Користувацький вхід

Українська мова

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів української мови та літературирозвиток зв"язного мовлення учнів молодшого шкільного віку

0

Цей матеріал допоможе вчителю краще зрозуміти дітей і дозволить правильно підібрати матеріал до уроків розвитку зв"язного мовленняпрезентації з мови та математики для 1 класу

0

Допоміжний матеріал до уроків для 1 класу з математики і української мовиПрезентація до уроку за темою : "Займенник. Загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксична роль. Розряди займенників за значенням."

1

Презентація допоможе вчителю в простій зрозумілій формі допомогти учням здобути базові знання про Займенник.Презентація до уроку "Словосполучення"

1

Презентація допоможе вчителю сформувати в учнів Уявлення про словосполучення, його структуру, засоби зв'язку.Твір-опис за власними спостереженнями (урок розвитку мовлення)

0

Навчити говорити, мислити, творити серед природи, важливо для зміцнення емоційно-духовного зв’язку дітей з довкіллям, здатності відчувати красу природи, зупиняти зацікавлений погляд на найяскравіших виявах виразності у природі. Саме творчість має допомогти дитині полюбити природу всім серцем, навчитися захищати рідне і дороге серцю.
Тому, з метою формування екологічної культури на уроках зв’язного мовлення, як результат екскурсій та спостережень, пропоную дітям складання творів за власними спостереженнями.Ігри на уроках української мови

2

А.С.Макаренко писав: „Гра має важливе значення в житті дитини, має те саме значення, яке у дорослого має діяльність, робота, служба. Якою буде дитина в грі, такою вона буде і в праці, коли виросте. Тому виховання майбутнього діяча відбувається перш за все в грі”. Отже, гра, її організація – ключ в організації виховання.Закріплення знань про звукове значення букви Бб («бе») (презентація)

0

Закріпити знання учнів про звукове значення букви Бб («бе»),удосконалити читацькі навички, розвивати зв’язне мовлення учнів, виховувати любов до природи, бережливе ставлення до тваринного світу.Закріплення знань про звукове значення букви Бб («бе») (розробка уроку)

0

Закріпити знання учнів про звукове значення букви Бб («бе»),удосконалити читацькі навички, розвивати зв’язне мовлення учнів, виховувати любов до природи, бережливе ставлення до тваринного світу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі