Користувацький вхід

Проектні технології

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Позакласна робота (дослідження)

0

Матеріали Всеукраїнської експедиції "Моя Батьківщина - Україна" за напрямом "Рідного слова краса і співучість".Творчий проект "Подих моря"

0

Творчий проект "Подих моря"- з виробничого навчання по професії "Кравець".
Виготовлення сумок.Презентація проекту класної години для учнів 11 кл. "Мої кроки до успіху та щастя"

2

Методичні рекомендації до проведення класної години для учнів 11 класів. Рекомендовано заступникам директорів з виховної роботи, класним керівникам, педагогам шкіл, ліцеїв, гімназій.Презентація проекту "Підвищення професійної компетентності педагогів на основі ідей педагогіки життєтворчості"

0

Презентація проекту "Підвищення професійної компетентності педагогів на основі ідей педагогіки життєтворчості". Рекомендовано для прегляду керівникам та педагогам шкіл, ліцеїв, гімназій.Формування національної свідомості, патріотичних почуттів учнів засобами національно-патріотичного виховання

1

Програма складається з таких розділів:
Розділ І
«Україна – наш спільний дім»
Розділ ІІ
«Ми – українці – велика родина
Мова і пісня у нас солов’їна»
Розділ ІІІ
«Я – громадянин – патріот незалежної держави України»
Додатки
Використана літератураПроект "Овочі та фрукти"

0

Проект "Овочі та фрукти" формує уявлення в дітей про цінність і значення овочів та фруктів у житті людини, вчить шукати інформацію,аналізувати її,співпрацювати в колективі, проводити досліди, та обробляти одержані результати.Домашні улюбленці

0

Проект "Домашні улюбленці". Мета - формувати в учнів переконання та активну життєву позицію в галузі охорони навколишнього середовища шляхом опрацювання інформації про домашніх тварин , їх різноманітність і середовище існування; показати жорстокість людей до тваринного світу, щоб виховати почуття відповідальності за домашніх улюбленців.Народна лялька "Нерозлучники"

1

В даній роботі зустрічається сакральність ляльки, що за дослідженнями,зараз втратило своє значення,свою актуальність. Але лялька-мотанка - це іграшка, яка є праматір'ю сучасних ляльок, іграшка яка формувала світогляд дитини.
У наш час майстри, які працюють з традиційною народною лялькою відзначають позитивний вплив, який має процес виготовлення такої ляльки на психіку людини. Виготовлення ляльки-мотанки – це свого роду психотерапія, яка бере свої витоки в глибокій давнині, яка допомагає зняти певні психологічні травми.НАУКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРАЦІ ЗАСТУПНИКА ДИРЕКТОРА ВПУ

0

Автором досліджуються практичні аспекти впровадження наукової організації труда заступника директора вищого професійного училища. Подано детальну характеристику змісту роботи заступника директора, рекомендації щодо її поліпшення.Буктрейлер до збірки І.Я.Франка "Зів'яле листя"

1

У буктрейлері використано пісню "Човен" на слова І.Я.Франка, яку виконує гурт "Один в каноє"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі