Користувацький вхід

Проектні технології

...

Обмежити пошук фільтруванням:Творча робота учнів 5 класів. Сімейний мумі-альбом

0

Сімейний мумі-альбом - творча робота учнів 5 класів, що передає розуміння ними змісту казок-повістей фінської письменниці Туве Янсон.Творча робота учнів 5 класів. Збірочка мумі-фанфіків (за казками-повістями Туве Янсон)

1

Ілюстрована збірочка мумі-фанфіків - це проби літературної творчості учнів 5 класів, залюблених у казки-повісті фінської письменниці Туве Янсон.Мій друг – дорожній рух

0

Мій друг – дорожній рух
Мета. Перевірити, як учні вивчили правила до¬рожнього руху, засвоїли групи дорожніх знаків.
Розвивати усне мовлення, творче мислення, збагачувати словниковий запас учнів.
Виховувати дисциплінованість, свідоме ставлення до обов'язків пішоходів та паса¬жирів, бажання краще знати правила та суворо їх дотримуватись
Обладнання. Ілюстрації, сигнальні карт¬ки, посібник, мультимедійна презентаціяВикористання хмарних технологій в освіті

0

У статті досліджуються особливості застосування хмарних технологій і сервісів інформаційно-освітнього простору в навчально-виховному процесі, окреслені перспективи переходу у майбутньому до хмарної мережі та показані основні переваги і недоліки їх впровадження у навчальних закладах.Школа сприяння здоров’ю (досвід роботи навчального закладу)

0

Скоординування навчально-виховного процесу, спрямовуючи його на збереження та розвиток здоров’я учнів. Виховування психічних, морально-вольових якостей і властивостей особистості. Сприяння розвитку фізичних та інтелектуальних здібностей людини з метою гармонійного формування її особистості.Відеоролик "Цікаві факти про українську мову"

0

Дане відео може бути використане під час проведення Тижня української мови та літератури.Наша мова посідає друге місце у світі за милозвучністю після італійської та третє - за лексикою, фонетикою після французької та перської.Відеоролик "Маріуполь. Тут варто жити"

0

Дане відео знайомить глядача з історією та сучасністю Маріуполя. Місто, в якому варто жити, вчитись та працювати, бо воно є форпостом, металургом та портом!Презентація "Ігри нескорених"

0

виховання у дітей поваги та толерантності до людей з обмеженими можливостями, до поранених воїнів АТО; почуття патріотизму, національної гордостіМетод проектів на уроках біології

1

Проектні технології, які можна приміняти на уроках біології. На допомогу вчителю, методисту.Проект «Селерифер графа Меде де Сіврака – прообраз сучасного велосипеда. Еволюція велосипеда»

0

Науково-технічний прогрес змінив життя людини. Покращилися умови праці, збільшилась її продуктивність у різних галузях промисловості, з’явилися нові матеріали, нові види транспорту. Але водночас сучасна екологічна криза є зворотною стороною науково-технічного прогресу.
Актуалізацією проблеми є привернення уваги до екологічних проблем, пов’язаних з експлуатацією транспортних засобів та пропаганда пересісти на велосипед задля покращення здоров’я людей; зацікавленість до подорожей.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі