Користувацький вхід

9 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Складне речення( тренувальні вправи).Презентація

0

Презентація створена для роботи учнів 9 класу за темою "Складне речення"(тренувальні вправи).Є матеріал для роботи в парах,групах.Складне речення( тренувальні вправи)

0

Урок розроблено за чинною програмою для учнів 9 класів. Ця розробка дасть можливість систематизувати вивчене про складне речення,узагальнити матеріал,працюючи в парах ,групах.Повторити фонетику,орфоепію.Розробка сценарія вечору присвяченого Роберту Бернсу “Robert Burns His life, Verses and Poems”

0

Розробка сценарію вечору присвяченого Роберту Бернсу
“Robert Burns His life, Verses and Poems”Російський визвольний та польський національно-визвольний рухи на українських землях в 20-30 рр. ХІХ століття (розробка уроку)

1

В конспекті пропонується комплекс інтерактивних вправ для цікавого опрацювання, засвоєння і аналізу революційних подій в Російській та Австрійській імперіях і участі українців в них.Практичне заняття «Роль і місце Т.Г. Шевченка в національно-визвольному русі українців»

0

Актуальність: тема обрана не випадково. В наш непростий суперечливий час дуже важко виховувати підростаюче покоління, коли вулиця, засоби масової інформації, Інтернет, а іноді навіть виховання батьків ідуть всупереч шкільному навчанню та вихованню. Тому вивчення життя та творчості національного будителя Т.Г. Шевченка сприяє формуванню в школярів почуття національної ідентичності й патріотизму, любові до батьківщини, турботи про свій народ, свою родину, людяності, щирості, взаємодопомоги, стійкості, вміння виживати в складних умовах, не здаватися, любити життя, досягати мети.Курсова робота "Образи і символіка в поемі Е.По "Ворон"

0

Курсова робота,виконана на КПК БДПУ 2020р, в якій досліджуються символіка, образи і теми, використані Едгаром По в поемі " Ворон".Дистанційна програма з української мови з теми «Безсполучникове складне

1

Безсполучникові складні речення досить неоднорідні за своєю структурою. Вони характеризуються багатством і різноманітністю семантичних відношень між предикативними частинами.Особливість безсполучникових складних речень полягає в тому, що структурно-семантична цілісність утворюється інтонацією та змістовою взаємозалежністю частин, а також співвідношенням видо-часових і модальних форм присудків. Безпосередніх засобів зв'язку - сполучників і сполучних слів - у цих синтаксичних конструкціях немає.Підсумкові запитання та завдання за ІІ семестр з мистецтва у 9 класі за підручником Н.В.Назаренко, Н.В.Чєн та ін.

0

Узагальнити знання і навички досягнення учнів з тем, повторити пройдені поняття, основні розділи з теорії мистецтва та терміни, засвоєні протягом навчальнго рокуПосібник "Boost your writing"

0

Даний посібник допоможе учням та абітурієнтам покращити навички письма та підготуватися до різних іспитів з англійської мови(ДПА,ЗНО) на рівнях А2, В1 та В2.Посібник містить завдання 2 видів - знайди помилку та переклад з української мови на англійську. Розділ 2 містить відповіді на усі завдання.Вікторина з геометрії

0

Матеріали вікторини можна використати для позакласної роботи з учнями 8-9 класів

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі