Користувацький вхід

Образотворче мистецтво

...

Обмежити пошук фільтруванням:Чарівність графіки

0

Мета :
Надати учням початкові відомості про графіку як вид образотворчого мистецтва, види графіки;
Розвивати увагу, спостережливість, навички та вміння працювати з олівцем, розглядати засоби виразності графічного зображення;
Ознайомити з матеріалами та інструментами художників – графіків(олівцями, тушшю, фломастерами);
Виховувати уважність, акуратність, точність у передаванні своєї думки графічними засобамиРозмаїття кольорів і мелодій

0

Мета уроку: ознайомити учнів з побудовою натюрморту у холодному та теплому колориті;спрямувати діяльність учнів композиційно правильно виконувати композиції в холодному та теплому колориті способом образотворення з попередньою прорисовкою олівцем. Поглибити знання про виражальні засоби живопису. Розвивати поняття про теплу і холодну гаму кольорів, образи мислення, вміння спостерігати і бачити прекрасне в усьому, що нас оточує.Тварини у світі мистецтва

0

Мета:
ознайомити учнів з анімалістичним жанром та його особливостями, елементарною будовою тварин, правилами зображення тварин; навчити зображувати тварин;
розвивати навички у малюванні тварин (звірів, птахів, комах), уміння насолоджуватися творами художників-анімалістів; формувати естетичні почуття, смак; активізувати ініціативу учнів;Створення композиції натюрморту з натури на тему: «Гілочка ялинки»

0

План- конспект уроку образотворчого мистецтва в початковій спеціальній школі на тему:"Гілочка ялинки"Створення композиції натюрморту з натури чи із ілюстрацій на тему: «Фрукти й овочі на столі»

0

Урок образотворчого мистецтва у молодших класах спеціальної школи на тему:"Фрукти й овочі на столі"Майстер-клас. Виготовлення 3D листівки. Квітка.

0

Цей матеріал майстер-класу "Виготовлення 3D листівки. Квітка" стане в нагоді вчителям, творчим колегам, які хочуть порадувати дітей цікавою творчою роботою. Хочуть вчити робити приємне своїм рідним у вигляді подарунка своїми руками."Наочно-методичні вказівки до практичних занять на пленері"

0

"Наочно-методичні вказівки до практичних занять на пленері"
Процес перетворення предметів і об'єктів у художній образ, не витративши ознак реальної дійсного, є складним і потребує усвідомлених способів розумово-практичних дій учня під час виконання програмного завдання.Комплекс вправ ранкової гімнастики для старшої групи. Літні вправи

0

Комплекс вправ ранкової гімнастики для старшої групи.
Літні вправи

І. Ходьба звичайна (30с.). Ходьба на носочках, як «лисичка» (20с.). Ходьба мілким кроком ( 20с.). Ходьба з високим підніманням стегна, як «чапля» (20с.). Біг у середньому темпі, як «конячки» (30с.). Ходьба звичайна. Шикування врозтіч.

ІІ. Комплекс вправ «Морські пригоди».
1. «Привітаємо сонечко».
В. п. – ноги разом, руки внизу.
на 1 – підняти руки вгору, помахати.
на 2 – в. п. (повторити по 5 раз).Майстер-клас з художньої праці до дня Святого Валентина

0

Вчити дітей оздоблювати предмети, готові форми, діяти самостійно, роботу виконувати охайно; виховувати любов до ближнього, бажання робити щось приємне; розвивати логічне мислення.КОНСПЕКТ ЗАНЯТТЯ У ДРУГІЙ МОЛОДШІЙ ГРУПИ З ВИКОРИСТАННЯМ НЕТРАДИЦІЙНОЇ ТЕХНІКИ МАЛЮВАННЯ. ТЕМА: «ЯЛИНОЧКА ДЛЯ ЗАЙЧИКА»

0

КОНСПЕКТ ЗАНЯТТЯ

У ДРУГІЙ МОЛОДШІЙ ГРУПИ З ВИКОРИСТАННЯМ

НЕТРАДИЦІЙНОЇ ТЕХНІКИ МАЛЮВАННЯ.

ТЕМА: «ЯЛИНОЧКА ДЛЯ ЗАЙЧИКА»

Тема: «Ялиночка для зайчика»

Мета: ознайомити дітей з нетрадиційними техніками малювання (зубною щіткою

Та зім’ятим папером); продовжувати вправляти дітей в умінні передавати красу

Зимової природи в малюнку; зображувати ялинку зубною щіткою по всій площи-

Ні аркуша; вправляти у малюванні снігу зім’ятим шматком паперу; розвивати

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі