Користувацький вхід

7 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Річна контрольна робота для 7 класу

0

Контрольна робота за курс хімії 8 класу. В роботі представлені 13 завдань. Завдання № 1-6 по 0,5 балів (всього 3 бали), завдання № 7-10 по 1 балу (всього 4 бали), завдання №11-12 по 1,5 бали (всього 3 бали), завдання №13 - 2 бали. Всього 12 балів. Робота перевіряє знання учнів 8 класу з тем: "Будова атома. Періодичний закон і Періодична система Д.І. Менделєєва. Основні класи неорганічних сполук".Самостійна робота "Хімічні властивості води"

0

Самостійна робота для учнів 7 класу. Тема "Хімічні властивості води". Робота представлена в двух варіантах. Робота передбачає перевірку знань учнів з теми "Вода".Контрольна робота з теми:"Дієприслівник"

0

Контрольна робота з теми:"Дієприслівник". Завдання складені відповідно чинної програми. Має 13 завдань, з яких 9 - на встановлення однієї правильної відповіді, 2- на відповідність і 2 - робота з реченнями.Стаття Музичне мистецтво у нашому житті.

0

Музичне мистецтво у нашому житті – мова музики. Насолода музикою є не самоціль,а шлях до внутрішнього вдосконалення кожної особистості в ім‘я добра, краси,миру,і щастя на Землі.
Музика постійно розвивається та збагачується, вона не стоїть на місці.Змінюються методи, стилі, форми, напрямки, утворюються нові жанри.
Популярність музики не залежить від того, коли вона була написана, бо живе доти , доки виконується.Інтегрований позакласний захід з мистецтва та фізики: «ФІЗИЧНІ ЯВИЩА В МИСТЕЦТВІ»

0

Інтегрований позакласний захід з мистецтва та фізики:

«ФІЗИЧНІ ЯВИЩА В МИСТЕЦТВІ».Іструкція для виконання практичної роботи № 1. Хімія 7 клас

0

Інструктивна картка для виконання практичної роботи №1. Правила безпеки під час роботи в хімічному кабінеті. Прийоми поводження з лабораторним посудом, штативом і нагрівними приладами. Будова полум’я.
Замінить зошит для практичних робіт"Джентльмен-шоу". Конкурсна програма

0

Конкурсна програма для хлопчиків, присвячена Дню Захиника Вітчизни. На учасників чекають захоплюючі конкурси, вікторини, творчі змагання з різних галузей знань. Використовується в роботі класного керівника, педагога-організатора, керівника гуртка.Всеукраїнська українознавча гра "Соняшник"

0

Матеріал містить інформацію про проведення Всеукраїнської українознавчої гри "Соняшник" у Ватутінській СШ№1 Черкаської областіДидактичні матеріали з теми "Трикутники"

0

Пояснювальна записка
Компетентнісний підхід в освіті пов'язаний з особистісно орієнтованим і діяльнісним підходами до навчання, оскільки стосується особистості учня й може бути реалізованим і перевіреним тільки в процесі виконання конкретним учнем певного комплексу дій. Необхідно розроблювати систему контролю та корекції процесу формування компетентностей учня; формувати вміння й навички самоконтролю й самооцінки.Подорож по країні Геометрія

0

Подорож по країні Геометрія
(Позакласний захід з геометрії у 7 класі)

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі