Користувацький вхід

Посібники

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичний посібник з валеології

0

Пропонований посібник допоможе Вам привернути увагу дітей до свого тіла, пробудженню інтересу до подальшого самопізнання, посилення позитивної мотивації до вивчення себе і іншого, залежності між станом організму і життям людини, а також допоможе Вам знайти відповіді на інші питання валеологічної виховання.Контрольна робота по темі: “Початкові хімічні поняття”

0

Матеріал уроку можна використовувати при оцінюванні знань учнів 7-го класу по темі: "Початкові хімічні поняття".
Завдання контрольної роботи диференційовані, що дає змогу для об'єктивного оцінювання.«Подорож до країни – “Складні речовини”».

0

В цікавій та доступній формі учні пригадають та систематизують основні поняття та терміни з теми "Основні класи неорганічних сполук".
Цей матеріал можна використовувати навіть при різних видах контролю знань.Презентація до уроку по темі: "Генетичні взаємозв'язки між основними класами неорганічних сполук".

0

Матеріали презентації можна використовувати для контролю знань учнів з теми: "Основні класи неорганічних сполук".
Це дасть можливість швидко та ефективно провести контроль та корегування знань учнів на уроках хімії.Генетичні зв'язки між класами неорганічних сполук.

0

Даний урок допоможе учням встановити взаємозв'язки між основними класами неорганічних сполук, узагальнити та систематизувати отримані знання з теми: "Основні класи неорганічних сполук".
Матеріали цього уроку також можна використовувати при перевірці знань учнів з даної теми, наприклад, використати як узагальнюючий урок.Контрольна робота. Тестування. 8 клас. Однорідні члени.

0

Тести для 8 класу з теми "Речення з однорідними членами". Для перевірки набутих знань.Контрольна робота. Тестування. 10 клас. Лексикологія. Фразеологія

1

Контрольна робота у формі тестування з теми "Лексикологія. Фразеологія". Може бути використана для перевірки знань з теми.Має 2 варіанти.Контрольна робота. Тестування.

0

Тестові завдання призначені для перевірки знань учнів з теми "Фонетика" та "Орфографія".Практичний матеріал "Дотримуйся режиму дня, живи по розпорядку"

0

Режим дня – це чіткий розпорядок, встановлений для життя дошкільнят у дитячому садку та сім’ї, який передбачає чергування активної діяльності та сну, а також раціональну організацію різноманітних видів діяльності. Правильний, відповідний віковим можливостям дитини режим зміцнює здоров’я, забезпечує працездатність, успішне виконання різноманітних завдань, захищає від утоми.Планування освітньої роботи на тему "Кольоровий тиждень"

0

З перших днів життя дитина інтенсивно пізнає світ. Сенсорні органи сприйняття допомагають їй до трьох років пізнати половину всієї інформації. Тому дитина стає дослідником оточуючого світу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі