Користувацький вхід

Сценарії

Обмежити пошук фільтруванням:Бінарний захід до дня Європи

0

Бінарний урок з англійської мови та історії. Розроблений для учнів 8-9 класів. Насичений цікавими та творчими завданнями.Бінарний захід до дня Європи

0

Бінарний урок з англійської мови та історії. Розроблений для учнів 8-9 класів. Насичений цікавими та творчими завданнями.Сценарій конкурсної програми «Міс школи - 2021»

0

Конкурсно-розважальна програма для дівчат 6-9 класів. Сценарій містить конкурси як для учасниць, так і для глядачів.Сценарій свята " Мелодії весни"

0

Сценарій свята "Мелодії весни" можна використовувати в позакласній роботі учнів початкової школи. Він допоможе закріпити уявлення учнів про зміни в природі навесні; ознайомити з ранньоквітучими трав'янистими рослинами, буде розвивати спостережливість; виховувати бережливе ставлення і любов до природи.
До сценарію підібрані чудові пісні.Подорож до Англії

0

Позакласний захід "Подорож До Англії" для учнів 3,4 класу розширює знання учнів про Велику Британію,культуру та зіичаї англійців.Сценарій спортивної розваги для дітей старшого дошкільного віку "Веселі змагання"

0

11 Вересня 2021 року Україна відзначає день фізичної культури та спорту України. День фізичної культури і спорту в нашій державі з року в рік прийнято святкувати в другу суботу вересня. В нашому дошкільному закладі була організована для дітей спортивна розвага «Веселі змагання» 10 вересня 2021 року, до якої були залучені діти старшої А та старшої Б групи. Інструктор з фізичної культури Стройна А.В., яка виконувала роль фіксика спортсмена у якого дуже багато різноманітних спортивних нагород та музичний керівник Уласюк Л.В організували та провели веселий, спортивний та цікавий захід .Молодь яка приносить радість

0

Відео виховного заходу Молодь яка приносить радість про благодійні акції в геріатричному закладіМотивація,як фактор активізації навчально-виховногопроцесу у вихованні успішної людини

0

Мотивація,я вважаю,дуже дієвий спосіб впливати на всіх учасників освітнього процесу.
Особливо актуальним можна вважати робота зі студентами та молоддю в цілому в такі непрості часи сьогодення.Виховне заняття на тему: «Пташка красна пір’ям, а людина – друзями»

0

Виховне заняття на тему: «Пташка красна пір’ям, а людина – друзями» Мета: Дати поняття, що таке дружба. Учити дітей знаходити спільну мову з однокласниками. Розвивати почуття власної гідності, вчити поважати гідність інших людей. Виховувати почуття дружби, взаємодопомоги.Осіння загальносадова розвага "Українські смачні страви для здоров'я і забави"

0

Сценарій загальносадового заходу розрахований для проведення з дітьми всіх вікових груп на подвір'ї днз. Музичний репертуар підібраний відповідно віку, можливостей дітей та осінньої тематики.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі