Користувацький вхід

Останні публікації

Проектні технології

...

Обмежити пошук фільтруванням:Твоє прізвище - то пам'ять роду

0

Прізвище – це родове найменування особи, яке разом із особистим ім’ям індивідуалізує людину. У наданні імені та прізвища своєрідно простежується національна самосвідомість, а отже – духовний діалог поколінь роду, який ми зобов’язані зберегти.
Торік 20 тисяч українців не змогли змиритися зі своїми іменами та прізвищами й узяли нові, вважаючи їх більш модними та милозвучними. Подібне явище може призвести до зникнення значної кількості унікальних українських власних імен, а разом з тим - до зникнення родовідної пам’яті. Головне завдання проектної роботи – не допустити цього.Міні – проект в рамках Тижня здорового способу життя та безпеки життєдіяльності

0

Дана розробка має на меті формувати в учнів вміння дотримуватись здорового способу життя, що сприяє зміцненню здоров’я людини.Розробка уроку-подорожі з елементами інтеграції "Моя Батьківщина - Україна"

0

Подорожуючи різними куточками нашої Батьківщини, діти знайомляться з минулим та крокують у майбутнє.Презентація проекту на тему "Перлини рідної мови" (вечорниці)

0

Презентація проекту "Перлини рідної мови" (вечорниці) для учнів 9-11 класів. У проекті зібрано матеріали з усної народної творчості, пісні, ігри, легенди.Презентація-проект "Використання трипільських логографічних символів в сучасних металовиробах"

0

Проектування виробів з металу, з використанням трипільської символіки. Виготовлення металовиробівРозробка презентацій до уроку математики в початковій школі (2 клас)

0

Презентації до уроку математики. 2 клас Правила. Усна лічба. Додавання та віднімання.Опорні конспекти з хімії

0

Даний матеріал може бути використаний учителями хімії з метою активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках хіміїЛист від Святого Миколая

0

Розробка уроку з української мови на тему "Вітання Святого Миколая" для учнів 2 класу.Олімпійський тиждекнь «У спорті сила, дух, здоров’я»

1

План проведення олімпійського тижня
«У спорті сила, дух, здоров’я» Олімпійський тиждень проходив 09 по 13 вересня 2013 року у всіх навчальних закладах району, адже це має велику суспільну значимість, спрямовану на утвердження здорового способу життя.майстер-клас

0

Майстер-клас з орфографічної грамотності учнів 5 класу ( словникові диктанти, письмо з пам'яті, орфографічні хвилинки...)

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі