Користувацький вхід

Останні публікації

Дитяча література

Обмежити пошук фільтруванням:Рух - це життя. Фізичні вправи і правила загартування, їх дотримання в різних умовах

0

Ознайомити дітей зі способами і правилами загартування, з важливим значенням загартування для формування і зміцнення здоров'я; виховувати почуття прекрасного, вміння цінити красу рухуБесіда на тему : "До нас в гості йде зима".

0

Дати елементарні уявлення про характерні ознаки зими в живій та неживій природі,що їх можуть спостерігати діти. Навчити дітей виготовляти новорічні листівки.Конспект заняття для дітей з затримкою формування психічних функцій старшого дошкільного віку з порушеннями зору "Весела подорож",Антоненко Г. А., вчитель-дефектолог, дошкільний навчальний заклад комбінованого типу, ясла-садок № 31 «Рябінушка"

1

У конспекті надано матеріал для роботи з дітьми з затримкою формування психічних функцій та з вадами зору. За допомогою методики мнемотехніки можна легко навчати дітей складанню опису транспорту, розвивати зв*язне мовлення, психічні процеси, корегувати емоційно-вольову сферу дошкільнят.Конспект підгрупового корекційного заняття з розвитку мови з дітьми старшого дошкільного віку з теми «Складання загадок за методикою А.А. Нестеренко»

0

У конспекті корекційного заняття вирішуються корекційні завдання з розвитку мови, лексико-граматичної будови мови, навчання дітей складанню загадок за методикою А.А Нестеренко, розвивються психічні процеси.Свято доброти та ввічливості

0

Закріпити знання дітей про значення слів - добро, доброта, ввічливість; вчити дітей проявляти турботу про оточуючих, з вдячністю ставитися до допомоги; розвивати мовлення, увагу, пам'ять, вміння виразно читати вірші; виховувати дружні взаємини між дітьми, шанобливе ставлення до оточуючих"У світі доброти"

0

Поглиблювати уявлення дітей про доброту, як про цінну, невід'ємну якість людини, уявлення про важливість і необхідність просити пробачення, відчуваючи в цьому внутрішню потребу. Удосконалювати комунікативні навички (вміння вислуховувати товариша, щиро висловлювати свою думку, проявляти доброзичливість) навички культурного спілкування з однолітками, слідуючи мовному етикету, спонукати до осмислення загальнолюдських цінностей. Домагатися доброзичливої інтонаційної виразної мови.Казка – це слово, сповнене краси

0

Урок позакласного читання, який удосконалює вміння творчо працювати над текстом, розвиває смислову та образну пам'ять, виховує любов до творчого слова.Конспект заняття з малювання в молодшій групі. Тема заняття "Назустріч до Сонечка"

0

Конспект заняття з малювання в молодшій групі.
Тема заняття "Назустріч до Сонечка"
Опис матеріалу: заняття-гра проводиться з дітьми молодшого віку, може бути цікаво вихователям. Заняття може проводиться як на майданчику, так і у приміщення.Заняття для середньої групи дошкільників на тему: "Овочі й фрукти"

0

Заняття на тему: Овочі й фрукти.
Мета: розширити та уточнити уявлення дітей про овочі та фрукти, де вони ростуть (фрукти в садах на деревах, овочі на городі, в полі); формувати знання про те, як люди їх вживають, яку приносять користь; вчити визначати овочі та фрукти на смак, називати їх колір; розвивати уважність, спостережливість; виховувати допитливість.Заняття для середньої групи дошкільників на тему: "Найрідніша матуся"

0

Програмовий зміст: формувати уявлення дітей про роль мами в сім’ї; формувати уміння складати прості речення; вчити відповідати на запитання; розвивати уміння розповідати заклички до сонечка, невеликі вірші; виховувати любов до матері та до всіх своїх родичів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі