Користувацький вхід

Виховна робота

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація до виховної години "А вже весна..."

0

Дана презентація стане у нагоді при проведенні виховних заходів про весну«Вода з семи криниць»

0

Тема: «Вода з семи криниць».
Мета: вчити цінувати дружбу та друзів, бути справжніми товаришами, удосконалювати навички вживання слів ввічливості. Розвивати почуття відповідальності, доброзичливе ставлення до людей. Виховувати прагнення бути чемними, турботливими, товариськими та чуйними людьми. Показати переваги доброти, щирості над хитрістю, жадібністю.
Обладнання: мультимедійна дошка, ручки, малюнки листочків, квітів, сердечка.Сценарій свята 9 травня - День Перемоги

0

Сценарій свята 9 травня - День перемоги. Для учнів початкової школи.Урок звитяги на тему: День спротиву окупації Криму та Севастополя

0

20 лютого 2014 – офіційна дата початку анексії Криму. 26 лютого 2014 року в Сімферополі біля парламенту Автономної республіки Крим відбувся мітинг на підтримку суверенітету України і статусу Автономної Республіки Крим, організований Меджлісом кримськотатарського народу. Цей день і увійшов в історію як День спротиву Криму російським окупантам.
Про це іде мова в даній розробці. Виховна година була проведена у 9 класіКазка на новий лад "Колобок"

0

Сценарій казки на новий лад. Всі без вийнятку дітлахи полюбляють казки. А прийняти участь у новорічній казці - це мрія моїх учнів. Тому ми щороку проводимо у класі новорічну міні-виставу. Учні самі вибирають казку, і ми починаємо сворювати сценарій...Казка на новий лад "Троє поросят"

0

Сценарій казки на новий лад. Всі без вийнятку дітлахи полюбляють казки. А прийняти участь у новорічній казці - це мрія моїх учнів. Тому ми щороку проводимо у класі новорічну міні-виставу. Учні самі вибирають казку, і ми починаємо сворювати сценарій...Консультація «Гра - засіб розвитку дітей дошкільного віку»

0

Гра є багатоманітним за змістом, характером, формою явищем. Психологічна природа, сутність, виховні та інші мож¬ливості гри як складного, багатофункціонального фено¬мену втілені в її ознаках, одні з яких властиві будь-якій соціальній діяльності, інші — тільки грі. Дитяча гра зу¬мовлена віковими особливостями особистості.Толерантність – ознака високого духовного розвитку

0

Толерантність – ознака високого духовного розвитку
«Перед великим розумом
я схиляю голову,
перед великим серцем
я стаю на коліна».
Й.В. фон ГетеАБЕТКА БЕЗПЕКИ ( Виховна година для вихованців ГПД )

0

Мета: Вивчити і закріпити з дітьми правила безпеки, розширити знання дітей про види небезпек, розвивати увагу, спостережливість, розвивати вміння застосовувати набуті знання на практиці. Виховувати обережність, культуру поведінки на вулицях міста, свідоме ставлення до виконання правил дорожнього руху, користування електроприладами, поведінки з незнайомими людьми .Позаурочний захід "Інформатична масляна"

0

Позаурочний захід з інформатики "Інформатична масляна". Матеріали можна використовувати в позакласній роботі з інформатики та в роботі класного керівника при проведенні виховної години національно-патріотичного виховання.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі