Користувацький вхід

Підручники

Обмежити пошук фільтруванням:Рослинництво рідного краю

0

Створити умови для осмислення нової і вже відомої інформації,продовжувати формувати уявлення про кліматичні умови та рослинний світ рідного краю; формувати уявлення про своєрідність природи рідного краю; продовжити роботу з навчання учнів вміння відбирати головне використовуючи різні джерела інформації оформляти творчий звіт, публічно захищати результат творчої діяльності; залучати учнів до пошуку і дослідницької діяльності,розвивати спостережливість, уяву, мислення.Середня лінія трапеції

0

Вчити необмежуватися формальним зазубрюванням теорем, а застосовувати її для розв'язування великого класу задач. Розібрати розв'язання будь-якої математичної задачі, тим більше геометричної - це копітка праця. Якщо ж розібрати розв'язання, то зможете відновити та розв'язати нову задачу набагато швидше.Контрольна робота № 2 укр. літ

0

Даний матеріал допоможе перевірити рівень знань учнів з вивченого матервалу10 клас. Тести до теми "Мистецтво Латинської Америки. Узагальнення знань"

0

Тестування з предмету "Мистецтво" з теми "Мистецтво Латинської Америки. Узагальнення знань" для учнів 10 класу закладів загальної середньої освіти.10 клас. Тести до теми "Африканський культурний регіон"

0

Тестування з предмету "Мистецтво" з теми "Африканський культурний регіон" для учнів 10 класу закладів загальної середньої освіти.9 клас. Тести з теми "Український модернізм. Творчість Георгія Нарбута"

0

Тестування з предмету "Мистецтво" з теми "Український модернізм. Творчість Георгія Нарбута" для учнів 9 класу закладів загальної середньої освіти.8 клас. Тести до теми "Ідеали й образи Ресенансу"

0

Тестування з предмету "Мистецтво" з теми "Ідеали й образи Ресенансу" для учнів 8 класу закладів загальної середньої освіти.Письмо великої букви «П»

1

Рекомендовано використовувати на уроці з української мови у початковій школіДодавання та віднімання дробів з різними знаменниками

0

Удосконалити вміння учнів застосовувати правило додавання та віднімання звичайних дробів до розв'язування задач; сформувати вміння фикористовувати властивості додавання та віднімання дробів; розвивати увагу; старанність, наполегливість.Розробка уроку "My native town"

0

Наприкінці уроку учні зможуть говорити про рідне місто, правильно використовувати необхідний словниковий запас, удосконалювати навички мовлення, запам’ятовування та співставлення, розвиватимуть кооперативну активність, працюючи в групах, вільно висловлюватимуть свою думку.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі