Користувацький вхід

7 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Тест "Рівняння з двома змінними"

0

Рівняння з двома змінними

7 КЛАС

Чи є дане рівняння рівнянням з двома змінними 1 бал

Так

НіМіфи про коронавірус

0

Презентація "Міфи про коронавірус" розвінчує деякі міфи та розказує правду про коронавірус.The Royal Family

0

Дана розробка уроку поширює кругозір учнів про британську королівську родину, мотивує до усного спілкування та виконання письмових завдань.Розробка уроку з англійської мови для учнів 7 класу Аудіювання "One Sunday in Autumn"

0

Розробка уроку .Текст та завдання до тексту для перевірки навичок аудіювання з англійської мови серед учнів 7 класуПлан-конспект уроку з фізичної культури для 7 класу. Варіативний модуль: Футбол

0

План-конспект уроку з фізичної культури для 7 класу. Варіативний модуль: ФутболЛексичні тести другого рівня складності для учнів 7-9 класів

0

Тести другого рівня складності для учнів 7-9 класів можуть бути використовані вчителями для розширення словникового запасу.Майстер- клас "Виготовлення інтер'єрної наволочки"

0

Найкращими виробами будуть ті, які ви виготовили самостійно. Адже кожній дівчинці потрібно навчитися виготовляти речі домашнього вжитку, щоб в майбутньому стати гарною господинею. Виготовлення декоративних наволочок — захоплююче заняття, що дозволяє проявити творчу фантазію і оживити інтер’єр. Звичайно, заглянувши в супермаркет, можна забезпечити такими наволочками себе і всіх знайомих, однак, речі, зроблені власними руками, надають будинку абсолютно особливе відчуття затишку.Самостійна робота з теми «Застосування властивостей степеня з натуральним показником» ( 7 клас)

0

Мета:
• узагальнення знань учнів з теми «Властивості степенів з натуральним показником», отримані на уроках математики; на фактичному матеріалі продемонструвати шлях до відкриття нового знання – цілого показника.
• продовжити розвиток уявлень учнів про натуральні показники.Робота та енергія

0

Тести розроблено згідно навчальної програми і застосовуються як короткочасна перевірка знань з теми "Робота та енергія"Архімедова сила. Плавання тіл

0

Тести розроблені згідно вивченного матеріалу і використовуються з метою короткочасної перевірки знань учнів з теми "Тиск. Закон Архімеда. Плавання тіл"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі