Користувацький вхід

Українська мова

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів української мови та літературиЦикл уроків для 8 икласу по темі "Однорідні члени речення"

0

Цикл уроків для 8 класу по темі "Однорідні члени речення" розроблено для допомоги вчителю , для кращого засвоєння матеріалу.Шляхи формування комунікативної компетентності молодших школярів у навчальній діяльності

0

Обов’язок учителя –
зрозуміти потреби кожної дитини;
зібрати відповідну методику навчання;
допомогти постійно розвиватисьКонтрольна робота з української мови для учнів 7 класів на тему "Службові частини мови"

0

Контрольна робота з української мови для учнів 7 класів на тему "Службові частини мови"Контрольна робота з української мови для учнів 6 класів з теми"Прикметник"

0

Контрольна робота з української мови для учнів 6 класів з теми "Прикметник"Презентаціяз української мови для учнів 8 класів "Речення з кількома рядами однорідних членів речення"

0

Презентація з української мови для учнів 8 класів "Речення з кількома рядами однорідних членів речення"Презентація для учнів 7 класів "Не з дієприкметниками"

0

Презентація для учнів 7 класів на тему "Не з дієприкметниками"Контрольна робота для учнів 5 класів

0

Контрольна робота для учнів 5 класів з теми "Повторення вивченого в початкових класах"Контрольна робота для учнів 5 класів

0

Контрольна робота для учнів 5 класів з теми "Відомості із синтаксису та пунктуації" (Другорядні члени речення. Вставні слова. Звертання. Однорідні члени речення. Складне речення)Бінарний урок

0

Бінарний урок - одна з форм реалізації міжпредметних зв'язків і інтеграції знань з кількох предметів. В даному випадку, з української та англійської мов. Мета уроку української мови закріпити здобуті знання про частини мови, урок англійської мови націлений на повторення раніше вивчених слів. Обʹєднувальною ланкою стала тема тижня «Великдень». В конспекті уроку також простежується інтеграція з образотворчим мистецтвом (розфарбування крашанок), ЯДС (тема «Культура і звичаї різних країн світу»).

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі