Користувацький вхід

5 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Урок "Антоніми"

0

Мета: розширювати знання учнів про антоніми; формувати вміння добирати слова, протилежні за значенням, правильно використовувати їх в усному і писемному мовленні; навчати учнів користуватись словником антонімів; збагачувати словниковий запас;
розвивати вміння працювати в парах; сприяти творчому розвитку та пізнавальній активності школярів;
виховувати відповідальність за долю рідної мови на українській землі і вірити в те, що майбутнє нашої країни залежить від кожного з нас.Teaching Communicative Competence through Reading and Storytelling.

0

Матерали уроку створюють умови для Навчання комунікативної компетентності через читання та розповідання. В розробці застосовані принципи методики сторітелінгу. Цей метод дозволяє проводити урок ефективно, впливаючи на емоційну, мотиваційну, когнітивну сфери слухача. Уроки англійської стають цікавими та легкими для сприйняття.Контрольна робота. Фонетика. Графіка. Орфоепія. Орфографія.

0

Контрольна робота з української мови 5 клас. Фонетика. Графіка. Орфоепія. Орфографія.Контрольна робота за І семестр - Сприймання усної інформації на слух - Аудіювання

0

Відповідно до Державного стандарту базової середньої освіти проводиться такий вид роботи з української літератури - сприймання усної інформації на слух/Аудіювання.Our big dinner

0

Рецепти українських страв. Коротко про our big dinner.
Recipė

Sweet pepper – 5 gr.
Onion – 100 gr.
Vegetable oil – 25 gr. or mayonnaise – 100 gr.
Tomatoes – 250 gr.
Vinegar – 5 gr.
Parsley – 20 gr.
Sugar – 5 gr.
SaltARE YOU A PARTY PERSON?

0

Questionnaire- анкетування "Чи ти людина для вечірок?". Перевірти себе.Самостійна робота (5 клас НУШ). Множення десяткових дробів.

0

Математика, 5 клас. Самостійна робота (5 клас НУШ). Множення десяткових дробів. Проміжковий контроль знань. Час виконання роботи 20 хвилин.Літературна казка , її відмінності від фольклорної казки.Видатні автори літературних казок.

0

Урок вивчення нового матеріалу в 5 класі НУШ за модельною навчальною програмою Є.Волощук. Урок містить теоретичний матеріал, та практичне домашнє завдання.Презентація до уроку "Відомості із синтаксису та пунктуації. Словосполучення. Відмінність словосполучення від слова й речення. Головне й залежне слово в словосполученні" (5 клас НУШ)

0

Презентація допоможе вчителю української мови провести урок та сформувати відповідні компетентності.Думи мої, думи мої…

0

Думи мої, думи мої,

Лихо мені з вами!

Нащо стали на папері

Сумними рядами?..

Чом вас вітер не розвіяв

В степу, як пилину?

Чом вас лихо не приспало,

Як свою дитину?..

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі