Користувацький вхід

Дитяча література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Як Зима з Весною зустрілися

0

Мета: виявити знання лічби в межах 9, уміння порівнювати числа, правильної розставляти, знати суміжні, кількісна порядкова лічба; орієнтування в просторі,вміння вирішувати не складні задачки на додавання і віднімання, складати картину з частин геометричних фігур, виконувати словесну інструкцію. В грамоті виявити знання склад слів за схемою, і розбір речення за схемою.Ознайомлення з навколишнім, виявити знання за станом змін у природі. Розвивати увагу, пам'ять, творчу уяву, мовлення., виховувати ініціативу.Пам'ятка для батьків "Ігри перед сном"

0

Інформація для батьків стосовно того, у які ігри треба грати з дитиною перед сном вдома.Родинне свято до дня Матері

0

Цікавий виховний захід для дітей та батьків. Сценарій родинного свята містить вірші, пісні, танці, інсценування, розваги, сюрпризи та подарунки.Батьківські збори у дошкільній різновіковій групі «Що може бути дорожче сім'ї!»

0

Батьківські збори у дошкільній різновіковій групі
«Що може бути дорожче сім'ї!»

Програмовий зміст: Познайомитися ближче з батьками вихованців, сімейними захопленнями, традиціями.
Залучити батьків до участі в житті дитячого садка через пошук і впровадження найбільш ефективних форм роботи; підвищити рівень педагогічної культури батьків; залучити батьків до розв'язання життєвих ситуацій, сімейних конфліктів.
Сприяти гармонізації відносин між дітьми і батьками. Використовувати освітній потенціал батьків для навчання і виховання дітей.
Хід:Заняття з логіко-математичного розвитку " Математичний паровоз"

0

Конспект заняття з математики «Математичний паровоз»

Мета. Вправляти дітей у вмінні знаходити цифри у просторі. Закріпити поняття: «день», «ніч», «вечір», «ранок». Використовувати в мовленні словосполучення: «доброго ранку», «добрий день», «добрий вечір», «на добраніч». Учити знаходити геометричні фігури кулю та куб у ряді інших просторових фігур, порівнювати кулю та кулю та куб,визначити схожі та відмінні ознаки. Виховувати організованість, старанність.Дивосвіт літер

0

Дивосвіт літер. Абетка. Підібрані вірші до вивчення кожної букви абетки в першому класі.Виховна робота

0

Сценарій проведення Дня іменинників , що народилися весною та на початку літа. Проводиться як родинне свято бо обов,язково запрошуються батьки іменинників.
« День іменинників »
( Весна, літо )

Мета. Привітати іменинників весни і літа з Днем народження.
Розвивати у дітей комунікабельність, культуру спілкування,
Вчити дітей змістовно проводити свята та дозвілля, вчити створювати святкову атмосферу.Конспект – заняття в середній дошкільній групі «Пригоди у зимовому лісі»

0

Ознайомити дітей з особливостями зимової пори року; розширити знання дошкільнят про зимові явища природи; про зміни у природі , пов`язані з приходом зими; розширити й узагальнити знання про диких тварин; розвивати мовленнєвий розвиток з елементами розвиваючих ігор; збагачувати емоційний стан дітей.«До нас в гості завітав Святий Миколай»

0

Мета:Учити дітей розповідати вірші з емоційним забарвленням, веселитися, гратися, запрошувати один одного до танцю, виконувати дитячі музичні пісні з позитивною мімікою та жестами, артистично обігрувати запропоновані ролі. Розширити уявлення дітей про головні зимові свята: Миколая, Новий рік, Різдво; розповісти значення свят у житті людей. Виховувати у дітей бажання брати участь у святах та театралізованих дійствах.Оригамі. Пластика паперу. Послідовність дій під час виготовлення оригамі. «Чобіток Святого Миколая».

0

Оригамі. Пластика паперу. Послідовність дій під час виготовлення оригамі. «Чобіток Святого Миколая».

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі