Користувацький вхід

9 клас

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку з теми "Класичні алгоритми роботи з масивами. Сортування масивів. Метод "бульбашки"

0

Комбінований урок закріплення й подання нового матеріалу в 9 класі з поглибленим вивченням інформатикиEnglish Speaking Countries

0

Презентація на тему:"English speaking countries" складається з 16 сладів і є гарним додатком при вивченні цієї теми.Різнорівневі тестові завдання з біології для 9-х класів

0

У поданій розробці містяться різнорівневі тести з біології.
Тестові завдання розроблені за темами:
- "Організм людини як біологічна система."
- "Терморегуляція. Виділення".
- "Дихання".
- "Нервова регуляція функцій організму людини".
- "Розмноження та розвиток людини. Ендокринна регуляція функцій організму".
- "Сприйняття інформації нервової системи. Сенсорні системи".
- "Травлення".
- "Мислення і свідомість".
- "Опора і рух".
Дидактичний матеріал диференційований за рівнями розвитку.
Матеріал буде корисний для самоосвіти учнів та підготовки до ДПА та олімпіад.Урок по русскому языку в 9 классе Тема: Урок развития речи «Научный стиль: статья, тезисы научных и научно-популярных статей»

0

Совершенствовать навыки владения учащимися языковыми средствами научного стиля речи; научить отличать научный стиль от других функциональных стилей речи; находить элементы, указывающие на данный стиль; определять жанры научного стиля; научиться самим составлять тексты научного стиля и тезисы научных статей.
Развивать умение убедительно обосновывать и аргументировать свою точку зрения; совершенствовать коммуникативные умения и навыков
Способствовать воспитанию личности, способной на самостоятельную деятельность; воспитывать стилистическое чутьё.Методична розробка виховної класної години "Інтелігент. Хто він?"

0

Інтелігентна людина завжди необхідна в суспільстві, бо лише вона, толерантна і доброзичлива, чуйна і привітна, небайдужа до людей і всього світу в цілому, може відчути по-справжньому, що потрібно іншим, віддатися своїй справі всім серцем заради суспільного добра.
Виховання в студентів інтелігентності допоможе зберегти й фізичне, і моральне здоров'я, а виходить, допоможе бути гарною людиною.
Пошук методів ефективного впливу на світогляд підлітків з даного питання є нагальною і необхідною проблемою.Урок біології (9клас) "Пам'ять,види пам'яті"

0

Мета: Сформувати уявлення про пам’ять, її фізіологічну основу, дослідити види пам’ яті та її властивості.Урок з географії 9 клас за новою програмою. Мінеральні ресурси. Паливно-енергетичні ресурси: найбільші в світі басейни й країни за видобутком нафти, природного газу, кам’яного вугілля та ін.

0

Актуалізувати знання про основні закономірності розмі¬щення родовищ певних видів корисних копалин, обґрунтувати роль і значення мінеральних ресурсів для розвитку господарства, охарактеризувати розміщення різних видів мінеральних ресурсів світу; розвивати уміння працювати із статистичними матеріалами, картами атласу, діаграмами; виховувати уважність, аналітичне мислення.Урок - дослідження «ЩО ТАКЕ ЕЛЕКТРИЧНИЙ СТРУМ? ДЖЕРЕЛА ЕЛЕКТРИЧНОГО СТРУМУ»

0

Те, що я чую, я забуваю,
Те, що я бачу, я пам’ятаю,
Те, що я роблю, я розумію.
Конфуцій
- Щодня багато разів ми маємо справу з електричним струмом - невтомним працівником і вірним помічником людини. 11 То ж таке електричний струм?
Дай відповіді на запитання і склади логічний ланцюжок
1. Яку будову мають кристалічні тіла?(Використай поняття «кристалічна гратка»)
2. Розглянь будову атома заліза та атома срібла. Чи є в них однакові компоненти?
3. Чи всі електрони міцно утримуються ядром? (Використай термін «вільні електрони»)
4. Як поводять себе ці «блукаючі» електрони?’’Природа електричних явищ”

0

Пояснення нового матеріалу.
План уроку
1. Атмосферні розряди
Вогні Ельма
Блискавка Плоска блискавка Лінійна блискавка Ракетоподібна
2. Удари блискавки
3. Захисні заходи від блискавки
4. Як оберегти себе від грозових розрядівТематичний бібліотечний вечір «Щасливий той, хто щасливий у своєму домі»

0

Чи вміємо ми кохати? Які почуття викликала поезія, що прозвучала? З чого складається шлюб, як будувати сімейні стосунки ?

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі