Користувацький вхід

Українська мова

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів української мови та літературиЗавдання та відповіді з української мови та літератури на конкурс "Крок до олімпу"

0

Тестові завдання з української мови та літератури для учнів 7-11 класів.Хмаринки слів

0

Дидактичний матеріал допоможе учням краще запам`ятати опрацьовані теми.Рекомендації для вихователя щодо забезпечення ефективності мовленнєвих занять

0

Рекомендації для вихователя щодо забезпечення ефективності мовленнєвих занять

Заняття з розвитку мовлення та мовленнєвого спілкування дошкільників буде ефективним за умови повноцінної реалізації мовленнєвого потенціалу кожної дитини. Педагог повинен:
• забезпечувати зручне розташування дітей під час занять (по колу, півколом тощо), яке давало б змогу вести розмову (очі в очі) не лише з педагогом, а й з однолітками;
уникати надмірного академізму в підході до розв'язання мовленнєвих завдань заняття;"Інтерактивні техніки навчання як засіб розвитку творчого потенціалу учнів"

0

Урок на тему "Знайомство і поглибшення знань учнів про твори українських письменників, присвячені матерям".Будова тексту

0

Розробка уроку за темою: "Будова тексту" і презентація до цього уроку. Ця розробка допоможе цікаво познайомити учнів з частинами тексту.Українознавчий матеріал "Матеріальна культура.Народна їжа"

0

Рекомендовані тексти для аудіювання на основі українознавчого матеріалу з варіантами відповідейЕлектронний підручник з теми "Прикметник. Загальне значення. Морфологічні ознаки. Синтаксична роль"

0

Електронний підручник з теми "Прикметник. Загальне значення. Морфологічні ознаки. Синтаксична роль" допоможе учням засвоїти та поглибити знання з даної теми за допомогою різних вправ, завдань - готового дидактичного матеріалу.Відкритий урок з української мови для 5 класу "Звертання. Розділові знаки при звертанні."

0

Урок і презентація до уроку на тему "Звертання. Розділові знаки при звертанні." допоможуть вчителю на високому рівні провести урок та допоможуть дітям краще засвоїти матеріал з теми.Конспект уроку "Вимова і написання префіксів пре-, при-, прі-"

0

Конспект уроку з української мови у 5 класі "Вимова і написання префіксів пре-, при-, прі-"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі