Користувацький вхід

5 клас

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробки уроків і презентації з української мови та літератури для 5 – 6 класів з теми «Лексикологія. Фразеологія»

1

Розробки уроків і презентації з української мови та літератури для 5 – 6 класів з теми «Лексикологія. Фразеологія»

Урок 1. «Джерела українських фразеологізмів» (Українська мова. 6 клас)

Урок 2. «Фразеологізми. Поняття про фразеологізм, його лексичне значення. Ознайомлення із фразеологічним словником» (Українська мова. 6 клас)

Урок 3. «Прислів’я та приказки – джерело народної мудрості» (Українська література. 5 клас)Розробки уроків і презентація з української літератури для 5 класу за повістю З.Мензатюк «Таємниця козацької шаблі»

0

Плани-конспекти уроків української літератури в 5 класі за повістю З.Мензатюк "Таємниця козацької шаблі" та презентація до цих уроків.Розробка уроку з інформатики для 5 класу «Графічні об’єкти та їх властивості. Інструменти для малювання геометричних фігур»

0

ТЕМА. Графічні об’єкти та їх властивості. Інструменти для малювання геометричних фігур.
Мета:
Навчальна:детальніше ознайо¬мити учнів з інструментами Paint; сформувати вміння створювати зображення за допомогою різних інструментів;
розвивальна: розвивати практичні навички роботи з комп'ютером; роз¬вивати образне мислення, пам'ять;
виховна: виховувати відповідальність, самостійність.
Тип уроку:комбінованийРозробка уроку з української мови для 5 класу «Спрощення в групах приголосних»

1

Тема уроку: Спрощення в групах приголосних.
Мета уроку: забезпечити засвоєння учнями знань про спрощення в групах приголосних;
вчити розпізнавати дане мовне явище в словах, реченнях;
вимовляти приголосні звуки відповідно до орфоепічних норм;
правильно писати слова з орфограмою «Спрощення в групах приголос-них»,удосконалювати вміння обґрунтовувати написання
сприяти набуттю та оволодінню компетентностями: комунікативної,
соціокультурної, уміння вчитися;
створити атмосферу співпраці і взаємодії, практичної спрямованості
навчання;Розробка уроку з математики для 5 класу з медіапрезентацією та музичною фізхвилинкою з теми: «Рівняння»

0

Рівняння
Урок з математики 5 клас ( підручник математика 5 клас, автори Н.А. Тарасенкова, І.Б. Богатирьова, О.П. Бочко, О.М. Коломієць, З.О. Сердюк) Київ Видавничий дім «Освіта» 2013 рік)
Розробка уроку з математики 5 клас з медіапрезентацією на заявлену тему, мета якого - сформувати поняття рівняння, кореня (розв′язку) рівняння; сформувати вміння розв′язувати рівняння за правилами знаходження невідомих компонентів арифметичних дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики.
Обладнання: 1. Мультимедійний підручник «Нова школа», урок 27Конспект уроку з фізичної культури з модулю "баскетбол" для 5 класу

0

Конспект уроку з фізичної культури з модулю "баскетбол" для 5 класу на тему "Зупинка у два кроки. Передача м'яча двома руками від грудей у русі".Складання власного висловлювання «Моя улюблена пора року»

0

Цей матеріал допоможе колегам у навчанні дітей самостійно складати власні висловлювання польською мовою. На основі обговорення відомого і цікавого дітям мультфільму про свинку Пеппу учні зможуть розказати про свою улюблену пору року.Конспект уроку за системою розвивального навчання. Складне речення

1

Конспект уроку за системою розвивального навчання. Складне речення. 5 класКонспект уроку за системою розвивального навчання. Другорядні члени речення

2

Конспект уроку за системою розвивального навчання. Другорядні члени речення. 5 класПлан-конспект з фізичної культури для учнів 5 класу Модуль: « Футбол»

0

План-конспект з фізичної культури для учнів 5 класу
Модуль: « Футбол» Мета: Сприяти вихованню в учнів потребу у систематичних заняттях фізичною культурою і спортом та розвивати морально-вольові якості засобом гри у футбол

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі