Обмежити пошук фільтруванням:
Мета: розширювати знання учнів про антоніми; формувати вміння добирати слова, протилежні за значенням, правильно використовувати їх в усному і писемному мовленні; навчати учнів користуватись словником антонімів; збагачувати словниковий запас;
розвивати вміння працювати в парах; сприяти творчому розвитку та пізнавальній активності школярів;
виховувати відповідальність за долю рідної мови на українській землі і вірити в те, що майбутнє нашої країни залежить від кожного з нас.
Стаття розглядає національну ідею та її впровадження у зміст шкільної освіти засобами медіаграмотності
Флорбол, як командний вид спортивної гри активно почав впровадитись в програму фізичного виховання в навчальних закладах освіти.
Стало актуально розібратись з методикою, технікою виконання елементів гри. Ознайомитись з інвентарем, екіпіруванням та узнати історію розвитку виду в світі та Україні загалом.
Основне завдання школи – розвиток творчої особистості. А відбувається він через досягнення кожною дитиною власного успіху, віри в свої сили, через відчуття ситуації успіху. У статті пропонуються ігрові вправи для створення ситуації успіху на уроках української мови у початкових класах НУШ.
Контрольна робота з української мови 5 клас. Фонетика. Графіка. Орфоепія. Орфографія.
Урок-квест з української мови для учнів 2 класу.
Тема " Франкоквест. Узагальнення знань про речення"
Узагальнити й систематизувати знання про загальне значення дієслова, його ознаки, роль в усному і писемному мовленні, виховувати прагнення до пошуку удосконалення краси рідного слова, практичного використання знань, здобутих на уроці.
Електронний цифровий ресурс розроблений відповідно до модельної навчальної програми «Українська мова 5-6 класи» для ЗЗСО (автори О.В.Заболотний, В.В.Заболотний, В.П.Лавринчук, К.В.Плівачук, Т.Д.Попов). Ресурс містить завдання, що охоплюють теоретичний матеріал з вивчених частин мови. Матеріал можна використати для позакласних заходів до Дня української мови.
У розробці запропоновано завдання до вивчення словникових слів з української мови навчального, розвивального та інформативного характеру.