Користувацький вхід

Останні публікації

Проектні технології

Обмежити пошук фільтруванням:ПРОЕКТ – КОНТРАКТ ДЛЯ БАТЬКІВ «МОЯ ЩАСЛИВА ДИТИНА»

0

Метод проектів дозволяє розвивати пізнавальні інтереси учнів, критичне мислення, уміння самостійно конструювати свої знання, орієнтуватися в інформаційному просторі.Проект розкриває особливості спілкування батьків один з одним в сім’ї, Він завжди орієнтований на самостійну діяльність учнів протягом визначеного відрізку часу, актуалізує найважливіші мовленнєві вміння, що в свою чергу сприяє формуванню комунікативної компетентції.Проект «Культура спілкування між людьми»

0

Метод проектів дозволяє розвивати пізнавальні інтереси учнів, критичне мислення, уміння самостійно конструювати свої знання, орієнтуватися в інформаційному просторі. Він завжди орієнтований на самостійну діяльність учнів протягом визначеного відрізку часу, актуалізує найважливіші мовленнєві вміння, що в свою чергу сприяє формуванню комунікативної компетентції.Позаурочний захід з іноземної мови та виробничого навчання на тему: "Різдвяна вечеря"

0

Метою позаурочного заходу є застосування проектних технологій, розширення світогляду учнів щодо англомовних традицій, розвиток практичних вмінь та навичок.Як зберегти енергію в моїй школі

0

Позакласна робота. Проектна технологія. Енергетичний аудит "Як зберегти енергію в моїй школі"Відбивання світла. Закони відбивання. Плоске дзеркало.

0

Урок-проект, передбачає самостійну та творчу роботу учнів, виготовлення перископу. Тип проекту: пошуково-експериментальний.проект "Географія Олімпійських ігор"

0

Відтворення історії Олімпійських ігор за легендами з прокладанням маршруту їх проведення і побудовою макета ігрового поляНавчальний проект для 7 класу «Умови плавання тіл»

0

Робота над проектом дозволила детальніше ознайомити учнів з поняттям умовами плавання тіл та судноплавства, повітроплавання. Проект запропоновано для реалізації учнями 7 класу. Працюючи над проектом учні розширюють та поглиблюють отримані під час уроків знання з теми «Умови плавання тіл», вчаться передавати свої знання. Після розподілу на групи та їх комплектування, учні розпочали самостійну пошукову діяльність. Кожна з груп виконувала один з видів роботи за певною частиною теми: « Умови плавання тіл. Судноплавство. Повітроплавання».ВИКОРИСТАННЯ СЕРВІРІВ GOOGLE APPS В НАВЧАЛЬНОМУ ПРОЦЕСІ

0

У наш час, комп’ютерні технології зайняли міцну позицію в ор-ганізації навчального процесу з різних дисциплін. Сьогодні не виникає сумнівів у необхідності та ефективності їх використання в процесі ор-ганізації освітньої діяльності. Процес освіти проходить в умовах постійного збільшення потоку інформації, яку потрібно засвоїти, що призводить до пе-ревантаження програм.Презентація до проекту з англійської мови "Welcome to Wales"

0

Комп'ютерна презентація проекту "Welcome to Wales" англійською мовою для 10-11-х класівТематичний проект з англійської мови "Welcome to Wales"

0

Матеріали для проведення тематичного проекту з англійської мови в середній школі

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі