Користувацький вхід

Посібники

Обмежити пошук фільтруванням:Методична доповідь з теми: «Моніторинг навчального процесу – запорука підвищення якості освіти згідно до вимог сучасності»

0

Компетентність викладача української та зарубіжної літератури щодо моніторингу якості освіти як обов’язкова умова успішності його професійної діяльностіКазочка-до уроку підказочка (лінгвістичні казки)

0

Лінгвістична казка – це дуже цікавий вид навчання. За допомогою неї можна із захопленням розповісти про правила української мови, члени речення, різні частини мови.
Використання лінгвістичного тексту на уроках мови підвищить зацікавленість учнів до навчального мовного матеріалу, систематизує їх знання, продовжить роботу над розвитком логічного мислення.Узагальнення досвіду роботи класного керівника з учнями, що потребують підвищеної педагогічної уваги

0

Матеріал дозволяє класному керівнику організувати роботу з учнями, що потребують підвищеної педагогічної уваги, швидко оформити звітну документацію.Методичний посібник "Тиждень математики"

1

Посібник призначений для проведення тижня математики. Для підготовки та проведення шкільних олімпіад, конкурсів, позакласних заходів, «Кенгуру». Може бути використаний вчителями шкіл, гімназій, ліцеїв для проведення математичних змагань у навчальних закладах.ТЕСТИ З УКРАЇНСЬКОГО ЧИТАННЯ 2 кл. О.Я.Савченко

0

Шановні колеги! На сучасному етапі тести широко використовуються на уроках.Пропоную тести з літературного читання як підсумок по кожній темі по підручнику О.Я Савченко.Дидактичний посібник до уроків біології 7 клас

0

Посібник для учнів 7 класу, за новою програмою. Включає завдання для роботи учнів під час уроку на етапі актуалізації опорних знань та вмінь, усвідомленні навчального матеріалу та закріпленні знань, виконанні домашнього завдання, з врахуванням інноваційних технологій навчання. Завдання розділені по темах для більш зручного використання в процесі викладання та мають різні рівні складності.
Адресовано вчителям біології загальноосвітніх навчальних закладів.Дидактичний посібник до уроків біології 6 клас

0

Посібник для учнів 6 класу, за новою програмою ,включає завдання для роботи учнів на уроках , на етапі актуалізації опорних знань та вмінь, усвідомленні навчального матеріалу та закріпленні знань, виконанні домашнього завдання, з врахуванням інноваційних технологій. Завдання розділені по темах для більш зручного використання в процесі викладання та мають різні рівні складності.Розвиток гнучкості, координації рухів танцювальними вправам

0

Мета: удосконалити техніку виконання базових елементів та зв'язок в танцювальній аеробіці
Завдання :
- розвивати фізичні якості ( силу,витримку, гнучкість) ;
- формувати правильну поставу;
- закріпити техніку базових кроків в танцювальній аеробіці (March , Step touch, Open step, Heel touch);
- удосконалити навички танцювальної композиції;
- виховувати почуття колективізму, відповідальності, цілеспрямованості., красоту руху та почуття ритму.Інтелектуальний калейдоскоп: практикум

1

Даний практикум допоможе педагогічним працівникам дошкільних навчальних закладів ефективно організувати пізнавальну діяльність дітей. У практичному посібнику вміщені ігри, які проводяться за інноваційними технологіями: ТРВЗ та інтерактивне навчання.
Практикум призначено для практичних психологів, вихователів дошкільних навчальних закладів, а також для батьків.Збірник завдань з біології «Розмноження та індивідуальний розвиток організмів»

1

Даний збірник створений на допомогу викладачам біології. Робота містить систематизовані дидактичні матеріали з теми «Розмноження та індивідуальний розвиток організмів».

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі