Користувацький вхід

Останні публікації

Українська мова

Обмежити пошук фільтруванням:Оновлено навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Ключові зміни оновлених програм 5-9 класів

Міністерством освіти затверджено 40 оновлених навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки.

Основні зміни, що були внесені до програм членами робочих груп.Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів української мови та літературиУрок Закріплення вимови та написання слів із дзвінкими і глухими приголосними звуками. Звуко – буквений аналіз слів.

0

Урок узагальнення і систематизації знань з української мови для 2 класу.
Тема: Закріплення вимови та написання слів із дзвінкими і глухими приголосними звуками. Звуко – буквений аналіз слів.МЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК НА ТЕМУ: «ВИКОРИСТАННЯ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ НА УРОКАХ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ ДУХОВНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ»

0

ВСТУП
Методичний аналіз сучасних форм роботи та проведення уроків із використанням новітніх технологій дає підстави стверджувати, що всі вони можуть успішно використовуватися у процесі навчання української мови та літератури.
Новітні технології – процес створення, запровадження в освітній практиці нових ідей, засобів, у результаті яких підвищуються якісні показники досягнень учнів.
Термін «технологія» – грецького походження: techne – мистецтво, майстерність, та logija – наука – це наука про майстерність.Матеріали для списування, диктанти та перекази для 1-4 класів за спадщиною В. Сухомлинського

0

Матеріали для списування, перекази, диктанти за спадщиною В. Сухомлинського. Призначені для використання на уроках української мови у 1-4 класах.Урок "Дієприслівник, Узагальнення та систематизація вивченого"

0

Конспект уроку української мови у 7 класі на тему "Дієприслівник. Узагальнення та систематизація вивченого". Культурулогічна лінія: житиме нація, поки живі історична пам`ять та мова. Використано інтерактивні форми та методи роботи.Проект «Культура спілкування між людьми»

0

Метод проектів дозволяє розвивати пізнавальні інтереси учнів, критичне мислення, уміння самостійно конструювати свої знання, орієнтуватися в інформаційному просторі. Він завжди орієнтований на самостійну діяльність учнів протягом визначеного відрізку часу, актуалізує найважливіші мовленнєві вміння, що в свою чергу сприяє формуванню комунікативної компетентції.Формування комунікативної компетенції через виконання учнями ситуативно-комунікативних завдань

0

Пропедевтикою проектної діяльності є виконання учнями ситуативно-комунікативних завдань, тому що вони допомагають набути учням досвіду орієнтуватися в життєвих ситуаціях, знаходити вихід з них, висловлюючи свою точку зору, оцінюючи те, що відбувається.Дієприслівник як особлива форма дієслова. Цикл уроків

0

Цикл уроків української мови в 7-му класі із розділу "Дієприслівник".Абетка про абетку від Юлії Вережанюк

0

Абетка про абетку від Юлії Вережанюк.
The ABCs of alphabet from Julia Verezhanyuk.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі