Користувацький вхід

Дитяча література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій новорічного свята "Пригоди Умки"

0

Сценарій новорічного свята для дітей 5 року життя. Головний герой ведмежатко Умка і ведмедиця. Діти-пінгвіни, ялинкові іграшки, північне сяйво.О друзьях хороших и верных. Стихи В.Д. Берестова, Э.Э. Мошковской

0

Урок по русскому литературному чтению "О друзьях хороших и верных. Стихи В.Д. Берестова, Э.Э. Мошковской"Бджілка

0

Мета:вчити уважно слухати твір, вчити аналізувати поведінку героїв твору, порівнювати поведінку героїв твору з власною поведінкою,з власними вчинками. розвивати пізнавальну активність, мислення, слух, увагу, зв'язне мовлення, творчі здібності. виховувати позитивне ставлення до творів художньої літератури, бажання спілкуватися, висловлювати свої думки; виховувати такі моральні якості як гостинність, працьовитість; виховувати повагу до гостинних, працьовитих людей; виховувати любов до природи..Інтегроване заняття для дітей середньої групи (громадянське виховання, художня література, розвиток мовлення) «На допомогу казковим героям»

0

Формування правової компетенції дошкільників: «Право на життя», «Право на захист від фізичного та психологічного насилля».Плакат "Що почитати дитині. Про матусю"

0

Дошкільний вік – важливий період у формуванні активного інтересу до людини й бажання спілкуватися, підтримувати контакт з нею. Дитина дошкільного віку є слухачем, оскільки самостійно читати частіше за усе ще не вміє. Тому читання художнього твору забезпечує, з одного боку, спілкування дитини з дорослим, а з іншого – знайомить малюка із загальнолюдським досвідом, відображеним у книзі.Хлопчик і Дзвіночок Конвалії

0

Перевіримо ваші уміння слухати, запам’ятовувати текст та відповідати на запитання
- Познайомимось із твором Юхима Чеповецького «Як я допомагав Петрику робити уроки»
- Розвиватимемо уміння правильно та виразно читати
- Попрацюємо над розвитком вашого словникового запасуЖиття і творчість Марії Парр. Уривок з повісті «Вафельне серце» - « Ноїв ковчег».

0

Розробка уроку розрахована для учнів 4 класу з метою ознайомлення з творами норвезької дитячої письменниці М.Парр. Розробка містить конспект уроку, презентацію та додатковий матеріал .Логічна казка

0

А статті міститься завдання для розвитку логічного мислення дітей молодшого шкільного віку.Конспект заняття для дітей 5-го року життя з фізичного розвитку на тему: «ПІДГОТОВКА ДО КОСМІЧНОЇ ПОДОРОЖІ»

0

закріпити навички ходьби різними способами. Вправляти у повзанні по гімнастичній лаві, лежачи на животі та підтягуючись руками; продовжувати формувати уміння стрибати на обох ногах, просуваючись уперед; пролізати під дугу, стоячи на колінах, грудьми вперед; зміцнювати захисні сили організму шляхом використання дихальної гімнастики, психогімнастики.Конспект заняття з соціально-морального розвитку молодших дошкільників "Людина починається з доброти"

0

Заняття сприяє збагаченню уявлень дітей про дотримання таких моральних правил та чеснот як добро, доброта, чуйність, доброзичливість.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі