Користувацький вхід

Останні публікації

1 клас

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Відкритий урок з англійської мови на тему:"День народження"

0

Узагальнюючий урок - свято з використанням ІКТ(за підручником Несвіт)У колі друзів

0

Виховна година пройшла цікаво.Діти дізналися ,що означає ім’я однокласника.Кожен з дітей намалював портрет себе і розповів про своє ім’я .Потім учні грали в ігри.Після кожної гри розповідали ,що вони відчували.Діти усвідомили значимість дружнього колективу.Число і цифра 1.Написання цифри 1.

0

Урок проведено цікаво та змістовно.Діти навчилися писати цифру 1.
Використані різноманітні форми та методи робити.Вправи були в ігровій формі.Діти засвоїли матеріал.Письмо великої букви С.Підготовчі графічні вправи.

0

Урок був змістовний,цікавий,з використанням різноманітної наочності.Використані цікаві форми роботи,діти були активні з захопленям писали вправи,читали,грали в ігри.Закріплення звукових значень букви "де".

0

Урок був цікавий .змістовний.Проведений в ігровій формі.Діти добирали слова на цю літеру,визначали позицію цієї букви.Відгадували загадки,кросворди,ребуси.Читали склади на цю літеру.Склад числа 4.Чотирикутник.Розпізнавання геометричних фігур.

0

Урок проведено цікаво.Використовувалися різні прийоми,форми та методи.Діти з цікавістю розглядали геометричні фігури.В ігровій формі повторили склад чисел.Всі були задоволені.Задачі на знаходження остачі.Вправи на засвоєння таблиць додавання відніманння числа 3.Побудова відрізків.

0

Урок проведений згідно методичних вимог.Використання різноманітні форми роботи.Діти працювали в групах парах.Навчилися будувати відрізки.Використано багато різноманітної наочності.Робоче місце першокласника

0

На уроці діти познайомилися з правилами оформлення та збирання свого робочого місця.Всі були задіяні,активно працювали.Задоволенням грали в ігри на уроці.Витинанка.Витинанка як вид художньої роботи з папером.

0

Урок проведено цікаво,змістовно.Використано багато наочності.Діти активно працювали на уроці.Був взаємозвязок з іншими предметами.Працювали в парах та групах."В здоровій сім’ї - здорова дитина"

0

Свято проведено дуже весело,цікаво.Використано було багато ігор,загадок,прислів’їв.Діти були жваві,активні,зацікавлені.Вивчили багато рухливих ігор.Здобули багато нової інформації про родину та здоров’я.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі