Користувацький вхід

Проектні технології

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:проект "Добро починається з тебе"

0

Проект сприятиме самовдосконаленню дитячої особистості та корекції таких рис характеру: відповідальність, справедливість, повага до себе та інших, тактовність, культура поведінки та мовлення, доброта, милосердя, працелюбність, дисциплінованість, скромність, справедливість, почуття колективізму, інтелігентність. Виявить умови ефективного формування моральної культури та стане важливим фактором у профілактиці негативних проявів поведінки, аморальності  школярів. Адже доброта, скромність, милосердя – основні принципи людського буттяВід екології в дитячій душі – до екології в рідній природі (з досвіду роботи)

0

Праця учителя стала моєю місією, адже що може бути краще як присвятити себе вихованню нового покоління людей: чистих душею і з любов’ю до планети. Щодня я намагаюся дати дитині усвідомлення того, що вона є єдиним цілим із природою. Лише із розумінням цього діти зможуть вирости людьми зі сформованою екологічною свідомістю. У майбутньому, яку б вони не обрали професію, їхні вчинки завжди стоятимуть на варті збереження екології нашої Землі.Альбом «Романтичні сторінки кохання в історії мого роду»

0

Альбом "Романтичні сторінки кохання в історії мого роду". Містить цікаві історії кохання родини Томчуків.20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

1

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості, розвитку бажання стати гідними громадянами УкраїниПроект "Ера онлайн регресу"

0

Проект: "Ера онлайн регресу".
Метою проекту є створення методів боротьби з сучасними онлайн-залежностями.
Знайомство з "групами смерті" в мережному просторі, які пагубно впливають на сучасну молодь. Орієнтація молоді на самовираження в своїх інтересах, позитивному баченні свого життя і мрій.Лідер – крок у Європу

0

Лідер – крок у Європу - це фомування громадянських компетентностей молодих європейців.Проект «Намисто». Перша намистинка «Петриківський розпис»

0

Проект "Петриківський розпис - мистецтво вільного народу" має за мету: 1.Сприяти формуванню стійкого інтересу до народознавчого матеріалу, бажання пізнати його глибше, навчити використовувати його у роботі. 2. Розвивати пізнавальну активність учнів, прагнення якомога глибше пізнати свій народ, свої національні корені. 3. Розвивати психічні процеси у учнів: запам’ятовування, уважність, зосередженість, логічне мислення, уяву. 4. Розвивати емоційно-почуттєву сферу учнів, їхні художні здібності і мислення, здатності до самовираження і спілкування.Проект «Намисто». Третя намистинка «Шоколадний будиночок. Сходи до пізнаня світу довершеної архітектури, мистецтва та традицій меценацтва в Україні»

0

Проект "ШОКОЛАДНИЙ БУДИНОЧОК сходи до пізнаня світу довершеної архітектури, мистецтва та традицій меценацтва в Україні" має за мету: 1.Розвивати пізнавальну активність учнів, прагнення якомога глибше пізнати свій народ, свої національні корені. 2.Сприяти ознайомленню учнів з традиціями меценацтва та благодійності в Україні. 3.Сприяти формуванню стійкого інтересу до оздоблювального матеріалу, бажання пізнати його глибше, навчити використовувати його у роботі. 4.Розвивати психічні процеси у учнів: запам’ятовування, уважність, зосередженість, логічне мислення, уяву.М.Гоголь "Чудовий Дніпро" 4 клас

1

Презентація до уроку літературного читання 4 клас М.Гоголь"Гімн Дніпру-Славуті. Чудовий Дніпро"Презентація до уроку " Милосердя і доброта - людства два крила"

0

Презентація є ілюстративним матеріалом до уроку "Милосердя і доброта - людства два крила"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?: