Користувацький вхід

Дитяча література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Роберт Шекли. Сведения о современном американском писателе-фантасте. Научно-фантастический рассказ «Запах мысли» (урок литературы с компьютерной поддержкой)

0

Розробка урока рекомендована для вчителів літератури (інтегрований курс) у 7 класі.Інсценізація казки "Рукавичка"

0

Дана розробка містить інсценізацію української народної казки на новий лад.Бал ввічливих леді та джентльменів

0

Пpoдовжyвaти pозвивати y дiтей iнтеpес до пiзнання eтикетy: мoвлeннєвoгo, хоpeoгpафiчнoгo, столового. Закpiпити фоpмyли мовленнєвого етикетy: вiтання, пpощання, подяки, пpохання, вибачення. Вчити самостiйно, в залежностi від ситyацiї, влyчно викоpистовувати їх в особистомy cпілкуваннi, пpи виpiшеннi пpоблемних cитyацiй. Вдоcконалювати вміння вести дiалог, читати знайомi cлова та коpотенькi pечення. Впpавляти y дотpиманнi пpавил кyльтуpи мовленнєвого cпiлкyвання: pозмовляти cпокiйним, лагiдним тоном, виcлyховувати cпiвpозмовника, говоpити з ввiчливою iнтонацiєю.Прогулянка для дітей молодшого дошкільного віку(5-й рік життя) з пріоритетом трудової діяльності

0

Привчати дітей до самостійності, виконання посильних доручень, участі в спільній праці, дотримання доступних елементів культури діяльності та спілкування під час праці. Заохочувати до самостійного визначення мети праці, формувати вміння за допомогою вихователя планувати послідовність трудових дій, вибирати необхідне обладнання для певного виду трудової діяльності. Спонукати до виконання дій у визначеній послідовності; допомагати іншим досягати мети праці. Виховувати вміння спілкуватися та взаємодіяти в ході колективної роботи, прибирати інвентар після завершення справи.Інтегроване заняття для дітей раннього віку(3-й рік життя) з пріоритетом художньої літератури "Допоможемо казковим героям"

0

Узагальнити знання про зміст вивчених раніше казок «Колобок», «Курочка Ряба», «Ріпка»; залучати до відтворення змісту творів (за допомогою дорослого). Учити усвідомлювати вчинки героїв; емоційно відгукуватися на їх поведінку В формі співчуття, співпереживання, схвалення, засудження. Розвивати дрібну моторику, креативність, уміння знайти творчий підхід до розв’язання завдань, здатність здійснювати маленькі відкриття, відчуваючи задоволення від себе і своєї праці. Виховувати почуття співпереживання, турботи про інших, бажання допомогти.Інтегроване заняття для дітей молодшого дошкільного віку (4-ий рік життя) з пріоритетом мовленнєвого розвитку на тему: «Вийди, вийди, сонечко»

0

Розвивати у дітей розуміння мовлення дорослих; створювати передумови формування та розвитку мовленнєвих компетенцій: фонетичної, лексичної, граматичної. Розвивати активне діалогічне мовлення, звертаючись із запитанням до дорослих і однолітків, удосконалювати вміння інтонаційно забарвлювати голос при промовлянні закличок. Формувати знання дітей про об’єкт неживої природи – сонце, хмари. Закріпити поняття «один», «багато», «довгий», «короткий». Виховувати звукову культуру й граматичну правильність мовлення.Подорож до країни знань

1

Перевірити засвоєння дітьми програмового матеріалу, уміння уважно слухати, точно виконувати завдання, порівнювати, встановлювати взаємозв'язок між числом і цифрою; називати дні тижня, рахувати прямою та зворотньою лічбою до десяти, називати суміжні числа. Виявляти інтерес до логіко- математичної діяльності.
Перевірити вміння дітей знаходити звукові помилки у словах та виправляти їх; складати звукову схему слова; закінчувати речення, узгоджуючи іменники з дієсловами, записувати схему речення.Урок позакласного читання .Катерина Єгорушкіна «Цятки і плямки»

0

На уроці діти знайомляться з сучасною дитячою письменницею Катериною Єгорушкіною, вчаться правильно, виразно, інтонаційно читати, збагачують словниковий запас, розвивають кмітливість, уяву під час нестандартних завдань, вчаться дружелюбності та поваги один до одногоНаталя Забіла "У дитячому театрі"

0

Тема уроку: Наталя Забіла «У дитячому театрі».
Мета уроку: удосконалювати навички виразного читання віршованих творів, вміння працювати над текстом; збагачувати активний словник учнів; розвивати творчу уяву, образне мислення; виховувати навички культури поведінки в громадських місцях.
Обладнання уроку: «Тлумачний словник української мови», альбом «Київ» (театри).
Хід уроку
І. Організація класу до роботи
Вітання
Доброго дня! Доброго дня!
Кажете ви, кажу вам я!
Я вас поважаю, я вас люблю,
Бо ми живемо в одному краю.Навчально-методичний посібник "Цікава математика"

0

У посібнику дібрані задачі-загадки з математики для учнів 1 – 3 класів відповідно до чинної програми за навчальним планом.
Пропоновані завдання потребують усних математичних обчислень, які сприяють розвитку логічного мислення, кмітливості та уважності, допомагають засвоювати програмовий матеріал.
Використано віршовані тексти С. Маршака, Н. Забіли, В. Крищенка, В. Посохова, власні вірші-загадки та дібрані з різних джерел.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі