Користувацький вхід

Останні публікації

1 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Додавання і віднімання чисел 0, 1, 2 (презентація)

0

Презентація до уроку "Додавання і віднімання чисел 0, 1, 2"Математична розминка з Лего (презентація)

0

Мета: закріплювати вміння учнів додавати та віднімати числа у межах 10; закріплювати навички усної лічби; розвивати логічне мислення, піднімати емоційний настрій через використання ігрових моментів та сюрпризних моментів; виховувати цікавість та інтерес до успіхів у математиці.Додавання і віднімання чисел 0, 1, 2.

0

Очікувані результати: на основі практичних вправ розглядає випадки додавання і віднімання 0, 1,2.Свято для першокласників «Мій Букварик».

0

Створювати святковий настрій, покращувати психологічний стан учнів; формувати навички правильного читання, збагачувати словниковий запас, розвивати зв’язне та діалогічне мовлення, підтримувати інтерес до ігрових вправ зі словом; закріплювати знання стосовно геометричних фігур, сприяти розвитку умінь і навичок додавання, віднімання чисел; розвивати фонематичні процеси, мовне дихання, пам’ять, увагу, мислення; сприяти розвитку просторових уявлень; розвивати пізнавальний інтерес до навчання, до рідного слова, привчати дітей діяти узгоджено, розвивати творчі здібності, артистизм, виховувати впевнеУ країні Емпатії немає місця булінгу

0

Психологічне здоров’я дітей залежить від соціально-економічних, екологічних, культурних, психологічних і багатьох інших факторів. Дитина як сама чутлива частина соціуму піддається різноманітним негативним впливам. Невпевнені, з високим рівнем тривожності, ускладненими емоційними перУ результаті навчання очікується поглибити знання дітей про духовний зміст слів ввічливості, вчити підтримувати діалог. Закріпити уявлення дітей про доброту, гуманність, щирість, емпатійність, як важливі якості людини та людських взаємин; про справедливість, як здатність правильно оцінювати вчинки людей.Прощавай, букварику!

0

Мета. Вдосконалювати навички виразного читання віршів напам’ять, розвивати зв’язне мовлення; підвести дітей до розуміння важливості читання, як процесу розширення кола знань; виховувати почуття прекрасного, естетичні смаки.Добірка дидактичних матеріалів на подолання мовних недоліків

0

Ці види роботи сприяють навчанню і закріпленню навички читання, стимулюють розвиток уяви і фантазії, мислення і мовлення, сприяють збагаченню лексики дітей.Абетка в скоромовках

0

Заучування скоромовок і чистомовок допоможе навчитися правильно вимовляти звуки. Забавлянки та веселинки викличуть у дітей щиру усмішку, задоволення, захоплення.Підсумки навчального року – «Перегортаючи сторінки…»

0

Підсумкові батьківські збори у 1-ому класі НУШ на яких застосовується педагогіка партнерства.Виховна година - квест " В гостях у природи "

0

Виховна година - квест " В гостях у природи "

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі