Користувацький вхід

Дитяча література

Обмежити пошук фільтруванням:Тіньовий театр авторська казка "Щасливі лапки"

0

В ці складні часи, коли малюки не мають можливості ходити до театрів, музеїв, не всі садочки працюють оф лайн, дітям потрібна особлива увага, та особливі заняття. Одним з особливих занять-є театр. А театр тіней, це взагалі диво! Дуже хочеться здивувати наших малюків, але не тільки дивувати, а й навчати. Навчати доброті та відповідальності за себе, батьків та Всесвіт. Бо саме вони-наше майбутнє. Доброта та ласка починається з братів наших менших, маленьких тваринок, яким в цей нелегкий час особливо тяжко!Авторська електронна збірка "Твій і мій цифровий світ: казки-застороги для інтернету без насилля"

0

Цифровий світ став невід'ємною частиною нашого життя, нашим другим домом. Та не завжди в цьому домі комфортно та безпечно всім, особливо наймолодшим його жителям - дітям.
Пориньте у казковий вимір повчальних історій учнів про те, як нам зробити наш спільний дім щасливим, а інтернет безпечним та корисним.
Авторська електронна збірка казкових історій з протидії буллінгу в інтернеті.ТЕСТОВІ ЗАВДАННЯ З ЛІТЕРАТУРНОГО ЧИТАННЯ ЗА ТВОРАМИ СУЧАСНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ЛІТЕРАТУРИ У 3 – 4 КЛАСАХ

0

У посібнику вміщено тестові завдання з літературного читання, складені за творами «Хрестоматії сучасної української дитячої літератури для читання в 3, 4 класах». Пропонований посібник стане в пригоді вчителю на початковому етапі роботи з літературними текстами. Прості за змістом запитання з кількома варіантами відповіді дозволять перевірити за короткий час рівень сприйняття тексту учнями, уважність дітей під час читання, розвивати вміння швидко орієнтуватися в тексті й обирати правильну відповідь. За результатами роботи вчитель може легко розставити акценти в подальшій роботі на уроці.Презентація "принципи кодування інформації в комп'ютері"

1

Продовжую викладати розроблену серію уроків за казкою, де Аліса подорожує всередині комп’ютера, та знайомиться з різними пристроями та програмами. Отже, презентую ще один матеріал, в якому знайомлю молодших школярів з принципами збереження інформації в комп'ютері.КОНСПЕКТ ЗАНЯТТЯ ІЗ СЕНСОРНОГО РОЗВИТКУ

0

«ВЕЛИКЕ ПРАННЯ»
Мета:
• закріпити вміння розрізняти та називати основні кольори (червоний, жовтий, зелений та синій;
• вчити групувати предмети за кольором;
• розвивати зорове сприйняття, увагу, мислення, пам’ять, дрібну моторику рук;
• збагачення словникового запасу словами :пральна машина, прати, кепк, рукавички, шарфик, шкарпетки, спідниця, краватка, сланці, майка, кофта шорти, жилет.Вода в нашому житті

0

Ознайомлення дітей з властивостями води,значення її в природі та проведення дослідівЗвук Ґ позначення його буквами Ґ, ґ («Ге»). Читання слів з поступовим ускладненням звуко- складової структури. Відгадування загадки. Читання вірша Л. Вознюк «Вишивала мама синіми нитками…»

0

Звук Ґ позначення його буквами Ґ, ґ («Ге»).
Читання слів з поступовим ускладненням звуко-
складової структури. Відгадування загадки.
Читання вірша Л. Вознюк
«Вишивала мама синіми нитками…»Казка про маленьких ведмежат і велике полум'я

0

У казці розповідається про учнів лісової школи, які потрапили у складну ситуацію, через те, що не знали правил безпечної поведінки з вогнем.
Твір можна використовувати на уроках літературного читання та у виховних заходах для дітей, які навчаються у 1 - 4 класах НУШ.Авторські математичні казки для дошкільнят

1

Авторські математичні казки для дошкільнят.
Основні методичні підходи до навчання дошкільників математики через впровадження математичних казок:
- Навчання математики має проходити через гру у цікавій і захоплюючій формі.
- Мотивація математичної діяльності дітей має бути ігровою.
- Спонукати дошкільнят застосовувати засвоєні знання і вміння у нестандартних ситуаціях.Формування критичного мислення

0

Критичне мислення -важлива здатність , яка повинна бути сформована в кожної дитини.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі