Користувацький вхід

5 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку "Kleidung" (німецька мова, 5 клас)

0

розробка уроку німецької мови у 5 класі з теми " Одяг. Kleidung "Розробка уроку "Прийоми випилювання лобзиком з елементами оздоблення виробу."

0

На даному уроці будуть закріпленні знань про прийоми випилювання лобзиком, оздоблення , формування умінь і набутих навичок випилювання, підготовка лобзика до роботи, зміни пилочки та використання пристосувань. Під час уроку розвиваються наступні компетентності: предметна, здоров’язберігаюча, інформаційна, комунікативна, соціально-трудова.Способы выражения сказуемого

0

Тема: Способы выражения сказуемого.
Цель: углубить знания учащихся о сказуемом, ознакомить со
способами его выражения.Народні інструменти. 5 клас

0

Урок для учнів 5 класу. На тему "Народні інструменти". За новою програмою.календарне планування з математики 5клас

0

На допомогу вчителю календарне планування з математики 5 клас за новою програмою.Інтегрований позакласний захід з мистецтва та фізики: «ФІЗИЧНІ ЯВИЩА В МИСТЕЦТВІ»

0

Інтегрований позакласний захід з мистецтва та фізики:

«ФІЗИЧНІ ЯВИЩА В МИСТЕЦТВІ».Всеукраїнська українознавча гра "Соняшник"

0

Матеріал містить інформацію про проведення Всеукраїнської українознавчої гри "Соняшник" у Ватутінській СШ№1 Черкаської областіурок математики у 5 класі "Додавання та віднімання десяткових дробів "

0

Урок №2 або 3 в темі. Використані завдання допомагають відпрацювати правила додавання та віднімання десяткових дробівРозробка відкритого уроку з математика для 5 класу з теми:"Види кутів. Вимірювання кутів"

1

Ця розробка уроку була представлена під час участі у конкурсі "Нове ім'я 2018"Контрольна робота з української мови 5 клас

0

Контрольна робота на тему "Словосполучення і речення" 5 клас. Тести і завдання.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі