Користувацький вхід

Дитяча література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Казка – це слово, сповнене краси

0

Урок позакласного читання, який удосконалює вміння творчо працювати над текстом, розвиває смислову та образну пам'ять, виховує любов до творчого слова.Конспект заняття з малювання в молодшій групі. Тема заняття "Назустріч до Сонечка"

0

Конспект заняття з малювання в молодшій групі.
Тема заняття "Назустріч до Сонечка"
Опис матеріалу: заняття-гра проводиться з дітьми молодшого віку, може бути цікаво вихователям. Заняття може проводиться як на майданчику, так і у приміщення.Заняття для середньої групи дошкільників на тему: "Овочі й фрукти"

0

Заняття на тему: Овочі й фрукти.
Мета: розширити та уточнити уявлення дітей про овочі та фрукти, де вони ростуть (фрукти в садах на деревах, овочі на городі, в полі); формувати знання про те, як люди їх вживають, яку приносять користь; вчити визначати овочі та фрукти на смак, називати їх колір; розвивати уважність, спостережливість; виховувати допитливість.Заняття для середньої групи дошкільників на тему: "Найрідніша матуся"

0

Програмовий зміст: формувати уявлення дітей про роль мами в сім’ї; формувати уміння складати прості речення; вчити відповідати на запитання; розвивати уміння розповідати заклички до сонечка, невеликі вірші; виховувати любов до матері та до всіх своїх родичів.Сценарій до 8 березня.

0

Я розробіла сценарій до свята зустрічі весни. Матеріали цього заходу цікаві, різноманітні, можна використовувати навіть і в середній ланці.
Сценарій насичений піснями, танцями. Моїм дітям сподобалося.Інтегроване заняття з дрібної моторики, розвитку мовлення та художньої літератури «Рукавичка» (робота з піском)

0

Працюючи в атестаційний період над створенням розвивального середовища в дошкільному закладі, крім традиційних осередків мною біли створені і нетрадиційні. Одним з таких осередків є створення пісочниці для дітей. Для того, щоб заняття з піском були цікавими для дітей та викликали бажання працювати, я вирішила розробити заняття з піском на основі українських казок. так мною були створені два заняття-казки "Колобок" та "Рукавичка". Одне з них пропоную вашій увазі.Андріївські вечорниці (позакласний захід для 1 класу)

0

сценарій " Андріївські вечорниці "проведено в -1 класі.Використовувала ІКТ.Презентація збірки Т.Г.Шевченка “Канівський кобзарик"

0

поглибити знання учнів початкових класів про Т.Шевченка; показати, як шанують його в наших домівках; викликати бажання читати “Кобзар”; виховувати почуття любові та поваги до світлого образу поета Т.Г.Шевченка.Мова єднання - це українська

0

Виховний захід "Мова єднання - це українська" присвячений Міжнародному дню рідної мови. Побудований у вигляді конкурсної програми, завданням якої є прилучити учнів до вивчення рідної мови, прищеплювати любов до рідного слова.Казка І. Франка "Лисичка і журавель"

1

Учні на занятті згадують зміст прочитаних казок за допомогою загадок, вчаться відповідати на запитання за змістом твору, розвивається увага та мовлення, виховується почуття щирості та приязні.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
Бесплатный клавиатурный тренажер.

Останні коментарі