Користувацький вхід

5 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект уроку у 5 класі з української мови.

0

Метою мого уроку є повторити, систематизувати й узагальнити знання учнів про апостроф; удосконалити навички правильної вимови й написання слів з апострофом; розвивати логічне мислення, уяву, мовлення школярів; виховувати повагу до старших.Календарно-тематичне планування 5 клас, 1 семестр за підручником О.Карп'юк

0

Календарно-тематичне планування 5 клас, 1 семестр за підручником О.Карп'юк без урахування робочого зошита.Програма попередження та корекція агресивності молодших підлітків

0

П'ятий клас для учнів є досить складним періодом – початок підліткового віку.
Особливістю цього вікового етапу є процес дорослішання, збільшення рівня агресивності.
Становлення агресивної поведінки – це складний і багатогранний процес, в якому діє низка чинників. Найгостріше постає проблема агресивної поведінки саме у підлітковому віці, коли відбувається перехід до нового щабля розвитку особистості.Урок-казка "Множення десяткових дробів"

0

Розробку уроку-казки "Множення десяткових дробів" з математики можуть використовувати вчителі математики 5 класу.Розробка уроку з природознавства 5 клас на тему: "Форма і розміри Землі. Внутрішня будова Землі."

0

Мета: формувати в учнів знання про Землю як планету; сформувати уявлення про її форму, розміри, внутрішню будову; розвивати уміння працювати з підручником, роздатковим матеріалом, розвивати просторову уяву; виховувати інтерес до пізнання природи Землі.М.Твен "Пригоди Тома Сойєра"

1

Матеріал можна використати при підготовці до уроку за творчістю М. Твена у 5 класіурок

0

Перший урок на тему "Моя Україно! Ти мати єдина на всі покоління й віки"для учнів 5 класуКалендарно-тематичне планування з англійсбкої мови за підручником Несвіт для 5 класу зі змістовими лініями.

1

Календарно-тематичне планування для 5 класу за підручником Алли Несвіт за новою програмою зі змістовими лініями.Календарне планування українська література

1

Календарне планування з української літератури в 5, 6, 9 класах зі змінами 2017 року. Календарне планування з української літератури в 11 класі зі змінам 2016 рокуВікторина для 5 класу "Great Britain"

0

Наведені запитання допоможуть зробити урок цікавим та урізноманітнити його. Завдання також можна використовувати і на інших уроках з англійської мови.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі