Користувацький вхід

Дитяча література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Авторська пісня «Щастя це – Новий Рік!»

0

Авторська пісня "Щастя це - Новий Рік!", для дітей старшого дошкільного віку, на новорічні свята.Розробка уроку з художньої культури «Японський театр. Театр Но: єдність драми, танцю та речитативу. Театр кабукі»

0

Урок "Японський театр" ознайомить учнів із особливостями та основними елементами художньо-образної мови театрального мистецтва Японії, історією розвитку театрів Но та кабукі.Свято до Дня Армії

0

Даний виховний захід сприяє згуртуванню дитячого колективу. Розвиває розумові й фізичні здібності, кмітливість і спритність. Виховує патріотичні почуття до рідної землі.Інсценування японської казки "Вдячна журавка"

0

За ініціативою Президента України Петра Порошенка 2017-й оголошено роком Японії в Україні. Однією із форм позакласної роботи з нагоди цієї події для учнів середньої школи є інсценування японських народних казок. Прозовий варіант казки "Вдячна журавка" був перетворений на п'єсу.Рух - це життя. Фізичні вправи і правила загартування, їх дотримання в різних умовах

0

Ознайомити дітей зі способами і правилами загартування, з важливим значенням загартування для формування і зміцнення здоров'я; виховувати почуття прекрасного, вміння цінити красу рухуБесіда на тему : "До нас в гості йде зима".

0

Дати елементарні уявлення про характерні ознаки зими в живій та неживій природі,що їх можуть спостерігати діти. Навчити дітей виготовляти новорічні листівки.Конспект заняття для дітей з затримкою формування психічних функцій старшого дошкільного віку з порушеннями зору "Весела подорож",Антоненко Г. А., вчитель-дефектолог, дошкільний навчальний заклад комбінованого типу, ясла-садок № 31 «Рябінушка"

1

У конспекті надано матеріал для роботи з дітьми з затримкою формування психічних функцій та з вадами зору. За допомогою методики мнемотехніки можна легко навчати дітей складанню опису транспорту, розвивати зв*язне мовлення, психічні процеси, корегувати емоційно-вольову сферу дошкільнят.Конспект підгрупового корекційного заняття з розвитку мови з дітьми старшого дошкільного віку з теми «Складання загадок за методикою А.А. Нестеренко»

0

У конспекті корекційного заняття вирішуються корекційні завдання з розвитку мови, лексико-граматичної будови мови, навчання дітей складанню загадок за методикою А.А Нестеренко, розвивються психічні процеси.Свято доброти та ввічливості

0

Закріпити знання дітей про значення слів - добро, доброта, ввічливість; вчити дітей проявляти турботу про оточуючих, з вдячністю ставитися до допомоги; розвивати мовлення, увагу, пам'ять, вміння виразно читати вірші; виховувати дружні взаємини між дітьми, шанобливе ставлення до оточуючих"У світі доброти"

0

Поглиблювати уявлення дітей про доброту, як про цінну, невід'ємну якість людини, уявлення про важливість і необхідність просити пробачення, відчуваючи в цьому внутрішню потребу. Удосконалювати комунікативні навички (вміння вислуховувати товариша, щиро висловлювати свою думку, проявляти доброзичливість) навички культурного спілкування з однолітками, слідуючи мовному етикету, спонукати до осмислення загальнолюдських цінностей. Домагатися доброзичливої інтонаційної виразної мови.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
лучший английский язык харьков здесь

Останні коментарі