Користувацький вхід

Проектні технології

Обмежити пошук фільтруванням:



РОЛЬ І МІСЦЕ НАРОДНОЇ ЛЯЛЬКИ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ СУЧАСНОЇ ШКОЛИ

1

У період духовного відродження української нації держава вимагає сформувати гуманну особистість, щиру, людяну, доброзичливу, милосердну. Тому навчальний заклад має стати для дітей тим важливим місцем, у якому педагогічний персонал буде реалізовувати ці завдання.
Досліджуючи організацію роботи щодо вивчення учнями народної ляльки в нашій школі були проаналізовані: навчальні програмами з предметів образотворчого мистецтва, трудового навчання та технологій.



Титан духу і думки. Іван Франко – письменник, учений, громадський діяч. Презентація

0

Матеріал презентації допоможе учням з'ясувати цікаві факти з біографії Івана Франка, довідатися про долю його нащадків.



Всесвітній тиждень знань про мозок

0

Всесвітній тиждень знань про мозок - матеріал для ознайомлення учнів про особливості мозгу. Архів містить коротку інформацію про "Тиждеть знань про мозок" та QR-коди, які розміщуються на стендах або стінах для ознайомлення учнів з інформацією.
Матеріал можна використовувати для учнів середньої та старшої школи, а також учнів початкової школи.



Екологічне виховання як складова процесу формування життєвих компетентностей учнів в умовах дистанційного навчання та воєнного стану.

0

Своїм основним завданням, як вчителя, вважаю виховання екологічно грамотної людини, особистості, яка знає цінність життя і своє місце у світі живої природи, громадянина України, який зуміє прийняти єдино вірне рішення в складній екологічній ситуації. В роботі використовую принцип природо відповідності: від знань до діяльності, від діяльності до виховання. Переконана, що знання, отримані на уроці, повинні бути реалізовані в практичній діяльності.



Презентація "Використання методу проєктів в освітньому процесі з фізики і астрономії, наслідки даної роботи"

0

В презентації розкрито суть проєктної технології та її значення для викладача та здобувачів освіти.



Екологічний проєкт: " Наслідки катастрофічних повеней на Закарпатті "

0

Мета:розглянути природні та техногенні чинники, які впливають на повені в нашому краї, проаналізувати наслідки повеней 1998, 2001, 2010 та 2017 років. Об’єкт досліджень – повененебезпечні райони Закарпаття.Предмет досліджень – басейн річки Тиса та прилеглі території.Проблемне питання:
Написання даної науково-дослідницької роботи допоможе зрозуміти, які фактори лежать в основі виникнення частих паводків на Карпатських річках і переростання їх в окремі роки у катастрофічні повені. Що потрібно зробити для мінімізації руйнівної сили стихії.



STREAM-урок

0

STEM-урок - це найкращий спосіб допомогти сучасним учням уже завтра стати новаторами, цілеспрямованими, творчими і надійними членами будь-якої команди, суспільства, рідної країни. 31 березня був проведений STREAM-урок «Сходинками пізнання» у 4класі (класний керівник Полонська Т.В.). Таємниці египетських пірамід, роль прислівників у мовленні, закономірності між цифрами, інжиніринг-виготовлення предмету весняного декору, мистецтво фотографа були поєднані на уроці.



ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУВАННЯ ПІЗНАВАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МАЙБУТНІХ РОБІТНИКІВ З ВПРОВАДЖЕННЯМ STEM – ОСВІТИ

0

Проведено теоретичне дослідження використання STEM – освіти як засобу формування пізнавальної діяльності здобувачів освіти. Доведено практичне значення STEAM-освіти для формування стійкого інтересу до вивчення природничо-математичних дисциплін, оволодіння технологічною грамотністю та навичками розв'язання проблем, залучення до дослідництва, винахідництва, проектної діяльності.



Математика у професії кухаря

0

Роль математики в професії кухар надзвичайно важлива, як і важлива її роль у формуванні загально-професійних компетентностей здобувачів освіти. В презентації наведені конкретні приклади тісного зв'язку математичних понять, розрахунків з професійним навчанням.



Активізація навчально-виховного процесу під час вивчення теми «Одноклітинні організми (амеба протей, евглена зелена, інфузорія-туфелька)» із застосуванням методу проєктів в умовах сучасної школи

0

Невід’ємною рисою сучасного уроку є активна діяльність учнів. Активізація пізнавальної діяльності має бути спрямована не тільки на активне мислення, а й на підвищення розумових зусиль, удосконалення процесу засвоєння знань, умінь, навичок, тобто на підвищення ефективності уроку. Обираючи з різноманітних форм і методів навчання найбільш раціональні для певного уроку, слід виходити з основного – забезпечити активність учнів і високу якість знань у навчальному процесі. Усього цього можна досягти, використовуючи метод проєктів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі