Користувацький вхід

Образотворче мистецтво

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Тема. Гармонія в композиції: деталь, подрібненість, узагальнення, площинність

0

У конспекті міститься авторська таблиця «Ювелірні прикраси та вироби скіфів»,плакат«Образи скіфів», картки «Звіриний стиль скіфів», приклади учнівських робіт«Графіка в Україні 19- 20 ст. Виражальні можливості графіки »

0

дати учням уявлення про графіку як вид образотворчого мистецтва;
-Ознайомити з графіками 19-20 ст, та їх значимість в історії образотворчого мистецтва;
-ознайомити з основними ознаками та засобами виразності в графіці, з художніми матеріалами та інструментами;
-вчити використовувати мову графіки відповідно до творчого задуму, учити передавати факту¬ру, характер силуетної форми предмета через розробку її фрагмента (лініями, штрихами, крапками, плямами та їх сполученням).Пейзажна композиція «Моє місто»

0

розширити знання учнів про пейзаж як один з жанрів в мистецтві, який передбачає гармонійне поєднання почуттів художника і їх вираження в творчій діяльності; ознайомити з різноманіттям форм і фарб навколишнього світу, мінливістю стану природи в залежності від освітлення; вчити знаходити красу природи в різних її станах: вранці, ввечері, в полудень, сутінки, в сонячний або непогожий день і т. д., передавати фарбами яскравий колір стану природи; показати роль колориту в пейзажі, настрій, світовідчуття; удосконалювати техніку роботи з фарбами;«Аплікація з геометричних фігур».

0

• вчити дітей впізнавати і знаходити в оточуючих предметах форму знайомих геометричних фігур,
• закріплювати знання дітей про геометричні фігури (коло, квадрат, трикутник, овал і прямокутник ).
• формувати у дітей уміння спостерігати, аналізувати, узагальнювати; виділяти головне, істотне,
• формувати у дітей усвідомлене ставлення до порядку виконання робіт: спочатку викласти візерунок на аркуші, а потім по черзі брати і наклеювати кожну деталь;Український народний одяг.

0

: познайомити учнів із декоративно – ужитковим мистецтвом на прикладі національного костюма; художніми особливостями
народного одягу, його обереговим значенням, важливим елементом матеріальної та художньої культури;
дати історичні відомості про розвиток національного костюма; розвивати інтерес до українського народного одягу як складової части духовної культури українців; виховувати любов до українського мистецтваКонспект інтегрованого уроку з образотворчого мистецтва та природознавства у 3 класі

0

Інтегрований урок з образотворчого мистецтва та природознавства у 3 класіХудожньо–продуктивна діяльність«Чашка для любій бабусі»

0

Чим більше впевненості та винахідливості у рухах дитячої руки, тим тонша взаємодія зі знаряддям праці, чим складніші рухи, що необхідні для цієї взаємодії, тим глибше входить взаємодія руки з природою, з суспіль-ною працею в духовне життя дитини. Іншими словами, чим більше май-стерності в дитячий руці, тим розумніша дитина».
Видатний український педагог В. О. Сухомлинський у своїх працях за¬значає, що ми повинні відкрити в кожній людині творця, поставити її на шлях самобутньої творчості: інтелектуально-повнокровної праці.Презентація на тему: «Нетрадиційні техніки малювання»

0

Презентація на тему: «Нетрадиційні техніки малювання»Мистецтво відіграє найважливішу роль в нашому житті, допомагаючи морально рости майбутнім поколінням. Кожне покоління додає свій внесок у розвиток людства, культурно збагачуючи його. Не було би мистецтва, ми навряд чи змогли б подивитися на світ з різних точок зору, зазирнути за рамки буденного, відчути все трохи гостріше."Червона калина" малювання

0

Вправляти в малюванні елементів декоративного розпису, розміщуючи візерунок у середині круглої форми. Закріпляти уміння малювати пензликом та фарбою, вести прямі зігнуті лінії усім ворсом та кінчиком в потрібному напрямку; в аплікації використовувати нетрадиційну техніку – скочування кульок з кольорових серветок.
Розвивати стійку зацікавленість до зображувальній діяльності.
Виховувати інтерес до навколишньої дійсності, повагу до міста, в якому народився.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі