Користувацький вхід

2017/2018

...

Обмежити пошук фільтруванням:Наша мова - диво калинове

0

До Дня української писемності і мови

. Формувати розуміння того, що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. Розширювати знання про красу і багатство української мови. Ознайомити дітей з українськими обрядами і звичаями. Пробудити почуття національної гідності. Виховувати любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою.Презентація до інтегрованого уроку математики 4 клас

0

Птахи на крилах весну принесли
Тема: Множення іменованих чисел на двоцифрові. Порівняння задач на знаходження числа за двома різницями. Запис периметра і площі квадрата у загальному вигляді. Розв’язування задач на знаходження числа за його дробом. Птахи рідного краю.Урок математики (інтегрований) 4 клас

0

Птахи на крилах весну принесли
Тема: Множення іменованих чисел на двоцифрові. Порівняння задач на знаходження числа за двома різницями. Запис периметра і площі квадрата у загальному вигляді. Розв’язування задач на знаходження числа за його дробом. Птахи рідного краю.Володимир Свідзінський – один з найталановитіших представників високого модернізму

0

Презентація допоможе опрацювати життєвий і творчий шлях В. Свідзінського (профіль - українська філологія)Комп'ютерна презентація "Папороті"

0

У комп'ютерній презентації містяться наочні та інформаційні матеріали до уроку біології з вивчення папоротей у 6-му класі.Організація роботи з профілактики жорстокого поводження серед дітей

0

у статті розглядаються основні аспекти роботи психологічної служби навчального закладу з попередження жорстокого поводження серед дітей.Конспект уроку біології з теми "Папороті" (6 клас)

0

Мета уроку: ознайомити учнів із папоротями, особливостями їхньої будови, життєвим циклом, середовищем існування, роллю у природі та житті людини; розвивати спостережливість, навички мислення високого рівня; дослідницькі вміння; виховувати любов до природи, зацікавленість дослідженнями природи.Комп'ютерна презентація "Плауни. Хвощі"

0

У комп'ютерній презентації містяться наочні та інформаційні матеріали до уроку біології з вивчення плаунів та хвощів у 6-му класі.Конспект уроку біології з теми "Хвощі, плауни" (6 клас)

0

Мета уроку: сформувати знання про плауни та хвощі як перші наземні рослини, ознайомити учнів з особливостями будови плауноподібних і хвощеподібних, процесами їхньої життєдіяльності, середовищем існування, роллю у природі та житті людини; розвивати спостережливість, навички мислення високого рівня; дослідницькі навички, вміння працювати в команді; виховувати любов до природи, зацікавленість дослідженнями природи.Конспект уроку у 5 класі з української мови.

0

Метою мого уроку є повторити, систематизувати й узагальнити знання учнів про апостроф; удосконалити навички правильної вимови й написання слів з апострофом; розвивати логічне мислення, уяву, мовлення школярів; виховувати повагу до старших.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі