Користувацький вхід

7 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Фізичний вечір на тему: «ЧАЙНА ЦЕРЕМОНІЯ»

0

Фізичний вечір на тему: «ЧАЙНА ЦЕРЕМОНІЯ» Сьогодні ми з вами навчимось готувати чай. Хоч це звична справа для кожного з нас. І на перший погляд у вас мабуть виникнуть здивування: що спільного між таким звичним процесом і фізикою? Але насправді приготування чаю - фізичний процес, який супроводжується багатьма фізичними закономірностями.Розробка уроку з географії «Географічне положення, відкриття та дослідження Північної Америки» (впровадження педагогічної технології особистісно-зорієнтованого навчання)

0

Одним зі стратегічних завдань ре¬формування освіти в Україні, згідно з державною національною програ¬мою «Освіта», є формування осві¬ченої, творчої особистості, станов¬лення її фізичного і морального здоров’я. Розв’язання цього завдання передбачає психолого-педагогічне обґрунтування змісту і ме¬тодів навчально-виховного проце¬су, спрямованого саме на розвиток особистості учнів.Усний журнал «Людина і природа: пошук гармонії»

0

Усний журнал «Людина і природа: пошук гармонії»
Мета. Розширити і систематизувати знання виховаців про джерела забруднення навколишнього середовища, ознайомити вихованців з глобальними проблемами сучасності; розширити та поглибити знання про екологію, екологічні проблеми України та світу, показати взаємозв’язок людини і природи, привернути увагу до проблем довкілля, показати шляхи покращення стану навколишнього середовища; формувати дбайливе ставлення до природи, її багатств, розвивати естетичні смаки.Урок з математики у 7 класі на тему "Піднесення одночленів до степеня. Множення одночленів."

0

Урок з математики у 7 класі на тему "Піднесення одночленів до степеня. Множення одночленів."Розробка циклу уроків з біології

0

Уроки розроблено відповідно до вимог сучасного уроку з використанням методів стратегії розвитку особистості. Вони містять особистісно - орієнтовані вправи та завдання, елементи творчого навчання, вправи для розвитку логічного мислення, інтерактивні авторські вправи та прийоми, завдання та рольові ігри. Уроки зорієнтовані на психофізіологічні особливості дітей - мають багато ігрових і проблемних ситуацій, які сприяють кращому засвоєнню матеріалу.Мовознавчий турнір до Дня української писемності та мови «Мова єднає всіх»

0

Мовознавчий турнір "МОВА ЄДНАЄ ВСІХ" (7-8 класи). Захід може бути проведений до Дня української писемності та мови (9 листопада),Міжнародного дня рідної мови (21 лютого) тощо.Життєві цінності

0

Навчати дітей взаєморозуміння, взаємодопомоги, усвідомлення своїх обов’язків; закласти в учнів бажання виявляти увагу й повагу до рідних, творити добро, нести красу в дім своїми думками й вчинками; зацікавити пошуками коріння свого родоводу.Хімічні властивості кисню

0


Контрольна робота з теми Південнна Америка. Австралія (ІІІ-ІV варіант.)

0

Контрольна робота з теми Південнна Америка. Австралія-ІІІ варіант. Контрольна робота з теми Південнна Америка. Австралія-ІV варіант.Контрольна робота.Тема: Австралія. Південна Америка.

0

Контрольна робота.Тема: Австралія. Південна Америка. Варіант 1. Австралія. Південна Америка. Варіант 2. 7 клас.

загрузка...
RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі