Користувацький вхід

Вища школа

Обмежити пошук фільтруванням:Методична розробка заняття з навчальної дисципліни «Іноземна мова» на тему: «Порівняння системи освіти в Україні та за кордоном»

0

Методрозробка містить план відкритого заняття, який відповідає методичним вимогам, розгорнутий конспект ходу заняття та додатки роздаткового матеріалу. Завдання містять вправи на перевірку засвоєння тематичної лексики, сучасний пізнавальний текст середнього рівня складності для читання та опрацювання, вправи на перевірку розуміння прочитаного, комунікативні завдання по темі. Текст та вправи мають достатнє змістове навантаження.Аналіз даних за допомогою функцій табличного процесора

0

Запропоновано методичні рекомендації щодо виконання практичної роботи з інформатики за темою "Аналіз даних у середовищі табличного процесора", виконання яких дозволить студенту здобути практичні навички застосування основних математичних, статистичних, логічних, текстових й фінансових функцій для аналізу й обробки економічних даних. Матеріал відповідає навчальній програмі з інформатики для студентів вищих навчальних закладів І –ІІ рівнів акредитації, які здійснюють підготовку молодших спеціалістів на основі Базової загальної середньої освіти (рівень стандарту) МОН України.Виховний захід «Твори майбутнє уже сьогодні»

1

Виховний захід "Твори майбутнє уже сьогодні" з актуальної проблеми, що повʼязана із залежністю сучасної молоді від комп’ютерних технологій, Інтернету. В основі лежить історія школярки, яка віддає перевагу спілкуванню в соціальний мережах, а не реальному життю. І саме тому відбувається зустріч із Майбутнім, яке протягом всього заходу демонструє дівчинці цінності життя: сімʼю, мову, Батьківщину, знання, любов до всього оточуючого. Завдяки цій подорожі Майбутнє стає світлим, яскравим, а розуміння і ставлення школярки до життя змінюється.
До розробки сценарію додається мультимедійна презентація.Дослідна робота Основи наукової організації праці в сільському господарстві за матеріалами ФГ АФ «Чумак»

0

В роботі описано теоретичні засади організації та нормування праці в сільськогосподарських підприємствах. Розрахована природно-економічна характеристика Фермерського господарства Агрофірми «Чумак». Охарактеризовані шляхи вдосконалення нормування праці і підвищення її ефективності.
Дану робота можна використовувати викладачам для поліпшення свого професійного рівні, та студентам для підвищення рівня економічних знань.Методична доповідь з теми: «Моніторинг навчального процесу – запорука підвищення якості освіти згідно до вимог сучасності»

0

Компетентність викладача української та зарубіжної літератури щодо моніторингу якості освіти як обов’язкова умова успішності його професійної діяльностіЛекція на тему: «Прибуток та рентабельність торговельного підприємства»

0

Матеріали методичного забезпечення організації і проведення відкритого заняття (лекції) з дисципліни "Економіка торгівлі" на тему: "Прибуток і рентабельність торговельного підприємства"Виховна година «Я сама собі вибрала долю...»

1

Ознайомлення студентів з творчістю та біографією Ліни Костенко, викликати інтерес до української поезії, виховувати у студентів почуття патріотизму та гордості за свій народ та його видатних людей, почуття єдності поколінь та відповідальності за майбутнє своєї держави, самосвідомості,свідомої соціальної активності та відповідальності, формування інтересу до літератури, сприяти естетичному розвиткові.Підсумковий урок-гра з біології «Організмовий рівень життя»

1

Даний матеріал допомагає розкрити глибину знань студентів в цікавій, ігровій формі.Перевірити засвоєний матеріал пройдених тем «Неклітинні та одноклітинні організми», «Тканини тварин і рослин.» «Будова і функції тканин». «Розмноження».А також показати творчий підхід на заняття з біології.Організація логопедичної роботи у ЗНЗ

0

Лекція . Організація логопедичної роботи у ЗНЗ
1.Типи спеціальних шкіл, в яких надається логопедична допомога дітям.
2.Організація роботи логопеда на логопедичному пункті у масовій школі.
3.Організація логопедичної служби у спеціальній школі для дітей з ТПМ.
4.Специфіка роботи логопеда у школі для дітей із порушенням розумового розвитку.Методична розробка виховного заходу «Пісня – душа народу»

0

Методична розробка «Пісня – душа народу» складена для проведення виховного заходу з національно – патріотичного виховання до Дня української мови.
Його метою є виховання поваги і любові до свого народу, до його віковічних , моральних та духовних здобутків, гордості за свою Батьківщину, формування суспільно – значущих особистісних рис громадянина України: національної свідомості, духовності.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
Официальный сайт игрового клуба вулкан и www.entomologija.ru: невероятный микс удачи и удовольствия!

Останні коментарі