Користувацький вхід

Проектні технології

...

Обмежити пошук фільтруванням:Міні - музей "Королівство квітів"

0

У пропонованому посібнику висвітлюється модель створення міні музею в дошкільному закладі. Викладено матеріали щодо змісту роботи по збагаченню знань дітей про загадковий світ природи.
Особлива увага приділяється вихованню любові до природи, навколишнього світу.
Посібник розрахований для педагогів, студентів педагогічних коледжів та ВУЗів, батьків, які прагнуть до формування уявлень дітей про різні види квітів, їх значення у житті людини.
Матеріали можуть використовуватись як теоретичні так і практичні на заняттях, дозвіллях, в дидактичних та настільних іграх.Урок-проект з природознавства у 4класі «Океани Землі»

0

Узагальнення і закріплення знання учнів про океани Землі та їх частини; перевірити засвоєння учнями визначення основних понять з цієї теми; вдосконалити вміння користуватись картою, висвітлити значення океанів та використання його багатств людиною; формувати вміння логічно міркувати, чітко висловлювати свою думку, працювати колективно, узгоджено в групах, парах та індивідуально; розвивати пам'ять, увагу, мислення; використовувати здобуті знання в практичних завданнях; збагачувати словниковий запас учнів новими словами та термінами; пробуджувати пізнавальний інтерес; вихову-вати захоплення непоСкрайбінг. Введення християнства.

0

Використання проектної технології. Проект учениці 7 класу. Скрайбінг.Політика Володимира Великого.Введення християнства.Майстер-клас з виготовлення Кавової іграшки

2

Презентація до уроку. Можуть користуватися матеріалами вчителі для учнів 7-9 класів . Цей проект дкже подобається учням рекомендую.Опис проекту на тему:«Особливості будови та принцип дії приладів газобалонних установок їх ТО».

0

Опис інноваційного проекту,використання різноманітних нестандартних форм проведення уроків професійно- теоретичнрї підготовки.Опис проекту на тему: "Виконання транспортних робіт (трактор Т-150К - причіп 1ПТС-9)"

0

Опис інноваційного проекту,використання різноманітних нестандартних форм проведення уроків професійно- практичної підготовки.Опис проекту на тему: "Регулювання дорожнього руху за допомогою регулювальника"

0

Опис інноваційного проекту,використання різноманітних нестандартних форм проведення уроків професійно- теоретичнрї підготовки.Проект освітньої роботи «Де козак, там і слава»

0

Проект "Де козак, там і слава" допоможе педагогам дошкільних закладів краще розібратися яким чином доступніше та цікавіше подати інформацію дошкільникам про одну із сторінок історії України - козацтво, які методи і форми роботи для цього використати.Проект «Взаємодія ЗДО і сім’ї у процесі правового виховання дошкільників»

0

Створення виховної системи по формуванню правової культури всіх учасників педагогічного процесу.

Проект довгостроковий, відкритий, колективний.

Учасники проекту: вихователі, батьки, діти.Флешмоб "Математика в житті"

1

Проведення математичного флешмобу "Математика у житті" допоможе актуалізувати та систематизувати вивчений матеріал з предмету.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі