Користувацький вхід

Останні публікації

Українська мова

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:



Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури



Мовознавчий додаток до журналу “Дивослово” “Поняття про відокремлення. Відокремлені члени речення”

0

Матеріал буде корисний для учнів і вчителів загальноосвітніх шкіл при вивченні відокремлених членів речення



Урок з української мови 3 клас. "Апостроф після префіксів"

0

Урок з української мови
"Крижане серце" 3 клас
тема "Апостроф після префіксів"



Якісні прикметники і ступені їх порівняння.

0

Якісні прикметники і ступені їх порівняння. Розробка уроку для 6 класу за новою програмою



Використання інформаційно-комп'ютерних технологій у процесі навчання української мови та літератури

1

Представлена випускна робота слухачів курсів підвищення кваліфікації учителів української мови та літератури з додатками та списком використаних джерел



"Основні групи фразеологізмів. Стилістичні засоби фразеології"

1

Чим багатший запас слів у людини, тим вищий рівень її загального розвитку, тим кращі в неї знання, бо, як говорив М. Рильський, «слово — одяг усіх фактів, усіх думок» У слові закріплені результати пізнавальної діяльності людини. Разом із словом до людини приходить знання про навколишній світ, розвивається мислення, забезпечується успішне спілкування між людьми. Від багатства активного словника залежать змістовність, яскравість і виразність усного і писемного мовлення.Фразеологізми - справжні перлини у яскравому намисті мови. Даня презентація - цікавинка для їх вивчення.



Вправи на вживання великої букви у назвах міст, сіл, вулиць, річок. Навчальний діалог.(2 КЛАС)

0

Тема: Вправи на вживання великої букви у назвах міст, сіл, вулиць, річок. Навчальний діалог.(2 КЛАС)
Мета:
 Удосконалювати навички грамотного та каліграфічного письма, вміння розіграти діалог;
 Вчити учнів знаходити в текстах слова-назви міст, сіл, вулиць, річок;
 Розвивати вміння аналізувати, робити висновки;
 Збагачувати словниковий запас учнів;
 Виховувати любов до рідного краю, шанобливе ставлення до природи.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань.
Форма проведення: урок-подорож.
ХІД УРОКУ.
І, Організація класу.
1. Привітання учнів.
Доброго ранку! Доброго дня!



Написання НЕ з дієсловами

0

Розробка уроку української мови для початкової школи (3 клас)містить короткий опис основних структурних елементів уроку, методичні коментарі щодо роботи зі змістом навчального матеріалу підручника, форм і методів роботи з класом.
Призначено для вчителів початкових класів.



Лінійка до Дня рідної мови

0

Лінійка до Дня рідної мови " Мови рідної слова".Мова – то цілюще народне джерело і хто не припаде до нього вустами, той сам всихає від спраги » (В Сухомлинський).



твір-опис за картиною К. Білокур

0

Нев'янучі квіти Катерини Білокур. Усний твір-опис за картиною. Знайомство з українською художницею

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі