Користувацький вхід

Образотворче мистецтво

...

Обмежити пошук фільтруванням:Навчальна програма гуртка «Цікава акваріумістика»

0

НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА «ЦІКАВА АКВАРІУМІСТИКА»
еколого – натуралістичного напряму

Автор програми: Івасюк Олеся Михайлівна

Посада: керівник гуртків Тульчинської станції юних натуралістів.

Початковий, основний, вищий рівні
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКАРозробка уроку з образотворчого мистецтва для класу «Петриківський розпис»

0

Конспект уроку
з образотворчого мистецтва
на тему: «Петриківський розпис»
7 клас
Розроблений:
вчителем Староскалатської ЗОШ І-ІІІ ст.
Гуменюк Марією ГригорівноюКонспект заняття з аплікації «Собача будка» (ІІ молодша група)

0

Конспект заняття з аплікації
ІІ молодша група
Тема: «Собача будка»
Підготувала:
Вихователь ДНЗ м. Скалат
Довгань Наталія ГригорівнаРозробка уроку у 6 класi "Лялька - уособлення образу людини. Символіка українських народних ляльок."

0

Мета:
навчальна: ознайомити учнів з історією виникнення ляльки-мотанки як уособлення образу людини, визначити символіку народної ляльки; навчати створювати власну ляльку-мотанку;
розвивальна: розвивати естетичні почуття, смак, творчі здібності, спостережливість, уміння аналізувати ляльок-мотанок за їх призначенням;
виховна: прищеплювати зацікавленість творами народного мистецтва, шанобливе ставлення до творів народного мистецтва.Навчально-пізнавальний проект для 1 – 2 класів «Весна прекрасна»

0

Проект «Весна прекрасна» (1-2 класи)

Тип проекту: Навчально – пізнавальний, міжпредметний
(навчання грамоти, читання, розвиток мовлення, «Я і Україна», трудове навчання, образотворче мистецтво); груповий; середньотривалий.Календарне планування для школи з російською мовою навчання на 2017-2018 н.р. для 2 класу (за оновленою програмою)

1

На допомогу учителям 2 класів. Календарне планування для школи з російською мовою навчання складено за оновленою програмою на 2017- 18 навчальний рік.Календарне планування для шкіл з російською мовою навчання на 2017-2018 н.р. для 1 класу (за оновленою програмою)

1

На допомогу учителям 1 класів. Календарне планування для школи з російською мовою навчання складено за оновленою програмою на 2017- 18 навчальний рік.Біблійні жанри і концепти в поезії Тараса Шевченка

1495105628.jpgКнига Ірини Даниленко "Біблійні жанри і концепти в поезії Тараса Шевченка" — результат комплексного дослідження (іманентного, контекстуального, інтертекстуального) низки поетичних творів Шевченка, які виникли на перетині двох культурних дискурсів — сакрального (біблійно-християнського) й профанного (власне мистецького).


RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі