Користувацький вхід

Останні публікації

2018-04-24 19:05

Дитяча література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Виховний захід «День Землі»

0

Виховний захід до всесвітнього Дня Матері - Землі. Проводиться з метою виховання екологічної культури у дітей та бажання дбати про чистоту та красу планети, на якій живем.Обережно, дітки, газ!

0

Заняття допомагає пояснити дітям небезпеку від газовибухових предметів, застерегти іх як правильно поводитись.РАНКОВІ ЗУСТРІЧІ. НУШ

0

Ранкова зустріч – це запланована зустріч, яка займає важливе місце в повсякденному розкладі діяльності класу, де панує атмосфера піклування та відповідальності. Її мета не тільки, і не стільки чомусь навчити, як створити позитивну атмосферу в учнівському колективі на весь навчальний день у школі, відчуття єдності, радості через виконання пісень, участі в іграх, коротких і швидких заняттях.НУШ Театралізуємо

0

За новим Держстандартом, змістова лінія «Театралізуємо» слугує розвитку комунікативних умінь учнів, зокрема вміння моделювати різні ситуації спілкування, обирати відповідні комунікативні стратегії. Сам прийом театралізації може використовуватися у змістовій лінії «Читаємо».Літературні казки. Всеволод Нестайко. В країні Сонячних Зайчиків.

0

Урок позакласного читання. Всеволод Нестайко "В Країні Сонячних Зайчиків".Урок побудований в режимі динамічних поз.Заняття з елементами тренінгу в ГПД "Уміння дружити".

0

Расширить знания детей о дружбе; формировать навыки дружеских отношений; развивать умение беречь настоящую дружбу; воспитывать уважительное отношение к окружающим.Урок на тему: "У гості до музичних інструментів"

0

План-конспект уроку на тему "У гості до музичних інструментів", метою якого є формуван в учнів цілісних уявлень про музичні інструменти, їх звучання на прикладі творів П.ЧайковськогоВолонтери – люди доброї волі (виховний захід)

0

Розроблено виховний захід, який розкриває суть волонтерства як суспільнго явища і наголошує на його актуальності у наш час.Тарас Григорович Шевченко

0

Короткий перегляд літератури в бібліотеці по постаті Тараса Григоровича Шевченка.Позакласне читання. Казка Олесі Лісової «Добрі сусіди»

1

Розробка уроку позакласного читання в 2 класі по ціннісному ставленні до оточуючих. Дидактична мета такого уроку — навчити учнів виразно читати та розуміти текст, а також складання характеристики літературного героя, давати характеристику дійовим особам та їх вчинкам.Виховувати культуру поведінки, ввічливість, доброзичливість, кмітливість, повагу до інших людей, бажання допомогти друзям. Урок розвиває читацькі інтереси учнів, навички стислого переказу, увагу, а також формує судження щодо норм поведінки.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі