Користувацький вхід

Підручники

...

Обмежити пошук фільтруванням:Тематичне оцінювання по темі: «Повсякденне життя та культура України кінця ХVІІІ – першої половини ХІХ ст.»

0

Пропонований конспект допоможе вчителю перевірити набуті учнями знання під час вивчення теми «Повсякденне життя та культура України кінця ХVІІІ – першої половини ХІХ ст.»Звуки [р], [р], буква Рр(«ер»).Аналітико-синтетичні види роботи зі словами - назвами предметів

1

ознайомити дітей зі звуками [р], [р’] і буквою Р («ер»), з артикуляцією цих звуків; формувати вміння виконувати синтетичні та аналітичні вправи зі звуками; вчити читати склади, слова з новою буквою,удосконалювати навички звукового аналізу слів;
розвивати фонематичний слух у дітей, вміння робити звуко-буквений аналіз слів; збагачувати словниковий запас учнів, творчі здібності дітей.
виховувати у дітей почуття дружби й товариськості, старанність, бажання активно працювати.Звуки [т], [т′]. Позначення їх буквами Т, т («те»). Спостереження за значенням слів,які вимовляються і пишуться однаково.

0

-ознайомити учнів з буквами Т, т («те»), їх алфавітною назвою та звуковим значенням; - виробляти навички читання складів, слів з буквою т («те»); розширити практичне уявлення про значення слів, які вимовляються і пишуться однаково;
-розвивати логічне мислення та увагу учнів; -виховувати доброзичливість та бажання допомагати іншим.Літературне лото за повістю О.Купріна "Гранатовий браслет"(Назви ім'я та прізвище героя).

0

Мета:перевірка знання змісту повісті.

1 Губернский предводитель дворянства:...(князь Василий Львович Шеин).
2 Жена князя,получившая письмо от Желткова:..(Вера Николаевна Шеина).
3 Чиновник,влюбленный в Веру:...(Георгий Желтков).
4 Сестра Веры,которая не любит мужа:...(Анна Николаевна Фриессе).
5 Брат Веры и Анны,товарищ прокурора:...(Николай Николаевич Мирза-Булат-Тугановский).
6 Генерал,военный товарищ отца Веры и Анны:...(Яков Михайлович Аносов).
7 Сестра Василия Шеина:...(Людмила Львовна Дурасова).
8 Муж Анны Николаевны:...(Густав Иванович Фриессе).Експрес-опитування за темою"П.Ч. А.П.Чехов "Вишневий сад" "

0

1 А.П.Чехов народився в місті...
а)Москва;
б)Таганрог;
в)Тобольск.Урок тематичного оцінюваня за темою «Урок тематичного оцінювання для 10 класу за темою: «Українські землі на початку XX століття»

0

Урок тематичного оцінювання за темою:
«Українські землі на початку XX століття.
(10 клас)
Мета: перевірити рівень знань, умінь і навичок з теми «Українські землі на початку XX століття» з використанням тестових завдань і питань з відкритою формою відповіді за чотирма варіантами.Розробка уроку з англійської мови "Keep our Earth Clean"

0

Ретельно дібраний матеріал до теми "Навколишнє середовище" допоможе учням детальніше розібратися із проблемами довкілля.Бліц-диктант за повістю О.Купріна "Гранатовий браслет"

0

Бліц-диктант до уроку позакласного читання за повістю О.І. Купріна "Гранатовий браслет" можна використати з метою перевірки знання тексту.Занняття з економічного виховання "Вміння економити"

0

Заняття побудоване таким чином, щоб ознайомити малят з азами еконіки, показати важливість понять "бережливість" та "економія"Люди та особистості (розробка уроку)

0

Наскільки велике різноманіття людей, як багатоликі й іноді значні індивідуальні їхні якості. Серед, більш ніж п'яти мільярдів людей на нашій планеті не існує двох зовсім однакових, двох однотипних індивідуальностей. Але дуже важливо розуміти та поважати один одного, бо ми всі люди одної планети Земля...

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі