Користувацький вхід

Дитяча література

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Свято в 1 класі

0

Батьківські збори - свято "Порадійте за нас - ми перейшли у другий клас" проводився наприкінці 1 класу ( у травні). Діти готували вірші, пісні, усмішки, частівки. Перед святом відбулася робота з перевірки техніки читання, написані перевірні роботи з математики та письма.сценарі мітинга до 8 Травня

1

Даний матеріал може бути використаний заступниками директора з виховної роботи, вчителями історіїсценарій новорічної вистави

0

Даний матеріал може бути використаний вчителями початкових класів, педагогами-організаторами, класними керівниками. Сценарій містить розробку, дійства, ігри, конкурси.Конспект урока литературного чтения. Тема: В.Драгунский "Бы". 2 класс

0

Конспект урока для общеобразовательной школы с русским языком обучения.
Класс: 2Урок читання

0

Конспект уроку з читання у 3 класі з використанням інтерактивних методів навчанняУрок внеклассного чтения в 1 классе. Тема: Информационно-ценностный подход к чтению. Е.Пермяк «Как Маша стала большой». Н.Носов «Заплатка»

0

Конспект урока внеклассного чтения для школ с русским языком обучения.
Класс: 1
Использование новых методик: методика развития обучения
чтению Кушнира; трехкратного чтения по И. Федоренко,
В.Эдигей.Конспект уроку з позакласного читання у 2 класі Тема. Заглядає в шибку казка сивими очима. Українська народна казка «Вовк та козенята»

0

На уроці формуються предметна (читацька), комунікативна, пізнавальна, здоров'язбережувальна компетентності. Розвиваються вміння та навички проектної діяльності учнів на основі аналізу української народної казки «Вовк та козенята», мультфільму «Вовк та семеро козенят».Сенсорний розвиток + ліплення. Тема: « Допоможемо зоряним друзям»

0

Програмовий зміст: уточнити елементарне уявлення дітей про природу Космосу; закріпити в активному словнику дітей поняття «місяць», «небо», «зорі» тощо; поповнювати словниковий запас малят прикметниками; розвивати спостережливість, виховувати пізнавальний інтерес до неживої природи.
Зміцнювати дрібну моторику, розвивати дотикову чутливість, координацію рухів; формувати вміння сприймати кольори.
Виховувати інтерес до ліплення, охайність.
Розвивати творчу уяву, фантазію, виховувати естетичний смак.Работа с детской книгой. В гостях у математики

0

Розробка уроку літературного читання(російська мова) у 2 класі на тему:"Работа с детской книгой. В гостях у математики "Позакласний захід «Стежинами улюблених казок»

0

Узагальнення та систематизація знань учнів,при вивченні українських народних казок та казок народів Європи"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
Бесплатный клавиатурный тренажер.

Останні коментарі