Користувацький вхід

Підручники

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект уроку з літературного читання (російською мовою) у 2 класі

0

Тема. Развитие навыка осознанного чтения. Закрепление умения читать произведения по ролям. 2 класс. Литературное чтение.
Цель: познакомить учащихся со сказкой В.Бианки «Заяц, Косач, Медведь и Дед Мороз»; закреплять знания о том, как зимуют звери и птицы; отрабатывать навыки чтения, учить читать в лицах, делить текст на части; развивать речь, память, наблюдательность; воспитывать любовь к природе, бережное отношение к животным.
Оборудование: предметные картинки с изображением медведя, зайца, тетерева, Деда Мороза, кроссворд, портрет В.Бианки, выставка книг В.Бианки.Сценарій новорічного ранку

0

Новий рік- єдине свято,яке однаково цінується і юним, і дорослим, і правим, і лівим, і студентом, і викладачем. 2014 рік – рік Синього Коня, тому давайте з гідністю зустрінемо його, тож починаємо.Конспект уроку з літературного читання (російською мовою) у 2 класі

0

конспект уроку з літературного читання (російською мовою) в 2 класі

Тема. Развитие навыка осознанного чтения. Закрепление умения читать произведения по ролям. 2 класс. Литературное чтение.
Цель: познакомить учащихся со сказкой В.Бианки «Заяц, Косач, Медведь и Дед Мороз»; закреплять знания о том, как зимуют звери и птицы; отрабатывать навыки чтения, учить читать в лицах, делить текст на части; развивать речь, память, наблюдательность; воспитывать любовь к природе, бережное отношение к животным.Моя родина, мій рід. Традиції мого роду.

1

Ознайомлення учнів з родинними традиціями, звичаями, розвиток усного мовлення;
формування в учнів загальнолюдських цінностей;
виховання в учив шанобливого ставлення до батьків, бабусь і дідусів, членів родини, до традицій, звичаїв і побуту українського народуМетодична розробка уроку з біології. Тема Вид. Видоутворення. Практична робота №8 Вид. Критерії виду.

0

дана методична розробка допоможе вчителеві біології, що викладає предмет у 11 класі (біохімічний профіль) для більш повного розкриття матеріалу з теми, що вивчається.Міні-підручник з англійської мови для 2 класу «ВЧИМОСЯ ЧИТАТИ»

0

Міні-підручник призначений для навчання читанню учнів молодших класів. Може бути використаний вчителями початкових класів, учнями гімназій, загальноосвітніх шкіл, які самостійно вивчають англійську мову, як другу мову.
У кожному уроці подаються вправи, які допомагають активізувати та закріпити вживання лексики, а також сформувати навички читання та контролювати розуміння прочитаного.Соціалізація дітей з вадами слуху в умовах інклюзивної моделі освіти

1

Перебуваючи в умовах інтернатного закладу або на вихованні у сім’ї, ці діти деякою мірою ізольовані від суспільства і позбавлені можливості вести повноцінний спосіб життя у відкритому середовищі, яке аж ніяк не відповідає їхнім особливим потребам. У них формується специфічне ставлення до себе та оточення, відбувається боротьба: хвороба й особистість, хвороба й інтелект, хвороба й емоції, хвороба й оточення.Контрольна робота 1 з теми "Координати на площині" для 9 класу

1

Контрольна робота 1 з теми "Координати на площині" для 9 класу деякі завдання взяті із комплексного зошита О. М. Роганін "Геометрія 9"2 клас, літературне читання, М.Вінграновський

1

Під час уроку учні знайомляться із творчістю М.Вінграновського і ведуть бесіду щодо значення його віршів.
«Перша колискова»
У ході бесіди діти повинні дійти висновку, що у цьому світі непросто жити, але є найрідніші люди, що завжди захистять і допоможуть, і є рідна земля Україна, яка подарує хліб і до хліба, з якою ти будеш вільним і якій треба подякувати за щастя жити серед її прекрасного народу, і яку треба прославити у світі, тобто зробити так, щоб твоя зоря-доля стала високою.Навчальний посібник для студентів "English for Mechanics"

0

"English for Mechanics" навчальний посібник для студентів технікумів та коледжів, які навчаються за спеціальністю ремонт та обслуговування транспортних засобів. Поданий навчальний матеріал направлений на формування у студентів іншомовної професійної компетенції. Містить автентичні тексти, які охоплюють основні напрямки даної спеціальності, різноманітні вправи на розвиток монологічного та діалогічного мовлення, додаткові тексти для читання. Вправи передбачають поглиблену роботу студентів як на заняттях, так і під час самостійного опрацювання означеного матеріалу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі