Користувацький вхід

Останні публікації

7 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок – практикум Узагальнення теми «Числівник»

0

Матеріал допомагає узагальненню й систематизації вивченого про числівник. Активізує розумову діяльність учнів, спрямовану на узагальнення знань, навичок, набутих у процесі вивчення теми «Числівник».
Удосконалює навички роботи учнів у групі, в парі.
Розвиває мовлення, здібності учнів, логічне мислення, стійку увагу, підвищує культуру усного й писемного мовлення.Виховний захід "Свято зустрічі птахів"

0

Виховний захід "Свято зустічі птахів" проводиться з метою узагальнення та систематизації знань вихованців про перелітних птахів, виховує любов до рідної природи, зокрема до птахів, бажання їм допомагати.Мова – національна гордість і серце народу(Прислівник як самостійна частина мови.Розряди прислівників.)

0

Тема:Мова – національна гордість і серце народу(Прислівник як самостійна частина мови.Розряди прислівників.)Бінарний урок на тему "Властивості степеня з натуральним показником. Введення даних до комірок"

0

Бінарний урок на тему "Властивості степеня з натуральним показником. Введення даних до комірок. Типи даних у середовищі табличного процесора"Антарктида. Географічні назви об'єктів.

0

Мультимедійна презентація "Антарктида. Географічні назви об'єктів" дозволить легко в ігровій формі перевірити, як учні вивчили назви об'єктів материка Антарктида.урок літератури рідного краю.«Капітуляція – це значить, що настав мир…» ( за оповіданням Василя Горбатюка «Капітуляція»)

0

«Капітуляція – це значить, що настав мир…»
( за оповіданням Василя Горбатюка «Капітуляція»)Київська Русь за часів Ярослава Мудрого

0

Розробка уроку з історії України у 7 класі про внутрішню та зовнішню політику князя Ярослава Мудрого та його діяльність.Князь Данило Галицький - будівничий Галицько-Волинської держави

0

Розробка уроку з історії України у 7 класі про життя, діяльність, зовнішню та внутрішню політику князя Данила Галицького.Літературний десант (жива газета) "Без чтения нет учения"

0

Літературний десант(жива газета) для тижня російської мови та літератури з метою стимулювання інтересу учнів до читання художньої літературиМетодика проведения работы со вступительной статьёй учебника

0

Нежелание учащихся читать материал учебника, вступительную статью о писателе – проблема старая. Поэтому задача учителя – заинтересовать, одной из форм работы с учебником литературы является составление вопросов для аудирования или вопросника „Проверь себя” по тексту данной статьи.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі