Користувацький вхід

Останні публікації

2022/2023

Обмежити пошук фільтруванням:Інформатика 2 клас. Тема: Створення малюнків, використовуючи інструменти графічного редактора Paint.

0

Набуття учнями умінь і навиків по створенню малюнків в
графічному редакторі Paint. Вивчення основних кольорів . ( Веселка та її кольори). Розвиток в учнів естетичного смаку.Виготовлення панно

0

Робота містить опис проєкту "Виготовлення панно", розроблений учнями 9 класу за програмою "Трудове навчання 5-9 класи".Контрольна робота. Многочлени

0

Контрольна робота з алгебри по темі "Многочлени" для учнів 7 класу. Робота включає в себе 10 завдань.Контрольна робота за темою: «Коло і круг. Геометричні побудови»

0

Робота буде корисною, щоб перевірити рівень знань учнів з теми "Коло і круг. Геометричні побудови",уміння застосовувати отримані знання під час розв'язування задач, виявити прогалини в засвоєнні вивченої теми з метою подальшої корекції.Квест "Скарби Піфагора"

0

"Скарби Піфагора" - це захопливий квест, створений для учнів початкових класів. Під час квесту діти вирушать у захоплюючу подорож у пошуках загубленого скарбу відомого математика Піфагора. Вони будуть вирішувати математичні завдання, розв'язувати головоломки та збирати пазли, щоб знайти скарб. Квест сприяє розвитку математичних навичок, логічного мислення та командної роботи.розробка заняття гуртка "Зустрічаємо перелітних птахів"

0

Розробка заняття може бути використана й на уроках. Знайомить дітей із різноманітним світом тварин.Галина Малик."Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії" (тести)

0

5 клас
Галина Малик."Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії" (тести)Змінюємо освітній процес разом

0

Презентація стане в нагоді педагогам при підготовці до виступів на педрадах, нарадах, ШМОАнтична фразеологія

0

Ця презентація допоможе педагогам та учням краще запам'ятати матеріал, дізнатися більше інформації про фразеологізмиКравчук Михайло Пилипович – видатний український математик

0

Дослідження життєвого та творчого шляху видатного українського математика Кравчука Михайла Пилиповича. Можна використати для позакласної роботи або як основу для більш ґрунтовного дослідження.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі