Користувацький вхід

2023/2024

Обмежити пошук фільтруванням:Тестування для учнів 11 класів до теми "Мистецтво іконопису" з предмету "Мистецтво"

0

Підсумкове тестування для учнів 11 класу до теми "Мистецтво іконопису" з предмету "Мистецтво". Тестування містить 11 запитань, кожна правильна відповідь оцінюється в 1 бал. Загальна кількість - 11 балів.Презентація до уроку з української мови "Вживання великої літери у власних назвах"

0

Очікувані результати: здобувач освіти вміє писати вивчені букви, склади та слова з ними; списувати речення; вміє орієнтуватися в сітці зошита, не виходити за межі робочого рядка, дотримується поля.
Формування ключових компетентностей:Конспект уроку " Вживання та написання великої букви в словах."

0

Мета: удосконалювати навичку письма; формувати уявлення про вживання великої букви; вправляти учнів у застосуванні великої букви під час записування власних назв; розвивати вміння складати і записувати речення; виховувати інтерес і турботливе ставлення до тварин, мотивувати дітей до навчання.
Очікувані результати: здобувач освіти вміє писати вивчені букви, склади та слова з ними; списувати речення; вміє орієнтуватися в сітці зошита, не виходити за межі робочого рядка, дотримується поля.Конспект заняття з екології з використанням іноваційних технологій (молодша група)

0

Тема: Подорож з матінкою Природою
Мета: формувати уявлення про тісний взаємозв`язок у природі . Підвести дітей до розуміння , що всьому живому на Землі потрібна вода і світло , закріпити назви кольорів , розвивати дрібну моторику. Стимулювати дитячу допитливість та зацікавленість у пізнанні природи , виховувати співчуття , любов до природи, бажання робити добрі справи , піклуватися про рослини і тварин .Урок «Місто Дорожніх Знаків»

0

Познайомити з історією виникнення дорожніх правил, навчити розрізняти дорожні знаки, повторити правила вуличного руху для пішоходів, розвивати вміння самостійно користуватись отриманими знаннями у повсякденному житті.Табличний процесор. Знайомство з Microsoft Excel

0

Конспект уроку "Табличний процесор. Знайомство з Microsoft Excel" для 6 класу НУШ.Розвага патріотичного змісту «Моя рідна Україна!»

0

«Моя рідна Україна!»
Мета: поглибити знання дітей про свою державу. У доступній формі продовжувати знайомити дітей з державними символами України, народними іграми та національними стравами. Розвивати пам’ять, увагу. Виховувати патріотичні почуття та повагу до нашої держави та всього українського народу.
Попередня робота: вивчення віршів та пісні «Ой у лузі», обговорення народних прислів’їв , гра «Компліменти Україні».Стаття "ВИКОРИСТАННЯ ФЛЕШ-КАРТКИ ЯК ОДНОГО ІЗ ДІЄВИХ ІНСТРУМЕНТІВ ДЛЯ ЗАПАМ’ЯТОВУВАННЯ АНГЛОМОВНОЇ ІНФОРМАЦІЇ"

0

Флеш-картки – це змістовні двосторонні зображення з певною інформацією у лаконічній формі. Їх використовують для запам'ятовування будь-яких відомостей шляхом систематичного повторення під час перегляду асоціативних малюнків з відповідним коротким текстом. Також картки можуть містити запитання і відповіді на них.
Головний принцип таких карток полягає у тому, що вони формують умови для активного запам'ятовування: один бік картки містить зображення чи запитання, а другий – правильну відповідь на нього.Контрольна робота "What's your school like?"

0

Контрольна робота з англійської мови для учнів 8 класу за темою "What's your school like?". Перед написанням контрольної роботи потрібно повторити слова з даної теми, назви приміщень, правила вживання модальних дієслів та підготувати творче завдання про школу/клас.«Я люблю свою Україну»

0

Виховний захід «Я люблю свою Україну»).Призначений для проведення змагань між учнями 8-10 класів, для зацікавлення учнів до вивчення предметів хімії та фізики.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі