Користувацький вхід

Останні публікації

Підручники

...

Обмежити пошук фільтруванням:Щоденні 3 Цікаві завдання з математики

0

Збірник містить різноманітні за змістом, ступенем складності та формою виконання завдання з математики, які допоможуть вчителю успішно реалізувати вимоги Нової української школи. Доцільно використовувати під час
роботи за технологією «Щоденні 3». За допомогою цих матеріалів вчитель матиме змогу організовувати самостійну індивідуальну та парну роботу на уроках і в позаурочний час.
Збірник адресований вчителям початкових класів для роботи з учнями 3 класів.Розробка уроку: "Досліди Фарадея. Явище електромагнітної індукції. Індукційний електричний струм."

0

Розробка містить запитання для перевірки вивченого раніше, теоретичний матеріал, запитання та задачі для закріплення теми.Книга для читання "Барвистий віночок"

0

В книзі зібрані легенди та перекази про походження назв квітів.Розробка уроку на тему:"Змінний струм. Генератор змінного струму"

0

Розробка уроку на тему:"Змінний струм.Генератор змінного струму" містить теоретичний матеріал з теми, запитання та задачі для закріплення теми, домашнє завдання.Урок біології. 11клас (рівень стандарту) Екосистемологія. Екосистеми, їх структурна організація. Урок - квест «Країна Екосистемологія»

0

Сьогодні квест став улюбленою формою роботи дітей. Оскільки переважають пошукові, а часто й пригодницькі та ігрові прийомі. Основним принципом квесту є покрокове виконання низки різноманітних логічних дій, спрямованих на отримання кінцевого результату: завдання → запитання →
пошук відповіді → аналіз отриманої інформації → перехід до наступного
запитання.Конспект лекцій з дисципліни "Трактори та автомобілі"

0

Конспект лекцій містить необхідний теоретичний мінімум з дисципліни та рекомендований для самостійної роботи студентівЕлектронний підручник

0

Електронний підручник з дисципліни "Деталі машин"призначенний для застосування у вищих навчальних закладах технічного профілю.Гандбол 8 клас

0

Виховати потребу в учнів у систематичних заняттях фізичною культурою і свідомого ставлення до зміцнення свого здоров" я.
Навчити основним елементам техніки гри.
Сприяти вихованню морально вольових якостей : сили волі, витримки, самовладання, дисциплінованості, впевненості у своїх силах.

Навчити кидкам по воротах з опорного положення з відхиленням тулуба.
Закріпити 9 - метровий вільний кидок.
Повторити ловіння і передачу м'яча в русі у парах і трійках з паралельним зміщенням.
Вибір позиції воротарем під час відбивання кидків.Конспект заняття з малювання для дітей 3-4 року життя "Намисто для ляльки"

0

Під час заняття діти вчаться малювати пальчиком, ритмічно ставити крапки, розташовуючи їх відповідно до направлення лінії; закріплюють вміння розпізнавати кольори, правильно їх називати.В гостях у казкових героїв 5 клас

1

Як підвищити інтерес учнів до навчання?

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі