Користувацький вхід

5 клас

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок позакласного читання за казкою В.Гауфа "Маленький Мук"

0

Урок позакласного читання за казкою В.Гауфа "Маленький Мук". Матеріал адресований вчителям зарубіжної літератури та учням 5-их класів.Розробка уроків з теми "Шкільне життя. Мій улюблений урок"

0

РОЗРОБКИ 6 УРОКІВ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ З ТЕМИ: «Шкільне життя.
Мій улюблений предмет»

(5 клас, за підручником О. Карп’юк)Розробка уроку і презентація з геометрії «Основні геометричні фігури. Міркування в геометрії»

0

Даний урок з математики дає можливість підвищити рівень логічного, проблемного, критичного, комбінаторного, візуального мислення учнів. Наявність завдань, що органічно пов`язують теоретичний матеріал і різноманітні задачі з логічним навантаженням дає змогу перевірити не тільки володіння учнями 5 класу обчислювальними навичками, а й уміння думати, аналізувати умову завдань, робити висновки, вибирати із різних способів розв`язання найбільш раціональний, тим самим готуючи базу для виконання задач високого рівня складності в старших класах.Речення, його граматична основа: підмет і присудок. Речення з одним головним членом

1

Розробка уроку з української мови для учнів 5 класу "Речення, його граматична основа: підмет і присудок. Речення з одним головним членом"Розробка уроку з етики з елементами особистісно зорієнтованого навчання «З чого починається дружба?»

0

Пропоную розробку уроку з Етики, 5 клас. Урок розроблено з використанням елементів особистісно зорієнтованого навчання. Тема: "З чого починається дружба?"Літературно-мистецька зустріч "Хто ж він, автор Тома Сойєра?"

1

Марк Твен. Літературно-мистецька зустріч "Хто ж він, автор Тома Сойєра?" для учнів 5 класу.Завдання з англійської мови до теми "Україна"

0

Завдання містять поурочні матеріали з теми "Ukraine" (кросворд, проектна робота, пісня). Обсяг завдань 5 сторінок+аудіододаток. Мета завдань: удосконалювати навички аудіювання, читання, розширити лексичний запас учнів, розвивати навички письма.Контрольна робота для 7 класу на тему : "Вживання модальних дієслів"

1

Контрольна робота з англійської мови для 7 класу (підручник Карпюк)Контрольна робота на тему: "Вживання минулого неозначеного часу" (5 клас)

0

Контрольна робота з англійської мови для 5 класу підручник Карп'юк.5 КЛАС УРОК №1 - Поняття інформації. Повідомлення. Способи подання повідомлень


--------------------------------

Урок №1.Поняття інформації. Повідомлення. Способи подання повідомлень.

Цілі:

навчальна: сформувати свідомі знання з даної теми, закріпити правила поведінки в школі, навчити розрізняти способи подання інформації;
розвивальна: розвивати мислительні процеси дітей та моторику рук, сприяти всебічному розвитку;
виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики.
Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі