Користувацький вхід

Посібники

Обмежити пошук фільтруванням:У ПОШУКАХ ЛІСОВОЇ КНИГИ

0

У пошуках лісової книги
1. Зустріч з Лісовичком
2. Правила поведінки в лісі
3. Дерева та кущі
4. Загадки про квіти
5. Гра "Розклади ягоди та квіти по кошиках"
6 Гра "Якої пташки голосок?"
7. Прислів'я та приказки про тварин
8 Гра "Якої тваринки хатинка"Словникові слова 3 клас

0

У посібнику підібрано ребуси та цікаві завдання для мотивації дітей у засвоєнні правопису словникових слів за різним рівнем складності, що відповідають вимогам Концепції НУШ, Типовим освітнім програмам з української мови для учнів 3 класу і передбачають формування ключових компетентностей молодших школярів НУШ. Запропоновані завдання допоможуть урізноманітнити освітній процес, сприятимуть розвитку пам’яті та кмітливості, допоможуть вивчити та закріпити практичні уміння та навички щодо написання словникових слів у 3 класі без нудного запам’ятовування.Інклюзивна освіта на уроках зарубіжної літератури

0

Питання щодо впровадження інклюзивної освіти стає дедалі актуальнішим, адже в Україні, як свідчить статистика, з кожним роком збільшується кількість дітей з особливими потребами.Інклюзивна освіта — це система освітніх послуг, що ґрунтується на принципі забезпечення основного права дітей на освіту та права здобуття її за місцем проживання, що передбачає навчання дитини з особ­ливими потребами в умовах загальноосвітнього закладу.Цілюща флора у нашій кімнаті

0

Під час заняття «Цілюща флора у нашій кімнаті» діти ознайомляться з різноманітністю лікарських кімнатних рослин, навчяться виготовляти кактус з паперу, удосконалять уміння конструювати та креслити.
Збільшать словниковий запас, пізнавальний інтерес, уяву, фантазію, цілеспрямованість, наполегливість, ініціативність, відповідальність, креативність, спостережливість, моторні навички, художнє, логічне та критичне мислення, сформують основні компетентності у природничих науках і технологіях, екологічну грамотність, уміння вчитися впродовж життя.Навчально-методичний посібник «Цифровий відеомонтаж»

0

Ми живемо у вік високих інформаційних технологій, коли відбувається бурхливе зростання обсягів інформаційних потоків, і, як наслідок, формування нових знань та способів діяльності. Перед педагогічною наукою стоїть дуже важливе завдання – виховати та підготувати до життя в нових умовах підростаюче покоління, здатне активно включитись у якісно новий етап розвитку сучасного суспільства, пов'язаний з інформатизацією. Посібник орієнтований на учнів, які бажають розширити свою ІКТ-компетенцію за рахунок навичок обробки відео та аудіо інформації.Формування підприємницької компетентності через граматичний аналіз текстів. Збірник практичних вправ з української мови.

0

Збірник містить 8 текстів, об’єднаних спільною темою «Українські підприємці ХІХ - ХХІ століття», спрямованих на формування підприємницької компетентності на уроках української мови, зокрема під час вивчення теми «Складнопідрядне речення» у 9 класі.
Система завдань до кожного тексту орієнтована на повторення раніше вивченого матеріалу та розроблена у форматі тестів ЗНО (НМТ).
Збірник укладено згідно з вимогами чинної навчальної програми для закладів загальної середньої освіти, затвердженої Міністерством освіти і науки України.
Для учнів, учителів, абітурієнтів.Конспект заняття - гри з елементами геокешенга «Знайди скарб Золотої рибки» (Для дітей 2-3 років)

0

Мета: формувати вміння дітей вітатися і прощатися, виконувати, за допомогою дорослого, кілька ігрових дій, розрізняти кількість предметів: багато-один. Продовжувати вчити дітей розрізняти і називати кольори, розвивати дрібну моторику пальців рук та увагу. Розвивати вміння дітей за словесною вказівкою педагога знаходити ілюстрації та закріпити знайомі назви мешканців водойм. Збагачувати словник дітей прикметниками, що позначають колір. Надавати дітям можливість договорювати слова, висловлювати свою думку.Методична брошура "Конструктивна взаємодія вихованця та керівника гуртка у площині проєктної діяльності""

1

Представлено матеріали з досвіду роботи керівника гуртка. Впровадження та реалізація екологічного проєкту "Річці Рось бути красунею!"Прийоми мнемотехніки на музичних заняттях в ЗДО

0

Мнемотехнічні прийоми потрібно широко використовувати в системі роботи педагога з дітьми дошкільного віку. Запропонована система методичних прийомів і практичних вправ з використання мнемоквадратів, мнемодоріжок та мнемотаблиць може бути ефективно використана в процесі музичного виховання та розвитку дошкільнят. Адже використання різноманітних прийомів мнемотехнології дозволяє дітям засвоїти потрібну інформацію значно краще та зберегти її на довший термін, а пригадування не викликає в дитини значних зусиль та тривоги.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі