Користувацький вхід

5 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Леся Українка - дитина-індиго ХІХ ст.

0

Тема дітини-індиго стала актуальною в наш час, але мало хто знає, що Леся Українка теж належить до них. На підтвердження цього надаємо цей матеріал. Він стане в нагоді як на уроці, так і в позакласній роботі.Розробка уроку до теми: Л.Глібов. Фольклорна основа його віршованих загадок»

0

На уроці використано інтерактивні методи,різноманітні прийоми, види, форми роботи: слово вчителя, гра «Бджілки», виразне читання, інформаційне ґронування, бесіда, «мікрофон», робота в парах, метод ПРЕС.КУРС "РОДИННІ ФІНАНСИ" (5 КЛАС) Розділ ІІ. БЮДЖЕТ РОДИНИ. ОСОБИСТИЙ ФІНАНСОВИЙ ПЛАН. Тема 5. Власний бюджет. Тема уроку: «Нагромадження необхідної суми грошей шляхом заощадження»

0

Розробка уроку в рамках курсу "Родинні фінанси", 5 клас. Матеріали розкривають деякі методичні аспекти оволодіння учнями стратегією життєвого проектування та самореалізації особистості.Розробка уроку з української літератури «Прислів’я та приказки. Народне уявлення про навколишній світ та його оцінка в прислів’ях і приказках»

0

Прислів'я та приказки. Народне уявлення про навколишній світ та його оцінка в прислів'ях і приказках.Леонід Глібов. Розповідь про поета. Фольклорна основа віршованих загадок

0

Знайомство з біографією Леоніда Глібова, віршовані загадки, акровірші, їх своєрідність.Розробка уроку математики у 5 класі Звичайні дроби: доповнення правильного дробу до одиниці

0

мета пропонованої розробки уроку підготувати учнів до вивчення теми «Додавання і віднімання звичайних дробів, мішаних чисел»Розв’язування вправ на тему множення десяткових дробів.

0

Мета:
навчальна: сформувати вміння множення десяткових дробів, повторити і закріпити алгоритми множення десяткових дробів на 10, 100, 1000 …; 0,1; 0,01; 0,001 і т.д. Відпрацювати навички виконання множення десяткових дробів сумісно з додаванням і відніманням. Закріпити знання, вміння та навички учнів виконувати дії над десятковими дробами в процесі розв’язування життєвих задач і вправ, удосконалити вміння усно рахувати.
розвивальна: розвивати логічне мислення та пам’ять. Викликати інтерес до нових знань і прагнення їх здобути.Узагальнюючий урок для 5 класу "Means of travelling. Transport"

1

Узагальнюючий урок у 5 класі по темі “Means of travelling. Transport”
Мета уроку:Вікторина для 5 класу "I know English" з теми "Great Britain and English-speaking countries"

0

Вікторина “I know English” у 5 класі по темі «Great Britain and English-speaking countries»
Мета:
Практична: закріпити знання учнів у вживанні в мові лексики за темою «Great Britain and English-speaking countries», повторити й активізувати словниковий запас учнів із теми за попередні уроки, практикувати учнів у відповідях на запитання, вчити учнів обмінюватися репліками на рівні діалогічної єдності “твердження-твердження” / “запитання-твердження” на основі мовленнєвої ситуації,
Загальноосвітня: розширити світогляд учнів та їх знання про культуру мови.Інтелектуально-розважальне шоу "Я люблю Україну"

1

Інтелектуально-розважальне шоу "Я люблю Україну",Цікаві, пізнавально-розвиваючі розділи,музично оформлені.Цю гру дуже люблять діти.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі