Користувацький вхід

Останні публікації

Управління школою

...

Обмежити пошук фільтруванням:ПЛАН РОБОТИ школи молодого вчителя

0

ПЛАН РОБОТИ
школи молодого вчителя
Керівник: Духновська Г.О.
вчитель початкових класів,
вчитель – методистВід Софії Русової до Концепції Нової української школи

2

У статті окреслено ключові аспекти Концепції Софії Русової та Нової української школи. Розкрито сутність створення нової школи для дитини в двох аспектах: Концепції С.Русової та Концепції НУШ.Методична афіша "Формування методологічної культури вчителя на засадах компетентнісного підходу" на 2019-2020 н.р.

0

Методична афіша "Формування методологічної культури вчителя на засадах компетентнісного підходу" на 2019-2020 н.р.Звіт методоб'єднання вчителів початкових класів.

0

Звіт про проведену роботу вчителів початкової школи за 2018-2019 н.р. в БМЛ № 15.Сутність управління інноваційними процесами в сучасній школі

0

У статті досліджено сутність управління інноваційними процесами в загальноосвітніх навчальних закладах. У статті зазначається, що на сьогоднішній день реалізуються різні підходи до управління інноваційною діяльністю. Аналіз наукових джерел свідчить про те, що саме інновації забезпечують розвиток закладу освіти і сприяють професійному й особистісному його зростанню, а також – зростанню показників інноваційності і конкурентоспроможності ЗНЗ.Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Тренінг на тему «Математика, фізика у фокусі НУШ: як поєднати традицію з сучасними викликами. З досвіду роботи: від А до Я»

0

Тренінг з удосконалення практичних прийомів поєднання традиційних методик з сучасними технологіями методичних працівників області в умовах переходу до Нової української школиІнноваційні форми в роботі з педагогічними кадрами як ефективний засіб розвитку творчого потенціалу вчителя

0

У роботі представлено використання інноваційних форм роботи з педагогічними кадрами як ефективного засобу розвитку творчого потенціалу вчителя, висвітлено підходи до впровадження у практику роботи педагогічних працівників сучасних інновацій.
Надано детальну характеристику ключових компонентів моделі: змістовного, процесуального, результативно-оцінного.Створення гуманістичного освітнього середовища навчального закладу як чинник успішної соціалізації особистості

0

У роботі автор розкриває інноваційні форми і методи роботи створення гуманістичного освітнього середовища закладу загальної середньої освіти як чинника успішної соціалізації особистості на основі впровадження в практику роботи інноваційних технологій: акмеологічна, особистісно зорієнтована, аксіологічна.Інтегрований підхід у викладанні географії та історії як соціалізуючий аспект розвитку пізнавальної активності школярів

0

У методичній розробці розкривається сутність інтеграції як невід’ємної складової Нової української школи.
Пошук і виявлення оригінальних рішень з теоретичних та практичних питань розкривається через впровадження інноваційних форм у роботі з педагогічними кадрами:
- Експлікація «Методичні засади інтеграції освітнього процесу»
- Створення експрес-проекту: пропозиції ( у форматі флеш-меседж)
- Інтерактивні вправи «Барометр настрою», «Асоціативне мереживо»
- Міні-тренінг «Проектуємо інтегрований урок разом»

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі