Користувацький вхід

Виховна робота

...

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій виступу в творчо-мистецькому конкурсі "Ватра" для гри "Сокіл" ("Джура")

0

Даний матеріал сприяє патріотичному вихованню учнів, формуванню у них стійкої громадської позиції.Прийди, весно, з радістю!

1

"Прийди, весно, з радістю!" відкритий виховний захід у 1 класіВиступ на засіданні районного методичного об'єднання " Патріотичне виховання – це сфера духовного життя"

0

Виховуючи юного патріота, ми уявляємо собі, яким би виявився наш вихованець під час важких випробувань. Виховуючи вірних синів Батьківщини ми вбачаємо моральну доблесть, без якої немислиме патріотичне бачення світу сьогодні. Усі ці рухи і пориви духу, всі прагнення і праця – без гучних слів, без сподівань на похвалу або нагороду, а лише з почуття виконаного обов’язку, із задоволення моральної потреби, без якої життя було б порожнє і беззмістовне. У цьому суть патріотичного виховання.Організація виховної роботи класними керівниками

0

У данній презентації обумовлено види діяльності класних керівників під час навчально-виховного процесу. Наведено приклади аналізу виховної діяльності за минулий рік. Подано план психолого-педагогічної характеристики класного колективу.Конспект заняття "Пори року"

0

Конспект заняття «Пори року»
Мета :
1. Активізувати в мові дітей вживання складних речень, прикметників (підбором визначень); закріпити уявлення дітей про характерні особливості різних пір року;
2. Розвивати мислення при вираженні своєї думки.
3. Виховувати у дітей любов до природи, до рідного краю, бажання піклуватися про природу, підтримувати чистоту в екологічному середовищі.Інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?" на тему "Видатні імена України"

0

Інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?" на тему "Видатні імена України"Година спілкування з теми: "Збережемо природу разом"

0

Даний матеріал може бути використаний як додатковий класними керівниками для розробок виховних годин або годин спілкування.Свято "День Землі"

0

Мета даного заходу: розширити знання учнів про природу, виховувати спостережливість, інтерес до пізнання навколишнього середовища, любов до природи та бережливе ставлення до неї.Науково – технічний прогресс та його вплив на оточуюче середовище»

0

Даний матеріал може бути використаний класними керівниками для проведення виховних годинВода-джерело життя

0

Даний матеріал є додатковим для класних керівників з виховної роботи

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі