Користувацький вхід

Останні публікації

Підручники

...

Обмежити пошук фільтруванням:Принцип дії теплових двигунів. Деякі види теплових двигунів.

0

Розробка уроку фізики з використанням скрайбінгу (особливий вид презентації), інтерактивних вправ та цікавих дослідів, що робить урок насиченим та легким для сприйняття.Інтелектуальна гра "Найрозумніший"

1

Дана гра розрахована для перевірки рівня знань школярів, які захоплюються зарубіжною літературою.Закріплення знань про букву «пе» та її звукове значення. Читання і доповнення речень. Опрацювання тексту «На пасіці взимку»

1

Закріпити знання учнів про букву "пе" та її звукове значення; вчити правильно артикулювати звук, читати склади та слова з буквою «пе»; удосконалювати уміння робити звуко-складовий аналіз слів, уміння будувати власне висловлювання; збагачувати словниковий запас учнів, розвивати навички виразного читання, інтонування окличних речень, увагу, мислення, спостережливість; виховувати дбайливе ставлення до природи.Закони заломлення світла. Лінзи. Око

0

Тема уроку : Закони заломлення світла. Лінзи. Око.

Мета уроку: поглибити та доповнити знання учнів про закони заломлення світла; пояснити фізичний зміст показника заломлення; з’ясування сутності методів наукового пізнання; розвиток логічного мислення і пам’яті.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Обладнання: інтерактивна дошка, демонстраційні лінзи, модель ока.Пластичний обмін. Біосинтез білків і нуклеїнових кислот

0

Дана методична розробка допоможе дітям краще зрозуміти слкадний матеріал з біосинтезу білків.Бінарний урок

0

Бінарний урок для учнів 1 класу.
Урок- подорож до лісу.
Поєднано теми з математики та образотворчого мистецтва.
Математика.
Тема:Складання рівностей за малюнками. Послідовність чисел у
межах 9.Порівняння чисел. Розпізнавання многокутників.
Образотворче мистецтво.
Тема. Заповнення площини аркуша. Практичне завдання:"Хатинка під горою."Урок літературного читання "Лисичка та журавель"

0

Розробка уроку допомагає ознайомлювати дітей з казкою та творчістю Івана Франка,розвивати пам’ять, мислення, увагуУрок математики "Множення на 1 і 0. Обчислення значень виразів на дії різного ступеня. Розв’язування складених задач."

0

Матеріал допомагає забезпечити засвоєння учнями правил множення будь-якого числа на 0 і 1, та 0 і 1 на будь-яке число.Урок природознавства "Значення і охорона грунтів"

0

Дані матеріали до уроку дають можливість поглибити знання учнів про грунти, їх значення, використання їх людиною.Конспект уроку "Життя тварин у лісі влітку"

0

Урок природознавства у 2 класі за підручником Грущинської тема: "Життя тварин у лісі влітку"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі