Користувацький вхід

Дитяча література

Обмежити пошук фільтруванням:Творчий конкурс -інсценізація "Впізнайте мене"

0

Творчий конкурс-інсценізація "Впізнайте мене!"
Вілі Вонка (Р.Дал "Чарлі і шоколадна фабрика",5 кл)

" Я-людина незвичайна!Та не маю я сім*ї...
В своїй справі я-найкращий! В цьому впевнелися ви.
Із далекої країни умпа-лумпів я привіз,
Щоб сторонні прохіндеї в секрети не встромляли ніс.
Шоколад в мене смачнющий! Найсмачніший на Землі!
Приносить насолоду людям.Нумо,спробуйте і ви!
Люди кажуть:я-потвора! Ви не вірте цим чуткам!
"Очманілий,ненормальний,шизонутий!"-скажуть вам.
Це-неправда.я-хороший!Просто інший,не такий...Цифровий літературний диктант.(К.Функе "Чорнильне серце")

0

Упорядкуйте сюжетний ланцюжок

1 Мегі побачила за вікном незнайомця.
2 Вогнерукий кидає Мо розбійникам.
3 Ув*язнення тітки і дівчинки.
4 Зустріч Мо з Вогнеруким.
5 Мо спакував валізи і разом з Мегі і Вогнеруким вирушає до тітки Елінор.
6 Мегі і Елінор вирушають на допомогу.
7 Розповідь батька про незвичайний дар і книгу "чорнильне серце",Каприкорна і матір дівчинки.
8 Нове ув*язнення тітки і Мегі.
9 Монетний дощ.
10 Погоня.
11 Втеча.
12 В безпеці.Зустріч з автором книги "Чорнильне серце".

Ключ:1 4 5 2 3 6 7 8 9 11 10 12Охорона природи

0

Розширити знання учнів про природу рідного краю; формувати уявлення про рослин і тварин рідного краю, які занесені до Червоної книги України; розвивати критичне мислення учнів; формувати навички роботи в групі, ціннісне ставлення до природи, бажання охороняти та примножувати її багатства і красу.Логічні завдання для дошкільнят 5-6 років

0

Презентація була створена автором Філоненко М.Р
Дуже любмимо Україну
Автор: Я
назва та формат ppt. презентаціяКонспект заняття на тему: "Котик і Півник"

0

Продовжувати знайомити дітей з культурою українського народу, прививати любов до української народної казки.
Вчити дітей різним видам ходіння – навшпиньках,п’ятках, у напівприсяді , з високим підніманням стегна; різним видам бігу з різним положенням рук; шикуванню в колону по одному та перешикуванню дітей в 3-4 колони; виконанню команд «праворуч», «ліворуч».Конспект заняття з фізкультури на тему: "Колосок"

0

Розширювати знання дітей, про українські народні казки. Закріплювати виконання вправ загально – розвиваючого характеру, вправляти навички ходьби, бігу, продовжувати вчити повзати по гімнастичній лаві з опорою на коліна і кисті рук; стійке приземлення на обидві ноги під час перестрибування предметів. Розвивати окомір під час метання м’ячів обома руками знизу, від грудей та із – за голови у вертикальну ціль.Конспект заняття з фізкультури на тему: "Колобок"

0

: Закріпити вміння швидко шикуватися в шеренгу за направляючим, рівнятися по носках ведучого, продовжувати вчити розмикатися, не стоячи близько один до одного, чітко виконувати команди вихователя.Конспект заняття на тему : "Коза - дереза"

0

Викликати інтерес до фізичних вправ, рухливих ігор, сприяти активізації самостійної рухової діяльності дітей, ходити на носочках, п’ятках, «змійкою», з рухами рук.
Закріплювати вміння послідовно виконувати вправи, займати відповідне вихідне положення; виконувати вправи у заданому темпі, узгоджувати активний видих з певними фазами рухівПодорожуємо стежками лісу

0

продовжувати розвивати сенсорні здібності у дітей, дрібну моторику рук; закріплювати знання про кольори; продовжувати вчити розрізняти і використовувати в діях об’ємні форми (куб, куля, цеглина); вчити добирати предмети за візерунком і співвідносити їх за величиною; продовжувати вправляти дітей у звуконаслідуванні ( ква- ква, няв- няв….) ; продовжувати ознайомлювати дітей із властивостями, якостями, предметів; формувати вміння розрізняти предмети за зовнішніми ознаками ( форма, колір, величина) і їх діями; залучати дітей до виконання простих, трудових доручень; продовжувати привчати дітей до«Колобок на новий лад»

0

Мета: Вчити дiтей наслiдувати образи казкових персонажiв, виконуючи певну роль в казцi. Розвивати мовлення, мислення,пам’ять, музичний слух, артестизм. Виховувати вiчливiсть, товариське ставлення. Закріпити вивчені вiршi.
Обладнання: костюми тварин, дикорацiї, грим, музичний супровiд, печиво, посуд, музичнi iнструменти.
Хiд
Добрий день мої малята, гарнi хлопчики й дiвчата. Зараз казку вам розкажем i на новий лад покажем. А що за казка здогадайтесь i загадку вiдгадайте.
Загадка

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі