Користувацький вхід

5 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:5 клас Контроль аудіювання за вправою Ex.2 p.214 Form 5 (О. Карп’юк) Listening (2 semestr) Ex.2 p.214

0


5 клас
Контроль аудіювання за вправою
Ex.2 p.214

Form 5 (О. Карп’юк)
Listening (2 semestr)
Ex.2 p.214План дистанційного навчання з фізичної культури

0

План дистанційного навчання з фізичної культури з теми легка атлетика для 5,6,10 класів." Відсотки "

0

Тест для перевірки рівня засвоєння знань з теми "Відсотки" для учнів 5 класуПрезентація з природознавства "Повітря - суміш газів. Властивості повітря. Значення повітря."

0

Презентація з природознавства на тему "Повітря - суміш газів. Властивості повітря. Значення повітря."Конспект уроку з природознавства "Форма і розміри Землі. Внутрішня будова Землі"

0

КОНСПЕКТ УРОКУ
Тема : Форма і розміри Землі. Внутрішня будова Землі.
Мета : дослідити, яку форму має Земля, з’ясувати особливості внутрішньої будови Землі та літосфери; розвивати уміння працювати з картами атласу та схемами підручника; виховувати пізнавальний інтерес та бережливе ставлення до оточуючого середовища.
Тип уроку : вивчення нового матеріалу.
Структура уроку :
І. Організаційний момент
II. Мотивація навчальної та пізнавальної діяльності
IIІ. Актуалізація знань
IV. Вивчення нового матеріалу.
VІ. Підсумок уроку
VІІ. Домашнє завдання
Хід уроку :Котрольна робота для 5 класу "Hobbies"

0


Котрольна робота для 5 класу "Hobbies"

Даний матеріап є контрольною роботою для учнів 5 класу. Цей матеріал можна використати під час опрацювання на уроці та в позакласній діяльностіПрезентація робот швейного гуртка "Текстильні вінки до свят"

0

Досвід роботи керівника гуртка-методиста Станції юних техніків Морозової Олени. Пропоную до вашої уваги авторські варіанти прикрас до свят - декоративні текстильні вінки.Конспект заняття. «Вдосконалення техніки правильного дихання на заняттях фітнес аеробіки». Гурток фітнес аеробіки.

1

Вивчити та закріпити комплекс вправ для вироблення правильного дихання, покращення фізичної форми та стану здоров'я вихованок. Теоретичні аспекти поняття «дихальні вправи». Вивчити комплекс дихальних вправ. Сприяти розвитку дихальної системи вихованця. Формувати у вихованців здоров’язбережувальні компетентностіДистанційне навчання. Українська мова. Самодиктанти. 5 клас

0

Дистанційне навчання. Українська мова. Самодиктанти для підсумкового контролю письма у 5 класіКалендарно-тематичне планування історія 5 клас

0

Календарно-тематичне планування з історії 5 клас, розрахована на учнів, які навчаються за загальноосвітньою програмою.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі