Користувацький вхід

5 клас

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Літературно-музична композиція до Дня української писемності і мови «Розквітай же, рідна українська мово!»

1

Літературно-музична композиція «Розквітай же, рідна українська мово!» - це розповідь про виникнення свята – Дня української писемності та мови;
подання відомостей про великого мецената Петра Яцика;
з’ясування витоків нашої мови, її місце серед інших слов’янських мов;
виховання поваги до історичного минулого, інтерес до вивчення мов.Презентація "Let's have a rest!" (Form 5)

0

Презентація "Let's have a rest!" була створена до підручника Алли Несвіт "English 5".Вона може бути використана під час вивчення нової лексики тематики "Відпочинок і дозвілля".Урок-гра з математики у 5 класі "Множення натуральних чисел"

0

Учні 5-того класу тільки прийшли з початкової школи, їм ще хочеться гратися, а не цілий урок розв'язувати одноманітні вправи, від яких хочеться позіхати. Саме тому пропоную урок-гру, урок-казку, на якому учні разом з казковими героями будуть подорожувати, переживати за них, допомагати їм.Корекційно-розвивальна робота "Морська подорож"

0

Перехід учнів із початкової школи до школи II ступеня завжди супроводжує низка специфічних проблем, які потребують особливої уваги. Складність цього періоду зумовлена сукупністю психофізіологічних та особистісних змін, які відбуваються у внутрішньому світі дітей на межі 4-5-х класів.Корекційно-розвивальна робота «Ми дружній клас»

1

Нові умови навчання у середній школі висувають високі вимоги до інтелектуального розвитку учнів, підвищують темпи навчальної діяльності. Усі ці навантаження викликають напруження психіки дитини, що може призвести до перевтоми, високого рівня тривожності, труднощів у соціально-психологічній адаптації.Види вечірок (розвиток навичок аудіювання). Розваги. (розвиток навичок говоріння).5 клас

0

навчальна: увести й активізувати новий лексичний матеріал за темою уроку; продовжувати формувати навички діалогічного мовлення; розвивати комунікативні здібності учнів; тренувати учнів у написанні запрошення на вечірку; практикувати учнів у письмі; вчити учнів складати розповідь про власний вільний час та вільний час своєї сім’ї; повторити теперішній простий час, продовжувати збагачувати словниковий запас учнів;Професії рідних 5 клас (урок удосконалення знань та навичок).

0

Цілі:
навчальна: повторити назви членів родини, продовжити розвиток умінь розповідати про свою сім’ю, повторити, активізувати та закріпити в мові ЛО теми „Професії рідних”, практикувати учнів у вживанні їх на письмі та в усному мовлені; закріпити граматичний матеріал: „Простий тривалий час. (Present Continuous tense)”; удосконалювати навички аудіювання аутентичних текстів, з метою отримання детальної інформації; навчати учнів висловлюватися за темою;Розробка уроку з української мови «У королівстві Фонетики»

0

Урок узагальнення та систематизації вивченого матеріалу з теми «Фонетика. Графіка. Орфоепія. Орфографія».
В основу уроку покладено особистісно орієнтований підхід навчання, побудований на основі формування й удосконалення практичних умінь та навичок самоорганізації в учбовій діяльності з використанням ІКТ. Використання ігрових форм роботи сприяє ефективному засвоєнню матеріалу.5 КЛАС УРОК №5 - Об’єкти файлової системи


--------------------------------

Урок №5.Об’єкти файлової системи.

Цілі:

навчальна: сформувати свідомі знання з даної теми, закріпити правила поведінки в школі, навчити елементарних дій з об’єктами файлової системи;
розвивальна: розвивати мислительні процеси дітей та моторику рук, сприяти всебічному розвитку;
виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики.
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.Культура споживання їжі. Столова білизна, серветки, столові прибори

0

Урок про раціональне харчування та режим харчування підлітків, формування вмінь сервірувати стіл;
урок розвиває інтерес до роботи на кухні, навички сервіровки столу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі