RSS-матеріал

Користувацький вхід

Останні публікації

5 клас

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Календарно-тематичне планування уроків німецької мови для 5 класу (друга іноземна мова)

0

Календарно-тематичне планування уроків німецької мови як другої іноземної розроблене відповідно до підручника "Німецька мова" (автори Сидоренко М.М.,Палій О.А.(2 год на тиждень).Натуральні числа. Позакласний захід з математики у 5 класі

0

Позакласний захід з математики у 5 класі з теми «Натуральні числа» проводиться у формі змагання «Інтелектуальне багатоборство». Складається з 9 різноманітних конкурсів. Змагаються 2 команди. Захід сприяє формуванню в учнів 5 класу обчислювальних навичок, вміння бачити за загальними поняттями математики конкретні образи дійсного світу, розвитку компетентної особистості учня, вихованню творчих здібностей.Контрольна робота з природознавства, 5 клас (ІІ семестр)

1

Текст контрольної роботи допоможе перевірити рівень знань учнів 5 класу з предметуВиховна година на тему «Здоров’я – цінність нашого життя».

0

Мета: Узагальнити знання учнів про здоров'я, формувати бажання вести здоровий спосіб життя та бережливе ставлення до свого здоров`я, поглибити знання учнів про шкідливі звички та їх вплив на здоров'я, виховувати почуття відповідальності за збереження свого здоров'я.Урок-віночок : «Звичайні дроби»

0

Тема уроку: Звичайні дроби

Мета уроку:
 Узагальнити та систематизувати знання учнів з теми «Звичайні дроби»; удосконалити вміння розв’язувати завдання на застосування поняття звичайного дробу, порівняння, додавання та віднімання дробових чисел, перетворення мішаних чисел ;

 розвивати логічне мислення, обчислювальні навички;

 активізувати пізнавальну діяльність учнів;

 виховувати повагу до національних традицій.Конкурс знавців творчості Т.Г.Шевченка «Він вічно живий, він завжди з нами…»

1

Конкурс знавців творчості Т.Г.Шевченка «Він вічно живий, він завжди з нами…» для учнів 5-9 класів, присвячена творчості Тараса Григоровича Шевченка, яка має за мету сприяти формуванню у дітей осмислених систематичних знань про життєвий і творчий шлях Шевченка, поглибити інтерес до літератури як навчального предмета. Виховувати повагу до Кобзаревого спадку, до його трагічної й героїчної долі, виховувати активну самостійну особистість, свідомого громадянина України.Розробка уроку музичного мистецтва для 5 класу «Професійна музика. Інструментальне соло»

0

Розробка уроку для 5 класу за підручником Кондратової Л.Г. відповідно до нової навчальної програми Міністерства освіти і науки України для загальноосвітніх навчальних закладів (автори: Масол Л.М., Коваленко О.Я.,Сотська Г.І., Кузьменко Г.В., Марчук Ж.С., Константинова О.В., Паньків Л.І., Гринчук І.П., Новікова Н.В., Овіннікова Н.І., 2012 р.) та Державного стандарту базової і повної середньої освіти
У презентації до уроку використано ресурси мережі Інтернет.Додавання і віднімання десяткових дробів

0

Тема уроку: ДОДАВАННЯ І ВІДНІМАННЯ ДЕСЯТКОВИХ ДРОБІВ
Мета. Формувати в учнів навички виконання дій додавання і віднімання десяткових дробів; розвивати обчислювальні навички, кмітливість творчі здібності; виховувати інтерес до математики, старанність.
Тип уроку. Урок формування вмінь та навичок.
Хід уроку.
І.Вступ.
Доброго дня діти. Сьогодні нам надійшов лист, але я сама не можу його прочитати. Допоможіть
• Найглибше місце на Землі – Маріанська западина, що в Тихому океані, - 11,022 км;
• Найглибше на земній кулі озеро – Байкал (Росія). Його глибина сягає 1,62 км;Роздатковий матеріал до уроку "Історична карта"

0

Завдання сприяють активізації пізнавальної діяльності учнів, систематизації, ефективному засвоєнню навчального матеріалу та відпрацювання навчальних вмінь.Роздатковий матеріал до уроку " Речові історичні джерела. Музеї"

0

Завдання сприяють активізації пізнавальної діяльності учнів, систематизації, ефективному засвоєнню навчального матеріалу та відпрацювання навчальних вмінь.

RSS-матеріал

Голосування

Як Ви оцінюєте сучасні події в освіті?:

Останні коментарі