Користувацький вхід

Останні публікації

Вища школа

...

Обмежити пошук фільтруванням:Практичне заняття «Природоохоронне законодавство України, природоохоронні організації».

0

Практичне заняття «Природоохоронне законодавство України, природоохоронні організації».
Мета роботи: Ознайомитися зі структурою природоохоронного законодавства, характером його дії, основними статтями природоохоронного законодавства та природоохоронними організаціями.
Робота може бути використана під час підготовки до занять у старшій школі та ЗВО І-ІІ р.а.Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій при викладанні дисципліни «вища математика»

0

Впровадження в навчальний процес нових інформаційних технологій потребує переосмислення традиційної системи навчання, її змісту, методів і форм організації, залишаючи при цьому незмінними цілі навчання. Це пов’язано з тим, що будь-який засіб (у нашому випадку таким засобом є комп’ютер), включений в ту чи іншу діяльність, впливає на саму діяльність, а особливо тоді, коли йому властиві специфічні, характерні тільки для нього функції.Методична розробка з теми «Розв’язок задач мовою програмування PASCAL»

0

Мова Паскаль проста для вивчення, відображає фундаментальні ідеї алгоритмів, дозволяє чітко реалізувати ідеї структурного програмування і структурної організації даних, використовує прості структури розгалужень, циклів, забезпечує надійність розроблених програм.Письмова рекомендація з дисципліни «Інформаційні системи і технології у ФКУ» на тему: «Знаходження амортизації методами MS EXCEL».

1

Зміст
Вступ
1. Амортизаційні відрахування
- Цілі амортизаційних відрахувань
- Правила та терміни нарахування амортизації
2. Лінійний метод
3. Метод «суми років»
4. Метод подвійного зменшення залишку
5. Метод фіксованого зменшення залишку
6. Розрахунок амортизації для будь-якого вибраного періоду
Список рекомендованої літературиВикористання багатосторінкових книжок Microsoft Excel для розрахунку зарплатні

0

Вимагається провести розрахунок заробітної платні співробітників підприємства «Надія» за I-й квартал 2006 р. Розрахунок виконується щомісячно. Розрахунки у відомостях здійснювати згідно чинному на 1января 2006 р. законодавству.
Для проведення розрахунків необхідно створити три ЕТ, відповідно за січень, лютий, березень.
Дані ЕТ аналогічні один одному і відрізняються тільки кількістю відпрацьованого працівниками підприємства днів, лікарняними, соціальною пільгою.
Додаткові змінні:
1. кількість днів за графіком;
2. розмір прожиткового мінімуму з розрахунку на місяць 2006 року,
3. гранична заробітна платня, до якої можна застосовувати податкову соціальну пільгу в 2006 році
знаходяться поза таблицею.
Реквізитний склад даних таблиць однаковий і включає наступні економічні показники:
1. Номер по порядку;
2. Прізвище, ім'я, по батькові;
3. Оклад;
4. Фактично відпрацьовані дні
5. Нарахована заробітна платня за відпрацьований час;
6. Лікарняний;
7. Нарахована заробітна платня;
8. Пенсіонер (ознака, того, що співробітник є пенсіонером);
9. Внески до фонду по безробіттю
10. Внески до фонду з тимчасової втраті працездатності;
11. Ознака соціальної пільги;
12. Соціальна пільга;
13. Внески до Пенсійного фонду
14. Податок з доходів фізичних осіб;
15. Сума до видачіМетодична розробка відкритого заняття на тему «Вибухові роботи у шахтах, небезпечних з вибуху газу метану або вугільного пилу»

0

Тема «Вибухові роботи у шахтах, небезпечних з вибуху газу метану або вугільного пилу» одна з найважливіших у курсі «Руйнування гірських порід»Методична розробка виховного заходу до Міжнародного Дня студентів «Від сесії до сесії живуть студенти весело»

0

У коледжі щороку традиційно День студента. Завжди весело і цікаво. Тому пропонується розважальна програма «Від сесії до сесії живуть студенти весело …» у виконанні студентів, яка дозволить з гумором розповісти про студентські роки, проблеми та їх непередбачувані рішення, взаємовідносини викладачів та студентів і ще багато речей, що пропонує неосяжна студентська уява.Використання багатосторінкових книжок Microsoft Excel для розрахунку зарплатні

1

Засоби ЕТ дозволяють достатньо швидко і просто створювати документи.
Рішення простих економічних задач ґрунтується на формуванні вихідних електронних документів довільної складності і проводиться у декілька етапів.
 На першому етапі здійснюються аналіз проблеми і постановка задачі.
 На другому - визначається система вхідної, вихідної і проміжної інформації, аналізується структура показників.
 На третьому - проводиться формалізація задачі і складається алгоритм розрахунку.
 На четвертому - будується форма вихідного документа і визначаються формати і тип кожного показника з таблиці.Розрахунок ануїтету методами MS EXCEL

1

Ануїтет – це термін, що має кілька значень. У широкому сенсі його можна розуміти як фінансовий інструмент. Наприклад, як вид строкового державної позики або договір зі страховою компанією. Але найчастіше під цим словом мають на увазі систему внесення або отримання коштів, при якій платежі здійснюються рівними сумами і через рівні проміжки часуМетодична розробка “Правила читання. Правопис”

0

Пропонована методична розробка призначена для учнів, студентів та пересічних громадян, які потребують ознайомлення з правилами читання в англійській мові, допоможе систематизувати набуті знання з читання іноземних текстів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі