Користувацький вхід

Останні публікації

Підручники

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку з англійської мови «Love. Marriage»

0

Дана розробка уроку допоможе вчителям англійської мови при плануванні уроку за темою "Шлюб. Кохання." в старших класах середньої школи.Урок з математики у 7 класі на тему "Піднесення одночленів до степеня. Множення одночленів."

0

Урок з математики у 7 класі на тему "Піднесення одночленів до степеня. Множення одночленів."План-конспект уроку з математики для 5 класу на тему "Середнє арифметичне"

1

План-конспект уроку з математики для 5 класу на тему "Середнє арифметичне"Розробка уроку літературного читання

0

Урок спрямований на поглиблення знань учнів про казку як художній твір.
Робота має на меті виховувати у дітей доброту, чуйність, любов до ближнього.Розробка уроку з української мови «Частини мови. Прислівники. Правопис вивчених прислівників»

0

Матеріал поданий в змісті уроку дає змогу учням узагальнити та систематизувати знання про прислівник, формувати навички правильного написання вивчених раніше прислівників; розвивати логіку, мислення, уміння узагальнювати і систематизувати; уточнювати й збагачувати словниковий запас,виховувати бажання працювати та сумлінно вчитися за допомогою різновидових завдань і вправ з теми.Папка класного керівника

1

Папка класного керівника. потребує також вашого редагування під ваше класне керівництво.Урок-практикум

1

Урок-практикум "Складнопідрядні речення з підрядними означальними та з`ясувальними" дуже важливий у системі вивчення складнопідрядних речень, бо саме практичні заняття дають можливість учням навчитися розрізняти такі види речень, знаходити їх у текстах, будувати складні конструкції та використовувати їх у мовленні.Цікавим є тематичний матеріал (соціокультурна лінія): крилаті вислови Сковороди Г.С.Урок читання -Грицю, Грицю

0

Урок читання -Грицю, Грицю до роботи ( жартівлива народна пісня)Звук [е] позначення його буквами Ее. Закріплення уявлень про систему звуків української мови та букв, якими вони позначаються. Практичне ознайомлення зі словами, протилежними за значенням.

0

Конспект уроку для 1 класу навчання грамоти.
Звук [е] позначення його буквами Ее. Закріплення уявлень про систему звуків української мови

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі