Користувацький вхід

2017/2018

...

Обмежити пошук фільтруванням:Действия над натуральными числами

0

Целью данной работы является усовершенствование математических умений и навыков при работе с натуральными числами и десятичными дробями; развития навыков энергосбережения на уроках математики; воспитание сознательного применения полученных знаний на практике.План-конспект уроку на тему.Розмноження рослин:нестатеве та статеве.

0

План-конспект уроку біології у 6 класі.
Вчитель біології Новопразької ЗШ І-ІІ ступенів Олександрійського району Кіровоградської області Бондаренко С.М.

Тема попереднього уроку: «Різноманітність та видозміни вегетативних органів».

Урок № 37.Тема уроку.Розмноження рослин: статеве та нестатеве.

Мета:
Освітня. Продовжити формувати знання учнів про розмноження рослин; ознайомити з вегетативним розмноженням та його видами; особливу увагу звернути на досягнення людства у використанні вегетативного розмноження; визначити загальне значення розмноження рослин у природі та житті людини.План-конспект уроку на тему: "Ядро,його структурна організація та функції"

0

Тема уроку. Ядро ,його структурна організація та функції.

Мета уроку:

*Продовжити вивчення клітинного рівня організації життя.Вивчити особливості будови і виконувані функції ядра клітини. Продовжити формування еволюційних уявлень про розвиток органічного світу та його поділі на прокариотические і эукариотические організми. Повторити матеріал з теми «всіх органел клітини»Тема: «Подорожуймо з листочком»

1

Тема: «Подорожуймо з листочком»
Хід заняття
Вступна частина.
Добрий день малята, добрий день дорослі.
Малята, до нас завітав листочок, він хоче з нами погратися. Давайте уявимо що ми теж листочки.
Я листочок, мене хитає тихим вітром,
Вітер посилюється, посилюється,
і мене зриває, і я сідаю, сідаю на землю.
Діти як шумлять листочки? (ш-ш-ш)
Давайте прислухаємось, а що це за звуки? Звучить аудіозапис (дощ)
А ми знаємо потішку про дощ? (Потішка) Давайте тихенько скажимо як йде дощик. А тепер сильно йде дощ.
А зараз знову послухайте, що це шумить? (вітер)Конспект заняття з дітьми що заїкаються

0

Ігри та ігрові вправи, обєднані сюжетом казки, можна використати під час корекційної роботи з дітьми, що заїкаються. Ігрова діяльність у поєднанні з музичним супроводом має значний психотерапевтичний вплив на особистість дитини, сприяє ефективному подоланню мовленнєвого порушення.Конспект уроку з математики 5 клас на тему : Порядок виконання дій у виразах. Мій незвіданий, рідний, степовий край.

0

Однією з основних наскрізних змістовних ліній є "Екологічна безпека і сталий розвиток" її метою є формування в учнів соціальної активності, відповідальності й екологічної свідомості, у результаті яких вони дбайливо й відповідально ставитимуться до довкілля, усвідомлюючи важливіcть сталого розвитку для збереження довкілля й розвитку суспільства.
Даний конспект уроку демонструє впровадження цієї змістовної лінії в один з уроків математики .урок для 9 класу з теми: Закономірності онтогенезу

0

Розробка уроку для 9 класу за новою програмою 2017 р.з теми "Закономірності онтогенезу"Календарно-тематичне планування 6(2) клас С.Сотникова

0

Календарно-тематичне планування
6 клас
(згідно з оновленими програмами для іноземних мов, 2017 - 2018 навчальний рік)
(За Сотниковою С. І. Німецька мова (2-й рік навчання): Підручник для загальноосвітніх навчальних закладів «Hallo Freunde 6 (2)» / С. І. Сотникова, Т. Ф. Білоусова. – Х.: Ранок, 2014.)Розробка відкритого уроку з англійської мови у 6 класі за темою: «Їжа»

0

Розробка відкритого уроку з англійської мови у 6 класі за темою:
«Їжа».
Тип уроку: урок-подорож, урок систематизації та узагальнення вивченого матеріалукласифікація українських та англійських фразеологізмів

0

Прислів'я і приказки – широко поширений жанр усної народної творчості, який займає особливе місце у системі мови.
Невідомий час виникнення прислів'їв і приказок, але точно відомо одне: і прислів'я, і приказки виникли у давні часи. Вони У мові фразеологізми є надзвичайно багатим матеріалом для розв’язання багатьох актуальних і дискусійних проблем мовознавства. Особливо актуальним є дослідження їх походження та класифікації, що дає можливість отримати цілісне уявлення про це складне явище. супроводжують народ протягом століть.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі