Користувацький вхід

1 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок навчання грамоти. Закріплення букви Г г. Робота над інтонацією речень.

0

Зміст розробки уроку "Закріплення букви Г г. Робота над інтонацією речень" побудовано з урахуванням мети формування в учнів предметної, зокрема читацької компетентності, та ключових компетентностей (уміння вчитися, загальнокультурної, комунікативної, соціальної, здоровязбережувальної).Виховний захід «Червона калина – символ України»

0

Мета. Розширити знання з народознавства про калину, як символ України, показати, як оспівував її український народ, вчити дітей продовжувати традиції старшого покоління рідного села.
Розвиваюча: Розвивати творчі здібності дітей , формувати інтерес до мистецтва рідного села.
Виховна:Виховувати любов до рідного слова, свого краю.Трудове навчання. 1 клас. Конспект уроку. Робота з пластиліном. Ліплення грибів

0

Удосконалювати навички роботи з пластиліном; розвивати уяву, просторове мислення, дрібну моторику рук; формувати вміння планувати роботу з реалізації задуму, передбачати результат і досягати його; розвивати пізнавальну активність, самостійність, інтерес до предмета; виховувати бажання працювати в парі.Урок з теми "Тварини" 1 клас

0

План-конспект з англійської мови, тема "Тварини" для першого класу. В ході уроку діти відпрацьовують назви тварин, питання "Is this", складають міні-діалоги за зразком.Сценарій екологічного свята для школярів. Посвячення в юннати.

0

Мета:
• розширювати уявлення першокласників про рослини і тварин рідного краю;
• залучити дітей до збереження природи, охорони її багатств;
• розвивати спостережливість, уяву, мислення, навички дослідницької роботи;
• виховувати бажання більше дізнатись про живу природу рідного краюЦікаві завдання з математики 1 клас

1

Цікавинки до уроків математики 1 клас стануть у нагоді вчителям перших класів початкової школи.Інтегрований урок з навчання грамоти та природознавства для 1 класу з використанням ІКТ «Звуки мовлення. Букви. Бережливе ставлення до природи»

0

Інтегрований урок з використанням ІКТ. Тема уроку "Звуки мовлення. Букви. Бережливе ставлення до природи."Потреби та ресурси. Вибір. Раціональний споживач.

0

Закріпити знання дітей щодо змісту економічних понять ресурси, вибір, потреби. Дати уявлення про необхідність і корисність різних продуктів і страв. Раціональне харчування як корисну і смачну їжу.
Формулювати навички розсудливого споживача, розвивати уміння класифікувати, міркувати. Виховувати споживчу культуру.УРОК З ПРИРОДОЗНАВСТВА " ВОДА В ПРИРОДІ ТА ЖИТТІ ЛЮДИНИ"

0

РОЗРОБКА УРОКУ НА ТЕМУ "ВОДА В ПРИРОДІ ТА ЖИТТІ ЛЮДИНИ".ПІДБІРКА ЦІКАВИХ ЗАВДАНЬ,ЗАГАДОК,РІЗНИХ ВИДІВ РОБОТИ.Ринок. Товар. Гроші. Реклама. Необхідність обміну.

0

Дати уявлення про товар, гроші, ринок, необхідність обміну (товар – гроші, гроші - товар), рекламу як інформацію про товар; закріпити знання складу числа (з двох менших), уміння порівнювати сукупність предметів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі