Користувацький вхід

Сценарії

...

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій музично-спортивної розваги на свіжому повітрі для дітей старшого дошкільного віку "Безпечне літо"

0

Мета: закріпити отримані знання і навички з особистої безпеки через колективну, розважально-ігрову діяльність; формувати стійку особисту мотивацію у дітей для активного застосування отриманого досвіду в повсякденному житті.Бережімо рідну мову, її барвисте материнське слово!

0

Позакласний захід дає можливість дітям і дорослим доторкнутися до краси рідної мови, удосконалити свої знання та навички з українського мовлення, відчути свою приналежність до людей, які поважають рідну землю, її мову, милуються нею та плекають її. Свято мови сприятиме формуванню розуміння того, що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. Допоможе поповнити знання про красу і багатство рідної мови,сприятиме розвитку творчих здібностей,артистизму вихованців.Прощавай, початкова школо!

0

Навчання в початковій школі – дуже важливий період в житті кожної дитини. Учні стають рідними дітьми першій вчительці. Прощання з ними у 4 класі – хвилююча мить. Радісне і одночасно сумне свято прощання з Країною Дитинства. Готують свято вчитель і школярі дуже старанно. Жартівливі вірші,сценки, пісні, танці допоможуть створити незабутню, хвилюючу атмосферу випускного балу для всіх його учасників.Музична енциклопедія

0

"Музична енциклопедія" - виховний захід в вигляді ток-шоу. Це феєричний екскурс в світ музичної культури США, Австралії та Великобританії. Луї Армстронг, Адель, Брайан Джонсон - персоналії, які познайомлять учнів з неймовірними музичними стилями, піснями, наповненими глибокого змісту. Аудіо записи, відео матеріали, плакати з портретами відомих виконавців, презентація, справжні музичні інструменти, диски та платівки, як елементи декору, сприятимуть формуванню естетичного смаку юнаків та юначок.Сценарій свята 1 вересня в дитячому садку для всіх віковий груп

0

Сценарій свята 1 вересня в дитячому садку для всіх вікових групСемінар-практикум на тему «Веселковий диво грай»

0

Літо – час оздоровлення дітей. Дійсно оздоровлювальним періодом літо стане за умов, якщо поряд із фізичним гартом подбаємо і про повноцінне загартуванням повітрям, сонцем, водою.Сценарій фольклорного свята "Весняні забави"

0

Мета заходу: розширювати й поглиблювати знання та уявлення учнів про найхарактерніші ознаки весни, про українські народні обряди та звичаї; формувати культуру почуттів; розвивати спостережливість, мовленнєві здібності; виховувати любов до рідної землі, народу, його звичаїв, традицій; учити охороняти та примножувати природні багатства.РОДИННЕ СВЯТО «ДЕНЬ ІМЕНИННИКА»

0

СЦЕНАРІЙ РОДИННОГО СВЯТА У 4 КЛАСІ «ДЕНЬ ІМЕНИННИКА» БУДЕ КОРИСНИМ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВЗнати сьогодні, щоб жити завтра

0

Історія знає чимало випадків, коли страшні епідемії чуми, віспи, холери спустошували країни і навіть окремі континенти земної кулі, але людство вистояло, хоча і дорогою ціною.
70-х роках 20-го століття з’явилось нове інфекційне захворювання, назва якого СНІД. Воно здатне за десять- двадцять років поставити рід людський під реальну загрозу існування.Сценарій позаурочного заходу «На шлях я вийшла ранньою весною»

0

Сценарій позаурочного заходу до дня народження Лесі Українки " На шлях я вийшла ранньою весною"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі