Користувацький вхід

1 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Додавання і віднімання в межах 10

0

Мета: вчити складати приклади на додавання за малюнками, записувати їх і розв’язувати, закріплювати вміння використовувати терміни «доданок», «сума». Розвивати логічне мислення, математичне мовлення. Виховувати уважність, старанність, інтерес до предмета та пізнавальний інтерес до підводного світу.Урок інтегрованого курсу "Я досліджую світ" у 1 класі "Винаходи людства".

0

Урок інтегрованого курсу " Я досліджую світ" у 1 класі " Винаходи людства".Урок інтегрованого курсу "Я досліджую світ" у 1 класі "Як живуть тварини восени?"

0

Урок інтегрованого курсу " Я досліджую світ" у 1 класі " Як живуть тварини восени? "Розробка до STEM проєкту "Подорожуємо космосом"

0

Ця розробка допоможе вчителю разом з учнями здійснити віртуальну подоро космосом та виготовити спільну аплікацію.Як впізнати осінь ?

1

Розробка уроку з інтегрованого курсу " Я досліджую світ" . 1 клас.Додавання і віднімання чисел у межах 20. Задачі на різницеве порівняння

0

Розробка уроку з математики для 1 класу на тему «Обчислення в межах 20. Задачі на різницеве порівняння». Мета уроку в ігровій формі закріпити вміння додавання і віднімання в межах 20 та розв’язувати задачі на різницеве порівняння.ЯДС

1

Цей матеріал може використовуватися на уроках ЯДС - 1 клас. Тиждень 22. Транспорт. Тема: "Для чого потрібні правила дорожнього руху?"
Матеріал пояснює чому потрібно дотримуватися правил дорожнього руху.Здоров’я - найбільше багатство у світі

0

В ігровій та пізнавальній формі закріплювати знання дітей про здоровий спосіб життя; формувати навички особистої гігієни.Тренажер "Читання з цеглинками LEGO"

0

Презентація з цеглинками LEGO створена для учнів першого класу. Працюючи з тренажером учні удосконалюють навички правильного, свідомого, виразного, швидкого читання. Читання допомагає розширити словниковий запас, розвиває мовлення, критичне мислення.Словникова робота на уроках читання перший клас. Приголосні

0

Словникова робота на уроках української мови в початкових класах є однією зі складових різноманітної роботи з розвитку мови учнів. Оволодіння словниковим складом літературної мови стає необхідною умовою вивчення учнями української мови: її орфоепії, орфографії, граматики, правильного слововживання і зв'язного мовлення взагалі.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі