Користувацький вхід

Останні публікації

Управління школою

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методична афіша "Формування методологічної культури вчителя на засадах компетентнісного підходу" на 2019-2020 н.р.

0

Методична афіша "Формування методологічної культури вчителя на засадах компетентнісного підходу" на 2019-2020 н.р.Звіт методоб'єднання вчителів початкових класів.

0

Звіт про проведену роботу вчителів початкової школи за 2018-2019 н.р. в БМЛ № 15.Сутність управління інноваційними процесами в сучасній школі

0

У статті досліджено сутність управління інноваційними процесами в загальноосвітніх навчальних закладах. У статті зазначається, що на сьогоднішній день реалізуються різні підходи до управління інноваційною діяльністю. Аналіз наукових джерел свідчить про те, що саме інновації забезпечують розвиток закладу освіти і сприяють професійному й особистісному його зростанню, а також – зростанню показників інноваційності і конкурентоспроможності ЗНЗ.Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Тренінг на тему «Математика, фізика у фокусі НУШ: як поєднати традицію з сучасними викликами. З досвіду роботи: від А до Я»

0

Тренінг з удосконалення практичних прийомів поєднання традиційних методик з сучасними технологіями методичних працівників області в умовах переходу до Нової української школиІнноваційні форми в роботі з педагогічними кадрами як ефективний засіб розвитку творчого потенціалу вчителя

0

У роботі представлено використання інноваційних форм роботи з педагогічними кадрами як ефективного засобу розвитку творчого потенціалу вчителя, висвітлено підходи до впровадження у практику роботи педагогічних працівників сучасних інновацій.
Надано детальну характеристику ключових компонентів моделі: змістовного, процесуального, результативно-оцінного.Створення гуманістичного освітнього середовища навчального закладу як чинник успішної соціалізації особистості

0

У роботі автор розкриває інноваційні форми і методи роботи створення гуманістичного освітнього середовища закладу загальної середньої освіти як чинника успішної соціалізації особистості на основі впровадження в практику роботи інноваційних технологій: акмеологічна, особистісно зорієнтована, аксіологічна.Інтегрований підхід у викладанні географії та історії як соціалізуючий аспект розвитку пізнавальної активності школярів

0

У методичній розробці розкривається сутність інтеграції як невід’ємної складової Нової української школи.
Пошук і виявлення оригінальних рішень з теоретичних та практичних питань розкривається через впровадження інноваційних форм у роботі з педагогічними кадрами:
- Експлікація «Методичні засади інтеграції освітнього процесу»
- Створення експрес-проекту: пропозиції ( у форматі флеш-меседж)
- Інтерактивні вправи «Барометр настрою», «Асоціативне мереживо»
- Міні-тренінг «Проектуємо інтегрований урок разом»Аналіз уроку (англійська мова)

0

Зразок аналізу уроку (англійська мова)
Кожен учитель повинен уміти не лише підготувати урок, але і проаналізувати його, зробити правильні висновки. Пропонується приклад повного аналізу уроку, який можна використати як для аналізу своїх уроків, так і для аналізу колег. рекомендовано вчителям шкіл, заступникам директорів. Зробимо уроки кращими!План роботи міського методичного кабінету

0

Вирішення актуальних проблем сучасної школи, так само, як і створення Нової української школи, неможливе без перезавантаження системи методичної роботи, метою якої є, раціонально використавши творчий ресурс наявних педагогічних кадрів, виплекати сучасного конкурентоспроможного вчителя, вмотивованого та успішного педагога нового формату, готового до здійснення інноваційної діяльності та безперервної самоосвіти в сучасних умовах.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі