Користувацький вхід

9 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації щодо проведення аналізу та самоаналізу сучасного уроку.

0

Рекомендації щодо проведення аналізу та самоаналізу сучасного уроку. Зразки бланків аналізу уроку.Літературний проект. Мозаїка кохання в житті і творчості Лесі Українки.

0

Дослідження учнів про кохання в житті Лесі Українки, про відомих людей, які мали місце в житті поетеси, їхній вплив на формування характеру, почуттів, емоцій Лесі.Рівняння та системи з параметрами

0

Вдосконалення знань учнів з побудови графіків функцій та рівнянь з двома змінними; розвивати логічне мислення, математичну інтуїцію; культуру записів та мови.Уроки повторення з теми Побудова графіків функцій

0

Узагальнити основні знання та поняття учнів з теми, надати допомогу в процесі підготовки до державної підсумкової атестації з математики, дати змогу перевірити базові знання учнів.КВІТИ ВСЬОГО СВІТУ МАТЕРІ ДО НІГ

0

КВІТИ ВСЬОГО СВІТУ МАТЕРІ ДО НІГ-це святкова імпреза, мета якої - сприяти естетичному вихованню учнів, виховувати любов, повагу до матері, дізнатися про історію виникнення і традиції святкування Дня матері в інших країнах, розвинути навички говоріння і сприймання інформації іноземною мовою, навички декламування віршів та виконання пісень англійською мовою.Презентація творчого проекту "Ляльки народів світу"

0

Колективна робота з виготовлення ляльок в національних костюмах в межах проекту Краматорської Станції юних техніків "Чарівний ляльковий світ".Колекція робіт студії "Стиль" "Новорічні ялинки"

0

Авторські ідеї виготовлення текстильних новорічних ялинок на заняттях гуртка зі швацької справи, з використанням вторинної сировини, декоративної фурнітури та природних матеріалів.Презентація творчого проекту "Ляльки моєї мрії"

0

Творчий фото-звіт робіт вихованців студії"Стиль". Авторська колекція моделей, виготовлена за власним задумом.Контрольна робота з теми: "Творчість П. Куліша, Марка Вовчка" (9 клас)

0

Контрольна робота (різнорівнева) за творчістю П. Куліша та Марка Вовчка.Стаття до уроку трудового навчання "Правила корисної вечері"

0

Отказ от ужина – одна из самых распространенных ошибок, которую совершают люди, желая быстро расстаться с лишними килограммами. Ужинать нужно обязательно. Главное, делать это с умом, потому что неправильный ужин хуже его отсутствия.

Размер порции и соотношение продуктов.

Пригоршня (или то, что помещается в двух ладонях) -ваша стандартная порция. В среднем это около 350г. Для мужчины и 250г. Для женщины. Важное правило: овощей и зелени на тарелке должно быть в 2 раза больше, чем белка.

Калорийность порции.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі