Користувацький вхід

Останні публікації

Дитяча література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Прогулянка для дітей молодшого дошкільного віку(5-й рік життя) з пріоритетом трудової діяльності

0

Привчати дітей до самостійності, виконання посильних доручень, участі в спільній праці, дотримання доступних елементів культури діяльності та спілкування під час праці. Заохочувати до самостійного визначення мети праці, формувати вміння за допомогою вихователя планувати послідовність трудових дій, вибирати необхідне обладнання для певного виду трудової діяльності. Спонукати до виконання дій у визначеній послідовності; допомагати іншим досягати мети праці. Виховувати вміння спілкуватися та взаємодіяти в ході колективної роботи, прибирати інвентар після завершення справи.Інтегроване заняття для дітей раннього віку(3-й рік життя) з пріоритетом художньої літератури "Допоможемо казковим героям"

0

Узагальнити знання про зміст вивчених раніше казок «Колобок», «Курочка Ряба», «Ріпка»; залучати до відтворення змісту творів (за допомогою дорослого). Учити усвідомлювати вчинки героїв; емоційно відгукуватися на їх поведінку В формі співчуття, співпереживання, схвалення, засудження. Розвивати дрібну моторику, креативність, уміння знайти творчий підхід до розв’язання завдань, здатність здійснювати маленькі відкриття, відчуваючи задоволення від себе і своєї праці. Виховувати почуття співпереживання, турботи про інших, бажання допомогти.Інтегроване заняття для дітей молодшого дошкільного віку (4-ий рік життя) з пріоритетом мовленнєвого розвитку на тему: «Вийди, вийди, сонечко»

0

Розвивати у дітей розуміння мовлення дорослих; створювати передумови формування та розвитку мовленнєвих компетенцій: фонетичної, лексичної, граматичної. Розвивати активне діалогічне мовлення, звертаючись із запитанням до дорослих і однолітків, удосконалювати вміння інтонаційно забарвлювати голос при промовлянні закличок. Формувати знання дітей про об’єкт неживої природи – сонце, хмари. Закріпити поняття «один», «багато», «довгий», «короткий». Виховувати звукову культуру й граматичну правильність мовлення.Подорож до країни знань

1

Перевірити засвоєння дітьми програмового матеріалу, уміння уважно слухати, точно виконувати завдання, порівнювати, встановлювати взаємозв'язок між числом і цифрою; називати дні тижня, рахувати прямою та зворотньою лічбою до десяти, називати суміжні числа. Виявляти інтерес до логіко- математичної діяльності.
Перевірити вміння дітей знаходити звукові помилки у словах та виправляти їх; складати звукову схему слова; закінчувати речення, узгоджуючи іменники з дієсловами, записувати схему речення.Урок позакласного читання .Катерина Єгорушкіна «Цятки і плямки»

0

На уроці діти знайомляться з сучасною дитячою письменницею Катериною Єгорушкіною, вчаться правильно, виразно, інтонаційно читати, збагачують словниковий запас, розвивають кмітливість, уяву під час нестандартних завдань, вчаться дружелюбності та поваги один до одногоНаталя Забіла "У дитячому театрі"

0

Тема уроку: Наталя Забіла «У дитячому театрі».
Мета уроку: удосконалювати навички виразного читання віршованих творів, вміння працювати над текстом; збагачувати активний словник учнів; розвивати творчу уяву, образне мислення; виховувати навички культури поведінки в громадських місцях.
Обладнання уроку: «Тлумачний словник української мови», альбом «Київ» (театри).
Хід уроку
І. Організація класу до роботи
Вітання
Доброго дня! Доброго дня!
Кажете ви, кажу вам я!
Я вас поважаю, я вас люблю,
Бо ми живемо в одному краю.Навчально-методичний посібник "Цікава математика"

0

У посібнику дібрані задачі-загадки з математики для учнів 1 – 3 класів відповідно до чинної програми за навчальним планом.
Пропоновані завдання потребують усних математичних обчислень, які сприяють розвитку логічного мислення, кмітливості та уважності, допомагають засвоювати програмовий матеріал.
Використано віршовані тексти С. Маршака, Н. Забіли, В. Крищенка, В. Посохова, власні вірші-загадки та дібрані з різних джерел.Інтерактивні форми і прийоми роботи на уроках літературного читання, що сприяютьрозвитку читацьких молодших школярів.навичок

0

Сучасне інформаційне суспільство потребує розвинених, творчо мислячих людей, які успішно можуть адаптуватися в суспільстві. Для розвитку читацьких здібностей потрібно знайомити учнів з сучасною дитячою літературою,постійно працювати над вдосконаленням навичок читання, використовуючи різні форми роботи, навчити вибирати літературу, організовувати дослідницьку роботу, співпрацюючи з батьками, бібліотекарем, формувати у школярів прийоми самостійної роботи з книгою.Авторська розробка на тему «Поезія для читання, що викликає різні емоції у дітей»

0

ВСТУП

Тема «Поезія для читання, що викликає різні емоції у дітей. Розробка аналізу творів»
Діти від природи допитливі, прагнуть пізнавати світ, висовувати оригінальні ідеї. Роль вчителя – позиція вдумливого помічника, який скеровує пізнавальну діяльність дітей та стимулює їх пізнавальну активність.
Мета і завдання авторської розробки:
1. Вивчити і вибрати нові форми роботи з дітьми шестирічного віку; підібрати поезію для малечі, що викликає різні емоції, використовувати цей матеріал в конкретних умовах і ситуаціях.Віршована таблиця множення (2 клас)

0

Віршована таблиця множення легше сприймається учнями та значно краще запам'ятовується. (Авторська розробка)Са

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі