Користувацький вхід

економіка

...

Обмежити пошук фільтруванням:Настільна гра «Економічна МОНОПОЛІЯ»

0

Дана гра розроблена на основі гри «Монополія», створеної в 1934 році Чарльзом Дэрроу (англ. Charles B. Darrow, Германтауна, штат Пенсильванія, США), для формування інтересу до вивчення предмету економіки в школі.Сценарний план конкурсу з фінансової грамотності

1

Пропонується сценарій проведення міського конкурсу знавців фінансової грамотності. Конкурс проводиться у два дні. Перший день - бізнес-квест в офісе ВАТ "ПриватБанк", другий день - змагання у актовій залі. Пропонуються ігри: "Пінг-понг","ФінГрамМультик", кросворди, розвязки задач та багато іншого.Індивідуальна робота з дисципліни «Економіка підприємства» на тему: «Визначення фінансових результатів діяльності підприємства»

0

Індивідуальна робота з дисципліни " Економіка підприємства" для виконання студентами вищих навчальних закладів І-ІІ рівня аккредитації спеціальності " Економіка підприємства"Розробка уроку з предмета «Економіка»на тему: «Бюджет споживача, його розподіл під дією цінових чинників»

0

Розробка уроку з предмету економіка на тему "Бюджет споживача". Метою цього уроку навчити учнів розуміти слово «споживче» благо, бюджет споживача. Вміти аналізувати витрати з бюджету споживача; виховувати економічне мислення та розвивати допитливість і самостійність.Розробка уроку з предмета «Економіка» «Поняття «потреба», їх види. Безмежність потреб та обмеженість ресурсів»

2

Предмет "Економіка".
Розробка плану уроку на тему "Потреби людини. Безмежність потреб та обмеженість ресурсів"Методика вивчення теми «Малий бізнес: необхідність, особливості та значення у трансформаційній економіці України» в курсі «Економіка» у ЗНЗ

0

Говорячи про методику вивчення економіки загалом, слід звернути увагу на методику вивчення окремих проблем, а саме проблеми “Малий бізнес: необхідність, особливості та значення в трансформаційній економіці України”. Це питання є дуже важливим, оскільки зараз відбуваються радикальні перетворення в економіці нашої держави. Малий бізнес треба розглядати як зручну сферу трудової діяльності, заробітку та інновацій. Його розвиток та активність є передумовою формування середнього класу в країні.Тому дуже важливо зрузуміти його сутність, переваги, недоліки та перспективи.Розробка уроку з економіки «Економічна система суспільства. Відносини власності»

0

Цей уроку допоможе сформувати знання учнів про поняття економічної системи, її елементи, типи та види економічних систем, моделі кругообігу в економічних системах, сутність та значення відносин власності.В ньому узагальнено поєднання елементів економічних знань зі змістом навчальних дисциплін через впровадження міжпредметних зв’язків.Впровадження інноваційних технологій на уроках економіки

0

Ідея втілення інноваційних технологій в навчання стала останнім часом предметом інтенсивних теоретичних та практичних досліджень. Нині потрібний викладач, який міг би оновлювати, удосконалювати зміст своєї діяльності. Впоратися з цим завданням можна тільки за умови розумного поєднання традиційних та інноваційних форм і методів навчання.Будь-який урок – це педагогічне явище, витвір викладача, на якому учні не тільки отримують, а й демонструють свої знання, вміння та навички.Лекція на тему: «Прибуток та рентабельність торговельного підприємства»

0

Матеріали методичного забезпечення організації і проведення відкритого заняття (лекції) з дисципліни "Економіка торгівлі" на тему: "Прибуток і рентабельність торговельного підприємства"Гроші і кредит (робочий зошит для практичних занять)

0

Робочий зошит для проведення практичних занять з навчальної дисципліни "Гроші та кредит"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі