Користувацький вхід

2017/2018

Обмежити пошук фільтруванням:Оновлено навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Ключові зміни оновлених програм 5-9 класів

Міністерством освіти затверджено 40 оновлених навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки.

Основні зміни, що були внесені до програм членами робочих груп.Заняття з самовиховання «Воля і труд дивні сходи дають»

0

Заняття з самовиховання «Воля і труд дивні сходи дають» має за мету вчити школярів виховувати силу волі, наполегливість з метою формування стійких звичок; розвивати свою пам’ять; на прикладах самовиховання видатних людей показати, чого може досягти людина в житті.Інсценування японської казки "Вдячна журавка"

0

За ініціативою Президента України Петра Порошенка 2017-й оголошено роком Японії в Україні. Однією із форм позакласної роботи з нагоди цієї події для учнів середньої школи є інсценування японських народних казок. Прозовий варіант казки "Вдячна журавка" був перетворений на п'єсу.Життєві пріоритети Віктора Гюго

0

Робота містить тридцять висловів Лицаря Франції, прозаїка, драматурга, лідера течії романтизму у французькій літературі Віктора Гюго, які характеризують його життєві пріоритети.Презентація до уроку з англійської мови "London"

2

Мультимедійна презентація для учнів 4-5 класів під час вивчення про столицю Великобританії та Північної ІрландіїІндустріальні парки Дніпропетровщини

У публікації висвітлено процес створення індустріальних парків "Кривбас", "Павлоград" та "Дніпро" - облаштованих відповідною інфраструктурою територій, у межах яких їх учасники можуть здійснювати господарську діяльність у науково-дослідній сфері, сферах промислового виробництва, інформації і телекомунікацій.Календарне планування з геометрії у 8 класі за оновленою програмою на 2017-2018 н.р.

0

Календарне планування з геометрії у 8ласі за оновленою програмою на 2017-2018 н.р.Календарне планування з математики у 5 класі за оновленою програмою на 2017-2018 н.р.

0

Календарне планування з математики у 5 класі за оновленою програмою на 2017-2018 н.р.план-конспект уроку на тему"Погода. Пори року."

1

Мета уроку: Закріпити з учнями лексику за темою " Погода. Пори року ". Формувати в учнів навички читання незнайомого тексту, вміння проаналізувати його. Вчити передавати інформацію, яку містить текст. Спонукати до пошукової діяльності на уроці, групової роботи, а також роботи в парах.план-конспект уроку на тему"Шотландія--частина Великобританії."

1

Закріпити з учнями знання з даної теми, а саме загальні відомості про країну, мову якої вивчаємо. Формувати в учнів навички діалогічного і монологічного мовлення, правильного, виразного читання. Розвивати в них пам’ять, логічне мислення, правильну вимову. Виховувати в них зацікавленість до вивчення іноземної мови.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі