Користувацький вхід

Сценарії

Обмежити пошук фільтруванням:Заняття з самовиховання «Воля і труд дивні сходи дають»

0

Заняття з самовиховання «Воля і труд дивні сходи дають» має за мету вчити школярів виховувати силу волі, наполегливість з метою формування стійких звичок; розвивати свою пам’ять; на прикладах самовиховання видатних людей показати, чого може досягти людина в житті.Виховна година «Щастя: реальність чи ілюзія»

0

Виховна година «Щастя: реальність чи ілюзія» розширює уявлення учнів про те, що кожна людина – творець свого щастя.
Представлена робота може використовуватись педагогами з метою виховання сили волі, наполегливості школярів, вміння перемагати себе, цілеспрямовано йти до досягнення своєї мети та прагнути знайти своє щастя.Сценарій свята до дня книги «Свято хранителів мудрості»

0

Ми з вами живемо в час, коли в світі переважають інтерактивні технології. Хіба можна уявити себе без комп'ютера, мобільного телефона, мультимедійної дошки, тощо ... Але як це з'явилося у нашому житті? Без першоджерела - без книги, ми з вами були б як оте новонарождене кошеня - глухими та сліпими. Тому даний виховний захід доцільно провести, щоб донести до учнів значущість книги, як невід'ємної частини тих благ, якими ми користуємося в сьогоденні.Сценарій випускного вечора "Гімназійний Оскар - 2017"

0

Сценарій випускного вечора у формі церемонії відзначення номінантів і нагородження лауреатів освітнього конкурсу "Гімназійний Оскар - 2017" за учнівськими та педагогічними номінаціями.Інсценування японської казки "Вдячна журавка"

0

За ініціативою Президента України Петра Порошенка 2017-й оголошено роком Японії в Україні. Однією із форм позакласної роботи з нагоди цієї події для учнів середньої школи є інсценування японських народних казок. Прозовий варіант казки "Вдячна журавка" був перетворений на п'єсу.Гра-подорож «У пошуках молодильного яблука»

0

Гра призначена для молодших школярів.
Відкриваючи двері у казку, діти потрапляють в таємничу країну, де живе і цар Берендей, який прохає допомоги відшукати молодильне яблуко, і казкова лісова нечисть, яка заволоділа цим дивним плодом.
Але всі казкові історії зазвичай закінчуються добре. Так і у нашій казці щасливий кінець.Сценарій свята до тижня європейських мов

1

Сценарій свята англійської абетки для учнів 2 класів,
мета якого - закріпити та застосувати вміння та навики учнів із вивчених тем; повторити вивчені літери англійського алфавіту та вірші на ці літери; активізувати в мові ЛО; розвивати навички зв’язного усного мовлення, увагу, пам’ять і творче мислення дітейУсний журнал для 5 класу «Рослинні символи України»

0

Дібраний матеріал усного журналу допоможе класним керівникам оригінально як за формою, так і за змістом провести виховний захід і познайомити 5-класників із живими символами рідного краю.

Даний матеріал для класних керівників та студентів.Урочиста частина випускного вечора

2

Сценарій випускного вечора стане в пригоді педагогам-організаторам та класним керівникам. Розробка вміщає у собі матеріал, зібраний із багатьох джерел інтернету, а також авторські задуми.Виховна година «Любов до народу й святої землі – духовності зерна мої»

0

Виховна година познайомить учнів із біблійними героями,які любили свій народ і робили все необхідне для його захисту. На прикладах життя Мойсея, Неємії, Гедеона показує патріотичну роль героїв в подальшій долі народу. Захід можна використовувати для виховання в учнів любові до рідного краю, до батьків, до людей,які їх оточують.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі