Користувацький вхід

Останні публікації

Дитяча література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтегроване заняття для дітей середньої групи (громадянське виховання, художня література, розвиток мовлення) «На допомогу казковим героям»

0

Формування правової компетенції дошкільників: «Право на життя», «Право на захист від фізичного та психологічного насилля».Плакат "Що почитати дитині. Про матусю"

0

Дошкільний вік – важливий період у формуванні активного інтересу до людини й бажання спілкуватися, підтримувати контакт з нею. Дитина дошкільного віку є слухачем, оскільки самостійно читати частіше за усе ще не вміє. Тому читання художнього твору забезпечує, з одного боку, спілкування дитини з дорослим, а з іншого – знайомить малюка із загальнолюдським досвідом, відображеним у книзі.Хлопчик і Дзвіночок Конвалії

0

Перевіримо ваші уміння слухати, запам’ятовувати текст та відповідати на запитання
- Познайомимось із твором Юхима Чеповецького «Як я допомагав Петрику робити уроки»
- Розвиватимемо уміння правильно та виразно читати
- Попрацюємо над розвитком вашого словникового запасуЖиття і творчість Марії Парр. Уривок з повісті «Вафельне серце» - « Ноїв ковчег».

0

Розробка уроку розрахована для учнів 4 класу з метою ознайомлення з творами норвезької дитячої письменниці М.Парр. Розробка містить конспект уроку, презентацію та додатковий матеріал .Логічна казка

0

А статті міститься завдання для розвитку логічного мислення дітей молодшого шкільного віку.Конспект заняття для дітей 5-го року життя з фізичного розвитку на тему: «ПІДГОТОВКА ДО КОСМІЧНОЇ ПОДОРОЖІ»

0

закріпити навички ходьби різними способами. Вправляти у повзанні по гімнастичній лаві, лежачи на животі та підтягуючись руками; продовжувати формувати уміння стрибати на обох ногах, просуваючись уперед; пролізати під дугу, стоячи на колінах, грудьми вперед; зміцнювати захисні сили організму шляхом використання дихальної гімнастики, психогімнастики.Конспект заняття з соціально-морального розвитку молодших дошкільників "Людина починається з доброти"

0

Заняття сприяє збагаченню уявлень дітей про дотримання таких моральних правил та чеснот як добро, доброта, чуйність, доброзичливість.Твій друг – книга. 1 клас.

0

Тема: Твій друг – книга. 1 клас.

Мета: познайомити учнів із структурою книжки; розвивати художній смак
учнів, збагачувати їх словниковий запас; виховувати бережливе ставлення до книжки.Бібліотечно-бібліографічні покажчики, списки рекомендованої літератури.

0

Тема. Бібліотечно-бібліографічні покажчики, списки рекомендованої літератури.
8 клас.

Мета. Дати поняття про бібліографію, її призначення, ознайомити учнів з
бібліографічними покажчиками; розвивати уміння і навики складати списки рекомендованої літератури; виховувати любов до книги.Розповімо про свою сім’ю (заняття для дітей дошкільного віку)

0

Розширити знання дітей про сім`ю, про те, що батьки в сім`ї піклуються про дітей, а діти – про дорослих. Показати зв`язок «дитина-сім`я».
Пояснити суть поняття «РОДИННЕ ДЕРЕВО».
Сприяти розумінню того, що дитина, як і доросла людина, має свої права.
Ввести до активного словника слова: родинне дерево, сім`я, батьки, планета Земля.
Розвивати пам`ять, уяву.
Виховувати любов та турботливе ставлення до батьків, повагу до законів нашої країни.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі