Користувацький вхід

Останні публікації

Посібники

Обмежити пошук фільтруванням:Творча гра "Телебачення".

0

Тема: «Телебачення».ТВОРЧА РОБОТА на тему: «РАДІАЦІЙНА БЕЗПЕКА»

0

ЗМІСТ РОБОТИ
I. Вступ 3
II. Основна частина 4
1. Що таке радіація? 4
2. Біологічна дія іонізуючих випромінювань 5
3. Основні джерела опромінення людини 6
4. Природна й штучна радіоактивність 8
5. Атомна енергетика 13
6. Ядерна зброя: характеристика, види вибухів, медична
допомога 15
7. Як врятуватись від “брудної бомби”, застосування
ядерної зброї чи аварії на АЕС 25
III. Висновки 42
IV. Список використаної літератури 43Творча робота «ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИІЦА, БІОЛОГІЧНА ТА ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА»

0

ЗМІСТ
І Вступ 3
ІІ Основна частина 4
Охорона навколишнього середовища як комплекс заходів, спрямованих на збереження в необхідному об'ємі природної біоти на землі, що забезпечує стійкість навколишнього середовища 4
Законодавчі акти з раціонального природокористування 5
Відповідальність керівників за порушення в галузі раціонального природокористування і охорони навколишнього середовища 6
Ресурсозберігаючі технології, екологічна експертиза 9
Забруднення атмосфери, води, земель та прогноз забруднення, науково- технічні проблеми природокористування, провідні екологічно допустиміЗвіт "Відкрите бінарне заняття "АРМ механіка"

0

АНОТАЦІЯ

Формування професійних компетенцій здобувачів освіти пов’язане із низкою питань, зокрема і теоретико-методологічного характеру. Одна з основних проблем освоєння предметів за вибором здобувача освіти – побудова основи, відправним початком для розробки якої є визначення поняття життєвий цикл програмного забезпечення, вимоги до робочого автоматизованого місця, інформаційне забезпечення та бази АІС.Положення про проведення змагань ЗФПО «Київський міський медичний фаховий коледж» із загально-фізичної підготовки серед юнаків, присвячений Святу Покрови, Дню Захисника України, Дню козацтва .

0

Положення про проведення змагань із загальнофізичної підготовки в умовах дистанційного навчання.Урок: Тиск твердих тіл. Сила тиску.

0

Розробка уроку включає мотиваційні моменти для вивчення нового матеріалу. Приклади з життя для пояснення важливості зміни сили тиску. Основний теоретичний матеріал та приклади якісних задач для закріплення матеріалу. Урок насичений інтернет ресурсами для засвоєння нового матеріалу.Дисидентський рух опору комуністичному тоталітарному режимові

0

Дисидентський рух розглядається як феномен української історії XX століття. Цей протест охоплював всі сфери суспільного і культурного життя країни і зіграв вагому роль у морально-психологічній підготовці суспільства до необхідності демократичних перетворень. Вплив дисидентів на психологічний клімат країни був значним. Їх моральний престиж вплинув на передову частину суспільства, вніс у свідомість інтелігенції сумнів у справедливості існуючих порядків, викликав інтерес до альтернативних пропозицій модернізації радянського суспільства.«Способи та методи стимулювання й мотивації інтересу до навчання фізики в учнів».

0

«Способи та методи стимулювання й мотивації інтересу до навчання фізики в учнів».
Перегляд основних способів і методів стимулюванняінтересу до вивчення фізики.
Формування мотиваційних складових компетентностей на уроках.
Створення комфортних умов для навчання.«Способи та методи стимулювання й мотивації інтересу до навчання фізики в учнів».

0

«Способи та методи стимулювання й мотивації інтересу до навчання фізики в учнів».
Перегляд основних способів і методів стимулюванняінтересу до вивчення фізики.
Формування мотиваційних складових компетентностей на уроках.
Створення комфортних умов для навчання.Урок з інформатики

0

В сучасному світі гостро стоїть проблема зі збереження енергоресурсів. Тому наш заклад бере участь у вивчені курсу "Мій енергоефективний будинок" Одна з тем курсу " З чого складається будинок" інтегрована в предмет інформатики 4 класі.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі