Користувацький вхід

Проектні технології

Обмежити пошук фільтруванням:Курсова робота

0

Використання інформаційних технологій у навчанні хімії.
Використання ІКТ у викладанні хімії дозволяє інтенсифікувати освітній процес, прискорити передачу знань і досвіду, а також підвищити якість навчання й освіти.Курсова робота

0

Використання інформаційних технологій у навчанні хімії.
Використання ІКТ у викладанні хімії дозволяє інтенсифікувати освітній процес, прискорити передачу знань і досвіду, а також підвищити якість навчання й освіти.Арт-проект до Дня Соборності України

0

Арт-проект до Дня Соборності України

Завданням арт-проекту є створення великої карти-колажу України з карт областей на стіні в холі школи .
Учасники: учні 2-11 класів, класні керівники, учнівське самоврядування, батьки.
Кожен клас має завдання творчо оформити задану область.
Після оздоблення областей за допомогою шпильок створили карту-колаж України на стіні в холі школи, яка стала одночасно виставкою та тематичною фото зоною.Літературний проект "Духовний подвиг Майстра"

0

Літературний проект "Духовний подвиг Майстра"надано у вигляді презентації, можна використовувати на уроці під час вивчення творчості М.Булгакова та його роману "Майстер і Маргарита" або як позакласний захід. Він містить автобіографічні відомості про письменника, а також елементи аналізу твору.Презентація до проекту “Скупий платить двічі, а необізнаний - тричі”

0

На сьогоднішній день у сучасному світі, а особливо в нашій країні, дуже гостро постала проблема енергозбереження.Методичний паспорт проекту "Поради дбайливого господаря"

0

Це міжпредметний соціальний проект «Поради дбайливого господаря», який об'єднує математику, фізику, хімію, інформатику та медіакультуру.Навчальний проект. «Фізика на кухні. Здорове харчування.»

0

Розробка навчального проекту та презентація допоможе вчителю провести цікавий, пізнавальний та корисний урок для учнів 8 класуСоціалізація учнів на основі інноваційних освітніх проектів

0

Інститут освіти є одним з основних інститутів суспільства, на якому будується система життєдіяльності сучасної України. Однією з особливостей соціального інституту освіти є та обставина, що практично всі соціальні групи, їх статус та позиціонування в соціальній структурі суспільства, залежать від якості навчання членів соціальних груп. Успішне функціонування інституту освіти сучасного суспільства багато в чому залежить від того, наскільки він відповідає мінливим запитам в процесі освіти України.Мультімедійна презентація на тему "Великий працелюб в житті і геній у науці"

0

Дана мультімедійна презентація присвячена життю та науковій діяльності Д.І.Менделєєва. Вона містить цікаві факти його біографії, історію відкриття Періодичного закону та інших наукових досягнень. Може використовуватися як при вивченні теми "Періодичний закон і періодична система хімічних елементів"(11 клас), так і в позаурочній роботі.“Технологія ЛЕПБУК - інноваційний та сучасний засіб розвитку дітей”

0

Ця презентація допоможе зрозуміти читачу, що таке лепбук, де його можна використати та з яких частин складається

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі