Користувацький вхід

Останні публікації

2019-01-16 13:48

Проектні технології

...

Обмежити пошук фільтруванням:Військово-патріотичні змагання "До Захисту Вітчизни готові!"

0

Досвід роботи передових шкіл показує, що військово-патріотичне виховання учнів у дусі постійної готовності до захисту своєї Вітчизни необхідно проводити систематично, цілеспрямовано і наполегливоКвестові технології. Пізнавально-розважальний квест "Безпечний рух" по правилам дорожнього руху

0

Для більшості учнів проблемним є здійснення логічних операцій, засвоєння великого обсягу інформації, яка, на їхню думку, не завжди їм потрібна.
Упровадження інноваційних технологій та методик навчання і виховання сприяє різнобічному розвитку школярів, зацікавленості учнів і викладачів. Однією з таких методик, яка вчить знаходити необхідну інформацію, піддавати її аналізу, систематизувати та вирішувати поставлені задачі є квест.Квестові технології. Квест-гра "Зоряний шлях" до Дня Космонавтики

0

Для більшості учнів проблемним є здійснення логічних операцій, засвоєння великого обсягу інформації, яка, на їхню думку, не завжди їм потрібна.
Упровадження інноваційних технологій та методик навчання і виховання сприяє різнобічному розвитку школярів, зацікавленості учнів і викладачів. Однією з таких методик, яка вчить знаходити необхідну інформацію, піддавати її аналізу, систематизувати та вирішувати поставлені задачі є квест.І Зимові Олімпійські Ігри в навчальному закладі (імітаційні змагання)

0

Змагання – важлива складова частина спортивної підготовки дітей,
підлітків, юнаків і дівчат.Квестові технології. Військово-патріотична квест-гра "Місія нездійсненна"

0

Для більшості учнів проблемним є здійснення логічних операцій, засвоєння великого обсягу інформації, яка, на їхню думку, не завжди їм потрібна.
Упровадження інноваційних технологій та методик навчання і виховання сприяє різнобічному розвитку школярів, зацікавленості учнів і викладачів. Однією з таких методик, яка вчить знаходити необхідну інформацію, піддавати її аналізу, систематизувати та вирішувати поставлені задачі є квест.Методичне ноу-хау "Lapbook" або книга на колінах.

0

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ
ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Методичне ноу-хау "Lapbook" або книга на колінах

Автор: Слісаренко Оксана Миколаївна
вихователь Деражнянського закладу
дошкільної освіти (ясла – садка)
№3 «Сонечко"STEM проект «Історія моєї Громади»

1

Учні отримують завдання створити шкільний музей. Попередньо учні вивчають історію місцевої громади; дізнаються про методи історичного дослідження. Учні залучаються до історико-пошукової роботи, спрямованої на дослідження локальних історичних пам’яток, подій,постатей; створюють презентації про місцеву історію Громади. Розробляють історичний бренд Громади. Вчитель пропонує учням дізнатися про творчих особистостей, які виросли в даній громаді, а також проаналізувати участь школи на масове формування громадської позиції.Природа материків. Рослинний і тваринний світ Антарктиди (презентація до уроку з природознавства для 4 класу)

1

Розробка презентації до уроку з природознавства для учнів 4-го класу на тему "Природа Антарктиди" для додаткової наочності, демонстрації матеріалу під час урокуВикористання методу проектів на уроках англійської мови як один із шляхів формування комунікативної компетенції учнів

1

Використання методу проектів на уроках англійської мови як один з шляхів формування комунікативної компетентності учня
Проект — це ідеальний засіб навчання, виховання та розвитку креативності учнів. Проектна діяльність допомагає всім дітям продуктивно співпрацювати, творчо використовувати знання англійської мови. Адже її завдання базується не на вивченні навчальних тем, головних текстів, а на обговоренні актуальних проблем. Це чудова можливість для школярів зі слабкими мовними навичками проявити нелінгвістичні здібності.Птахи: ті, що приносять на крилах щастя

0

Життя людей нерозривно пов'язане з життям птахів. Птахами люди цікавилися завжди. Хто з нас не мріє злетіти високо-високо в небо й подивитись на рідну землю? А кого не зачаровували пташині пісні? Птахів називають санітарами лісів, полів, садів. Вони знищують комах, поїдають насіння бур'янів, очищають природу від шкідників. Наприклад, ластівка за літо з'їдає близько мільйона шкідливих комах. За підрахунками агрономів, кожний грак за день знищує 400 шкідників. Зозуля може з'їсти за годину до сотні волохатих гусениць, яких не їдять інші птахи.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?: