Користувацький вхід

Останні публікації

Посібники

...

Обмежити пошук фільтруванням:Матеріали із творчим завданням до уроків української мови.

0

Поглибити й узагальнити знання учнів з мови,навчити учнів самостійно мислити.Розвивати логічне мислення,кмітливість,пам'ять,творчі здібності учнів. Виховувати інтерес до мови.Тести з Української літератури

0

Тести з Української літератури для 10-11 класу, для перевірки засвоєних знань в учнів та студентів.ІГРОВІ МАТЕРІАЛИ ДО ВИВЧЕННЯ ДРАМИ-ФЕЄРІЇ ЛЕСІ УКРАЇНКИ «ЛІСОВА ПІСНЯ»

0

За допомогою ігрових матеріалів забезпечити активізацію навчального процесу,посилити інтерес учнів до вивчення драми-феєрії Лесі Українки "Лісова Пісня"Алгоритми розв'язування задач з механіки

0

Алгоритми розв'язування задач з механіки, створений для полегшення розв'язування задач.НУШ. Математика. Щоденні 3. Дидактична гра на тему: "Додавання та віднімання в межах 10"

0

В даному посібнику розміщені матеріали для проведення Щоденних 3 в НУШ. Потрібно вирізати картки з прикладами. Під час заняття учні картку з прикладом повинні покласти на потрібну відповідь (число на окремому аркуші).Розділові знаки у складносурядному реченні. Узагальнення вивченого про складносурядні речення.

0

Узагальнити і систематизувати знання про складне,сполучникове,а саме: про складносурядне речення, особливості його будови; засоби зв’язку між простими реченнями у складному,вміти обґрунтовувати вживання розділових знаків.
Розвивати уважність,зосередженість,логічне мислення,зорову й слухову пам’ять.
Виховувати патріотизм,любов до природи, рідного краю,любов і повагу до краси рідного слова; шану до героїв України.Основний зміст пізнавальної діяльності

0

Матеріал даної лекції дає можливість розкрити основні положення та принципи філософської теорії пізнання; виділити основні види практики; виявити діалектичний взаємозв'язок чуттєвого пізнання з логічним, раціональним та можливості перевірки отриманих знань у процесі практики; осмислити методологічний потенціал понять "абсолютна істина", "відносна істина" для вирішення фундаментальних проблем гносеології; обгрунтувати значущість інтуїції, її своєрідність, виявити її етапи та умови виникнення.Семінар практикум з елементами тренінгу. «Творчість класного керівника: шляхи звільнення від стереотипів і шаблонів»

0

Матеріал містить актуалізацію проблеми розвитку творчості педагогів, вироблення навичок самостійної дії, активізацію творчих здібностей, розвиток творчого потенціалу класних керівників, колег, вільний пошук шляхів розвитку творчості класних керівників за рахунок впровадження нових методик, нестандартних прийомів активізації різноманітних видів діяльності учнів.Рекомендовано практичним психологам загальноосвітніх навчальних закладів у роботі з педпрацівниками.Перспективний план роботи.Грудень

0

Перспективний план роботи с дітьми на грудень.Середня група.На 2018 навчальний рік«На порозі дорослого життя»

0

Допомогти учням у виборі майбутньої професії.Розвивати цілеспрямованість,працелюбність,наполегливість,навички з метою орієнтації їх на свідомий вибір майбутньої професії.
Виховувати повагу до людей різних професій,до їхньої праці.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі