Користувацький вхід

Виховна робота

Обмежити пошук фільтруванням:



День інженерних, ракетних військ і артилерії України

0

День ракетних військ і артилерії України — це професійне свято, яке відзначається щорічно 3 листопада. Разом із ним цього ж дня святкується День інженерних військ України.
Значення свята:
- вшанування військових – Це день, коли відзначають роль ракетних військ, артилеристів та інженерних військ у захисті країни. Їхній внесок особливо важливий у сучасних бойових діях, адже артилерія є "богом війни", а інженерні війська забезпечують будівництво укріплень, переправ та інші критично важливі завдання.



Програма дій соціального педагога з важкими підлітками.»

0

Кризові явища сучасного життя, зокрема посилення тенденції
асоціально, ненормативної поведінки учнівської молоді, змушують
задуматися про причини розхитування і послаблення, здавалося б, дуже
міцної системи «сім’я, школа, суспільство». Причин такого положення безліч.
Одна з них, і дуже суттєва, - падіння авторитету сім’ї та школи, їх
взаємовідчудження.
У полі діяльності соціального педагога знаходяться всі діти освітньої
установи, в тому числі і так звані «важкі» діти.



Подорож країною Права

0

Формувати в учнів поняття про основні права дитини, задекларовані в Конвенції ООН «Про права дитини»; вчити дітей свідомо оцінювати ситуації, аналізувати вчинки казкових героїв; розвивати акторські здібності, уміння триматися на сцені, дикторські навички, збагачувати емоційний та пізнавальний досвід учнів; виховати повагу до прав інших людей, формувати почуття обов’язку



Концептуально-методологічний підхід щодо формування національно-патріотичного виховання учнівської молоді в системі ПТНЗ

0

Розробка містить матеріали щодо реалізації положень і завдань «Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді», прийнятої на засіданні Колегії Міністерства освіти і науки України 26 березня 2015 р., розкриття сутності, мети, завдань та принципів національно-патріотичного виховання, обґрунтовуються проблеми оновлення змісту і форм виховання, що мають на меті формування в учнів національної свідомості й самосвідомості, патріотичних почуттів.



Сценарій Новорічного свята

0

Сценарій Новорічного свята для дітей середнього дошкільного віку. Дійові особи: ведучі 2, Пан Коцький, Лисичка, Лісовичок.



Зимові пригоди

0

Ознайомити учнів з календарно-обрядовими святами зимових місяців, збагачувати знання дітей про традиції українського народу; збагачувати словниковий запас учнів; мотивувати учнів за допомогою цікавих завдань, формувати морально-етичні на¬вички, мовленнєву культуру школярів.



Родинне свято

0

Різдво - це день, коли у світ з любов'ю увійшов Ісус Христос. Різдво – це тихе сімейне свято. Очікування першої зірки, що сповістила про народження Божого Сина, перетворюється в очікування дива і казкових перетворень.
Нехай Бог береже і захищає кожного. Нехай стравами буде багатий ваш стіл. Сміх і радість хай як річка тече, а щастя осяває ваш життєвий шлях. Нехай сім'я ваша стане міцнішою і теплотою наповниться кожен ваш день.
О Новонароджений Спасителю! Дозволь, щоб через цей зв'язок з Тобою, наша душа розтопилася в Твоїй любові та величала Твою доброту і любов.



Консультація для батьків "Заспокійливі ігри для малечі в бомбосховищі

0

Консультація для батьків "Заспокійливі ігри для малечі в бомбосховищі" спрямована на підтримку емоційного стану дітей у стресових умовах. Батьки дізнаються про ігри, які допомагають заспокоїти дитину, зменшити її тривожність та забезпечити відчуття безпеки. У консультації розглядаються прості ігри з використанням рук, дихальні вправи, малювання та казкотерапія, які не потребують спеціального обладнання. Такі активності сприяють емоційній стабільності, зміцнюють зв’язок між дитиною та дорослим і допомагають впоратися з негативними емоціями у складних ситуаціях.



День Європи.

0

Тема
Мета
Події, країн-члени Європейського Союзу
Факти
Подорож країнами Європи
Висновок
Слова подяки країнам Європи



Презентація. Театр тіней

0

Мета:
Навчальна:
 Дослідити які способи пізнання використовуємо у повсякденному житті;
 досліджувати природні об’єкти (дерева, квіти) і фізичні явища;
 прививати любов до читання літератури;
 збирати та аналізувати інформацію;
 прививати любов дітей до творчості;
 розвивати інтерес до вивчення математики,
 формувати в учнів уміння виділяти у змісті істотні ознаки, на встановлення зв’язків між досліджуваними поняттями,
 розвивати мислення, розкрити послідовність прийомів та етапів розумової діяльності учнів.
Виховна:

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі