Користувацький вхід

Образотворче мистецтво

...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок з образотворчого мистецтва, 6 клас

0

Урок з образотворчого мистецтва, для дітей з особливими освітніми потребами (6 клас)Відео-презентація "Катерина Білокур"

0

Відео-презентація створена про життя і творчість видатної художниці ХХ століття Катерини Василівни Білокур. ЇЇ неповторна манера написання картин полонила її сучасників і вражає любителів мистецтва і в наш час. Самоучка з раннього дитинства своєю наполегливою працею створила шедеври, якими захоплюється весь світ.Малюнок та живопис (методичні вказівки до практичних робіт зі спеціальності 5.06010115 «Опорядження будівель і споруд та будівельний дизайн»)

0

Навчальною дисципліною «Малюнок та живопис» передбачається розвиток творчої особистості, в якій поєднуються риси художника, інженера, архітектора, дизайнера. Дисципліна надає базові знання, необхідні для творчої роботи дизайнера, розвиває естетичний смак, виховує культуру бачення, об’ємно-просторове мислення. Все це формує образотворчу майстерність.Інтегрований урок з розвитку зв'язного мовлення, природознавства та образотворчого мистецтва у 2 класі.

0

Завдання уроку:-вчити дітей спостерігати і бачити красу навколишньої природи, удосконалювати навички упорядковувати деформований текст, розвивати критичне мислення, кольоросприйняття ока.Презентація уроку образотворчого мистецтва в 2 класі на тему: "Декоративно - прикладне мистецтво"

0

Презентація до уроку образотворчого мистецтва в 2 класі на тему: "Декоративно - прикладне мистецтво"Скульптурний портрет

0

Розробка уроку образотворчого навчання з презентацією "Скульптурний портрет" для 6 класу.Імідж людини і стиль – забаганка дизайнера чи поклик душі?

0

Розробка уроку образотворчого мистецтва з презентацією "Імідж людини і стиль – забаганка дизайнера чи поклик душі?" для 7 класуПочаткові уявлення про декоративно – прикладне мистецтво

0

Тема: Початкові уявлення про декоративно – прикладне мистецтво.
Мета: надати учням початкові уявлення про ДПМ та засоби його виразності (декоративні форми та колір, орнамент);
формувати естетичні почуття, смак;
розвивати уяву та фантазію;
виховувати охайність під час роботи.Сніговичок - Поштовичок

0

Інтегроване заняття з використанням ІКТ
з Малювання + Розвитка мовлення + Навколишнього світу
з дітьми І молодшої групи
за темою"Сніговик - поштовик"Інтегроване заняття (природа+ аплікація) для дітей молодшого дошкільного віку: Подорож з казковою Феєю"

0

Інтегроване заняття ( природа + аплікація)
для дітей молодшого дошкільного віку на тему:
«Подорож з казковою Феєю».

Вихователь: Нагірна К.П. Стаж роботи: 6 років. Освітньо - кваліфікаційний рівень «магістр».

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі