Користувацький вхід

Дитяча література

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Василь Симоненко – «лицар на білому коні» в українській літературі. «Лебеді материнства». Фольклорна основа поезії. Символічний зміст образу лебедів, романтичний пафос твору. ТЛ: ліричний герой

0

Урок №
Тема уроку. Василь Симоненко – «лицар на білому коні» в українській літературі. «Лебеді материнства». Фольклорна основа поезії. Символічний зміст образу лебедів, романтичний пафос твору.
ТЛ: ліричний герой

Мета уроку:ознайомити учнів із життєвим і творчим шляхом В.Симоненка; розкрити поняття з теорії літератури “ліричний герой”; проаналізувати поезію “Лебеді материнства”, звертаючи увагу на ідейно-художній та символічний зміст;Казка "Виноградар і змія"

0

Цей матеріал містить в собі творчі завдання до казки"Виноградар і змія.Урок позакласного читання за книгою Н. Гуменюк "Таємниця Княжої гори"

0

Урок позакласного читання у 7 класі. Пригоди, таємниці, романтика, історичне минуле України.Розробка інтегрованого заняття «Пригоди краплинок»

0

Конспект інтегрованого заняття фізкультурно – оздоровчої спрямованості з елементами методики Єфіменко М.М. для дітей старшого дошкільного віку.Свято для учнів початкових класів «На морі, у космосі та на землі, звичайно, потрібні усім кухарі!»

0

Дати загальне уявлення учням про професію кухаря. Розвивати пізнавальний інтерес до українських традицій.. Виховувати шанобливе ставлення до людей праці та прагнення сумлінно працювати.Країна Доброляндія

0

Вчити бути стриманими і доброзичливими, розвивати зв'язне мовлення, працювати над виразністю мовлення; визначення поняття добра в процесі спілкування, засвоювати моральні поняття через ігрову діяльність.
Викликати емоційну реакцію дітей, пробудити світ почуттів кожної дитини, включаючи їх в розумовий процес думання.
Поглиблювати уявлення вихованців про доброту - як про ціннісну якості людини. Удосконалювати комунікативні навички (вміння вислуховувати товариша, щиро висловлювати свою думку, проявляти доброзичливість до суджень інших людей).Сценарій заходу «Прощавай, наш перший клас»

0

Свято «Прощавай, наш перший клас»
(двоє дітей співають, останні під пісню вбігають до зали)
Пісня-танець «Шко-ля-рі»
До школи радо хто спішить?
Хто старанно уроки вчить?
Хто хоче все на світі знать,
Уміє і читать - писать?
Усі їх завжди пізнають.
Скажіть-но, як цих діток звуть?
Усі: Шко-ля-рі!
Хто радує і тат, і мам?
Хто кожну справу робить сам?
Хто дружно й весело співа,
Родину щастям зігріва?Психотерапевтичні казки для дітей дошкільного віку

1

Психотерапевтичні казки
Казка — це те золото, що блищить вогником в дитячих очках.
Ганс Крістіан Андерсен
Казка в житті дитини- щось особливе. Світ казки,це світ- із незвичайними пригодами, неймовірними героями. Казка вчить, допомагає, як дитині так і дорослому засвоїти багато життєво важливих уроків, без моралізаторства та нудних повчань.Комунікативні ігри

0

У збірнику вміщені ігри та вправи, які допомагають побудувати уроки навчання грамоти таким чином, щоб вони проходили весело, цікаво, щоб найскладніші теми діти засвоювали у процесі гри, не помічаючи творчого напруження, а також сприяли розвитку комунікативних вмінь учнів.Навчання грамоти (читання).

0

Урок з використанням інноваційних технологій, який допоміг закріпити вміння учнів читати склади, слова і текст з буквосполученням "дз". Збагатив словниковий запас та виховував в дітей любов до птахів і бажання їм допомогти.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі