Підписатись на E-mail:

RSS-матеріал

Користувацький вхід

5 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Використання інтерактивних технологій навчання у організації пізнавальної діяльності учнів на уроках української мови та літератури

0

Матеріал можна використати для написання твору-роздуму у 8 класі "Життєвий вибір І. Вишенського" (із застосуванням інтерактивного методу шести кольорів). Пропонується також конспект уроку з використанням методу імітації у 5 класі на тему "Будова слова".Improving Reading Skills

0

Посібник «Improving reading skills» містить збірку текстів з розробленими передтекстовими та післятекстовими вправами, тестами та завданнями творчого характеру для перевірки навичок читання англійською мовою учнів 5-го класу (5-й рік навчання). Підібрані матеріали сприяють реалізації основних принципів навчально-виховного процесу з іноземних мов, принципу комунікативної спрямованості навчання, ситуативності та тематичної організації навчального матеріалу.Палаци і фортеці України

0

Презентація до уроку "Палаци і фортеці" у 5 класі з історії за новою програмою.Урок російської мови. Текст, тема та основна думка

0

Урок російської мови в 5 класі з українською мовою навчання (початок вивчення з 5 класу). Тема "Текст. Тема та основна думка". Урок розроблено за особистісно орієнтованою технологією. Завдання уроку: сформувати поняття учнів про текст як одиницю синтаксису.Свята та традиції. Великдень. Розвиток комунікативних навичок.

0

Даний конспект уроку, спрямований на розвиток комунікативних навичок під час вивчення теми "Holidays and Traditions. Easter" на уроках англійської мови за підручником А.Несвіт "Англійська мова" для 5 класу ЗНЗ, 2013 р. Урок розвиває пізнавальний інтерес, навички аудіювання та активного говоріння, вміння учнів працювати у співпраці, розвивати вміння робити висновки.

Вчителі можуть використовувати цей урок, вносячи певні корективи та виходячи з тих матеріалів, якими вони володіють.
при підготовці даного конспекту уроку та презентації були використані матеріали Інтернет-ресурсів.Микола Вінграновський. "Перша колискова", "Бабунин дощ", "Сама собою річка ця тече..."

1

vingranovskyy._poeziji.gif

Робочі матеріали, які стануть в нагоді при вивченні програмових поезій Миколи Вінграновського в 5 класі.В архіві: презентацій ілюстрацій до поезій, аудіозапис поезій, ілюстрації у форматі Word для друку.Микола Вінграновський. Повість "Сіроманець"

1

avramenko-147_1.jpg

Робочий матеріал для вивчення повісті "Сіроманець" М.Вінграновського. В архіві №1: презентація ілюстрацій до твору, скриншоти з фільму "Сіроманець" (за мотивами повісті, автор сценарію М.Вінграновський). В архіві №2: художній фільм "Сіроманець" (російською мовою).Усний рахунок з десятковими дробами “Ми пам`ятаємо…”

0

Для уроків математики в 5 класі. Дії з десятковими дробами під час пізнання історичних фактів ВВВ в Донбасі.
Підготувала вчитель Новоекономічної ЗОШ І-ІІІст. Красноармійського р-ну Донецької обл. Україна
КАЛАШНИК НАТАЛІЯ ІВАНІВНАКонтрольна робота з теми « Рідна Україна. Світ природи»

1

Контрольна робота з літератури з теми « Рідна Україна. Світ природи» тестового характеру за творчістю Т.Шевченка, П.Тичини, Є Гуцала з відповідямиПо Великій Британії та Україні. Національні символи України. Тарас Шевченко.

0

Овечко Світлана Іванівна – вчитель ІІ категорії,
вчитель Скородистицької ЗОШ І – ІІ ступенів, Школи Життєтворчості

RSS-матеріал

Голосування

Чи відчуваєте Ви професійне (емоційне) вигорання у вашій роботі вчителя?:

Останні коментарі