Користувацький вхід

1 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:«Практична знахідка : «Useful Case for NUS Teachers»

0

Кашеварова О. В., Божко Т.О.
«Практична знахідка : «Useful Case for NUS Teachers»– Соледар: Соледарська загальноосвітня школа І-ІІI ступенів №13 Соледарської міської ради Донецької області; Соледар: Параскавіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Соледарської міської ради Донецької області; 2020. –12 с.Логопедичне заняття з розвитку мовленнядля дітей з системним недорозвиненням мовлення легкого ступеню. Тема: «Зима. Звук «С»

0

Мета: збагачувати словник по темі "Зима", систематизувати знання дітей про зимові явища; закріплювати в мові правильне вживання прийменників за, перед; формування іменників зі зменшено-пестливими суфіксами, стимулювати розумову і мовленнєву активність, вчити дітей працювати спільно, допомагати один одному; розвивати мимовільну пам'ять, мислення, фонематичні процеси, координацію руху."Бог піклується про світ"

0

Урок відповідає навчальній програмі НУШ.Тема уроку "Бог піклується про світ". Супроводжується учительською комп’ютерною презентацією PowerPoint, руханками, іграми, що значно підвищує інтерес учнів до навчання.Конспекти занять соціально-побутового орієнтування для дітей з інтелектуальним порушенням (1 клас)

0

Соціально-побутове орієнтування дітей з інтелектуальними порушеннями істотно ускладнене в силу обмеженості їх пізнавальної діяльності, емоційно-вольової сфери, тощо. З великим трудом ними засвоюються навички орієнтування у суспільному житті: вміння користуватися громадським транспортом, навички спілкування, використання табличок, покажчиків, навички поведінки в магазині та інших громадських місцях.Презентація до уроку з української мови у 1 класі "Букви Вв Письмо малої букви в. Текст- розповідь"

0

Презентація до уроку з української мови у 1 класі "Букви Вв Письмо малої букви в Текст- розповідь". Буде корисна для проведення уроку.Animals. My pets.

0

Тема: Тварини. Мій домашній улюбленець.
Мета:
• Навчальна: активізувати лексику попередніх уроків; увести модальне слово can; вчити учнів складати короткі висловлювання, ставити запитання та відповідати на них; повторити літери алфавіту.
• Розвиваюча:розвивати фонематичний слух; розвивати навички діалогічного мовлення; формувати вміння розрізняти звук і літеру.
• Виховна:виховувати командний дух та вміння ефективно співпрацювати під час роботи в парах, виховувати любов до природи.Спостерігаємо за домашніми улюбленцями

0

Конспект уроку "Я досліджую світ"створений за програмою Савченко О. Я. в умовах дистанційного навчання для учнів 1 класу НУШ. До конспекту додаються посилання для самоперевірки та самоосвіти з різних інтернет - ресурсів та додатки для доповнення та удосконалення конспекту уроку.План-конспект уроку з інтегрованого курсу "Я досліджую світ"

0

План –конспект уроку з мультимедійною підтримкою включає в себе ранкову
зустріч, використання цеглинок Лего, презентацію про матеріали, які людина використовує в житті, роботу в групах, інтерактивні вправи, ігри, фізкультхвилинку та рухливі вправи. На уроці діти проводять досліди, під час яких знайомляться з властивостями штучних матеріалів.
На етапі закріплення діти виконують творчу роботу: аплікацію будинку з використанням природних і штучних матеріалів.
Виховний аспект уроку: бесіда про ощадливе використання природних багатств, про важливість не засмічувати природу.Письмо рядкової букви к («ка»), складів та слів із нею.

0

Мета: вчити учнів писати рядкову букву к («ка»), склади, слова з нею, поєднувати її з вивченими літерами; продовжувати формувати вміння аналізувати складові елементи, порівнювати з вивченими літерами, виробляти навички звуко-складових моделей слів; збагачувати словниковий за¬пас дітей; розвивати мовлення, вміння зіставляти графічну форму друкованих i рукописних букв; дрібну моторику; виховувати старанність під час письма.Урок природознавства

0

Тема. Вода. Значення води в природі

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?
Методичні рекомендації
5%
Розробки уроків
21%
Контрольні роботи
24%
Олімпіадні завдання
8%
Тести ЗНО
7%
Розробки позакласних заходів
5%
Календарне планування
23%
Інші матеріали
6%
Загальна кількість голосів: 19977

Останні коментарі