Користувацький вхід

Сценарії

...

Обмежити пошук фільтруванням:Виступ дружини юних пожежників

0

Сценарій проведення заходу на заявлену тему, мета якого - сприяти розкриттю творчих здібностей кожного члена агітбригади; змістом виступу попереджати та запобігати НС; сприяти створенню атмосфери причетності та небайдужості до повсякденного побутового беззаконня, виховувати повагу до професії пожежника, розвивати творчі здібності учнів.Сценарій ювілею школи

1

Це цікавий сценарій до 60-річного ювілею школи, де задіяні великі діячі людства, а саме: Геродот, Нестор, Нострадамус. У сценарії представлена оригінальна сценка вчителів "Під прицілом", нові тексти пісень на старі мелодії, які можуть стати Гімном вчителів.Посвята в першокласники

0

Перше традиційне свято для найменших учнів нашої школи - це посвята у першокласники. Тут підібрано різноманітні завдання та конкурси, усмішки, руханки та інсценізація казки для цікавого та змістовного свята. В кінці свята діти отримують паспорт першокласника та медаль.Цукровий діабет

0

Цукровий діабет – одна з основних медико-соціальних проблем сучасного суспільства, що зумовлена високою захворюваністю та поширеністю ЦД і частим розвитком хронічних ускладнень. За даними ВООЗ, кількість осіб у світі, які страждають на ЦД, у 2000 році становила 151 млн., до 2010 року - 221 млн., а до 2025 року це число зросте до 330 млн., що дає підстави говорити про «глобальну епідемію діабету». В Україні налічується близько 1 млн. хворих на ЦД, з них 130 тис. – особи, які потребують щоденних ін’єкцій інсуліну.Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття

0

Виховний захід присвячений Т.Г. Шевченку, призначений для учнів 2-4 класівСценарій «У нашій пам’яті вони назавжди залишились»

0

Їх назвали Небесною Сотнею – українців які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.

Ніхто не в праві забути морозні дні 2013 – 2014 року, коли від напруги закипала в жилах кров, коли в ім’я віри і правди один за одним падали від куль майданівці, аби прорости в наших серцях червоними квітами пам’яті.

Небесна Сотня – то в серцях вогонь.

Він гаряче палав за Україну.

Віднині тихим співом заспокойбібліотечний захід "ПАМ’ЯТАЄМО ГЕРОЇВ КРУТ"

0

Добре кажуть, хто не знає минулого, той не вартий майбутнього! І це дійсно так, бо так само, як дерево тримається на землі своїм корінням, так людина тримається землі своїм минулим. Саме тому ми повинні знати історію. А історія наша полита кров’ю і сльозами. Однією з найстрашніших її сторінок є бій під Крутами.Музична вистава «Як слово рідне народ врятувало»

0

Музична вистава
«Як слово рідне народ врятувало»
Мета:
Виховувати любов до Батьківщини, стійкий інтерес до народних свят, національних костюмів, музичного й літературного фольклору, інтерес до української національної музики.
Формувати дбайливе і відповідальне ставлення до долі своєї країни, до її історії, культури та мистецтв українського народу.
Розширювати та поглиблювати знання дітей про національну символіку, ознайомлювати з минулим та сучасним життям українського народу.Сценарій виховної години на тему: «Соціальні,літературні та живописні портрети українських історичних діячів різних часів»

0

Формування демократичної, європейської держави України поєднується з процесом виховання нового молодого покоління, яке виросло в умовах незалежності нашої країни.
Сучасний фахівець повинен бути готовим займатися професійною діяльністю полікультурному світі, навіть якщо виховувався в певному культурному середовищі та свідомо поділяє його нормативи і цінності.Методичні матеріали і сценарії конференції науково-дослідницьких робіт до 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників та 70-річчя Великої Перемоги. «Переможна осінь України»

0

Багатовікова історія українського народу - це історія боротьби за свою незалежність проти іноземних загарбників. Та найбільше втрат зазнали Україна в ХХ однією із яскравіших сторінок в боротьбі українського народу є Велика Вітчизняна війна.
Героїзм самовіданність – ось основні риси,які проявляли люди на фронті і тилу,в підпіллі і партизанських загонах.
Багато героїв поклали своє життя на алтар Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі