Користувацький вхід

5 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:презентація уроку з математики 5 клас з теми " Степінь числа"

0

Презентація до уроку математики в 5 класі з теми " Степінь числа" дає можливість використовувати вчителям при проведенні уроків з відповідної темиУрок з математики 5 клас з теми " Степінь числа"

0

Урок з математики в 5 класі з теми " Степінь числа"дає можливість використовувати матеріали при проведенні уроків вчителями математики.Буклет "Метаграми"

0

Буклет "Метаграми" - це добірка зразків загадок, для відгадування яких треба у слові одну букву замінити іншою. Можна використовувати як дидактичний матеріал на уроках української мови при вивченні теми "Фонетика" або у позакласній чи гуртковій роботі.Шкільні дні

0

План - конспект уроку англійської мови в 5 класі за темою "Шкільні дні".Безпека сьогодні

0

План - конспект уроку англійської мови в 5 класі за темою "Безпека сьогодні".Розробка уроку для 5 класу. Календарний та історичний час

0

Формування початкових знань про історичний час, історичний простір та одиниці його вимірювання;знайомство учнів у загальному вигляді з поняттями хронологія, дата, лінія часу; формування історичної свідомісті;прищеплення відчуття причетності до минулого України, бажання більше дізнатися про нього.Леонід Іванович Глібов - український -український поет і байкар.

0

Презентацію створено з метою ознайомлення п'ятикласників з життям і творчістю Л.Глібова, з доробком видатного байкаря.Година спілкування «Є КРАЙ, ДЕ НАЙКРАЩІ У СВІТІ ПІСНІ І ЦВІТОМ ЧАРУЄ КАЛИНА, ДЕ СОНЕЧКО ВПЕРШЕ ВСМІХНУЛОСЬ МЕНІ, – ЦЕ ДІМ МІЙ – МОЯ УКРАЇНА»

0

Година спілкування, 5 клас
Мета: поглибити знання учнів про нашу державу – Україну; формувати
національну свідомість школярів; розвивати пізнавальні інтереси учнів; виховувати любов до рідного краю, повагу до його історичного минулого і сучасного, шанобливе ставлення до символів держави.Мої захоплення. Хобі. 5 клас

0

Перевернуте навчання. Відеоролик і завдання. Переглянути відео за посиланням та виконати завдання.КВК ДЛЯ УЧНІВ 5 КЛАСУ"РОЗУМНІ І НАЙРОЗУМНІШІ"

0

1. Показати, що учні засвоїли з англійської мови за час навчання.
2. Розвивати мовленнєві здібності та вміння працювати в команді.
3. Сприяти переходу лексики з пасивного запасу до активного.
4. Розвивати пізнавальний інтерес учнів.
5. Формувати культуру спілкування.
6. Виховувати почуття самостійності та вміння долати труднощі.
7. Виховувати інтерес та любов до вивчення англійської мови.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі