Користувацький вхід

Українська мова

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів української мови та літературиУрок-подорож з навчання грамоти (читання) на тему: "Закріплення звукових значень «ха». Опрацювання тексту «Казкові хмаринки». Загадка."

0
Закріпити вивчене про звук [х], букву «ха»; формувати мовленнєві вміння учнів; удосконалювати вміння робити звуковий аналіз слів; розвивати навички читання, інтонування окличних і питальних речень, творче мислення дітей; збагачувати їх словниковий запас; виховувати уважність, працелюбність та бажання допомагати.


Стаття до журналу або шкільного веб-сайту у публіцистичному стилі (урок зв'язного мовлення)

0

Анотація до уроку з зв’язного мовлення « Стаття до журналу або шкільного веб-сайту в публіцистичному стилі мовлення».

Відповідно до програми з української мови в 11-А класі проведено урок з зв’язного мовлення « Стаття до журналу або шкільного веб-сайту в публіцистичному стилі мовлення».Спостереження за зв’язком прикметників з іменниками в реченнях. Узагальнення знань про змінювання прикметників за родами і числами

0

Відкритий урок з української мови з презентацією для учнів 4 класуСтупені порівняння прислівників (урок-КВК)

0

Урок розроблено у формі КВК. Творчі завдання підібрано до культорологічної теми.Конспект уроку з української мови "Головні члени речення: підмет і присудок "

0

Конспект уроку для учнів 5 класу, допоможе в ігровій формі засвоїти знання про члени речення, зокрема головні; вдосконалювати вміння визначати граматичну основу речення; практично ознайомитися зі складеним присудком; сформувати вміння виділяти граматичну основу в реченні, визначати спосіб морфологічного вираження підмета і присудка;Складання загадок (урок розвитку мовлення)

0

Урок містить матеріали на допомогу вчителю початкових класів при підготовці до заняття з розвитку мовлення.Контрольна робота

0

Перевірити якість знань, умінь та навичок учнів із теми "Фонетика. Графіка.Орфоепія. Орфографія"Хвилинки каліграфії для уроків української мови (3-й клас)

1

Якість уроку, його організаційний і методичний рівень великою мірою залежить від копіткої підготовки до нього вчителя. Вчителю доводиться багато часу витрачати, щоб підготувати потрібний матеріал, який би відповідав темі та структурі певного уроку.
Дидактичний матеріал для проведення хвилинок каліграфії потрібен вчителю на кожному уроці.
Якщо цей матеріал буде методично скомпонований, це дасть можливість ширше розвивати усне та писемне мовлення, уважне ставлення до слова, культуру мовлення та спілкування.Д.Павличко "Де найкраще місце на Землі"

0

Авторський розвивальний навчальний урок з предметів гуманітарного
циклу. Урок в 2 класі. Заочна екскурсія

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі