Користувацький вхід

1 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект заняття "Бісерні фантазії"

0

познайомити учнів з відомостями про історію виникнення та розвиток бісероплетіння; - створити атмосферу активної пізнавальної діяльності учнів; - розвивати фантазію, творчу уяву, вміння співпрацювати під час групової роботи; - формувати вміння та навички використовувати різні види та способи бісероплетіння під час виготовлення виробу;
- виховувати дружелюбність, повагу, пріоритет творчості, естетичний смак.Тематичний день "Ігри" у 1 класі НУШ

0

Конспект інтегрованого заняття у 1 класі містить компоненти уроків з фізичної культури, математики, навчання грамоти, курсу "Я досліджую світ", об'єднані єдиною темою дня. Матеріал розроблено за вимогами методики НУШ, містить інтерактивні вправи, групові, фронтальні діяльності. Також у конспекті розміщені зовнішні посилання на відео та музичний супровід. Розробка стане у нагоді вчителям початкових класів.АБЕТКА БЕЗПЕКИ ( Виховна година для вихованців ГПД )

0

Мета: Вивчити і закріпити з дітьми правила безпеки, розширити знання дітей про види небезпек, розвивати увагу, спостережливість, розвивати вміння застосовувати набуті знання на практиці. Виховувати обережність, культуру поведінки на вулицях міста, свідоме ставлення до виконання правил дорожнього руху, користування електроприладами, поведінки з незнайомими людьми .Урок української мови (читання) у 1 класі «Букви Я, я. Позначення буквою я сполучення звуків [йа]»

0

Ознайомити учнів з літерою я, її звуковим значенням напочатку слова чи складу та після голосного; вчити читати слова та склади з буквою я; розвивати вміння робити звуко-буквенний аналіз слів, розвивати мовлення; виховувати любов до природи.Урок української мови (письма) у 1 класі «Написання великої літери Ц, складів, слів з нею»

0

Закріплювати написання вивчених букв; ознайомити із написанням великої літери Ц, вчити поєднувати її з іншими буквами; розвивати увагу, мислення; виховувати у дітей охайність на письмі.Урок математики у 1 класі «Повторення вивченого»

0

Закріпити вміння порівнювати числа, розв’язувати приклади в межах 10; вчити розв’язувати задачі; розвивати увагу, мислення, мовлення учнів; виховувати старанність.1клас Українська мова

0

Урок української мови у 1 класі.на якому створені умови для засвоєння знань про букву Ц, сприяє збагаченню та активізації словникового запасу учнів, формує комунікативно-мовленнєву компетентність, сприяє розвитку творчого мислення, розвиває вміння здобувати з підручника необхідну інформацію, формує навички самоорганізації, самодисципліни, володіння собою. Використовуються інтерактивні форми навчання: "мозковий штурм", робота в парах . групахЩоденні 3

0

«Щоденні 3»(Daily 3) – педагогічна технологія навчання математики, яку розробили Гейл Боші та Джоан Мозер. Вона грунтується на діяльнісному підході і включає в себе три види діяльості:
1.Математика самостійно
2.Математика разом з другом
3.Математика письмово
Мета цієї технології зацікавити учнів, зробити навчання математики цікавішим, доступнішим для них. Кожен вид діяльності розвиває у дитини самостійність, наполегливість, витримку, вміння працювати у спільноті.Робота з дитячою книгою. Хороша книга – свято Ю. Ярмиш «Зайчикова казочка»

0

Хороша книга – свято Ю. Ярмиш «Зайчикова казочка»
Мета: розкрити для учнів поняття «сторінка», «обкладинка», «автор», «назва книги», «ілюстрації»;
ознайомити з новою казкою;
розширювати знання учнів про книгу, її значення у житті людини;
розвивати усне мовлення, мислення, пам'ять. кмітливість;
виховувати доброзичливе ставлення один до одного, бажання прийти на допомогу.
Обладнання: книжки з навчального видання «Читаємо залюбки», ілюстративний матеріал, аудіозапис, мікрофон, виставка книг, портрет Ю Ярмиша
Хід уроку
І Організаційна частина
Всі мерщій сідати, діти.Свято здоров'я. Здоровенькі були!

0

Свято здоров'я.Здоровенькі були
Формувати життєві навички, що сприяють здоровому способу життя та безпеці життєдіяльності.Розвивати в учнів базові фізичні якості, уміння одержувати елементарні знання у галузі фізичної культури та гігієни, бажання підтримувати своє здоров'я на належному рівні,чинити опір негативним впливам.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі