Користувацький вхід

Сценарії

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Краеведческий час: "Моя малая Родина"

1

Каждый человек, вступая в жизнь, открывает для себя слово “Родина”. Но в начале пути у каждого из нас есть своя, малая родина, та, с которой начинается любовь. Эта малая родина со своим особым обликом, со своей самой скромной и непритязательной красотой предстает человеку в детстве и остается с ним на всю жизнь.
И сегодня на уроке мы поговорим о нашей малой Родине.Виховний захід "Посвята в школярі"

0

Виховний захід для учнів 1 класів. Використовується у позакласній роботі в початковій школі.Методична розробка виховної класної години "Інтелігент. Хто він?"

0

Інтелігентна людина завжди необхідна в суспільстві, бо лише вона, толерантна і доброзичлива, чуйна і привітна, небайдужа до людей і всього світу в цілому, може відчути по-справжньому, що потрібно іншим, віддатися своїй справі всім серцем заради суспільного добра.
Виховання в студентів інтелігентності допоможе зберегти й фізичне, і моральне здоров'я, а виходить, допоможе бути гарною людиною.
Пошук методів ефективного впливу на світогляд підлітків з даного питання є нагальною і необхідною проблемою.Сценарій до свята Миколая 2015 3-В клас ЗОШ№8 м.Рівне

0

Сценарій проведення свята Миколая в 3-му класі.
Відео проведення заходу можна переглянути за посиланням на сайті youtube.comВиховний захід «Творцям українського поетичного кіно присвячується»

0

Українському кіно вже понад сто років! Українські кінематографісти зробили величезний вклад у розвиток світового кіно. Світову славу на початку ХХ ст. українському кінематографу приніс талант Олександра Довженка, якого було названо «першим поетом кіно». Стилістика, створена Довженком, поклала початок напряму, який визначають як «українське поетичне кіно». Новий сплеск українського кіно почався в кінці 50 – х початку 60 – х років минулого століття.Позакласний захід

0

Позакласний захід для учнів 5-7 класів. Сценарій казки "Попелюшка"
Мета: Ознайомлення учнів із творчістю визначного французького письменника Шарля ПероЩо внутрішня, що зовнішня краса тобі одній дарована, людино!

1
Анотація

Запропонований проект є цікавою формою роботи з дітьми для творчих вчителів. Основна мета – збільшити пізнавальну активність дітей, навчити знаходити, аналізувати, систематизувати отриману інформацію. Разом з цим, супутно, має місце розвиток морально – етичного виховання, розвиток особистості.«І навіщо нам ця фізика потрібна»

0

Жила-була Маленька Країна, і жили в цій Країні Великі Аматори Природи. Вони милувалися своєю природою, спостерігали її Явища, вивчали іі Закони, робили для себе нові Відкриття. Вони дружили зі своєю Природою, берегли її. Природа відповідала жителям Краіни взаємні¬стю. Вона дозволяла себе вивчати, пускала їх у свій Кос¬мос, у глибину своїх океанів,поступово відкривала їм свої Таємниці.
У Природи було ім’я. Звали п Фізис, а жителі назива¬ли ії ласкаво Фізикою. Так тривало багато років.Інтелект-шоу: «LG -Евріка»

0

У грі беруть участь 4 учасники. Кожен гравець представляє учня, який буде йому допомагати. Гра складається з 6 етапів.
1 етап. Учням пропонується одне питання, відповідь на яке виражається числом. Чия відповідь найточніша, той учасник першим вибирає тему. Решту учасників вибирають тему по черзі в міру точності відповіді.
Питання: В якому році народився англійський фізик їсаак Ньютон?
(1643р.)Стрітення. Свято зустрічі весни

0

Ознайомити учнів із традиціями і звичаями українського народу, пов’язаними зі святом Стрітення; прищеплювати дітям любов до природи рідного краю, спонукати до збереження її краси; виховувати повагу до звичаїв свого народу, бережне ставлення до природи.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі