Користувацький вхід

2017/2018

...

Обмежити пошук фільтруванням:Земельні ресурси

0

Мета навчальна: з’ясувати проблеми сучасного розвитку сільського господарства України; розглянути головні проблеми, пов'язані з використанням ґрунтів у народному господарстві, визначить заходи з охорони земельних ресурсів, підвищення родючості ґрунтів: з'ясувати особливості нового земельного кодексу України.
Мета розвивальна: розвивати в учнів творчу активність, допитливість, навички роботи з додатковою літературою; розвивати навички самостійної роботи з правовими документами; спонукати до активного мислення, розвивати елементи критичного мислення.Екологічна безпека

0

Тема уроку: Екологічна безпека.
Мета: Проаналізувати проблеми забруднення повітря, води, землі. Оцінити екологічну безпеку свого населеного пункту. Дізнатися, як очищують питну воду.
Обладнання і матеріали: папір, олівці, фломастери, маркери, ножиці.
На дошці епіграф уроку:
«За мить упасти може світ
Який твориться сотні літ,
Чому добро таке повільне,
А зло – швидке, мов динаміт?
(Д. Павличко)БУДОВА РЕЧОВИНИ. КРИСТАЛІЧНІ ҐРАТКИ

0

Мета: узагальнити та систематизувати знання учнів про хімічний зв'язок; ознайомитись із поняттям кристалічної ґратки та її типами; виробити вміння визначити типи кристалічних ґраток і прогнозувати фізичні властивості речовин з різними типами ґраток.
Тип уроку: вивчення нового матеріалу.
Обладнання: Періодична система хімічних елементів Д.І. Менделєєва, таблиця електронегативності хімічних елементів, моделі кристалічних ґраток алмазу, графіту, натрій хлориду, магнію.Використання гумористичних художніх творів у формуванні комунікативної компетентності дошкільника.

0

Посмішка та сміх - одне з безпосередніх і невимушених емоцій дитини. Малюки сміються усвідомлюючи це, або «заражаються» сміхом від інших. Мета педагогів розвинути почуття гумору в дітях, навчити розуміти поняття «смішний», а «не насмішливий». Саме під час використання гумористичних розповідей можна виховати не тільки здатність до розуміння змісту художнього твору, а й вміння правильно зрозуміти доповідача і посміятися не над ним, а над вмінням розповідати та передавати зміст твору словами, жестами, діями."Всім потрібні друзі"

0

Художньо-естетична діяльність: паперопластика.

Тема : "Всім потрібні друзі"

Мета : Продовжувати вчити та закріпювати вміння робити новий вид орігамі- пташка. Сприяти розвитку вміння створювати хужожній образ. Розвивати дрібну моторику рук, просторове мислення. Виховувати бережливе ставлення до природи.

Попередня робота : Бесіда на тему "Зима", "Пернаті друзі" . Дидактичні ігри "Коли це буває?", "Відгадай хто це?", "Четвертий зайвий" Розглядання ілюстрацій на тему "Птахи", "Зимовий ліс" Вивчення віршів, загадок та пісень про птахів.Відкрита виховна година

0

Щоб бути успішною людиною сьогодні, потрібно володіти мистецтвом спілкування. Той, хто добре володіє словом, здатен навіть своїх супротивників перетворити на друзів. Красномовство – сила, за допомогою якої вдається впливати на світ, змінювати його, реалізуючи власну волю.
Основною ідеєю виховної були слова Людвіга Фейєрбаха: «Випадкових перемог не буває. Успіх приходить до тих, хто рухається вперед, до тих, хто розподіляє свої сили з розумом».Шоу "Юні правознавці"

0

Сценарій конкурсу "Юні правознавці" стане у нагоді вчителям права, педагогам-організаторам, класним керівникам.Розробка масового заходу з військово-патріотичного напряму

0

Близько 1760 року на землях поселення Веселих Тернів оселився відставний військовий старшина Григорій Шрам. Привіз власну родину, запросив родичів з-під Києва, добрих друзів. Завів тут зимівник, влаштував землянки та мазанки. Саме тут козаки відпочивали після того, як Богдан Хмельницький розбив польську шляхту під Жовтими Водами. То де, як не на цій місцині, що є однією з дендрологічних перлин України, провести патріотичну гру для козачат – «Козацький квест», яка відповідатиме перспективним інтересам українського народу, а також принципам культурно-національного самозбереження.Критичне мислення - мислення для життя

1

Щодня життя підкидає нам чимало питань і проблем, які вимагають наших відповідей та ефективних рішень. Щоб обрати найкраще з рішень, слід увімкнути критичне мислення – це особливо результативний спосіб.Урок ритміки 7 клас

0

Урок з ритміки , проведений в 7 класі спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату в 2018-2018 навчальному році. Презентація до уроку на тему "Відкритий урок з ритміки. 7 клас. «Танець, рух , здоров`я».
Мета: навчальна – повторити та закріпити раніше вивчений матеріал; комплекс хореографічних вправ; музично-рухові ігри; народні танці – білоруський та угорський; формувати навички руху під музику; показати дітям, як танець, рух сприяє збереженню та формуванню фізичного здоров`я та психофізичного стану.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі