Користувацький вхід

Образотворче мистецтво

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:В гостях у майстрів декоративно – прикладного мистецтва. Ескіз вишивки для рушника

0

Даний урок допоможе ознайомити третьокласників із декоративно – прикладним мистецтвом як видом образотворчого мистецтва та засобами його виразності;навчити створювати орнамент шляхом повторення і спрощення природних форм; розвивати спостережливість, відчуття ритму, уяву; виховувати патріотизм, охайність, естетичний смакРозробка уроку з образотворчого мистецтва «Анімалістичний жанр. Малювання зайчика»

0

Урок образотворчого мистецтва у 3 класі з теми "Анімалістичний жанр.Малювання зайчика.Ознайомила учнів з анімалістичним жанром образотворчого мистецтва.Діти пригадали тварин України занесених до Червоної книги, відгадували загадки, малювали зайчика під музичний супровід твору, який вивчали на уроці музики.Зимова казка

0

Дана розробка уроку буде цікава вчителям початкових класів при вивчені дітьми методики маювання зимового пейзажу з застосуванням методики поетапного малювання.Розробка уроку з образотворчого мистецтва для 1 класу «Веселка»

0

Конспект уроку з образотворчого мистецтва у першому класі з теми "Веселка" має на меті ознайомити учнів із спектральними кольорами та їх послідовністю; сформувати практичні навички утворення спектральних кольорів способом змішування; розвинути образне мислення та естетичне сприймання навколишнього світу.
В конспекті уроку використані літературні жанри та мультимедійні засоби навчання.Інтелектуальна гра-шоу «Найрозумніший» ( 3 клас)

1

Умови І туру
Учасникам ставиться 12 запитань з теми «Загальні знання». До кожного запитання пропонується 4 відповіді. Кожен з гравців має вибрати правильний варіант і підняти картку з відповідним номером. За кожну правильну відповідь учасник одержує 1 бал.
Якщо ж за першими 12 запитаннями не вдалося визначити 6 переможців, а кількість їх більша, то звучать ще 5 запитань по одному. Після кожного додаткового запитання підбиваються підсумки, щоб виявити переможця.
У другий тур виходять 6 гравців.Колорит у живописі. Пейзаж у живописі

0

Мета:навчальна: ознайомитиучнівізкольоровоюгамою та поняттям «колір», «колорит»,
навчитивикористовувативиразнізасобиживопису, створюватизображення
у повномуколориті, актуалізуватизнання з кольорознавства;
розвивальна: розвиватикольоросприйняття ока, умінняслухатимузику з творами
образотворчогомистецтва, аналізуватиїх; формуватиестетичніпочуття,
смак; активізуватитворчуініціативуучнів;
виховна: виховуватизацікавленістьтворамиобразотворчогомистецтва.Конспект уроку "Пропорції фігури людини. Історія вивчення пропорцій"

0

МЕТА УРОКУ: формування ключових компетентностей:
• предметної та міжпредметної естетичної компетентностей;
• продовжити знайомство учнів із способами зображення людини,
• розвивати окомір, відчуття співвідношень,
• формувати уявлення про пропорції постаті людини;
• навчити учнів аналізувати та в залежності від віку зображати фігуру людини;
• розвивати відчуття форми, об’єму, пропорцій, спостережливість, візуальне сприйняття;
• виховувати ціннісне ставлення до мистецтва і його творів.Конспект уроку на тему: "Ознайомлення з українським народним мистецтвом петриківського розпису. Композиційне та колірне рішення творів петриківських майстрів. Казкова квітка Петриківки", образотворче мистецтво, 4 клас

0

Конспект уроку на тему: "Ознайомлення з українським народним мистецтвом петриківського розпису. Композиційне та колірне рішення творів петриківських майстрів. Казкова квітка Петриківки", образотворче мистецтво, 4 клас"Основи петриківського розпису". Матеріали до уроків образотворчого мистецтва

0

"Основи петриківського розпису". Матеріали до уроків образотворчого мистецтва (для середніх та старших класів)Тема. Матеріали, інструменти та обладнання народних майстрів. Основні види декоративно-прикладного мистецтва. Створення ескізу орнаменту вишивки для рушника (фломастери або кольорові олівці).

0

ознайомити учнів із матеріалами, інструментами та обладнанням народних майстрів; розповісти про основні види декоративно-прикладного мистецтва; розкрити красу українських вишивок, багатство їх кольорів, різноманітність орнаментів, їх видів і форм; розвивати вміння насолоджуватися творами декоративно-прикладного мистецтва, аналізувати їх; формувати естетичні почуття, смак; активізувати ініціативу учнів; прищеплювати зацікавленість творами декоративно-прикладного мистецтва

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі