Користувацький вхід

Сценарії

...

Обмежити пошук фільтруванням:Знати сьогодні, щоб жити завтра

0

Історія знає чимало випадків, коли страшні епідемії чуми, віспи, холери спустошували країни і навіть окремі континенти земної кулі, але людство вистояло, хоча і дорогою ціною.
70-х роках 20-го століття з’явилось нове інфекційне захворювання, назва якого СНІД. Воно здатне за десять- двадцять років поставити рід людський під реальну загрозу існування.Сценарій позаурочного заходу « На шлях я вийшла ранньою весною»

0

Сценарій позаурочного заходу до дня народження Лесі Українки " На шлях я вийшла ранньою весною"Сценарій Новорічного свята

0

Доброго дня, жителі нашої планети, вітаємо вас із новим Роком! До нас надійшла важлива інформація.
До новорічного свята, Віллі Вонка, вирішив дозволити п’ятьом дітям відвідати цього року свою фабрику. На додаток, один з них отримає таку нагороду, про яку він навіть мріяти не смів.
Було повідомлено, про те що 5-ть золотих квитків було сховано в п’яти простих шоколадках, які можуть знаходитись в будь-яку місті, в будь-якій країні. І так, у нас в гостях перший володар золотого квитка – Август Глуп.«Створення необхідних умов для фізичного розвитку учнів, збереження та зміцнення їхнього здоров’я»

0

Враховуючи існуючу тенденцію погіршення стану здоров’я дітей, розповсюдженість соматичних, нервово-психічних порушень здоров’я школярів, існування проблеми соціально-психологічної адаптації дітей та молоді, перед навчальними закладами постає завдання організувати навчально-виховний процес на засадах здоров’я збереження, розвивати професіоналізм педагогів щодо формування основ здорового способу життя, культури здоров’я, превентивного навчання і виховання дітей та учнівської молоді.Сценарий на День Святого Валентина

0

Музичний сценарій до дня Святого Валентина розписаний для 2 ведучих. В сценарії описані конкурси, ваеселі ігри та цікаві питання щодо проведення свята.Сценарій святкового концерту на 8 Березня «Жінка – загадка природи».

0

Сценарій виховного заходу до дня 8 Березня. В сценарії представлені текстові матеріали, вірші та відеоматеріали для демонстрації на екрані.Методична розробка виховної години "У нашій пам’яті вони залишились надовго"

0

Сценарій виховного заходу
«У нашій пам’яті вони залишились надовго»
присвяченого вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні. Мета заходу: виховувати глибокі патріотичні почуття, причетність і відповідальність за все, що відбувається в країні, вдячність тим, хто віддав за неї життя; формувати активну громадянську позицію здобувачів освіти щодо єдиної, цілісної держави та захисту її кордонів.Тато, мама і я спортивна сім'я

0

Сприяти вдосконаленню рухових умінь та навичок за допомогою створення необхідного середовища; згуртування дитячих колективів і сімей вихованців із забезпеченням позитивного емоційного мікроклімату. Розвивати швидкість, спритність, гнучкість, увагу, творчі, фізичні та вольові зусилля дітей і дорослих в умовах змагання. Виховувати товариськість, вміння діяти і співпрацювати в екстремальних ситуаціях."спритний колобок"

0

Спортивно-інтелектуальна розвага
Вдосконалюватинавичкиходьби, бігу, стрибків.
- Вправляти у фізичних рухах, у повзанні по підлозі, передаванні м’яча один одному, удосконалювати вміння кидати і ловити м’яч двома руками.
- Створювати у малят добрий настрій, викликати радість, утіху.
- Виховувати доброзичливість.Виховний захід "Українські вишиванки, наче райдуги світанки", 2 клас

0

Свято « Українські вишиванки – наче райдуги світанки» покликане ознайомити учнів з українськими народними традиціями, поповнити знання про значення рушників в житті рідного народу.
Ми вишиваємо рушники на щастя, на долю. І нам треба пам’ятати традиції свого українського народу, берегти, примножувати продовжувати їх поважати, адже ми – українці.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі