Користувацький вхід

Управління школою

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтерактивні технології у методичній роботі

0

Доречним та ефективним прийомом в організації будь-якої форми методичної роботи є використання інтерактивних методик. У роботі подано розробки методичних заходів з теми "Інтерактивні технології у методичній роботі".
Матеріали можуть бути використані заступниками директорів з навчально-виховної роботи при підготовці методичних заходів.Тренінг "Діагностичний інструментарій - основа моніторингу"

0

Тренінг можна провести під час семінару-практикуму заступників директорів ЗЗСО з метою введення у роботу закладів моніторингових досліджень з допомогою діагностичного інструментарію; формування навичок ефективної взаємодії.Реалізація профільного та допрофільного навчання у навчально-виховному об’єднанні

0

У статті розглянуто сучасний стан шкільної освіти в напрямку реалізації профільного навчання. Розкрито сутність поняття «профільне навчання», визначено значущість та пріоритети цього явища у системі сьогоднішньої освіти. Виокремлено основні завдання запровадження профільного навчання в школі та відзначено окремі заходи, які сприяють його впровадженню.Збірник матеріалів районної творчої групи "Демократія та гуманізація шкільного життя. Діяльність педагога-організатора у залученні школярів до активного організаторського шкільного життя"

0

У практичному посібнику спрогнозовано розвиток учнівського самоврядування, його виховну мету й завдання; проаналізовано планування та розробку основних напрямів діяльності учнівського самоврядування; представлено досвід роботи членів творчої групи; з’ясовано суть організації, збору та узагальнення пропозицій учнів, учителів та батьків щодо перспектив роботи учнівського колективу у визначення змісту позаурочної діяльності учнів; окреслено планування гурткової та клубної роботи за інтересами, загальношкільних заходів, змісту роботи з питань організації учнівського колективу.Методичні рекомендації (2018/2019 н.р.)


Інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення в закладах загальної середньої освіти навчальних предметів та організації освітнього процесу у 2018/2019 навчальному році

Додаток до листа Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415Розумні сходи "Математика" (набір наліпок на сходи)

500166.jpg

Розумні сходи "Математика" (набір наліпок на сходи)
Корисне використання шкільних сходів для закріплення
вивченого матеріалу з математики.

Кількість: 21 / Формат: jpg / Розміри: 120 см х 12 см / Мова: укр.Презентація "Засідання педради: "Інноваційні форми роботи"

0

Презентація, яку можна використати управлінцю під час підготовки до засідання педагогічної ради "Інноваційні форми роботи в сучасній школі"Залучення учнів та батьків до управління закладом освіти

0

Матеріал з досвіду роботи директора Лісконогівської ЗОШ І-ІІ ступенів 2017 рікФормування позитивного іміджу гімназії Новокаховської міської ради

0

Стаття присвячена стану формування позитивного іміджу закладу загальної середньої освіти.Включає практичний матеріал педагогічного колективу гімназії Новокаховської міської ради, розкриває загальні положення формування конкурентоспроможної особистості у швидкозмінних умовах.Розглянуто спеціфічні риси освітньої сфери гімназії, особливості позиціонування закладу.Визначено ефективні шляхи здійснення позиціонування гімназії на ринку освітніх послуг міста.
Ключові слова:імідж, позиціонування, дослідно-експериментальна робота,конкурентоспроможна особистість.Педрада «Про правову освіту та виховання у школі як головний фактор соціалізації школярів»

1

Фрагмент засідання педагогічної ради з теми "Про правову освіту та виховання у школі як головний фактор соціалізації школярів". Форма проведення нетрадиційна - тренінг.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі