Користувацький вхід

Останні публікації

Вища школа

...

Обмежити пошук фільтруванням:Мультимедійна презентація до заняття з дисципліни"Інженерна та компютерна графіка" з теми: "Зображення розрізів на кресленні"

0

Мультимедійна презентація до практичного заняття з дисципліни"Інженерна та компютерна графіка" з теми: "Зображення розрізів на кресленні".Гурткова робота на тему: "Історія, причини та лікування венеричних захворювань"

0

Величезні досягнення людства в області науки, у тому числі в розкритті тонкощів механізму організації та функціонування людського організму не відповідають,на теперішній час, стану здоров’я людини.
Крім відомих об’єктивних і суб’єктивних факторів на здоров’я людини впливає ряд збудників тих чи інших захворювань, які впливають на фізичний стан людини та тривалість життя.
У Біблії (Бытие, глава 6 стих 3) сказано: «Не вечно Духу Моему быть пренебрегаемым человеком, потому что они плоть. Пусть будут дни их сто двадцать лет».
Роздуми про захворювання здавна хвилювали людство. І логічно,ПСИХОТИП ПЕРСОНАЖА ЯК ЛІТЕРАТУРОЗНАВЧА ПРОБЛЕМА

0

У статті здійснено огляд деяких праць психологів та літературознавців, в яких йшла мова про сутність поняття «психотип».
Авторка статті систематизувала погляди на стандартизацію психотипу взагалі. Аналітичний огляд праць літературознавців підтвердив те, що проблема психотипів персонажів потребує ґрунтовного вивченняСценарій виховного заходу « Meet Northern Ireland » для участі у фестивалі « Welcome to the English – speaking countries »

0

Сценарій фестивалю юних знавців англійської мови (9-11 класи), мета якого розвивати соціокультурну компетенцію учнів про англомовні країни та формувати комунікативні навички. Адресовано вчителям англійської мови, керівникам гуртків та учням-старшокласникам.методична розробка бінарної лекції

0

Бінарне лекційне заняття з української літератури та історії України на тему: "Празька поетична школа" та незасвоєні уроки історії ХХ століття"Сучасні технології навчання студентів іноземної мови

0

Методичні рекомендації призначені на допомогу вчителям іноземної мови тМетодична розробка інтелектуальної гри з інженерної графіки "Креслярськй марафон"

1

Методична розробка виконана для проведення заняття у вигляді інтелектуальної гри з інженерної графіки "Креслярський марафон", з метою засвоєння, узагальнення та застосування вивченого матеріалу. Студентам запропоновано виконати ряд усних та письмових завдань застосовуючи знання з основних розділів дисципліни «Інженерна графіка»Показники ефективного використання основних виробничих фондів

0

Викладено методику проведення лекційного заняття за темою «Показники, ефективного використання основних виробничих фондів» з використанням нетрадиційного методу навчання з використанням мультимедійних технологій з елементами ділової гри. Складена відповідно до освітньої програми «Електропостачання» за галуззю знань 14 «Електрична інженерія», спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка, електромеханіка».

Для викладачів дисципліни «Економіки, організації та плануванні виробництва» вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації.Проблема мотивації термінів

0

Дана стаття аналізує поняття мотивованості наукового терміна, встановлює переваги і недоліки мотивованих термінів, визначає, яким термінам віддати перевагу - мотівірованивим або невмотивованим.
Завданням даної розвідки є: розглянути та охарактеризувати всі аспекти мовної мотивації й визначити характер мотиваційних відношень з позицій когнітивної лінгвістики.
Причини створення чи відтворення мотиваційних відношень у мові різноманітні: 1) участь у смисловій організації тексту чи в побудовіСистеми числення

0

Робота містить цікаву інформацію про системи числення, їхню історію та значення.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі