Користувацький вхід

Останні публікації

5 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Оновлено навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Ключові зміни оновлених програм 5-9 класів

Міністерством освіти затверджено 40 оновлених навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки.

Основні зміни, що були внесені до програм членами робочих груп.Урок «Здоровий спосіб життя. Корисні звички»

1

Розширювати уявлення учнів про здоровий спосіб життя, про те, що позитивно, а що негативно впливає на здоров’я; сприяти виконанню учнями правил здорового способу життя з метою набуття навичок здорового способу життя; формувати прагнення берегти своє здоров'я, зважаючи на його цінність і значущість для людини.Розробка уроку на тему: "Події та явища в історії: подорожі, битви, відкриття"

0

ТЕМА: «Події та явища в історії: подорожі, битви, відкриття»
Мета :
Навчальна – з’ясувати, які події та явища називають історичними, яке значення має їх дослідження для вивчення минулого, а саме про похід Ігоря Святославовича проти половців, про мандрівку В. Григорович-Барського та про винаходи 19-20 ст.;
Розвиваюча – удосконалювати навички роботи з текстом та відеоматеріалом та вміння складати розповідь про певну історичну подію чи явище;
Виховна - розвивати в учнів інтерес до подій минулого своєї держави, свого народу.
Основні поняття: історичні події, історичні явища.Додавання і віднімання десяткових дробів

0

Тема. Додавання і віднімання десяткових дробів(5 клас)
Мета. Вчити застосовувати правила додавання та віднімання десяткових дробів до розв язування прикладів, рівнянь, задач, спрощення виразів.
Розвивати навички логічного мислення, математичну мову, навички зручного обчислення прикладів.
Виховувати уміння спілкуватися.
Тип уроку: закріплення вивченого.Чудовий світ хімії

1

Знайомство учнів 5-6-х класів з новим предметом, спонукати їх до пізнавальної зацікавленості хімією.Трикутник. Види трикутників

0

Узагальнений урок на тему "Трикутник. Види трикутників".Закріпити знання учнів про трикутники, їх класифікацію, побудову трикутників, формування вмінь розв’язувати задач на побудову.Конкурсна програма для 5 класу «Весела англійська»

0

Тип: конкурсна програма
Вік: 11-12 років
Мета:
Створити умови для активного і творчого розвитку особистості і стимулювати інтерес учнів до вивчення англійської мови.
Завдання:
Освітні:
• закріпити лексичний так граматичний матеріал;
• збільшити пасивний словник учнів.
Виховні:
• мотивувати учнів застосовувати отримані знання для вирішення поставленого завдання;
• формувати в учнів уміння і бажання взаємодіяти в колективі;
• виховувати в учнів відповідальність за доручену справу; самостійність.
Розвиваючі:
• розвивати увагу, мислення і пам'ять.
Умови проведення свята:Виховний захід "Здоров’я за гроші не купиш"(психологічне здоров’я).

0

Виховний захід для учнів 5 класу на тему "Здоров’я за гроші не купиш" (психологічне здоров’я).Майстер-клас "Об’ємне ліплення з пластиліну казкового птаха"

0

Навчити дітей ліпити казкового птаха; поглиби¬ти поняття про розмаїття форм і пропорційні особливості будови птахів; удосконалювати навички роботи з пластиліном, уміння передавати форму та пластику птахів на основі перегляду творів декоративно-прикладного мистецтва; розвивати відчуття гармонії у процесі попереднього перероблення форм ре¬альних у декоративні,моторику рук; сприяти формуванню естетичних смаків,виховувати акуратність під час роботи з пластиліном.Методика роботи з пластичними матеріалами «Дивотвори з пластиліну»

0

Техніка ліплення с пластиліну проста і дохідлива,тому за короткий проміжок часу дитина вже залюбки чаклує над виготовленням як не великих об’ємних фігурок так і рельєфних картин з пластиліну,які називають «об’ємним живописом». Ліплення зміцнює дрібну моторику рук, отож є дуже корисним для дітей будь якого віку,включаючи і дошкільнят і дітей з певними функціональними обмеженнями,так наприклад навіть не зряча людна сприймає та відображає у своїй уяві форм у та структуру предмета за допомогою відчуття дотику.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі