Користувацький вхід

Вища школа

...

Обмежити пошук фільтруванням:Стиглих яблук й меду аромат...

0

Швидко минають останні дні літа. Серпень п’янко духмянить яскравими квітами, цілющими травами та садовиною. Бувають дні, коли своїм лагідним диханням нагадує про себе осінь. На порозі початок навчального року, передзимові клопоти. Але попереду ще два тижні літа і найяскравіші та найулюбленіші свята православних українців.Впровадження інноваційних технологій в маркетингу

0

Викладено методику проведення практичного заняття з елементами рольової гри з використанням комп’ютерної техніки, спрямованого на вимір досягнутого рівня знань і умінь студентів з теми: «Стратегія визначення цільового ринку».Коледжівський ярмарок (сценарій заходу)

1

Сценарій коледжівського ярмарку, що має на меті розширення уявлень про проведення ярмарку, формування у студентів комерційного підходу до розв'язання виробничих завдань, виховує риси дбайливого господаряКОРМОВИРОБНИЦТВО. (ТЕСТОВИЙ МОДУЛЬНИЙ КОНТРОЛЬ ЗНАНЬ СТУДЕНТІВ)

0

Тестовий модульний тестовий контроль знань студентів розроблений згідно робочої навчальної програми, складеної на підставі затвердженої Державною установою “Нау-ково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів « Агроосвіта » «22» червня 2016 р., який включає в себе те-оретичну частину у вигляді тестів. Розроблений у програмному забезпечені АЙРЕН.
Може бути використаний викладачами та студентами ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації для підготовки фахівців ОКР „ молодший спеціаліст” спеціальності 201 „ Агрономія”.Методичний посібник для проведення модульного конролю знань з дисципліни: «Теоретичні основи електротехніки»

0

Мета посібника – провести модульний контроль знань за допомогою різних видів завданнь
- контрольні запитання;
- розрахункові завдання¬ ¬– задачі;
- завдання – тести.Енергія біомаси. Біогаз. Методи одержання біогазу. Біогазові установки. Практичне використання в Україні і за кордоном.

0

Наша планета не така й велика. Ця істина стала очевидною для людства не дуже давно. Багато хто усвідомив, що і природні ресурси Землі, які здавалися такими багатющими, насправді є вичерпними. У гонитві за благами цивілізації сучасне покоління забуває про тих, хто буде жити після нас. Що ж стосується України, то заклики вчених до дбайливого, господарського використання сировини поки що не дають бажаних результатів.Україна є однією з найбільш енерговитратних країн світу.Продуктивність гібридів зернової кукурудзи в умовах Полісся

0

Презентація застосовується для кращого розкриття теми "Технологія вирощування кукурудзи в зоні Полісся".
Дослідження проводились на базі виробничої частини коледжу. Приймали участь у науково-дослідній роботі викладачі та студенти старших курсів відділення "Аграрний бізнес"
Робота може використвуватись студентами вищих навчальних закладів, викладачами, науковцями та керівниками фермерських господарств.Онлайн-курси як форма дистанційного навчання

0

Метою методичної розробки є огляд сучасних платформ для створення онлайн-курсів, методика створення власного онлайн-курсу, якій доцільно використовувати в педагогічної діяльності викладача коледжу.Початковий етап роботи з учнем у грі на фортепіано

0

Одним з найважливіших етапів в професійному навчанні музиканта є початковий період, коли відбувається перше знайомство учня з інструментом, закладаються базові слухові і фізичні відчуття. В статті висвітлюються завдання початкового навчання - введення дитини в світ музики, її образних засобів і інструментального втілення в доступній і захоплюючій, для цього віку, формі.Розробка уроку «Театр абсурду» в трагікомедії Фрідріха Дюрренматта «Гостина старої дами»

0

Ознайомлення з основними етапами життєвого і творчого шляху швейцарського драматурга — Ф.Дюрренматта, особливостями його художнього світу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі