Користувацький вхід

Дитяча література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Виховна година: «Ми є діти українські. Український славний рід».

0

Розробка допомогає розширити знання про Запорізьку Січ, побут, звичаї й обряди козаків; продовжувати знайомити учнів з історією України і героїзмом українського народу; виховувати любов і повагу, шанобливе ставлення до національної історії і культуриСпортивна розвага "Зимові забави"

0

Спортивна розвага орієнтована на становлення в дошкільнят початкових форм самооцінки й самоконтролю.Допомогла закріпити навички виконання циклічних вправ. Розвиток та виховання взаємодопомоги, організованості, дружби та отримання емоційного настрою.Свято ввічливих дітей (виховний захід)

0

В ігровій формі представлені основні правила поведінки учнів у школі та дома .Логічний калейдоскоп.

0

Розробка виховного заходу з інформатики в початковій школі. Матеріали можуть бути використані також при підготовці уроків узагальнення знань та інших.
Матеріали підібрані російською мовою для класів із російською мовою навчання, але математичний матеріал та логічні задачі можуть бути використані й у школах з українською мовою викладання.Позакласний захід «Зустріч у світлиці зарубіжної літератури»

0

Зацікавити учнів предметом "Зарубіжна літератра"; прищеплювати любов до читання; вчитися працювати в мікроколективах; виховувати полікультуру читанняПошуки засобів адекватного перекладу англійської мовної гри у творі Л.Керрола "Аліса в Країні чудес"

1

Сучасне мовознавство вивчає велику кількість проблем, і важливе місце серед них займає вивчення лінгвістичних аспектів міжмовної діяльності, яке називають "перекладом" або "перекладацькою діяльністю".
Історично переклад виконує найважливішу соціальну функцію, роблячи можливим міжмовне спілкування людей. Поширення письмових перекладів відкрило для людей широкий доступ до культурних досягнень інших народів, зробило можливою взаємодію та взаємне збагачення їх літератури і культури. Лише переклади зробили доступними для всього людства геніальні творіння Гомера, Шекспіра, Данте та інших.Прощавай, початкова школо! (позакласний захід)

0

В даному сценарії вдало підібрані, вірші, сценки, пісні до випускного вечора в початковій школіУрок зарубіжної літератури 9 клас

0

Урок зарубіжної літератури 9 клас. За технологією ОКН.
Вчитель Томич Ірина Василівна.
Тема: Й.В.Гете “Фауст”.
Мета: продовжити ознайомлення учнів із творчістю видатного німецького поета, із особливостями його творчого стилю, дати поняття, що таке драматична поема, звернути увагу на її характерні риси; розвивати пам’ять, логічне та образне мислення, увагу, уяву, навички аналізу художнього твору; виховувати любов до пам’яток світової культури.
Очікувані результати
Після заняття учні зможуть:
• Аналізувати художній твір доби Просвітництва.Урок зарубіжної літератури в 5 класі

0

Урок зарубіжної літературив 5 класі . Вчитель Томич І.В.
Тема : « Ернест Сетон – Томпсон. Оповідання «Лобо». Утвердження любові до світу природи»
Мета уроку : повторити основні етапи життя і творчого шляху письменника , ввести учнів у художній світ творів Е. Сетона – Томпсона ;
поглиблювати знання учнів про сюжет твору ,тему та ідею ;
допомогти учням зрозуміти авторську концепцію ;
розвивати навички аналізу твору , самостійної та групової ( парної ) роботи, критичне мислення ;
виховувати любов та відповідальне ставлення до природи і всього живого.Новорічний ранок

1

Сценарій новорічного ранку для дітей початкових класів. Може бути використаний вихователями та вчителями у своїй роботі. Роль Снігурочки та Діда Мороза бажано, щоб виконували батьки дітей.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі