Користувацький вхід

Образотворче мистецтво

...

Обмежити пошук фільтруванням:Що таке скульптура. Види скульптури. Рельєфна композиція «Знаки зодіаку».

0

Сформувати в учнів поняття «скульптура», сприяти ознайомленню з видами скульптури, матеріалами й інструментами скульптора; розвивати композиційні, творчі, інтерпретаційні навички; вихову¬вати художній смак, інтерес до історії світового мистецтва в цілому.КОМПОЗИЦІЯ У ГРАФІЦІ: ШРИФТОВА КОМПОЗИЦІЯ. НАВИЧКИ ВІЛЬНОГО НАПИСАННЯ ШРИФТУ ( РУБЛЕНИЙ, СТРІЧКОВИЙ).

0

Ознайомити учнів з різними шрифтами, їх написанням. Вчити дітей писати невеликий текст рубленим шрифтом. Провести бесіду про виникнення писемності. Удосконалювати композиційні навички у процесі виконання декоративно-графічних робіт. Розвивати гнучкість та вправність руки, фантазію, уяву.Повітряна перспектива. Настрій. Виконання гірського пейзажу.

0

Сформувати в учнів поняття «повітряна перспектива», основні навички передання глибини простору на площині за до¬помогою кольору; розвивати творчі та композиційні навички; удосконалювати вміння працювати з художніми матеріалами; ви¬ховувати бережливе ставлення до навколишнього середовища, ху¬дожній смак.Поняття композиційного центру. Виділення головного в композиції «Зимова ніч».

0

Ознайомлювати з поняттям «композиційний центр», правилами виділення головного в композиції (колір, розмір); навчати дітей розподіляти зображення за принципом «ближче — більше, далі — менше»; розвивати дрібну моторику руки; виховувати естетичне сприйняття учнями навколишнього світу, патріотизм.Відтворення глибини простору за допомогою кольору.Композиція “Весна прийшла”.

0

Навчити учнів відтворювати глибину простору за допомогою кольору, деталізувати предмети переднього плану теплішими і яскравішими кольорами;розвивати кольоросприйняття ока, уяву, формувати естетичні почуття, смак; виховувати охайність під час малювання фарбами.Ритми осіннього дощу. Графіка. Штрих. Малювання гриба під дощем у вітряний день.

0

Закріплювати знання про явища природи, вчити створювати композиції на тему природи, розвивати уяву, фантазію, спостережливість, вміння бачити красу природи, виховувати бережне ставлення до природи.Улюблені казкові персонажі в мистецтві. Малювання ілюстрації до казки О.Толстого «Золотий ключик або Пригоди Буратіно»

0

Провести порівняльний аналіз форми та розмірів (пропорцій) фігури людини; дати поняття про ілюстрацію; формувати уміння створювати ілюстрації на основі творчої уяви і фантазії; розвивати уміння співпереживати казковим героям. Виховувати повагу до традицій українського народу.Для кожного звіра і птаха у казки свої голоси. Силует.Створення силуетної композиції «Бережіть птахів!»

0

Ознайомити учнів з анімалістичним жанром та його особливостями, елементарною будовою тварин, правилами зображення тварин; навчити відтворю¬вати характерні особливостей силуету птахів у русі;розвивати навички у малюванні тварин (звірів, птахів, комах), уміння насолоджуватися творами художників-анімалістів, аналізувати їх; формувати естетичні почуття, смак;прищеплювати любов до тварин та творів художників-анімалістів.Графічний малюнок. Лінії, штрих, плями та крапки. Різний характер ліній (ніжні, колючі тощо). Створення композиції за вибором.

0

Дати поняття про графіку, її види та жанри, ознайомити з ії зображувальними засобами (точка, лінія, штрих). Вчити використовувати лінію та її виражальні можливості для створення графічних образів. Ознайомити учнів із шедеврами графічного мистецтва; розвивати окомір і практичні навички в застосуванні графічних засобів; розвивати уміння працювати графічними матеріалами; розвивати образне мислення учнів.Повітряна перспектива. Настрій.Виконання гірського пейзажу.

0

Сформувати в учнів поняття «повітряна перспектива», основні навички передання глибини простору на площині за допомогою кольору; розвивати творчі та композиційні навички; удосконалювати вміння працювати з художніми матеріалами; виховувати бережливе ставлення до навколишнього середовища, художній смак.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі