Користувацький вхід

Останні публікації

9 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:. Українська література ренесансу і бароко. Поезія. І. Величковський. Фігурні (курйозні вірші). С. Климовський. «Їхав козак за Дунай»

0

. Українська література ренесансу і бароко. Поезія. І. Величковський. Фігурні (курйозні вірші). С. Климовський. «Їхав козак за Дунай»Всесвітній день Гідності в Україні

0

Виховний захід навчає учнів керуватися почуттям власної гідності у своїх повсякденних діях і вчинках, проаналізувати події історії України пов’язані із Днем Свободи та ГідностіПрезентація "Здоров'я - цінність нашого життя"

0

Презентація до заняття з елементами тренінгу "Здоров'я - цінність нашого життя",спрямоване на пропаганду здорового способу життя та усвідомлення цінності життя.Заняття з елементами тренінгу "Здоров'я - цінність нашого життя"

0

Тренінгове заняття присвячене пропаганді здорового способу життя та усвідомленню цінності життя.Програма факультативу з хімії по темі: «Розчини»

0

Пропонований спецкурс дозволяє повніше, порівнюючи з загальноосвітньою підготовкою, опанування знань з теми: « Розчини» у 9 класі.Комп'ютерне моделювання формули тонкої лінзи в Excel 2003

0

Комп'ютерне моделювання формули тонкої лінзи в Excel 2003 з використанням лічильникаТема: Створення комп’ютерної публікації.

1

Тема: Створення комп’ютерної публікації.
Мета:
Навчальна: систематизувати й узагальнити знання учнів із теми «Комп’ютерні публікація»;
Розвивальна: розвивати практичні навички опрацювання графічних даних під час роботи з комп’ютерними публікаціями, творчі здібності й естетичні уподобання, критичне мислення, сприяти профорієнтації; формувати навички самостійної роботи, роботи в колективі.
Виховна: виховувати сучасну творчу людину, яка здатна навчатися впродовж життя, вміння об’єктивно оцінювати себе та інших.
Тип уроку: урок практичного застосування знань, умінь і навичок.ПОЗАКЛАСНИЙ ЗАХІД З МАТЕМАТИКИ ДЛЯ УЧНІВ 8-9 КЛАСІВ «ПАРИЗЬКЕ КАФЕ»

0

ПОЗАКЛАСНИЙ ЗАХІД З МАТЕМАТИКИ ДЛЯ УЧНІВ 8-9 КЛАСІВ «ПАРИЗЬКЕ КАФЕ»

Мета: стимулювання інтересу до математики, розвитку логічного мислення, кмітливості, уваги, інтуїції, винахідливості школярів; залучення до історичної та культурної спадщини Франції, художньо-естетичне виховання учнів.

Обладнання: мультимедійний комплекс, картки з завданнями.Календарно-тематичне планування з геометрії для 9 класу за підручником А.П. Єршова, В.В. Голобородько, О.В. Крижановський (оновлена програма, 2017 р.)

0

Календарно-тематичне планування з геометрії для 9 класу за підручником А.П. Єршова, В.В. Голобородько, О.В. Крижановський (оновлена програма, 2017 р.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі