RSS-матеріал

Користувацький вхід

Виховна робота

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Талант – шоу «Танцюють всі» (сценарій розваги для дітей середніх і старших груп)

0

Талант – шоу «Танцюють всі»
(сценарій розваги для дітей середніх і старших груп)

В нашому дитячому закладі поряд з традиційними тематичними розвагами і святами проводимо розваги які спрямовані на окремий вид музичної діяльності – вокал, хореографію, театралізацію, гру на музичних інструментах тощо. Це надає змогу розширити і поглибити знання дітей про окремий вид музичного мистецтва.Виховна година на тему: « Все в твоїх руках»

0

Виховна година на тему: « Все в твоїх руках»
Мета: поглибити знання учнів про ВІЛ/СНІД; сформувати усвідомлення того, що тільки власний досвід життя, поведінка та вчинки гарантують запобігання ризику інфікування ВІЛ; пропагувати серед підлітків здоровий спосіб життя; розвивати вміння слухати і чути інших.Консультация для родителей "Воспитание без обид и унижений"

0

Жестокое обращение с детьми, их эксплуатация известны с давних пор. Постепенные процессы гуманизации сделали общество более чувствительным к проблемам насилия, рассматривая как жестокость то, что раньше считалось только разумной строгостью. Но, несмотря на значительные общественные и правовые изменения, насилие в отношении детей - ведущая причина детского травматизма и детской смертности во многих странах мира и одна из важнейших мировых проблем. Дети подвергаются насилию, как в семье, так и за ее пределами.Виховний захід "Служби порятунку"

0

Виховний захід з вивчення првил безпеки "Служби порятунку: 101, 102, 103, 104" для учнів початкової школи.Грамоти для військово-патріотичної гри "Джура"

djura2.jpg

Грамоти для військово-патріотичної гри "Джура"
Майбутніх захисників України треба нагородити гарними грамотами.

Кількість: 4 / Формат: jpg, А4 / Розмір: 16,9 МбДосвід виховної роботи в гуртожитку коледжу

0

Матеріали виховної роботи в гуртожитку коледжу допоможуть легко, цікаво та незвично підготувати і провести виховні заходи. Тут ви знайдете корисні поради, методичні рекомендації щодо застосування методу проектів, нетрадиційні прийоми, які перетворять вашу роботу на задоволення.
Робота допоможе вихователям, кураторам груп, педагогам-організаторам та заступникам директорів із виховної роботи.“МОВУ РІДНУ, СЛОВО РІДНЕ МАЄ, ДІТКИ, КОЖНИЙ В СВІТІ“ Зустріч з членом НСПУ В.В.Каменчук учнів 1-4 класів

0

Мета: Познайомити школярів з творчим доробком письменниці В.В.Каменчук, розвивати в учнів поетичне сприймання навколишнього світу, збагачувати словниковий запас дітей. Виховувати пошану до рідної мови як надбання українського народу, любов до природи рідного краю.Урок пам'яті "Переможний травень"

1

Щороку, 9 травня, коли за вікном буяє весна, коли все довкола розквітає, коли щедрі сонячні промені посилають на землю своє тепло, ми відзначаємо велике свято - День Перемоги у Другій світовій війні.Виховний захід на тему: "Лицар українського слова" (присвячується 95-річчю з дня народження Д.Г.Білоуса)

1

Мета: розширити знання учнів про відомого українського митця – Дмитра Білоуса, розвивати пізнавальний інтерес до творчості письменника, виробляти навички розуміти поезію, виразно читати ліричні твори. Прищеплювати любов до поезії, до рідної мови України, формувати естетичні почуття учнів.Випускний вечір 2014/2015

2

Сценарій випускного вечора 2014/2015 рекомендується для допомоги організаторам у його підготовці й проведенні.

RSS-матеріал

Голосування

Як Ви оцінюєте сучасні події в освіті?:

Останні коментарі