Користувацький вхід

Останні публікації

Вища школа

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методична розробка: «Посібник задач практичного змісту на будівельну тематику з тем: екстремуми функції, застосування визначеного інтеграла».

0

В даній методичній розробці містяться задачі практичного змісту на будівельну тематику з тем «Екстремуми функції», «Застосування визначеного інтеграла», що сприяє зацікавленості студентів, більш свідомому засвоєнню теоретичного матеріалу, дає змогу показати практичне застосування математики.
Методична розробка може бути рекомендована для занять гуртка і до проведення практичних занять з математики по даним темам.Презентація до уроку Шевченко Тарас Григорович

0

Презентація - Шевченко Тарас Григорович. До відкритих занять слайди про життєву дорогу кобзаря та його творчий шлях.Тести з Української літератури

0

Тести з Української літератури для 10-11 класу, для перевірки засвоєних знань в учнів та студентів.Використання табличного процесора Microsoft Excel для розв’язування задач вищої математики у ВНЗ

0

Методичний посібник для студентів при вивченні табличного процесора Microsoft Excel з практичним застосуванням при розв'язуванны задач з вищої математикиОПТИМІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ НА ОСНОВІ ІННОВАЦІЙНОГО ПІДХОДУ ДО СПЕЦІАЛЬНОЇ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ СПЕЦІАЛІСТІВ ТЕХНІКІВ-МЕХАНІКІВ.

0

Велике значення для формування особистості фахівця техніка – механіка є оволодіння фаховими знаннями і уміннями. Щоб забезпечити підприємства кваліфікованими спеціалістами відповідно професійної характеристики та ринкових умов праці необхідно впроваджувати в навчальний процес інноваційні освітні технології.
Іноваційна освітня технологія – сукупність форм, методів і засобів навчання та управління, об’єднаних єдиною метою: поєднання операційних дій викладача і студента у результаті яких суттєво покращується мотивація студента до навчального процесу.Сценарій до проведення відкритої виховної години на тему: "Майбутнє чекає на тебе"

0

Дана виховна година покликана формувати у студентів усвідомлення того, що кожна людина несе відповідальність за своє життя і здоров'я; виховувати повагу та гарне ставлення до людей; розвивати вміння мислити, аргументовано висловлювати свої думки, вирізняти істинні та хибні цілі у житті.Роль міжпредметних зв’язків у розвитку критичного мислення студентів на заняттях хімії

1

Роль міжпредметних зв’язків у розвитку критичного мислення студентів на заняттях хіміїВиховна година "Я-для-себе"

0

Метою виховної години є ознайомлення студентів з деякими прийомами самопізнання, розвиток навичок правильно оцінювати себе та інших, формування віри у власні сили, можливості стати краще, спонукати студентів до самопізнання та самовиховання.
Матеріал виховної години допомагає відкрити завісу таємниці в пізнанні себе: "Хто я?", "Який я?", "Де моє місце в суспільстві?". Знайомить студентів з визначенням що таке особистість, навчає прийомам самоспостереження, самоаналіза, самовипробування та самооцінки.Мультимедійний супровід відкритого заняття з теми "MS Wоrd. Робота з графічними об'єктами"

1

Мультимедійний супровід відкритого заняття з теми "MS Word. Робота з графічними об'єктами"Індивідуальний підхід у вивченні іноземних мов

0

Індивідуальний підхід є системою дидактичних засобів організації учбового процесу. Сюди входить зміна мети, змісту, і т.н., що орієнтує студентів на вибір необхідної професії та можливі сфери використання іноземної мови в професійній діяльності. Індивідуальний підхід має на меті підвищити ефективність у вивченні іноземної мови. Це включає в себе диференційний підхід, відпрацювання навиків самостійної роботи та вміння підходу студентів до системного оволодіння знаннями.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі