Користувацький вхід

Останні публікації

2020-01-25 20:27
2020-01-25 19:42

Виховна робота

...

Обмежити пошук фільтруванням:Соціально – профілактичний проект «Роби особисте! Будь особливим!»

0

Один з найголовніших напрямів гурткової роботи – національно – патрі - отич не виховання. Справа, що за своїм значенням є стратегічним завданням. Повсякденне виховання поваги до Конституції держави, законодавства, державних символів менш важливим :Виховання патріотизму як основи національної свідомості засобами квесту (методичний посібник)

0

Посібник містить сучасну інтерактивну форму організації виховної роботи з учнями по національно – патріотичному вихованню – квест, ігор станціями різноманітних напрямів.
Квест є не лише формою навчання, а й містить потужний виховний потенціал. Участь у командних квестах сприяє соціалізації дитини та формує комунікативну компетентність школяра.
Проведення квестів сприяє не лише формуванню в учнів ключових компетентностей, а також формуванню громадянина, патріота своєї держави, інтелектуально розвиненої особистості.Пісня - душа народу

0

Розробка виховного заходу для учнів старших класів про українську пісню, її жанри, любов до української пісніВиховний захід «Україна в моєму серці»

0

Виховний захід «Україна в моєму серці»
Мета:
• формувати у школярів ціннісне ставлення до Батьківщини, любов до рідного краю;
• розвивати в учнів почуття національної самосвідомості та громадянської активності, прагнення примножувати своєю працею здобутки українського народу;
• виховувати патріота, який знає і поважає традиції свого народу, трудівника, люблячого свою землю, справжнього громадянина.

Обладнання: карта України, державні символи України, вишиті рушники, предметні малюнки, паперові сердечка, кетяги калини, коровай, магнітофон, ноутбук.Виховна година на тему: "Козацькі розваги"

0

Виховна година на тему: "Козацькі розваги". Мета: прилучити дітей до джерел національної icтopiї, культури; сприяти патріотичному вихованню, осмисленню себе, своєї особистості як частини великого українського народу; пробуджувати національну свідомість; загартовувати дітей фізично i морально.Прощавай, букварику!

0

Мета. Вдосконалювати навички виразного читання віршів напам’ять, розвивати зв’язне мовлення; підвести дітей до розуміння важливості читання, як процесу розширення кола знань; виховувати почуття прекрасного, естетичні смаки.Андріївські вечорниці в затишній шкільній світлиці

0

Андріївські вечорниці в затишній шкільній світлиці
Для учнів середніх та старших класів
Мета: ознайомлювати дітей із звичаями та традиціями рідного краю, які передаються від покоління до покоління нашим народом; виховувати повагу та любов до української пісні, танцю та усної народної творчості; розвивати навички сценічної гри, артистичні здібності, вміння перевтілюватися у ролі.Вистава "Крила"

0

Загальношкільна вистава до Дня працівників освіти для учнів, їхніх батьків, працівників школи та гостей закладу.
Мета: розширювати знання дітей про Конвенцію ООН з прав дитини; ознайомлювати учнів із гарантіями здійснення повноти їхніх прав; виховувати у дітей толерантне відношення один до одного, зокрема, під час шкільних репетицій; розвивати навички сценічної гри, артистичні здібності, вміння перевтілюватися у ролі, формувати творчу уяву, культуру мовлення, виховувати емоційно-вольове сприйняття танцювальної музики та хорового співу.Козацькі розваги на Покрову

0

Козацькі розваги на Покрову
Свято для учнів молодших класів
Мета: збагачувати знання дітей про історію, звичаї та традиції рідного народу; формувати у дітей навички сценічної гри, розкривати артистичні здібності, вміння перевтілюватися у ролі, розвивати творчу уяву, культуру мовлення та спілкування, виховувати емоційно-дійове сприйняття танцювальної музики та хорового співу.Казка про те, як Дід Мороз знайшов собі онучку - Снігуроньку

0

Мета: навчати учнів умінню створювати позитивний настрій для себе та для оточуючих; розвивати навички сценічної гри, артистичні здібності, вміння перевтілюватися у ролі; формувати уяву, культуру мовлення та спілкування, виховувати емоційно-дійове сприйняття танцювальної музики.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі