Обмежити пошук фільтруванням:
обговорити з батьками основні правила родинного виховання, фор-мувати навички аналізувати невдачі та промахи в ньому; дати інформацію про стилі, принципи виховання дітей та їхній вплив на сімейні взаємини і розвиток особистісних якостей дитини(доброта, чуйність, комуні кабель-ність).
ПРЕЗЕНТАЦІЯ "ТВОРЧА СПАДЩИНА В.О.СУХОМЛИНСЬКОГО" ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ КРАЩЕ ЗРОЗУМІТИ ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ ДІЯЛЬНОСТІ ВИДАТНОГО ПЕДАГОГА
Спадщина Сухомлинського має колосальне значення для українського національного виховання, яке передбачає цілеспрямований, систематичний, регульований педагогічний вплив, розрахований на прищеплення вихованцям любові до України.
У поданому матеріалі представлені ігрові вправи, дидактичні ігри морального спрямування, моральні діалоги, казкові ігрові технології, вправи-тренінги, етичні бесіди, плани обговорення оповідань В. О. Сухомлинського з дітьми дошкільного віку. Гурток "Скарбниця моралі" допоможе педагогу розвинути емоційну сферу дітей, підвищити показники щодо формування у дітей моральних якостей, комунікативних навичок.
Сьогодні не можливо виховати справжніх фахівців своєї справи, не звернувши уваги на моральне виховання.Сучасні вчені дійшли висновку, що моральне виховання є одним із головних факторів формування сучасного спеціаліста.
Мораль не можна ні "прищепити", ні "виробити" шляхом різноманітних зовнішніх впливів. Цей процес набагато складніший і завжди відбувається з допомогою самої особистості, що формується.
Мета: повторити самостійні частини мови; розвивати вміння знаходити самостійні частини мови, використовувати у власному мовленні, цінувати думки товаришів; виховувати доброту, чуйність, вміння бачити і творити красиве, робити висновки та узагальнення, висловлювати свої думки в логічній послідовності, виховувати почуття поваги до старшого покоління, працелюбність, любов до рідної землі на матеріалах творів великого педагога.
Обладнання: портрет В. Сухомлинського, виставка казок, малюнки до казок, картка-план, малюнки дітей.
Хід заняття
Видатний український педагог Василь Олександрович Сухомлинський був переконаним прибічником та ідейним пропагандистом гуманістичної педагогіки.
Діти показують українську народну казку "Рукавичка" частково використовуючи англійську мову, а саме: назва головних героїв. Вихователь є ведучою, діти актори.
1. Вступ;
2. Гуманістичні принципи педагогіки В.О.Сухомлинського;
3. Принципи організації роботи з впровадження педагогічних ідей
В.О.Сухомлинського в освітній процес ДНЗ;
4. Форми роботи з дітьми дошкільного віку;
5. Художні твори В.О.Сухомлинського.
1. Вступ
Мета: Пропагувати педагогічні, гуманістичні ідеї В.О.Сухомлинського, розширити знання учасників семінару про гуманістичну культуру та її основні складові, формувати вміння організовувати інтерактивні форми роботи з батьками вихованців та вихователями, розвивати навички педагогічної культури, стимулювати самовдосконалення педагогів.
Програма:
I. Відео – екскурсія «Серце віддаю дітям. В.О.Сухомлинський»
II. Лекція «Сутність і зміст головних ідей гуманістичної педагогіки В.О.Сухомлинського»
III. Інтерактивна частина семінару:
1.Вправа «Знайомство» і правила семінару.
2.Гра «Розминка»