Користувацький вхід

Сценарії

...

Обмежити пошук фільтруванням:Випускне свято в 4 класі "Прощавай, початкова школо!"

0

Дитинство - краща пора життя людини. Та підійшов час підвести підсумки нашого чотирирічного навчання. Згадати якими ми буди, чого навчилися? Тож, прощавай, початкова школо!"У колі дружньої сім'ї"

0

Сім’я – святиня людського духу, благородних людських почуттів, кохання, вірності, любові, спілкування. Сім’я - це невмируща хранителька звичаїв і традицій предків. Тож саме цей захід допоможе дітям усвідомити роль та цінності родини у власному житті. Навчитися шанувати українські традиції та шанобливо ставитися до всіх членів родини.Гра-мандрівка «До країни Здоров’я»

1

Вчити дітей доглядати за своїми речами, піклуватись про своє
здоров’я, ознайомити дітей з гігієною власного тіла; розвивати пам’ять,
мислення; виховувати взаємоповагу, бажання дотримуватись гігієни.«Збудуймо пам’яті негаснучий собор» (до роковин геноциду українського народу 1932 – 1933 рр.)

0

Сценарій години-реквіуму «Збудуймо пам’яті негаснучий собор», присвячений
роковинам геноциду українського народу 1932-1933 р.р.Спортивне свято «Козацькому роду – нема переводу!»

0

Спортивне свято
«Козацькому роду – нема переводу!»
Мета: Виховувати усвідомлення дитиною себе як члена дитячого колективу; національної гордості за незалежність до національних традицій. Викликати бажання залишити пам’ять про цю подію в їхньому житті.
Створити дітям святковий піднесений настрій. Викликати бажання показати свої вміння, знання, силу, швидкість у подоланні різних перешкод.
Обладнання:плакати, зображення козацьких символів, козацькі емблеми, українські костюми для хлопчиків і дівчаток, палиці, похвальні дипломи.
ХідЛеді - лицарям, лицарі - леді

0

Захід проводиться з метою, щоб показати, як дівчатка можуть бути справжніми леді, співати, танцювати, готувати їжу, витончено поводитися з хлопчиками.
Хлопчики залучаються до уміння виконати фізичну роботу, захищати дівчаток, бути справжніми лицарями.Всім серцем любіть Україну свою!

0

закріпити знання учнів про Україну, її символи, традиції, впроваджувати елементи естетичного виховання культури спілкування;
розвивати українське мовлення учнів, культуру поведінки; уміння приймати рішення в нестандартних ситуаціях, колективну творчість і комунікативні здібності;виховувати любов і повагу до своєї Батьківщини - України, її символів, традицій, обрядів, почуття глибокої поваги до предків, своїх рідних і близьких, творчу самостійність і відповідальність, уміння самоорганізовуватись, вміння працювати командою, сприяти розвитку творчої особистості.Букварикове свято

0

Збагачувати духовність дітей, виховувати естетичний смак, розкривати артистичні здібності, почуття задоволення від виконаної роботи, цінувати уміння, знання та здібності свої та своїх друзівсценарій новорічного свята для молодших школярів "Новорічний калейдоскоп"

0

Сценарій новорічного свята для молодших школярів «Новорічний калейдоскоп» у виконанні учнів 9-го класу."Хай же щастя на планеті і краса вирує, а людина мудро хазайнує"

0

СЦЕНАРІЙ виступу екологічної агітбригади
"Хай же щастя на планеті і краса вирує, а людина мудро хазяйнує."

Мета: поглибити й узагальнити знання учнів про навколишнє середовище; ознайомити із заходами зі збереження водойм, ґрунтів, повітря від забруднення; розвивати в учня екологічне мислення, культуру; формувати в них почуття обов’язку та відповідальності за стан довкілля, навички самостійного набуття знань.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі