Користувацький вхід

Вища школа

Обмежити пошук фільтруванням:ТВОРЧА РОБОТА на тему: «РАДІАЦІЙНА БЕЗПЕКА»

0

ЗМІСТ РОБОТИ
I. Вступ 3
II. Основна частина 4
1. Що таке радіація? 4
2. Біологічна дія іонізуючих випромінювань 5
3. Основні джерела опромінення людини 6
4. Природна й штучна радіоактивність 8
5. Атомна енергетика 13
6. Ядерна зброя: характеристика, види вибухів, медична
допомога 15
7. Як врятуватись від “брудної бомби”, застосування
ядерної зброї чи аварії на АЕС 25
III. Висновки 42
IV. Список використаної літератури 43Творча робота «ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИІЦА, БІОЛОГІЧНА ТА ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА»

0

ЗМІСТ
І Вступ 3
ІІ Основна частина 4
Охорона навколишнього середовища як комплекс заходів, спрямованих на збереження в необхідному об'ємі природної біоти на землі, що забезпечує стійкість навколишнього середовища 4
Законодавчі акти з раціонального природокористування 5
Відповідальність керівників за порушення в галузі раціонального природокористування і охорони навколишнього середовища 6
Ресурсозберігаючі технології, екологічна експертиза 9
Забруднення атмосфери, води, земель та прогноз забруднення, науково- технічні проблеми природокористування, провідні екологічно допустиміЗвіт "Відкрите бінарне заняття "АРМ механіка"

0

АНОТАЦІЯ

Формування професійних компетенцій здобувачів освіти пов’язане із низкою питань, зокрема і теоретико-методологічного характеру. Одна з основних проблем освоєння предметів за вибором здобувача освіти – побудова основи, відправним початком для розробки якої є визначення поняття життєвий цикл програмного забезпечення, вимоги до робочого автоматизованого місця, інформаційне забезпечення та бази АІС.STEM-ОСВІТА ПРИ ВИВЧЕННІ ПРЕДМЕТІВ ПРИРОДНИЧОГО ЦИКЛУ (ГЕОГРАФІЇ ТА БІОЛОГІЇ)

0

Стаття є дослідженням особливостей впровадження STEAM-технологій. Проаналізовано вплив використання елементів STEM-освіти на результативність навчання. Акцентовано увагу на STEM-проєкті як різновиді методів навчання. Визначено послідовність навчальної та дослідницької діяльності здобувачів освіти. Розглянуто особливості проектної діяльності в умовах STEM-освіти.STEM-ОСВІТА ПРИ ВИВЧЕННІ ПРЕДМЕТІВ ПРИРОДНИЧОГО ЦИКЛУ (ГЕОГРАФІЇ ТА БІОЛОГІЇ)

0

Стаття є дослідженням особливостей впровадження STEAM-технологій. Проаналізовано вплив використання елементів STEM-освіти на результативність навчання. Акцентовано увагу на STEM-проєкті як різновиді методів навчання. Визначено послідовність навчальної та дослідницької діяльності здобувачів освіти. Розглянуто особливості проектної діяльності в умовах STEM-освіти.Сценарій літературно-музичної композиції, присвяченій 150-й річниці від Дня народження Соломії Крушельницької "Соломія - України світла мрія"

0

Сценарій виховного заходу, приурочений 150-річниці з Дня народження славетної співачки Соломії Крушельницької, містить елементи театралізації. У матеріалі використано пісні з репертуару виконавиці, а також авторські пісні вчителя на слова українських поетів, присвячені пам'яті видатної оперної вокалістки.Плодоовочівництво. Презентація "Суниця садова великоплідна".

0

Презентація є доповненням до викладення лекції на тему "Культура суниці"з дисципліни "Плодоовочівництво" для студентів фахових коледжів спеціальності 201 "Агрономія".
Зібраний матеріал є наочністю під час викладення лекції та ознайомлення з ботанічною характеристикою, морфологічними ознаками та біологічними особливостями суниці садової великоплідної.
Ілюстрований матеріал надасть змогу ознайомити студентів з сучасними сортами суниці та технологією розмноження, садіння та доглядом за насадженнями суниці у відкритому і закритому ґрунті.Плодоовочівництво. Презентація "Суниця садова великоплідна".

0

Презентація є доповненням до викладення лекції на тему "Культура суниці"з дисципліни "Плодоовочівництво" для студентів фахових коледжів спеціальності 201 "Агрономія".
Зібраний матеріал є наочністю під час викладення лекції та ознайомлення з ботанічною характеристикою, морфологічними ознаками та біологічними особливостями суниці садової великоплідної.
Ілюстрований матеріал надасть змогу ознайомити студентів з сучасними сортами суниці та технологією розмноження, садіння та доглядом за насадженнями суниці у відкритому і закритому ґрунті.ТЕОРІЯ ДЕРЖАВИ І ПРАВА посібник для самостійної роботи студентів спеціальності 081 «Право»

0

Запропонований посібник охоплює практично всі теми навчального курсуз дисицпліни "Теорія держави і права", враховує сучасні досягнення юридичних наук, новітні підходи до розуміння права. Основні положення теорії держави і права. Як свідчить досвід практичного викладання курсу теорії держави і права, не всі питання можна розглянути під час лекційних занять. Велика кількість матеріалу залишається для самостійного опрацювання студентами.ТЕОРІЯ ДЕРЖАВИ І ПРАВА посібник для самостійної роботи студентів спеціальності 081 «Право»

1

Запропонований посібник охоплює практично всі теми навчального курсуз дисицпліни "Теорія держави і права", враховує сучасні досягнення юридичних наук, новітні підходи до розуміння права. Основні положення теорії держави і права. Як свідчить досвід практичного викладання курсу теорії держави і права, не всі питання можна розглянути під час лекційних занять. Велика кількість матеріалу залишається для самостійного опрацювання студентами.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі