Користувацький вхід

2017/2018

Обмежити пошук фільтруванням:Євроінтеграція - шлях до кращого майбутнього

0

Євроінтеграційні прагнення України стали невід’ємними реаліями політичного сьогодення. Європейські орієнтири набули практичного втілення у низці рішень та дій як української держави, так і офіційних органів Євросоюзу.
Тому не дивно , що курс на євроінтеграцію з його виховним потенціалом у напрямку суспільного спрямування, має неабияке значення сьогодні й у освіті.
Мета курсів за вибором суспільного спрямування: задоволення індивідуальних освітніх інтересів, потреб і нахилів кожного школяра.
Завдання курсів за вибором суспільного спрямування:Що таке злочин. Ознаки, види та склад злочинів.

0

Поурочне планування з Правознавства. Практичний курс 9 клас
Урок № 29 19.04.2017
Тема: Що таке злочин. Ознаки, види та склад злочинів.
Мета: дати учням уявлення про поняття злочину, його ознаки, склад, види; формувати вміння характеризувати ознаки злочину, описувати елементи складу злочину, називати види злочинів, наводити приклади; аналізувати правові ситуації й пропонувати шляхи їх розв’язання; виховувати непримиренне ставлення до порушення законодавства.Урок-гра"Перегони на клавіатурі"

0

Мета: Повторити уявлення учнів про речення. Ознайомити учнів з розміщенням і призначенням клавіш на клавіатурі. Формувати навички швидкої роботи з клавіатурою, вміння використовувати алфавітну клавіатуру в верхньому регістрі. Розвивати словниковий запас, мовлення учнів, логічне мислення, кмітливість.Виховувати культуру навчальної праці при роботі з комп’ютером.Master class " GAME IN ENGLISH LESSONS AS A TOOL OF FORMING COGNITIVE COMPETENCIES OF YOUNGER LEARNERS IN THE CONTEXT OF NUS"

1

Aim: Presentation of pedagogical experience on the topic "Game in English lessons as a
tool of forming cognitive competencies of younger learners in the context of NUS "
.Дістанційне навчання в умовах карантину .

0

Дистанційне навчання в школах Украіни, під час карантину стало справжнім викликом для кожного освітянина. Кожного року
щонайменше один раз на рік украінські школи опинялись на карантині.« Хто такі комахи?», «Музика і природа»

0

Розкрито уявлення про комах; названо істотні ознаки комах; класифікація тварин по групах; навчання учнів визначати життєвий та емоційний зміст музичних творів; формування вміння виражати характер музичних творів пластичними рухами та виконанням; розвиток мовлення, мислення, уваги, спостережливості, уміння порівнювати; розвивати ціннісне ставлення до музики; виховання любові до природи, музики, почуття людяності.Бінарний захід до дня Європи

0

Бінарний урок з англійської мови та історії. Розроблений для учнів 8-9 класів. Насичений цікавими та творчими завданнями.Бінарний захід до дня Європи

0

Бінарний урок з англійської мови та історії. Розроблений для учнів 8-9 класів. Насичений цікавими та творчими завданнями.Відкритий виховний захід на тему: «Народ пам’ятає, народ славить, народ славить»

0

Відкритий виховний захід на тему: «Народ пам’ятає, народ славить, народ славить».
Виховання в учнів почуття патріотизму,національної гідності,любові до рідного краю;формувати переконання у нетлінності духовних скарбів народу,повагу до символів України,до своїх батьків;спонукати учнів до усвідомлення ними необхідності бути корисними своїй державі.
.Тестові завдання для проведення поетапної кваліфікаційної атестації (теоретична частина) з предмета «Виробниче навчання» за професією7412«Пекар» 2-го розряду

0

ТЕСТОВІ ЗАВДАННЯ для проведення поетапної кваліфікаційної атестації (теоретична частина) з предмета «Виробниче навчання» за професією7412«Пекар» 2-го розряду. Програмне забезпечення: Test-W2 – контрольно-діагностична система

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі