Користувацький вхід

Образотворче мистецтво

Обмежити пошук фільтруванням:Методична розробка відкритого заняття з дисципліни «Малюнок і основи кольорознавства» тема :МАЛЮНОК МАСКИ (ЖИВОПИС)

1

Тип заняття: практичне.
Час на виконання гіпсової маски 8 академічних годин.

Мета заняття: оволодіти навиками побудови обличчя на основі гіпсової маски з конструктивним розбором та поетапним кольоровим вирішенням (живопис).
Розвити творчі здібності під час виконання малюнку, застосовуючи творчу уяву та набуті навики отримані на попередніх практичних заняттях завдяки яким може бути досягнуто цілі при зображенні гіпсової маски.Збірка віршів для уроків образотворчого мистецтва "Веселкова абетка"

0

Дана збірка віршів призначена у якості додаткового матеріалу для учнів молодшого шкільного віку.У творах в стислій і доступній формі пояснено окремі теми кольорознавства.Малювання рибок нестандартним способом

0

Урок з образотворчого мистецтва в 2 класі. Використала презентацію із сайту vsimpptx та відредагувала її під себе. Додала слайди, в яких урізноманітнила урок корисною інформацією.Конспект заняття з аплікації з елементами орігамі (середня група). Тема: Равлик.

0

Аплікація з елементами орігамі (середня група).
Тема: Равлик.
Мета: ознайомити дітей з технікою орігамі; «орі» - складати, «гамі» - папір, тобто складений папір. Вчити аплікувати равлика використовуючи техніку орігамі. Закріпити вміння складати кружечки в різних напрямках. Розвивати фантазію і творчі здібності. Виховувати інтерес і любов до природи.Метод проєктів - сучасна педагогічна технологія навчання здобувачів освіти

0

Стаття щодо підготовки та проведення проєктної діяльності та впровадження проєктних технологій у практику роботи початкової школи.Зентангл і дудлінг - корисне і цікаве малювання для всіх

0

В презентації розповідається про цікаві техніки малювання, як зентангл, дудлінг, зендудлінг, який мають навіть арттерапевтичний ефект, підходять і дорослим, і дітям.Конспект заняття з аплікації з елементами орігамі (середня група). Тема: Равлик.

0
Аплікація з елементами орігамі (середня група).
Тема:
Равлик.
Мета: ознайомити дітей з технікою орігамі; «орі» - складати, «гамі» - папір, тобто складений папір. Вчити аплікувати равлика використовуючи техніку орігамі. Закріпити вміння складати кружечки в різних напрямках. Розвивати фантазію і творчі здібності. Виховувати інтерес і любов до природи.


РОЗВИТОК КОМУНІКАТИВНИХ ЗДІБНОСТЕЙ, ТВОРЧОГО ТА КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ НА ЗАНЯТТЯХ З ХУДОЖНЬО – ПРОДУКТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

1

Творче, критичне мислення супроводжує нас все життя, надихає та змушує приймати нові, нестандартні рішення. Стимулювання розвитку комунікативних здібностей та творчого і критичного мислення дошкільника є стартовою платформою особистісного розвитку дитини. Головне завдання педагога дошкільної установи – неухильне виконання вимог Державного стандарту який забезпечує урахування задатків, нахилів, здібностей, індивідуальних психічних і фізичних можливостей у найбільш оптимальній для кожної дитини формі.Портрет - дзеркало душі.

0

В презентації відображаеться типи портретів, способи та матеріали для їх створення.Український оберіг лялька - мотанка

0

Технологія виготовлення українського оберіга ляльки - мотанки.Подарунок Захисникам та Захисницям УКРАЇНИ.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі