Користувацький вхід

Українська мова

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів української мови та літературиСценарій до Міжнародного дня рідної мови

0

Свято до дня рідної мови
1.Здрастуй, слово, українська мово,
Здрастуй на межі тисячоліть!
Квітни калиново й барвінково
Запашна вічнозелена віть!

2. Наче юна зоря світанкова,
Ти лісами, степами ідеш,
Українська чарівная мово,
Ти у серці народу живеш!

3. Мелодійна мова, промениста,
Як земля твій багатий словник.
Українськая мово пречиста,
Ти у серці народу навік!

4. І, як промені сонця чудова,
Ти у світі ніколи не вмреш!
Українська чарівная мово,
Ти у серці народу живеш!

5. Як із моря не висушить воду,
Не злічити джерел і струмків,
Рідна мова у серці народуРозробка уроку з української мови «Корінь. Спільнокореневі слова»

0

Урок має на меті показати багатозначність слова «корінь», сприяти усвідомленню учнями поняття про спільну частину слів-корінь; вчить добирати спільнокореневі слова; збагачує словниковий запас слів учнів; поглиблює знання учнів про будову слова; спонукає дітей до міркувань, висновків.Українська мова. 5 клас. Розвиток зв’язного мовлення. Написання листа українському солдатові

0

Автор сприяє вихованню у школярів увічливості, толерантності, співчуття і почуття патріотизму, а також формуванню навиків культурної поведінки у дітей, розвитку інтересу до історії та подій сьогодення.Урок розвитку мовлення «Твір-розповідь за фрагментом «По гриби»»

0

Урок розвитку мовлення. "Твір-розповідь за фрагментом “По гриби”. 3 клас.Урок розвитку мовлення «Твір-опис за фотоілюстрацією. Художній опис зайця»

0

Урок розвитку мовлення. "Твір-опис за фотоілюстрацією. Художній опис зайця", за підручником та зошитом М.С. Вашуленка. План-конспект, презентаціяРозробка уроку з української мови «Повторення вивченої теми «Прикметник», підготовка до контрольної роботи»

0

Урок повторення вивченого матеріалу. Учні працюють у групах. Вчаться використовувати теоретичний матеріал практично.Урок-подорож з української мови «Вживання великої букви у кличках тварин»

0

Даний урок спрямований на формування уміння розрізняти назви тварин та їх клички, писати клички тварин з великої букви.Урок позакласного читання. Вправи для удосконалення техніки читання

0

shkola_budushchego_2.pngУрок позакласного читання.
Вправи для удосконалення техніки читання.

Мета. Відпрацювати техніку читання учнів. Вдосконалювати навички свідомого, правильного, виразного читання. Вчити учнів цінити високу культуру читання. Виховувати бажання читати ще краще.
Обладнання. Таблиці, лінійки, прості олівці, макет телевізора, картинки, картки, мультимедійна презентація.Розробка уроку з української мови «Правопис префіксів роз-, без-»

0

Урок української мови у 3 класі.
Тема. Правопис префіксів роз-, без-.
Мета. Ознайомити учнів з написанням префіксів роз-, без-, закріплювати вміння розрізняти префікси та прийменники, правильно їх писати; розвивати орфографічну пильність, виховувати почуття доброти і любові до природи та рідного краю,старанність, уважність, почуття колективізму.
Тип уроку. Урок засвоєння нових знань.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі