Користувацький вхід

Образотворче мистецтво

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку з образотворчого мистецтва «Будова та особливості оформлення книги. Книжкові ілюстрації»

0

План-конспект уроку з образотворчого мистецтва в 7 класі. Може бути використанний при проведенні підсумкового заняття.Мистецька палітра Косівщини

0

Презентація підсумовує роботу з проекту"Видатні народні майстри
Косівщини".Розповідає про відомих різьбярів та кераміків гуцульського
краю,розвиток декоративно- прикладного мистецтва на Косівщині.Презентація для уроку образотворчого мистецтва,4 клас «Мистецька палітра Косівщини»

0

Презентація для уроку образотворчого мистецтва,4 клас
Вербовецька ЗОШ І-ІІ ступенів
Косівського району
Івано-Франківська обл.Конспект уроку

0

Даний матеріал дасть змогу навчити намічати лінію горизонту. Удосконалить вміння заповнювати площину аркуша за допомогою рівномірного розташування зображуваних елементів з дотриманням їх просторового взаєморозташування. Навчить працювати одразу фарбами (без попереднього нанесення контуру олівцем); допоможе розвивати первинні вміння до самоаналізу і самооцінки навчальної діяльності; спостережливість; дрібну моторику руки, а також виховувати естетичне сприйняття навколишнього світу; емоційне ставлення до багатства барв у навколишній дійсності рідного краю та в мистецтві.«Знайомство з пейзажем. Пейзаж осіннього настрою»

0

Навчити дітей розкривати в малюнку вибрану тему; удосконалювати навички роботи фарбами; розвивати спостережливість, зорову пам’ять,окомір; виховувати любов до природи, почуття прекрасного, естетичний смак.ВЕСНУ КРАСНУ ВІТАЄМО (Інтегрований урок літературного читання та образотворчого мистецтва)

1

Інтегрований урок літературного читання та образотворчого мистецтва побудований на особистісно-діяльнісному підході, що сприяє розкриттю творчого потенціалу учнів,розвитку емоційно-чуттєвої сторони особистості, формуванню національної самосвідомості, поваги до традицій свого народу.Урок образотворчого мистецтва у 7 класі. Дизайн графічний. Розробка ескізу і виготовлення екологічного плакату

0

Дана робота містить конспект уроку з теми "Дизайн графічний. Розробка ескізу і виготовлення екологічного плакату"Презентація

1

Даний матеріал може бути використаний на уроках з художньої культури з теми "Український живопис ХХ століття" або " Видатні жінки України"Елементарне поняття про будову фігури людини, її складові частини. Композиція «Морозенко»

3

Урок образотворчого мистецтва у 2 класі.

>Мета уроку: закріпити знання про гармонійне заповнення площини паперу; поглибити знання про особливості будови тіла людини та її пропорції; розвивати творчість, фантазію, естетичний смак; активізувати уяву дітей; удосконалювати техніку роботи пензлями; виховувати бажання виконувати роботу творчо, охайно.Статика і динаміка

0

Мета уроку: повторити жанри та види образотворчого мистецтва, особливості анімалістичного жанру, правила роботи з пластиліном, графічними матеріалами; формувати вміння створювати фігурки різних тварин; розвивати пам'ять, спостережливість, конструктивне та просторове мислення; виховувати позитивне ставлення до навчання, любов до рідного краю.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі