Користувацький вхід

2011/2012

Обмежити пошук фільтруванням:Master class " GAME IN ENGLISH LESSONS AS A TOOL OF FORMING COGNITIVE COMPETENCIES OF YOUNGER LEARNERS IN THE CONTEXT OF NUS"

1

Aim: Presentation of pedagogical experience on the topic "Game in English lessons as a
tool of forming cognitive competencies of younger learners in the context of NUS "
.Дістанційне навчання в умовах карантину .

0

Дистанційне навчання в школах Украіни, під час карантину стало справжнім викликом для кожного освітянина. Кожного року
щонайменше один раз на рік украінські школи опинялись на карантині.Урок-подорож з математики

0

Тема: Множення і ділення натуральних чисел
Мета: систематизувати та узагальнити знання учнів про множення і ділення натуральних чисел; розвивати логічне мислення, кмітливість, уміння аналізувати, робити висновки; виховувати самостійність, відповідальність перед товаришами, інтерес до математики, культуру математичного мовлення та записів.
Обладнання: таблиці множення і ділення натуральних чисел, роздатковий матеріал."До таємниці малої насінини". Молодша група

0

Драматизування казки «Мишенята та зернята»; дослідницька діяльність; Д/г «Що потрібно насінині?»; Психогімнастика « Я – маленька насінина»; Праця в природі «Посадимо квасолю».Розвиток творчих здібностей на уроках читання

0

В роботі розглянуто теоретичні основи розвитку творчого мислення дітей молодшого шкільного віку,узагальнено методи і прийоми,форми організації роботи на уроках позакласного читання спрямовані на розвиток творчих здібностей молодших школярів.УРОК - ПОДОРОЖ "Мово моя українська."

0

ТЕМА: Мово моя українська
МЕТА: навчити учнів правильної вимови, розширювати знання про слова, близькі
і протилежні з значенням, закріпити знання про багатозначність слова,
слова—образи, висловлювання, виховувати любов до української мови,
вчити бачити її красу і багатство.Дитячий проект "Чернеча гора й музей Т.Г. Шевченка"

0

Дитячий проект виконаний у форматі презентації для використання як додаткового матеріалу при вивченні творчості Т.Г. Шевченка у 7 класі.5 клас. Природознавство. Сценарій вистави "Неймовірні пригоди Нумі і Нікі в Сонячній системі"

1

Сценарій вистави про пригоди двох юних інопланетян в Сонячній системі. Містить інформацію про всі планети Сонячної системи.Позакласний захід. День української писемності (5 клас)

4

Матеріал для проведення позакласного заходу до Дня української писемності в середній школі (сценарій та презентація)Зупинись поки не пізно

0

Презентація «Зупинись, поки не пізно!» Думки про СНІД, дитячий алкоголізм, наркоманію, тютюнопаління та залежність від комп’ютерних ігор очима старшокласниці!!!

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі