Користувацький вхід

5 клас

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Е.Сетон - Томпсон "Лобо". Лобо – володар Курумпо. Характеристика образу Лобо. Конспект уроку для учнів 5 класу.

0

Конспект уроку для учнів 5 класу з теми "Лобо - володар Курумпо. Характеристика Лобо"Тиждень математики у школі

0

План проведення тижня математики та розробка заходів по дням тижняТематична атестація з зарубіжної літератури для 5 класу на тему: "Роальд Дал. Чарлі та шоколадна фабрика"

0

Тематична атестація зі зарубіжної літератури для 5 класу "Роальд Дал. Чарлі та шоколадна фабрика"

Відповіді до завдань


1. 3) валлійський
2. 3) норвезьке
3. 2) Віллі Вонка
4. За домогою золотого квитка
5. Джо, Джозефіна, Джордж, ДжорджинаРозробка уроку з літературного читання «Краса рідної землі». В.Чухліб «Яблука з криниці»

0

Матеріал уроку розрахований для учнів з порушенням інтелектуального розвитку; викорастані предметні малюнки за темою, різноманітні дидатичні ігри на розвиток пам'яті, уваги, мислення, мовлення.

Мета: вдосконалювати техніку читання, зокрема вміння правильно, виразно читати; розвивати пізнавальну активності (уваги, сприймання, пам’яті, мислення); формувати і корегувати вмінь відповідати на запитання, орієнтуватися в тексті твору, аналізувати і робити висновки з прочитаного; збагачувати активний словниковий запас словами з тексту твору; виховувати любов до рідного краю, до природи.Родинне свяо

0

Сценарій родинного свята "На пиріжки до бабусі й дідуся" можна провести для учнів 5-7 класів. Свято дає можливість більше дізнатись про бабусь та дідусів як своїх так і своїх товаришів. У ненав'язливій формі здійснюється зв'язок поколіньТематичні контрольні роботи з української літератури для 5 класу (ІІ семестр)

0

Тематичні контрольні роботи охоплюють теми: "Історичне минуле рідного народу" та "Рідна Україна .Світ природи" (ІІ частина) У роботах містяться різнорівневі тестові завдання відкритого та закритого типів за методичними рекомендаціями 2016/2017 н.рурок "Музика в літературних творах, казках."

0

Укр. нар. казка «Чарівна скрипка»-слух.
П. Чайковський. Фінал II симфонії – слух.
Норвезька народна пісня «Чарівний смичок»-розуч.

Мета: На прикладі народної казки визначити важливу роль
музики в літературних творах та житті народу.
Розвивати творчу уяву, фантазію, слухацькі та
виконавські навички. Виховувати ціннісне ставлення
до літератури, музики, народної творчості, почуття
прекрасного, моральних якостей творчої особистостіПрезентація класу "Ми - п'ятикласники"

0

сценарій виховного заходу у 5 класі на тему "Ми - п'ятикласники"Урок - тренінг у 5- му класі

0

Урок-тренінг у 5-му класі з теми: "Соціальна небезпека інфекційних
захворювань. Що треба знати про туберкульоз та ВІЛ – інфекцію"Конспект уроку української літератури "Образ Лиса Микити" (за казкою І.Франка "Фарбований лис")

0

Конспект уроку української літератури для 5 класу з використанням здоров'язберігаючих технологій. Кожен вид роботи сприяє збереженню фізичної, психологічної та соціальної складової здоров'я учнів.Етапи уроку мають оригінальні назви, що активізує пізнавальну діяльність школярів. з цією ж метою використано ІКТ (аудіо, відео, слайд-шоу)

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі