Користувацький вхід

Посібники

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект заняття з грамоти в старшій групі "Подорож в містечко Грамота"

0

Конспект заняття з грамоти використовувався як контрольне заняття з розділуМетодичні вказівки для виконання курсового проекту

1

Мета методичних вказівок - допомогти студентам своєчасно і високоякісно виконати проект з технології ремонту вагонів і досягти однорідності вимог до нього з боку керівників і консультантів.
Ці вказівки відповідають програмі дисципліни “Технологія ремонту рухомого складу” по спеціальності 5.07010502 “Технічне обслуговування і ремонт вагонів”.
Методичні вказівки базуються на теоретичному курсі технології ремонту вагонів, конструкції вагонів, двигунах внутрішнього згоряння, електричних машинах рухомого складу, холодильних машинах і установках кондиціонування повітря.Спорт – здоров’я, спорт – це сила, що дають всім дітям крила

0

Вчити дітей здорового способу життя. Формувати здоров’язбережувальну компетентність, колектив власної родини, навички доброзичливого спілкування з людьми.
Розвивати руховий апарат, фізичні здібності, уміння зміцнювати своє здоров’я, спритність, гнучкість, швидкість, скоординованість рухів і вміння швидко орієнтуватися в ситуації.
Виховувати любов до фізкультури та спорту, почуття дружби, колективізму, взаємовиручки.Екологічний брейн-ринг

0

Екологічний брейн-ринг з біології містить цікаві запитання по рослинах, тваринах, людині.Театралізація казки з використанням лялькових персонажів в діючій морально – естетичній профільній групі «Твори добро»: «Нові пригоди колобка»

0

Райгородоцький заклад дошкільної освіти "Ялинка"

Театралізація казки з використанням лялькових персонажів в діючій морально – естетичній профільній групі «Твори добро»:
«Нові пригоди колобка»

Грисенко Алла Олександрівна
Мета:
продовжувати вчити дітей розігрувати дії за змістом казки, використовуючи немовленнєві виражальні засоби (міміку, жест, відповідні рухи). Розвивати емоційність, виразність голосу, уміння входити в образи персонажів. Виховувати доброту, ввічливість, щірість, співпереживання, бажання допомогати іншим.
Матеріали:Урок – практикум Узагальнення теми «Числівник»

0

Матеріал допомагає узагальненню й систематизації вивченого про числівник. Активізує розумову діяльність учнів, спрямовану на узагальнення знань, навичок, набутих у процесі вивчення теми «Числівник».
Удосконалює навички роботи учнів у групі, в парі.
Розвиває мовлення, здібності учнів, логічне мислення, стійку увагу, підвищує культуру усного й писемного мовлення.Виховний захід "Свято зустрічі птахів"

0

Виховний захід "Свято зустічі птахів" проводиться з метою узагальнення та систематизації знань вихованців про перелітних птахів, виховує любов до рідної природи, зокрема до птахів, бажання їм допомагати.Збірник задачі і вправи в курсі біології 6 класу

0

АннотаціяПСИХОТИП ПЕРСОНАЖА ЯК ЛІТЕРАТУРОЗНАВЧА ПРОБЛЕМА

0

У статті здійснено огляд деяких праць психологів та літературознавців, в яких йшла мова про сутність поняття «психотип».
Авторка статті систематизувала погляди на стандартизацію психотипу взагалі. Аналітичний огляд праць літературознавців підтвердив те, що проблема психотипів персонажів потребує ґрунтовного вивченняМодель діагностичного обстеження мовного розвитку дитини трирічного віку (авторська розробка вчителя-логопеда міського центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю броварської міської ради)

0

ВСТУП (актуальність вибраної теми)
ОСНОВНА ЧАСТИНА
РОЗДІЛ 1. АУТИЗМ ЯК ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНА ПРОБЛЕМА СУЧАСНОГО СУСПІЛЬСТВА
1.1 Характеристика дітей з проявами аутизму
1.2 Історичний аспект проблеми аутизму
1.3 Особливості розвитку мови у дітей аутистів
РОЗДІЛ 2.
1.3 Принципи корекційної роботи по формуванню мовленнєвої комунікації у дітей з РАС
1.4 Методи і умови формування мовленнєвих навичок
1.5 Алгоритм навчання навичкам комунікації

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі