Користувацький вхід

9 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Вікторина "Фізика для механіків"

0

Матеріали для проведення профорієнтаційної роботи, перевірки та контролю знань, вікторина, конкурс, самоперевірки знаньПисьмове опитування для 9 класу "Оксигеновмісні органічні сполуки"

0

Письмове опитування для 9 класу з теми: "Оксигеновмісні органічні сполуки". Робота передбачає перевірку знань учнів 9 класу з тем "Спирти. Карбонові кислоти". В роботі 12 завдань. Завдання № 1-6 по 0,5 балів (всього 3 бали), завдання №7-9 по 1 балу (всьго 3 бали), завдання №10-12 по 2 бали (всього 6 балів).Методичний посібник. Інтерактивні вправи для перевірки знань учнів із зарубіжної літератури ( 9 клас)

0

Методичний посібник містить різні за формою інтерактивні вправи з перевірки знань учнів 9 класу із зарубіжної літератури.Мистецтво 9 клас. Телебачення: реальний та ілюзорний світ.

0

Урок з мистецтва у 9 класі. Телебачення: реальний та ілюзорний світ.Всеукраїнська українознавча гра "Соняшник"

0

Матеріал містить інформацію про проведення Всеукраїнської українознавчої гри "Соняшник" у Ватутінській СШ№1 Черкаської областіКомпетентнісні задачі з хімії

0

Матеріал містить розробки компетентнісних задач з хімії 9 класу за всіма розділами програми. Може бути використаний як матеріал для розв'язування даного типу задач, так і як зразок для складання умов задач даного типу.географія, 9 клас, УРОК «Транспорт Світу»

1

Географія. 9 клас.Тема уроку "ТРАНСПОРТ СВІТУ". Урок розроблений і проведений у 2018-2019 навчальному році (нова програма)Урок алгебри в 9 класі на тему «Прогресії. Розв’язування задач»

0

Урок алгебри в 9 класі на тему «Прогресії. Розв’язування задач», навчальна мета якого: повторити основні відомості про арифметичну прогресію; вчити застосовувати набуті знання до розв'язання прикладних задач; показати можливості практичного застосування теми на прикладах задач із життя; сприяти розвитку комунікативної, інформаційної, соціальної, полікультурної компетентностей.Урок алгебри в 9 класі на тему «Прогресії. Розв’язування задач»

0

Урок алгебри в 9 класі на тему «Прогресії. Розв’язування задач», навчальна мета якого: повторити основні відомості про арифметичну прогресію; вчити застосовувати набуті знання до розв'язання прикладних задач; показати можливості практичного застосування теми на прикладах задач із життя; сприяти розвитку комунікативної, інформаційної, соціальної, полікультурної компетентностей.Інтелектуальне шоу - програма " Зустріч любителів фізики " для учнів 8 -11 класів

0

даний захід " Зустріч любителів фізики " побудований у формі змагань

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі