Користувацький вхід

Сценарії

...

Обмежити пошук фільтруванням:Казочка про великий світ

0

Казочка вчить розповідати віршований текст у ролях, формує вміння бачити красу природи, виховує доброзичливість.Загадки бабусі Зими

0

Розробка ток-шоу на зимових канікулах для учнів початкової школи.Свято прощання з Букварем

0

Розробка сценарію розрахована на 25-30 учнів.
Під музику виходить учитель
УчительПраздник Букваря

0

Незабываемый праздник прощания с первой книгой,который не оставит равнодушных среди приглашенных гостейП'єса-казка "Заяча хатка"

0

Сценарій п'єси-казки "Заяча хатка"(за мотивами народної казки) для лялькового театру у віршованій формі.
Можна використовувати на уроках читання в початкових класах та у позаурочній роботі.Сценарій свята 8 березня в 3 класі

0

Сценарій свята 8 березня містить вірші, перероблені вірші та гуморески, сценки, пісні для проведення свята для мам та бабусь в початковій школі.Брейн-ринг «Мандрівка по бурхливих хвилях спортивного океану»

0

Брейн-ринг - це один з ефективних методів проведення нетрадиційних уроків. Його можна віднести і до ефективних форм роботи з обдарованими дітьми, оскільки учасники гри - це своєрідна інтелектуальна еліта школи.
Проведення такого заходу сприяє розвитку асоціативного, образного мислення, вмінню висловлювати свої думки та обгрунтовувати їх. Ця гра не тільки дуже цікава, а і повчальна. Окрім того, це чудове видовище.Ціна чужої війни (сценарій)

0

Сценарій розроблено з метою розкриття важливості і трагічності подій війни в Афганістані. Гостро висвітлено проблему миру у 21 столітті.Вітайте 1 клас – День народження у нас!

0

Сценарій для проведення свята до Дня народження класу. Стане у пригоді вчителям початкових класів.Діди мої і прадіди мої ніколи не цурались свого роду

0

Сценарій стане у пригоді вчителям початкових класів, педагогам-організаторам під час проведення родинного свята.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі