Користувацький вхід

Останні публікації

1 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Оформлення заняття із слухання музики на основі емоцій з використанням мнемотехніки

0

Шановні колеги, мої вітання!

Пропоную до Вашої уваги приклад оформлення заняття із слухання музики на основі емоцій з використанням мнемотехніки.

Матеріал поданий у вигляді відео файлу, що у вкладенні.Дистанційний урок навчання грамоти в 1 класі. Звук і буква ї.

0

Розробка дистанційного уроку навчання грамоти в 1 класі.Звук та буква ї.Презентація до уроку з української мови "Вживання великої літери у власних назвах"

0

Очікувані результати: здобувач освіти вміє писати вивчені букви, склади та слова з ними; списувати речення; вміє орієнтуватися в сітці зошита, не виходити за межі робочого рядка, дотримується поля.
Формування ключових компетентностей:Конспект уроку " Вживання та написання великої букви в словах."

0

Мета: удосконалювати навичку письма; формувати уявлення про вживання великої букви; вправляти учнів у застосуванні великої букви під час записування власних назв; розвивати вміння складати і записувати речення; виховувати інтерес і турботливе ставлення до тварин, мотивувати дітей до навчання.
Очікувані результати: здобувач освіти вміє писати вивчені букви, склади та слова з ними; списувати речення; вміє орієнтуватися в сітці зошита, не виходити за межі робочого рядка, дотримується поля.Основні шляхи співпраці з батьками у Новій Українській Школі.

0

Стаття розглядає основні шляхи співпраці батьків у контексті Нової Української школи. В ній розповідається про сучасні підходи до взаємодії між батьками та школою, висвітлюючи їх роль у формуванні ефективного освітнього середовища. Зокрема, стаття розглядає важливість залучення батьків до життя навчального закладу через батьківські комітети, спільні заходи та консультації. Досліджуються також інструменти, що сприяють активній участі батьків у навчальному процесі, такі як інформаційні платформи, регулярні зустрічі та взаємне спілкування.Розробки уроків тематичного дня «Ми з технікою – друзі!» (тематичний тиждень «Техніка, яка допомагає»)

0

Тематичний день "Ми з технікою – друзі!" в рамках тижня "Техніка, яка допомагає" спрямований на підкреслення важливості розумного використання технічних засобів у повсякденному житті та підтримку позитивного ставлення до них.Виховний захід

0

Виховний захід "100 днів у школі". Цікавий, повчальний. Це родинне свято, на якому брали участь як учні, так і батьки.Літера Щ, щ (ща), позначення нею на письмі звукосполучення [шч]. Бесіда на тему «Наша Батьківщина».

0

Удосконалення вміння виконувати звуко-буквений аналіз слів,свідомо, правильно та виразно читати. Формувати уявлення про Батьківщину, соціальну, громадянську компетентності.Вивчаємо число і цифру 5

0

Урок допоможе вчителю урізноманітнити освітній процес, сприятиме формуванню ключових компетентностей школяра, вмінь орієнтуватися в інформаційному просторі, аналізувати, порівнюватиРобота з даними

0

Презентація на тему "Робота з даними" підготовлена для роботи з математики для учнів першого класу. Методичний матеріал допоможе при вивчені теми "Додавання і віднімання в межах 20".

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі