Користувацький вхід

Проектні технології

...

Обмежити пошук фільтруванням:ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ З ПРОФЕСІЙНО-ОРІЄНТОВАНОЮ МОЛОДДЮ ДО ВСТУПУ ДО ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

0

У статті розглянуто особливості роботи з професійно-орієнтованою молоддю до вступу до закладів вищої освіти, проаналізовано найбільш ефективні форми та методи проведення професійної орієнтації з абітурієнтами.Навчальний інтегрований проект з англійської мови та економіки з теми: «How to be Successful: Creating My Future Budget» («Як бути успішним: створюємо майбутній бюджет»)

0

Даний інтегрований проект є моделюванням справжнього бюджету, який учні матимуть у майбутньому. В результаті цього індивідуального проекту учні дізнаються як спланувати всій власний бюджет та керувати своїми особистими фінансами. Також учні отримають практичні навички стосовно фінансових витрат та планування бюджету в цікавій та захоплюючій формі. Вони навчаться розрізняти поняття «треба» та «хочу» та зрозуміють як це жити самостійно та отримають практичні навички використання англійської мови.Вікторина "Фізика для механіків"

0

Матеріали для проведення профорієнтаційної роботи, перевірки та контролю знань, вікторина, конкурс, самоперевірки знаньПрактична робота "Створення портфоліо « Україна - наш спільний дім».

0

Вчити дітей планувати й приймати рішення разом з іншими членами команди, поважати думку інших членів групи, успішно працювати в групах. Самостійно працювати у взаємодії з іншими під час роботи над темою. Формувати активність, комунікативні компетентності. Розвивати внутрішню мотивацію, користувальні навички в інформаційних технологіях, вміти вирішувати завдання, здатність орієнтуватись в світі цінностей, уміння організовувати свою діяльність, аналізувати її результати.Матеріали до проекту "Соборність України"

0

Дослідження особливостей областей та 7 природних і архітектурных чудес
України.Шляхами патріотичного виховання

0

Кожна дитина-неповторність, кожна дитина – безмежне щастя, в якому заклечається сенс життя нас, дорослих. Адже всі ми родом із однієї країни – країни Дитинства. І мабуть, саме тому, ми дорослі, прагнемо зробити дитинство наших малюків безхмарним і щасливим, створити умови для всебічного та гармонійного розвитку кожної дитини. І однією з важливіших задач виховати повноправного свідомого громадянина.Проект «Учителю, порадься з Сухомлинським»

0

З метою відродження національної свідомості народу, науки й культури
України прилучати педагогів школи та учнів до поглибленого вивчення творчої
спадщини видатного педагога – методиста В. О. Сухомлинського; шляхом пошуку
і дослідницької роботи розкрити всю глибину цієї людини енциклопедичних
знань, яка в різноманітності своїх інтересів на перше місце в роботі освітянина
завжди ставила особистість вчителя і особистість учня.Навчальний проект з досвіду роботи викладача історії та правознавства "З любов"ю по землі"

0

Впродовж довгих століть наш народ був тяжко обділений долею: не писали чужоземні зайди - загарбники історії України, і не давали можливості українцям – патріотам досліджувати її. Так, у кожної людини є своя “мала батьківщина”, яку вона не забуває до останнього подиху й говорить до неї шанобливо.
Красива і неповторна наша благословенна Бородянщина…,історію якої ми повинні знати і пам’ятати .Дослідницько-пошуковий проект за романом В.Рутківського «Джури козака Швайки»

0

Розробка допоможе довести до дітей важ¬ливість слів «дружба», «товаришування»;сприяє виробленню в учнів правил товаришування, вчить їх розуміти один одного, аналізувати думки, вчинки своїх товаришів, виробля¬ти такі риси характеру, які допома-гають миритись, відповідально ставитись до своїх вчинків, жити в мирі та злагоді; розширить знання учнів про конфлікт;показує ефективні шляхи розв’язання конфліктних ситуацій.Родинне виховання – запорука формування духовності людини

0

Мета і основні завдання проекту
1. З'ясувати за науковими джерелами провідні завдання родинного виховання
та його роль у формуванні духовності вихованців.
2. Дослідити родовідні дерева вихованців.
3. Дібрати афоризми про родину, її роль у формуванні майбутнього
громадянина України.
4. Дібрати фотоматеріали, які демонструють напрямки родинного виховання
(вихованців).
5. Сприяти вихованню шанобливого ставлення до родини, бажанню вивчати та
примножувати традиції української родини, сприяти формуванню
духовності та національної свідомості вихованців .

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі