Користувацький вхід

Останні публікації

2017/2018

...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок-проект з природознавства у 4класі «Океани Землі»

0

Узагальнення і закріплення знання учнів про океани Землі та їх частини; перевірити засвоєння учнями визначення основних понять з цієї теми; вдосконалити вміння користуватись картою, висвітлити значення океанів та використання його багатств людиною; формувати вміння логічно міркувати, чітко висловлювати свою думку, працювати колективно, узгоджено в групах, парах та індивідуально; розвивати пам'ять, увагу, мислення; використовувати здобуті знання в практичних завданнях; збагачувати словниковий запас учнів новими словами та термінами; пробуджувати пізнавальний інтерес; вихову-вати захоплення непоПрактичне заняття з ЦО.

1

Найпростіші засоби захисту органів дихання - протипилова тканинна маска і ватно-марлева пов'язка. Вони захищають органи дихання від радіоактивного пилу і деяких видів бактеріологічних засобів.Як захистити себе, як приготувати пов'язку.Геній Леонардо Да Вінчі в математиці

1

Презентація дає змогу ознайомити учнів з життям видатного вченого, винахідника, скульптора та художника Леонардо. Розширити межі знань учнів про математику.«День Землі»

1

Розробка виховної години містить матеріали та посилання на джерела для проведення виховної години «День Землі», сприяє вихованню любові до рідного краю, вихованню почуття прекрасного, почуття моральності, екологічної свідомості, національної гідності до своєї Батьківщини, поваги до себе і навколишнього світу, сприяє виховувати в собі любов до природи, бажання охороняти та примножувати красу та багатства планети.Технологія «Су-вид»

0

Мета
ознайомити учнів із поняттям сучасності обладнання закладів ресторанного господарства;
подати технологічний процес приготування страви методом Sous-vide ;
подати відомості про основні види обладнання;
виховувати відповідальне ставлення до обраної професії;
Розвивати в учнів уміння працювати з додатковими джерелами інформації.Проект освітньої роботи «Де козак, там і слава»

0

Проект "Де козак, там і слава" допоможе педагогам дошкільних закладів краще розібратися яким чином доступніше та цікавіше подати інформацію дошкільникам про одну із сторінок історії України - козацтво, які методи і форми роботи для цього використати.Підсумкове заняття-гра з гурткової роботи для дошкільників старшого віку «Маленькі дизайнери»

0

В розробці підсумкового заняття можна відшукати багато креативних робіт, новизна яких полягає у незвичайних способах зображення, нестандартності ідей та матеріалів.Урок- проєкт "Я пишаюсь рідним краєм"

0

Урок-проєкт створений для проведення на уроках Я у світі, народознавства для вчителів початкової школи.Сценарій свята"Прощавай, Букварику"

0

Даний сценарій "Прощавай, Букварику" розроблений для проведення в 1 класі по закінченню вивчення букваря.Урок по математике на тему «Ознакомление с терминами "уменьшаемое, вычитаемое, разность. Упражнения и задачи на сложение и вычитание. Построение отрезка заданной длины»

0

Урок математики на тему «Ознакомление с терминами "уменьшаемое, вычитаемое, разность. Упражнения и задачи на сложение и вычитание. Построение отрезка заданной длины»

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі