Користувацький вхід

Сценарії

...

Обмежити пошук фільтруванням:Свято Івана Купала (позакласний захід)

0

Одним із найстаріших літніх свят наших предків є Івана Купала, яке випадає на 7 липня. У народі об’єднався образ язичеського бога достатку Купали з християнським пророком Іваном. Це день літнього сонцестояння. Це свято молоді, свято сонця, свято землі, свято води і вогню, свято зачакловування на кращу долю, свято духів давнього роду нашого.Міні-квест "Україна - Європейська держава"

0

Матеріал дає можливість виховувати в учнів патріотичне ставлення до країни, міста та свого навчального закладу.Сценарій концерту "День музики"

0

Пропоную Вашій увазі сценарій виховного заходу "Міжнародний день музики". Гості свята отримають позитивні враження, дізнаються багато нового з царини музики та отримають чудові емоціїВечор-реквієм: «Чорнобиль не має минулого часу»

0

Вечор-реквієм Чорнобильської трагедії.Сценарій до свята 8 березня

0

Відкрита виховна година до 8 березня. Може бути викорстана у старших класах.Козацькі забави. Сценарій спортивної розваги.

0

Козацькі забави. Сценарій спортивної розваги.

Мета: Поглибити знання дітей про козацькі забави; створити умови для активного відпочинку дошкільнят; розвивати фізичні і вольові якості в умовах змагання; вправляти дітей у бігові, стрибках, підлізанні. Викликати бажання брати участь в іграх-естафетах і перемагати в них, уболівати за друзів; підвищити емоційний тонус дітей. Популяризувати здоровий спосіб життя.Мовленнєва розвага з елементами кінезіології для дітей старшого дошкільного віку.

0

Розвивати артикуляційний апарат, мовленнєве дихання, фонематичний слух; уяву, увагу ,логічне мислення, пам'ять, спираючись на вправи з кінезіології і її вплив на дитину в процесі навчання та природного розвитку; сприяти розвитку дрібної моторики рук; активізувати словниковий запас; викликати позитивні емоції у дітей; виховувати почуття колективізму та дружелюбність.Сценарій до Дня козацтва та Дня захисника Вітчизни

0

Сценарій до Дня козацтва та Дня захисника Вітчизни з гумористичними сценкамиВиховний захід"Свято Вареника"

0

Методична розробка виховного заходу дає можливість привернути увагу на формування в молоді свідомого ставлення до традицій свого народу, поваги до родини, батьків. Для викладачів, кураторів, заст. директорів із виховної роботи ВНЗ І‑ІІ рівнів акредитації.Истории любви (литературный вечер)

0

Літературний вечір "Історії кохання". передбачає збагачення та поглиблення знань, набутих у процесі навчання, розширення загальноосвітнього кругозору учнів, виявлення і розвиток індивідуальних творчих здібностей та нахилів. Сприяє формуванню естетичного уподобання та етичних норм поведінки.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі