Користувацький вхід

Останні публікації

Виховна робота

...

Обмежити пошук фільтруванням:Індивідуальний план роботи під час карантину (06.04.2020 – 24.04.2020) Молодшої групи №2 «Смішарики».

0

Індивідуальний план роботи під час карантину
(06.04.2020 – 24.04.2020)
Молодшої групи №2 «Смішарики».Індивідуальний план роботи під час карантину (16.03.2020 – 03.04.2020) Молодшої групи №2 «Смішарики».

0

Індивідуальний план роботи під час карантину
(16.03.2020 – 03.04.2020)
Молодшої групи №2 «Смішарики».сценарій новорічного свята в початковій школі

0

сценарій новорічного ранку для учнів початкової школи, учнів НУШ, 2020 рікГодина спілкування :"Прикраси - це прекрасно"

1

Даний матеріал розповідає про історію українських прикрас. Стаття стане у нагоді при підготовці до уроків, позакласного заходу, класної години.сценарій свята у початковій школі"Зустрічаємо Святого Миколая"

0

Сценарій інтерактивного сучасного свята у початковій школі "Зустріч Святого Миколая"Година спілкування :"Кобзарем його ми звемо..."

0

Даний матеріал можна використовувати для проведення класної години, виховного заходу. Цікаві факти про життя та творчість Кобзаря стануть у нагоді при підготовці до уроків української мови та літератури.Гра змагання до 8 Березня "А ну-мо,дівчата"

0

Прищеплювати любов і повагу до жінки – матері, бабусі, сестрички, подруги. Розвивати в учнів естетичний смак, навички морально-естетичної поведінки ; почуття гідності, самоповаги, самодисципліни. Зміцнювати колектив класної родини.Диво писанкове

0

Дана стаття присвячена популярному українському великодньому символу - писанці. Матеріал стане у нагоді та допоможе вам підготуватися до класної години, години спілкування,до гурткового заняття, до уроку української літератури.Формування патріотичної свідомості учнів . Практичний блок

0

Практичний блок створений з метою стимулювати в учнів інтерес до історії України; розвивати почуття відповідальності за долю своєї держави; виховувати почуття патріотизму, національної гідності.Виховна година «Діти об’єднують Україну»

1

Інтегрований виховний захід із теми « Діти об’єднують Україну»для 5 класу з використанням інтерактивних методів, енциклопедій, інших Інтернет-ресурсів. Метою виховного заходу є: формувати національну свідомість школярів:
розвивати бажання брати посильну участь у розбудові держави, наполегливо вчитися, щоб принести якомога більше користі рідній Україні. Пропагувати доброчинність, милосердя, взаємодопомогу та інші загальнолюдські цінності;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі