Користувацький вхід

Останні публікації

2020-01-25 20:27
2020-01-25 19:42

Українська мова

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів української мови та літературиУРОК РОЗВИТКУ ПИСЕМНОГО МОВЛЕННЯ. СКЛАДАННЯ ЕСЕ.

0

УРОК РОЗВИТКУ ПИСЕМНОГО МОВЛЕННЯ. СКЛАДАННЯ ЕСЕ.

Мета: ознайомити з новим видом тексту- есе, розвивати вміння висловлювати свою думку, обгрунтовувати її, виражати своє ставлення до предмета висловлювання, виховувати любов до близьких, співчуття, милосердя.
Обладнання: малюнок серця, символічні маленькі серця, кольорові олівціПрикметники – синоніми, антоніми. Пряме і переносне значення прикметників.

0

Мета: актуалізувати знання учнів про прикметник як частину мови; ознайомити учнів із поняттями прикметники-синоніми, прикметники-антоніми, навчити розрізняти прикметники, вжиті в прямому і переносному значенні; розвивати вміння вживати прикметники в усному та писемному мовленні; збагачувати словниковий запас учнів; тренуватися давати повну й вичерпну відповідь на запитання; розвивати творче мислення; виховувати любов до рідної мови, до праці.Хто мови рідної не знає, той сам себе не поважає (урок-квест «Речення. Види речень»)

0

Метою вивчення української мови є формування в учнів комунікативної компетентності шляхом засвоєння доступного і необхідного обсягу знань з мови, опанування всіх видів мовленнєвої діяльності та набуття певного соціального досвіду.
Мова є не тільки навчальним предметом, а й найважливішим засобом навчання, виховання і розвитку особистості у процесі опанування всіх інших предметів загальної освіти.
Використання такої форми, як квест активізує діяльність учнів та зацікавлює їх до вивчення рідного слова.Вимова приголосних звуків. Уподібнення дзвінких і глухих приголосних.

0

Мета: вчити розрізняти глухі і дзвінкі приголосні на слух; формувати орфоепічні навички; розвивати мовну і слухову пам’ять, удосконалювати навички правильної артикуляції звуків; виховувати мовну культуру.
Внутрішньопредметні зв’язки:
Лексикологія: засвоєння нових слів;
Орфографія: написання слів на вивчені орфограми, розділові знаки при однорідних членах речення, звертаннях, вставних словах.
Культура мовлення: правильна вимова голосних і приголосних звуків.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань.Ступені порівняння якісних прикметників. Творення їх, правильне вживання в мовленні

0

розробка уроку "Ступені порівняння якісних прикметників. Творення їх, правильне вживання в мовленні"
Розроблено за Програмою для закладів загальної середньої освіти з українською мовою навчання: Українська мова: 5-9 класи –К.: ВД «Освіта» 2013 (зі змінами,затвердженими наказом МОН України від 07.06.2017 №804 )-сайт МОНУ
В.В.Заболотний.Українська мова: 6 кл.: Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів.-.К.: Генеза,2014розробка уроку Чергування приголосних г, к, х – ж, ч, ш – з, ц, с

0

Розробка уроку Чергування приголосних г, к, х – ж, ч, ш – з, ц, с
Згідно з навчальною програмою для закладів загальної середньої освіти:Українська мова 5–9 кл. – Київ : Вид. дім «Освіта», 2013 (з урахуванням змін, затверджених наказом МОН від 07.06.2017 №804 )- сайт МОНУ О.Авраменко Українська мова: 5 кл.: Підручник.К.: Генеза,2018Формування комунікативної компетентності учнів початкових класів на уроках української мови. Робота зі словниковими словами.

0
Посібник містить добірку нестандартного матеріалу для організації ефективної роботи зі словниковими словами на уроках рідної мови.
Матеріали посібника сприятимуть збагачення лексичного словника учнів, розвитку усного і писемного мовлення, пам’яті, орфографічної грамотності.


Самопідготовка з української мови 3 клас Тема: «Подорож до країни Граматики»

0

Конспект самопідготовки з української мови 3 клас
Тема: «Подорож до країни Граматики»

Мета: повторити вивчене про частини мови; формувати вміння розпізнавати прикметники у загадках та описах;
розвивати творчі здібності, самостійність, спостережливість, уяву, фантазію, зв’язне мовлення. Виховувати духовно – моральні якості, любов до рідної мови, землі.ПРЕЗЕНТАЦІЯ "МЕДІААЗБУКА: УГАДАЙ ФРАЗЕОЛОГІЗМИ ЗА МАЛЮНКАМИ""

0

ПРЕЗЕНТАЦІЯ "МЕДІААЗБУКА: УГАДАЙ ФРАЗЕОЛОГІЗМИ ЗА МАЛЮНКАМИ". Картинки, підібрані для ілюстрації фразеологізмів, розташовані за алфавітом відповідно до перших букв відповідей. Відповіді подані у ІІ частині презентації.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі