Обмежити пошук фільтруванням:
План-конспект уроку для 5го класу на тему "Technology. My favourite gadget and what it can do."
В даній презентайції у ігровій формі проводиться підготовка до підсумкової роботи з теми "Додавання і віднімання дробів з однаковими знаменниками. Правильні, неправильні дроби. Мішані числа".
Діагностична робота для учнів 5 класу Нової Української Школи з теми: "Многокутники. Трикутники. Чотирикутники. Ведичини та їх значення".
Завдання з інформатики для учнів 5 класу у текстовому процесорі Word
Розробка підсумкової роботи з з мовної теми «Будова слова. Орфографія» з відповідними групами результатів.
Мета: оцінити рівень навчальних досягнень учнів з теми «Будова слова. Орфографія»;
перевірити вміння й навички розбору слів за будовою та визначення в словах орфограм; виявити прогалини в знаннях учнів з метою усунення їх; розвивати орфографічну та пунктуаційну грамотність школярів, охайність; виховувати потребу в пізнанні, любові до рідного слова.
Ця тестова робота спрямована на закріплення лексики, розвиток мовленнєвих навичок і покращення розуміння англійської мови. Вона дає учню такі можливості: 1. Закріплення лексики • Учень повторить та засвоїть нові слова, пов’язані з темою “вечірки та дозвілля”. • Покращить навички перекладу з англійської на українську та навпаки. 2. Розвиток письма • Завдання на вставлення пропущених літер розвивають орфографічну грамотність. • Анаграми допомагають закріпити правильне написання слів. 3.
Презентація допоможе учням краще розуміти космічний простір, дійти висновку, що людина є частиною Всесвіту. Застосування методичних прийомів зроблять виховну бесіду цікавою, сприятимуть розвитку допитливості, міркування, інтересу у дітей до навколишнього світу.
Презентація до уроку математики є інструментом візуалізації навчального матеріалу, що сприяє ефективному засвоєнню знань учнями. Вона забезпечує наочність, структурованість матеріалу та активізацію пізнавальної діяльності. Вона сприяє активному залученню здобувачів освіти у навчальний процес, забезпечує їх участь у дискусіях та підвищує інтерес до математики.
Мета:
- розширити і поглибити уявлення здобувачів освіти про властивості повітря; формувати вміння виконувати досліди, фіксувати й аналізувати результати;
- дотримуватися інструкцій і правил техніки безпеки під час проведення демонстраційних дослідів;
- формувати інформаційно-комунікативну компетентність;
- виховувати пізнавальний інтерес до вивчення природи;
- розвивати дбайливе ставлення до природи;
- розширювати здатність спілкуватися в процесі самостійної діяльності;
- розвивати мислення, спостережливість, допитливість.
Тиждень юного натураліста - це час, що надає можливість долучитись до прекрасної справи, вивчення та охорони природи рідного краю.
Акція проводиться щорічно.
У продовж тижня відбулися цікаві заходи екологічного спрямування.
Акція є доповненням природоохоронної роботи з формуванням екологічної культури дітей та дорослих.