Користувацький вхід

1 клас

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок навчання грамоти в 1 класі

0

Урок навчання грамоти знайомить учнів з новою буквою, її звуковим значенням. На уроці використані ігри, вправи "Настрій", "Мікрофон".Комунікативні ігри

0

У збірнику вміщені ігри та вправи, які допомагають побудувати уроки навчання грамоти таким чином, щоб вони проходили весело, цікаво, щоб найскладніші теми діти засвоювали у процесі гри, не помічаючи творчого напруження, а також сприяли розвитку комунікативних вмінь учнів.Буклет "Проблема адаптации первоклассников в школе. Режим дня школьника"

1

Памятки для родителей первоклассников "Как сделать зарядку любимой привычкой ребёнка", "Как проводить оздоровительные минутки", "Примерный вариант режима дня первоклассника".Урок-проект

0

В конспекті уроку описано дослідження учнів 1 класу про своїх домашніх улюбленців - котиків.Праздник Букваря

0

Встановлення межпредметних зв'язків (російська, українська, англійська мови), формування та розвиток мовних навичок учнів.Розробка уроку навчання грамоти «Звук [ж]. Позначення його буквами Ж, ж («же»)»

1

Метою уроку є ознайомити учнів з буквою, її назвою та звуковим значенням; вчити правильно артикулювати звук, читати склади, слова з буквою «же»; збагачувати словниковий запас учнів, формувати мовленнєві уміння; розвивати увагу, мислення, фонематичний слух, зв'язне мовлення, пізнавальний інтерес, спостережливість; виховувати гуманні почуття, бережне ставлення до природи, прагнення охороняти її, бути їй другом.Навчання грамоти (читання).

0

Урок з використанням інноваційних технологій, який допоміг закріпити вміння учнів читати склади, слова і текст з буквосполученням "дз". Збагатив словниковий запас та виховував в дітей любов до птахів і бажання їм допомогти.Календарно-тематичне планування з математики (за системою розвивального навчання Ельконіна-Давидова )

0

Календарно-тематичне планування з математики у 1 класі
(за системою розвивального навчання Ельконіна-Давидова )
План складено програмою з математики (система розвивального навчання Ельконіна-Давидова) 1-4 класи. – Харків: ННМЦ «Розвиваюче навчання», 2012.
Підручник:Захарова Г.М. Підручник-зошит до навчальної програми з математики за системою розвивального навчання для 1-4 кл.- Харків: ННМЦ «Розвивальне навчання», 2016Закріплення знань про звукові значення букв Т, т.

0

Навчання грамоти
1-Б клас

Тема Закріплення знань про звукові значення букв Т, т [те], розвиток мовлення на тему «Театр», формування аудіативних умінь за змістом тексту «Театр».
Мета Закріплювати знання учнів про звукові значення букв Т, т «те»;
удосконалювати уміння читати склади, слова, речення з вивченими літерами;
збагачувати словниковий запас учнів.
Розвивати зв’язне мовлення, мислення, фонематичний слух, аудіативні уміння, уміння спілкуватись у малих групах.
Виховувати естетичні почуття, бажання пізнавати нове.Методичний посібник «Дидактичні вправи для усного рахунку в 1 класі на уроках математики та в позаурочний час»

1

Збірка містить ДИДАКТИЧНІ ВПРАВИ
ДЛЯ УСНОГО РАХУНКУ В 1 КЛАСІ
НА УРОКАХ МАТЕМАТИКИ ТА В ПОЗАУРОЧНИЙ ЧАС

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі