Користувацький вхід

Останні публікації

2017/2018

...

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій новорічного свята «Пригоди біля новорічної ялинки» для дітей старшого дошкільного віку

0

Сценарій дитячого новорічного свята для батьків та вихователів у дитячому садочку «Пригоди біля новорічної ялинки» для дітей старшого дошкільного віку.Сценарій свята 8 березня для старшої групи

0

Сценарій дитячого весняного свята для матусь, присвячений до жіночого свята 8 березня.Інтегровано-пізнавальне заняття з пріорітетом інтелектуально-дослідницьких завдань та використанням мультимедійних технологій «Небезпеки остерігайся, здоровим залишайся!»

0

Формувати у дітей життєву компетентність щодо особистої безпеки в побуті, в природі, на дорозі, на вулиці; уміння самостійно класифікувати предмети на безпечні та небезпечні для життя; звичку практично застосовувати набуті знання під час виникнення екстремальних ситуацій. Закріпити правила поводження з незнайомими предметами, правила пожежної безпеки. Розвивати спостережливість, увагу і пам`ять. Надати дітям поняття свідомого розуміння цінності власного життя і здоров`я. виховувати почуття самозбереження.Тренінг "Шляхи передачі ВІЛ-інфекції"

0

Заняття з елементами тренінгу "Шляхи передачі ВІЛ-інфекції. Оцінювання ризику інфікування"Вистава «Кайдашева сім’я»

0

За мотивами реалістичної соціально-побутової повісті
Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я»
Мета: Ознайомлювати учнів із кращими творами української літератури; розвивати навички сценічної гри; артистичні здібності, вміння перевтілюватися у ролі, формувати творчу уяву, культуру мовлення та спілкування, виховувати емоційно-дійове сприйняття танців, музики та пісні."Thanksgiving"

0

Сценарій позаурочного заходу на тему "Thanksgiving" для учнів 10-11 кдпасівПроведення спортивних свят, як засіб формування національно-патріотичного виховання учнів (навчальний проект)

0

Навчальний проект
«Проведення спортивних свят, як засіб формування національно-патріотичного виховання учнів»
Галузь застосування:
• навчально-виховний процес.
Суб’єкти інноваційної діяльності:
• учні І-ІІІ курсів;
• викладачі фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни»

Мета впровадження нововведень:
• виховувати почуття любові до України, повагу до історичного минулого нашої Батьківщини;
• сприяння військово-патріотичному вихованню кожного учня;Функції. Використання знань на практиці.

0

Повторення основних понять функції та її властивостей (найбільше та найменше значення, нулі функції, область визначення, область значень; формування вмінь читання графіків функцій; застосування знань на практиці.Новорічна ігрова програма для молодших школярів

0

Сценарій новорічної ігрової програми для учнів початкових класів. Розважальна програма стане в нагоді вчителям початкових класів, керівникам гуртків, педагогам-організаторам, заступниками директорів з виховної роботи при підготовці та проведенні новорічних заходів."... І БЕРЕЗЕНЬ ДАРУЄ ДИВО"

0

Сценарій загальношкільного святкового концерту до 8 Березня. Допоможе педагогам-організаторам, заступникам директора з виховної роботи, керівникам гуртків в організації свята для працівників освітніх закладів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі