Користувацький вхід

Образотворче мистецтво

...

Обмежити пошук фільтруванням:Статика і динаміка

0

Мета уроку: повторити жанри та види образотворчого мистецтва, особливості анімалістичного жанру, правила роботи з пластиліном, графічними матеріалами; формувати вміння створювати фігурки різних тварин; розвивати пам'ять, спостережливість, конструктивне та просторове мислення; виховувати позитивне ставлення до навчання, любов до рідного краю.Урок. Графіка. Види графіки. Монотипія – різновид графіки.

0

Тема уроку: Графіка. Види графіки.
Монотипія – різновид графіки.
Мета:
навчальна: актуалізувати знання про графіку та його види; навчити розрізняти види графіки; ознайомити з технікою монотипії, навчити виконувати роботи в цій техніці; ознайомитися з українськими художниками;
розвивальна: розвивати творчу уяву, мислення учнів; уміння створювати образи за допомогою техніки «монотипія»; формувати естетичні почуття до творів графічного мистецтва; активізувати творчу ініціативу учнів;Урок з образотворчого мистецтва у 3 класі на тему: «Осінні враження»

0

Розробка уроку з образотворчого мистецтва у 3 класі на тему: «Осінні враження» рекомендується для вчителів початкових класів.Бінарний урок з образотворчого мистецтва й англійської мови «Квіти українських та британських художників»

1

Урок відповідає навчальній програмі «Навчальні програми з іноземних мов для загальноосвітніх навчальних закладів і спеціалізованих шкіл із поглибленим вивченням іноземних мов, 5 – 9 клас» та «Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів образотворче мистецтво, 5-7 класи».
Тема уроку: «Квіти українських та британських художників».
Тип даного уроку: бінарний урок англійська мова, ОТМ.Розробка уроку з образотворчого мистецтва «Зображення в об'ємі птахів, тварин з урахуванням пропорцій. Узгодження основної форми з елементами декору»

0

Образотворче мистецтво
Дата:
Тема: Зображення в об'ємі птахів, тварин з урахуванням пропорцій. Узгодження основної форми з елементами декору.
Тематичне завдання: «Кумедні пінгвіни».Символіка орнаменту й кольору в народній творчості. Український рушник як вид народної творчості.

0

Ознайомити учнів з символікою орнаментів, кольорів, різновидом технік вишивання рушників. Розвивати інтерес до пізнання народної творчості України. Виховувати повагу до культурної спадщини народу, його традицій, любов до прекрасного.Образотворча спадщина Тараса Шевченка

0

Матеріали для ознайомлення учнів зі сторінками образотворчої спадщини Шевченка, його найвідомішими творами мистецтва; формування інтересу до культурних надбань людства та українського мистецтва.Дизайн одягу

0

Презентація є додатком до уроків образотворчого мистецтва в 6, 7 класі. Її доречно застосувати під час вивчення тем «Український національний одяг», «Національні традиції в одязі». Вона містить короткі відомості про видатних світових модельєрів та майстрів української фешн – індустрії. Також значна частина презентації відведена на зразки сучасного одягу з елементами українських національних традицій.Інтелектуально – розважальний конкурс «Знавці образотворчого мистецтва»

0

В конкурсі беруть участь дві команди: збірні 5 – 7 класів. Оцінювати знання учасників буде високоповажне журі в складі… Конкурс складається з 7 турів: 1 – тестовий, 2 – «Назви жанр», 3 – «Звідки я?», 4 – мультимедійна гра «Парочки», 5 – «Впізнай за описом», 6 – «Встанови відповідність», 7 – «Склади пазл».Презентація до уроку мистецтва у 8 класі на тему "Стиль романтизм" за підручником Л.Г.Кондратової

0

Надати знання учням про поняття "романтизм" у мистецтві, розглянути етапи розвитку романтизму в історії мистецтва, ознайомити із характерними рисами архітектурних напрямків романтизму, розгянути приклади застосування наполеонівського ампіру в скульптурі романтизму; розвивати в учнів вміння порівнювати скульптурні зображення стилю романтизм із відомими шедеврами інших стилів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі