Користувацький вхід

Виховна робота

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій виховного заходу до Міжнародного жіночого дня «І знову починається весна»

0

Дана методична розробка присвячена вшануванню жінки-матері, жінки-трудівниці, берегині роду. Мама... Це перше слово, яке з радістю та усмішкою вимовляє дитина. Мама – які надлюдські глибини скарбів містить вона в собі. А мамина колискова звучить найніжнішою музикою, навіть тоді, коли посрібляться її скроні. Не мав би світ стільки геніїв, стільки великих мужів, якби над їхнім дитинством не тремтіло б серце матері.Виховна година "Не залишайся осторонь"

0

Даний матеріал буде цікавим класним керівникам 10-11 класів, адже булінг сьогодні одне з найболючіших питань виховного процесу.Цікаві факти про вишиванку

0

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію.В Україні таким символом є вишиванка.В цій презентації можна ознайомитися з цікавими фактами про вишиванку. Дану презентацію можна використати до Дня вишиванки.Ранкова зустріч учасників освітнього процесу з нагоди свята «День знань»

0

Ранкова зустріч з нагоди святкування Дня знань. Цей захід дещо замінив традиційні лінійки. Він проходить у невимушеній атмосфері, весело. Беруть участь всі учасники освітнього процесу. По часу займає не більше 30 хвилин. Є змістовний і лаконічний. Сценарій стане у пригоді педагогам-організаторам, класним керівникам.Сценарій зустрічі випускників

0

Сценарій зустрічі випускників у КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ "ШАРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ ВАЛКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"Презентація "Як не стати жертвою торгівлі людьми".

0

Презентація про те, як не стати жертвою торгівлі людьми під час евакуації.Презентація "Як не стати жертвою торгівлі людьми".

0

Презентація про те, як не стати жертвою торгівлі людьми під час евакуації.Святий Миколай та срібний ключ

1

Цікавий сценарій до дня Святого Миколая, в якому діють Лісовик, Луговик, Баба Яга, Водяник, Чорт, Янголи, Святий Миколай і навіть Вірус. Добро, як завжди, перемагає зло, а дітки початкової школи, і не тільки, будуть задоволені.Сценарій заходу до Дня вишиванки «Українська вишиванка – гордість нації»

0

Сценарій зацікавить педагогів-організаторів, класних керівників, вчителів мистецтва та працівників культури.Сценарій свята до Дня захисника України «Козацька держава – наша гордість і слава»

0

Сценарій буде цікавим педагогам-організаторам, заступникам з ВР, класним керівникам, вчителям історії

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі