Користувацький вхід

Посібники

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичний посібник "Інтерактивні прийоми на уроках в початковій школі"

0

Методична збірка включає теоретичну, практичну частини та додатки з використанням інтерактивних прийомів: "Фішбоун", "Кубик Блума", " "Ромашка Блума", "Сторітеллінг" на уроках в початковій школі.
Рекомендовано вчителям початкових класів, вихователям групи продовженого дня.Виховний захід "Не спалюй свого майбутнього"

0

Метеріал є розробкою відкритого заходу про шкідливість тютюнопаління "Не спалюй свого майбутнього" Розрахований на підлітеову категорію.Кросворд «Земля у небезпеці» (англійська мова) для учнів 10 класу за підручником Карпюк О.Д.

0

Кросворд для перевірки знань учнів з теми "Земля у небезпеці"Компетентнісні завдання на уроках української мови

0

Провідною ідеєю представленого досвіду є розкриття технології створення компетентністних завдань, спрямованих на формування та перевірку сформованості компетентності. Подані завдання з української апробовані в умовах загальноосвітньої школи у 2-4 класах.Навчання грамоти

0

Поданий матеріал можна використовувати на уроках навчання грамоти у 1 класі. У посібнику містяться скоромовки, загадки, вірші, чистомовки та вправи на засвоєння вивченої літери.Урок-тренінг "Я - пасажир"

0

Поданий матеріал є розробкою уроку-тренінгу з основ здоров'я для учнів 1 класу, метою якого є навчити дітей правилам поведінки у громадському транспорті та допомогти їм засвоїти ці правила.Сценарій свята 8 Березня

1
Сценарій свята 8 Березня
в Кочерезькому навчально-виховному
комплексі – 2018
(в святковому залі присутні мами учнів, вчителі та запрошені гості – вчителі – пенсіонери)
Мета: виховувати любов, повагу до найближчих найрідніших людей – батька, матері, бабусь і дідусів; виховувати бажання допомагати їм, формувати почуття обов`язку перед батьками.


Вечір зустрічі з випускниками минулих років

1

«У школу, як у казку поверніться!»
Вечір зустрічі випускників в Кочерезькому навчально-виховному комплексіСценарій до Міжнародного жіночого дня

1

Сценарій свята 8 Березня
в Кочерезькому навчально-виховному
комплексі – 2018
(в святковому залі присутні мами учнів, вчителі та запрошені гості – вчителі – пенсіонери)
Мета: виховувати любов, повагу до найближчих найрідніших людей – батька, матері, бабусь і дідусів; виховувати бажання допомагати їм, формувати почуття обов`язку перед батьками.«Будова масляних фільтрів грубого та тонкого очищення»

0

Навчити учнів виділяти основне, робити висновки, дати знання про призначення водяної системи.Виховувати вміння слухати й аналізувати відповіді учнів; точність під час виконання виробничих завдань.
Розвивати логічне мислення та пізнавальну активність на уроках "Будова та ремонт рухомого складу"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі