Користувацький вхід

Останні публікації

1 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Мій найкращий друг-безпечний рух

0

Вчити дітей розрізняти дорожні знаки; уважно слухати дорослого та свого товариша; відповідати на запитання. Закріпити знання дітей про значення світлофора, правила дорожнього руху.
Розширити знання дітей про вулицю та дорогу.
Розвивати навички зв’язного мовлення, увагу, пам'ять, мислення.
Формувати прагнення до збереження здоров'я власного та здоров'я інших людей; створити доброзичливу атмосферу.
Виховувати в дітей почуття відповідальності, бути уважним, спостережли-вим, обачним; виховувати бережливе ставлення до свого життя.Урок з Я досліджую світ на тему "Привіт,театре! Види театрів"

0

Урок з Я досліджую світ,розроблений для 1 класу НУШКалендарне планування корекційної роботи з учнями, що мають порушення формування навичок письма та читання

0

Календарне планування корекційної роботи логопеда з учнями, що мають порушення формування навичок письма та читання на фоні легкого ступеня розумової відсталості . 1 клас, інклюзивна форма навчання.Майстер-клас на тему "Ми - першокласники! Це класно!"

0

Дана публікація містить матеріал, який можна використвувати для проведення майстер-класу під час посвяти в першокласники.Майстер-клас на тему "Свято осені"

0

Дана розробка майстер-класу містить матеріал, який може використовуватись для першокласників під час вивчення інтегрового курсу "Я досліджую світ".1 клас.Конспект уроку математики.Урок- подорож до Лапландії.

1

1 клас. Урок математики(урок- подорож до Лапландії)

Тема уроку:Обчислення значень виразів.Задачі.Розпізнавання геометричних фігур.
Мета уроку: Закріпити вміння учнів додавати й віднімати у межах 10; вправляти у розв’язуванні задач; вдосконалювати обчислювальні навички; розвивати математичне мовлення, логічне мислення; виховувати культуру письма, інтерес до навчання.урок математики в 1 класі за проектом "Росток"

0

Тема. Число 7. Склад числа 7. Додавання і віднімання в межах 7.
Установлення взаємозв’язку між цілим та його частинами.Повторюємо числа 1-7. Порівняння чисел. Співвіднесення схем і виразів за малюнками.

0

Тема: Повторюємо числа 1-7. Порівняння чисел. Співвіднесення схем і виразів за малюнками.
Мета. Формувати в учнів уявлення про сутність додавання і віднімання, учити складати рівності на додавання та віднімання. Актуалізувати знання складу чисел 1-7. Розвивати логічне мислення, увагу, пам’ять.ІГРОВІ ЗАВДАННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ МОВЛЕННЯ І МИСЛЕННЯ ДІТЕЙ СЬОМОГО РОКУ ЖИТТЯ ДО ЛЕКСИЧНОЇ ТЕМИ "ТРАНСПОРТ"

0

У запропонованому матеріалі «Ігрові завдання для розвитку мови і мислення дітей до лексичної теми "Транспорт" узагальнено досвід роботи автора з питань подолання фонетичного, фонетико-фонематичного, загального недорозвитку мовлення дітей.
Ігри сприяють розвитку мови і мислення дітей, збагачують словниковий запас, вчать спостерігати, зіставляти, класифікувати, порівнювати, складати складні синтаксичні конструкції, описувати предмет, розвивати кмітливість, допитливість, вчать узагальнювати, сприяють формуванню граматичних категорій, викликають позитивні емоції.ІГРОВІ ЗАВДАННЯ ДЛЯ РОЗВИТКУ МОВЛЕННЯ І МИСЛЕННЯ ДІТЕЙ СЬОМОГО РОКУ ЖИТТЯ ДО ЛЕКСИЧНОЇ ТЕМИ "ПОСУД"

0

У запропонованому матеріалі «Ігрові завдання для розвитку мови і мислення дітей до лексичної теми "Посуд" узагальнено досвід роботи автора з питань подолання фонетичного, фонетико-фонематичного, загального недорозвитку мовлення дітей.
Ігри сприяють розвитку мови і мислення дітей, збагачують словниковий запас, вчать спостерігати, зіставляти, класифікувати, порівнювати, складати складні синтаксичні конструкції, описувати предмет, розвивати кмітливість, допитливість, вчать узагальнювати, сприяють формуванню граматичних категорій, викликають позитивні емоції.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі