Користувацький вхід

Виховна робота

Обмежити пошук фільтруванням:Усний журнал «Традиції моєї родини»

0

Родинними традиціями було колись читання книг, спільні вечері у сімейному колі, спільна праця, а зараз - домашній кінотеатр, спільні ігри, сімейна вечеря, читання книг перед сном.
Вони бувають різні: щорічні урочистості, буденні спільні заняття, ритуали для виняткових ситуацій.«Соборна! Вільна! Неподільна! Моя Україна» до Дня Соборності України

0

Опис сучасного виховного заходу для учнів 1-11 класів до Дня Соборності України "Соборна! Вільна! Неподільна! Моя Україна"Організація проведення Всеукраїнської дитячоюнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в освітніх закладах сільської місцевості

0

Посібник адресований широкому колу читачів, насамперед педагогампрактикам, керівникам роїв, школярам. Сподіваємося, що він надасть практичну допомогу в організації проведення І та ІІ етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в освітніх закладах сільської місцевості.Виховна година

0

Конспект виховної години для учнів 6 або 4-5 класів для виховання загальнолюдських моральних цінностейОнлайн-заняття "Здоров'я та здоровий спосіб життя"

0

Презентація до онлайн-заняття або години соціального педагога "Здоров'я та здоровий спосіб життя".Поради для батьків "Як підтримувати у дітей цікавість до навчання"

0

Пам'ятка для батьків "Як підтримувати у дітей цікавість до навчання"Ділова гра з навчальної дисципліни «Анатомія і фізіологія сільськогосподарських тварин» на тему: «Фізіологія серця і судин»

0

Ділова гра з навчальної дисципліни «Анатомія і фізіологія сільськогосподарських тварин» до теми «Фізіологія серця і судин» рекомендується здобувачам освіти денної форми навчання зі спеціальності 211«Ветеринарна медицина»Сценарій до Дня пам’яті голодомору «Людської пам’яті мости…»

0

Сценарій складено у формі вечора-реквієму до Дня вшанування жертв Голодомору та його наслідки для українського народу.
Історичний матеріал підібрано раціонально, використано поетичні рядки, інсценізацію, що сприяє глибокому осмисленню трагедії українського народу, має великий емоційний вплив на свідомість присутніх.
Сценарій можна використовувати для проведення виховних годин.Цікаві завдання з безпеки життєдіяльності

0

Збірник інтелектуальних завдань з безпеки життєдіяльності розроблений для учнів 1-4 класів. Використання збірника під час виховних заходів сприятиме активізації виховної, навчальної, інтелектуальної, творчої діяльності учнів, допоможе поглибити та закріпити знання, а використання інтерактивних методів розширить кругозір, увагу, аналітичне та логічне мислення. Виконувати інтелектуальні завдання рекомендовано під час проведення виховних, позакласних заходів.
Збірник рекомендовано вчителям початкових класів, класним керівникам, педагогам-організаторам, вчителям основ здоров’я.Презентація до виховного заходу "Свято масляної"

0

презентація до виховного заходу на тему "Свято Масляної". Метою є ознайомлення здобувачів освіти з традиціями українського народу, особливостями святкування Масниці, розвиваток інтересу до історичної спадщини в звичаях та обрядах.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі