Користувацький вхід

Образотворче мистецтво

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтегрований урок на тему: Розмаїття рослин. Виконання композиції «Дерева взимку».

0

Анотація до розробки уроку за темою: Розмаїття рослин. Виконання композиції «Дерева взимку». (курс "Природознавство", 1 клас)Заняття з аплікації з використанням нетрадиційних технік (старша гр)

0

показати дітям красу морських глибин, познайомити з мешканцями моря, вчити складати композицію, передавати у малюнку за допомогою нетрадиційних технік малювання та аплікації вигляд морських жителів, розвивати асоціативне сприйняття кольору, творчість, уяву, фантазію, дрібну моторику, виховувати почуття задоволення від створення краси, самостійність, спостережливість та охайність у роботі.Заняття з аплікації з використанням нетрадиційних технік

0

Вчити застосовувати набуті знання, вміння та навички під час образотворення, закріплювати вміння створювати композицію з окремих елементів, ознайомити з етикетом поздоровлень, розвивати почуття форми і композиції, увагу, уяву, творчість, інтерес до різноманітних видів образотворчої діяльності; виховувати самостійність, відповідальність, бажання порадувати своїх мамПрограму гуртка «Нетрадиційні техніки малювання»

1

Особливо цікаво дітям початкових класів подобається займатися нетрадиційними формами образотворчої діяльності. Саме ці техніки створюють атмосферу розкутості, відкритості, розвиток самостійності дітей, створюють емоційно-позитивне відношення до діяльності. І як результат праці дитини – індивідуальний неповторний виріб, який дитина з почуттям гордості несе додому, щоб показати своїй родині.Розробка уроку з образотворчого мистецтва у 6 класі на тему :«Декоративно - ужиткове мистецтво. Український народний одяг. Створення ескізів сучасного жіночого, чоловічого одягу з елементами народних традицій.»

0

Розробка уроку з образотворчого мистецтва у 6 класі на тему :«Декоративно - ужиткове мистецтво. Український народний одяг. Створення ескізів сучасного жіночого, чоловічого одягу з елементами народних традицій.»
Архів містить презентацію та матеріали для уроку.Конспекти інтегрованих занять з декоративного малювання

0

Конспекти інтегрованих занять з декоративного малювання для дітей молодшого, середнього дошкільного віку:
"Народна іграшка свищик- символ весни";
"Розфарбуємо хатинку кетягами калинки"Нагодуємо пташок

0

Для дітей молодшого дошкільного віку з використанням нетрадиційної техніки малюванняКалендарне планування для 2 класу за оновлено програмою 2016-2017 н. р.

1

Календарне планування для 2 класу за оновленою програмою. Буду вдячна всім, хто прокоментує чи залишить свої відгукиКалендарно-тематичне планування для 3 класу на 2016 – 2017 н.р. за оновленими Програмами 2016 року

4

Календарно-тематичне планування 3 клас на 2016-2017 н.р. за оновленими Програмами 2016 року

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі