Користувацький вхід

Посібники

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок з природознавства. 2 клас. "Із чого виготовляють папір?"

0

Тема. Із чого виготовляють папір?
Мета: дати учням уявлення про виробництво паперу; розширити світогляд; виховувати дбайливе ставлення до природних багатств, повагу до людей, праці.Методична розробка відкритого нетрадиційного заняття з хімії «Характеристика розчинів. Загальні властивості»

0

Подаються матеріали(методична розробка) проведеного нестандартного заняття з фізичної і колоїдної хімії на тему: "Характеристика розчинів. Загальні властивості".
Оскільки, заняття проводилося в групі студентів, що навчаються за спеціальністю "Харчові технології", то дана тема висвітлювалася крізь призму цієї спеціальності. Заняття проводилося у вигляді засідання технологів-вчених і практиків у кафе "Хімічна кухня".Розробка уроку з математики «Розв’язування текстових задач, складанням систем рівнянь з двома змінними»

0

Сучасний розвиток науки і техніки потребує від випускника школи наявності певних умінь обробляти та аналізувати інформацію, що представлена за допомогою статистичних таблиць або графіків чи у вигляді числових статистичних характеристик.
Тому метою мого уроку є закріплення знань учнів про загальну схему розв'язання текстових задач на складання систем рівнянь з двома невідомими.Чарівна скриня (навчальний посібник)

0

Посібник призначений для виховної роботи у сім'ї та в початковій школі. Містить авторські казки та вірші на етично-моральну тематику. Також подані прислів’я, що допоможуть дітям вдумливо ставитися до прочитаного, робити певні висновки.
Призначено для батьків, вчителів початкових класів та вихователів груп продовженого дня.Креативний підхід до розвитку особистості школяра на уроці світової літератури

0

У практичному посібнику розглянуто питання необхідності здійснення креативного підходу до розвитку особистості школяра у контексті оновлення змісту освіти, висвітлено зміст досвіду як системи в дії.
Подані також основні моменти створення вчителем сприятливих умов для творчої навчальної діяльності учнів, окреслено роль проблемно-пошукового навчання в організації дослідницької роботи учнів.
Посібник призначений для вчителів світової літератури.Організація роботи педагогічної студії професійного розвитку молодих вчителів англійської мови (МЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК)

0

У посібнику запропоновано методичні матеріали з тренінгових занять, практичних засідань педагогічної студії для організації роботи з молодими вчителями англійської мови з метою успішної адаптації до умов роботи у навчальному закладі та набуття професійної майстерності. Методичні рекомендації цього видання допоможуть сформувати індивідуальний стиль творчої діяльності педагогів; впроваджувати сучасні підходи і передові педагогічні технології у викладанні іноземної мови та поглиблять науково-теоретичну підготовку з предмета та методики його викладання.Таємниче царство грибів (навчальний посібник)

0

Дане методичне видання містить матеріали, рекомендовані для використання в навчально-виховному процесі під час вивчення біології, а саме, теми «Гриби». Матеріали супроводжуються ілюстрованими фотографіями, які стануть у пригоді вчителю як дидактичний матеріал при вивченні даної теми.Аптека на підвіконні (навчальний посібник)

0

Дане методичне видання містить матеріали, рекомендовані для використання в навчально-виховному процесі під час вивчення біології, а саме, тем «Лікарські рослини», «Лікарські властивості рослин». Матеріали супроводжуються ілюстрованими фотографіями, які стануть у пригоді вчителю як дидактичний матеріал при вивченні даних теми.Конспект уроку з української мови ,тема:Українська народна казка « Курочка Ряба».1 клас

1

Конспект уроку з української мови для шкіл з російською мовою навчання
Підручник :"Буду мову я вивчати" 1 клас ,О.М.Хорошковська "Українська мова "1 клас
Тема уроку:Українська народна казка « Курочка Ряба».
Мета: ознайомити з українською народною казкою « Курочка Ряба», формувати комунікативну компетентність, вчити порівнювати життєві факти, вчинки героїв народної казки, робити свої висновки, аргументувати.Німецька абетка (навчальний посібник)

0

Навчальний посібник буде корисним вчителям для урізноманітнення навчальної діяльності, що сприятиме мимовільному швидкому поповненню лексичного запасу учнів, розвитку абстрактного мислення. Мета – допомогти словеснику урізноманітнити форми роботи і самі уроки німецької мови в 1-4 класах.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі