Користувацький вхід

Останні публікації

2024-05-21 09:25
2024-05-21 09:25

7 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Контрольна робота з алгебри на тему: "Функції" для учнів 7 класу

0

Контрольна робота з алгебри, що містить різнорівневі завдання, для учнів 7 класуПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ РІЗНОРІВНЕВОГО НАВЧАННЯ ДОВЕДЕННЯМ

1

Мета даної статті висвітлити психологічні основи ефективного навчання математичним доведенням.Презентація на тему: Виштовхувальна сила в рідинах і газах. Закон Архімеда.

0

Ввести закон Архімеда, пояснити учням його фізичну сутність та практичне застосування, розвивати вміння аналізувати фізичні явища та пояснювати їх.Презентація Футбол. Відбирання м'яча. Вкидання м'яча.

0

Умінням відбирати м'яч повинні володіти як захисники так і нападник.
Найчастіше м'яч відбирають тоді, коли він знаходиться попереду суперника. При цьому уважно дивися не на відволікальні рухи суперника, а на м'яч.
Під час відбирання м'яча потрібно зігнути коліна і трохи нахились уперед. Торкатися м'яча внутрішнім боком стопи. Найкраще відбирати м'яч тоді, коли суперник приймає його. Помітивши, що суперник забарився на мить або трохи відпустив м'яч, потрібно зробити випад і вибити м'яч.
Вкидання м’ячаПодорож до Ірландії

0

Практичні задачі: - Ознайомлення учнів з новими лексичними одиницями (ЛО) та усного тренування у вживанні цього лексичного матеріалу на рівні речення
- Практикувати учнів у читанні тексту з метою отримання загального уявлення та з метою максимально повного й точного розуміння всієї інформації, що міститься в тексті.
Освітні задачі: Розширяти філологічний кругозір учнів та формувати уявлення учнів про суть певного мовного явища
Розвиваючі задачі: Розвивати готовність до участі в іншомовному спілкуванні, до подальшої самоосвіти в оволодінні іноземною мовоюТворчий проєкт на тему: "Виготовлення макету клинкової зброї". Майстер-клас 7 клас.

0

В презентації подано матеріали про виготовлення макету клинкової зброї. Учні дізнаються про історичні відомості виникнення клинкової зброї, технологію виготовлення виробу, ознайомляться з матеріалами та інструментами.Води суходолу Африки

1

План -конспекту з уроку географія тема : Води суходолу Африки.
Для 7 класувідповідно до навчальної програми.Конспект уроку української літератури (НУШ) 7 клас

0

Конспект уроку української літератури у 7 класі (НУШ)за темою Галина Кирпа "Мова моя"Практична робота "Рицарський замок"

0

Розробка уроку, на тему "Рицарський замок" для учнів 7 класуКонтрольна робота. Многочлени

0

Контрольна робота з алгебри по темі "Многочлени" для учнів 7 класу. Робота включає в себе 10 завдань.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі