Користувацький вхід

Останні публікації

2023/2024

Обмежити пошук фільтруванням:Календарно-тематичне планування. 8 клас. Англійська мова (поглиблене вивчення). Підручник Калініна Л.В.

0

Календарно-тематичне планування. 8 клас. Англійська мова (поглиблене вивчення). Підручник Калініна Л.В. І семестрД/гра для фонетико-фонематичного розвитку "Що звучить?" (музичні інструменти)

0

Гра на розвиток фонетико-фонематичного мовлення.
Прослухай звуки і вгадай який музичий інструмент звучить.Презентація до уроку з української літератури в 5 класі за темою "Максим Рильський .Вірш"Осінь-маляр із палітрою пишною..."

0

Однією із важливих складових сучасної освіти є медіа-та інформаційна грамотність учнів. Оскільки використання інформаційного середовища для навчання повинно бути перш за все безпечним.Презентація до уроку з української літератури в 5 класі за темою "Максим Рильський .Вірш"Осінь-маляр із палітрою пишною..."

0

Однією із важливих складових сучасної освіти є медіа-та інформаційна грамотність учнів. Оскільки використання інформаційного середовища для навчання повинно бути перш за все безпечним.Робота з учнями з особливими потребами на уроках трудового навчання.

0

В статті описана методика навчально-трудова діяльність учнів з інтелектуальними порушеннями на уроці трудового навчання. Специфіка навчально-трудової діяльності учнів з порушеннями інтелекту полягає в тому, що вона повинна будуватися на основі самостійного використання набутою досвіду, засвоєння знань і вмінь, розвитку і корекції практичних умінь і навичок.Граматична таблиця "Квантифікатори в англійській мові"

0

Граматична таблиця "Квантифікатори в англійській мові" допоможе учням 5-7 класів розібратися з цим нелегким питанням. Рекомендую вчителям англійської мови використовувати таблицю на уроках.Шаблон індивідуального навчального плану для учнів, які навчаються за сімейною формою здобуття освіти

0

Авторська розробка шаблону індивідуального навчального плану для учнів, які навчаються за сімейною формою здобуття освіти. Розробка створена на основі діючих нормативних документів (2022-2023)Використання професійної лексики на уроках української мови. Короткий словник будівельних термінів

0

Сьогодні українська мова стає невід'ємною частиною професійної освіти. До майбутніх робітників ставлять високі вимоги, які полягають не лише в досконалих знаннях фаху, а й у високому рівні володіння професійним мовленням. Використання словника будівельних термінів сприяє швидкому засвоєнню спеціальних дисциплін, підвищує ефективність праці, допомагає орієнтуватися в реальній професійній діяльності та в ділових контактах. Отже, в основі праці робітника лежать не тільки кваліфікаційні уміння, а й його мовленнєва діяльність.«Моя професія- моя гордість»

0

Дана розробка вміщує досвід роботи майстра виробничого навчання з розвитку у дітей творчої уяви, пізнавальну активність, створювати ситуацію успіху, культуру поведінки, допитливість, спостережливість, трудову активність і працьовитість, виховувати цікавість до отримання нових знань, почуття гордості за обрану професію.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі