Користувацький вхід

Підручники

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Микола Вороний . Коротко про письменника. «Євшан-зілля». Патріотичні почуття й толерантне ставлення до інших народів. ТЛ: ліро-епічний твір, поема.

0

Урок №
Тема уроку. Микола Вороний . Коротко про письменника. «Євшан-зілля». Патріотичні почуття й толерантне ставлення до інших народів.
ТЛ: ліро-епічний твір, поема.

Мета уроку:
- познайомитися з життєвим і творчим шляхом М.Вороного;
- опрацювати зміст твору «Євшан-зілля» та його історичну основу;
- ознайомитися з літературознавчими поняттями: «ліро-епічний твір», «поема»;
- співвідносити давноминулі події , описані в поемі, з сучасністю;
- виховувати шанобливе ставлення до рідного народу, патріотизм, толерантне ставлення до інших народів.Василь Симоненко – «лицар на білому коні» в українській літературі. «Лебеді материнства». Фольклорна основа поезії. Символічний зміст образу лебедів, романтичний пафос твору. ТЛ: ліричний герой

0

Урок №
Тема уроку. Василь Симоненко – «лицар на білому коні» в українській літературі. «Лебеді материнства». Фольклорна основа поезії. Символічний зміст образу лебедів, романтичний пафос твору.
ТЛ: ліричний герой

Мета уроку:ознайомити учнів із життєвим і творчим шляхом В.Симоненка; розкрити поняття з теорії літератури “ліричний герой”; проаналізувати поезію “Лебеді материнства”, звертаючи увагу на ідейно-художній та символічний зміст;Дієприкметник як особлива форма дієслова: загальне значення , морфологічні ознаки, синтаксична роль.

0

Тема. Дієприкметник
Дієприкметник як особлива форма дієслова: загальне значення , морфологічні ознаки, синтаксична роль.
Мета:дати поняття про дієприкметник як особливу форму дієслова (загальне значення, морфологічні ознаки, синтаксичну роль), учити відрізняти дієприкметник від прикметника, знаходити в реченні на основі вивчених ознак; розвивати навички аналізу мовних явищ, логічне мислення , мовлення; виховувати почуття доброти, порядності, терпимості в ставленні до людей.

Тип уроку: вивчення нового матеріалу.Урок української мови на тему «Корінь слова. Спільнокореневі слова й форми слова» 5 клас

0

Міністерство освіти і науки України
Відділ освіти, молоді та спорту Охтирської міської ради
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3
Охтирської міської ради Сумської області

Урок української мови на тему

«Корінь слова.
Спільнокореневі слова й форми слова»
5 клас

Підготувала вчитель
української мови та літератури
Малєжик І.М.

Тема уроку. Корінь слова. Спільнокореневі слова й форми слова.Конспект уроку англ мови 8 кл за підручником О.Карпюк(нова програма)

0

Конспект нестандартного уроку англ. мови. Форма проведення- Урок музичний салон.Проведено 4 форми роботи на уроці,міжпредметні звязки(музичне мистецтво.інформатика).урок з компютерною підтримкою-учні створювали презентації(творчі індивідуальні завдання).Це не тільки розвиток комунікативних навичок.але й естетичних смаків.творчості учнів.Розробка уроку з географії «Сезонні погодні умови. Метеорологічна служба. Дослідження 6. Прогнозування погоди за народними прикметами та порівняння з прогнозом в інтернет-джерелах, ЗМІ»

0

Конспект уроку для 8 класу. Містить багато цікавого матеріалу про небезпечні погодні явища в Україні. Підтверджено прогноз погоди народними прикметами і їх прогнозуванням.Активні методи навчання як один з оптимальних шляхів розвитку творчого потенціалу особистості на уроках математики в умовах соціалізації освіти

0

Теоретичне обґрунтування та практичне підтвердження необхідності використання активних методів навчання школярів математиці, як засобу їх творчої самореалізації у навчально – пізнавальній діяльності. Надані матеріали можуть допомогти викладачам математики 5 – 11 класів загальноосвітньої школи.Урок хімії на тему: "Періодична система хімічних елементів з позиції теорії будови атома".

0

Розробка уроку хімії на тему:: «Періодична система хімічних елементів з позиції теорії будови атома» запропонована в допомогу вчителю під час викладення матеріалу у 8 класі.Конспект інтегрованого уроку у 1-му класі

1

Конспект інтегрованого уроку у 1-му класі( математика, природознавство, трудове навчання).Країна Доброляндія

0

Вчити бути стриманими і доброзичливими, розвивати зв'язне мовлення, працювати над виразністю мовлення; визначення поняття добра в процесі спілкування, засвоювати моральні поняття через ігрову діяльність.
Викликати емоційну реакцію дітей, пробудити світ почуттів кожної дитини, включаючи їх в розумовий процес думання.
Поглиблювати уявлення вихованців про доброту - як про ціннісну якості людини. Удосконалювати комунікативні навички (вміння вислуховувати товариша, щиро висловлювати свою думку, проявляти доброзичливість до суджень інших людей).

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі