Користувацький вхід

5 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:«Seasons and Weather»

0

Мета уроку :
Розвивальна: розвивати пам’ять учнів, уяву, слухову і зорову пам’ять, розвивати навички аудіювання, говоріння.
Освітня: закріпити вивчену лексику й активізувати її, навчити діяти в нестандартних ситуаціях.
Практична: підвищити інтерес до вивчення англійської мови та природознавства, практично використовувати набуті знання для досягнення перемоги , розширити кругозір учнів.
Виховна: прищеплювати любов до природи, виховувати в учнів мовну культуру, інтерес до іноземної мови , навички роботи в парах.
Тип уроку: узагальнення вивченогоОстрів "Скарбів"

0

Сценарий урока посвященный Всемирному Дню здоровья.
Тип урока: Сюжетно-ролевой.

Инвентарь и оборудование: детские костюмы для персонажей из сказки, фрукты, овощи и кубики для эстафет, лейки для танца.

Тема урока: Здоровье и питание. Интерактивная форма обучения детей начальной и средней школ

Цель урока: Рассказать и показать о формировании правильной осанке, профилактике сколиоза, витаминах и здоровом правильном питании.
Приобщить как можно больше детей к здоровому образу жизни и занятиям спорта.Презентація до практичного уроку в 5 класі за темою "Про що можна довідатися з сімейного фотоальбому."

0

Пртягом уроку знайти відповідь на проблемне питання уроку: Яким чином історія окремої української родини впливає на історію України?УРОК У 5 КЛАСІ З КУРСУ «ВСТУП ДО ІСТОРІЇ» ЗА ТЕМОЮ «ЗВІДКИ І ЯК ІСТОРИКИ ДОВІДУЮТЬСЯ ПРО МИНУЛЕ» Тема. Про що можна довідатися із сімейного фотоальбому.

0

Метою уроку визначено: навчити розповідати про історію свого роду, використовуючи сімейний фотоальбом та родинне дерево; викликати інтерес до дослідження історії свого роду; формувати аналітичне мислення учнів, вміння на практиці застосовувати набуті знання з історії України; розвивати вміння працювати в групах та виконувати індивідуальні завдання; виховувати патріотичне ставлення до історії власної родини та історії України.Побудова тренувального процесу в гуртку Чирлідінг

0

Мета заняття: сприяння фізичному та емоційному розвитку дітей, розвитку рухової активності займающихся.
Завдання:
1. Розучування базових рухів черлідингу для підготовки чир-програми.
2. Сприяти розвитку вміння співвідносити свої дії з планованим результатом, здійснювати контроль своєї діяльності в рамках запропонованих умов.
3. Сприяти формуванню усвідомленого ставлення до заняття новим видом спорту, поважного і доброзичливого ставлення між собою.Урок фізичної культури

0

Урок фізичної культури за модулем "Баскетбол" для учнів 5 класівМайстер- клас "Виготовлення інтер'єрної наволочки"

0

Найкращими виробами будуть ті, які ви виготовили самостійно. Адже кожній дівчинці потрібно навчитися виготовляти речі домашнього вжитку, щоб в майбутньому стати гарною господинею. Виготовлення декоративних наволочок — захоплююче заняття, що дозволяє проявити творчу фантазію і оживити інтер’єр. Звичайно, заглянувши в супермаркет, можна забезпечити такими наволочками себе і всіх знайомих, однак, речі, зроблені власними руками, надають будинку абсолютно особливе відчуття затишку.Завдання з граматики з англійської мови для учнів 5 класу

0

Вправи розроблено згідно навачльного плану з метою систематизації знань та зацікавлення учнів у вивченні предметаТест "Множення десяткових дробів"

0

Тест для учнів 5 класу для перевірки засвоєння знань по темі "Множення десяткових дробів"Тест " Десятковий запис дробових чисел "

0

Тест для 5 класу для перевірки знань за темою "Десятковий запис дробових чисел"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі