Користувацький вхід

Українська мова

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів української мови та літературиСтупені порівняння прислівників

0

Розробка уроку з української мови у 7 класі з теми: "Ступені порівняння прислівників"Тестологічний словник

0

Методичний посібник необхідний для вчителів та учнів 11 класу з метою підготовки до ЗНОВелика буква в іменах, по батькові та прізвищах людей ( на матеріалі свого класу)

0

Вивчення великої букви. Вчити учнів розрізняти поняття «ім’я», «по батькові», «прізвище»; засвоювати правила написання з великої букви імен, по батькові та прізвищ людей; ознайомити з походженням деяких з них; закріпити знання про слова – назви предметів; удосконалювати навички правильного написання слів.Конспект заняття з розвитку мовлення для дітей шостого року життя. Тема: "У пошуках весни".

0

Мета:уточнити та узагальнити уявлення дітей про характерні ознаки весни; виявити знання дітей складати розповіді за картиною, назвати весняні квіти, перелітних птахів;Конспект заняття для дітей третього року життя. Тема: Розповідання української народної казки «Рукавичка»

0

Мета : продовжувати вчити дітей розповідати казку ,за допомогою дорослого, невеликими фразами; формувати уміння слухати й розуміти співрозмовника;Розділові знаки при ОЧР

0

УЗАГАЛЬНЮВАЛЬНІ СЛОВА В РЕЧЕННЯХ З ОДНОРІДНИМИ ЧЛЕНАМИ. ДВОКРАПКА Й ТИРЕ ПРИ УЗАГАЛЬНЮВАЛЬНИХ СЛОВАХ. УЗАГАЛЬНЕННЯ ЗНАНЬ З ТЕМИ « РЕЧЕННЯ З ОЧР».Подорож до мудрого дуба. Дієслова минулого часу. Змінювання дієслів минулого часу за родами (в однині) та числами.

1

Закріпити знання правопису ненаголошених особових закінчень дієслів теперішнього і майбутнього часу; формувати поняття про змінювання дієслів минулого часу за числами і родами (в однині). Розвивати вміння робити висновки, сприяти розвитку пізнавальної активності, комунікативної компетентності і виховувати бережливе ставлення до часу.Розробка уроку у 4 класі з української мови

0

Розробка уроку у 4 класіз української мови з теми:"Змінювання прикметників за числами та питаннями у сполученні із іменниками. Редагування тексту."допоможе вчителю початкових класів забезпечити особливий підхід до навчання і виховання молодших школярів,тобто побудувати роботу за інтерактивною моделлю навчання,використавши ігри та завдання за методикою ТРВЗ (теорії розв'язання винахідницьких завдань).В даному конспекті використано такі ігри:"Оживи картину","Знайди спільне", "Знайди пару".Узагальнення й систематизація знань з теми "Орфографія"

1

Матеріал допомагає вдосконалити орфографічні вміння й навички; Узагальнити і систематизувати знання учнів з вивчених тем розділу "Орфографія"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі