Користувацький вхід

9 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Оновлено навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Ключові зміни оновлених програм 5-9 класів

Міністерством освіти затверджено 40 оновлених навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки.

Основні зміни, що були внесені до програм членами робочих груп.Індустріальні парки Дніпропетровщини

У публікації висвітлено процес створення індустріальних парків "Кривбас", "Павлоград" та "Дніпро" - облаштованих відповідною інфраструктурою територій, у межах яких їх учасники можуть здійснювати господарську діяльність у науково-дослідній сфері, сферах промислового виробництва, інформації і телекомунікацій.план-конспект уроку на тему"Шотландія--частина Великобританії."

1

Закріпити з учнями знання з даної теми, а саме загальні відомості про країну, мову якої вивчаємо. Формувати в учнів навички діалогічного і монологічного мовлення, правильного, виразного читання. Розвивати в них пам’ять, логічне мислення, правильну вимову. Виховувати в них зацікавленість до вивчення іноземної мови.План-конспект уроку на тему "ГЛОБАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ЛЮДСТВА. СУЧАСНІ ВИНАХОДИ." (9 КЛАС)

0

Даний план-конспект допоможе вчителю у проведенні уроків на задану тематик. План містить багато цікавих матеріалів, які сприятимуть кращому засвоєнню дітьми даної теми.Методичні аспекти викладання правознавства у загальноосвітньому навчальному закладі

0

Формування правової предметної компетентності – мета та результат навчання правознавства. Складові правової предметної компетентності (за Т.О. Ремех, С. Нетьосовим). Форми навчального заняття (лекція, семінар, лабораторна робота, практична робота), варіанти організації та особливості проведення).
Презентація розкриває методичні аспекти викладання правознавства у загальноосвітньому навчальному закладі.Вивчення трагедії Вільяма Шекспіра "Гамлет"

0

Для узагальнення роботи над філософською драмою Вільяма Шекспіра "Гамлет" рекомендовано використати анкету твору.Інтелектуально-розважальна гра «Зоряний час»

0

Метою гри є запрошення у цікаву подорож по сторінках творчості українських письменників, розвивати у дітей бажання читати, кмітливість та увагу.Цю гру можна використовувати при проведенні літературних вечорів, виховних годин, тижня бібліотеки та свята дитячого читання.Гра для учнів 8 - 9 класів.Квест із української мови для учнів 8,9 класів. Презентація

2

Робота містить різноманітні завдання з тем, що вивчалися учнями в попередніх класах, та пояснювальну записку з умовами гри та відповідями. У цікавій формі сприяє формуванню вмінь грамотно писати та висловлювати свої думки, розвиває логічне мислення, увагу та пам'ять.План – графік підготовки до ЗНО з математики для учнів 9 класу на 2017-2018 навчальний рік.

0

Даний план-графік допоможе якісно підготувати учнів 9 класу до ЗНО
з математики, пропонуємо упродовж навчального року повторити навчальний матеріал не за готовими варіантами, а за темами відповідно до графіка.Календарне планування з фізики для 9 класу за новою програмою

0

Календарне планування з фізики, 9 клас на 2017-2018 н.р, згідно до навчальної програми з фізики, 2012р.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі