Користувацький вхід

Останні публікації

5 клас

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій позакласного заходу «Happy birthday , dear English»

0

Запропонований сценарій розрахований на учнів 2-9-х класів, залежно від рівня їх мовної підготовки та об’єднує вірші, пісні, інсценівки .
Використовуючи різноманітні форми позакласної роботи (вистави,вікторини, свята), я дійшла висновку, що така робота допомагає мені не тільки вирішувати питання естетичного виховання, але й повторити, активізувати мовний матеріал, засвоєний на уроках, привчає дітей до чіткої вимови, правильно оформлена як фонетично, так і інтонаційно.Розробка уроку з української мови «Прийменник. Написання окремо прийменників з іншими частинами мови»

0

Урок з української мови на тему: "Прийменник. Написання окремо прийменників з іншими частинами мови."
Мета:повторити вивчене в початкових класах про прийменник як службову частину мови, його загальне значення, морфологічні ознаки; удосконалювати навички знаходити прийменники серед інших частин мови; розвивати вміння узагальнювати і систематизувати матеріал; виховувати культуру усного й писемного мовлення.Презентація - супровід уроку з теми " Прислів'я та приказки"

0

Знати :
зміст виучуваних прислів’їв та приказок, їх види; зміст понять “прислів’я” та “приказка”; особливості виразного читання.

Вміти :
називати види прислів’їв та приказок, розрізняти їх; визначати жанрові особливості; пояснювати зміст ; використовувати в мовленні; виразно читати, визначати мудрість прислів’їв та приказок.Розробка уроку із зарубіжної літератури для 5 класу «Шлях Мауглі від вихованця джунглів до їх господаря»

0

Мета уроку зарубыжноъ лытератури : систематизувати та підсумувати знання, на буті протягом вивченої теми ; розвивати уміння стисло і грамотно відповідати на запитання, характеризувати героїв, висловлювати власні думки, виховувати почуття прекрасного, кращї
людські якості .презентація "Відрізок"

0

Презентація до уроку математики у 5 класі з теми "Відрізок".Розробка уроку з української літератури для 5 класу «І. Франко – казкар. Лицемірство й хвалькуватість у казці «Фарбований Лис». Головні та другорядні персонажі»

0

Матеріал до уроку української літератури в 5 класі
І. Франко-казкар. Лицемірство й хвалькуватість у казці «Фарбований Лис». Головні та другорядні персонажіРозробка уроку із зарубіжної літератури «Оскар Уайльд «Хлопчик-зірка». Еволюція образу головного героя. Символічний зміст назви твору»

0

визначення головної думки твору та характеристикою головного героя казки О.Уайльда; допомогти учням зрозуміти символічний зміст назви твору; простежити шлях еволюції Хлопчика-зірки; з’ясувати в чому, на думку автора, полягає справжня краса...Авторське календарно-тематичне планування з інформатики для 5 класу

1

Авторське календарно-тематичне планування з інформатики для 5 класу, для тих учнів у кого інформатика з 1 або 2 класу школи. Розраховано на 35 годин (1 година/тиждень).Урок української мови на тему «Корінь слова. Спільнокореневі слова й форми слова» 5 клас

0

Міністерство освіти і науки України
Відділ освіти, молоді та спорту Охтирської міської ради
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3
Охтирської міської ради Сумської області

Урок української мови на тему

«Корінь слова.
Спільнокореневі слова й форми слова»
5 клас

Підготувала вчитель
української мови та літератури
Малєжик І.М.

Тема уроку. Корінь слова. Спільнокореневі слова й форми слова.Бізнес-гра. Конспект відкритого уроку у 5 класі. Виконання арифметичних дій із десятковими дробами.

0

Конспект відкритого уроку.Мета уроку. Вчити учнів поєднувати математичну й нематематичну інформацію, удосконалити навички виконання дій з десятковими дробами під час розв’язування прикладних задач фінансового змісту; розвивати математичне мислення й обчислювальні навички, розширити фінансові знання та кругозір; виховувати інтерес до математики, почуття національної гідності. Формувати ключові життєві компетентності.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі