Користувацький вхід

9 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Найпростіші перетворення графіків квадратичної функції

0

Презентація містить приклади побудови графіків квадратичної функції за допомогою паралельного перенесення.Тут же можна побачити застосування параболи в житті. Цікавою для учнів буде і інтерактивна гра "На веселці", де встановлюється відповідність між графіком і функцією.9-клас.Презентація.,,Числові послідовності арифметична прогресія".

0

Дана презентація розроблена для вивчення послідовності та арифметичної прогресії.Показано виведення формул.Схеми їх застосування.Recent activities and achievements (розробка уроку)

0

Метою уроку є розвиток діалогичного мовлення. Учні тренуються задавати питання вживаючи такі часи , як Present Perfect та Present Perfect Continuous. Виконуючи різні види вправ , вони навчаються ставити питання про нещодавно завершені дії та досягнення, Наприкінці уроку учні складають діалоги з опорою на зразок і ключові слова на різні теми. На уроці використовується робота хором, в парах і группах, також ігра, робота з наочністю.Урок з теми "Переміщення під час рівноприскореного прямолінійного руху»

0

Розробка уроку: Розв’язування задач з теми «Переміщення під час рівноприскореного прямолінійного руху» з використанням хмарних сервісів та веб-квесту.#Рік ОУН на Івано-Франківщині

0

ОУН - це Україна (архіви).

В рамках відзначення на Калущині Року Організації українських націоналістів учнями школи під керівництвом вчителя історії та правознавства Колос О.М. та керівника гуртка ЦХТДЮМ Шкіри Н.З. здійснено науково - пошукову роботу щодо діяльності ОУН на теренах Калущини та впливу її на формування підґрунття для створення незалежної України.

Матеріали були узагальненні мультимедійною презентацією та презентовані учнівському та вчительському колективу школи.Інтелектуальна карта до теми «Повсякденне життя та культура України в середині ХІХ – на початку ХХ століття»

1

Інтелект-карта до теми " Повсякденне життя та культура України в середині ХІХ - на початку ХХ століття". Цей матеріал може бути використаний на уроці як для роботи з усім класом так і для груп, практичного заняття, індивідуальної роботи.Розробка уроку правознавства «Конституція України - основний Закон держави»

0

Мета уроку. Дати уявлення учням про те, що таке конституція, визначити особливості Конституції України як Основного Закону держави;
розвивати вміння працювати з нормативними документами, вдосконалювати навички роботи в групах;
виховувати в учнів бажання жити за Конституцією України, не порушуючи її жодної статті.Урок біології у 9 класі. Екосистема. Різноманітність екосистем

0

Мета: Розкрити поняття екосистема, її особливості функціонування для обґрунтування заходів збереження біорізноманітності, вивчити методи дослідження процесів в екосистемах, розглянути різноманітність екосистем.
Розвивати життєві навички поведінки в сучасних екосистемах, усвідомлення відмінностей між природними та штучними екосистемами.Урок біології у 9 класі. Будова статевих клітин. Запліднення

0

Мета уроку: сформувати поняття про будову і розвиток статевих клітин організму людини; порівняти будову сперматозоїда і яйцеклітини; поглибити знання учнів про заплідненні; охарактеризувати процес запліднення у людини.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі