Користувацький вхід

9 клас

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Мала Конституція школи

0

Мала Конституція школи розроблена учнями 10-11 класів в рамках проекту «Правовиховний рух «Конституція і Я» з метою виховання поваги до права і законності як ціннісної настанови особистості молодого громадянина, розуміння соціальної та юридичної відповідальності за свої дії.«Школа – моя сім’я, моя родина, моя рідна Україна»

0

Сценарій на ювілей школи

На перехресті семи доріг, семи вітрів,
Часів минулих, прожитих років
Є місце, що ніколи незабутнє,
Країна, що народжує майбутнє.
В ній перше слово і вітання,
В ній завжди зустріч і прощання.
Це оберіг дитинства, що ніколи не згаса,
У ньому нашого життя невичерпна краса!Організація роботи шкільного дитячо-юнацького козацького товариства

0

Надзвичайної ваги в сучасних умовах набирає проблема виховання молоді. Адже цілі покоління нашого народу народжувалися, виростали, виховувались, одержували освіту в умовах безприкладної фальсифікації історії. Це входило в генетичну пам’ять, деформувало національну свідомість, породжувало комплекс національної неповноцінності, якоїсь історичної вторинності українського народу, фаталістичне уявлення про неможливість його самостійного існування і неспроможність створити свою незалежну державу.Лінійка пам'яті Героїв Небесної Сотні

0

20 лютого минає три роки з того часу, коли Україна пережила криваві події – розстріли на Майдані. Ця річниця породжує в українців гіркі спогади про загиблих під час протестів.
Сьогодні ми зібралися, щоб у глибокій скорботі низько схилити голови перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні, які боролися за честь, правду і гідність та загинули за Україну.Лицарство Крут! Ваш чуєм зов – невтомно далі йти!

0

Тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, спить в знаних і безіменних могилах, розкиданих по рідній і чужій землі– присвячується.
Цвіту нашого народу, його славним синам і дочкам, що в розквіті своїх духовних і фізичних сил віддали молодість і найдорожче, що є в кожного з нас, - життя, - присвячується.
Тим, кого в умовах більшовицької тиранії ми повинні були забути і викреслити зі своєї пам’яті та історії, героям, що впали в страшному бою під Крутами, - присвячується.Лінійка вшанування пам'яті загиблого в АТО земляка

0

Доля подарувала нам найкращу країну у світі. Ми – українці, ми любимо свою природу, свою мелодійну красиву мову, свої пісні, невмирущі традиції. Але жоден українець не може зрозуміти, заради чого наш сусід розпалив жахливу війну у нашій країні? Чиї хворобливі амбіції і жага влади приносять смуток і горе в наші родини?
Сумує небо, плачуть люди,
Та материнський біль не вгамувати,
Бо гинуть, гинуть щохвилини
І офіцери, і солдати.Вітання вчителів-жінок зі святом весни

0

Навесні є днина – дуже гарне свято.
В день цей слів хороших прозвучить багато.
Ось і ми сьогодні раді вас вітати
І усім здоров’я й миру побажати.
Жінку-вчителя ми щиро вітаємо,
Найкращі побажання в цей день надсилаємо.
Низенько вклоняємось й просимо в долі,
Щоб щастя послала й здоров’я доволі.Від Соборності України - до єдності української нації

0

Благословен той день, той час,
Коли з’єднався воєдино,
Народ прадавній український
В одну державу – УкраїнуУкраїнські перехрестя зарубіжних письменників

0

Робота спрямована на дослідження місць перебування зарубіжних письменників в УкраїніНоворічний мюзикл для учнів 9 – 11 класів «Як козаки Новий Рік зустрічали…»

0

Як козаки Новий Рік зустрічали…
( Новорічний мюзикл для учнів 9-11 класів )
Мета: Ознайомити дітей з національними традиціями та звичаями слов'янських народів пов'язаних з Новим роком, виховувати почуття патріотизму , інтерес та любов до історії свого народу .
Обладнання: музична апаратура, мікрофони, музичне оформлення, національний одяг, елементи національного вжитку, музичні інструменти – гітара, баян.
Література: Авторський сценарій «95 кварталу» «Как казаки….»
Дійові особи:

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі