Користувацький вхід

1 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Навчальний проект За що подякувати Букварику

0

Запропонований сценарій можна використати під час підготовки до свята Букваря. Він містить вірші, пісні, сценки. Водночас дітям було цікаво працювати над проектом, поділившись на групи. Все залежить від підготовленості класу.Сценарій «Свята урожаю»

0

Сценарій " Свята урожаю" проведений в 1 класі до дня Урожаю«Букварику, прощай!»

0

Свято для учнів 1 класу.
Його мета вчити дітей виразно декламувати вірші, формувати інтерес до читання, забезпечити потреби особистості у творчій самореалізації; сприяти всебічному інтелектуальному, духовному розвиткові учасників свята; формувати вміння діяти злагоджено. Розвивати акторські здібності, уяву, вміння фантазувати. Виховувати у дітей любов до книги, дружні стосунки, родинні почуття; виховувати любов до України, мови.Урок математики в 1 классе. Счет в пределах 10

0

Сложение и вычитание чисел в пределах десяти, решение и составление задач и уравнений, сравнение выражений, распознавание геометрических фигурКлючик від бібліотеки (виховний захід)

0

Розробка виховного заходу містить правила поводження з підручником та художньою книгою, з якими ознайомлюють учнів казкові герої.Мандрівка на загадковому та казковому потязі (бібліотечний урок)

1

Розробка містить цікаві матеріали:загадки про казки, інсценізація казки, малюнки до казок.Урок читання 1 клас

0

Закріплення звука [ш] букви Шш («ши»). Опрацювання вірша Т.Коломієць «Колосок»,казки В.Орлова «Пригоди Каштанчика». Продовження роботу над засвоєнням букви ш, звука [ш]. Формування у дітей навичок виразного і свідомого читання зв’язного тексту. Розвивання усного мовлення творчих здібностей, фантазії,пам'яті,уваги. Збагачування словникового запасу учнів. Виховання у дітей дбайливого ставлення до природи.Урок з природознавства в 1 класі." Хто такі риби?"

0

Мета даної розробки :Ознайомити учнів з істотними ознаками риб, з особливостями їх будови. Формувати уявлення учнів про різноманіття навколишнього середовища. Розвивати вміння аналізувати, порівнювати й узагальнювати отримані знання.Навчання грамоти Буква Дд. Парк на пустирі

0

Розробка уроку з навчання грамоти з презентацією на тему: "Буква Дд. Опрацювання тексту "Парк на пустирі.""Що головне на карті України" (урок у 1 класі)

0

Урок з природознавства розроблено за STEM освітою, яка передбачає групову роботу учнів, під час конструювання , математичного обчислення, образотворчого мистецтва, пошуків, учні самостійно роблять висновки , пізнають нове. Дітям було цікаво.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі