Користувацький вхід

Куліда Олена Миколаївна

Обмежити пошук фільтруванням:Дитячий проект "Роксолана: історична правда"

1

Дитячий проект створений у форматі презентації для використання під час вивчення повісті Осипа Назарука "Роксоляна"Дитячий проект "Чернеча гора й музей Т.Г. Шевченка"

0

Дитячий проект виконаний у форматі презентації для використання як додаткового матеріалу при вивченні творчості Т.Г. Шевченка у 7 класі.Дитячий проект "Хутір надія - колиска українського театру"

0

Дитячий проект з української літератури створений у форматі презентації для використання при вивченні теми у 8 класі творчості Івана Карпенка-Карого.Лінгвістична гра "Найрозумніший"

0

Презентація розроблена для проведення позакласного заходу з української мови для середньої школи.УСНИЙ ЖУРНАЛ «І МЕНЕ В СІМ'Ї ВЕЛИКІЙ, В СІМ'Ї ВОЛЬНІЙ, НОВІЙ...»

0

Презентація-мультимедійний супровід позакласного заходу з української літератури "УСНИЙ ЖУРНАЛ «І МЕНЕ В СІМ'Ї ВЕЛИКІЙ, В СІМ'Ї ВОЛЬНІЙ, НОВІЙ...»" за творчістю Т.Г. ШевченкаДруга світова війна у європейській літературі. К.І. Галчинський, А. Маргул-Шпербер

0

Презентація створена для наочного супроводу уроку, зокрема світлини поетів, картин часів Другої світової війниБіографія Г.С. Сковороди

0

Презентація створена для опрацювання біографічних відомостей з життя і творчості Г.С. СковородиОбрази поеми І. Котляревського "Енеїда"

0

Презентація створена для опрацювання образів поеми "Енеїда" І. Котляревського у вигляді цитатного диктанту.Сюжет поеми "Енеїда" Івана Котляревського.

0

Презенація створена для опрацювання сюжету поеми Івна Котляревського "Енеїда". Може бути використана як план для переказу окремих частин твору.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі