Користувацький вхід

Останні публікації

Сценарії

...

Обмежити пошук фільтруванням:розробка виховної години

0

сценарій свята для 2 класу , лає змогу познайомитись батькам в новоствореному колективіЯ пізнаю світ.Настрій.

0

Ознайомити дітей із новим музичним твором, виховувати у дітей бажання співати та працювати із однолітками.Вечір безпеки для дітей та батьків

0

Вечір безпеки для дітей та батьків
«Бережіть нас – ми ваше майбутнє»
Мета: розширити знання дітей та батьків з правил безпеки у лісі, в дорозі, на воді, сприяти розвитку обережності, обачності. Виховувати увагу , зосередженість, бережливе ставлення до свого життя. Розвивати зв’язне і монологічне мовлення, поповнити словник словами до теми.Театралізація казки з використанням лялькових персонажів в діючій морально – естетичній профільній групі «Твори добро»: «Нові пригоди колобка»

0

Райгородоцький заклад дошкільної освіти "Ялинка"

Театралізація казки з використанням лялькових персонажів в діючій морально – естетичній профільній групі «Твори добро»:
«Нові пригоди колобка»

Грисенко Алла Олександрівна
Мета:
продовжувати вчити дітей розігрувати дії за змістом казки, використовуючи немовленнєві виражальні засоби (міміку, жест, відповідні рухи). Розвивати емоційність, виразність голосу, уміння входити в образи персонажів. Виховувати доброту, ввічливість, щірість, співпереживання, бажання допомогати іншим.
Матеріали:Свято "The Dream About Andriivski Vechornytsi"

0

"Андріївські вечорниці" - це традиційне свято нашого народу. Багато іноземців приїжджають в Україну і захоплюються нашими обрядами та традиціями. Ми спробували відтворити таку ситуацію, але, дещо не у звичний спосіб. Англійка, після візиту свого друга, який щойно повернувся з України і з захопленням розповів їй про надзвичайну красу природи, доброзичливість народу і т.п. та подарував їй книжку про українські звичаї та традиції, гортаючи її засинає і потрапляє на Андріївські вечорниці, де знаходить своє кохання...Сценарій литературного вечора "Усе починається з любові"

0

Пропоную вашій увазі розробку сценарію дітературного вечора "Усе починається з любові"Виховний захід "Свято зустрічі птахів"

0

Виховний захід "Свято зустічі птахів" проводиться з метою узагальнення та систематизації знань вихованців про перелітних птахів, виховує любов до рідної природи, зокрема до птахів, бажання їм допомагати.Позакласний захід з англійської мови “Christmas Party”

1

Позакласний захід з англійської мови “Christmas Party”

Даний матеріал має на меті в цікавій формі познайомити учнів з традиціями святкування Різдва в Англії, та підвищити мотивацію до вивчення англійської мови.

МЕТА ЗАХОДУ: формувати соціокультурну компетенцію шляхом знайомства з культурою та традиціями країни, мова якої вивчається; збагатити мовленнєву практику учнів, розвивати творчу активність учнів; розвивати мовну здогадку, в ігровій формі закріплювати знання та навички учнів, сприяння підвищенню зацікавленості та мотивації до вивчення англійської мови.Конспект свята для мами "Зустріч у весняному кафе" для старшої групи

0

Сценарій свята для мами "Зустріч у весняному кафе" для старшої групиКулінарне шоу «Майстер Шеф»

0

Під час відпочинку учнів у літніх мовних таборах перед учителем постає проблема урізноманітнення тематики заходів. Проведення шоу «Майстер Шеф» не лише дозволить подолати мовний бар’єр таборянам і активізувати вивчену лексику з теми «Їжа», а і буде надзвичайно цікавим і корисним для них.
Дана розробка стане у нагоді вчителям англійської мови та керівникам гуртків.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі