Користувацький вхід

5 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Оновлено навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Ключові зміни оновлених програм 5-9 класів

Міністерством освіти затверджено 40 оновлених навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки.

Основні зміни, що були внесені до програм членами робочих груп.LESSON PLAN "DATE AND MONTHS"

0

ENGLISH, BASICS, DATE, DAYS, MONTHS
The lesson plan provides the literature (texbooks used), the additional materials and the web-sites that can be of use for the Lesson.Інтегрований урок

0

Даний урок виховує в учнів почуття прекрасного, повагу до матері, любов до українського поетичного слова.Я вводжу учнів у чарівний світ колискової пісні, її виникнення, історію; поглиблюю знання учнів про життєвий шлях Лесі Українки , розвиваю здатність дітей відчувати настрій ліричного вірша. Під час проведення уроку використовую мультимедійну презентацію, асоціативне гроно, пам'ятку складання сенкана, різноманітний роздавальний матеріал, музичні інструменти(сопілка, флейта),грамзаписи «Колискової» Л.Українки,фонограму «Колискової» Віктора Павлика, картки.Календарне планування з математики у 5 класі за оновленою програмою на 2017-2018 н.р.

0

Календарне планування з математики у 5 класі за оновленою програмою на 2017-2018 н.р.Усний журнал для 5 класу «Рослинні символи України»

0

Дібраний матеріал усного журналу допоможе класним керівникам оригінально як за формою, так і за змістом провести виховний захід і познайомити 5-класників із живими символами рідного краю.

Даний матеріал для класних керівників та студентів.Презентація до першого уроку 2017-2018 н.р. Столиці Європи

1

Дана презентація допоможе провести перший урок у 2017-2018 навчальному році.Побудована у формі гри.Україна часів Т. Шевченка

0

Урок містить різноманітні форми організації роботи учнів та інтерактивні методи і прийоми. Мета: ознайомити учнів з фрагментами із біографічної повісті С.Васильченка «Широкий шлях», поглибити знання дітей про Україну часів Т.Шевченка, розглянути дитинство як період формування «легендарного поета» та «великого борця за волю свого краю»; розвивати критичне мислення, зв’язне мовлення, вміння опрацьовувати тексти біографічних творів; виховувати любов до України, шанобливе ставлення до життя та творчості Т.Г.Шевченка.Календарне планування з української літератури 5 клас за новою програмою

1

Календарне планування з української літератури 5 клас за новою навчальною програмою.Розробка уроку із зарубіжної літератури «Льюїс Керролл. «Аліса в країні Див». Творча історія книги, її зв’язок із біографією письменника та життям Англії «вікторіанської» доби»

0

Розробка уроку із зарубіжної літератури для 5 класу на тему: "Льюїс Керролл. «Аліса в країні Див». Творча історія книги, її зв’язок із біографією письменника та життям Англії «вікторіанської» доби.". Для вчителів зарубіжної літератури.Мнемонічні формули навчання на уроках української мови в 5 класі

1

Вчитель – це не тільки людина, яка дає знання, але і ділиться досвідом, віддає частину своєї душі дітям. Часто чую нарікання колег, що бракує часу, сил, натхнення, але ж педагоги мають вдосконалювати свою професійну майстерність . «Навчати – це означає подвійно вчитися. Дітям потрібні не повчання , а приклади,» - говорив французький письменник Жосеф Жубер.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі