Користувацький вхід

1 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Казка вчить, як на світі жити.Виховне заняття(із застосуванням казкотерапевтичного прийому)

0

Виховне заняття вчить знаходити у казці життєві уроки (за матеріалами книги Т.Зінкевич-Євстигнєєвої)

Розробка виховного заняття «Казка вчить, як на світі жити” (із застосуванням казкотерапевтичного прийому)Дидактичні матеріали для вивчення букв

2

Дидактичні матеріали створені за принципом кросворду "Знайди слово". Розроблені для кожної букви. Послідовність літер згідно букваря Захарійчук М.Д.
Перші кросворди виконуються фронтально. Коли діти матимуть навички роботи з такими завданнями, можна пропнувати для парної та індивідуальнї роботи.
Дидактичні матеріали сприяють ефективному і швидкому засвоєнню літер, виробленню навичок читання, викликають цікавість до процесу читання, розвивають увагу.Комплекс тренінгів з літературного читання для учнів початкової школи

1

публікація містить комплекс тренінгів з літературного читання для учнів початкової школиІгри та вправи для розвитку мовлення дітей початкової школи

0

дана публікація допоможе вчителю початкової школи урізноманитнити мовну практику дитиниБатьківські збори №1

1

Виховуємо разом
Перше батьківські збори для батьків першокласників
На дошці напис
«Бути готовим до школи - не означає вміти читати, писати і рахувати.
Бути готовим до школи - значить бути готовим всьому цьому навчитися ».
Венгер Л.А.
Мета батьківських зборів:
Створення умов для включення батьків майбутніх першокласників в процес підготовки дитини до школи.
Завдання:
• Ознайомити батьків один з одним.
• Ознайомити з труднощами адаптації дитини до школи і дати рекомендації по даній темі.
• Озброїти практичними порадами та рекомендаціями з підготовки дитини до школи.

Хід зборів.Україна на карті Європи

2

Конспект першого уроку для учнів 1 класу у 2017-2018 навчальному роціЗакріплення звука [E], букви «Е»

0

Закріплення звука [E],
букви «Е».Формування
аудіативних умінь за
змістом карпатської
легенди.Розробка уроку з предмета «Навчання грамоти. Письмо» для 1 класу «Письмо малої букви л «ел». Підготовчі графічні вправи. Написання складів і слів із буквою л»

0

Робота з краснопису починається з навчання письма, і її мета та задачі пов'язані з формуванням навику письма в цілому. Запропонована схема, за якою проводяться уроки навчання письма. Мета уроку: вчити учнів писати малу букву "л", поєднувати з іншими буквами, вдосконалювати навички звукового аналізу слів, розвивати мовлення учнів і виховувати охайність та увагу.Використання проектної технології в початкових класах на уроках мови

1

Метод проектів є однією з інноваційних педагогічних технологій, що відповідає вимогам Національної доктрини розвитку освіти щодо переходу до нового типу гуманістично-інноваційної освіти, коли увага переноситься на процес набуття школярами знань, умінь, навичок, життєвого досвіду, які трансформуються в компетенції.
Мета проекту: розвиток творчого мислення, формування дослідницької діяльності учнів, логічне застосування навчальної інформації, здатність до рефлексії та самооцінки." З словами ввічливими знайся, будь чемним і не зазнавайся"

0

Виховна година спрямована на виховання та запам'ятовування дітьми ввічливих слів, їх використання у повсякденному житті.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі