Користувацький вхід

Виховна робота

...

Обмежити пошук фільтруванням:Виховні заходи у початкових класах

1

У збірнику запропоновані виховні заходи для учнів 1-4 класів, які проводились із учнями нашої школи. Вони сприятимуть формуванню у школярів поняття родоводу, поваги до рідної землі, свого народу, шанобливого ставлення до людей старшого покоління, до звичаїв та традицій українців.Виховний захід "Таточку, татусю - за все до ніг тобі вклонюся"

0

В даному сценарії подаються цікаві конкурси, вірші, пісні з метою
формування в учнів поваги до батьків.Загальношкільний виховний захід «Щаслива родина – щаслива дитина»

1

захід виховує в учнів ціннісне ставлення до родини, навчає сімейним традиціям та звичаям.Поради батькам «Як виховати дитину-генія?»

0

Методичні рекомендації допоможуть батькам, вихователям, вчителям у вихованні та розвитку дитини.Конспект заняття із впровадженням освіти для сталого розвитку на тему: «Хай панує в світі - доброта»

0

Формувати морально-етичні уявлення та адекватні форми поведінки, переконання про те, що добре жити з добрими людьми.
Збагачувати внутрішній світ дитини позитивними емоціями. Вправляти в умінні правильно виражати свої почуття. Систематизувати уявлення дітей про добро, добрі вчинки, поповнювати словниковий запас дітей словами ввічливості.
Розвивати оцінні навички, вміння дітей оволодівати адекватними формами прояву своїх почуттів у спілкуванні.Сценарій Новорічного ранку "Зайчикова хатка" (Молодша група)

0

Конспект сценарію до Новорічного ранку для дітей молодшої групи дошкільного закладу.Виховна година: "Я хочу сказати своє слово..."

0

МЕТА. Ознайомити учнів з життям та творчим шляхом В.О. Сухомлинського, виховувати інтерес до його творчості. Вчити дітей бачити красу, що оточує нас, пере¬давати словами побачене, сприяти розвитку мовлення учнів, формувати різностороннє уявлення про природу, заохочувати дітей до складання творів, виховувати любов до рідного краю, відчувати красу природи, бережливе ставлення до навколишнього сере¬довища. Формувати у дітей почуття доброти до навколишніх людей, розуміння того, що людина - не просто частина природи, а найвище її створіння.Презентація «Україна та її сучасні герої» (Герої мого села В.Курінь)

0

Презентація " Україна та її сучасні герої"( Герої мого села В.Курінь)Перший дзвоник

0

Сценарій свята Перший дзвоник, підготовлений Цицюрою О.В., заступником директора з ВР Зеленодольської ЗШ №1Виховний захід «Великоднє свято»

0

Мета: розширити та поглибити знання дітей про Великоднє свято,
показати красу і значущість одного з найвеличніших християнських свят,
виховувати повагу до традицій народу, любов до рідного краю.
ознайомити з історією виникнення писанки, із символікою знаків на писанках.
Обладнання: українська хата, лави, тин, вербове гілля, кошики, писанки , фарби для розпису, паски.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі