Користувацький вхід

Останні публікації

Образотворче мистецтво

...

Обмежити пошук фільтруванням:Тема: «Руками творяться дива» ( подарунок для мами до свята 8 Березня)

0

Вчити дітей створювати рельєфні зображення з пластиліну - відщипувати шматочки пластиліну, прикладати до фону і прикріплювати (притискати, примазувати) пальчиками. Розвивати почуття кольору, тактильне відчуття. Зміцнювати пальчики і кисті рук. Виховувати шанобливе ставлення до всіх жінокВиховний захід з образотворчого мистецтва для вихованців гуртка "Подорож в українську минувшину".

0

Виховний захід з образотворчого мистецтва для вихованців гуртка.
Мета: поглибити і розширити знання з традиційно-побутової культури українців; формувати уявлення про особливості художньо-образної мови;розвивати творчі здібності, навички планування своєї діяльності;виховувати інтерес до народної творчості та звичаїв українського народу.Інтелектуально – розважальний конкурс «Знавці образотворчого мистецтва»

0

Інтелектуально – розважальний конкурс «Знавці образотворчого мистецтва».
Мета: перевірити рівень теоретичної підготовки вихованців гуртка; перевірити знання видатних світових пам’яток архітектури, скульптури, творів живопису та їхніх авторів; розвивати увагу, пам’ять, логічне мислення; формувати естетичні смаки; виховувати повагу до світової культурної спадщини.Мозаїка. Вид живопису.

0

Заняття гуртка образотворчого мистецтва. Знайомство дітей з такими видами монументального живопису як мозаїка.Мета: навчити самостійно розробляти композицію для власної роботи; познайомити з технікою кракле.Композиція «Умка»

0

Заняття гуртка образотворчого мистецтва.Удосконалення навичок малювання тварин. Вчити передавати настрій і позу тварини, складати композицію; формувати вміння працювати з крейдою, як новим матеріалом для малювання.Ілюстрування української народної казки «Лисичка-сестричка та Вовк-панібрат»

0

Заняття гуртка образотворчого мистецтва. Створення ілюстрацій до улюбленого фрагмента казки;розвито композиційних вмінь та навичок учнів.Домашній інтер"єр. 6 клас ( план уроку, презентація)

0

Тема: Домашній інтер»єр. 6 клас.
Мета: ознайомити учнів з перспективою побудови кутового інтер»єру, з поняттям «стиль» в інтер»єрі;
виховувати почуття прекрасного, уважне ставлення до оточуючого, бажання створювати щоденний комфорт;
розвивати естетичний смак, увагу, пам»ять.Образотворча діяльність "Вербові котики"

0

Мета:ознайомити дітей з новою технікою малювання,навчити використовувати для малювання незвичні інструменти (зубну щітку).,повторювати змішування кольорів,розвивати вміння малювати лінії-гілочки верби за допомогою пензлика,ритмічно наносити зубною щіткою мазки-котики-квіти верби по обидві сторони ліній-гілок.закріплювати знання назв кольорів (білий,сірий,коричневий)розвивати творчу уяву,асоціативну пам»ять,мислення,сприяти розвитку самостійності,зосередженості.Виховувати любов до природи,інтерес до образотворчої діяльності,бажання малюватиПосібник: "Зразки нетрадиційних технік малювання"

1

Посібник містить у собі збірку різновидів нетрадиційних технік малювання з зразками їх виконань.Розвиток дитячої творчості: "Пам'ятка для батьків"

1

Буклет-консультація " 10 правил для батьків" дошкільнят про розвиток дитячої творчості.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі