Користувацький вхід

5 клас

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Зірка Мензатюк. Урок-читацька конференція

0

Розробка уроку-читацької конференції в 5 класі за творами Зірки Мензатюк.Контроль аудіювання

0

Контроль аудіювання має на меті визначити рівень сформованості в учнів
навичок та вмінь розуміння усного мовлення. Рівень складності вибраного матеріалу відповідає програмовому рівню досягнень учня 5 класу.
Текст звучить у пред’явленні вчителя двічі. Темп мовлення зазвичай повільний.
Форми завдань: вибір однієї правильної відповіді з трьох запропонованих; встановлення справедливості тверджень.Дидактичний різнорівневий матеріал у малюнках. Фразеологія.

0

Дидактичний матеріал допоможе розвивати комунікативні і асоціативні здібності учнів 5,6; 9,10 класу за допомогою фразеологізмів – іскрометних скарбів мовної образності, які розкривають красу і багатство української мови, розвивають образне мислення і творчу уяву.Завдання розроблено відповідно до навчальних рівнів, що дає впевненість кожному учневі у виконанні поставлених завдань.Вулиці та площі. Вулиця Хрещатик у Києві. Площа Ринок у Львові (5 клас)

0

Включення широкої палітри різноманітних розвивальних завдань у навчальний процес збагачує учнів, робить процес здобуття знань цікавим, захоплюючим, творчим.Дидактичні матеріали до уроку з теми «Проголошення незалежності України» (5 клас)

0

Включення широкої палітри різноманітних розвивальних завдань у навчальний процес збагачує учнів, робить процес здобуття знань цікавим, захоплюючим, творчим.Цікава історія України для п’ятикласників

0

Включення широкої палітри різноманітних розвивальних завдань у навчальний процес збагачує учнів, робить процес здобуття знань цікавим, захоплюючим, творчим.Композиція «Орнамент в українській оселі» (техніка «квілінг»)

0

Урок з теми "Декоративно-прикладне мистецтво", про орнамент, ритм, стилізацію природних форм; розвиток творчих здібностей учнів; робота в техніці "квілінг"Нестандартний урок з математики для 5 класу з елементами інтерактивних технологій " Кратні натурального числа " ( за програмою " Росток " )

0

Нестандартний урок з математики для 6 класу з елементами інтерактивних технологій "Кратні натурального числа" ( за програмою " Росток " )Дидактичні матеріали до теми: "Події та явища в історії: відкриття, битви, подорожі; господарське та повсякденне життя" (Історія України, 5 клас)

0

Запропоновано дидактичні матеріали до уроку з теми "Події та явища в історії: відкриття, битви, подорожі; господарське та повсякденне життя" (Історія України (Вступ до історії) 5 клас). Серед них: історичний диктант, інтерактивні вправи, дидактичні ігри, практичні завдання тощо.Розвивальні завдання до уроку "Писемні джерела. Архіви" (5 клас)

0

Запропоновано дидактичні матеріали до уроку з теми "Писемні джерела. Архіви" (Історія України (Вступ до історії) 5 клас). Серед них: історичний диктант, інтерактивні вправи, дидактичні ігри, практичні завдання тощо.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі