Користувацький вхід

undefined

...

Обмежити пошук фільтруванням:Контрольна робота для 11 класу із зарубіжної літератури з теми «Література першої половини ХХ ст: Кафка, Джойс, Булгаков»

0

Контрольна робота з теми «Література першої половини ХХ ст: Кафка, Джойс, Булгаков»Розробка проекту

1

Зміст

1. Вступна частина 3
1.1. Історія створення кулькової ручки для письма 3
2. Обґрунтування виробу 5
3. Вироби-аналоги (фото, схеми) 7
4. Креслення деталей виробу 10
5. Технологічна картка виготовлення виробу 12
6. Фото власного виробу 14
7. Елементарне економічне обшрунтування 15
8. Висновки 17
9. Література 18Виховна година "З добром у серці"

0

Виховна година “З добром у серці’

Мета

Освітня: продовжувати розкривати зміст поняття «милосердя», як однієї з основних духовно-моральних якостей людини. Вчити ввічливого спілкування з ровесниками, дорослими.
Розвиваюча: розвивати вміння аналізувати свої вчинки та вчинки інших, формувати здатність до співпереживання, співчуття. Спонукати учнів проявляти милосердя у повсякденному житті.Уроку "Зовнішній вигляд. Одяг та його призначення".

0

План-конспект уроку з предмету "Навколишній світ" для 2 класу (з презентацією до уроку)Бесіда"Що таке дружба?"

0

Розкрити зміст понять"дружба", "дійсний друг",прищепити учням повагу до цінностей дружби,сприяти розвиткові критичного ставлення до себе і своїх особистих якостей,терпимості і коректності в спілкуванні з друзями.Година спілкування «Моя рідна оселя» (за методичною системою сенсорно моторного виховання М. Монтессорі)

0

Година спілкування для вихованців навчально-реабілітаційних центрів початкової ланки, які мають обмежені освітні можливості."Подарунок Кузі"

0

Сценарій новорічного свята для дітей молодшого дошкільного віку "Подарунок Кузі"Сюжет поеми "Енеїда" Івана Котляревського.

0

Презенація створена для опрацювання сюжету поеми Івна Котляревського "Енеїда". Може бути використана як план для переказу окремих частин твору.Особливості життя в буддійських монастирях

0

Буддизм — найдавніша з трьох світових релігій, що виникла в VI ст. до н.е. Більшість її послідовникі мешкає у країнах Південної, Південно-Східної і Східної Азії. Наприкінці XIX — початку XX ст. прихильники буддизму з'явилися у країнах Європи і США. Нині у світі є близько 400 млн. мирян, які сповідують буддизм, і близько 1млн. ченців та черниць. Буддисти світу об'єднані в дві міжнародні організації — Всесвітнє Братство буддистів (штаб-квартира в Бангкозі, Таїланд) і Азіатську буддійську конференцію за мир (штаб-квартира в Улан-Баторі, Монголія).Інтегрований урок з української мови та літератури рідного краю на основі оповідання письменника Хмельниччини Василя Горбатюка «Діалог. Тире при діалозі»

0

Діалог. Тире при діалозі
Розробка інтегрованого уроку з української мови

та літератури рідного краю на основі оповідання письменника Хмельниччини Василя Горбатюка

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі