Користувацький вхід

Останні публікації

undefined

...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка проекту

1

Зміст

1. Вступна частина 3
1.1. Історія створення кулькової ручки для письма 3
2. Обґрунтування виробу 5
3. Вироби-аналоги (фото, схеми) 7
4. Креслення деталей виробу 10
5. Технологічна картка виготовлення виробу 12
6. Фото власного виробу 14
7. Елементарне економічне обшрунтування 15
8. Висновки 17
9. Література 18Виховна година "З добром у серці"

0

Виховна година “З добром у серці’

Мета

Освітня: продовжувати розкривати зміст поняття «милосердя», як однієї з основних духовно-моральних якостей людини. Вчити ввічливого спілкування з ровесниками, дорослими.
Розвиваюча: розвивати вміння аналізувати свої вчинки та вчинки інших, формувати здатність до співпереживання, співчуття. Спонукати учнів проявляти милосердя у повсякденному житті.Уроку "Зовнішній вигляд. Одяг та його призначення".

0

План-конспект уроку з предмету "Навколишній світ" для 2 класу (з презентацією до уроку)Бесіда"Що таке дружба?"

0

Розкрити зміст понять"дружба", "дійсний друг",прищепити учням повагу до цінностей дружби,сприяти розвиткові критичного ставлення до себе і своїх особистих якостей,терпимості і коректності в спілкуванні з друзями.Година спілкування «Моя рідна оселя» (за методичною системою сенсорно моторного виховання М. Монтессорі)

0

Година спілкування для вихованців навчально-реабілітаційних центрів початкової ланки, які мають обмежені освітні можливості."Подарунок Кузі"

0

Сценарій новорічного свята для дітей молодшого дошкільного віку "Подарунок Кузі"Сюжет поеми "Енеїда" Івана Котляревського.

0

Презенація створена для опрацювання сюжету поеми Івна Котляревського "Енеїда". Може бути використана як план для переказу окремих частин твору.Особливості життя в буддійських монастирях

0

Буддизм — найдавніша з трьох світових релігій, що виникла в VI ст. до н.е. Більшість її послідовникі мешкає у країнах Південної, Південно-Східної і Східної Азії. Наприкінці XIX — початку XX ст. прихильники буддизму з'явилися у країнах Європи і США. Нині у світі є близько 400 млн. мирян, які сповідують буддизм, і близько 1млн. ченців та черниць. Буддисти світу об'єднані в дві міжнародні організації — Всесвітнє Братство буддистів (штаб-квартира в Бангкозі, Таїланд) і Азіатську буддійську конференцію за мир (штаб-квартира в Улан-Баторі, Монголія).Інтегрований урок з української мови та літератури рідного краю на основі оповідання письменника Хмельниччини Василя Горбатюка «Діалог. Тире при діалозі»

0

Діалог. Тире при діалозі
Розробка інтегрованого уроку з української мови

та літератури рідного краю на основі оповідання письменника Хмельниччини Василя ГорбатюкаПрезентацiя теми з технiчного креслення "Розрiзи", "Лото-розрiзи","Зворотне лото-розрiзи"

1

Одним з ефективних способів впровадження нових інформаційних технологій в освітньому процесі є вживання моделей і динамічних презентацій. Це забезпечує активне сприйняття учбового матеріалу, сприяє міцнішому засвоєнню учнями основ предмету,а також дозволяє організувати нові, нетрадиційні форми учбової діяльності.Тема "Розрiзи" важлива частина курсу «Технічне креслення», направлена на формування графічної культури учнiв, а також на розвиток просторових вистав і просторової уяви, логічне і технічне мислення.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі