Користувацький вхід

Останні публікації

Підручники

Обмежити пошук фільтруванням:Заняття з математики "Подорожуємо на веселому потязі"

0

Закріплювати поняття «один», «багато»; знання дітей про геометричні фігури: квадрат, коло; вчити класифікувати предмети за загальними ознаками. Розвивати логічне мислення, зорове сприйняття, пам'ять, мова, дрібну моторику рук, творчі здібності, акуратність. Формувати навички аплікації. Виховувати працелюбність, вміння працювати в колективі, любов до математикиЗаняття для молодшої групи за мотивами казки Горщечок

0

За допомогою заняття навчити малят правильно вимовляти звуки, розвивати фонематичний слух, розширити знання малят та доповнити словник словами назвами тварин, навчити розігрувати сюжет казки, спонукання до групової діяльності обігрування сценКонспект уроку з теми "Основна властивість первісної. Таблиця первісних"

0

Формування компетентностей:
предметна: засвоєння основної властивості первісної, таблиці первісних; сформувати вміння знаходити первісні для функцій, користуючись таблицею первісних;
ключові компетентності:
спілкування державною мовою - аргументувати, доводити правильність тверджень;
уміння вчитися впродовж життя-визначити мету навчальної діяльності й застосовувати потрібні знання та способи діяльності для досягнення цієї мети;
соціальна та громадянська компетентності-оцінювати аргументи та змінювати думку на основі доказів.Конспект уроку з теми "Пропорція та її властивості"

0

Сформувати поняття пропорції; засвоєння основної властивості пропорції; сформувати вміння застосовувати поняття й основну властивість пропорції до розв'язування задач; розвивати увагу, пам'ять, логічне мислення; виховувати активність.розробка уроку з англійської мови

0

План-конспект уроку з мультимедійною підтримкою (медіапрезентація додається), мета якого – формувати вміння критично мислити; удосконалювати навички аудіювання й усного мовлення; розвивати культуру спілкування та вміння логічно будувати висловлювання, розвивати швидкість реакцій; виховувати зацікавленість у розширенні знаньОСНОВИ ЕЛЕКТРОТЕХНІКИ ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ №3 Тема: Розрахунок кіл постійного струму з багатьма джерелами живлення.

0

ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ №3

Тема: Розрахунок кіл постійного струму з багатьма джерелами живлення.
Мета: Навчитися розраховувати електричні кола постійного струму з багатьма джерелами живлення за заданими параметрами.Літературний проект "Духовний подвиг Майстра"

0

Літературний проект "Духовний подвиг Майстра"надано у вигляді презентації, можна використовувати на уроці під час вивчення творчості М.Булгакова та його роману "Майстер і Маргарита" або як позакласний захід. Він містить автобіографічні відомості про письменника, а також елементи аналізу твору.Урок: Фізичні основи ракетної техніки. досягнення космонавтики.

0

Фізичні основи ракетної техніки. Досягнення космонавтики.
Основні етапи освоєння космосу. Внесок українських учених в освоєні космічного простору.Конспект інтегрованого заняття для дітей молодшої групи "Великодня писанка"

0

Мета даного заняття - збагачувати досвід дітей знаннями про звичаї та традиції українського народу — святкування свята Великодня. Активізувати і збагачувати словник дітей із запропонованої теми. Викликати у дітей бажання оздоблювати овальну форму — великоднє яйце — писанку. Учити ритмічно наносити візерунок (крапки, лінії, кільця) на тло предмета (яйце) нетрадиційним прийомом малювання — прийомом тампонування патичком.Розробка уроку з я досліджую світ "Природа влітку".

0

Тема. Природа влітку.
Мета: розширити уявлення дітей про літо як пору року, про його ознаки і прикмети; розвивати вміння виділяти прикмети кожної пори року; виховувати любов до при¬роди, дбайливе ставлення до неї.
Хід уроку
I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
- Діти, зараз у нас урок я досліджую світ, тож підготуйте все необхідне до уроку.
Тож сьогодні, любі діти, Вам не стали тягарем,
Хочу я вам побажати Побажаю всім терпіння
Всі знання з апетитом І старання.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі