Користувацький вхід

Образотворче мистецтво

Обмежити пошук фільтруванням:КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ «АРХІТЕКТУРНІ ДЕТАЛІ ТА ОБЛАДНАННЯ ІНТЕР’ЄРІВ»

0

Дизайн – поняття об’ємне, і ця обставина створює труднощі у разі спроби дати йому однозначне визначення, тому під словом «дизайн», зазвичай, мають на увазі спосіб проектування. Словом, дизайн – вид людської діяльності, спрямованої на задоволення потреб за допомогою обміну. Для пояснення цього визначення розглядаються такі поняття: необхідність, потреби, запити, товар, обмін, угода і ринок. Таким чином, вихідною ідеєю, що лежить в основі дизайну, є ідея користі, краси і необхідності людських потреб, тобто, простіше кажучи, дизайн – це краса і користь.Тема. Сюрпризи зими. Малювання зимового пейзажу. Ознайомлення з технікою набризку.

0

Тема. Сюрпризи зими. Малювання зимового пейзажу. Ознайомлення з технікою набризку.Фантастичний пейзаж

0

Презентація до уроку образотворчого мистецтва в 3 класі "Фантастичний пейзаж".Образотворче мистецтво. 7 клас. Тести. Узагальнення знань за І семестр.

0

Тести для учнів 7 класів з узагальнення знань за І семестр з предмету "Образотворче мистецтво". Тест містить 12 запитань: 1 правильна відповідь оцінюється в 1 бал.Образотворче мистецтво. 7 клас. Тести. Узагальнення знань за І семестр.

0

Тести для учнів 7 класів з узагальнення знань за І семестр з предмету "Образотворче мистецтво". Тест містить 12 запитань: 1 правильна відповідь оцінюється в 1 бал.STEM-урок історико-культурними пам'ятками України "Подорожуємо Україною"

0

STEM-урок "Подорожуємо Україною" дає можливість першокласникам доторкнутися до історико-культурних пам'яток України, які відомо далеко за її межами. Їх називають "Сім чудес України", які є нашою національною гордістю.STEM проєкт «Подорожуємо Україною»

0

Кому необхідна презентація до конспекту пишіть на пошту leravalera199696@gmail.com
Ознайомити учнів з визначними місцями рідної країни, її природою. красою, сімома чудесами України. Розвивати навички працювати самостійно, відшуковувати цікаві факти у довідниках , з інтернет-сайтів і саме цікаве продемонструвати своїм однокласникам. Виховувати велике почуття любові до свого краю.НУШ Розробка уроку для 4 класу по темі: "Мандрівка до сонячної Іспанії".

0

Конспект уроку + презентація для уроку мистецтва в 4 класі за підручником Л. М. Масол. Тема уроку: "Мандрівка до сонячної Іспанії".
Мета уроку: ознайомити учнів з історією віяла; навчити учнів найпростішим прийомам, які необхідні для виготовлення віяла.
Розвиває ключові компетентності:
- здатність спілкування рідною мовою;
- математична компетентність (складання паперу);
- компетентність у галузі природничих наук, техніки і технологій(використовують комп'ютерні технології для віртуальних екскурсій, створення колажа, знає місце знаходження на карті України та Іспанії);Вивчення професійної термінології шляхом складання сюжетних розповідей

0

Для підвищення ефективності вивчення образотворчого мистецтва, активного засвоєння мови мистецтв та особистісно-емоційного сприйняття вихованцями художньо-естетичної інформації на заняттях гуртка з образотворчого мистецтва доцільно застосовувати інноваційні ідеї, методики та технології. Однією із таких інновацій є технологія вивчення професійної термінології шляхом складання сюжетних розповідей, кожна з яких – це цікавий сюжет, який творять самі вихованці.Інтуїтивно – метафоричне, правопівкульне малювання

0

Виробити навички роботи з вихованцями методом метафоричного інтуїтивного малюванню, познайомити з класичним і авторським підходами методу правопівкульного малювання, закріпити різноманітні прийоми малювання, навчити створити метафору відповідно малюнку; навчити самостійно використовувати метафору та створити авторські техніки; мислити креативно, сміливо. Розвивати спостережливість, візуальне сприйняття ,образне, логічне, просторове мислення. Виховувати

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі