Обмежити пошук фільтруванням:
У даній презентації зібрано матеріал про лікарські рослини рідного краю. Проект "Лікарські рослини рідного краю"розроблено для учнів початкових класів.Його можна впроваджувати на уроках "Я досліджую світ" та в позакласній роботі.Це інформаційний,пошуково-дослідницький проєкт, в процесі роботи над яким, діти вивчають лікарські рослини своєї місцевості, знайомляться з їх цілющими властивостями та використанням, походженням назви рослин. Він розширить знання дітей про вплив рослин на здоров'я людини.
Сучасне суспільство, охоплене соціальними, політичними та економічними викликами, потребує свідомих і відповідальних громадян, які вміють цінувати своє минуле, історію та культурну спадщину. Одним із ключових аспектів цього процесу є формування національної самосвідомості і патріотизму у підростаючого покоління. Саме вивчення історії в школах є важливим елементом цього процесу, оскільки воно забезпечує можливість осмислення національних цінностей, традицій та культурних особливостей, а також сприяє розвитку почуття гордості за свою країну.
МЕТОД ПРОЄКТІВ – МЕТОД ЦІЛІСНОГО РОЗВ`ЯЗАННЯ УЧНЕМ ЖИТТЄВО ЗНАЧУЩОЇ ПРОБЛЕМИ
В основу методу психолого-педагогічного проєктування покладена ідея, що будь-яка освітня діяльність повинна бути спрямована суто на результат, досягнення якого має здійснюватись спільною роботою дитячого колективу, педагога та батьків
Дана робота містить завдання проєкту "Лікарські рослини", а також звіт груп, щодо проведених досліджень.
Розробка стане у нагоді педагогічним працівникам ЗДО, які провадять освітню діяльність у змішаному форматі.
Своє завдання, як вихователя, вбачаю в ознайомленні дошкільнят з витоками народознавства, а саме відомими майстрами Петриківки та їх творами мистецтва, що виховує у дітей моральні, патріотичні, естетичні, творчі задатки. В чому користь петриківського розпису для дітей? В тому, що він поєднує одразу декілька розвиваючих дитячий мозок наук.
Мета проекту:
Створення сприятливого психологічного комфорту в групі для всебічного розвитку дитини.
Розширення та збагачення емоцій дітей, розвиток інтересу пізнання нового, розвиток сенсорних здібностей дітей, вивчення кольорів (червоний, жовтий, синій, зелений).
Виховання у дітей бажання приймати участь у спільній діяльності. Впроваджувати в роботу з дітьми елементи кольоротерапії.
Розвивати пізнавальні здібності дітей, мовлення, мислення, пам’яті, уважності, ейдетичних здібностей, креативності.
Проєкт "Чарівний світ води" ранній вік.
Данний проєкт розрахований на дітей раннього віку, дозволяє більш широко засвоїти програмовий матеріал, розвинути пізнавально-дослідницькі можливості дітей, розширює уявлення про воду та її властивості.
Цей проєкт призначено для створення інтер’єру у класних кімнатах та приміщеннях школи. Основними вимогами повинні бути практичність, надійність, стійкість та естетичний вигляд.