Користувацький вхід

2017/2018

...

Обмежити пошук фільтруванням:З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ

0

Україна — це наша держава. Ви — україн¬ці, її маленькі сини і дочки. Україна — це теплота ваших домівок, ваша родина; це наша рідна укра¬їнська мова. Україна — це багата природа, висо¬кі гори, зелені ліси, бурхливі води. Україна — це красиві міста.Робота з обдарованими дітьми

0

Система роботи з обдарованими дітьми в школі.(З досвіду роботи).
Презентація (слайди) плюс текст розповіді вчителя.Сценарій випуска 11 класу – 2018

0

Сценарій випускного вечора для учнів 11 класу 2017-2018 навчального року.Сценарій випуска 9 класу – 2018

0

Сценарій випускного вечора для учнів 9 класу 2017-2018 навчального року.Вода в природі

0

Посібник розроблений згідно нової програми для загальноосвітніх
навчальних закладів. У ньому вміщено теоретичний матеріал та цікаві завдання до теми «Вода». Розповідається про дивовижні властивості води та значення різноманітних водойм для життя нашої неповторної планети Земля. Цікаво та з ілюстраціями описано рослинний і тваринний світ водойм.
Наведений матеріал слугує  для розширення знань учнів про воду. Дає можливість підвищити якість знань з даної теми. 
Посібник розраховано для творчого використання вчителями початкових класів.Сценарій проведення відкритого виховного заходу з нагоди Міжнародного жіночого дня на тему: «А жінка на весну так схожа…»

0

Сценарій
проведення відкритого виховного заходу
з нагоди Міжнародного жіночого дня на тему:
«А жінка на весну так схожа…»

Мета:
 формувати вміння студентів вільно почуватися перед аудиторією, чітко висловлювати свою думку, розвивати усне мовлення та креативне мислення;
 розвивати творчі здібності студентів, їх естетичні смаки, розвивати уяву та мовлення, формувати дружні стосунки в колективі, розвивати кмітливість; розкривати багатство і красу української мови; бажання досконало знати мову свого народу;ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ІНДИВІДУАЛІЗАЦІЇ НАВЧАННЯ ПРИ ВИВЧЕННІ ДИСЦИПЛІНИ "ОХОРОНА ПРАЦІ"

0

ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ ІНДИВІДУАЛІЗАЦІЇ НАВЧАННЯ ПРИ ВИВЧЕННІ ДИСЦИПЛІНИ "ОХОРОНА ПРАЦІ"Методичне забезпечення проведення лекційного заняття з дисципліни "Устаткування ЗРГ" на тему: "Устаткування мийне"

0

Тема: Устаткування мийне.

План.

1. Призначення мийного устаткування.
2. Машини для миття овочів, їх будова, принцип роботи та правила безпечної експлуатації.
3. Машини для миття посуду, їх будова, принцип роботи та правила безпечної експлуатації.Вивчай Європу - змінюй Україну!

0

Методична розробка Уроку Знань
викладача історії Київського
професійного енергетичного ліцею
Дегтярьової Тамари Борисівни
Надзвичайно символічно, що на урочистому Параді до Дня Незалежності разом з нашими славними воїнами крокували військовослужбовці інших європейських країн, наші союзники, наші друзі.
Ми дуже мріємо стати європейською країною – демократичною, цивілізованою, заможною, такою якою колись була Київська Русь, адже коли ми перегорнемо сторінки нашої славної історії, то побачимо...Стройові вправи

0

Вчити дітей шикуватися в шеренгу без орієнтиру, виконувати стройові вправи; розвивати спритність, витривалість, уважність, координацію рухів; прищеплювати любов до спортивних занять та ігор.
Спортивний інвентар:обручі, секундомір, свисток, гімнастичні лави, паперові стаканчики, тенісна кулька, ємність з водою, гімнастичні килимки

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі