Користувацький вхід

Останні публікації

Виховна робота

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Методична розробка виховного заходу патріотичного напряму «Героями не народжуються, героями стають»

0

Урок мужності на тему: «Героями не народжуються, героями стають».

Мета:
сформувати в учнів особистісні якості громадянина-патріота України, захисника Вітчизни ;
розвинути уяву молодого покоління про героїчне минуле і теперішнє своєї країни;
сприяти глибокому усвідомленню учнями цивільного та військового обов'язку перед своєю Батьківщиною;
виховувати у підростаючого покоління почуття любові до Батьківщини, гордості за свою країну, шанобливого ставлення до державних і суспільних цінностей.Заняття з використанням ейдетичних ігор та вправ "Свято зустрічаємо і гостей вітаємо!"

0

Заняття з використанням ейдетичних ігор та вправ "Свято зустрічаємо і гостей вітаємо!" для старшого дошкільного віку.Безпека на дорогах - твій друг чи ворог?

0

Тиждень безпеки на дорогах. Година спілкування "Безпека на дорогах твій друг чи ворог?"виступ на міському фестивалі педініціатив в рамках акції "Впевненими кроками до взаємопорозуміння: батьки, вчителі, учні" Презентація "Робота з батьками як пріорітетний напрямок роботи вчителів початкової школи"

0

Даний виступ та презентація знайомлять з формами та методами роботи вчителя початкової школи з батьківським колективом.План-конспект години спілкування, присвяченої Дню української писемності й мови

0

Мета: ознайомити учнів з історією української мови; виховувати до неї повагу та любов.ВИХОВАННЯ ПАТРІОТИЗМУ ДОШКІЛЬНИКІВ НА ОСНОВІ ВИКОРИСТАННЯ МЕДІАТЕХНОЛОГІЙ

0

ВИХОВАННЯ ПАТРІОТИЗМУ ДОШКІЛЬНИКІВ НА ОСНОВІ ВИКОРИСТАННЯ МЕДІАТЕХНОЛОГІЙ
У статті розглядається сучасний підхід виховання патріотизму дошкільників на основі використання медіа технологій.
Ключові слові : патріотичне виховання, медіа технології, комп’ютерні ігри.
Актуальність теми : дуже важливо, щоб діти, як можна раніше зрозуміли, що Батьківщина – Україна. Вона одна на всіх, хто народився, любить її, хто докладає зусиль , щоб вона стала ще красивішою, багатою, могутньою державою. І кожному з нас треба бути їй корисним. А для цього треба багато знати і вміти.Виховний захід: "Математика в житті людини"

0

Виховний захід: "Математика в житті людини"
Мета: формувати в учнів пізнавальний інтерес до вивчення математики; розвивати кмітливість, допитливість, логічне мислення, математичну культуру, бажання застосовувати здобуті знання у повсякденному житті. Виховувати наполегливість у досягненні мети, почуття відповідальності та взаємоповаги; згуртовувати учнівській колектив.Виховний захід "Прощавай ,Букварику!"

0

Сценарій виховного заходу
«Прощавай, Букварику!»

Вчитель: В першім класі урочистий
День прощання з Букварем.
Світить сонце променисто
Я вітаю всіх з цим днем!
І всі школярикам бажають
Доріг щасливих і дзвінких.
А школа кожен день вітає
Першокласників малих!Україна - моя країна

1

Матеріали до першого уроку з теми "УКРАЇНА - НАЙКРАЩА КРАЇНА". Розкрито особливості історичного розвитку України, її духовне багатство, унікальні досягнення українцівМолодіжні субкультури

1

Ознайомити учнів із сучасними молодіжними субкультурами, характеристика різних течій молодіжного середовища.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі