Користувацький вхід

економіка

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Дистанційне начання як формування культури самостійної роботи майбутніх економістів

0

На сучасному етапі державотворення, що супроводжується процесами глобалізації та інформатизації суспільно-політичної та економічної сфер життя, виникає потреба модернізації системи вищої економічної освіти. Одним з основних завдань вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку фахівців з економічних спеціальностей, є підготовка висококваліфікованого, конкурентоспроможного фахівця, здатного до саморозвитку та самовдосконалення відповідно до вимог європейського та світового ринків праці.Урок-змагання з економіки «Економічний ринг»

0

Економічні терміни і поняття. Розвиток творчих здібностей, образного мислення та уміння робити висновки, обґрунтовувати свої думки.Розробка уроку з економіки «Ринковий попит. Ринкова пропозиція. Нецінові чинники попиту та пропозиції»

0

Економічний зміст попиту та пропозиції; шкали попиту і пропозиції, графіки; вплив нецінових факторів на переміщення графіків попиту і пропозиції.Комплексні кваліфікаційні завдання з професії 4121 «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»

0

Комплексні кваліфікаційні завдання
з професії: 4121 “Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних”Методична розробка «Методика проведення семінарського заняття «Фінанси суб’єктів господарювання»»

0

Викладено методику проведення семінарського заняття з дисципліни "Фінанси" на тему "Фінанси суб’єктів господарювання" у формі конференції з елементами рольової гри з використанням мультимедійної системи, мета якого - систематизувати знання студентів з форм і методів організації діяльності суб’єктів господарювання, сприяти формуванню навичок підприємницької діяльності, виявити особливості правової грамотності підприємництва; активізувати розумову та творчу діяльність студентів; стимулювати навчально-пізнавальну активність шляхом постановки проблемних ситуацій і залучення до дослідницької діяльнМетодичні рекомендації «Методичне забезпечення з предметів економічних дисциплін (економіка, основи економіки, основи галузевої економіки і підприємництва)»

1

Представлені матеріали оформлені у вигляді рекомендованого переліку певних документів та літератури, навчальних посібників і матеріалів необхідних молодому викладачу економічних дисциплін для організації навчальної роботи, при підготовці до занять.Розробка уроку з економіки «Гроші. Їх види та функції»

1

Однією з найцікавіших тем курсу економіки 11 класу є тема «Гроші, їх види та функції». Ми живемо у непростий час, тому, мабуть, це і накладає свій відбиток на посиленій увазі учнів до цього розділу економіки. Методична розробка уроку , яка подається, яскраво ілюструє глибину даної теми і може бути використана як додатковий матеріал для учнів старших класів на уроках економіки, географії, історії ,«Людина і світ».Методична розробка уроку з економіки «Безробіття та зайнятість трудових ресурсів»

0

Дана розробка – урок теоретичного навчання з економіки.
Тема програми з економіки № 7 «Економічні коливання, безробіття та інфляція» - 3 години. Тема уроку «Безробіття й зайнятість трудових ресурсів».
На даному уроці формуються знання учнів про безробіття, його види та причини. Обраний вид уроку сприяє розвитку навичок самостійної роботи, удосконаленню комунікабельності учнів.Титульні сторінки для оформлення календарних планів

1
titul-plan450.jpg

Титульні сторінки для оформлення календарних планів
Хто сказав, що плани не повинні бути гарними?
Пропоную декілька гарно оформлених титульних сторінок календарних планів вчителя.
Сторінки у форматі DOCX і в програмі Word можна змінювати всі написи на свої.

Кількість: 8 / Формат: docx, jpg / Якість А4 / Мова: укр. / Розмір: 29,8 Мб
AnaTol2010Макети титульних сторінок планування з різних предметів з українцями

Пропоную макети титульних сторінок планування з різних предметів. Назва та інші дані за Вашим бажанням але у межах даного вихідного файлу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі