Користувацький вхід

2017/2018

...

Обмежити пошук фільтруванням:Тести з трудового навчання "

Комп’ютерні тести «Деревообробка 1.2» розроблені згідно програми трудового навчання, розділу деревообробка в 5 класі та розділу деревообробка 7 класу і є продовженням тестуючої програми «Металообробка 1.0» релізу 2014 року.
Тести можуть бути використані як на уроках трудового навчання, так і технології .
Для вчителів трудового навчання, учнів 5 – 11 класів.Розробка уроку "Життя і творчість Василя Симоненка. Поезія «Лебеді материнства»

0

Мета: поглибити знання школярів про життєвий і творчий шлях В.Симоненка; проаналізувати його поетичний твір «Лебеді материнства», звертаючи увагу на його ідейно-художній та символічний зміст, жанр, образи; розвивати вміння учнів грамотно викладати свої думки, почуття, спостереження; робити висновки; збагачувати словник школярів; формувати кругозір, світогляд; виховувати почуття поваги до творчості В. Симоненка, любові до рідного краю, повагу й синівську вдячність матері.Урок англійської мови "Одяг,який ми носимо". 4 клас

0

Урок в 4 класі, який удосконалює навики читання та говоріння по темі "Одяг".Тест з дисципліни: «Загальна електротехніка з основами електроніки»

0

Завдання для підсумкового тестового контролю з дисципліни: «Загальна електротехніка з основами електроніки»Тест по темі «Напівпровідникові прилади» з дисципліни: Загальна електротехніка з основами електроніки».

0

Тест для контролю знань
по темі «Напівпровідникові прилади» з дисципліни:
Загальна електротехніка з основами електроніки».Weihnachten in Deutschland

0

Відеопроект із супроводжуючим текстом із теми "Різдво в Німеччині" - це позакласний захід для учнів середніх та старших класів (2-га іноземна мова). Матеріал стане у пригоді вчителям німецької мови й всім, хто нею цікавиться.Сценарій "Люблю я свій народ-шаную його звичаї"

0

сценарій присвячений святкуванню свят календарного року українців, метою якого є виховування поваги і прищеплення інтересу до історії, культури, традицій і звичаїв українського народу,рідної землі,зміцнення їх почуття національної гордості й гідності.Методика виконання дипломного проекту.

0

Дипломна робота – останній найбільш складний етап у навчальному процесі, адже під час виконання творчої та методичної частин дипломного проекту підсумовуються усі отримані професійні знання і уміння, навички самоаналізу, самовдосконалення і творчого підходу. Згідно з Положенням про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах України дипломна робота виконується з метою закріплення, поглиблення і узагальнення знань, одержаних студентів під час навчання.Розробка уроку з математики

0

виховувати любов до математики, сприяти формуванню культури математичних записів; виховувати активність, увагу, інтерес до нових знань і прагнень їх набувати; вміння використовувати власний досвід, віру в свої сили; формувати навички самоконтролю; почуття відповідальності, уміння спілкуватися;Методична записка "Про основи навчання рисунку в художньому коледжі, Проблеми рисунка оголеної моделі.".

0

Від активного сприйняття до усвідомленого уявлення.
"Завдання" та "моделі"
Єдність художньої пластики і пластичної анатомії.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі