Користувацький вхід

1 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Виражальні можливості кольору. Поглиблення знань про колір (розробка уроку з образотворчого мистецтва 1 класу)

0

Урок з образотворчого мистецтва в 1 класі на тему: Виражальні можливості кольору. Поглиблення знань про колір, його виражальні можливості. Асоціативне сприйняття кольорів («веселий», «сумний»). Малювання композиції «Казковий птах».Любити природу – це значить її берегти. Робота з дитячою книжкою В. Сухомлинський «Хлопчик і Дзвіночок Конвалії» (урок позакласного читання)

0

Урок позакласного читання у 1 класі.Робота з дитячою книжкою В. Сухомлинський " Хлопчик і Дзвіночок Конвалії "Урок-казка з математики для 1 класу «Прогулянка осіннім лісом» за темою «Додавання чисел за допомогою числового променя»

0

Урок-казка з математики у 1-му класі «Прогулянка осіннім лісом»
за темою: «Додавання чисел за допомогою числового променя»розробка виховної години

0

сценарій свята для 2 класу , лає змогу познайомитись батькам в новоствореному колективіВиховна година для 1 класу на тему: "Вчимося бути добрими людьми."

0

Дана розробка допоможе класному керівнику у проведенні виховних годин, спрямованих на виховання в учнів духовних чеснот.Перевіряємо свої досягнення з теми «Прийоми додавання і віднімання в межах 10» (розробка уроку)

0

Відкритий урок з математики у 1 класі НУШ на тему : "Перевіряємо свої досягнення з теми «Прийоми додавання і
віднімання в межах 10."Стаття "ПСИХОЛОГІЧНА ГОТОВНІСТЬ ДО ШКОЛИ ДИТИНИ ШЕСТИРІЧНОГО ВІКУ"

0

У статті визначено поняття психологічної готовності до шкільного навчання з позицій різних психологів та педагогів. Розглянуто компоненти психологічної готовності дітей до школи та основні аспекти сформованості необхідних передумов навчальної діяльності. Подано основні проблеми адаптації та дезадаптації дітей шестирічного віку, їх аспекти.Позакласний захід «Прощавай, перший клас»

0

Зміст цього позакласного заходу, розрахований на 2 класи з російською та українською мовами навчання.мої домашні улюбленці

0

: ознайомити учнів з істотними ознаками диких і свійських тварин. Учити визначати, яку користь приносять свійські тварини людині. Розвивати спостережливість, увагу. Виховувати дбайливе ставлення до тварин.Інтегрований урок з математики та природознавства 1 клас

0

Мета. Узагальнити та систематизувати знання учнів з теми; повторити і закріпити вміння додавати й віднімати, порівнювати числа в межах 10; сприяти розвитку можливостей і здібностей кожного учня; розвивати логічне мислення, спостережливість; ознайомити учнів з видами лікарських рослин своєї місцевості та їх значенням для людини; формувати інтерес до лікарських рослин; розвивати спостережливість, увагу; виховувати почуття прекрасного, взаємодопомоги, колективізму,бережливе ставлення до природи.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі