у формі роздуму,що допоможе учням усвідомити ідейно-художній зміст твору; розкрити образи головних героїв; доповнити короткі відомості про життя і творчість В. Бикова; визначити особливості сюжету і композиції повісті; вдосконалювати вміння учнів робити аналіз художнього твору;
удосконалювати навички аналізу художнього твору, вміння висловлювати свої думки, аргументувати їх.
Виховувати ненависть до війни, неприйняття зла, породженого війною, повагу до чистих міжособистісних людських стосунків на прикладі Івана та Джулії.Система уроків для 7 класу

0

Система уроков по теме «Наречие», изучаемая во II семестре 7 класса, предназначена для молодого учителя, который ищет свой путь в методике, пытается понять, как сделать урок личностно ориентированным, здоровьесберегающим. Разработки уроков помогают реализовать компетентностный, коммуникативно-деятельностный, текстоцентрический подход к преподаванию языка, диалоговую педтехнологию, биоадекватную методику.
Учебник, который поможет в работе учителя, – «Русский язык» 7 класс под редакцией Н.Ф. Баландиной (2016).Контрольна робота №2 з геометрії для 7 класу "Елементарні геометричні фігурпи та їх властивості"

0

Урок узагальнення та систематизації знань, вмінь та навичок

Мета: перевірити рівень засвоєння знань знань із теми"Елементарні геометричні фігурпи та їх властивості"; розвивати вміння логіфчно мислити, правильно висловлювати свої думки в письмовому вигляді.Самостійна робота з алгебри для 7 класу "Формули скороченого множення"

0

Мета самостійної роботи: перевірити рівень засвоєння знань учнями формул скороченого множенняРозробки уроків

1

1. Хордові (загальна характеристика)
2. Риби
3. Різноманітність та значення риб
4. Амфібії
5. Рептилії
6. Птахи
7. Розмноження птахів
8. Різноманітність птахів
9. Ссавці
10. Яйцекладні. Сумчасті.Підсумкові контрольні роботи з алгебри та геометрії за І семестр, 7 клас

0

Підсумкові контрольні роботи з алгебри та геометрії за І семестр, 7 класІнтерактивний текст "Так-Ні".

1

На етапі рефлексії до Уроку №28 по темі "Явище інерції" можна використати інтерактивни текст "Так-Ні" , який дає зьогу оцінити, наскільки учні засвоїли тему.Контрольна робота на тему "Рівномірний рух по колу. Коливальний рух"

Мета контрольної роботи: перевірити засвоєння учнями матеріалу з теми "Механічний рух II частина. Рівномірний рух по колу. Коливальний рух."
Завдання різнорівневі, що дає можливість особистісного підходу до навчання.Урок «Дієслово. Поняття про дієслово. Синтаксична роль дієслова в реченні»

0

Повторити і поглибити знання учнів про загальне значення дієслів, їх синтаксичну роль в реченні. Вчити доцільно і правильно вживати дієслова у власних висловлюваннях. Формувати вміння розпізнавати дієслова серед інших частин мови. Розвивати творчу уяву учнів, культуру усного і писемного мислення, збагачувати їхній словниковий запас. Виховувати любов до рідної мови, до БатьківщиниДієприкметник як особлива форма дієслова

0

Дієприкметник як особлива форма дієслова
Загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі