Користувацький вхід

Сценарії

...

Обмежити пошук фільтруванням:сценарій розваги "Зустрічаємо Великдень"

0

Сценарій загально-садової розваги для дітей дошкільного віку "Зустрічаємо Великдень"з використанням хороводів,народних ігор забав, пісень на відповідну тематикуПРОФЕСІЇ МАЙБУТНЬОГО

0

Розробка виховної години для учнів 8-10 класів на вказану тему. Створено з метою розширення кругозору учнів, ознайомлення із тенденціями розвитку сучасної науки та техніки, а також з метою актуалізації свідомого вибору майбутної професії. Захід проведено в рамках І тижня STEM-освіти в Україні.Сценарій проведення спортивного свята, присвяченого «Олімпійському уроку»

0

Мета заходу -
Навчальна: сформувати свідомість ліцеїстів щодо користі та необхідності занять фізичною культурою та спортом; збагатити знання учнів стосовно олімпійських видів спорту, історії Олімпійських ігор, видатних спортсменів; сформувати уявлення про олімпійський рух у світі та Україні.
Розвивальна: розвивати пізнавальний інтерес до фізичної культури; пробудити в учнів бажання розвивати та удосконалювати свої інтелектуальні та фізичні здібності.Наукова учнівська конференція «Поки жива мова в устах народу, до того часу живий і народ» К. Ушинський

0

Сценарій наукової учнівської конференції

Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова. Ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування.
Панас Мирний
Зміст
1. Програма наукової учнівської конференції.
2. Історія розвитку письма: від предметного до звуко - буквеного.
3. Кирило і Мефодій — слов'янські просвітителі та проповідники християнства, творці слов'янської азбуки.Година спілкування у 1 класі на тему: "Що означає бути вихованою людиною?"

0

Цей методичний посібник допоможе вчителю 1 класу провести годину спілкування на тему: "Що означає бути вихованою людиною."ВИХОВНИЙ ЗАХІД "ВІНОК І БАРВІНОК НАРОДНІ УЛЮБЛЕНЦІ"

0

ТЕМА. Вінок і барвінок - народні улюбленці.

МЕТА. Ознайомити учнів з народними символами;
Розвивати вміння розпізнавати народні символи;
виховувати любов і шану до народних улюбленців, бережливе ставлення до природи.Година спілкування "Хай в родині живе доброта"

0

Формую увлення школярів про значення сім"ї для дитини. Виховую чуйність і доброту до своїх близьких, шанобливе ставлення до старших членів сім"ї.Сценарій виступу в творчо-мистецькому конкурсі «Ватра» для гри «Сокіл» («Джура»)

1

Даний матеріал сприяє патріотичному вихованню учнів, формуванню у них стійкої громадської позиції.Позакласний виховний захід для учнів 3-4 класів "Women’s Day"

0

Позакласний виховний захід "Women’s Day" ставить за мету: - ознайомити учнів з традиціями святкування Дня Жінок;-розширювати словниковий запас учнів; -формувати діалогічне та монологічне мовлення; вміння декламувати виразно вірші; -розвивати мислення, уяву, пам'ять; -виховувати повагу до жінок;Позакласний захід «Сто днів у школі»

0

відкритий позакласний захід "сто днів у школі" розрахований для учнів 1 класу

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі