Користувацький вхід

Сценарії

...

Обмежити пошук фільтруванням:Виховний захід: "Подорож в країну Гарних Манер"

1

Виховний захід був розроблений з метою сформувати в молодших школярів уявлення про етикет,про правила поведінки за столом. Розвивати розумову діяльність, здатність спостерігати, робити висновки. Виховувати повагу до себе та інших людей.Новорічна казка "Нові пригоди Попелюшки"

0

Сценарій свята Нового року для учнів 3-4 класів.
Рекомендовано для учителів початкових класів.ЛІТЕРАТУРНО - МУЗИЧНА КОМПОЗИЦІЯ "НА КРИЛАХ ВЕСНИ"

0

Пробуджувати інтерес до традицій рідного краю та вивчення української літератури; розвивати уяву, пам'ять, образне та творче мислення здобувачів освіти; завдяки дібраному матеріалу сприяти формуванню естетичного смаку підростаючого покоління; виховувати любов до рідного слова та почуття гордості за багату духовну культуру української нації.На крилах весни

0

Пробуджувати інтерес до традицій рідного краю та вивчення української літератури; розвивати уяву, пам'ять, образне та творче мислення здобувачів освіти; завдяки дібраному матеріалу сприяти формуванню естетичного смаку підростаючого покоління; виховувати любов до рідного слова та почуття гордості за багату духовну культуру української нації.Сценарій новорічного свята "Снігова королева на сучасний лад"

0

Сенарій новорічного свята для учнів початкової школи. Конкурси можна замінити на свій розсуд, все залежить від наявного реквізиту.Виховний захід "Творча зустріч з поетом-земляком С.А.Колядою"

0

Позакласний захід "Творча зустріч з поетом".
Познайомити учнів з творчістю поета земляка С.А.Коляди. Виховувати інтерес до поетичного слова. Школярі мандрували країною С.А.Коляди, гортаючи сторінки його збірок.Виховна бесіда-презентація " Ми обираємо здоровий спосіб життя"

0

Сценарій виховної бесіди-презентації "Ми обираємо здоровий спосіб життя" здоров'язбережувального спрямуванняПіжамна вечірка

0

Виховний захід на тему: " Піжамна вечірка" 9 клас, 7 клас"Святий Миколай і Синій птах"

1

Це фанфік за мотивами твору Моріса Метерлінка "Синій птах", який поєднано з святом святого Миколая для дітей 1-6 класів. Вистава є філософською і ліричною, налаштовує дітей цінувати і шанувати минуле, теперішнє та майбутнє.Урок добра і милосердя

0

Цей захід вчить бути добрими, милосердними, чемними , шанувати батьків, людей елегантного віку, сповідувати любов і повагу до людей з особливими потребами, тобто з фізичними вадами, розвивати етичні та естетичні смаки і вподобання, розширювати свій духовний світ, виховувати почуття відповідальності.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі