Користувацький вхід

Сценарії

Обмежити пошук фільтруванням:Випускний. Наш класний клас.

0

Без завершення початку не буває,
Ось і ми зібралися із вами,
Щоб сказати, що життя триває,
Завершуєм одне, а друге починаєм…
Початкова школо, прощавай, рідненька,
Сумувати будем за тобою,
Здрастуй, рідна школо, вже середня,
Ти веди нас дружно за собою.
Випускники виконують вальс
Вихід джентльменів.
- Панове, невже у нас випускний?
- Так, сер, чотири роки - це не жарти.
- А пам’ятаєте, які бої ми витримували з Наталією Степанівною? Мені її жаль.
- Так, сер, і не кажіть, є що пригадати.
- А пам’ятаєте, панове, якими малюками пройшли, нічого не вміли.Сценарій вистави для учнів початкової школи "Як Теплинка допомогла Котику і Півнику "

0

Вистава, що привертає увагу дітей до простих способів теплозбереження, виховує енергоощадливість та екологічну свідомість.Сценарій "ЇЇ величність - жінка"

1

Сценарій до свята всіх жінок - 8 березня. Сценарій містить назви пісень з текстами, душевні вірші, інсценуванняВікторина

0

Вікторина «Україна – батьківщина. Я – її мала частина»
Мета: формувати в учнів уявлення про країну; розширити й поглибити поняття «Я — громадя¬нин України»; розвивати мовлення дітей, їхній світогляд,пізнавальний інтерес до історії свого народу, своєї країни; виховувати повагу до української культури, почуття гордості за свою Батьківщину, патріо¬тизм, людяність, любов і повагу до Батьківщини — України.Сценарій літературно-музичної композиції, присвяченій 150-й річниці від Дня народження Соломії Крушельницької "Соломія - України світла мрія"

0

Сценарій виховного заходу, приурочений 150-річниці з Дня народження славетної співачки Соломії Крушельницької, містить елементи театралізації. У матеріалі використано пісні з репертуару виконавиці, а також авторські пісні вчителя на слова українських поетів, присвячені пам'яті видатної оперної вокалістки.Географія гастрономічного туризму світу і України.

1

Рівно 180 років тому, 5 липня 1841 р., 33-річний англієць Томас Кук створив перше в світі туристичне агентство. І людство отримало найпрекраснішу можливість — подорожувати!

З часом сотні туристів стрімко перетворювались на тисячі, мільйони, а туризм ставав надзвичайно прибутковим.

У 2019 р. найстарішу туристичну компанію світу — Thomas Cook Group — було оголошено банкрутом. Причина: пандемія та нові виклики туристичного бізнесу, до яких вона була не готова.ПРОЄКТ соціально-екологічного спрямування «Твори ДОБРО»

0

Одним з основних завдань сучасної школи є формування у дітей загальнолюдських духовних цінностей та орієнтирів. Серед них – доброта. Доброчинність є найвищим проявом духовності людини. Але вміння робити добро не виникає в людині само по собі. Потрібно змалку вчити дитину доброчинності й милосердя, виховувати в ній потребу допомагати іншим. Закладені з дитячих років добро, чесність, людяність, милосердя, відповідальність за свою громаду залишаються з людиною на все її життя. І саме через проєктну діяльність дитина усвідомлює глибину цього поняття та можливості своєї діяльності.Онлайн-свято "Хліб як святиня"

0

На онлайн-святі прищеплювала учням бережливе ставлення до хліба; знайомила з історією виникнення хліба, народними звичаями нашого краю; виховувала повагу до людей праці.Виховна година "Осінь прийшла, дари принесла".

0

В презентації для розкриття теми брала пісню, вірш, прислів'я, малюнки. Показую, як ми з дітьми готували плакат на тему виховної години. Проводили конкурс поробок, розповідали прислів'я. Була виставка малюнків на тему "Осінній пейзаж". В кінці провели руханку-танок "Осінь".ВИХОВНА ГОДИНА ДЛЯ УЧНІВ 8 КЛАСУ «ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ВІЙСЬКОВОГО СТАНУ»

0

Мета:
• надати здобувачам освіти знання про основні правила безпеки під час воєнного стану;
• формувати модель безпечної поведінки під час воєнного стану.
• закріпити та поглибити знання, набуті у процесі вивчення обраної теми;
• навчити застосовувати набуті знання на практиці;
• виробити вміння і навички безпечної поведінки.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі