Користувацький вхід

Останні публікації

Образотворче мистецтво

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтегрований день «Квітне садочок, як віночок» (інтегруються позакласне читання і українська мова, трудове начання, образотворче мистецтво)

0

Мета. Ознайомити з походженням назв квітів. Продовжити роботу над вивченням казок та оповідань педагога-земляка В.О.Сухомлинського. Вчити складати текст – опис за характерними ознаками квітки. Вчити відтворювати у виробах характерні ознаки квітів.
Збагачувати словниковий запас учнів. Виробляти навички свідомого, виразного читання . Розвивати спостережливість, вміння порівнювати, визначати подібність та відмінність у будові квітів, образне мислення, уяву, фантазію; вміння визначати характерні особливості будови квітів.інтегрований урок національно-патріотичного спрямування «Буква «ща», позначення нею звукосполучення (шч). Опрацювання уривка вірша В. Симоненка і тексту «Наша Батьківщина»»

0

Інтегрований урок в 1 класі на тему :Буква «ща», позначення нею звукосполучення (шч).
Опрацювання уривка вірша В. Симоненка і тексту
«Наша Батьківщина».Орнаментальна композиція

0

ознайомити учнів з орнаментом та його видами, правилами створення орнаментів; навчити створювати орнаменти на основі стилізації природних форм;
розвивати образне мислення, аналітичні здібності; формувати естетичні почуття, смак; активізувати творчу ініціативу учнів;
виховувати любов до природи, творів образотворчого мистецтва, охайність під час роботи.Урок подорож Мистецтва "Живопис - вид образотворчого мистецтва. Підсумковий урок" 5 клас

0

Підсумковий урок у 5 класі "Живопис - вид образотворчого мистецтва" на допомогу вчителям образотворчого мистецтваКонспект комплексного заняття для дітей 3-го року життя Тема:"Прикрасимо рукавичку"

0

Мета: Продовжувати формувати систему сенсорних еталонів: уміння розрізняти предмети за кольором, орієнтуватися в просторі; закріплювати вміння проводити пензлем лінії зверху вниз, повторити правила роботи з пензлем, фарбою; продовжувати розвивати дрібну моторику пальців рук;Сценарій турніру для учнів старших класів "Незвичайні пригоди в країні Уявляндії".

0

Сценарій турніру для учнів старших класів "Незвичайні пригоди в країні Уявляндії"

Казкарка .За тридев’ять земель, за тридев’ять морів знаходиться дивовижне королівство Уявляндія . Правлять тим королівством талановитий король Шедевр і вічно юна принцеса Фантазія, (входять персонажі, кланяються глядачам і сідають на трон ) Щороку, коли Уявляндія купається в квітучих садах, а звідусіль лунають солов’їні співи та ніжні серенади, в палаці короля відбувається бал Мистецтв, на який запрошуються всі жителі королівства.
(Звук фанфар)Розробка уроку до предмету музичне мистецтво у 5 класі на тему "Виражальні засоби живопису і музики. Природа в музиці"

0
Виражальні засоби музики та живопису.
Природа у мистецтві

Тема уроку : М. А. Римський - Корсаков.
Симфонічний вступ до опери «Садко» «Океан - море синє»
П. І. Чайковський . « Жовтень. Осіння пісня.» з циклу « Пори року»
«Веселкова пісня», слова М. Ясакової
музика О.Янушкевич
Мета уроку : вчити відчувати зв’язок мистецтв уконспект уроку з образотворчого мистецтва 4 клас

1

конспект уроку з образотворчого мистецтва призначений на допомогу вчителеві початкових класів.Урок образотворчого мистецтва 2 клас. Графічні зображення. Хто живе в ставку? Хто в що одягнений?

0

Урок образотворчого мистецтва. Тема Хто в що одягнений? Хто живе в ставку?Заняття з малювання для середньої групи на тему:" Друзі-сніговички"

0

Навчити дітей малювати сніговиків у шапочках і шарфиках; розвиток окоміру, відчуття кольору, форми і пропорцій; закріплення знань про зимові розваги; розвиток творчої уяви, пам'яті; виховання естетичного сприйняття рідної природи, упевненості,дружелюбності, інтересу до експериментів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі