Обмежити пошук фільтруванням:
Крилаті вислови – це культурне явище, яке свідчить про високий духовний розвиток і явище культурної пам'яті. У матеріалі представлені крилаті вислови, які можна використовувати на уроках української мови та читання для активізації пізнавальної діяльності учнів.
Розв'язування тестів є одним із ефективних методів перевірки знань здобувачів освіти, а також навчання і засвоєння програмового матеріалу.
Мета уроку-конкурсу- повторити, закріпити й узагальнити вивчений матеріал з теми; розвивати усне та писемне мовлення, вимову і слухову культуру; удосконалювати орфографічну грамотність; виховувати патріотичні почуття, любов до рідної мови, до природи.
Мета.
• Поглибити знання учнів про члени речення, зокрема головні; вдосконалювати вміння визначати граматичну основу речення;
• формувати загальнопізнавальні вміння виділяти граматичну основу в реченні, визначати спосіб морфологічного вираження підмета і присудка;
• формувати компетентності: «Спілкування державною мовою», математична, інформаційно – цифрова, «Уміння вчитися впродовж життя», соціальна та громадянська, підприємливість;
• розвивати культуру мовлення та творчі вміння побудови речень і зв'язних висловлювань;
У даному матеріалі представлений конспект уроку з української мови на тему " Повторення і закріплення знань про займенник".А також доцільно буде використати презентацію до даного уроку.
У даному матеріалі представлений конспект уроку з української мови на тему " Повторення і закріплення знань про займенник".А також доцільно буде використати презентацію до даного уроку.
Конспект уроку допоможе вчителям-словесникам у цікавій формі космічної подорожі повторити із 5-класниками правила вживання слів із префіксами роз-, без-; формувати предметні компетентності: мовну і мовленнєву, комунікативну і соціокультурну.
Урок - свято на тему"Калина -символ краси та дівочої вроди .Казка Г.Демченко"Калинка".На уроці читання використовуються різноманітні види мовних розминок для розвитку швидкості читання.Різні форми робіт для розвитку зв'язного мовлення та збагачення словникового запасу:"Вибери словечко","Розташуй правильно","Я почну,ти-дочитай","Плутанка","Так чи ні","Поети".Читання інтегровано з математикою ,українською мовою,музикою та українознавством.Розвивається пам'ять,увага,пізнавальний інтерес,навички "прогнозування подій".На початку уроку-кущ калини без ягід.Після кожного виконаного завдання ,калина пр
Мета: ознайомити здобувачів освіти із вживанням і правописом префіксів з- (зі-), с-, роз- (розі-), без-; повторити й поглибити вивчений матеріал про префікси; формувати вміння правильно використовувати дані префікси на письмі та в усному мовленні, наводити приклади, працювати зі словником; розвивати усне та писемне мовлення учнів, уважність, креативне мислення; виховувати пізнавальний інтерес до слова, культуру мовлення, культуру спілкування, любов та повагу до української мови.