Користувацький вхід

Посібники

Обмежити пошук фільтруванням:



лепбук "Здоровий спосіб життя"

0

Термін «лепбук» запозичено з англійської мови. З огляду на багатозначність слова та його використання, найточніший переклад — «книжка-складанка». Така книжка призначена для розміщення всередині матеріалів з певного етапу навчання. Лепбук– це новий метод вивчення, запам'ятовування певної теми, який будується за шаблоном і складається з безлічі кишеньок, вкладок, віконець, пересувних елементів, картинок і т. д.



«Добрий той край, що Господь, Бог наш, дає нам!» «Ми – українці, наш дім – Україна!» заняття з духовно-морального виховання та ознайомлення з довкіллям для дітей старшого дошкільного віку

0

Мета: збагатити знання дітей про Батьківщину; про державні та народні символи, їх значення; вчити правилам поведінки при використанні символіки; формувати бажання якомога більше дізнатись про свій рідний край; розвивати образну уяву, пам’ять, увагу, зв’язне мислення; прививати інтерес спілкуватись українською мовою; надихнути дітей з повагою відноситися до землі, подарованою Богом; виховувати любов, гордість, людяність та шанобливе ставлення до України, українського народу.



ВИХОВУЄМО ПАТРІОТІВ УКРАЇНИ – ЗАХИСНИКІВ РІДНОЇ ЗЕМЛІ! заняття для дітей середнього та старшого дошкільного віку

0

Мета: Дати дітям розуміння змісту християнських понять “добро”, “милосердя” та заповіді «Возлюби ближнього свого, як самого себе». Виховувати в дітей любов та повагу до оточуючих людей та Батьківщини, доброзичливість, чуйність, викликати бажання безкорисливо робити добрі вчинки.



ВИХОВУЄМО ПАТРІОТІВ УКРАЇНИ – ЗАХИСНИКІВ РІДНОЇ ЗЕМЛІ! заняття для дітей середнього та старшого дошкільного віку

0

Мета: Дати дітям розуміння змісту християнських понять “добро”, “милосердя” та заповіді «Возлюби ближнього свого, як самого себе». Виховувати в дітей любов та повагу до оточуючих людей та Батьківщини, доброзичливість, чуйність, викликати бажання безкорисливо робити добрі вчинки.



ЯК СТВОРЮВАВСЯ СВІТ Інтегроване заняття з духовно-морального виховання та логіко математичного розвитку для середнього дошкільного віку

0

Мета: дати дітям дошкільного віку поняття про те, що весь світ і людина - це Боже творіння, викликати бажання наслідувати Творця у праці і турботі; виховувати почуття відповідальності перед природою та вдячність Богу, працелюбність, турботливість. Формувати у дітей сенсорно-пізнавальну та математичну компетентності, вчити дітей підбирати палички Кюїзенера потрібного кольору та числового значення за словесною вказівкою дорослого; розвивати дрібну моторику, уяву і творчість.



Методична розробка положення про проведення тестувань-змагань ЗФПО «Київський міський медичний фаховий коледж» із загально-фізичної підготовки серед студентів перших курсів .

0

Відповідно стратегії розвитку фізичного виховання та спорту 2023-2024р., міністерства освіти і науки України та комітету фізичного виховання та спорту МОН України визначена така проблематика:
• низький рівень популяризації рухової активності органами влади різного рівня (обласного, міського, районного, територіальних громад тощо) та закладами освіти;
• відсутність мотивації студентів ходити на заняття з фізичної культури;
• відсутність очного навчання на частині територій України (навчання відбувається виключно дистанційно).



Організація проведення Всеукраїнської дитячоюнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в освітніх закладах сільської місцевості

0

Посібник адресований широкому колу читачів, насамперед педагогампрактикам, керівникам роїв, школярам. Сподіваємося, що він надасть практичну допомогу в організації проведення І та ІІ етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в освітніх закладах сільської місцевості.



«РОЗРОБКА ПЕРСОНАЛЬНОГО САЙТУ ВИКЛАДАЧА З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «ОСНОВИ ТЕХНОЛОГІЇ І ОРГАНІЗАЦІЇ БУДІВЕЛЬНОГО ВИРОБНИЦТВА» ДЛЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 192 «БУДІВНИЦТВО ТА ЦИВІЛЬНА ІНЖЕНЕРІЯ» ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЇ ПРОГРАМИ «ОПОРЯДЖЕННЯ БУДІВЕЛЬ І СПОРУД Т

0

У методичній розробці подано технологію створення персонального сайту викладача на базі безкоштовного хостингу Wix.com, розкриваються основні поняття, рекомендації щодо змістовного та дизайнерського оформлення веб-сторінок і його використання як навчально-методичного комплексу з дисципліни «Основи технології і організації будівельного виробництва» для студентів спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» освітньо-професійної програми «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн»



РОЗВИТОК МИСЛЕННЯ ДІТЕЙ СТАРШОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ ЯК ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНА ПРОБЛЕМА

0

У статті на основі здійсненого теоретичного аналізу психолого-педагогічних джерел досліджуваної проблеми розглянуто ключові поняття до визначення взаємозв’язку між ними. Окреслено перспективи розвитку мислення дітей старшого дошкільного віку засобом ігрових технологій.



Заняття з духовно-морального виховання для дітей старшого дошкільного віку «Моя Батьківщина – Україна»

0

Мета: розкрити дітям зміст поняття Батьківщини на прикладі самовідданого захисту України воїнами, показати відданість Батьківщині. Виховувати любов до рідного краю, свого народу, рідної мови.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі