Користувацький вхід

Останні публікації

7 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:методичні матеріали з німецької мови

0

Виховні заходи з німецької мови
Мовний табір
Методичні об'єднання
Cемінар-практикум на базі філії інституту Гете
Спільний проект Озерського НВО та університету ГрінченкаКонтрольна робота "Творчість Т.Шевченка, І.Франка" (ІІ варіант)

0

Контрольна робота з української літератури у 7 класі "Творчість Т.Шевченка, І.Франка" (ІІ варіант)Контрольна робота "Творчість Т.Шевченка, І.Франка" (І варіант)

0

Контрольна робота з української літератури у 7 класі "Творчість Т.Шевченка, І.Франка" (І варіант)Контрольна робота з української мови у 7 класі. Тема :"Дієслово"

0

Контрольна робота з теми "Дієслово" у 7 класі (форми дієслова, особове дієслово, вид, перехідність, час)Урок з інформатики для 7 класу

0

Презентація - прийом (метод) до уроку з інформатики - за допомогою цього прийому дітям цікавіше засвоїти матеріал. Плюс конспект урока та безпосередньо до уроку презентаціяПрезентація Музею "Становлення української нації"

0

У Києві відкрився перший в Україні інноваційний музей, де минуле поєднується з сучасними технологіями.Конспект уроку французької мови у 7 класі за темою: Les sports. Des tournures impersonnelles.

1

Конспект та презентацію складено до уроку французької мови у 7 класі за підручником авторів Н.П. Чумак, Т.В. Кривошеєва Французька мова (3 рік навчання). Метою уроку є систематизація мовного матеріалу з теми «Les sports», розвиток комунікативних навичок, практичне застосування безособових зворотів il faut, il est nécessaire de, il est obligatoire de; формування позитивного ставлення до занять фізичною культурою і спортом.

Управління слайдами у презентації проводиться доповідачем шляхом натискання клавіші enter або мишкою.Урок "Вишивальні шви та їх види"

0

Урок розробила: Колісник Світлана Григорівна, вчитель трудового навчання та технологій.
7 клас
Навчальна програма з трудового навчання для загальноосвітніх навчальних закладів. 5 – 9 класи (оновлена), затверджена наказом Міністерства освіти і науки України від 07.06.2017 № 804, підготовлена робочою групою у складі: В. К. Сидоренко, Н. І. Боринець, Д. В. Боровик, В. М. Гащак, Е. М. Даниліна, С. М. Дятленко, Р. М. Лещук, Н. Б. Лосина, Т. С. Мачача, Н. М. Павич, А. І. Терещук, І. Ю. Ходзицька, В. В. Юрженко."Обробка деревини. Опоряджувальні та оздоблювальні роботи". 7 клас

0

У презентації подані матеріали для уроків технічної праці, де учні ознайомляться з роботою верстата по деревообробці.сценарій змагань до Дня козацтва

0

У сценарії "Козацькі забави" вміщено різні спрнтивні конкурси, які розвивають у дітей творчість, кмітливість, вміння працювати в групах. Можна провести до Дня козацтва.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі