Користувацький вхід

Останні публікації

Образотворче мистецтво

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація «Виготовлення новорічної листівки»

0

Що може бути краще новорічної або різдвяної листівки, виготовленого своїми руками? Такий подарунок зроблений з любов’ю і від усієї душі. Саморобні вітальні листівки завжди оригінальні, неповторні і несуть особливе тепло. А головне — вони дарують радість не тільки тим, хто їх отримує, але і тим, хто їх створює.Основні види гончарного посуду, різноманітність форм. Узгодженість декору з формою. Ліплення джгутикового глечика, прикрашання його орнаментом. (пластилін).

0

Основні види гончарного посуду, різноманітність форм. Узгодженість декору з формою. Ліплення джгутикового глечика, прикрашання його орнаментом. (пластилін).
Мета. - навчальна: ознайомити учнів з основними видами гончарного посуду, різноманітністю форм; навчити узгоджувати декор із формою предметів;
- розвивальна: розвивати вміння насолоджуватися творами декоративного мистецтва, аналізувати їх; формувати естетичні почуття, смак; активізувати ініціативу учнів;Інтегрований урок «Писаночка Великодня – з неба ласка йде Господня!»

0

Інтегрований урок спрямований на:
- розширення та поглиблення знання учнів про писанкарство в Україні у звичаях, обрядах, народному мистецтві;
- ознайомлення з практичною технікою виконання писанок;
- формування практичних навичок виготовлення крашанок;
- розвиток естетичного смаку, творчої уяви, просторового мислення;
- виховування інтересу до народних звичаїв, обрядів і традицій.Досвід роботи "Формування умов розвитку творчої особистості засобами образотворчого мистецтва"

0

Досвід роботи з теми "Формування умов розвитку творчої особистості засобами образотворчого мистецтва"Стаття «Розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку нетрадиційними засобами пластилінографії»

0

У статті висвітлюються нетрадиційні техніки роботи дітей дошкільного віку з пластиліном.
Ключові слова: пластиліновий живопис, нетрадиційні засоби малювання, жгутики.Інтегрований урок на тему: Розмаїття рослин. Виконання композиції «Дерева взимку».

0

Анотація до розробки уроку за темою: Розмаїття рослин. Виконання композиції «Дерева взимку». (курс "Природознавство", 1 клас)Заняття з аплікації з використанням нетрадиційних технік (старша гр)

0

показати дітям красу морських глибин, познайомити з мешканцями моря, вчити складати композицію, передавати у малюнку за допомогою нетрадиційних технік малювання та аплікації вигляд морських жителів, розвивати асоціативне сприйняття кольору, творчість, уяву, фантазію, дрібну моторику, виховувати почуття задоволення від створення краси, самостійність, спостережливість та охайність у роботі.Заняття з аплікації з використанням нетрадиційних технік

0

Вчити застосовувати набуті знання, вміння та навички під час образотворення, закріплювати вміння створювати композицію з окремих елементів, ознайомити з етикетом поздоровлень, розвивати почуття форми і композиції, увагу, уяву, творчість, інтерес до різноманітних видів образотворчої діяльності; виховувати самостійність, відповідальність, бажання порадувати своїх мамПрограму гуртка «Нетрадиційні техніки малювання»

1

Особливо цікаво дітям початкових класів подобається займатися нетрадиційними формами образотворчої діяльності. Саме ці техніки створюють атмосферу розкутості, відкритості, розвиток самостійності дітей, створюють емоційно-позитивне відношення до діяльності. І як результат праці дитини – індивідуальний неповторний виріб, який дитина з почуттям гордості несе додому, щоб показати своїй родині.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі