Користувацький вхід

9 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація творчого проекту "Ляльки народів світу"

0

Колективна робота з виготовлення ляльок в національних костюмах в межах проекту Краматорської Станції юних техніків "Чарівний ляльковий світ".Колекція робіт студії "Стиль" "Новорічні ялинки"

0

Авторські ідеї виготовлення текстильних новорічних ялинок на заняттях гуртка зі швацької справи, з використанням вторинної сировини, декоративної фурнітури та природних матеріалів.Презентація творчого проекту "Ляльки моєї мрії"

0

Творчий фото-звіт робіт вихованців студії"Стиль". Авторська колекція моделей, виготовлена за власним задумом.Контрольна робота з теми: "Творчість П. Куліша, Марка Вовчка" (9 клас)

0

Контрольна робота (різнорівнева) за творчістю П. Куліша та Марка Вовчка.Стаття до уроку трудового навчання "Правила корисної вечері"

0

Отказ от ужина – одна из самых распространенных ошибок, которую совершают люди, желая быстро расстаться с лишними килограммами. Ужинать нужно обязательно. Главное, делать это с умом, потому что неправильный ужин хуже его отсутствия.

Размер порции и соотношение продуктов.

Пригоршня (или то, что помещается в двух ладонях) -ваша стандартная порция. В среднем это около 350г. Для мужчины и 250г. Для женщины. Важное правило: овощей и зелени на тарелке должно быть в 2 раза больше, чем белка.

Калорийность порции.Методичні рекомендації Розвиток мислення здобувачів освіти на основі інтеграції формування мовленнєвих навичок при вивченні англійської мови

1

Методичні рекомендації для вчителів англійської мови загално середніх навчальних закладівПрезентація на тему "Світлові явища"

0

Презентація допоможе учням відтворити в пам'яті основні закони геометричної оптики, поняття точкового джерела світла, зображення в плоскому дзеркалі, сонячне та місячне затемнення.Захист і збереження біосфери, основні заходи щодо охорони навколишнього середовища.

0

На завершальному етапі кожна команда повинна знайти останній «ключ» до винагороди. За кожне правильно виконане завдання ви отримаєте пазл. Зібравши всі пазли, зможете зібрати картинку з написом.Реалізація компетентнісного підходу на уроках хімії

0

Формування ключових компетентностей учнів на уроках хімії, необхідних для соціалізації,творчої самореалізації особистості, розуміння природничо-наукової картини світу,впевненого екологічного стилю мислення і поведінки та виховання громадянина суспільства.Урок географії Тема.ТНК

0
RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі