Користувацький вхід

Останні публікації

7 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок по темі "Механічна робота".

0

формування розуміння учнями поняття механічної роботи; вміння розв’язувати задачі на обчислення роботи;
- виховувати зацікавленість до предмету, працьовитість, увагу, самостійність, прагнення отримувати нові знання;
- розвивати в учнях уміння встановлювати взаємозв’язки між фізичними величинами, явищами і процесами, логічне мислення, вміння порівнювати, аналізувати, узагальнювати.Конспект уроку з біології "Органи та системи органів тваринних організмів"

0

Конспект уроку
Тема: Органи та системи органів тваринних організмів
Мета: розглянути загальний план будови і функцій органів та систем органів тварин; визначити значення систем органів у тваринному організмі; розвивати вміння встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, висловлювати свою думку; розвивати логічне мислення, творчий потенціал; виховувати етично-ціннісне ставлення до природи, працелюбність, культуру спілкування.
Очікувані результати: учні називають органи тварин, системи органів тварин та їхні функції; описують будову тіла тварин.
Обладнання: зошит, підручник, кросворд,схемиКонспект уроку з біології "Кільчасті черви. Визначальні ознаки будови, біологічні особливості, середовища існування. Різноманітність кільчастих червів, роль у природі та значення в житті людини."

0

КОНСПЕКТ УРОКУ
Тема: Кільчасті черви. Визначальні ознаки будови, біологічні особливості, середовища існування. Різноманітність кільчастих червів, роль у природі та значення в житті людини.Діаграми. Типи, основні елементи діаграм. Створення, редагування та форматування діаграм.

0

Розробка уроку з теми "Діаграми. Типи, основні елементи діаграм. Створення, редагування та форматування діаграм.". Визначено мету, стуктуру, хід уроку, необхідне обладнання та програмне забезпечення, практичне завдання для виконання учнями, домашнє завдання, додаткові матеріали для учнів та вчителя.Зустріч із Тарасом Григоровичем Шевченком на уроці інформатики

0

Інтегрований урок, мета якого навчити учнів шукати в Інтернеті освітні сайти, веб-енциклопедії; знаходити та застосовувати програмні засоби для поглиблення знань з української літератури (творчість Тараса Шевченка);
повторити програми з ППЗ; заохотити учнів до самостійної дослідницької діяльності під час розв’язання практично-пошукових завдань з інформатики та української літератури.Біологічний квест "Захопливий світ зоології"

0

Сценарій позакласного заходу для учнів 7-их класів "Захопливий світ зоології"Презентація робот швейного гуртка "Текстильні вінки до свят"

0

Досвід роботи керівника гуртка-методиста Станції юних техніків Морозової Олени. Пропоную до вашої уваги авторські варіанти прикрас до свят - декоративні текстильні вінки.Конспект заняття: «Позитивний вплив стретчингу на розвиток еластичності м'язів». Гурток фітнес аеробіки.

0

Розглянути особливості організації різних видів розтягування
Дати вихованкам загальні відомості про м’язи. Вивчити комплекс вправ для розтягування м’язів на килимах, стретчинг. Сприяти розвитку всіх м'язів тіла, для формування красивої фігури та фізичного самопочуття. Формувати у вихованців здоров’язбережувальні компетентності. Формувати у вихованців самостійність, старанність, наполегливістьБіоквест

0

ДИСТАНЦІЙНИЙ БІОКВЕСТ

Мета:
 розширити знання учнів про природу;
 сприяти становленню екологічного мислення;
 розвивати навички самостійного пошуку знань;
 формувати критичне мислення, уміння відстоювати свою точку зору;
 виховувати спостережливість, самопізнання та ставлення до навколишнього світу як до частинки самого себе, духовне становлення, гармонізацію особистості учня.Системи рівнянь із двома змінними

0

Пояснення нового матеріалу, приклади розв'язування задач.Завдання різні за вимогою, з поясненнями, як зразки правильних міркувань.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі