Користувацький вхід

Дитяча література

Обмежити пошук фільтруванням:Логічні завдання для дошкільнят 5-6 років

0

Презентація була створена автором Філоненко М.Р
Дуже любмимо Україну
Автор: Я
назва та формат ppt. презентаціяКонспект заняття на тему: "Котик і Півник"

0

Продовжувати знайомити дітей з культурою українського народу, прививати любов до української народної казки.
Вчити дітей різним видам ходіння – навшпиньках,п’ятках, у напівприсяді , з високим підніманням стегна; різним видам бігу з різним положенням рук; шикуванню в колону по одному та перешикуванню дітей в 3-4 колони; виконанню команд «праворуч», «ліворуч».Конспект заняття з фізкультури на тему: "Колосок"

0

Розширювати знання дітей, про українські народні казки. Закріплювати виконання вправ загально – розвиваючого характеру, вправляти навички ходьби, бігу, продовжувати вчити повзати по гімнастичній лаві з опорою на коліна і кисті рук; стійке приземлення на обидві ноги під час перестрибування предметів. Розвивати окомір під час метання м’ячів обома руками знизу, від грудей та із – за голови у вертикальну ціль.Конспект заняття з фізкультури на тему: "Колобок"

0

: Закріпити вміння швидко шикуватися в шеренгу за направляючим, рівнятися по носках ведучого, продовжувати вчити розмикатися, не стоячи близько один до одного, чітко виконувати команди вихователя.Конспект заняття на тему : "Коза - дереза"

0

Викликати інтерес до фізичних вправ, рухливих ігор, сприяти активізації самостійної рухової діяльності дітей, ходити на носочках, п’ятках, «змійкою», з рухами рук.
Закріплювати вміння послідовно виконувати вправи, займати відповідне вихідне положення; виконувати вправи у заданому темпі, узгоджувати активний видих з певними фазами рухівПодорожуємо стежками лісу

0

продовжувати розвивати сенсорні здібності у дітей, дрібну моторику рук; закріплювати знання про кольори; продовжувати вчити розрізняти і використовувати в діях об’ємні форми (куб, куля, цеглина); вчити добирати предмети за візерунком і співвідносити їх за величиною; продовжувати вправляти дітей у звуконаслідуванні ( ква- ква, няв- няв….) ; продовжувати ознайомлювати дітей із властивостями, якостями, предметів; формувати вміння розрізняти предмети за зовнішніми ознаками ( форма, колір, величина) і їх діями; залучати дітей до виконання простих, трудових доручень; продовжувати привчати дітей до«Колобок на новий лад»

0

Мета: Вчити дiтей наслiдувати образи казкових персонажiв, виконуючи певну роль в казцi. Розвивати мовлення, мислення,пам’ять, музичний слух, артестизм. Виховувати вiчливiсть, товариське ставлення. Закріпити вивчені вiршi.
Обладнання: костюми тварин, дикорацiї, грим, музичний супровiд, печиво, посуд, музичнi iнструменти.
Хiд
Добрий день мої малята, гарнi хлопчики й дiвчата. Зараз казку вам розкажем i на новий лад покажем. А що за казка здогадайтесь i загадку вiдгадайте.
ЗагадкаГра драматизація «Колобок»

0

Мета: Вчити дітей самостійно відтворювати зміст знайомої казки, виявити інтерес до навколишньої дійсності, спонукати до самостійного її відтворення. Поповнити словниковий запас, виховувати вміння діяти узгоджено, поступатися, допомагати один одному. Викликати у дітей бажання гратися разом, розвивати діалогічну мову, її виразність, уміння користуватися питальною інтонацією.
Матеріал: маски звірят, декорації (дерева, трава, квіточки, пеньки), музичний супровід, солодощі.
Підготовча робота:
1. Розповідання української народної казки «Колобок»
2. Показ мультфільму «Колобок»Заняття на тему: "Івасик - Телесик"

1

Сприяти формуванню рухів, що забезпечують вільне просування дитини в просторі та вміння зберігати стійке положення тіла. Продовжувати вчити узгоджувати свої дії з діями інших дітей, змінювати напрямок і характер руху відповідно до сигналу під час ходьби та бігу. Удосконалювати вміння дітей виконувати комплекс загально-розвиваючих вправ сидячи на килимку.Гуси- лебеді

0

Удосконалювати рухову діяльність дітей на заняттях. Спонукати до легкості в ходьбі та бігові , під час бігу енергійно відштовхуватись від підлоги; вчити дітей самостійно швидко шикуватися в колону по одному, парами, трійками.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі