Користувацький вхід

Виховна робота

Обмежити пошук фільтруванням:Бесіда "Що добре, що - погано"

0

Вчити дітей оцінювати вчинки, добре ставитись до старших людей, турбуватись про нихВиховний захід "Квітка толерантності"

0

Розробка заняття направлене на виховання толерантного ставлення один до одного підростаючого поколінняРОЗРОБКА ВІДКРИТОГО ІНТЕГРОВАНОГО ВИХОВНОГО ЗАХОДУ ГЕОГРАФІЧНО – РАДІОТЕХНІЧНИЙ КВЕСТ “КРАЇНИ ТА КОМПОНЕНТИ”

0

Географічно-радіотехнічний квест “Країни та компоненти”

Мета: формування всебічно розвиненої особистості, розвиток пізнавального інтересу до наукових досягнень, виховувати любов до обраної професії, популяризації професії та профорієнтаційної роботи. (слайд 1; 2)

Радіомеханік – творець
електроніки нового покоління, а
розвиток науки і техніки – це шлях до
цивілізованого суспільства.Ввічливість невід'ємна риса культурної людини

0

Ознайомити дітей з уроками гарної поведінки. Пригадати слова ввічливості (Будь ласка...)Бережи свої та шкільні речі

0

Вчити тримати в чистоті і порядку особисті речі, одяг, книги.Година спілкування,,Подорож до країни Добра та Дружби ''

0

Формувати у дітей поняття "доброта і добрі вчинки", вчити розрізняти "добре і погане", викликати бажання дарувати добро; розвивати в дитині духовно-моральні якості, вміння сприймати і створювати позитивні емоції; виховувати культуру спілкування. Сприяти зміцненню колективу, вчити дружити та пробачати. Розучити мирилки.САМОВИРАЖЕННЯ ПІДЛІТКІВ ЗАСОБОМ СОЦІАЛЬНОЇ МЕРЕЖІ TIKTOK В УМОВАХ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ

0

В роботі проводиться дослідження технологій, зокрема соціальної мережі TikTok, як засобів самовираження підлітків. Хоча технологічні розробки не перестають дивувати, але вони стають більш доступними для суспільства, однією з основних функцій якого лишається комунікативна, в якій останнім часом соціум трохи обмежений. Карантинні умови стали причиною пошуку нових способів самовираження, що призвело до більшого зацікавлення суспільства соціальною мережею TikTok, яка розрахована на розважальний контент та проста у використанні.Урок-тренінг "З Україною в серці"

0

Урок-тренінг "З Україною в серці"
Мета: поглибити знання учнів про нашу державу – Україну; формувати національну свідомість школярів; розвивати пізнавальні інтереси учнів; виховувати любов до рідного краю, повагу до його історичного минулого і сучасного, шанобливе ставлення до символів держави.Вітайся з усіма. Бесіда живого етикету

0

Ознайомити дітей з ввічливими словами(будь ласка, вибачте, перепрошую, добрий день)Конкурс до 8 Березня "Міс початкових класів"

0

Сценарій позакласного виховного заходу для проведення розважального шоу - конкурсу краси серед учнів початкової школи на 8 Березня. Святкова програма заходу поєднує привітання з конкурсно-ігровою діяльністю. Цей виховний захід допоможе вчителям початкових класів легко і в доступній формі прищеплювати любов і повагу до жінки – матері, бабусі, сестрички, подруги; розвивати естетичні смаки, позитивне ставлення учнів одне до одного, почуття колективізму, відповідальності, працелюбність, наполегливість у досягненні мети; допомагати школярам розкрити творчі здібності.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі