Користувацький вхід

Вища школа

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конструктивний розрахунок залізобетонної балконної плити

0

Вихідні данні для проектування
Збір навантаження на ПБК-1
Розрахунок залізобетонної балконної плити
Список використаних джерелТести для робітничої спеціальності. Монтажник гіпсокартонних конструкцій

0

Тести для робітничої спеціальності. Монтажник гіпсокартонних конструкцій. Створены для оцінювання навичок та набутих знань в професії.Влаштування покрівлі з рулонних матеріалів. Рулонні покрівлі.

0

Рулонні матеріали, вимоги до них. Влаштування покрівель з рулонніх матеріалів.Конспект уроку на тему "Теплові машини"

0

Матеріал розроблений для проведення уроків в школі та коледжу з предмету "Фізика і астрономія" та містить використання різних інтерактивних форм і методів роботи на уроках.Методична розробка інтегрованого уроку Оскар Вайльд. "Портрет Доріана Грея"

0

Запропонований матеріал знайомить з основними етапами життя і творчості Оскара Вайльда, поєднуючи дослідження його творчості з художніми особливостями естетизму, залучає до читaння зарубіжної літератури мовою оригіналуФінансовий ринок

0

Мета даної роботи розглянути фінансовий ринок, як економічну категорію, його фінансовий механізм, суб’єкти та об’єкти ринку, функції та класифікацію. На фінансовому ринку відбувається перелив коштів, при якому вони переміщуються від тих, хто має їх надлишок, до тих, хто потребує інвестицій. При цьому кошти спрямовуються так: хто не може їх ефективно використати, до тих, хто використовує їх продуктивно. Це сприяє підвищенню продуктивності та ефективності економіки в цілому, а також поліпшенню економічного добробуту кожного члена суспільства.Методична розробка практичного заняття за темою "Оцінка якості прийому їжі методом кваліметрії"

0

Викладено методику проведення практичного заняття з використанням методу роботи в малих групах, спрямовану на формування практичних умінь та навичок студентів за темою : « Оцінка якості прийому їжі методом кваліметрії». Для викладачів технологічного циклу дисциплін закладів фахової передвищої освіти.Реалізація інтерактивних методів під час вивчення дисципліни «Гігієна і санітарія»

0

Викладені прийоми стимулювання та підтримки навчально-пізнавальної діяльності студентів із застосуванням інтерактивної технології навчання в освітньому процесі.сценарій проведення виховної години до 8 березня

0

СЦЕНАРІЙ
проведення загальнотехнікумівської
виховної години
до Міжнародного Дня 8 БерезняЗбірник тестових завдань з дисципліни Основи торговельного підприємництва

0

Контроль та оцінка в будь-якому виді діяльності завжди суттєво безпосередньо впливають на її якість та ефективність, на ставлення людини до виконання обов'язків, на розвиток почуття відповідальності за стан справ і мотивації цілеспрямованої діяльності.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі