Користувацький вхід

Останні публікації

Проектні технології

Обмежити пошук фільтруванням:Особливості використання проектних технологій під час навчальної діяльності учнів

0

У роботі міститься короткий опис особливостей використання проектних технологій у ЗНЗ. Кожен може знайти відповіді на запитання: "Що таке проектна технологія та які етапи її проведення?", "Коли слід впроваджувати цей метод?", "Який тип та форму проекту обрати?". Проаналізовані недоліки та переваги проектної технології, що дозволить підвищити якість роботи з учнями у цьому напрямку.Автори сучасності. Пауло Коельо. "Алхімік"

1

Дана презентація може використовуватись учителем на уроках вивчення творчості сучасних зарубіжних авторів. У ході роботи учні з'ясовують:
які риси постмодернізму характерні для творів П. Коельо,
яке жанрове розмаїття характерне творчості автора,
які моральні уроки містить твір П. Коельо "Алхімік", у чому його притчевість.
Дітям пропонується групова робота (вони поділяються за власним уподобанням на скептиків, психологів, мрійників та релігієзнавців), під час якої вони зможуть колективно попрацювати із текстом твору та окреслити своє ставлення до прочитаного.Використання проектної технології в початкових класах на уроках мови

1

Метод проектів є однією з інноваційних педагогічних технологій, що відповідає вимогам Національної доктрини розвитку освіти щодо переходу до нового типу гуманістично-інноваційної освіти, коли увага переноситься на процес набуття школярами знань, умінь, навичок, життєвого досвіду, які трансформуються в компетенції.
Мета проекту: розвиток творчого мислення, формування дослідницької діяльності учнів, логічне застосування навчальної інформації, здатність до рефлексії та самооцінки.Контракт для батьків «Моя щаслива дитина» (проект)

0

Метод проектів дозволяє розвивати пізнавальні інтереси учнів, критичне мислення, уміння самостійно конструювати свої знання, орієнтуватися в інформаційному просторі.Проект розкриває особливості спілкування батьків один з одним в сім’ї, Він завжди орієнтований на самостійну діяльність учнів протягом визначеного відрізку часу, актуалізує найважливіші мовленнєві вміння, що в свою чергу сприяє формуванню комунікативної компетентції.Проект «Культура спілкування між людьми»

0

Метод проектів дозволяє розвивати пізнавальні інтереси учнів, критичне мислення, уміння самостійно конструювати свої знання, орієнтуватися в інформаційному просторі. Він завжди орієнтований на самостійну діяльність учнів протягом визначеного відрізку часу, актуалізує найважливіші мовленнєві вміння, що в свою чергу сприяє формуванню комунікативної компетентції.Позаурочний захід з іноземної мови та виробничого навчання на тему: "Різдвяна вечеря"

0

Метою позаурочного заходу є застосування проектних технологій, розширення світогляду учнів щодо англомовних традицій, розвиток практичних вмінь та навичок.Як зберегти енергію в моїй школі

1

Позакласна робота. Проектна технологія. Енергетичний аудит "Як зберегти енергію в моїй школі"Відбивання світла. Закони відбивання. Плоске дзеркало.

0

Урок-проект, передбачає самостійну та творчу роботу учнів, виготовлення перископу. Тип проекту: пошуково-експериментальний.проект "Географія Олімпійських ігор"

0

Відтворення історії Олімпійських ігор за легендами з прокладанням маршруту їх проведення і побудовою макета ігрового поляНавчальний проект для 7 класу «Умови плавання тіл»

0

Робота над проектом дозволила детальніше ознайомити учнів з поняттям умовами плавання тіл та судноплавства, повітроплавання. Проект запропоновано для реалізації учнями 7 класу. Працюючи над проектом учні розширюють та поглиблюють отримані під час уроків знання з теми «Умови плавання тіл», вчаться передавати свої знання. Після розподілу на групи та їх комплектування, учні розпочали самостійну пошукову діяльність. Кожна з груп виконувала один з видів роботи за певною частиною теми: « Умови плавання тіл. Судноплавство. Повітроплавання».

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі