Користувацький вхід

Сценарії

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій позакласного заходу "Мова моя калинова"

0

Сценарій позакласного заходу "Мова моя калинова" метою якого є розширення та поглиблення знань учнів про українську мову, її багатство, красу та мелодійність; виховання любові до рідної мови, рідної землі, художнього слова. Містить конкурси на знання кращого знавця української мови.Сценарій позакласного заходу "Мова моя калинова"

0

Сценарій позакласного заходу "Мова моя калинова" метою якого є розширення та поглиблення знань учнів про українську мову, її багатство, красу та мелодійність; виховання любові до рідної мови, рідної землі, художнього слова. Містить конкурси на знання кращого знавця української мови.Методична розробка позакласного заходу з фізики «Любов до електрики»

0

Мета:
• Поглибити знання учнів з електрики.
• Формувати в учнів практичні навички.
• Виховувати любов до фізики, природи.Здоров’я - найбільше багатство у світі

0

В ігровій та пізнавальній формі закріплювати знання дітей про здоровий спосіб життя; формувати навички особистої гігієни.«Соборна! Вільна! Неподільна! Моя Україна» до Дня Соборності України

0

Опис сучасного виховного заходу для учнів 1-11 класів до Дня Соборності України "Соборна! Вільна! Неподільна! Моя Україна"Виховний захід " Нам долею дарована земля"

0

Матеріал виховного заходу викликає почуття гордості за свою Батьківщину. Використання ІКТ-технологій в поєднанні з креативними здібностями школярів та художні твори зарубіжних письменників сприяють розвитку та зміцненню патріотичної свідомості. Учні усвідомлюють необхідність засвоєння літературних надбань зарубіжних письменників, які мають українську тематику. Використовуються форми роботи з аудиторією: відео, спільне виконання пісень. Виховний захід супроводжується танцями, вокальними виступами, декламуванням віршів.Виховний захід "Хресна дорога"

0

Виховний захід з основ християнської етики. Хресна дорога, присвячена воєнним подіям в Україні.Виховний захід на тему : «Щоправда, можна все життя прожити, а так оту, єдину, й не зустріти»(інтимна лірика Т.Г. Шевченка)

0

Виховний захід на тему : «Щоправда, можна все життя прожити, а так оту, єдину, й не зустріти»(інтимна лірика Т.Г. Шевченка)Виховний захід

0

Матеріал рекомендовано для відзначення річниць голодомору 1932-1933 років для учнів 5-9 класівІнтелектуальна гра "Світ чарівної казки"

0

Розробка виховного заходу у формі інтелектуальної гри допомагає дітям в ігровій формі поглибити знання про казки, уміти визначати з якої казки той чи інший предмет, впізнавати казкових героїв за ілюстраціями. Розвивати в учнів ерудованість, творчі здібності,уміння працювати в групі. Може бути використаний в позаурочний час вчителями початкових класів чи вихователями групи продовженого дня.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі