Користувацький вхід

Останні публікації

Вища школа

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конкурсна програма «Інформатик 2019»

0

4 грудня відзначаємо Міжнародний день інформатики, саме до цього дня і буде присвячена конкурсна програма "Інформатик 2019", в якій змагатимуться між собою команди студентів перших курсів за звання «Інформатик року». Це дуже гарна можливість нашим студентам проявити себе та показати свої знання з цього предмету.Адже зараз в сучасному інформаційному просторі необхідно знати та вміти користуватись комп’ютером та взагалі будь-якою електронікою, Інтернетом, різними гаджетами та їх програмами.Цукровий діабет

0

Цукровий діабет – одна з основних медико-соціальних проблем сучасного суспільства, що зумовлена високою захворюваністю та поширеністю ЦД і частим розвитком хронічних ускладнень. За даними ВООЗ, кількість осіб у світі, які страждають на ЦД, у 2000 році становила 151 млн., до 2010 року - 221 млн., а до 2025 року це число зросте до 330 млн., що дає підстави говорити про «глобальну епідемію діабету». В Україні налічується близько 1 млн. хворих на ЦД, з них 130 тис. – особи, які потребують щоденних ін’єкцій інсуліну.Інформаційні технології як засіб інтенсифікації навчання української мови та літератури

0

На сучасному етапі розвитку освіти виникає необхідність забезпечення учнів ефективним інструментарієм для оволодіння сумою знань та досягнення успіху. Інформаційні технології є таким інструментарієм, який забезпечує швидкий пошук інформації, доступ до джерел інформації та її поширення незалежно від місця їх розташування; за умови ефективного використання сприяє інтенсифікації освітнього процесу, підвищенню якості підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури.Регіональний полідисциплінарний колоквіум (методична розробка)

0

Застосування iнформацiйно-комунiкацiйних технологiй пiд час проведенная загально-суспiльних заходiв.Стиглих яблук й меду аромат...

0

Швидко минають останні дні літа. Серпень п’янко духмянить яскравими квітами, цілющими травами та садовиною. Бувають дні, коли своїм лагідним диханням нагадує про себе осінь. На порозі початок навчального року, передзимові клопоти. Але попереду ще два тижні літа і найяскравіші та найулюбленіші свята православних українців.Впровадження інноваційних технологій в маркетингу

0

Викладено методику проведення практичного заняття з елементами рольової гри з використанням комп’ютерної техніки, спрямованого на вимір досягнутого рівня знань і умінь студентів з теми: «Стратегія визначення цільового ринку».Коледжівський ярмарок (сценарій заходу)

1

Сценарій коледжівського ярмарку, що має на меті розширення уявлень про проведення ярмарку, формування у студентів комерційного підходу до розв'язання виробничих завдань, виховує риси дбайливого господаряКОРМОВИРОБНИЦТВО. (ТЕСТОВИЙ МОДУЛЬНИЙ КОНТРОЛЬ ЗНАНЬ СТУДЕНТІВ)

0

Тестовий модульний тестовий контроль знань студентів розроблений згідно робочої навчальної програми, складеної на підставі затвердженої Державною установою “Нау-ково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів « Агроосвіта » «22» червня 2016 р., який включає в себе те-оретичну частину у вигляді тестів. Розроблений у програмному забезпечені АЙРЕН.
Може бути використаний викладачами та студентами ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації для підготовки фахівців ОКР „ молодший спеціаліст” спеціальності 201 „ Агрономія”.Методичний посібник для проведення модульного конролю знань з дисципліни: «Теоретичні основи електротехніки»

0

Мета посібника – провести модульний контроль знань за допомогою різних видів завданнь
- контрольні запитання;
- розрахункові завдання¬ ¬– задачі;
- завдання – тести.Енергія біомаси. Біогаз. Методи одержання біогазу. Біогазові установки. Практичне використання в Україні і за кордоном.

0

Наша планета не така й велика. Ця істина стала очевидною для людства не дуже давно. Багато хто усвідомив, що і природні ресурси Землі, які здавалися такими багатющими, насправді є вичерпними. У гонитві за благами цивілізації сучасне покоління забуває про тих, хто буде жити після нас. Що ж стосується України, то заклики вчених до дбайливого, господарського використання сировини поки що не дають бажаних результатів.Україна є однією з найбільш енерговитратних країн світу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі