Користувацький вхід

Проектні технології

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Проект з народознавства "Маленьке диво"

0

Вивчити види фарбованих яєць, методику їх виготовлення,
відмінності між ними та
самостійно виготовити
писанку або крашанку…Національно-патріотичний захід (екскурсія до Національного заповідника «Хортиця» , що розташований у м. Запоріжжі) для учнів 7-9 класів «Тої слави козацької повік не забудем !»

0

Хортиця – це унікальний природний та історичний комплекс, який і сьогодні привертає увагу туристів з усієї України.Проектні технології на уроках трудового навчання

0

Даний методичний посібник розкриває можливості впровадження проектних технологій на уроках трудового навчання,для класів, що не поділяються на групи хлопців і дівчат відповідно до нової редакції програми з трудового навчання.Книговидавництво в дошкільному закладі як засіб інтегрованого навчання дітей дошкільного віку

1

Запропонований проет буде цікавою формою роботи з дітьми дошкільного віку для творчих і креативних вихователів. Його основновна мета - збільшити пізнавальну активність дітей, навчити знаходити, аналізувати, систематизувати інформацію. Разом з цим, супутно, має місце розвиток художньо-естетичних здібностей, мовленнєвий розвиток, креативний розвиток, розвиток особистості...Бібліотечний урок-проект для 4 класу «Бібліотечний архітектор»

0

Нестандартний бібліотечний урок "Бібліотечний архітектор" (урок-проект), 4 клас. Може бути використаний шкільними бібліотекарями при підготовці до проведення бібліотечних уроківНауково-дослідницької роботи «Птахи - будівельники»

0

Більшість птахів досі існують у природі завдяки різним захисним пристосуванням. Одне з них — гніздо. Гніздування є важливим етапом біологічного циклу будь-якого виду птахів, оскільки воно забезпечує оптимальну його чисельність. Ніхто гаразд не знає, як саме птахи навчилися їх будувати, як здогадалися, що в гнізді яйця не розкочуватимуться, а пташенята будуть надійно сховані від хижака, та й перебуватимуть завжди під наглядом дорослих. Така адаптація властива лише птахам, ні в риб, ні в амфібій, ні навіть у рептилій її не має.Презентація на тему «Ніколи не зробимо шкоди ми пташці у ріднім краю»

0

Презентація до проектної роботи для учнів 3 класу під час якої діти узагальнюють знання про зимуючих і перелітніх птахів, птахів які занесені до Червоної книги.Демонструють свої творчі здібностіПроект «Ніколи не зробимо шкоди ми пташці у ріднім краю»

0

Проектна робота для учнів 3 класу під час якої діти узагальнюють знання про зимуючих і перелітніх птахів, птахів які занесені до Червоної книги. Розвивають творчі здібності; виховують бережливе ставлення до природи.Соціально - правовий проект Почни з себе

0

Соціально-правовий проект "Почни з себе"

Здоровий колектив дорослих — здоровий колектив дітей! В умовах навчально-виховного процесу результативнішим є впровадження здорового способу життя, аніж профілактика негативних звичок.

Мета проекту:
Виховання у підростаючого покоління свідомого відповідального ставлення до свого здоров’я та здоров’я інших громадян як найвищої соціальної цінності , закріпленої статтею 3 Конституції України, запобігання правопорушенням, пов’язаних із вживанням алкоголю та тютюнопалінням у підлітковому середовищі.Проектна діяльність у навчально-виховному процесі й управлінні (курсова робота)

0

Індивідуально-творча (випускна) робота слухача курсів підвищення кваліфікації Солук Галини Павлівни заступника директора НВК «СЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ» с Вороців, вчителя географії Яворівського району Львівської області

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі