Користувацький вхід

Проектні технології

...

Обмежити пошук фільтруванням:«Упровадження інноваційних освітніх і виробничих технологій – ефективний засіб підвищення якості підготовки кваліфікованих кадрів»

0

Мета збірника - ознайомити з пріоритетними напрямками роботи
педагогічного колективу професійного закладу в контексті сучасних освітніх
реформ щодо підготовки майбутніх кваліфікованих кадрів з новими
компетенціями, які матимуть здатність успішно реалізуватись в сучасних
реаліях життя.Ранкова зустріч з учнями 1-Б класу

0

Мета ранкової зустрічі – створення в дітей та педагога доброго настрою, атмосфери довіри та емоційної безпеки, налаштування на спільну продуктивну діяльність протягом дня.

Мета. Створити позитивний настрій, атмосферу довіри та доброзичливості. Сприяти зняттю емоційного напруження. Актуалізувати знання дітей про властивості снігу.
Матеріал: аудіозаписи пісень; декоративні сніжинки різних розмірів; мішечки з морською сіллю (15 х 15 см); стенд «Мій настрій»; фото дітей на прищіпках; зображення смайликів.Соціалізація учнів через реалізацію проектної діяльності на уроках фізики. (Ігрові проекти)

0

Робота над учбовим проектом допомагає збудувати безконфліктну педагогіку, разом з дітьми переживати натхнення творчості, перетворити освітній процес з нудної приму-сової роботи в результативну творчу роботу. В роботі гра розглядається як метод навчання, передачі досвіду старших поколінь молодшим.проект Самоосвітня робота випускника

1

Сьогодення ставить перед нами завдання:
• підготувати школяра до дорослого життя, яке складається не із шкільних предметів;
• навчити дитину працювати з інформацією, довідковою, науковою літературою;
• знаходити в інформації відповіді на поставлені питання.Виступ агітбригади "Енергопатруль"

0

привернути увагу учнів до проблем використання енергії, економії енергії і енергоресурсів, охорони навколишнього середовища; створити мотивації для зберігання ресурсів та енергії; стимулювати інтерес до наукових досліджень і практичного застосування знань, отриманих в школі; розвивати пізнавальний інтерес, творчу активність, допитливість, логічне мислення учнів.ОСОБЛИВОСТІ РОБОТИ З ПРОФЕСІЙНО-ОРІЄНТОВАНОЮ МОЛОДДЮ ДО ВСТУПУ ДО ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

0

У статті розглянуто особливості роботи з професійно-орієнтованою молоддю до вступу до закладів вищої освіти, проаналізовано найбільш ефективні форми та методи проведення професійної орієнтації з абітурієнтами.Навчальний інтегрований проект з англійської мови та економіки з теми: «How to be Successful: Creating My Future Budget» («Як бути успішним: створюємо майбутній бюджет»)

0

Даний інтегрований проект є моделюванням справжнього бюджету, який учні матимуть у майбутньому. В результаті цього індивідуального проекту учні дізнаються як спланувати всій власний бюджет та керувати своїми особистими фінансами. Також учні отримають практичні навички стосовно фінансових витрат та планування бюджету в цікавій та захоплюючій формі. Вони навчаться розрізняти поняття «треба» та «хочу» та зрозуміють як це жити самостійно та отримають практичні навички використання англійської мови.Вікторина «Фізика для механіків»

0

Матеріали для проведення профорієнтаційної роботи, перевірки та контролю знань, вікторина, конкурс, самоперевірки знаньПрактична робота "Створення портфоліо « Україна - наш спільний дім».

0

Вчити дітей планувати й приймати рішення разом з іншими членами команди, поважати думку інших членів групи, успішно працювати в групах. Самостійно працювати у взаємодії з іншими під час роботи над темою. Формувати активність, комунікативні компетентності. Розвивати внутрішню мотивацію, користувальні навички в інформаційних технологіях, вміти вирішувати завдання, здатність орієнтуватись в світі цінностей, уміння організовувати свою діяльність, аналізувати її результати.Матеріали до проекту "Соборність України"

0

Дослідження особливостей областей та 7 природних і архітектурных чудес
України.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі