Користувацький вхід

Українська мова

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів української мови та літературиЗахід до Дня української писемності та мови "Мова єднає всіх"

0

Мовознавчий турнір "МОВА ЄДНАЄ ВСІХ" (7-8 класи). Захід може бути проведений до Дня української писемності та мови (9 листопада),Міжнародного дня рідної мови (21 лютого) тощо.Урок з української мови. Види зв’язку слів у словосполученні. Граматична помилка та умовне позначення її. 8 клас

0

За допомогою теоретичного матеріалу учні мають змогу ознайомитися із видами зв’язку слів у словосполученні, граматичною помилкою та умовним її позначенням, а потім застосувати свої знання на практиці.Творення слів із найуживанішими суфіксами

0

Поглибити знання учнів про суфікс як частину слова. Навчити утворювати нові слова з допомогою найуживаніших суфіксівСтилістичні можливості словосполучень. Культура мовлення.

0

Тема. Стилістичні можливості словосполучень. Культура мовлення.
Бізнес-урок „Коли станете багатими...”

Мета: закріпити, узагальнити, систематизувати матеріал з теми „Словосполучення”, працювати над виробленням навичок культури усного й писемного мовлення.Урок розвитку зв'язного мовлення. Пишіть листи! Лист. Адреса.

0
(урок української мови в 5-му класі)

Підготувала вчитель
української мови та літератури
Васильківського НВК №1
Тараненко Л.П.Розвиток емоційного інтелекту молодших школярів

0

Вправи розвивають дитячу уяву. Матеріал може бути використаний на уроках в початковій школі.Частини мови.Прислівники.Правопис вивчених прислівників.

0

Матеріал поданий в змісті уроку дає змогу учням узагальнити та систематизувати знання про прислівник, формувати навички правильного написання вивчених раніше прислівників; розвивати логіку, мислення, уміння узагальнювати і систематизувати; уточнювати й збагачувати словниковий запас,виховувати бажання працювати та сумлінно вчитися за допомогою різновидових завдань і вправ з теми.Навчання грамоти (читання). Звуки [л], [л’]. Позначення їх літерою Лл («ел»)

0

Конспект уроку для 1-го класу навчання грамоти (читання) допоможе вчителю цікаво провести урок на високому професійному рівніУкраїнська мова 3 клас Тема: Головні і другорядні члени речення. Зв'язок слів у реченні

0

Це комбінований урок української мови в 3 класі з використанням групової роботи та інтерактивних методів. Мета уроку: актуалізувати знання дітей про головні та другорядні члени речення, засвоєні на уроках російської мови; засвоїти українські слова-назви термінів; формувати вміння визначати головні та другорядні члени речення; мотивувати навчальну діяльність; розвивати мовлення, пам'ять , увагу, мислення; поширювати словниковий запас учнів; прищеплювати повагу до рідної мови; виховувати бережливе ставлення до природи.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі