Користувацький вхід

7 клас

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Weihnachten in Deutschland

0

Сценарій свята "Різдво у Німеччині" на допомогу вчителям німецької мови для учнів 5-9 класів.Урок-пара з географії «Геологічна будова, рельєф та корисні копалини Євразії»

0

Мета уроку-пари:
-сформувати систему знань про особливості будови поверхні Євразії порівняно із іншими материками, про основні гірські та рівнинні системи;
-удосконалити вміння визначати особливості походження корисних копалин;
-поглиблювати навички використання різноманітних джерел інформації.Систематизація та узагальнення вивченого про прийменник

0
Конспект уроку з української мови
у 7 класі на тему:
«Узагальнення і систематизація вивченого про прийменник»


Розробка уроку із всесвітньої історії «Англія в XI – XV ст. Війна троянд»

0

Розробка уроку використовується для підготовки для уроку по даній темі.Урок квітникарства "Очищення і фасування насіння"

0

Методична розробка уроку квітникарства для учителів, які працюють у спеціальних загальноосвітніх навчальних закладах для дітей з розумовими вадамиУрок-мандрівка по Північній Америці

0


Розробка уроку з української літератури «М. Стельмах. «Гуси-лебеді летять». Звичаї, традиції українців. Символ образу гусей-лебедів. Художні особливості повісті»

0

Урок з теми: «М. Стельмах. «Гуси-лебеді летять». Звичаї, традиції українців.
Символ образу гусей-лебедів. Художні особливості повісті». 7 клас. Вчитель української мови та літератури Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 60. Самкова Оксана Анатоліївна.Розробка уроку і презентація з української мови «Дієприкметниковий зворот. Розділові знаки при дієприкметникових зворотах»

0

Урок з теми: «Дієприкметниковий зворот. Розділові знаки при дієприкметникових зворотах». 7 клас. Вчитель української мови та літератури Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 60. Самкова Оксана Анатоліївна.
Комунікативно-змістова лінія «Збереження природи»МНОЖЕННЯ МНОГОЧЛЕНА НА МНОГОЧЛЕН

0

Подано 2 уроки з теми "Множення многочлена на многочлен". В учнів формується уміння і навички виконувати множення многочлена на многочлен;розвивається логічне мислення, памʼять, увагу; виховується працьовитість, старанність, культура математичного мовлення.МНОЖЕННЯ МНОГОЧЛЕНА НА МНОГОЧЛЕН

0

Подано 2 уроки з теми "Множення многочлена на многочлен". В учнів формується уміння і навички виконувати множення многочлена на многочлен;розвивається логічне мислення, памʼять, увагу; виховується працьовитість, старанність, культура математичного мовлення.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?
Методичні рекомендації
5%
Розробки уроків
22%
Контрольні роботи
23%
Олімпіадні завдання
9%
Тести ЗНО
7%
Розробки позакласних заходів
5%
Календарне планування
21%
Інші матеріали
6%
Загальна кількість голосів: 13374

Останні коментарі