Користувацький вхід

7 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Оновлено навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Ключові зміни оновлених програм 5-9 класів

Міністерством освіти затверджено 40 оновлених навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки.

Основні зміни, що були внесені до програм членами робочих груп.Календано-тематичне планування уроків російської мови для 7 класу за новою програмою

0

Календарно-тематичне планування з російської мови (7 клас) за новою програмою. Для шкіл з українською мовою навчання.Розробка уроку з образотворчого мистецтва «Будова та особливості оформлення книги. Книжкові ілюстрації»

0

План-конспект уроку з образотворчого мистецтва в 7 класі. Може бути використанний при проведенні підсумкового заняття.Календарно-тематичне планування з алгебри для учнів 7 класу на 2017 / 2018 н.р

0

Календарно-тематичне планування з алгебри для учнів 7 класу
на 2017 / 2018 н.р.
Складено до підручника: Мерзляк А.Г., Полонський В.В., Якір М.С. Алгебра: підруч. для 7-го кл. загальноосвітніх навчальних закладів – Х.: Гімназія, 2015 згідно з чинною навчальною програмою, затвердженою наказом МОН молодьспорту України від 06.06.2012 р. № 664 (з урахуванням змін, затверджених наказом МОН України від 07.06.2017 № 804).Виховна година «Любов до народу й святої землі – духовності зерна мої»

0

Виховна година познайомить учнів із біблійними героями,які любили свій народ і робили все необхідне для його захисту. На прикладах життя Мойсея, Неємії, Гедеона показує патріотичну роль героїв в подальшій долі народу. Захід можна використовувати для виховання в учнів любові до рідного краю, до батьків, до людей,які їх оточують.Розробка уроку біології з використанням інтерактивних методів навчання «Дихання та газообмін у тварин. Органи дихання, їх різноманітність та функції у представників типу Хордові»

0

Органи дихання, їх різноманітність та функції у представників типу хордові.Урок з англійської мови в 7 класі. Тема "Спорт"

1

Конспект уроку для 7 класу за підручником Карп'юк О.Д. (нова програма) з теми "Спорт"Презентація "Клас Птахи"

0

Птахи є обов'язковим компонентом усіх екосистем планети, важливою ланкою у ланцюгах живлення. Чисельність їх оцінюється в 100 млрд особин. Птахи відіграють важливу роль у поширені насіння рослин, окремі види живляться нектаром і одночасно сприяють запиленню рослин.Урок-конференція з географії «Екологічні проблеми материків та океанів»

0

Розробка уроку з Географії материків і океанів (7 клас). Урок вивчення нового матеріалу. Формування нових знань з теми: "Екологічні проблеми материків і океанів" надається у формі конференції, що дає можливість залучити до діяльності більшу частину учнів класу, розвиває вміння аналізувати, оцінювати, робити висновки, сприяти екологічному мисленню учнів, виховувати самостійність та відповідальність.Розробка уроку і презентація з фізики «Сила. Графічне зображення сили. Рівнодіюча сила»

0

Урок з фізики для 7 класу за темою: "Сила. Рівнодійна сила"
В метаріалі подається методична розробка уроку зі слайдовою презентацією.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі