Користувацький вхід

5 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Матеріали до контролю аудіювання (за підручником «Hallo, Freunde!» С.Сотникової (1 рік навчання)

0

Дані матеріали містять посилання на відео з мережі YouTube "Deutsch lernen mit Jens und seinen Freunden. Folge 9 - Der Zoobesuch" (Учимо німецьку з Йенсом та його друзями. Епізод 9:Візит до зоопарку), перелік можливих незнайомих слів з відео з їхнім українським перекладом та тестові завдання за змістом відео. Охоплюють теми «Числівники», «Тварини» (особливо «У зоопарку»).Матеріали також можуть бути використані на звичайному уроці на етапі навчання аудіювання.Відео майстер-клас виготовлення троянди з шовкових стрічок

1

Відео майстер-клас докладно, в логічній послідовності показує, як виготовляти об'ємні троянди з шовкових стрічок будь-якого розміру.
Доцільно використовувати відео для занять гуртка "Художня вишивка шовковими стрічками"Сценарій свята Чарівні україночки та сучасні козаки

0

Сценарій свята для учнів 5-7 класів. Направлений на виховання любові і пошани до української культури, створення гарного настрою, розвиток артистичних здібностей.Коспект уроку зарубіжної літератури для 5 класу на тему: "Щирість, мужність і оптимізм героїні твору, її вплив на життя міста"

0

Матеріали уроку допоможуть розширити і доповнити знання учнів про творчість дитячих письменників зарубіжної літератури, активізувати читацьку пам'ять, формувати вміння робити висновки і висловлювати судження на основі прочитаного, посилатися під час відповіді на текст книжки, усвідомити значимість в житті людини віри в позитив, виховати доброзичливість, розвинути позитивне мислення.Контрольна робота з української літератури для учнів 5 класів за темою "Творчість Є.Гуцала, Т.Шевченка, С.Васильченка, П.Тичини" (варіант І)

0

Контрольна робота з української літератури для учнів 5 класів за темою "Творчість Є.Гуцала, Т.Шевченка, С.Васильченка, П.Тичини" (варіант І)Контрольна робота з української літератури для учнів 5 класів за темою "Світ природи. Варіант ІІ"

0

Контрольна робота з української літератури для учнів 5 класів за темою "Світ природи. Варіант ІІ"Контрольна робота з української літератури для учнів 5 класів за темою "Світ природи. Варіант І"

0

Контрольна робота з української літератури для учнів 5 класів за темою "Світ природи. Варіант І"Методична розробка нетрадиційного уроку-подорожі зі швейної справи «Ґудзики, їх різновиди та призначення. Технологія пришивання ґудзиків. Оздоблення аплікації ґудзиками» для учнів з особливими освітніми потребами (F70)

0

Методична розробка нетрадиційного уроку-подорожі зі швейної справи «Ґудзики, їх різновиди та призначення. Технологія пришивання ґудзиків. Оздоблення аплікації ґудзиками» для учнів з особливими освітніми потребами (F70)
Мета: Ознайомити учнів із асортиментом ґудзиків, їх призначенням. Вчити правильно пришивати ґудзики різного виду, оздоблювати ними аплікації та речі повсякденного вжитку.Методична розробка нетрадиційного уроку-гри зі слюсарної та столярної справи «Ну-мо, хлопці!» для учнів з особливими освітніми потребами (F70)

0

Методична розробка нетрадиційного уроку-гри зі слюсарної та столярної справи «Ну-мо, хлопці!» для учнів з особливими освітніми потребами (F70)
Мета: Перевірити знання учнів про слюсарні інструменти та слюсарні операції; навчати учнів швидко і вірно відповідати на поставлене питання, а також логічно мислити при виборі відповідей;
розвивати вміння учнів працювати в команді, логічне мислення, пам’ять, спостережливість, технічну грамотність;
виховувати кмітливість, любов до праці.Методична розробка уроку ручної праці «Аплікація «Повітряні кульки»» для учнів з особливими освітніми потребами (F70)

0

Методична розробка уроку ручної праці «Аплікація «Повітряні кульки»» для учнів з особливими освітніми потребами (F70)
Мета:
• вчити виготовляти листівку-аплікацію з повітряних кульок на кольоровому картоні;
• дати поняття що таке двосторонній скоч, як їм користуватись.
• вчити правильно будувати відповіді на питання;
• виховувати пізнавальний інтерес до уроку;
• розширювати світогляд;
• коригувати пам’ять;
• розвивати просторове мислення, дрібну моторику рук;
• виховувати в учнів естетичне сприйняття навколишнього світу, стимулювати розвиток допитливості.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі