Користувацький вхід

7 клас

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтегрований урок з гімнастики та курсу основ здоров'я в 7 класі

0

Даний урок цікавий поєднанням курсу гімнастики з курсом основ здоров'я. Урок містить багато різноманітних вправ та ігор.Тарасовими стежками

0

Свято до дня народження Тараса Григоровича Шевченка для учнів середніх класівСценарій позакласного заходу «Happy birthday , dear English»

0

Запропонований сценарій розрахований на учнів 2-9-х класів, залежно від рівня їх мовної підготовки та об’єднує вірші, пісні, інсценівки .
Використовуючи різноманітні форми позакласної роботи (вистави,вікторини, свята), я дійшла висновку, що така робота допомагає мені не тільки вирішувати питання естетичного виховання, але й повторити, активізувати мовний матеріал, засвоєний на уроках, привчає дітей до чіткої вимови, правильно оформлена як фонетично, так і інтонаційно.Розробка уроку з біології для 7 класу «Різноманітність плазунів»

0

Познайомити учнів з різноманітністю плазунів, розкрити особливості будови та процесів життєдіяльності представників цього класу у зв’язку з умовами життя; з’ясувати їх значення в природі та в житті людини, необхідність їх охорони; розвивати вміння логічно мислити, порівнювати і робити висновки; виховувати у школярів почуття любові до природи та відповідальність за стан довкілля;Виховна година у 6 класі до Дня пам’яті та примирення (англійська мова) Тема: «Мак – символ пам’яті та скорботи. Історія створення вірша «In Flanders Fields»

0

Розробка інтегрованої виховної години (англійська мова) до Дня пам"яті і примирення, присвячена історії квітки маку як символу пам"яті у САШ та Західній Європі.Оксиген як хімічний елемент. Кисень - проста речовина. Фізіоло-гічна роль кисню. Добування кисню в лабораторії. Каталізатори. Фізичні властивості кисню

0

Тема. Оксиген як хімічний елемент. Кисень - проста речовина. Фізіоло¬гічна роль кисню. Добування кисню в лабораторії. Каталізатори. Фізичні властивості кисню.
Освітні цілі. Продовжувати вчити учнів розрізняти поняття «елемент» і «проста речовина» на прикладі оксигену і кисню; дати відомості про відкриття кисню та його фізіологічну роль в живих організмах; познайомити із поширеннями оксигену у природі та з добуванням кисню в лабораторії; формувати поняття «каталізатор»
Основні поняття і терміни. Оксиген, кисень, каталізатор, хімічний елемент, просто речовина, інгібітори.Живі прототипи - ключ до нової техніки

0

Тема: Живі прототипи - ключ до нової техніки.
Мета: Продовжити ознайомлення учнів з основами біоніки, показати безмежний світ природних адаптацій; виховувати у дітей переконання, що життя можливе лише у співпраці, співрозумінні, взаемній повазі людини і природи, будь-яке протистояння між ними загрожує смертю.Виконання писанок. Зображення Дерева життя та символу «Богиня-Берегиня»

0

План-конспект уроку з трудового навчання у 7 класі "Виконання писанок. Зображення Дерева життя та символу «Богиня-Берегиня»Виховна година «Економія енергоресурсів»

0

Економія енергоресурсів

Девіз уроку: «Ми – за розумне використання енергії! Наша мета – енергоефективність».Світ професій навколо нас

1

Тема. Світ професій навколо нас
Мета: дати загальні уявлення про професії;
ознайомити з типами професій;
допомогти учням у виборі майбутньої професії;
розвивати цілеспрямованість, працелюбність, наполегливість,
навички з метою орієнтації їх на свідомий вибір майбутньої професії;
виховувати ціннісне ставлення до праці,повагу до людей
різних професій .

Обладнання: мультимедійна презентація, ілюстрації

Епіграф : Вдало вибери професію,

Вклади в неї свою душу,

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі