Користувацький вхід

Образотворче мистецтво

...

Обмежити пошук фільтруванням:



"Кольори природи"

0

У сучасному світі дитині недостатньо дати лише знання. Важливо не тільки запам’ятовування матеріалу, а й користування ним. Застосування педагогічної новації "Критичне мислення " в матеріалах до уроку мистецтва шляхом створення проблемних ситуації на уроці, що спонукає то творчої та дослідницької роботи.



тема: Весняне дерево

0

заняття для середньої групи з образотворчого мистецтва з використанням нетрадиційних технік малювання



Золотий перетин

0

Демонстрування краси і широти «Золотого перетину» в реальному житті.
Разработка уроков для 7- х класів



Образи тварин у творах художників-анімалістів

0

Розробка уроку містить в собі інтерективні вправи, які дають змогу провести цікавий та змістовний урок.



Робота з пластиліном. Ліплення миші та равлика.

0

Урок 3. РОБОТА З ПЛАСТИЛІНОМ. ЛІПЛЕННЯ МИШІ ТА РАВЛИКА.
Мета: навчати учнів виготовляти веселі іграшки з пластиліну; закріпити навички роботи з пластиліном; розвивати творчу уяву, фантазію, увагу, спостережливість, сприяти пізнанню дітьми краси тваринного світу.
Обладнання: пластилін, стеки, дощечки для пластиліну, зразки виробів.
Хід уроку
І. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
2. Перевірка готовності до заняття.
3. Упорядкування робочих місць.
II. СПРИЙМАННЯ Й УСВІДОМЛЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ
1. Повідомлення теми та мети уроку
Ліплення миші.
1. Тулуб і голова.
• Скачайте білу кульку.



Тема: Осінь у творчості митців

0

Інтегрований урок
(музичне мистецтво, образотворче мистецтво), 6 клас
Тема: Осінь у творчості митців

Мета: показати взаємопроникнення видів мистецтва: поезії, музики, живопису. Підвести дітей до висновку, що кожен митець застосовує ті засоби художньої виразності, які йому найбільше подобаються. Формувати
вміння «бачити музику», «чути картину». Розвивати творчу уяву, вокальні здібності. Розширювати знання з кольорознавства: жовта палітра кольорів, навички вільного змішування кольорів з метою отримання



Орнамент у декоративно-ужитковому мистецтві

0

Тема уроку: «Орнамент у декоративно-ужитковому мистецтві»
Мета: навчальна: продовжувати ознайомлювати учнів з декоративно-ужитковим мистецтвом; навчати спрощувати та декорувати природні форми; вчити створювати декоративний орнамент, закріпити розуміння понять «стилізація», «рапорт», «орнамент»;
розвиваюча: розвивати у дітей уміння сприймати, розрізняти, аналізувати, спрощувати та узагальнювати природну форму, розвивати пізнавальні інтереси учнів, фантазію та уяву;



Монументальний живопис. Ескіз вітража за власним задумом

0

Очікувані результати
Після уроку учні будуть:
• знати: основні поняття теми;
види живопису та монументального живопису;
будуть знати що таке вітраж, як він виник та
розвивався;
технологію виготовлення вітража;

• вміти: пояснити, що таке монументальний живопис та назвати його види;
створювати різні композиції малюнків для вітражів;

• розуміти: призначення монументального живопису та його видів;
призначення вітражів.



Урок "Зображення птахів на писанках"

0

Вивчення тваринної символіки на писанках. Виконання писанок з символом «птахи» традиційною восковою технікою.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі