Користувацький вхід

Підручники

...

Обмежити пошук фільтруванням:



Інтегроване заняття для дітей раннього віку(3-й рік життя) з пріоритетом художньої літератури "Допоможемо казковим героям"

0

Узагальнити знання про зміст вивчених раніше казок «Колобок», «Курочка Ряба», «Ріпка»; залучати до відтворення змісту творів (за допомогою дорослого). Учити усвідомлювати вчинки героїв; емоційно відгукуватися на їх поведінку В формі співчуття, співпереживання, схвалення, засудження. Розвивати дрібну моторику, креативність, уміння знайти творчий підхід до розв’язання завдань, здатність здійснювати маленькі відкриття, відчуваючи задоволення від себе і своєї праці. Виховувати почуття співпереживання, турботи про інших, бажання допомогти.



Подорож до країни знань

1

Перевірити засвоєння дітьми програмового матеріалу, уміння уважно слухати, точно виконувати завдання, порівнювати, встановлювати взаємозв'язок між числом і цифрою; називати дні тижня, рахувати прямою та зворотньою лічбою до десяти, називати суміжні числа. Виявляти інтерес до логіко- математичної діяльності.
Перевірити вміння дітей знаходити звукові помилки у словах та виправляти їх; складати звукову схему слова; закінчувати речення, узгоджуючи іменники з дієсловами, записувати схему речення.



конспект уроку з інформатики у 4 класі

0

Конспект уроку інформатики у 4 класі на тему "Алгоритми з розгалуженням"



Узагальнення й систематизація вивченого з теми "Прислівник"

0

Тема уроку: Узагальнення і систематизація вивченого з теми «Прислівник»
Мета уроку: систематизувати та узагальнити відомості про прислівник;
формувати вміння правильно писати прислівники, визначати ступені
порівняння, розбирати за будовою, розвивати творчі здібності учнів;
виховувати почуття любові до рідної мови, почуття колективізму,
відповідальності
Хід уроку
І. Повідомлення теми і мети уроку
ІІ. Мотивація навчальної діяльності школярів
Читання вірша Д. Білоуса
Хто любить, той легко вчить
Якщо з українською мовою
В тебе, друже, не все гаразд,



Урок по темі "Множення одночлена на многочлен"

0

Урок засвоєння нових знань , навичок і вмінь з алгебри у 7 класі, на якому учні засвоюють нові дії з цілими виразами . З метою зацікавлення учнів своїм предметом , підвищення пізнавальної активності в ході пошуку партнерських форм і методів навчання, а також намагання надати емоційного забарвлення навчальному процесу , створення ситуації успіху використовую на уроках математики авторські поетичні хвилинки , рольові ігри .



Ознайомлення з творчістю Миколи Сядристого

0

Комбіноване заняття
Ознайомлення з навколишнім, малювання.
Старша група



Інструменти графічного редактора

0

Сформувати уявлення про інструменти графічного редактора та їхні властивості, значення властивостей; продовжити ознайомлення учнів з основними операціями малювання в графічному редакторі; вчити створювати малюнки в середовищі графічного редактора, використовуючи палітру кольорів; змінювати значення властивостей об'єктів; вдосконалювати уміння працювати з мишею.



ПОНЯТТЯ ПРО РЕЧЕННЯ. ОСНОВНІ ОЗНАКИ РЕЧЕННЯ. ПОДІЛ ТЕКСТУ НА РЕЧЕННЯ

0

Формувати знання учнів про сезонні зміни, що відбуваються в неживій та живій природі з приходом весни; формувати ключові компетентності:
→ уміння вчитися – уміння організовуватися до самостійного виконання завдання, доводити роботу до кінця;
→ загальнокультурної – дотримуватися норм мовленнєвої культури, зв’язно висловлюватися в контексті змісту;
→ соціальну – продуктивно співпрацювати з різними партнерами в групі, проявляти ініціативу;
вчити порівнювати, робити висновки; розвивати спостережливість, вміння бачити прекрасне в усьому, що нас оточує; виховувати любов до природи.



Екологічний проект чисте довкілля

0

Т е з и
Ми усі дуже добре знаємо, як поводитись, щоб не нанести збитку природі, і
багато говоримо про її захист. Але треба кожному почати з себе, душею
Людина виділяється від природи своїм розумом, щирим с Земля маленька
блакитна кулька у безодні Всесвіту. Земля подорожує джерельця і стрімкі
потоки, трави і дерева. Вона триває на собі океани, приймає дощі, сніги й
тумани. Земля - це дім, у якому ми живемо! Дім, частиною якого ми є! І ми
будемо себе у ньому поводити, залежатиме наше життя. Ми отримали у спадок



Використання творчості Т.Г. Шевченка на уроках літературного читання та української мови

1

2 клас
Звуки і букви
Коментовані диктанти.
Дивлюсь, аж світає.
Край неба палає.
Соловейко в темнім гаї
Сонце зустрічає.
Тихесенький вітер віє,
Степи, лани мріють,
Між ярами над ставами
Верби зеленіють.
(Т. Шевченко)
Зробити звуко – буквенну схему підкреслених слів.

Тече вода із – за гаю
та попід горою.
Хлюпочуться качаточка
поміж осокою.
А качечка випливає
з качуром за ними,
ловить ряску, розмовляє
з дітками своїми.
(Т. Шевченко)

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі