Користувацький вхід

Виховна робота

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Роль дитячо-юнацьких організацій, учнівського самоврядування у формуванні громадянської, соціальної активності учнів

1

Сьогодні нам понад усе бракує саме компетентного досвіду участі у суспільно-політичних процесах в країні. Тому насамперед ми маємо створити умови для того, щоб наші діти могли його набути: шляхом участі у шкільному самоврядуванні, створення дитячих і молодіжних об'єднань, співробітництва з громадськими організаціями, самостійного прийняття рішень й уміння діяти в правовому полі, аналізувати різноманітні ситуації, передусім, у своєму найближчому оточенні.Презентація «Медицина Запорізької Січі, медицина козаків»

0

Презентація «Медицина Запорізької Січі, медицина козаків» є дидактичним матеріалом для проведення позакласних заходів військово-патріотичного напрямку,який можна використовувати як джерело цікавої інформації при впровадженні у навчальні заклади України дитячої-юнацької військово-спортивної патріотичної гри "Сокіл"("Джура").
Презентація призначена для вчителів-предметників загальноосвітньої школи.Памяти Чернобыльской аварии

0

Воспитательный час к тридцатилетию аварии на Чернобыльской атомной станции.Виховний захід на тему "Любов придумана не нами, любов від Бога нам дана"

0

Формувати і розвивати в учнів християнські чесноти: віру, надію, любов; почуття милосердя; розширити уявлення школярів про те, що таке краса людської душі, про безкорисливість і жертовність батьківської любові, про любов Бога до нас; виховувати ідеали добра, любові, дружби, людської гідності на основі християнських цінностей.«З любов’ю по землі». Презентація творчості та зустріч із Павлом Миколайовичем Федієнком, нашим земляком, учнів 5-9 класів.

0

Мета. Закріпити знання учнів про рідний край; розширити та поглибити знання літератури рідного краю, познайомити з поетичною творчістю П.М.Федієнка; розвивати мовлення дітей, їхній кругозір, навички виразного читання; формувати громадянські якості; виховувати любов і повагу до рідного краю, до України.Чорнобиль. Біль. Пам'ять

1

Виховна година.
Чорнобиль. Біль. Пам'ять.
Мета: знайомити дітей з історією трагедії нашої держави, виховувати співчуття, милосердя, повагу та гордість до ліквідаторів чорнобильської катастрофи, бажання бути чесними і сміливими, бути людьми, гідними свого народу і не зганьбити його; любити й берегти рідну землюПО КОМУ ПОДЗВІН ( до річниці Чорнобильської трагедії)

0

Інсценування до річниці пам'яті Чорнобильської катастрофи, призначений для учнів 5-6 класі, у музичному супроводіКонсультація "Вибухо́ві речови́ни "

0

Консультація для батьків
Вибухо́ві речови́ни — хімічні сполуки або механічні суміші речовин, здатні під впливом зовнішньої дії (початкового імпульсу) до швидкого самопоширюваного перетворення (вибуху) з виділенням великої кількості теплоти та утворенням газів, здатних спричиняти руйнування і переміщення оточуючого середовища.
Вибухові речовини використовуються у зброї, будівництві, гірництві тощо.
Розрізняють три основні групи вибухових речовин :Розробка сюжетно-рольової гри «Давайте дружно жити, щоб легко всім було»

1

Дати дітям знання, уміння, навички та здатність використовувати їх у житті, залучати дітей до системи вироблених людством цінностей, організовувати умови для її духовного зростання.
Вчити відтворювати взяту на себе роль, вступати у рольову взаємодію з іншими учасниками гри; творчо застосовувати образ іграшки у предметно-ігровому середовищі.
Розвивати та формувати життєдіяльність, соціальну компетентність, здатність ціннісно ставитися до людей, що оточують дитину, до предметного світу, до самої себе.Усмішка- це промінчик сонця !

0

Тема :Усмішка – це промінчик сонечка.
Мета. Дати уявлення учням про роль усмішки в процесі спілкування;
вчити розрізняти види усмішок; вчити дітей бути привітними і щирими, усміхненими і добрими. Розвивати вміння випромінювати тепло до навколишнього світу через усмішку. Виховувати доброзичливість, привітне ставлення до людей.
Хід уроку
І. Організаційний момент.
( На дошці малюнок сонечка і слова )

1. Привітання вчителя
Усміхнемось всім навколо:
Небу, сонцю, квітам, людям!
і побачимо одразу –

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі