Користувацький вхід

5 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Мультимедійні технології на уроці німецької мови по темі: „Весна”.

0

Запропоновані мультимедійні завдання для 5 класу сприяють кращій організації пізнавальної діяльності учнів та ефективного освітнього процесу, під час якого активізується розумова та фізична діяльність учнів на уроці. Спочатку пропонуються вправи з метою формування та закріплення лексичних і граматичних навичок по темі. Далі, на основі сформованих лексичних і граматичних навичок, виконуються вправи, які розвивають мовленнєві вміння учнів. В подальшому учні вчаться застосовувати набуті вміння, практикуючись у діалогічному та монологічному мовленні.Календарно-тематичне планування з німецької мови для 5 класу ( 1-й рік навчання ) на І-й семестр до підручника Logisch neu A1 von Dengler, Schurig, Koithan, Scherling, Hila, Koenig. Видавництво Klett-Langenscheidt.

0

Анотація
Запропонований календарно-тематичний план може використовуватися для роботи з учнями, які не мають попередніх знань або мають незначні знання з німецької мови. План відповідає навчальним програмам з іноземних мов та ступеню А1 загальноєвропейського стандарту. Навчальний матеріал систематизовано згідно вимог загальноєвропейського рівня володіння іноземними мовами, а саме: вказана тематика спілкування до кожного уроку, визначено об’єм граматичного та лексичного матеріалу, вказано вправи з розвитку всіх видів мовленнєвої діяльності: говоріння, читання, аудіювання, письма.Урок мужності

0

допоможе класному керівникові, вчителю-предметнику. Виховує патріотичне ставлення учнів до своєї держави5 клас. Турнір з української мови

0

Публікація містить завдання та відповіді до них для проведення мовного турніру серед учнів 5-го класу.Граматичні вправи по темі „Дієвідмінювання сильних дієслів”.

0

Анотація
Комплекс граматичних вправ по темі „Дієвідмінювання сильних дієслів” призначений для учнів 5 класів (1 рік навчання). Може бути використаний для формування граматичних навичок учнів та узагальнення і систематизації знань по темі.
Вправи розміщені в порядку зростання їх складності. Важливо, що учні, виконуючи вправи, вчаться застосовувати набуті граматичні навички в усному мовленні.Правила вживання апострофа. Правильна вимова та написання

0

Правила вживання апострофа. Правильна вимова та написання (у 5 класі)Урок–проект по темі Пори року.

0

АннотаціяКонспект уроку на тему: Різноманітність організмів. Гриби.

0

Тема: Різноманітність організмів. Гриби.
Мета: навчити характеризувати особливості будови грибів, їх відмінності від рослин та тварин, їх значення для природи; розвивати вміння розрізняти їстівні та отруйні гриби; виховувати екологічне мислення та прагнення досліджувати навколишнє середовище.
Тип уроку: вивчення нового матеріалу.
Обладнання: підручник, робочий зошит, словник, навчальна таблиця « Будова грибів », презентація « Їстівні та отруйні гриби », рукавички, хліб з цвіллю.«Україна – моя Батьківщина»

0

Навчальна: ознайомити учнів із національними символами України; навчати високій пізнавальній культурі;
Розвиваюча: розширювати пізнавальні інтереси школярів; розвивати таланти, творчі здібності учнів, віру в свої сили;
Освітня: актуалізувати окремі знання з історії; розвивати пізнавальні інтереси, пам’ять, логічне мислення;Підбірка задач для кейс-методу. Натуральні числа.

0

Підбірка практичних задач, пов`язаних між собою, подані у вигляді звіту про космічну подорож. Задачі не однотипні і охоплюють всю тему "Натуральні числа та дії з ними". Оформлені у вигляді презентації, фрагменти якої можна використовувати при застосуванні кейс-методу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі