Користувацький вхід

Вища школа

...

Обмежити пошук фільтруванням:Лабораторні роботи

0

Лабораторні роботи з дисципліни "Ремонт машин і обладнання" для студентів 3 курсу відділення "Механізація сільського господарства"Поради щодо захисту учасників освітнього процесу від проявів булінгу

0

У статті розглядається проблема булінгу (цькування) у підлітковому середовищі та пропонуються рекомендації учасникам освітнього процесу щодо протидії насильству. Вирішення проблеми протидії булінгу сьогодні одна з актуальніших проблем суспільства, оскільки підлітки, з одного боку, є найнезахищенішою, найуразливішою й майже повністю залежною частиною суспільства, а з іншого, можуть самі ставати джерелом настання суспільно небезпечних наслідків.Програма тренінгових занять "Кроки до успішності" для студентів підліткового віку, схільних до асоціальної поведінки

0

Програма тренінгових занять «Кроки до успішності» зі студентами підліткового віку, схильними до асоціальної поведінки, спрямована на попередження, корекцію соціально-небажаних вчинків студентів та надання психолого-педагогічної допомоги і підтримки студентам у вирішенні проблем виходу зі складних ситуацій.
Завдання програми «Кроки до успішності»:
• сприяння повноцінному особистісному розвитку студентів;
• формування у студентів адекватної самооцінки;
• створення умов для формування в них мотивації до самовиховання і саморозвитку;Методичні вказівки до виконання практичної роботи з предметів спеціального курсу «Геодезія у будівництві» та «Інженерна геодезія». Розв`язання оберненої геодезичної задачі та складання робочого креслення перенесення в натуру проекта полярним способом

0

Методичні вказівки до виконання практичних робіт з предметів «Геодезія у будівництві (спецкурс)» та «Інженерна геодезія» складені у відповідності до навчальних робочих програм для студентів спеціальності «Будівництво та експлуатація будівель і споруд».
Мета методичних вказівок – надання методичної та практичної допомоги студентам спеціальності «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» при самостійному виконанні практичних робіт другого розділу предмету «Інженерна геодезія» та спеціального курсу «Геодезія у будівництві».Основні елементи геодезичних розбивочних робіт: винесення на місцевість точки із заданою проектною позначкою та лінії із заданим проектним ухилом.

0

Закріпити теоретичні знання. Навчитися виконувати необхідні розрахунки і за допомогою геодезичних приладів виносити на місцевість точки із заданими проектними позначками та лінії із заданим проектним ухилом.Основні елементи основних геодезичних розмічальних робіт. Перенесення із проекту на місцевість (в натуру) проектної довжини лінії та проектного горизонтального кута.

0

Закріпити теоретичні знання. Навчитися виконувати необхідні розрахунки по визначенню необхідних поправок та дійсної величини довжини проектної лінії, проектного горизонтального кута. Набути практичні навички побудови на місцевості проектної довжини лінії та проектного горизонтального кута.Методичні вказівки до виконання практичної роботи з предмету «Інженерна геодезія». Зміст та методика розв`язання прямої геодезичної задачі

0

Даний методичний посібник містить методичні вказівки з виконання практичної роботи при розв`язанні прямої геодезичної задачі. Методичні вказівки складені у відповідності до навчальної робочої програми предмету «Інженерна геодезія» для студентів спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія».Методичні вказівки до виконання практичних та контрольних робіт з предметів спецкурс з «Інженерної геодезії» та «Інженерна геодезія»

0

Методичні вказівки до виконання практичних та контрольних робіт з предмету С/К «Інженерна геодезія» та «Інженерна геодезія» складені на основі програм курсу «Інженерна геодезія» для студентів спеціальності «Будівництво та експлуатація будівель і споруд» для студентів денної та заочної форм навчання.Мультимедійна підтримка навчальних занять з дисципліни «Товарознавство» (непродовольчі товари) з комплексу «Товари господарського призначення»

0

Перелік мультимедійної підтримки навчальних занять з дисципліни «Товарознавство» (непродовольчі товари) комплексу «Товари господарського призначення».
1.Мультимедійна підтримка навчальних занять з теми: «Господарські товари з пластичних мас».
2.Мультимедійна підтримка навчальних занять з теми: «Скляні товари».
3.Мультимедійна підтримка навчальних занять з теми: «Керамічні товари».
4.Мультимедійна підтримка навчальних занять з теми: «Металеві побутові товари».
5.Мультимедійна підтримка навчальних занять з теми: «Будівельні товари».Роль професіоналізмів у мові економістів

0

У роботі надано результати дослідження використання професіоналізмів у мові економістів.Доведено, що мовна освіта майбутнього економіста є важливим чинником його готовності для активної інтелектуальної діяльності в інформаційному просторі.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі