Користувацький вхід

9 клас

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Виховний захід на тему: «СВОЮ УКРАЇНУ ЛЮБІТЬ»

0

Інтелектуально-розважальна гра
Мета: Розширювати уявлення учнів про українські народні традиції, обряди, спосіб життя, духовне багатство. Формування позитивного емоційно-особистісного ставлення до свого рідного краю.Контрольна робота з теми « Розчини. Хімічні реакції»

0

Цілі уроку: узагальнити й систематизувати знання учнів з даної теми; визначити рівень навчальних досягнень з теми."Видатні вчені та їхні винаходи"

0

Ця розробка уроку допоможе учням розширити уявлення про наукові винаходи, розширити навички діалогічного та монологічного мовлення, навички читання.Позакласний захід-гра з математики «Сильна ланка» (для учнів 9 класів)

0

Цей захід формує інтерес до математики, розвиває уміння швидко і чітко формулювати власну думку, виховує уважність і активність, розвиває логічне мислення, узагальнює та систематизує знання учнів.
Розрахований для учнів 9-х класів.Розробка уроку з математики «Розв’язування текстових задач, складанням систем рівнянь з двома змінними»

0

Сучасний розвиток науки і техніки потребує від випускника школи наявності певних умінь обробляти та аналізувати інформацію, що представлена за допомогою статистичних таблиць або графіків чи у вигляді числових статистичних характеристик.
Тому метою мого уроку є закріплення знань учнів про загальну схему розв'язання текстових задач на складання систем рівнянь з двома невідомими.Україна та її сучасні герої (Пам’яті Небесної Сотні)

0

Даний матеріал рекомендований для використання у роботі вчителя історії у процесі національно-патріотичного виховання особистості учняКонтрольна робота з теми "Математичне моделювання"

0

Дані завдання можна використати для самостійної або контрольної роботи з теми "Математичне моделювання". Робота розроблена в чотирьох варіантах.Історія назви Прикарпатського села Новиця (Калуський район).

0

Історія Прикарпатського села Новиця: назва та перша згадка про цього.Бинарный урок. 9 класс Всемирная история и литература Тема: Повседневная жизнь людей (кон. XVIII –нач. XIX вв.)

0

Цель урока:
-дать представление о повседневной жизни общества ведущих государств Европы;
- определить процессы, оказавшие наибольшее влияние на жизнь обычного человека;
- формировать умение оценивать отдельные факты, события, явления;
-развивать учебные навыки: умение анализировать, обобщать, делать выводы;
-воспитывать учащихся в духе уважения к обычаям и традициям других народов;
- воспитывать толерантность, ответственность за принятие решения, готовность помочь друг другу;
-ознакомить с именами выдающихся представителей литературы XIX в.;Сторінками Кобзаревого життя

0

Урок-проект у 9 класі "Сторінками Кобзаревого життя" готувався разом із старшокласниками. Діти підготували мультимедійні проекти "Дитячі роки", "Юність поета", "Викуп з кріпацтва", "Художня творчість", "1947-1957", "Останні роки", які допомогли детально ознайомитись із творчістю ВЕЛИКОГО УКРАЇНЦЯ.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі