Користувацький вхід

Вища школа

...

Обмежити пошук фільтруванням:Онлайн-курси як форма дистанційного навчання

0

Метою методичної розробки є огляд сучасних платформ для створення онлайн-курсів, методика створення власного онлайн-курсу, якій доцільно використовувати в педагогічної діяльності викладача коледжу.Початковий етап роботи з учнем у грі на фортепіано

0

Одним з найважливіших етапів в професійному навчанні музиканта є початковий період, коли відбувається перше знайомство учня з інструментом, закладаються базові слухові і фізичні відчуття. В статті висвітлюються завдання початкового навчання - введення дитини в світ музики, її образних засобів і інструментального втілення в доступній і захоплюючій, для цього віку, формі.Розробка уроку «Театр абсурду» в трагікомедії Фрідріха Дюрренматта «Гостина старої дами»

0

Ознайомлення з основними етапами життєвого і творчого шляху швейцарського драматурга — Ф.Дюрренматта, особливостями його художнього світу.«Збудуймо пам’яті негаснучий собор» (до роковин геноциду українського народу 1932 – 1933 рр.)

0

Сценарій години-реквіуму «Збудуймо пам’яті негаснучий собор», присвячений
роковинам геноциду українського народу 1932-1933 р.р.Практичне заняття «Показ презентацій, буктрейлерів творів художньої літератури для дітей у рамках проекту «Книги для дітей, які варто читати і перечитувати дітям і дорослим»

0

Бібліографічна діяльність в ДІС; заняття обміну досвідом

ТЕМА:
Показ презентацій, буктрейлерів творів художньої літератури для дітей у рамках проекту «Книги для дітей, які варто читати і перечитувати дітям і дорослим»Підсилювачі

0

Вихідні сигнали датчиків, елементів порівняння, як правило, слабкі і не можуть безпосередньо використовуватися для приведення в дію різних механізмів автоматики. тому в сучасних системах автоматики широко застосовують підсилювачі, що підсилюють потужність сигналу та можливого його перетворення у вид, зручніший для роботи системи.СУТНІСТЬ РИНКУ СТРАХОВИХ ПОСЛУГ В УКРАЇНІ

0

Страховий ринок є важливою складовою фінансової системи країни, оскільки його продуктом є специфічна послуга – страховий захист, тобто відшкодування збитків, нанесених власнику внаслідок стихійних лих, аварій, пожеж, пограбувань, техногенних катастроф. Ці події порушують нормальний перебіг життя і відрізняються своєю непередбачуваністю та раптовістю. Тому зрозуміло, що любий власник чи фізична особа зацікавлені в збережені свого майна, життя, здоров’я та хочуть мати можливість відшкодування нанесених збитків при настанні страхового випадку.Індивідуально-диференційований метод проведення модульного контролю знань з дисципліни «Електричні машини»

0

Мета посібника – провести модульний контроль знань за допомогою різних видів завдань. Для кожної теми запропоновано різні види завдань.
- контрольні запитання;
- розрахункові завдання
- завдання – тести.
Розрахункові завдання – задачі для проведення практичних робіт подано у двох варіантах. Кожний варіант містить завдання трьох рівнів складності. Студент у межах свого варіанту може вибрати завдання того рівня, який йому під силу. Цим забезпечується індивідуально – диференційований підхід до навчання.Методична розробка лекційного заняття з психології за темою: "Особистість як суб’єкт діяльності"

0

Читайте в статті. Вашій увазі пропонується методична розробка лекційного заняття з навчальної дисципліни «Основи психології» на тему «Особистість як суб’єкт діяльності». В розробці надано методику проведення лекційного заняття з використанням інноваційних методів навчання, а саме: комп’ютерних технологій (мультімедіа - супровід), інтерактивних методів колективно-групового навчання: «Мікрофон», «Робота в малих групах», «Мозковий штурм», технології розвитку критичного мислення: «Сінквейн», вирішення проблемних завдань.Пам’ятники Маріуполя розповідають (методична розробка виховного заходу)

0

Методична розробка дає можливість познайомити, розширити й узагальнити знання студентів про історичні факти міста Маріуполя, з якими пов’язано спорудження обелісків, статуй, меморіальних дошок, техніки та про події, увічнені ними; дізнатися, яке місце займають пам’ятники історії і кулутури Маріуполя в житті кожного з нас, виховувати інтерес до унікальної за своєю красою спадщини міста, почуття гордості за досягнення свого народу, повагу до традицій, дбайливе ставлення до пам’ятників, прагнення зберегти і не втратити зв’язок з минулим, захищати пам’ятники рідного міста від вандалізму, виховува

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі