Користувацький вхід

Виховна робота

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Патріотичне виховання як найважливіша складова національного виховання

0

Важливу роль у формуванні системи цінностей і якостей особистості відіграють класні години.Група вчителів початкових класів м. Маріуполя розробила зошит для класних годин у 1 класі, який спрямований на формування в учнів почуття патріотизму і національної свідомості, моральних якостей.Сценарій вистави "Святий Миколай" (фанфік - 2016)

0

Цікавий сценарій-фанфік до Свята Миколая з пригодами Гаррі Поттера, Герміони, Доброї Феї і традиційних героїв: Святого Миколая, Ангелів і Чорта.Методична розробка відкритої виховної години до Дня Матері « Найсвятіша-матері любов »

0

СЦЕНАРІЙ
виховної години до Дня Матері

Тема: Найсвятіша - матері любов.
Мета: виховувати в учнів любов до матері, Батьківщини, Матері Божої;
прищеплювати любов та повагу до старшого покоління.
Форма проведення: літературно-музична композиція.
Форми, методи: виступи учнів, читання напам’ять, прослуховування пісень, слайдова презентація, привітання.
Обладнання: вишиті рушники, образ Божої Матері, хліб на рушнику, книжкова виставка, мультимедійна система, аудіо записи пісень, прислів'я та вислови про матір.Виховна година наприкінці І чверті

1

План підсумкової виховної години наприкінці чверті. Виховна година містить елементи психологічного тренінгу (рефлексія) та образотворчого мистецтва (колективне створення аплікації).Свято осені (1-2клас)

0

Свято осені для учнів початкової школи. Із різними героями: осінню та її місяцями,деревами, покупцями та продавцями. Містить пісні, танці, хороводи та цікаві ігри.година спілкування "Традиції та реліквії моєї родини"

0

Годину спілкування "Традиції та реліквії моєї родини" пропоную провести з учнями 2 класуз метою ознайомлення з цікавими сторінками життя своїх пращурів, також кожному розповісти про традиції та сімейні реліквії.
В ході підготовки до спілкування діти з батьками складали родовідні дерева, знаходили старовинні сімейні речі, фотографії, розпитували батьків про своїх предків.
Це цілком актуальний виховний захід щодо формування ціннісного ставлення до сім'ї, родини, людей.Виховний захід «Прийди до серця, Україно!»

0

В цьому виховному заході пропонується вчителям виховувати в учнів почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю; формувати переконання у нетлінності духовних скарбів народу, повагу до символів України, до своїх батьків; спонукати учнів до усвідомлення ними необхідності бути корисними своїй державі.
Використовуючи наступні методи та прийоми: «Асоціативний кущ», Вправа «Побажання», «Еврестична бесіда».
Використання відео матеріалів, роздаткового матеріалу,символіки України.Формування національної свідомості, патріотичних почуттів учнів засобами національно-патріотичного виховання

1

Програма складається з таких розділів:
Розділ І
«Україна – наш спільний дім»
Розділ ІІ
«Ми – українці – велика родина
Мова і пісня у нас солов’їна»
Розділ ІІІ
«Я – громадянин – патріот незалежної держави України»
Додатки
Використана література

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі