Користувацький вхід

Останні публікації

Дитяча література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Життя і творчість Марії Парр. Уривок з повісті «Вафельне серце» - « Ноїв ковчег».

0

Розробка уроку розрахована для учнів 4 класу з метою ознайомлення з творами норвезької дитячої письменниці М.Парр. Розробка містить конспект уроку, презентацію та додатковий матеріал .Логічна казка

0

А статті міститься завдання для розвитку логічного мислення дітей молодшого шкільного віку.Конспект заняття для дітей 5-го року життя з фізичного розвитку на тему: «ПІДГОТОВКА ДО КОСМІЧНОЇ ПОДОРОЖІ»

0

закріпити навички ходьби різними способами. Вправляти у повзанні по гімнастичній лаві, лежачи на животі та підтягуючись руками; продовжувати формувати уміння стрибати на обох ногах, просуваючись уперед; пролізати під дугу, стоячи на колінах, грудьми вперед; зміцнювати захисні сили організму шляхом використання дихальної гімнастики, психогімнастики.Конспект заняття з соціально-морального розвитку молодших дошкільників "Людина починається з доброти"

0

Заняття сприяє збагаченню уявлень дітей про дотримання таких моральних правил та чеснот як добро, доброта, чуйність, доброзичливість.Твій друг – книга. 1 клас.

0

Тема: Твій друг – книга. 1 клас.

Мета: познайомити учнів із структурою книжки; розвивати художній смак
учнів, збагачувати їх словниковий запас; виховувати бережливе ставлення до книжки.Бібліотечно-бібліографічні покажчики, списки рекомендованої літератури.

0

Тема. Бібліотечно-бібліографічні покажчики, списки рекомендованої літератури.
8 клас.

Мета. Дати поняття про бібліографію, її призначення, ознайомити учнів з
бібліографічними покажчиками; розвивати уміння і навики складати списки рекомендованої літератури; виховувати любов до книги.Розповімо про свою сім’ю (заняття для дітей дошкільного віку)

0

Розширити знання дітей про сім`ю, про те, що батьки в сім`ї піклуються про дітей, а діти – про дорослих. Показати зв`язок «дитина-сім`я».
Пояснити суть поняття «РОДИННЕ ДЕРЕВО».
Сприяти розумінню того, що дитина, як і доросла людина, має свої права.
Ввести до активного словника слова: родинне дерево, сім`я, батьки, планета Земля.
Розвивати пам`ять, уяву.
Виховувати любов та турботливе ставлення до батьків, повагу до законів нашої країни.Роберт Шекли. Сведения о современном американском писателе-фантасте. Научно-фантастический рассказ «Запах мысли» (урок литературы с компьютерной поддержкой)

0

Розробка урока рекомендована для вчителів літератури (інтегрований курс) у 7 класі.Інсценізація казки "Рукавичка"

0

Дана розробка містить інсценізацію української народної казки на новий лад.Бал ввічливих леді та джентльменів

0

Пpoдовжyвaти pозвивати y дiтей iнтеpес до пiзнання eтикетy: мoвлeннєвoгo, хоpeoгpафiчнoгo, столового. Закpiпити фоpмyли мовленнєвого етикетy: вiтання, пpощання, подяки, пpохання, вибачення. Вчити самостiйно, в залежностi від ситyацiї, влyчно викоpистовувати їх в особистомy cпілкуваннi, пpи виpiшеннi пpоблемних cитyацiй. Вдоcконалювати вміння вести дiалог, читати знайомi cлова та коpотенькi pечення. Впpавляти y дотpиманнi пpавил кyльтуpи мовленнєвого cпiлкyвання: pозмовляти cпокiйним, лагiдним тоном, виcлyховувати cпiвpозмовника, говоpити з ввiчливою iнтонацiєю.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі