Користувацький вхід

1 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Ранкові зустрічі на тему "Зима"

0

Ранкові зустрічі, які допоможуть вчителю сформувати у дітей такі цінності, що стануть основою для створення відповідальної та дбайливої спільноти, навчать школярів взаємної поваги та позитивного ставлення одне до одного, сприятимуть формуванню цілісного колективу.Підготувати дітей до робочого дня, створення позитивну атмосферу.Урок зі всесвіту

0

Земля. Форма землі. Обертання Землі навколо осі. Зміна дня і ночі
Ознайомлення учнів з формою Землі та обертанням Землі навколо своєї вісі як причиною зміни дня і ночі; формування вміння аналізувати, робити висновки, встановлювати причинно-наслідкові зв'язки між рухом Землі і зміною дня і ночіУрок з математики

0

Фігура. Геометрична фігура. Точка. Рух точки в одному напрямку. Пряма. Взаємне розміщення точок на прямій. Промінь. Кут. Вершина та сторони кута. Відрізок. Точки на відрізку. Крайні точки відрізка.
Ознайомлення учнів з геометричними поняттями — точка, пряма, промінь та новою геометричною фігурою — кутом, навчити розрізняти їх.Свято майбутніх першокласників

0

Свято майбутніх першокласників
Під веселу дитячу музику першачки проходять до залу
та займають місця
Ведучий: Ось у залі всі зібрались.
Так гарно всі приготувались.
І гості вже, напевно, ждуть,
Коли ж, нарешті, розпочнуть?
Ну, що ж, всідайтесь всі зручніше,
І не шуміть, сидіть…тихіше…
Але перш ніж почати наше свято нам треба познайомитись.
А зараз підійміть руки тільки дівчатка.
Підніміть руки тільки хлопці.
Підніміть руки ті, кому подобається сьогоднішня погода.Розробка інтегрованого уроку математики і природознавства для 1 класу "Переставна властивість дії додавання. Птахи." з презентацією до уроку.

0

Відмінність інтегрованого уроку від традиційного полягає саме в тому, що предметом вивчення (аналізу) на такому уроці виступають багатопланові об'єкти, інформація про сутність яких міститься в різних навчальних дисциплінах, широка палітра у використанні міжпредметних зв'язків при різнобічному розгляді однопланових об'єктів, своєрідна структура, методи і прийоми, які сприяють його організації і реалізації поставлених цілей.Підбірка завдань для активізіції лексичного матеріалу

0

Підбірка завдань для активізації та систематизації лексичного матеріалу для 1 класу НУШ. Матеріал зібрано згідно програми.Вихоний захід "Фантастична казка"

0

Вид заходу: фантастична казка
Ідея: боротьба добра і зла ( розуму і неуцтва).
Місце дії: Казкова школа (тому тут присутні такі казкові персонажі, як Попелюшка, Кіт у чоботях, Дюймовочка та інші).
Сюжет: напад на країну Розумників прибульців-неумільців.
Розвиток дії: прибульці-неумільці захотіли залишитися у Казковій школі і навчатися у Розумників мудрості.Виховний захід "Будь обережним на дорозі!" (1-2 клас)

0

Мета: перевірити в учнів знання правил дорожнього руху, познайомити з новими правилами; з'ясувати, як учні засвоїли правила безпеки руху велосипедистів, як зрозуміли основні вимоги до руху велосипедистів; дотримуватися безпеки на дорозі і в транспорті; учити поважати правила дорожнього руху; розвивати пам'ять, логічне мислення, уміння міркувати і висловлювати власну думку; виховувати почуття відповідальності за власне й чуже життя і здоров'я.
Обладнання:загадки, посібник «Правила дорожнього руху України», ілюстрації дорожніх знаків,світлофор,ноутбук.Урок "Перший раз у перший клас"

0

Розробка першого уроку з української мови в 1 класі з теми «Перший раз у перший клас». Розширити й уточнити уявлення учнів про школу, її значення в житті кожної людини, створити святковий мікроклімат в класі для знайомства дітей, розпочати згуртування колективу, познайомити з правилами поводження на уроці, розвивати пізнавальні інтереси, здатність до роботи в колективі, виховувати товариські відносини між дітьми, любов до рідної школи, бажання постійно здобувати знання.Розробка уроку з української мови для учнів 1 класів з теми: «Звук [п]. Позначення його буквами П, п («пе»)»

0

Розробка уроку з української мови для учнів 1 класів з теми: звук [П].Позначення його буквами П, п ("пе").

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі