Користувацький вхід

2017/2018

Обмежити пошук фільтруванням:Master class " GAME IN ENGLISH LESSONS AS A TOOL OF FORMING COGNITIVE COMPETENCIES OF YOUNGER LEARNERS IN THE CONTEXT OF NUS"

0

Aim: Presentation of pedagogical experience on the topic "Game in English lessons as a
tool of forming cognitive competencies of younger learners in the context of NUS "
.Дістанційне навчання в умовах карантину .

0

Дистанційне навчання в школах Украіни, під час карантину стало справжнім викликом для кожного освітянина. Кожного року
щонайменше один раз на рік украінські школи опинялись на карантині.« Хто такі комахи?», «Музика і природа»

0

Розкрито уявлення про комах; названо істотні ознаки комах; класифікація тварин по групах; навчання учнів визначати життєвий та емоційний зміст музичних творів; формування вміння виражати характер музичних творів пластичними рухами та виконанням; розвиток мовлення, мислення, уваги, спостережливості, уміння порівнювати; розвивати ціннісне ставлення до музики; виховання любові до природи, музики, почуття людяності.Бінарний захід до дня Європи

0

Бінарний урок з англійської мови та історії. Розроблений для учнів 8-9 класів. Насичений цікавими та творчими завданнями.Бінарний захід до дня Європи

0

Бінарний урок з англійської мови та історії. Розроблений для учнів 8-9 класів. Насичений цікавими та творчими завданнями.Відкритий виховний захід на тему: «Народ пам’ятає, народ славить, народ славить»

0

Відкритий виховний захід на тему: «Народ пам’ятає, народ славить, народ славить».
Виховання в учнів почуття патріотизму,національної гідності,любові до рідного краю;формувати переконання у нетлінності духовних скарбів народу,повагу до символів України,до своїх батьків;спонукати учнів до усвідомлення ними необхідності бути корисними своїй державі.
.Тестові завдання для проведення поетапної кваліфікаційної атестації (теоретична частина) з предмета «Виробниче навчання» за професією7412«Пекар» 2-го розряду

0

ТЕСТОВІ ЗАВДАННЯ для проведення поетапної кваліфікаційної атестації (теоретична частина) з предмета «Виробниче навчання» за професією7412«Пекар» 2-го розряду. Програмне забезпечення: Test-W2 – контрольно-діагностична системаПрезентація "Тіні забутих предків"

0

Презентація присвячена повісті Михайла Коцюбинського "Тіні забутих предків". Надаються відомості про автора, літературний паспорт повісті, розглядається система образів твору.Презентація "Архип Іванович Куїнджі"

0

Презентація "Архип Іванович Куїнджі" знайомить учнів із основними етапами життєвого і творчого шляху славетного українського художника. Презентація проілюстрована репродукціями найвідоміших робіт митця.Презентація "Діалектні слова в повісті "Тіні забутих предків" 7ч

0

Загалом моя робота складається з сімох окремих презентацій. У кожній самодостатній презентації надано перелік діалектних слів (із поясненнями), використаних автором у повісті "Тіні забутих предків". Слова розділено за напрямами і тематикою. Кожне слово візуалізоване декількома якісними світлинами. Ця презентація (сьома частина)присвячена професіям,музичним інструментам,а також інфернальним (містичним) істотам.
Цикл презентацій стане в нагоді під час вивчення тексту повісті.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі