Користувацький вхід

Дитяча література

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій позакласного заходу з англійської мови для учнів початкових класів «Червоний Капелюшок» («Little red-cap»)

0

За основу заходу обрана казка "Червоний Капелюшок". Дійові особи: Мати Червоного Капелюшка-висока дівчинка в літній сукні; Червоний Капелюшок-маленька дівчинка в червоному капелюшці та білій сукні. Бабуся-висока дівчинка в довгій сукні, фартусі та окулярах. Мисливець-учень з рушницею. Вовк-учень у костюмі вовка. Картина лісу зображується за допомогою проектору та великого екрану. Червоний Капелюшок йде до хворої бабусі з гостинцями за проханням матусі. По дорозі вона збирає квіти. З'являється Вовк. Побачивши його, Червоний Капелюшок лякається і відступаючи на крок,тікає.Розважально-виховний захід «Гумористичне шоу «Смійтесь на здоров’я»»

0

Розважально - виховний захід до Дня сміху. Цікавинки зі шкільного життя молодших школярів.Конспект уроку з позакласного читання у 2 класі "Чарівний світ української народної казки".

1

Конспект уроку з позакласного читання у 2 класі "Чарівний світ української народної казки"Опис досвіду. Тема: "Розвиток літературно-творчих здібностей молодших школярів у процесі читацької діяльності на уроках літературного читання"

0

Анотація
Однією з важливих складових літературної компетентності є особистісно-діяльнісна компетенція молодшого щколяра. Вона передбачає реалізацію літературно-творчих здібностей дітей, зумовлену високим інтересом до читання літературних творів. Можна тлумачити ії як здатність читача до власної літературної діяльності, яка сприяє розвиткові творчих літературних здібностей.Василь Симоненко – «лицар на білому коні» в українській літературі. «Лебеді материнства». Фольклорна основа поезії. Символічний зміст образу лебедів, романтичний пафос твору. ТЛ: ліричний герой

0

Урок №
Тема уроку. Василь Симоненко – «лицар на білому коні» в українській літературі. «Лебеді материнства». Фольклорна основа поезії. Символічний зміст образу лебедів, романтичний пафос твору.
ТЛ: ліричний герой

Мета уроку:ознайомити учнів із життєвим і творчим шляхом В.Симоненка; розкрити поняття з теорії літератури “ліричний герой”; проаналізувати поезію “Лебеді материнства”, звертаючи увагу на ідейно-художній та символічний зміст;Казка "Виноградар і змія"

0

Цей матеріал містить в собі творчі завдання до казки"Виноградар і змія.Урок позакласного читання за книгою Н. Гуменюк "Таємниця Княжої гори"

0

Урок позакласного читання у 7 класі. Пригоди, таємниці, романтика, історичне минуле України.Розробка інтегрованого заняття «Пригоди краплинок»

0

Конспект інтегрованого заняття фізкультурно – оздоровчої спрямованості з елементами методики Єфіменко М.М. для дітей старшого дошкільного віку.Свято для учнів початкових класів «На морі, у космосі та на землі, звичайно, потрібні усім кухарі!»

0

Дати загальне уявлення учням про професію кухаря. Розвивати пізнавальний інтерес до українських традицій.. Виховувати шанобливе ставлення до людей праці та прагнення сумлінно працювати.Країна Доброляндія

0

Вчити бути стриманими і доброзичливими, розвивати зв'язне мовлення, працювати над виразністю мовлення; визначення поняття добра в процесі спілкування, засвоювати моральні поняття через ігрову діяльність.
Викликати емоційну реакцію дітей, пробудити світ почуттів кожної дитини, включаючи їх в розумовий процес думання.
Поглиблювати уявлення вихованців про доброту - як про ціннісну якості людини. Удосконалювати комунікативні навички (вміння вислуховувати товариша, щиро висловлювати свою думку, проявляти доброзичливість до суджень інших людей).

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі