Користувацький вхід

Підручники

...

Обмежити пошук фільтруванням:Українська держава. Гетьманат. П. Скоропадський

0

Урок присвячений сторіччу української революції.
Мета: Сформувати знання про утворення Української Держави та гетьмана ХХ століття П. Скоропадського, розкрити його прагнення до створення Української Держави. Трагізм ситуації в якій він опинився.
Розкрити суть внутрішньої і зовнішньої політики гетьманату, удосконалювати уміння аналізувати і співставляти історичні факти , узагальнювати значення важливих подій.
Виховувати повагу до історичного минуло, шану до її великих синів.сценарій

1

Сценарій до дня вишиванки. ВИШИВАНКА – національна святиня, бо символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь-зв’язок, що не переривається віками. Вишиванку передають з роду в рід, зберігають як безцінну реліквію. За формою – це біла вишита сорочка, виготовлена з лляного чи конопляного полотна домашньої роботи.Формування здорового способу життя (з досвіду роботи)

0

Сьогодні важливим і перспективним є завдання збереження, зміцнення здоров’я учнів, як за допомогою організації і здійснення особистісно орієнтованого педагогічного процесу з урахуванням основних валеологічних принципів, так і виховання відповідального ставлення до власного здоров’я як до найвищої індивідуальної та суспільної цінності. Висвітленню сутності проблем здоров’я та різних аспектів здорового способу життя присвячені дослідження філософів, медичних працівників, соціологів М.М. Амосова, Г.А. Апанасенка, І.І. Брехмана, Е.Г. Булича, Ю.П. Лісицина та інших.Застосування контактних занять (кейс-методу) у процесі підготовки студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації

0

Застосування контактних занять (кейс-метод) у процесі підготовки студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації (на прикладі практичного заняття з бухгалтерського обліку та звітності комерційних банків)Прямоугольник, квадрат. Их площадь.

0

Урок повторює та узагальнює навчанний матеріал з теми, розвиває навички використання теоретичного матеріалу до роз'вязання задач, сприяє розвитку уваги, кмітливості, логічного мислення самостійності та уяви.Конспект уроку з математики в 5 класі "Множення натуральних чисел"

0

Цей конспект уроку стане цікавим вчителю математики в 5 класі при розв`язуванні задач на рух.Подорожуймо весело!

0

Виховна мета - продовжувати уточнювати і збагачувати знання про те, що людина – частина природи; спонукати до роздумів про "добрі вчинки", "сліди, які людина лишає у природі"; закріплювати знання про походження об’єктів природи та правила поведінки в природіТести багаторівневі "Монтаж електрообладнання"

0

Тести багаторівневі ефективно застосовувати для контролю
знань по дисципліні "Монтаж електрообладнання і систем керування"
на різних ступінях підготовки студента.Здоровий спосіб життя: поради лікаря (розробка уроку для учнів 7 класу)

0

Конспект уроку з англійської мови для учнів 7 класу на тему: "Здоровий спосіб життя:поради лікаря"
Мета уроку: тренувати учнів в усному мовленні, а саме в діалогічному, монологічному; розвивати вміння виражати свої власні думки, аналізувати і робити висновки з запропонованої теми; тренувати учнів працювати в групі/команді; виховувати позитивне ставлення до здорового способу життяПрезентація до уроку "Основи здоров'я" - толерантність

0

Ознайомити учнів з поняттям "толерантність" та правилами толерантності поведінки. Виховувати повагу, терпіння до людей.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі