Користувацький вхід

Образотворче мистецтво

...

Обмежити пошук фільтруванням:Виражальні можливості кольору. Поглиблення знань про колір (розробка уроку з образотворчого мистецтва 1 класу)

0

Урок з образотворчого мистецтва в 1 класі на тему: Виражальні можливості кольору. Поглиблення знань про колір, його виражальні можливості. Асоціативне сприйняття кольорів («веселий», «сумний»). Малювання композиції «Казковий птах».Використання прийомів критичного мислення на уроках образотворчого мистецтва

0

Використання прийомів критичного мислення на уроках образотворчого мистецтва (з досвіду роботи)Конспект уроку ПРИКЛАДНА (УЖИТКОВА) ГРАФІКА "Новорічна листівка"

0

Розробка уроку для 5 класу з образотворчого мистецтва за темою "Прикладна (ужиткова) графіка "Новорічна листівка" дає змогу формувати практичні вміння з виконання новорічної листівки. Для виготовлення виробу діти використовують рекламки, минулорічні листівки та інші вироби прикладної графіки, зазвичай відправляються на сміттєзвалище. Таким чином виховуємо бережливе ставлення до природи.Рослини восени. Основні, похідні, теплі, холодні кольори. Осінні кольори. Композиція «Букет осінніх квітів» (інтегрований урок з природознавства та образотворчого мистецтва)

0

Тема:Рослини восени(природознавство).Основні, похідні, теплі, холодні кольори. Осінні кольори. Композиція « Букет осінніх квітів»(образотворче мистецтво).
Ознайомлення учнів з осінніми змінами в житті рослин; спостереження за рослинами восени. Формування вміння: розповідати,пояснювати,одержувати із тексту та ілюстрацій нові знання.
Створення осінніх букетів , застосовуючи нетрадиційну техніку малювання «відбиток» листя на папері.майстер клас

0

майстер клас "букет із польових квітів" за методикою "пухнаста" аплікація, аплікація із серветок.План - конспект уроку образотворчого мистецтва у 1 класі на тему: "Балет – казка. Грим акторів. Створення образів казкових гномів".

0

План-конспект на заявлену тему, мета якого вчити розрізняти види мистецтва, вирізняти види мистецької діяльності, які поліпшують настрій, описувати свої емоції від сприймання мистецьких творів, визначати гаму творів мистецтва та учнівських робіт, формувати вміння користуватися художніми засобами та матеріалами, розвивати творчі здібності, придумувати образи та виражати задумане знайомими засобами художньої виразності, презентувати результати власної творчості.План - конспект уроку образотворчого мистецтва у 1 класі на тему: "Мандри Країною Мистецтв. Цирк. Циркова афіша. Створення аплікації веселого циркового клоуна".

0

План-констпект на заявлену тему, мета якого вчити розрізняти види мистецтва, формувати вміння користуватися художніми засобами та матеріалами, дотримуватися правил техніки безпеки, розвивати творчі здібності учнів, придумувати образи та виражати задумане знайомими засобами художньої виразності, описувати свої емоції від сприймання мистецьких творів, презентувати результати власної творчості, вербально описувати свій творчий задум.Петриківський розпис

0

Тема: «Петриківський розпис» декоративно-орнаментальний живопис.
Мета: розширити поняття про види декоративно-прикладного мистецтва, ознайомити з традиціями і технікою петриківського розпису, формувати уміння та навички посильного виконання елементів розпису; розвивати комунікативні здібності, естетичний смак, художні здібності, бачення прекрасного у природі та народному мистецтві; виховувати любов до традиційних видів народного мистецтва.Симфонія кольорів всесвіту.

0

ознайомитись з поняттям «абстракція»; розширити знання про видатних художників-абстракціоністів; пригадати відомі картини-абстракції; дізнатись про правила побудови абстракції; навчитись «малювати музику», передавати свій настрій від музики за допомогою малюнку; розвивати уяву, фантазію, образне мислення, конструктивні здібності; виховувати старанність, акуратність.Інтегроване заняття для дітей старшої групи з розвитку мовлення та художньо-продуктивної діяльності (малювання) «В гості до старовинної криниці»

0

Інтегроване заняття для дітей старшої групи з розвитку мовлення та художньо-продуктивної діяльності (малювання) «В гості до старовинної криниці»

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі