Користувацький вхід

Останні публікації

Сценарії

Обмежити пошук фільтруванням:День Дошкільника

2

Цей матеріал допоможе вихователям та музичним керівникам підготувати свято до Дня Дошкільника, яке святкують восениВІД НЕЗВИЧАЙНИХ КНИГ ДО НЕЗВИЧАЙНИХ БІБЛІОТЕК СВІТУ

0

Упродовж усього життя ми звертаємося до книги. Вона допомагає пізнати та зрозуміти навколишній світ і самих себе. Нерідко книга, вчасно прочитана, підказує людині вихід із складної ситуації.
Книги — володарі простору. Вони запрошують нас до захоплюючих подорожей найрізноманітнішими куточками нашої планети й загадковими всесвітами вимислу.
Книги — це справжня духовна скарбниця людства, які мешкають у незвичайних бібліотеках світу.ВІДОМІ ЖІНКИ УКРАЇНИ

1

Відвідуючи Україну, кожен нею захоплюється, її красою та неймовірністю, її багатством та талановитою нацією. А найбільшим багатством України - є жінка, жінка-відомість!
Українська жінка – особливий феномен. Він не має аналогів у світі. Хоча, що тут говорити: кожна жінка це особливий феномен. Але українська – і поготів.
Українка мила, привітна, скромна, трохи мрійлива. Природна грація, вишуканий смак, витонченість в почуттях – усе це однаково властиво всім нашим жінкам.Сценарій свята Останнього дзвоника

1

Сценарій свята Останнього дзвоника 2017 року , можна використовувуати і для 11тирічної , і для 9тирічної школиСценарій Випускного вечора 2017

2

Сценарій Випускного вечора для 11 класу, містить дві частини - офіційну , та слово випускниківДобро и дружба помогают творить чудеса

1

На розробку позакласного виховного заходу в початкових класах «Добро и дружба помогают творить чудеса» .
Даний позакласний захід сприяє вихованню в учнів доброзичливого толерантного ставлення до людей , доброти і милосердя , розкриває роль в житті кожної людини.
В структурі позакласного заходу використовуються різноманітні методи виховної роботи , а саме:ігрова діяльність, робота в групах .Матеріали на огляд – конкурс дитячих закладів оздоровлення та відпочинку пришкільного табору з денним перебуванням «Струмочок» при Корюківській ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

3

Звіт про роботу пришкільного табору з денним перебуванням «Струмочок»

З метою організації дозвілля та відпочинку учнів 1 – 7 класів у Корюкіська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 було створено пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Струмочок».
Організація літнього табору – це психолого-педагогічна та господарсько-адміністративна діяльність, що передбачає повну відповідальність за фізичне життя, психічне та духовне здоров’я дітей , їх повноцінний відпочинок і розвиток.Виховна година спілкування "Непрощений злочин..."

0

Вшанувати світлу пам’ять безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей, виховувати в учнів особистісні риси громадянина України, патріотизм, розвивати у дітей траурний етикет, дотримання традицій вшанування померлих і загиблих .Сценарій свята "Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття!"

0

Сценарій, присвячений творчості Т.Г.Шевченка, можна використати в позакласній та гуртковій роботіВиховний захід "День Землі"

0

Виховний захід "День Землі" спрямований на виховання у присутніх (дорослих і дітей ) бережного і дбайливого ставлення до оточуючого світу. Матеріал свята закликає бути гарними господарями своєї планети, цінувати її і оберігати.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі