Користувацький вхід

Українська мова

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів української мови та літературиУрок української мови "Способи дієслів (реальний, умовний, наказовий)" 7 клас

0

Тема. Способи дієслів ( дійсний, умовний, наказовий)
Мета : сформувати поняття учнів про способи дієслів, навчити розрізняти дієслова дійсного, умовного і наказового способів, визначити морфологічні ознаки цих дієслів; розвивати творчі вміння утворювати дієслова різних способів, виховувати любов до Батьківщини, до природи рідного краю, прекрасного.Загальне поняття про частини мови. Зіставлення частин мови за їх значенням, питаннями та роллю в реченні

0

конспект уроку з української мови для 3 класу, розроблений за оновленою прграмоюНаукова учнівська конференція «Поки жива мова в устах народу, до того часу живий і народ» К. Ушинський

0

Сценарій наукової учнівської конференції

Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова. Ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування.
Панас Мирний
Зміст
1. Програма наукової учнівської конференції.
2. Історія розвитку письма: від предметного до звуко - буквеного.
3. Кирило і Мефодій — слов'янські просвітителі та проповідники християнства, творці слов'янської азбуки.Орфографічний практикум. Фонетика (тренувальні завдання)

0

Посібник укладено відповідно до чинних програм з української мови для середніх загальноосвітніх навчальних закладів.
Представлено практичні завдання різного рівня складності з курсу “Фонетика”, що сприяють вдосконаленню правописних навичок учнів.
Посібник може бути використаний учителями під час уроків, а також для самостійної роботи учнів старших класів.
Важлива роль у процесі навчання належить контролю за якістю засвоєння навчального матеріалу. З цією метою в кінці кожного розділу подано тестові завдання.Тестові завдання для 10кл. (Підготовка до ЗНО)

0

Найпоширенішою формою контроля в галузі викладання іноземної мови на сьогоднішній день є тестовий контроль. Тестування широко застосовується на всіх ланках навчання, починаючи з тренувального контролю і закінчуючи самопідготовкою.Оскільки мета тестування може бути різною, то тести поділяються на констатуючі, діагностичні та прогностичні.Лінгвіст. Інтелектуальна гра. 6 клас ( Майстер - клас )

0

Часто кажуть: " Навчання — праця ‚ і його не можна перетворювати на гру ". Та все ж погоджуюся з думкою ‚ що для дитини гра — це найсерйозніша справа! Саме під час гри відбувається розумовий розвиток наших вихованців. «Гра — це величезне світле вікно ‚ через яке в духовний світ дитини вливається живлющий потік уявлень ‚ понять про навколишній світ», — стверджував В. Сухомлинський.
Інтелектуальну гру «Лінгвіст» можна провести наприкінці навчального року у будь-якому класі."Активні і пасивні дієприкметники. Тренувальні вправи"

0

Урок закріплення знань умінь і навичок з теми "Активні і пасивні дієприкметники. Тренувальні вправи"Службові слова,закріплення орфограм ьо, дж,дз

0

Цей матеріал містить мультимедійні слайди на закріплення орфограм ьо,дж,дз, а також ознайомлення зі службовими словами та практичні завдання.Розробка уроку з української мови «Закріплення звукового значення букви «йот». Словниково-логічні вправи. Опрацювання оповідання «Дрізд і дятел» (за Е. Шимом)»

0

Закріплення звукового значення букви «йот». Словниково – логічні вправи. Опрацювання оповідання «Дрізд і дятел»(За Е. Шимом)1 клас

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі