Користувацький вхід

Вища школа

...

Обмежити пошук фільтруванням:З історії українського кіно

0

Методичні вказівки для проведення виховної години на тему "З історії українського кіно".
Мета проведення: виховання почуття патріотизму, любові до рідної землі; прищеплення інтересу до національних культурних цінностей; розвиток естетичних смаків, розумових та творчих здібностей.
Доцільно використати для проведення виховної роботи для студентів ВНЗ І-ІІ р.а. та старшокласників.Методична розробка заняття з географії на тему «Франція»

0

Мета заняття: визначити причини високого рівня розвитку господарства; схарактеризувати галузеву та територіальну структуру промисловості, особливості сільського господарства, транспортну інфраструктуру, зовнішні економічні зв’язки; провести оцінку рекреаційно-туристичного потенціалу Франції; розвивати логічне мислення, увагу, вміння аналізувати, узагальнювати, порівнювати та робити висновки; виховувати повагу до матеріальних та духовних надбань іншої держави.Стимулювання позитивного ставлення до навчання, створення умов для ефективної мотивації на уроках суспільно-гуманітарного циклу

0

Мета педагогічної ради:
проаналізувати роль професіоналізму вчителя у стимулюванні та мотивації навчальної діяльності, розвитку особистості та творчого потенціалу школяраЗерноочисні та спеціальні насіннеочисні машини (презентація)

0

Презентація з навчальнльної дисципліни "Механізація і автоматизація сільськогосподарського виробництва" до теми "Зерноочисні та спеціальні насіннеочисні машини"Екологічні аспекти здоров’я. Аналіз впливу факторів середовища на організм людини (методична розробка заняття з навчальної дисципліни «Основи екології»)

0

Методична розробка заняття на тему «Екологічні аспекти здоров’я. Аналіз впливу факторів середовища на організм людини» з навчальної дисципліни «Основи екології» рекомендована викладачам як розгорнутий конспект навчального заняття. Методичну розробку також можна використувати під час підготовки та проведення виховних заходів та на заняттях інших споріднених дисциплін.Зерноочисні та спеціальні насіннеочисні машини

0

Презентація теми "Зерноочисні та спеціальні насіннеочисні машини" з навчальної дисципліни "Механізація і автоматизація сільськогосподарського виробництва".
В презентації розкриті способи очистки зерна та сучасні машини , їх будова , робота.Сценарій виховного заходу до Дня працівників освіти

0

Сценарій літературно - музичної композиції:"Вдячність,шана нині лине Вам" присвяченої до Дня працівників освіти.Методична розробка заняття "Юрій Яновський. Роман "Вершники": новела "Подвійне коло"

0

Актуальність заняття на запропоновану тему полягає у тісному зв'язку історії українського народу і сьогодення, адже і сьогодні існують проблеми збереження роду, загальнолюдських цінностей; проблема батьків і дітей.

Мета представлених матеріалів - ознайомити студентів з життєвим і творчим шляхом Ю.Яновського, романом «Вершники», а саме: новелою «Подвійне коло»; поглибити та розширити знання студентів про період, який увійшов в українську літературу як «Розстріляне відродження».Розробка заняття

0

Ю. Яновський. Роман “Вершники”: новела «Подвійне коло». Дана тема є актуальною, адже і сьогодні існують проблеми збереження роду, загальнолюдських цінностей; проблема батьків і дітей.Семінарське заняття з історії України «Зближення України з Московією»

0

План семінару.
1. Передумови зближення з Московією.
2. Основні причини зближення з Московією.
3. Соціально-економічний розвиток в період зближення.
4. Суспільно-політичний розвиток в період зближення
5. Переяславська Рада.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі