Користувацький вхід

Виховна робота

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація самопідготовки

0

Презентація самопідготовки запрошує учнів 4 класу у веселковий світ знань.
Представлена робота допоможе вихователю зацікавити дітей, використовувати різні форми та методи виховання та розвитку самостійності, створити сприятливі умови для занять та забезпечити успішне виконання домашніх завдань учнями.Заняття з самовиховання «Воля і труд дивні сходи дають»

0

Заняття з самовиховання «Воля і труд дивні сходи дають» має за мету вчити школярів виховувати силу волі, наполегливість з метою формування стійких звичок; розвивати свою пам’ять; на прикладах самовиховання видатних людей показати, чого може досягти людина в житті.Виховна година «Щастя: реальність чи ілюзія»

0

Виховна година «Щастя: реальність чи ілюзія» розширює уявлення учнів про те, що кожна людина – творець свого щастя.
Представлена робота може використовуватись педагогами з метою виховання сили волі, наполегливості школярів, вміння перемагати себе, цілеспрямовано йти до досягнення своєї мети та прагнути знайти своє щастя.Сценарій випускного вечора "Гімназійний Оскар - 2017"

0

Сценарій випускного вечора у формі церемонії відзначення номінантів і нагородження лауреатів освітнього конкурсу "Гімназійний Оскар - 2017" за учнівськими та педагогічними номінаціями.Інсценування японської казки "Вдячна журавка"

0

За ініціативою Президента України Петра Порошенка 2017-й оголошено роком Японії в Україні. Однією із форм позакласної роботи з нагоди цієї події для учнів середньої школи є інсценування японських народних казок. Прозовий варіант казки "Вдячна журавка" був перетворений на п'єсу.Діти - вундеркінди

2

Цікава інформація про українських і зарубіжних дітей-вундеркіндів може бути використана для проведення виховної роботи.Виховна година «Батько і мати – два крила любові»

1

Метою заходу є розкрити учням Божу любов якою Він любить нас; на прикладах із Біблії показати батьківську та материнську любов до своїх дітей. У сценарії вміщено вірші про маму та батька, конкурси. Виховну годину можна використати для виховання в учнів почуття поваги до родини, сім’ї; любов та повагу до батьків і старших людей, розвивати в учнів вміння розуміти власну відповідальність за свою родину."Перший день осені, ти незабутній...Ти шкільний старт до життєвого успіху" (Сценарій до свята 1 Дзвоника)

1

Сценарій до свята Першого дзвоника 2017-2018 н.р. "Перший день осені, ти незабутній... Ти шкільний старт до життєвого успіху"Збірник матеріалів районного МО педагогів-організаторів "Аналіз та підведення підсумків роботи районного МО педагогів-організаторів. Удосконалення професійної майстерності педагогів-організаторів шляхом впровадження нових технологій виховання"

0

У практичному посібнику проаналізовано та підведено підсумки роботи МО педагогів-організаторів за 2016-2017 н.р.; обговорено стан впровадження інноваційних технологій в професійну діяльність педагога-організатора з метою підвищення педагогічної компетентності; з’ясовано рівень сформованості ключових життєвих компетенцій педагога-організатора, мотивацію на самореалізацію, розвиток творчого потенціалу; обговорено питання професійного самовдосконалення педагога-організатора шляхом цілеспрямованої самоосвітньої діяльності; розглянуто взаємодію педагога-організатора та практичного психолога у проеСценарій до Дня захисника України

0

Тематична лінійка для учнів школи.
Сьогодні великої ваги набуває відродження українського козацтва, бо це і відродження України. Указом Президента України 14 жовтня оголошено Днем українського козацтва. Таким чином, Покрова святкується в нас не тільки як народно-релігійне, а й національне свято.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі