Обмежити пошук фільтруванням:
Структура
Вступ
• Навіщо вчителю вміти розпізнавати типи батьків?
• Яку роль відіграє ефективна комунікація?
• Принципи: партнерство, повага, ясність, емпатія
Структура
Вступ
• Навіщо вчителю вміти розпізнавати типи батьків?
• Яку роль відіграє ефективна комунікація?
• Принципи: партнерство, повага, ясність, емпатія
Інструкція містить пояснення та покрокові рекомендації використання
програмного комплексу FreeCAD для створення 3D-моделей та креслень з
прикладами.
FreeCAD пропонує інструменти для створення, експорту та
редагування твердотільних моделей повної точності, їх експорту для 3D
друку або обробки з ЧПК, створення 2D-креслень і видів ваших моделей,
виконання аналізу, наприклад аналізу кінцевих елементів, або експорту
даних моделі, наприклад кількості або описи матеріалів.
Програмний комплекс FreeCAD є безкоштовним засобом, що може
Бінарний урок з української мови і літератури та
інтегрованого курсу “Пізнаємо природу” з елементами STREAM
Мета: закріпити знання дітей про квіти українського віночка; вчити відгадувати загадки; збагачувати словниковий запас дітей іменниками; розвивати мовлення, зорову пам’ять, увагу, мислення та уяву; виховувати любов до рідного краю.
Хід гри: до дітей завітала дівчинка Меланка, у якої немає віночка. Тому дітям пропонується сплести вінок, відгадавши про яку квітку йде мова. Відгадавши, натискають на квітку і вона вплітається у віночок, а якщо не вгадали то зайва квітка зникає.
Заняття з народознавства , малювання та ознайомлення з природою на тему: «Мальви»
Мета: продовжувати формувати у дітей знання про символіку квітів в українській культурі ,вчити застосувати засвоєні раніш нетрадиційні техніки малювання (поролоновою губкрю), розвивартии пізнавальний інтерес дітей,сприяти умінню створювати оригінальні композиції самостійно;
виховувати почуття творчої особистості, естетичний , смак, любов до природи рідного краю, культурного надбання українського народу ,почуття взаємодопомоги, повагу до інших.
Тема заняття: “Великі й маленькі фігури”
Мета: розвивати сенсорне сприйняття (розмір, форма);вчити розрізняти та називати «великий» – «маленький»;навизати кольори; та геометричні фігури розвивати дрібну моторику, координацію рухів рук і зорову увагу.
Матеріали: великі та маленькі фігури;два кошики або коробки; картки із зображеннями великих і маленьких предметів.
Хід заняття:
1.Привітання
Привітання з дітьми, створення позитивного настрою
Доброго ранку,малята !
Погляньте , сьогодні до нас на заняття завітало сонечко
Своіми промінцями воно вітає вас та бажає вам гарного настрою!
Тема. " Колобок по лісі котився".
Мета. Удосконалювати вміння ходити на носках (як лисички), перевалюючись з ноги на ногу (як ведмедики). Вчити прокочувати м'яч по лаві та підлозі штовхаючи долоньками рук. Продовжувати вчити ходити та бігати за вихователем. Вправляти вміння орієнтуватися в просторі, тримати рівновагу та координацію. Розвивати силу, спритність, швидкість. Виховувати організованість, дбайливе ставлення до свого здоров’ я, дисципліну, увагу та уяву.
Матеріал: м’ячі на кожну дитину, іграшковий колобок, лава, підвішений м’ячик на витянуту руку дитини.
Хід заняття
Збірник практичних завдань з української мови для учнів 7-х класів є навчальним матеріалом, що сприяє розвитку мовних навичок учнів, відповідно до вимог Модельної навчальної програми для 7-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Збірник охоплює різні теми граматики української мови, зокрема дієприкметники, дієприслівники, прислівники, сполучники, прийменники та частки.
У сучасному світі мовлення відіграє важливу роль у розвитку та становленні успішної особистості. Розвиток мовлення дітей з ООП є вагомою та рушійною силою, що сприяє соціалізації та інтеграції у сучасні умови суспільства.