Користувацький вхід

1 клас

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку з англійської мови "School things"

0

Відкритий урок з англійської мови для учнів 1 класу на тему "School things".
Мета:
Практична: Закріпити назви шкільного приладдя, повторити назви кольорів, рахувати до 10. Повторити вивчені мовні вирази знайомства та вітання. Формувати уявлення про мову,як засіб спілкування між людьми. Вчити описувати шкільне приладдя.

Розвивальна: Розвивати уміння усного мовлення, усні комунікативні вміння з опорою на наочність, вдосконалювати фонетику та артикуляцію звуків, розвивати мислення, увагу, пам’ять, навички говоріння.Свято " Прощавай, Букварику"

0

Свято проводиться з метою кращого згуртування учнівського і батьківського колективів, для заохочення дітей у подальшому мати бажання гарно навчатися у школі.Урок математики та англійської мови у 1 класі за темою: "Властивості предметів" (бінарний урок)

0

Бінарний урок з математики та англійської мови у 1 класі, який розкриває властивості предметів учнямУрок математики та образотворчого мистецтва у 1 класі за темою: "Поняття форма. Порівняльний аналіз форм. Круг. Багатокутники" (інтегрований урок)

0

Інтегрований урок з математики та образотворчого мистецтва у 1 класі,який формує поняття у учнів "форма", "круг", "багатокутники".Розробка позакласного заходу для учнів 1 класу

0

Розробка позакласного заходу для учнів 1 класу

" Friendship "Письмо великої букви С. Підготовчі гравічні вправи.

0

Урок побудований в цікавій ігровій формі.Використані цікаві відомості з енциклопедій.Урок з навчання грамоти у 1 класі. Тема. Звук [к], позначення його буквою «ка». Читання складів, слів. Словниково-логічні вправи.

0

Урок з навчання грамоти у 1 класі. Тема. Звук [к], позначення його буквою «ка». Читання складів, слів. Словниково-логічні вправи.
Мета: ознайомити учнів з новою буквою Кк, її звуковим значенням; вчити читати прості склади типу злиття та складні — типу ПГП; розвивати в учнів аналітико-синтетичні вміння; збагачувати словниковий запас учнів; виховувати уважність, любов до рідного слова, народної казки, шанобливе ставлення до праці, бережне відношення до хліба.
Обладнання. Картки для роботи в групах, зернинки з паперу, таблиці.Урок-екскурсія у 1 класі. Тема. Спостереження за осінніми змінами в неживій та живій природі.

0

Урок-екскурсія у 1 класі. Тема. Спостереження за осінніми змінами в неживій та живій природі.Письмова нумерація чисел 11-20.Доповнення рівностей.

0

Цікавий урок-подорож з математики на казковому кораблі з використанням презентації.Закріплення звукових значень букви "де".

0

Цікаво розроблений урок з читання в 1 класі,перекликається з відомостями з природознавства. Враховані вікові особливості учнів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі