Користувацький вхід

Останні публікації

2024-05-21 09:25
2024-05-21 09:25

Проектні технології

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація "New Year and Christmas traditions in Ukraine"

0

Презентація "New Year and Christmas traditions in Ukraine"додатковий матеріал для уроку.Навчально-методичний посібник "Формування у дошкільників відчуття приналежності до своєї країни завдяки їхній участі в проєктній діяльності громадянсько-патріотичного змісту"

0

Посібник розкриває теоретичні аспекти організації проєктної діяльності в організації громадянського та національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку. Вміщує методичні рекомендації щодо використання методу проєктів в освітній діяльності, планування та матеріали з досвіду роботи педагогів СЗДО №6, а саме: проєкти громадянсько-патріотичного змісту.Міжнародний День математики

0

Челендж від International Day of Mathematics.Творчий виклик цього року полягає в тому, щоб додати математики до повсякденної речі чи місця та поділитися фотографією свого творіння.Пам'ятайте, що математика - це набагато більше, ніж цифри !
Геометричні фігури,
візерунки або послідовності,
формули,
мозаїки,
фрактали, і багато іншого!Виготовлення панно

0

Робота містить опис проєкту "Виготовлення панно", розроблений учнями 9 класу за програмою "Трудове навчання 5-9 класи".Методичні вказівки до курсового та дипломного проекту « Основні принципи проектування будгенплану»

0

В даній методичній розробці висвітлено загальні принципи проектування будгенплану , які застосовують при виконанні курсрвого і дипломного проекту.
Методична розробка може бути використана для студентів спеціальності 192 « Будівництво та цивільна інженерія» .При виконанні курсового та дипломного проекту з предмету Технологія і організація будівельного виробництва.Розробка проєкту 5 клас НУШ

1

Проєктна робота
“Допомагаємо придбати комп’ютер однокласнику ”
Увага! Під час роботи з комп’ютером дотримуйтеся вимог безпеки життєдіяльності та санітарно-гігієнічних норм.
Завдання
Уявіть, що вас обрали експертом з комп’ютерної техніки і вам потрібно підібрати комп’ютер для однокласника та його комплектуючі (монітор, клавіатура, мишка, навушники, колонки і т.д.).
Для цього скористайтеся пошуком у мережі Інтернет і знайдіть в інтернет-магазині потрібні складові для персонального комп’ютера.Методична брошура "Конструктивна взаємодія вихованця та керівника гуртка у площині проєктної діяльності""

1

Представлено матеріали з досвіду роботи керівника гуртка. Впровадження та реалізація екологічного проєкту "Річці Рось бути красунею!"Підприємницька діяльність на уроках математики

1

Матеріал, що пропонується є досвідом роботи вчителя математики по формуванню підприємницької компетентрності на уроках математики . У роботі реалізуються практичні засади формування однієї з ключових компетентностей, та запропановані конкретні прийоми формування підприємницької компетентності.Психолого-педагогічний проект "Ми - маленькі пішоходи"

0

Дуже важливо з дошкільного віку формувати у дітей навички безпечної поведінки на дорозі, виховати законослухняного громадянина. Завдання ЗДО розвинути в дитині розуміння небезпеки, яку таїть у собі автомобільний світ. Лише шляхом відповідного виховання і навчання дитини з самого раннього віку можна зберегти його життя і здоров'я.Міфологія Давнього Єгипту (6 клас НУШ)

0

6 клас НУШ Всесвітня історія. Історія України.
Пропоную до вашої уваги проєкт на тему "Міфологія Давнього Єгипту" (створення коміксу)

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі