Користувацький вхід

1 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Хай в серці кожної дитини живе любов до України

0

Поглибити знання учнів про Україну; розвивати творчі задатки школярів, цікавість до рідного краю ; виховувати патріотів держави, повагу до її символів, бажання стати гордістю своєї БатьківщиниІНТЕГРОВАНИЙ УРОК У 1 КЛАСІ НА ТЕМУ: «ОСІНЬ – ЩЕДРА ГОСПОДИНЯ!»

0

Інтеграція уроків: розвиток зв’язного мовлення, навчання грамоти (читання, письмо), образотворче мистецтво.
Це нестандартна форма організації навчальної діяльності, яка відрізняється чіткістю, компактністю, стислістю, великою інформативною місткістю тематичної інформації, що використовується на уроці.Година спілкування на тему:"Професій різних є багато, школярикам про них слід знати"

0

Година спілкування на тему:"Професій різних є багато, школярикам про них слід знати"Звук [п], позначення його буквою «пе» (розробка уроку навчання грамоти)

0

вивчити букву "п", вчити правильно вимовляти звук п та виділяти його в словахДовідничок-помічничок: "Вчись вчитись. Перший раз у перший клас"

0

Посібник містить поради, заповіді школяра, правила етикету, тренувальні вправи, пам’ятки, які допоможуть адаптації учнів першого класу до навчання в школі.
Довідник призначений для учнів, батьків і вчителів початкових класів.Спортивне свято «Тато, мама і я – спортивна сімʼя»

0

Мета даного уроку удосконалювати рухові вміння та фізичні якості дітей; забезпечити відповідну рухову активність. Учити дотримуватись правил гри в іграх, естафетах. Розвивати інтерес до фізичної культури та спорту, розуміння значення спорту в житті людини. Виховувати в дітей почуття дружби, колективізму, взаємовиручки. Формувати колектив класної родини.Урок на тему: "Харчування і здоров'я"

0

Даний урок допоможе якнайкраще ознайомити учнів 1 класу із значенням харчування для росту й розвитку людини, розширить уявлення дітей про роль харчування для здоров'я, а також навчить їх правильно харчуватися, розпізнавати шкідливі та корисні продукти та напої.План-конспект інноваційного уроку "Правила гігієни. Естафети. Рухлива гра "Хвостики". Вправи для розвитку уваги"

0

Інноваційний урок фізичної культури з використанням новітніх технологій. Сприяє розвитку уваги, спритності, швидкості."Стежкою добра"

0

ВИХОВНА ГОДИНА У 1 КЛАСI
ТЕМА: «СТЕЖКОЮ ДОБРА»
МЕТА: вчити дiтей вiдчувати i бачити добре та погане в свiтi;розвивати почуття толерантностi,умiння узагальнювати, робити висновки, прищеплювати добрi та людськi якостi:спiвчуття,милосердя,любов до людей i природи;розширювати кругозiр учнiв.
Обладнання :роздатковий матерiал: «Правила добра», «дерево добрих справ», деталi для виготовлення коллажу.
Тип уроку: урок –подорож
Хiд урока
I.Органiзацiя класу.
ВЧИТЕЛЬ:
Треба всiм нам привiтатись:Добрий день!
Дружно весело сказати : Добрий день!Урок природознавства: "Що таке гірські породи? Дослідницька лабораторія."

0

Нестандартний урок з природознавства: дослідницька лабораторія дає можливість розгорнути дослідницьку діяльність першокласників навколо теми "Гірські породи"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі