Користувацький вхід

2011/2012

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Зупинись поки не пізно

0

Презентація «Зупинись, поки не пізно!» Думки про СНІД, дитячий алкоголізм, наркоманію, тютюнопаління та залежність від комп’ютерних ігор очима старшокласниці!!!Методичні рекомендації до виконання практичних робіт з будови та експлуатації кранів металургійного виробництва

0

Методична розробка призначена для проведення практичних робіт по курсу «Будова та експлуатація кранів металургійного виробництва».
В посібник включені 10 практичних робіт, в яких викладені будова вузлів, агрегатів та механізмів кранів, їх використання та порядок розрахунку , умови експлуатації та норми браковки ; а також індивідуальні завдання для виконання роботи.
В описі кожної роботи наводяться: мета роботи, основні теоретичні положення, порядок виконання роботи .Конспект заняття з ейдетики на тему: «Подорож в країну іграшок».

0

Зформувати уявлення дітей про іграшки, уміння їх класифікувати за призначенням. Виховувати зосередженість, уважність, активність.Доповідь на тему: «Використання прийомів ейдетики в роботі з дітьми».

0

Прийоми ейдетики для подання різних предметів. За допомогою дитячої уяви можна швидко і надовго запам"ятати потрібну інформацію.Курсова робота на тему: «Вплив спостережень на виховання у дітей дошкільного віку любові до природи».

0

Теоретичне значення курсового дослідження полягає у виявленні закономірностей формування почуття любові до природи у дітей старшого дошкільного віку в процесі спостережень.Робота класного керівника щодо виховання в учнів культури поведінки та дисципланованості

1

У зв'язку із зростанням джерел виховного впливу на школярів, класному керівнику доцільно тримати в полі зору всю життєдіяльність вихованців, аналізувати, оцінювати потік інформації і спрямовувати їх діяльність в позитивне русло, будуючи свої відносини на принципах співробітництва, співтворчості, проявляючи максимум довір'я та поваги до особистості.РОЗВИТОК РОЗУМОВОЇ АКТИВНОСТІ, КРЕАТИВНОСТІ МИСЛЕННЯ В УЧНІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

0

Посібник з досвіду роботи включає розробки уроків з використанням інтерактивних технологій та творчих завдань.
Саме інтерактивні методи дають змогу створювати навчальне середовище, в якому теорія і практика засвоюються одночасно, а це надає змогу учням формувати характер, розвивати світогляд, логічне мислення, зв’язне мовлення, креативне мислення.
Посібник розрахований для вчителів початкових класів, студентів педагогічних навчальних закладів.Розвиток РОЗУМОВОЇ активноСТІ, КРЕАТИВНОСТІ МИСЛЕННЯ В УЧНІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

0

Посібник з досвіду роботи включає розробки уроків з використанням інтерактивних технологій та творчих завдань, що спрямовані на прищеплення учням власного бачення світу, розвиток розумової активності, креативності мислення, бажання осягти незрозуміле.
Висвітлено опис інтерактивних вправ, дидактичниз ігор, що можна застосовувати на уроках, щоб зробити процес навчання цікавим, різноманітним та ефективним.
Посібник розрахований для вчителів початкових класів, студентів педагогічних навчальних закладів.Пропорція. Розв’язування вправ за допомогою пропорції.

0

Повторити вивчений матеріал з теми “Пропорція”.
Узагальнити й закріпити навички й уміння учнів розв’язувати рівняння та задачі на використання властивостей пропорції.
Навчити відрізняти прямо та обернено пропорційні величини.
Розвивати логічне мислення.
Сприяти виявленню засвоєних дітьми знань, умінь та навичок.
Формувати світогляд дітей.
Виховувати моральні якості, волю, бажання вчитися.Екологічна агітбригада (творчий конкурс)

1

Сценарій екологічної агітбригади. Цей сценарій буде корисний керівникам екологічних театрів та творчих учнівських об'єднань, методистам, педагогам-організаторам загальноосвітніх навчальних закладів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі