Користувацький вхід

Сценарії

...

Обмежити пошук фільтруванням:Острів "Скарбів"

0

Сценарий урока посвященный Всемирному Дню здоровья.
Тип урока: Сюжетно-ролевой.

Инвентарь и оборудование: детские костюмы для персонажей из сказки, фрукты, овощи и кубики для эстафет, лейки для танца.

Тема урока: Здоровье и питание. Интерактивная форма обучения детей начальной и средней школ

Цель урока: Рассказать и показать о формировании правильной осанке, профилактике сколиоза, витаминах и здоровом правильном питании.
Приобщить как можно больше детей к здоровому образу жизни и занятиям спорта.Позакласний захід до Міжнародного дня рідної мови для учнів 7-9 класів

0

Позакласний захід до Міжнародного дня рідної мови
для учнів 7-9 класівСценарій «Посвята в першокласники»

0

Сценарій загальношкільного свята, що відбулося 1 вересня "Посвята в першокласники"Сценарій лінійки-відкриття тиждня англійської мови

0

Сценарій лінійки-відкриття тиждня англійської мови у початковій школі в стилі корінних народів.Сценарій "Мої таланти виплекала школа"

0

Сценарій заключного концерту випускників базової середньої школи. Призначений для класних керівників, педагогів-організаторів. У сценарії мають місце спогади учнів про навчання, слова подяки вчителям та працівникам школиПозанавчальний захід до вшанування Володимира Івасюка «Я ще не все тобі сказав, Україно!» (в рамках проекту «Україна має ким пишатися»)

0

У Львівському вищому професійному художньому училищі шанують Героїв України і пам’ятають про них. Учні та працівники освітнього закладу систематично беруть участь у позанавчальних заходах, як у стінах училища, так і по різних локаціях нашого міста, зокрема,, вшановують пам’ять видатних особистостей нашого краю. 4 березня 2020 р. композитору Володимирові Івасюку мав би виповнитись 71 рік (народився 04.03.1949 р.).Сценарій новорічного свята «Пригоди біля новорічної ялинки» для дітей старшого дошкільного віку

0

Сценарій дитячого новорічного свята для батьків та вихователів у дитячому садочку «Пригоди біля новорічної ялинки» для дітей старшого дошкільного віку.Сценарій святкового дійства «Свято гарбузової каші-2019»

0

Розширити і збагатити знання дітей про гарбуз. Ознайомити з історією, лікувальними властивостями рослини, використанням гарбузів в українських звичаях, кулінарії. Прилучати дітей до гри, до театралізованого відтворення твору, змінюючи при цьому тон, інтонацію. Розвивати діалогічну мову, уяву, фантазію, спостережливість. Виховувати любов і повагу до людей, які бережуть традиції і звичаї нашого народу.Сценарій виступу на конкурсі Юних пожежних

1

Сценарій виступу на конкурсі Юних пожежних в складі команди з шести чоловікКазка про Великодні пригоди Марусі (тіньовий театр для дітей дошкільного віку)

0

Малюки сучасності дуже люблять нестандартні ігри, забави та розваги.
Такою розвагою на мою думку є незвичний вид театру-тіньовий театр.
У нашому садочку ми широко впроваджуємо усі види театрів, постановки тіньових театрів є найпопулярнішими та найцікавішими. Можливо коли вимикається світло та вмикається чарівний ліхтар на ширмі виникає момент чарівності та несподіванки, дійство доповнює Казкар та казковий музичний супровід.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі