Користувацький вхід

Вища школа

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА інформативно-виховної години присвяченої 30 – тій річниці аварії на Чорнобильській АЕС для студентів груп ЕоК-21М, Ек-31М «ЧОРНОБИЛЬ НЕ МАЄ МИНУЛОГО ЧАСУ»

0

Методична розробка інформативно-виховної години
присвяченої 30 – тій річниці аварії на Чорнобильській АЕС
для студентів груп ЕоК-21М, Ек-31М ВП НУБіП України "Бережанський агротехнічний коледж"Методична розробка заняття з української літератури «Олександр Довженко. Кіноповість «Зачарована Десна»»

1

Методична розробка заняття з української літератури, що містить різноманітні форми і методи роботи: "асоціативний кущ", мозковий штурм, літературний диктант, метод проетків. Кожний етап заняття аналізується та оцінюється.Літературно-музичний вечір «Відкрий, о рідна мово, свої скарбниці золоті!»

0

Методична розробка на основі досвіду роботи містить сценарій проведення літературно-музичного вечора, присвяченого відкриттю Міжнародного конкурсу знавців укр. мови ім. П.Яцика, аудіо та відеоматеріали, додатки, фото проведеного заходу.Літературний вечір «Живе у пам’яті Тарас!»

0

Методична розробка на основі досвіду роботи знайомить із сценарієм проведення літературного вечора, присвяченого 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка, конкурсу знавців поезії Кобзаря. Містить вступ, сценарій, додатки.Розробка заняття з української літератури ««Мисливські усмішки» Остапа Вишні – вищий прояв професіоналізму та таланту письменника»

1

Методична розробка пошуково-дослідницького проекту знайомить студентів із життєвим та творчим шляхом О.Вишні. Інсценування "Мисливських усмішок" допомогоають краще засвоїти їх зміст, вправа "Асоціації" - визначити, яка саме усмішка відображена. "Біографи" розповідають про історію написання циклу "Мисливські усмішки". "Літературознавці" дають докладну характеристику образам циклу. "Науковці" досліджують неповторність та оригінальність стилю О.Вишні.Комплексна контрольна робота з навчальної дисципліни «Українська мова за професійним спрямуванням» для вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації

0

Підготовка висококваліфікованих спеціалістів передбачає досконале знання фаху, високий рівень володіння українською мовою, вільне користування нею у всіх сферах і особливо у професійній та офіційно-діловій.У чарах Кохання

1

Мета заходу:
усвідомити й відчути велику силу чистого і зворушливого кохання, яке звеличує душу, кличе на подвиги; сприяти виникненню в учнів почуття кохання, вірності, взаємоповаги, щирості, сердечності, шляхетності у стосунках, чесності; розвивати художній смак, удосконалювати навички художнього декламування; продовжити формувати почуття людської гідності.Презентація «Тестування програмного забезпечення. Основні поняття процесу тестування»

0

Презентація до лекції: "Тестування програмного забезпечення. Основні поняття процесу тестування"
Мета лекції: ознайомитися з основними поняттями процесу тестування, видами і способами тестування програмного забезпечення.Виховний захід «Азбука ділової людини. Складові успіху»

0

Мета: формування у молоді позитивного іміджу, а також таких ділових якостей, як безконфліктність, вміння слухати, повагу до свого і чужого часу; розвиток навичок культури спілкування; встановлення атмосфери теплоти і дружелюбності у колективі.
Сценарій виховного заходу.Лекція: "Тестувальник програмного забезпечення"

0

В презентації розглянуто особливості професії тестувальника, цілі тестувальника та напрямки діяльності.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
Отзывы, постные блюда - смотри рецепты на сайте.

Останні коментарі