Користувацький вхід

Вища школа

...

Обмежити пошук фільтруванням:СТРУКТУРА ЕЛЕКТРОННО-НАВЧАЛЬНО МЕТОДИЧНОГО КОМПЛЕКСУ ВИВЧЕННЯ ДИСЦИПЛІНИ “ОПЕРАЦІЙНІ СИСТЕМИ”

0

Застосування у навчальному системи управління навчальними ресурсами надає кожному студенту персональні можливості для найбільш ефективного вивчення матеріалу, а викладачу — засоби для формування навчальних програм, контролю їх проходження, складання звітів про результативність навчання, організації комунікацій між студентами і викладачами.Олімпіада з правознавства

0

Олімпіада з правової тематики – один з видів позааудиторних заходів.
Підготовка і участь в олімпіаді є вагомим аспектом розвитку здібностей студентів, їх особистого світогляду.
Вона сприяє підвищенню рівня викладання навчальної дисципліни, пропаганді чинного законодавства, активізації пізнавальних знань студентів в поза навчальний час.
Не дивлячись на таку багатоплановість мети, головним завданням олімпіади було залучення студенів до занять з даної дисципліни, формування інтересу до поглибленого її вивчення та стимулювати найбільш здібних студенів.Конструктивний розрахунок залізобетонної балконної плити

0

Вихідні данні для проектування
Збір навантаження на ПБК-1
Розрахунок залізобетонної балконної плити
Список використаних джерелТести для робітничої спеціальності. Монтажник гіпсокартонних конструкцій

0

Тести для робітничої спеціальності. Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Створены для оцінювання навичок та набутих знань в професії.Влаштування покрівлі з рулонних матеріалів. Рулонні покрівлі.

0

Рулонні матеріали, вимоги до них. Влаштування покрівель з рулонніх матеріалів.Конспект уроку на тему "Теплові машини"

0

Матеріал розроблений для проведення уроків в школі та коледжу з предмету "Фізика і астрономія" та містить використання різних інтерактивних форм і методів роботи на уроках.Методична розробка інтегрованого уроку Оскар Вайльд. "Портрет Доріана Грея"

0

Запропонований матеріал знайомить з основними етапами життя і творчості Оскара Вайльда, поєднуючи дослідження його творчості з художніми особливостями естетизму, залучає до читaння зарубіжної літератури мовою оригіналуФінансовий ринок

0

Мета даної роботи розглянути фінансовий ринок, як економічну категорію, його фінансовий механізм, суб’єкти та об’єкти ринку, функції та класифікацію. На фінансовому ринку відбувається перелив коштів, при якому вони переміщуються від тих, хто має їх надлишок, до тих, хто потребує інвестицій. При цьому кошти спрямовуються так: хто не може їх ефективно використати, до тих, хто використовує їх продуктивно. Це сприяє підвищенню продуктивності та ефективності економіки в цілому, а також поліпшенню економічного добробуту кожного члена суспільства.Методична розробка практичного заняття за темою "Оцінка якості прийому їжі методом кваліметрії"

0

Викладено методику проведення практичного заняття з використанням методу роботи в малих групах, спрямовану на формування практичних умінь та навичок студентів за темою : « Оцінка якості прийому їжі методом кваліметрії». Для викладачів технологічного циклу дисциплін закладів фахової передвищої освіти.Реалізація інтерактивних методів під час вивчення дисципліни «Гігієна і санітарія»

0

Викладені прийоми стимулювання та підтримки навчально-пізнавальної діяльності студентів із застосуванням інтерактивної технології навчання в освітньому процесі.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі