Користувацький вхід

Останні публікації

Сценарії

...

Обмежити пошук фільтруванням:Фізика та дитяча іграшка

0

розробка дозволяє познайомити молодших школярів з новим предметом – фізикою;показати, що закони фізики лежать в основі будови іграшок; розвивати мислення, допитливість, інтерес і вміння пояснити будову і роботу іграшок, використовуючи закони фізикиСценарій осіннього свята для дітей спеціальної групи

0

Здавна музика визнавалась важливим засобом формування особистісних якостей людини, її духовного світогляду. Сучасні наукові дослідження свідчать те, що музичний розвиток має не аби який вплив на загальний розвиток дитини: формується емоційна сфера, вдосконалюється мислення, дитина стає чуттєвою до краси в мистецтві та в житті. Також музичне виховання сприяє і корекції розумових і творчих здібностей. Адже відомо - емоції живлять розум.Виховна година "Моя родина"

0

Тема: Моя родина.
Мета: вчити дітей шанувати й любити своїх батьків та інших членів родини, формувати в учнів уявлення про сім'ю, як спільноту рідних людей, про приналежність кожного учня до певної сім'ї; розвивати позитивне ставлення до рідної домівки; виховувати в учнів потребу триматися свого «родоводу», розуміння свого місця в сім'ї.Подорож у світ зварювання (позакласний захід)

0

Запрошення в цікаву подорож у світ зварювання для майбутніх електрогазозварниківЗварювання вчора, сьогодні, завтра (сценарій відкритого виховного заходу)

0

Вибравши професію електрогазозварника, ви зробили правильний вибір. Адже ця професія гідна справжнього мужчини, володаря вогню і металу, творця прекрасного і вічного. Це одна з найбільш шанованих технічних професій.Сценарій та презентація виховного заходу «Ще раз про правила для учнів»

0

Даний матеріал являється сценарієм виховного заходу для дітей з проблемами зоруТеатралізація казки «Колосок» для дітей старшої групи

0

Театралізація казки «Колосок» для дітей старшої групи
Дійові особи: Ведуча, Казкарка, Півник, Круть та Верть, Вовк, Лисичка.
Ведуча: Сядьте, діти всі, будь ласка,
Розпочнеться зараз казка,
Вона, кажуть, дуже гарна,
І цікава, і повчальна,
Хто тихесенько сидить,
Не пустує, не шумить,
Той найпершим зрозуміє,
Чого казка нас навчить.
Казкарка: Це було давним – давно,
Коли ще звірі говорили.
У купі з птахами жили,
І між собою не сварились.
Біля ставочка стояв дім,
Новий, красивий був маєток,
А хто ж там жив?
(Вибігає півник)
Там півник жив.
(Кланяється)
І двоє жвавих мишенят.Виховний захід «Прощання з початковою школою»

0

Виховний захід "Прощання з початковою школою" має мету сприяти розвитку творчої активності учнів, уваги, пам'яті; формуванню основ естетичної культури; висловити щиру подяку вчителям, батькам, а також продовжувати виховувати повагу до вчителів та любов до школи, розвивати інтерес до знань. Із радістю підбити підсумки класної родини за 4 роки навчання.Родинне свято "У дружньому колі"

0

Мета даного заходу:виховувати любов і повагу до найближчих і найрідніших людей, бажання допомагати їм, вчить бути чемними, уважними, завжди пам‘ятати місце, де народилися, рідну оселю. Формувати почуття обов‘язку перед рідними.Відкритий захід з трудового навчання «Праця – джерело життя і головна його прикраса!» для дітей з особливими освітніми потребами (F70)

0

Відкритий позакласний захід з трудового навчання «Праця – джерело життя і головна його прикраса»
Мета: розширити, систематизувати знання учнів про професії;
прищеплювати інтерес до робітничих професій, праці;
узагальнити знання про технології (будову та призначення інструментів, технології виготовлення виробів в умовах виробництва);
розвинути інтерес до предмета «трудове навчання»;
розвивати розуміння того, що знання, отримані на уроках технології, сприяє набуттю важливих життєвих умінь і навичок.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі