Користувацький вхід

9 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Grammar Test Verb Tenses Level A2

0

Тестові завдання з граматики для учнів 9-х класів за темою "Часи дієслів".Експрес опитування з теми Оксигеновмісні органічні речовини

0

Даний метеріал можна використати під час вивчення та закріплення знань з теми Оксигеновмісні органічні сполуки для учнів 9 та 10 класівВплив алкоголю на організм людини

0

Даний матеріал можна використовувати вчителями хімії під час вивчення теми Оксигеновмісні органічні сполуки.Спирти. Під час урочної та позаурочної роботи з учнями , а також для класних керівників під час виховних годин та бесід з учнямиТипи розв'язування задач з генетики

0

Сучасне суспільство змінює свій погляд на зміст біологічної освіти, висуваючи нове завдання – сформувати в учнів природничо-наукову компетентність. Компетентнісний підхід спрямований на діяльнісний характер освіти та орієнтацію навчального процесу на практичний результат, здатність застосовувати знання як в стандартній так і в новій ситуації.Позаурочний захід "Найцінніша природна емульсія"

0

Сформувати в учнів знання про найціннішу природну емульсію-молоко, з’ясувати корисний чи шкідливий це продукт, ознайомити з історією та традиціями вживання, хімічним складом, застосуванням в косметиці та медицині, видами молока, дослідити його натуральність та якість, порівняти молоко різних тварин; ознайомити з сучасним мистецтвом малювання-лате арт; продуктами, що готують з нього, стравами української кухні; виховувати естетичний смак.Презентація. Техніка метання.

0

М’ячі для метання бувають гумові, тенісні та хокейні.
На змаганнях використовують м’ячі вагою 150 г і діаметром від 5,8 см до 6,2 см.
Метання м’яча виконується з місця і з розбігу в коридорі завширшки 10 м від криволінійної планки завдовжки 3,66 м.Презентація. Історія розвитку футболу в Україні.

0

Боберський Іван Миколайович
український педагог, організатор, фундатор, теоретик і
практик української національної фізичної культури

Він першим увів українську термінологію в спорті, яку широко використовували в Західній Україні до 1939 року. Зокрема, запропонував такі терміни, як «ситкі́вка», «відби́ванка» «ко́паний м'яч», «гакі́вка», «стусан», «кошикі́вка», «була́вка», «лещета́рство».Свято Останнього дзвоника 2023 для учнів 9-х класів

0

Сценарій свята Останнього дзвоника в умовах війни для учнів 9-их класів та їх батьків.Брейн-ринг "Бути здоровим - здорово!"

0

Позакласний захід спрямований на виховання у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я та стимулювання бажання дбати про нього; сприяння усвідомленню учнями необхідності ведення здорового способу життя; нагадати корисні звички, які допоможуть зміцнити здоров’яПрезентація на тему: "ФОРМУВАННЯ ЦІЛІСНОГО СТАВЛЕННЯ ОСОБИСТОСТІ ДО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, БАТЬКІВЩИНИ"

0

Презентація містить опис основних педагогічних вимог до формування національно-патріотичного виховання, опис фективних методів формування національної самосвідомості та патріотизму здобувачів освіти.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі