Користувацький вхід

7 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Алгоритми розв'язування задач.

0

В алгоритмах містяться покрокове розв'язання задач та завдань:складання формул за валентністю, урівнювання схем хімічних реакцій, знаходження відносної формульної маси, розрахунок масової частки розчиненої речовини у розчині. А також завдання для самостійного розв'язування.ФенНевичерпне джерело добра, краси і натхнення у пісенній творчості Херсонських композиторів

0

Невичерпне джерело добра, краси і натхнення у пісенній творчості Херсонських композиторівУрок 7 клас "Джеймс Олдрідж «Останній дюйм». Віра у внутрішні можливості людини, подолання нею життєвих випробувань, здатність до порозуміння. "

0

Відкритий урок із зарубіжної літератури для 7 класу за творчістю Дж. Олдріджа "Останній дюйм".Природні зони світу

0

Розглянуто основні види рослин та тварин, що мешкають у відповідних природних зонах.План-конспект уроку фізичної культури для 7 класу на тему «ФУТБОЛ»

0

Навчати основних елементів техніки гри у футбол. Удосконалювати функціональні можливості організму та розвивати фізичні
якості школярів.Виховувати в учнів потребу у систематичних заняттях фізичною культурою і спортом та розвивати морально-вольові якості.Мудрість сімейного виховання

0

"Мудрість сімейного виховання"- це стаття,яка допоможе вчителеві провести батьківські збори,а ткаж може бути використана ,як тема виховної години.Перевірка мовної теми «Повторення та узагальнення вивченого в 6 класі»

0

Перевірка мовної теми у 7 класі «Повторення та узагальнення вивченого в 6 класі» ( для класів з російською мовою навчання)План-конспект уроку англійської мови у 7 класі з теми "Охорона здоров'я".

0

План-конспект уроку англійської мови в 7 класі з теми "Охорона здоров'я". Тип: урок подання нового матеріалу.
Ціль: ввести, семантизувати нові ЛО.План-конспект уроку з фізичної культури

0

Формування практичних навичок для самостійних занять фізичними вправами та проведення активного відпочинку.УКРАЇНСЬКА МОВА. УРОКИ РОЗВИТКУ МОВЛЕННЯ (7 КЛАС З РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ НАВЧАННЯ)

0

У методичній розробці вміщено орієнтовні плани 22 уроків розвитку мовлення, складені згідно з мовленнєвою змістовою лінією чинної Програми для загальноосвітніх закладів з російською мовою навчання (2017) з використанням матеріалів підручника: Заболотний О.В., Заболотний В.В., Українська мова: для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою: підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів/ Київ: Генеза, 2016.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі