Користувацький вхід

Образотворче мистецтво

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок образотворчого мистецтва у 4 класі «Образи фантастичних істот у творах народних художників»

0

Мета уроку : ознайомити з творчістю народної художниці України Марії Приймаченко, вчити виявляти виражальні засоби створення образів фантастичних тварин, зацікавити учнів до творчого виконання власного малюнка, розвивати образне мислення,виховувати любов до народного мистецтва.Урок математики та образотворчого мистецтва у 1 класі за темою: "Поняття форма. Порівняльний аналіз форм. Круг. Багатокутники" (інтегрований урок)

0

Інтегрований урок з математики та образотворчого мистецтва у 1 класі,який формує поняття у учнів "форма", "круг", "багатокутники".Конспект заняття з образотворчого мистецтва «Передавання емоцій. Малюємо музику»

0

Навчити дітей працювати в техніці багатошарового живопису; продовжувати ознайомлювати учнів із засобами передавання емоцій за допомогою ліній, образів та кольору; закріплювати навички роботи з фарбами; формувати у дітей уміння сприймати, розрізняти та аналізувати музичні та живописні твори; розвивати дрібну моторику руки; виховувати естетичне сприйняття учнями музики та живопису;стимулювати розвиток допитливості.Конспекти занять з пластилінографії для дітей старшого дошкільного віку

1

«Фрукти та ягоди у вазі»

Мета: продовжувати знайомити вихованців з жанром зображувального мистецтва - натюрмортом. Узагальнювати уявлення дітей про фрукти, їх характерні особливості. Розвивати композиційні вміння, правильно, розташовувати предмети. Вчити досягненню виразності через більш точну передачу форми, кольору, величини предметів і зображення дрібних деталей у фруктів: живців, насіння, чашолистків. Закріплювати знайомі прийоми пластилінографії. Розвивати дрібну моторику пальців рук, естетичний смак, творчу уяву, фантазію в оформленні поробки. Виховувати акуратність, самостійність.Конспекти занять з пластилінографії для дітей молодшого дошкільного віку

1

«Хмарка слізки проливає»

Мета: Уточнити уявлення дітей про явища неживої природи: дощик іде з хмари. Вчити дітей самостійно скочувати маленькі кульки пластиліну (крапельки дощу) й прикріплювати на аркуші паперу, розташовувати їх під хмарою і по всій поверхні листа, на відстані один від одного. Вчити прийому натискання. Розвивати дрібну моторику пальців. Вчити дітей доводити справу до кінця, слідуючи ігровій мотивації заняття. Виховувати інтерес до співтворчості з педагогом.Перспективне планування занять з пластилінографії для дітей дошкільного віку

1

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН ЗАНЯТЬ
З ПЛАСТИЛІНОГРАФІЇ
ДЛЯ ДІТЕЙ 4, 5, 6 РОКУ ЖИТТЯМалюємо пластиліном (методичний посібник з пластилінографії)

1

Малювання пластиліном - новий вид живопису, який сприяє творчому розвитку і різноманітності художніх виразних методів. Кожне нове творче починання для людини - це не просто вміння, навички, досвід: це ще і спосіб розвитку розумової активності, згідно взаємозв'язку "рука - мозок".
Фактори для розвитку художника - це постійна практика, вдосконалення майстерності, сміливий експеримент, пошук і творчий підхід в процесі діяльності. Сукупність цих якостей, при виготовленні пластилінових рельєфних робіт, може сприяти створенню нових, неповторних творів мистецтва.Образотворче мистецтво "Гарний будиночок"

0

Дана розробка уроку дає можливість навчити учнів використовувати елементарні прийоми обˊємної трансформації паперу залежно від задуму; розвивати комбінаторні здібності, образне, логічне, просторове мислення, дрібну моторику рук; формувати ціннісне ставлення до людей: виховувати чуйність, доброзичливість та милосердя стосовно оточуючих."Урок-подорож країною Мистецтва"

0

"Урок-подорож країною Мистецтва" у 5 класі. На допомогу вчителям під час підготовки до уроку з образотворчого мистецтва у 5 класі.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі