Користувацький вхід

2017/2018

...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок по математике на тему «Ознакомление с терминами "уменьшаемое, вычитаемое, разность. Упражнения и задачи на сложение и вычитание. Построение отрезка заданной длины»

0

Урок математики на тему «Ознакомление с терминами "уменьшаемое, вычитаемое, разность. Упражнения и задачи на сложение и вычитание. Построение отрезка заданной длины»Робочий зошит з природознавства. Для дітей з особливими освітніми потребами (F70)

0

Навчальний посібник «Робочий зошит з природознавства» складений відповідно до чинної програми з «Природознавства» та підручника С.В.Трикоз «Природознавство» 2 клас. Він містить завдання на відтворення та закріплення знань учнів з особливими освітніми потребами, творчі та дидактичні завдання, практичні завдання, малюнки, загадки, цікаві вправи та інші пізнавальні завдання, які дадуть уявлення про навколишній світ. Для учнів з особливими освітніми потребами (F70)2 класу, вчителів початкової школи, батьків.Методичні матеріали з логопедії для дітей з особливими освітніми потребами (F70)

0

Метою посібника є формування лексичної сторони мовлення; граматичної сторони мовлення; зв'язного мовлення; сприяння формуванню фонетико-фонематичної сторони мовлення; навчання грамоти; формування узагальнювальної функції слова. Засвоєння різних відтінків контекстуально зумовленого значення слова і його багатозначного змісту. Формування словесних понять, що позначають не конкретні явища навколишнього світу, а його загальні сторони, властивості, стани.Подорож країною геометрії

0

Мета. Закріпити знання про точку, пряму. Розвивати просторову уяву, логічне мислення, пам’ять.Как изменяется неживая природа осенью

0

ТЕМА. КАК ИЗМЕНЯЕТСЯ НЕЖИВАЯ ПРИРОДА ОСЕНЬЮ.
ЦЕЛЬ: расширить представление об изменениях в неживой природе осенью, о причинах изменения погоды в родном крае, способы предсказывания погоды по атмосферным явлениям и народным осенним приметам, проверять высказанные предсказания этих изменений, формировать умение наблюдать, устанавливать причинно-следственные связи, обобщать и строить заключения об определенных закономерностях в неживой природе осенью, правильно высказывать суждения, аргументировать их примерами; воспитывать наблюдательность, любознательность, настойчивость.Сценарій новорічного свята «Пригоди біля новорічної ялинки» для дітей старшого дошкільного віку

0

Сценарій дитячого новорічного свята для батьків та вихователів у дитячому садочку «Пригоди біля новорічної ялинки» для дітей старшого дошкільного віку.Сценарій свята 8 березня для старшої групи

0

Сценарій дитячого весняного свята для матусь, присвячений до жіночого свята 8 березня.Інтегровано-пізнавальне заняття з пріорітетом інтелектуально-дослідницьких завдань та використанням мультимедійних технологій «Небезпеки остерігайся, здоровим залишайся!»

0

Формувати у дітей життєву компетентність щодо особистої безпеки в побуті, в природі, на дорозі, на вулиці; уміння самостійно класифікувати предмети на безпечні та небезпечні для життя; звичку практично застосовувати набуті знання під час виникнення екстремальних ситуацій. Закріпити правила поводження з незнайомими предметами, правила пожежної безпеки. Розвивати спостережливість, увагу і пам`ять. Надати дітям поняття свідомого розуміння цінності власного життя і здоров`я. виховувати почуття самозбереження.Тренінг "Шляхи передачі ВІЛ-інфекції"

0

Заняття з елементами тренінгу "Шляхи передачі ВІЛ-інфекції. Оцінювання ризику інфікування"Вистава «Кайдашева сім’я»

0

За мотивами реалістичної соціально-побутової повісті
Івана Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я»
Мета: Ознайомлювати учнів із кращими творами української літератури; розвивати навички сценічної гри; артистичні здібності, вміння перевтілюватися у ролі, формувати творчу уяву, культуру мовлення та спілкування, виховувати емоційно-дійове сприйняття танців, музики та пісні.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі