Користувацький вхід

5 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Головні та другорядні члени речення

0

Тема. Головні та другорядні члени речення

Мета. Створити умови для навчання, за яких учень відчуває свою успішність, самостійність.Хотінь - робітниче селище на Калущині в якому побував Степан Бандера

0

Селище Хотінь, Калущина (Франківщина). Робітниче селище в якому побував Степан Бандера. Селище, яке за радянських часів пройшло не тільки адміністративно-територіальну реформу, але й репресії проти НАЦІОНАЛІСТІВ та священників ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ.Методична розробка уроку інформатики з теми "Безпечне користування Інтернетом"

0

Розробка відкритого уроку з теми "Безпечне користування Інтернетом". Визначено мету, стуктуру, хід уроку, нестандартну фізхвилинку, необхідне обладнання та програмне забезпечення, практичне завдання для виконання учнями, домашнє завдання.Освітній маршрут до циклу уроків Р. Дала "Чарлі і шоколадна фабрика"

0

Освітній маршрут до циклу уроків Р. Дала "Чарлі і шоколадна фабрика"- розробка до циклу уроеків, присвячених творчості Роальда Дала, що вивчається в 5 класі. Роальд Дал – автор відомої книги про хлопчика Чарлі, який надихає своєю простотою дітей і дорослих, вчить любити близьких і бути просто щасливим.Пропоную потоваришувати з Чарлі Бакетом і його близькими; виконати різні види завдань, що допоможуть Вам згадати теорію літератури, зміст повісті, порівняти фільм із прочитаною книгою та, звичайно, знов поринути в солодкі спогади з Віллі Вонкою. Тож, уперед, мої допитливі читачі!Фонетичний розбір слова

0

Розробка уроку з української мови на тему: "Фонетичний розбір слова".Будова слова

0

Розробка уроку з української мови для 5 класу на тему: "Будова слова, орфографія, значущі частини мови"Спільнокореневі слова

0

Розробка уроку з української мови для 5 класу на тему: "Спільнокореневі слова"Тести з граматики (англійська мова 5 клас)

0

Завдання підібрані відповідно до граматичних категорій, мають на меті перевірити засвоєння учнями даного матеріалуОскар Вайльд " Зоряний хлопчик"

0

Розробка уроку за твором Оскара Вайльда " Хлопчик - ЗіркаКолекція робіт студії "Стиль" "Новорічні ялинки"

0

Авторські ідеї виготовлення текстильних новорічних ялинок на заняттях гуртка зі швацької справи, з використанням вторинної сировини, декоративної фурнітури та природних матеріалів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі