Користувацький вхід

Виховна робота

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні прийоми формування в учнів навичок виконавської та акторської майстерності для концертних виступів

0

Концертна діяльність — найважливіша частина творчої роботи музиканта-виконавця; вона є логічним завершенням всіх репетиційних і педагогічних процесів. Актуальність проблеми полягає у необхідності пошуку нових форм і методів удосконалення виконавської майстерності у системі професійної мистецької освіти, початковою ланкою якої є дитяча музична школа.Презентація «Ознаки фізіологічної та соціальної зрілості»

0

Презентація "Ознаки фізіологічної та соціальної зрілості" для проведення виховного заходу для учнів професійно-технічних навчальних закладів.Презентація для проведення виховного заходу «Енергетичні проблеми суспільства»

0

Презентація на тему "Проблеми суспільства", для проведення виховного заходу для учнів професійно-технічних навчальних закладівВиховання загальнолюдських цінностей як основний елемент навчально-виховного процесу в ДНЗ «Львівське вище професійне художнє училище»

0

ДНЗ «Львівське вище професійне художнє училище» має свою програму позанавчальної роботи на 2019-2020 н.р., яка має комплексний характер і не зважаючи на те, що карантин вніс і вносить щодня зміни, корективи, охоплює усі сфери життєдіяльності учнів, враховуючи сьогоднішні реалії, та є невід’ємною і найважливішою складовою частиною освітнього процесу, спрямованою на створення умов для самореалізації, саморозвитку особистості учня.

Цьому сприяє проведене 19.05.2020 р. засідання предметної методичної комісії класних керівників і вихователів навчального закладу.Весела вікторина на 1 квітня

0

Давайте згадаємо як з’явилося свято 1 квітня. Ми розповімо вам про історію появи свята: День сміху чи День дурня. Розповімо вам про те як веселяться 1 квітня в різних країнах. Щоб засміятись, людині потрібно напружити 17 м’язів, а щоб насупитися – аж 43! Тому веселим і усміхненим бути легше, чи не так? До вашої уваги… гумористична вікторина.Сценарій "Інтелектуальний марафон "Зимовий дивограй"

0

Інтелектуальний марафон «Зимовий дивограй» - сценарій ігрової програми, яка сприяє пізнавальній активності вихованців, розвитку уваги, спостережливості, пам'яті, творчих здібностей, формуванню основ естетичної культури, естетичного досвіду.Виступ з теми «Про технологію конструювання моделей сучасного заняття в контексті Державного стандарту»

0

Виступ з теми «Про технологію конструювання моделей сучасного заняття в контексті Державного стандарту»Конфлікт між педагогом і студентом: бути чи не бути?

0

Що треба знати про конфлікт педагогу аби йому запобігти або щоб він мав конструктивні наслідки.Як підготувати підсумковий zahіd. З досвіду роботи «Від А до Я»

0

Кожен проміжок роботи повинен закінчуватись певним підсумком. Даний матеріал допоможе скласти план підготовки до підсумкового заходуПрезентація «Булінг в учнівському середовищі»

0

Презентація "Булінг в учнівському середовищі" для проведення виховного заходу проти насилля підлітків.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі