Користувацький вхід

Образотворче мистецтво

Обмежити пошук фільтруванням:



Презентація до уроку в 1 класі

0

Відповідає програмі за редакцією Савченко, за підручником та альбомом «Мистецтво» Масол, Гайдамака, Колотило. Підготувала : Бабута Тамара Іванівна, учитель вищої категорії, Старший учитель. Тема уроку. Моя Україна багата й гостинна. Робота з природними матеріалами. Ліплення казкових героїв . Мета : навчити виготовляти обʼємні вироби з природних матеріалів , вдосконалювати навички підготовки робочого місця, розвивати фантазію дітей, дрібну моторику рук, виховувати культуру праці, інтерес до роботи, любов та повагу до рідної країни, бережливе ставлення до природи.



Проєкт «МАЛЬОВНИЧА УКРАЇНА – ПЕТРИКІВСЬКИЙ РОЗПИС»

0

Своє завдання, як вихователя, вбачаю в ознайомленні дошкільнят з витоками народознавства, а саме відомими майстрами Петриківки та їх творами мистецтва, що виховує у дітей моральні, патріотичні, естетичні, творчі задатки. В чому користь петриківського розпису для дітей? В тому, що він поєднує одразу декілька розвиваючих дитячий мозок наук.



Кейс "Нетрадиційні техніки малювання"

0

Кейс з малювання у нетрадиційних техніках що стануть у нагоді вихователям, керівникам гуртків.



Майстер - клас з квілінгу «Панно з квітами «Квіткова фантазія»

1

Майстер-клас «Панно з квітами «Квіткова фантазія» для педагогів



Майстер клас "Круті ідеї малювання з використанням долоньок"

0

Не всі діти люблять малювати, чому? Частіше за все проблема ховається в непевності у власних здібностях, при перших невдачах малюки просто відмовляються від цього захоплюючого заняття. Але що ж робити, щоб дитина повірила в себе та в свої вміння? Один з дієвих способів — експерименти та нетрадиційні техніки малювання.



"Декоративно-прикладне мистецтво. Орнамент. Візерунок «Диво рушникове»

0

Цей документ є конспектом заняття на тему "Декоративно-прикладне мистецтво. Орнамент. Візерунок «Диво рушникове». Мета заняття - ознайомити учнів з декоративно-прикладним мистецтвом, навчити стилізувати та декорувати природні форми, закріпити розуміння понять "візерунок", "орнамент", розвивати пізнавальні інтереси і самостійність, виховувати естетичне сприйняття та любов до національної художньої спадщини.



Дослідники - дослідницькі роботи і проєкти дітей України



Доповідь на тему: «Відроджуємо ремесла – виховуємо народолюбство»

0

Розбудова незалежної Української держави поставила нові завдання перед суспільством загалом і школою зокрема.
За висловом В. Сухомлинського: «Школа – колиска народу, і її завдання – виховання особистості». Виховання – це насамперед вбирання в себе кожною особистістю культури рідного народу.
У педагогічній літературі під національним вихованням розуміється цілеспрямований, систематичний, регульований виховний процес, що має на меті утвердження у свідомості нації, народу етнічної, культурної, мовної єдності, своєї національної неповторності, вагомості багатющих національних ресурсів.



«Девіз викладача і здобувача освіти: будь-яке навчальне завдання виконане здобувачем – потенційна виставкова робота. Опис авторського методу викладання»

0

Розв’язання педагогічної проблеми неналежного ставлення здобувачів освіти будь якого періоду навчання до поточних, часто невеликих за обсягом навчальних завдань, які можуть здаватися здобувачам неважливими, наштовхнуло на пошук, розробку і використання ряду прийомів і підходів в педагогічній практиці для подолання явища «зневажливості».



Українська писанка та лелека, як оберіг та символ весни

0

Мета уроку: формування ключових компетентностей: загальнокультурної, інформаційної;
міжпредметної естетичної компетентності: виявлення естетичного ставлення до мистецтва, вміння цінувати красу, створену різними митцями;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі