RSS-матеріал


Підписатись на E-mail:

Користувацький вхід

5 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Узагальнення і систематизація знань із теми «Графіка. Орфоепія. Орфографія». Тренувальні вправи.

0

Урок узагальнення та систематизації вивченого із теми: "Графіка. Орфоепія. Орфографія."Подорож до Олімпії

0

Даний продукт може бути використаний учителями при проведенні підсумкового уроку математики в 5 класі за новою програмою з теми «Звичайні дроби», а також учнями, які цікавляться математикою. Даний продукт представляє собою розробку уроку з даної теми у вигляді захисту проекту. Для ефективного використання учителю бажано користуватися інтерактивною дошкою для одночасної ілюстрації матеріалу, що викладається учням. Вправи, використані під час уроку складені автором уроку, а вправи для домашнього завдання подано за підручником Н.А.Тарасенкової.Папка "Фразеологізми та їх значення. 3 частина"

0


Назва:Папка "Фразеологізми та їх значення. 2 частина"
Жанр: роботи в Photoshop
Автор оформлення: Несенюк О.В.
Мова: українська
Сторінок:20
Формат|Якість: A4 JPEG
Розмір: 55 мб

Розповідь про фразеологізми, їх походження та значення. Далі буде.Із досвіду роботи "Використання лінгвістичних казок у процесі використання лінгвістичних казок у 5-их класах"

0

Запропонована робота є результатом узагальнення матеріалу з проблеми «Активізація пізнавальної діяльності учнів 5-х класів на уроках російської мови шляхом використання нестандартних завдань та лінгвістичних казок в умовах адаптації до навчання в основній школі». Посібник призначено для вчителів російської мови загальноосвітніх шкіл, гімназій та ліцеїв. У роботі запропоновані для використання лінгвістичні казки та нестандартні завдання в процесі вивчення граматики російської мови у 5-х класах як один із шляхів оптимізації пізнавальної діяльності учнівТо не просто мова, звуки…

0

Мовний ранок
Тема «То не просто мова, звуки…» (фонетика 5 клас)Різноманітність рослин

0

Тема: Різноманітність рослин
Мета: Сформувати в учнів уявлення про різноманітність рослинного світу, вчити розподіляти рослини на групи: водорості, мохи. хвощі, плауни, папороті, хвойні, квіткові рослини, розкрити цінності рослин для людей, виховувати бережливе ставлення до природи, любов до рідного краю, бажання охороняти і примножувати її красу.
Тип уроку: комбінований.
Обладнання: картини рослин, таблиці, відсокліни.Речення. Граматична основа речення

0

Мета уроку полягає у тому, щоб не лише формувати навчальну компетентність, а й на основі мовленнєво-комунікативного дидактичного матеріалу виховувати почуття поваги до рідного краю, до державних символів України.Ich, meine Familie und meine Freunde

0

Методичний посібник створений на основі діючої програми з іноземних мов (новий державний стандарт) для учнів 5-9 класів. Посібник містить методичні розробки 10 уроків німецької мови по темі “Я, моя сім'я та мої друзі” за підручником М.М. Сидоренко, О.А. Палій Німецька мова 5 клас (друга іноземна мова, перший рік навчання). У посібнику представлені як класичні, так і нетрадиційні уроки з використанням ІКТ, що створюють позитивну мотивацію. Крім того, уроки містять різноманітні лексичні вправи, цікаві вірші, пісні та ігри.Майстер-клас "Бджолина музика"

1

Це майстер-клас вчителя музики М. Демків на обласному етапі всеукраїнського конкурсу "Вчитель-року 2013" в номінації "Музичне мистецтво". Автор стала лауреатом ІІІ премії (обласного ІІ етапу). Стане у пригоді вчителям музики.Інтелектуальний марафон "Крок до зірок"

0

Пропоную вашій увазі презентацію до позакласного заходу з математики "Крок до зірок". Захід був проведен для учнів 5 - 6 класів у формі інтелектуального марафону.

RSS-матеріал

Голосування

Як Ви оцінюєте сучасні події в освіті?:

Останні коментарі