Підписатись на E-mail:

RSS-матеріал

Користувацький вхід

Виховна робота

Обмежити пошук фільтруванням:Збірник матеріалів засідання районного методичного об'єднання педагогів-організаторів "Впровадження інноваційних підходів у діяльності педагога-організатора"

0

ІКТ-компетентність заслуговує на особливу увагу тому, що саме вона дає можливість особистості бути сучасною, активно діяти в інформаційному середовищі, використовувати найновітніші досягнення техніки в своїй професійній діяльності. Майже всі науковці виділяють цю компетентність як обов’язкову складову професійної компетентності педагога.

Саме тому назріла потреба обговорити питання впровадження інноваційних підходів у діяльності педагога-організатора.Українські рамочки для оформлення робіт

0
333.jpg


Українські рамочки для оформлення робіт


Збірка рамочок з українського орнаменту на прозорому фоні і на фоні прапора України.

30 jpg, 30 png | A4, 300 dpi | 120 MbІсторія розвитку дошкільної освіти в місті Лисичанську, його південній частині

0

«Всі дорослі спочатку були дітьми,
тільки мало хто про це пам’ятає…»
А. де Сент - Екзюпері

Історія розвитку дошкільної освіти в місті Лисичанську,
його південній частині

Лисичанськ. Початок 60… Колиска Донбасу, одне з найбільш успішних міст регіону з економічного розвитку. Продовжується будівництво виробництв, відкриваються нові цеха. В тому числі і в південній частині міста, або як кажуть серед людей – «район завода РТИ». Люди приїжджають з всього Радянського Союзу, для того, щоб працювати, створювати родини, виховувати дітей.Урок-свято "У пташиному царстві"

0

Урок - свято "У пташиному царстві" вчительки початкових класів Кам'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ірхи Валентини ОлексіївниГиперактивный ребенок

0
Статья подготовлена заместителем директора по ВР КЗ «НСОШ № 3» Топол И.С., поможет учителям начальных классов, классным руководителям, воспитателям групп продленного дня, родителям лучше понять поведение своих детей и правильно поддержать развитие ребёнка.
В статье вы найдете ответы на вопросы "Как проявляется гиперактивность ребенка?", "Какие возникают проблемы в обучении у гиперактивных детей", "Как помочь гиперактивному ребенку?".


Екологічна акція "Нагодуй пташок взимку, вони віддячать тобі влітку"

0

Відеорепортаж про роботу згідно сценарію по екологічному заходу "Нагодуй пташок взимку, вони віддячать тобі влітку"Великодні фони

0


Назва: Великодні фони
Автор: Несенюк О.В
Кількість: 17
Формат: А4, png
Розмір: 60 мб
Підбірка оригінальних фонів великодньої тематики для оформлення Ваших робіт.
Перепост заборонений!
ЗАВАНТАЖИТИШляхи забезпечення творчої співпраці педагогічного колективу, учнів і батьків в умовах демократизації школи

1

Шляхи забезпечення творчої співпраці педагогічного колективу, учнів і батьків в умовах демократизації школиБібліотечна майстерність у сучасному темпоритмі

0

Суть досвіду полягає у раціональному поєднанні нетрадиційних форм і методів роботи, що дозволяє ефективно проводити бібліотечні заняття та сприяє підвищенню пізнавального інтересу користувачів до роботи в бібліотеці.Матеріал спрямований на активізацію бажання учнів до здобуття інформації з різних джерел, самостійної роботи з фондами галузевої та довідкової літератури.Досвід містить детально розроблені анкети, тести для учнів.Заслуговує на увагу особисто розроблені автором Ковтун Е.В. матеріали :
- програма "Основи бібліотечно-бібліографічної грамотності";Культура спілкування (плакати А4)

0
etik.jpg
Культура спілкування (Серія плакатів А4)
Коротка та змістовна розповідь дітям, як себе правильно (культурно) вести з оточуючими людьми.
В архіві український та російський варіанти тексту.

12 jpg |A4, 300 dpi | рос., укр. | 54,2 Mb

RSS-матеріал

Голосування

Чи відчуваєте Ви професійне (емоційне) вигорання у вашій роботі вчителя?:

Останні коментарі