Користувацький вхід

Останні публікації

економіка

Обмежити пошук фільтруванням:Позанавчальний захід «Диво-країна Сінгапур» (в рамках інформаційно-просвітницького проекту «Smart City»)

0

Учні Львівського вищого професійного художнього училища під час навчання осягають не лише добру фахову підготовку, а й серйозну школу громадянської зрілості. Окрім навчання, учні освітнього закладу ходять на екскурсії, беруть активну участь у позанавчальних заходах як у стінах закладу, так і по різних локаціях нашого міста, зокрема в майстер-класах та інших різноманітних проектах.
Метою заходу є ознайомлення учнів з азійським містом-державою Сінгапуром – найбільш «розумним містом» світу та творцем «Сінгапурського дива» - прем’єр-міністром Лі Куан Ю.Політична економія

0

Загальні основи ринку. Суб'єкти ринкової економіки.
1. Поняття ринку, його характерні риси та функції
2. Структура та види ринку.
3. Ринкова інфраструктура, сутність, елементи та функції.
4. Ринковий механізм та його основні елементи
5. Конкуренція, її суть і економічні основи. Економічний закон конкуренції.
6. Монополія: причини виникнення, суть та основні форми. Антимонопольна політика держави. Антимонопольне законодавство.Настільна гра «Економічна МОНОПОЛІЯ»

0

Дана гра розроблена на основі гри «Монополія», створеної в 1934 році Чарльзом Дэрроу (англ. Charles B. Darrow, Германтауна, штат Пенсильванія, США), для формування інтересу до вивчення предмету економіки в школі.Сценарний план конкурсу з фінансової грамотності

1

Пропонується сценарій проведення міського конкурсу знавців фінансової грамотності. Конкурс проводиться у два дні. Перший день - бізнес-квест в офісе ВАТ "ПриватБанк", другий день - змагання у актовій залі. Пропонуються ігри: "Пінг-понг","ФінГрамМультик", кросворди, розвязки задач та багато іншого.Індивідуальна робота з дисципліни «Економіка підприємства» на тему: «Визначення фінансових результатів діяльності підприємства»

0

Індивідуальна робота з дисципліни " Економіка підприємства" для виконання студентами вищих навчальних закладів І-ІІ рівня аккредитації спеціальності " Економіка підприємства"Розробка уроку з предмета «Економіка»на тему: «Бюджет споживача, його розподіл під дією цінових чинників»

0

Розробка уроку з предмету економіка на тему "Бюджет споживача". Метою цього уроку навчити учнів розуміти слово «споживче» благо, бюджет споживача. Вміти аналізувати витрати з бюджету споживача; виховувати економічне мислення та розвивати допитливість і самостійність.Розробка уроку з предмета «Економіка» «Поняття «потреба», їх види. Безмежність потреб та обмеженість ресурсів»

2

Предмет "Економіка".
Розробка плану уроку на тему "Потреби людини. Безмежність потреб та обмеженість ресурсів"Методика вивчення теми «Малий бізнес: необхідність, особливості та значення у трансформаційній економіці України» в курсі «Економіка» у ЗНЗ

0

Говорячи про методику вивчення економіки загалом, слід звернути увагу на методику вивчення окремих проблем, а саме проблеми “Малий бізнес: необхідність, особливості та значення в трансформаційній економіці України”. Це питання є дуже важливим, оскільки зараз відбуваються радикальні перетворення в економіці нашої держави. Малий бізнес треба розглядати як зручну сферу трудової діяльності, заробітку та інновацій. Його розвиток та активність є передумовою формування середнього класу в країні.Тому дуже важливо зрузуміти його сутність, переваги, недоліки та перспективи.Розробка уроку з економіки «Економічна система суспільства. Відносини власності»

0

Цей уроку допоможе сформувати знання учнів про поняття економічної системи, її елементи, типи та види економічних систем, моделі кругообігу в економічних системах, сутність та значення відносин власності.В ньому узагальнено поєднання елементів економічних знань зі змістом навчальних дисциплін через впровадження міжпредметних зв’язків.Впровадження інноваційних технологій на уроках економіки

0

Ідея втілення інноваційних технологій в навчання стала останнім часом предметом інтенсивних теоретичних та практичних досліджень. Нині потрібний викладач, який міг би оновлювати, удосконалювати зміст своєї діяльності. Впоратися з цим завданням можна тільки за умови розумного поєднання традиційних та інноваційних форм і методів навчання.Будь-який урок – це педагогічне явище, витвір викладача, на якому учні не тільки отримують, а й демонструють свої знання, вміння та навички.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі