Користувацький вхід

економіка

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку з основ економіки з елементами спрощеного судового слухання та використанням ІКТ «Економічні цикли. Причини економічних коливань»

0

Актуалізація опорних знань

1. Які показники національної економіки характеризують економічний потенціал країни?
2. Для чого визначають ВВП і ВНП ?
3. Чи можна сказати, що країни світу стабільно розвиваються?

Вивчення нового матеріалу
План вивчення

1. Причини економічних коливань.
2.Економічні піднесення і спади.
3.Індикатори ( показники) економічних коливань.Розробка уроку з основ економіки «Доходи і витрати підприємства» (вивчення нового матеріалу методом «Мозаїка»)

0

1. Поняття «валовий дохід», «витрати», «прибуток».
2. Різновиди витрат і прибутків фірм.
3. Способи максималізації прибутку.
4. Виконання практичної роботи № 4.Дистанційне начання як формування культури самостійної роботи майбутніх економістів

0

На сучасному етапі державотворення, що супроводжується процесами глобалізації та інформатизації суспільно-політичної та економічної сфер життя, виникає потреба модернізації системи вищої економічної освіти. Одним з основних завдань вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку фахівців з економічних спеціальностей, є підготовка висококваліфікованого, конкурентоспроможного фахівця, здатного до саморозвитку та самовдосконалення відповідно до вимог європейського та світового ринків праці.Урок-змагання з економіки «Економічний ринг»

0

Економічні терміни і поняття. Розвиток творчих здібностей, образного мислення та уміння робити висновки, обґрунтовувати свої думки.Розробка уроку з економіки «Ринковий попит. Ринкова пропозиція. Нецінові чинники попиту та пропозиції»

0

Економічний зміст попиту та пропозиції; шкали попиту і пропозиції, графіки; вплив нецінових факторів на переміщення графіків попиту і пропозиції.Комплексні кваліфікаційні завдання з професії 4121 «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних»

0

Комплексні кваліфікаційні завдання
з професії: 4121 “Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних”Методична розробка «Методика проведення семінарського заняття «Фінанси суб’єктів господарювання»»

0

Викладено методику проведення семінарського заняття з дисципліни "Фінанси" на тему "Фінанси суб’єктів господарювання" у формі конференції з елементами рольової гри з використанням мультимедійної системи, мета якого - систематизувати знання студентів з форм і методів організації діяльності суб’єктів господарювання, сприяти формуванню навичок підприємницької діяльності, виявити особливості правової грамотності підприємництва; активізувати розумову та творчу діяльність студентів; стимулювати навчально-пізнавальну активність шляхом постановки проблемних ситуацій і залучення до дослідницької діяльнМетодичні рекомендації «Методичне забезпечення з предметів економічних дисциплін (економіка, основи економіки, основи галузевої економіки і підприємництва)»

1

Представлені матеріали оформлені у вигляді рекомендованого переліку певних документів та літератури, навчальних посібників і матеріалів необхідних молодому викладачу економічних дисциплін для організації навчальної роботи, при підготовці до занять.Розробка уроку з економіки «Гроші. Їх види та функції»

1

Однією з найцікавіших тем курсу економіки 11 класу є тема «Гроші, їх види та функції». Ми живемо у непростий час, тому, мабуть, це і накладає свій відбиток на посиленій увазі учнів до цього розділу економіки. Методична розробка уроку , яка подається, яскраво ілюструє глибину даної теми і може бути використана як додатковий матеріал для учнів старших класів на уроках економіки, географії, історії ,«Людина і світ».Методична розробка уроку з економіки «Безробіття та зайнятість трудових ресурсів»

0

Дана розробка – урок теоретичного навчання з економіки.
Тема програми з економіки № 7 «Економічні коливання, безробіття та інфляція» - 3 години. Тема уроку «Безробіття й зайнятість трудових ресурсів».
На даному уроці формуються знання учнів про безробіття, його види та причини. Обраний вид уроку сприяє розвитку навичок самостійної роботи, удосконаленню комунікабельності учнів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі