Користувацький вхід

Образотворче мистецтво

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект заняття з ліплення для старшої групи. Тема: «Глиняний посуд»

0

: розширити знання дітей про український посуд та його призначення і практичне застосування, дати уявлення про виготовлення керамічного посуду; виховувати у дітей захоплення, зацікавлення українськими ремеслами (гончарство); розвивати зв'язне мовлення (вправляти у складанні поширених речень з назвами посуду); активізувати словник (глечик, макітра, горщик,миска, тарілка,куманець).Конспект заняття з ліплення для дітей старшої групи. Тема заняття: «Маленькі гончари»

0

ознайомлення з предметним довкіллям: поглиблювати знання дітей про українське декоративно -ужиткове мистецтво, зокрема - гончарство, професію гончаря; мовленнєве спілкування: збагачувати словник дітей словами-назвами керамічного посуду: горщик, макітра, кухоль, миска, глечик, куманець; вправляти в умінні висловлювати та доводити свою думку, відповідати повним реченням; розвивати комунікативні навички; художньо-продуктивна діяльність: вчиться ліпити вільно, використовуючи комбінований спосіб.Форма у творі. Ліплення з пластиліну фігурки лева чи іншого африканського звіра.

1

Конспект уроку для 3-го класу на тему "Форма у творі. Ліплення з пластиліну фігурки лева чи іншого африканського звіра". Конспект розроблений за підручником Людмили Кондратової.Конспект заняття з нетрадиційного малювання в старшій групі Тема: «В гостях у Золотої Рибки»

0

Програмовий зміст: розширювати і доповнювати знання дітей про розмаїття видів риб, будову тіла риби, способи харчування, розмноження, особливості поведінки, пристосування до оточуючого світу. Вчити дітей створювати образи риб, використовуючи знайомі нетрадиційні техніки малювання: аерографію, малювання кольоровою мильною піною, пальчиком, піпеткою, набивання поролоновим квачиком; вчити композиційно правильно розташовувати зображення на аркуші. Розвивати у дітей дрібну моторику рук, наочно-образне та творче мислення, уяву, естетичне сприйняття оточуючого світу.Конспект заняття з нетрадиційного малювання в молодшій групі Тема: «На дерева, на лужок тихо падає сніжок»

0

Мета: викликати у дітей бажання передавати в малюнку зимові враження; зацікавити технікою набивання поролоновим квачиком; познайомити з білим кольором, вчити впізнавати і називати його; виробляти вміння поєднувати в роботі різні техніки малювання (поролоновим квачиком і пальчиком); розвивати естетичний смак, спонукати до творчості; виховувати спостережливість, старанність.Заняття з малювання в середній групі Тема: «Святковий салют».

0

Мета: Вчити дітей передавати в малюнку враження від святкового салюту. Познайомити дітей з новою нетрадиційною технікою – малюванням по наждаковому папері восковими крейдочками; вчити малювати різні види святкового салюту у вигляді куль, що розпускаються в чорному небі; продовжувати вчити заповнювати весь аркуш зображенням; придумувати свій салют. Розвивати емоційний позитивний відгук на пропозицію малювати незвичним способом, творчу уяву, фантазію, чуття кольору, композиції. Виховувати охайність, повагу до захисників Вітчизни.Заняття з малювання в молодшій групі. Тема: «Допоможемо Колобку».

0

Мета: Пригадати з дітьми знайому казку «Колобок». Заохочувати малят до втілення сюжетно-ігрового задуму; виробляти навички малювання горизонтальних ліній зліва направо, ведучи їх всією шириною ворсу пензля. Закріпити знання назви жовтого кольору; розвивати окомір, спостережливість. Виховувати ініціативність, бажання допомогти казковому герою.«Декоративно-прикладне мистецтво. Вишивка. Створення ескізу рушника або сорочки-вишиванки.»

0

Продовжувати знайомити учнів з декоративно-прикладним
мистецтвом, вчити стилізувати та декорувати предмети побуту,
одяг орнаментом; закріпити поняття «орнамент», «рапорт», «візерунок»;
розвивати інтерес до пізнання українського народного мистецтва,
естетичний смак; виховувати повагу до культурної спадщини народу,
традицій. Розвивати творчі здібності, фантазію, уяву дітей, образне
мислення, вміння бачити прекрасне; прищеплювати любов до творів«Деревам сумно буває,коли вітер листочки зриває»

0

«Деревам сумно буває,коли вітер листочки зриває»
інтегроване заняття (розвиток мовлення,ознайомлення з природою, зображувальна діяльність).

:
Програмовий зміст: закріпити знання дітей про зміни в природі пізньої осені і звернути увагу на те,як погода впливає на життя дерев,птахів.Розвивати спостережливість,допитливість; учити зв’язно розповідати,використовуючи слова-ознаки,удосконалювати образне мислення,уяву; продовжувати знайомити дітей з прислів’ями на осінню тематику; виховувати дбайливе ставлення до природи.Іграшка сувенір з природного матеріалу

0

ТЕМА « Іграшка - сувенір із природного матеріалу»

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі