Користувацький вхід

Дитяча література

...

Обмежити пошук фільтруванням:



Подорож до країни знань

1

Перевірити засвоєння дітьми програмового матеріалу, уміння уважно слухати, точно виконувати завдання, порівнювати, встановлювати взаємозв'язок між числом і цифрою; називати дні тижня, рахувати прямою та зворотньою лічбою до десяти, називати суміжні числа. Виявляти інтерес до логіко- математичної діяльності.
Перевірити вміння дітей знаходити звукові помилки у словах та виправляти їх; складати звукову схему слова; закінчувати речення, узгоджуючи іменники з дієсловами, записувати схему речення.



Урок позакласного читання .Катерина Єгорушкіна «Цятки і плямки»

0

На уроці діти знайомляться з сучасною дитячою письменницею Катериною Єгорушкіною, вчаться правильно, виразно, інтонаційно читати, збагачують словниковий запас, розвивають кмітливість, уяву під час нестандартних завдань, вчаться дружелюбності та поваги один до одного



Наталя Забіла "У дитячому театрі"

0

Тема уроку: Наталя Забіла «У дитячому театрі».
Мета уроку: удосконалювати навички виразного читання віршованих творів, вміння працювати над текстом; збагачувати активний словник учнів; розвивати творчу уяву, образне мислення; виховувати навички культури поведінки в громадських місцях.
Обладнання уроку: «Тлумачний словник української мови», альбом «Київ» (театри).
Хід уроку
І. Організація класу до роботи
Вітання
Доброго дня! Доброго дня!
Кажете ви, кажу вам я!
Я вас поважаю, я вас люблю,
Бо ми живемо в одному краю.



Навчально-методичний посібник "Цікава математика"

0

У посібнику дібрані задачі-загадки з математики для учнів 1 – 3 класів відповідно до чинної програми за навчальним планом.
Пропоновані завдання потребують усних математичних обчислень, які сприяють розвитку логічного мислення, кмітливості та уважності, допомагають засвоювати програмовий матеріал.
Використано віршовані тексти С. Маршака, Н. Забіли, В. Крищенка, В. Посохова, власні вірші-загадки та дібрані з різних джерел.



Інтерактивні форми і прийоми роботи на уроках літературного читання, що сприяютьрозвитку читацьких молодших школярів.навичок

0

Сучасне інформаційне суспільство потребує розвинених, творчо мислячих людей, які успішно можуть адаптуватися в суспільстві. Для розвитку читацьких здібностей потрібно знайомити учнів з сучасною дитячою літературою,постійно працювати над вдосконаленням навичок читання, використовуючи різні форми роботи, навчити вибирати літературу, організовувати дослідницьку роботу, співпрацюючи з батьками, бібліотекарем, формувати у школярів прийоми самостійної роботи з книгою.



Авторська розробка на тему «Поезія для читання, що викликає різні емоції у дітей»

0

ВСТУП

Тема «Поезія для читання, що викликає різні емоції у дітей. Розробка аналізу творів»
Діти від природи допитливі, прагнуть пізнавати світ, висовувати оригінальні ідеї. Роль вчителя – позиція вдумливого помічника, який скеровує пізнавальну діяльність дітей та стимулює їх пізнавальну активність.
Мета і завдання авторської розробки:
1. Вивчити і вибрати нові форми роботи з дітьми шестирічного віку; підібрати поезію для малечі, що викликає різні емоції, використовувати цей матеріал в конкретних умовах і ситуаціях.



Віршована таблиця множення (2 клас)

0

Віршована таблиця множення легше сприймається учнями та значно краще запам'ятовується. (Авторська розробка)Са



Свято "1 квітня - День сміху"

0

Свято 1 квітня - день сміху. Сценарій для початкової школи.



Україна - єдина країна

0

збагатити знання дітей про Україну, як державу. Розширити і уточнити знання про держави та народні символи. Розвивати словниковий запас. Продовжувати вчити правильно вимовляти словосполучення українською мовою, розуміти українське мовлення. Вдосконалювати вміння виразно читати вірші. Закріпити вміння малювати нетрадиційною технікою «долоньками». Виховувати любов до своєї Батьківщини, до її традицій і символів. Розширювати пізнавальний інтерес і світогляд дітей.



Стан природи і настрій людини в поезії Л.Українки «Давня весна» (розробка уроку)

0

Стан природи і настрі й людини в поезії Л.Українки «Давня весна»
Розширити, поглибити й узагальнити знання учнів про дитячі роки поетеси, її творчість.
Формувати навички виразного читання, вміння відчувати емоційний зміст поезії.
Викликати захоплення великою силою волі поетеси, її мужністю, силою духу.
Розвивати увагу, пам’ять, мовлення, образне мислення, читацькі навички дітей.
Виховувати інтерес до творчості Лесі Українки та патріотичні почуття, любов до природи.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі