RSS-матеріал

Користувацький вхід

Виховна робота

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:



Виховна година «Україна пам’ятає! Світ визнає» (3 - 4 класи)

0

Мета заходу. Познайомити учнів з історією виникнення голодоморів на Україні. Дати поняття про про вшанування пам’яті жертв голодоморів. Виховувати почуття патріотизму, бажання зберегти в пам’яті історичне минуле нашої країни, повагу до людей , які пережили складний період української історії; виховувати громадську свідомість, співчуття.



Наочна мандрівка "Перлини народної творчості"

0

Виховний захід допоможе дітям краще пізнати жанри усної народної творчості. І.Я.Франко " Усна народна творчість - це перлина душі народної."



Виховний захід «Свято зимуючих птахів»

0

Виховний захід допоможе учням засвоїти знання про птахів, їх значення у природі та житті людини.



Вплив засобів культури і мистецтва на виховний процес

0

В статті розглядаються питання організації виховної роботи у ВНЗ:
- функції виховного процесу;
- поняття засобів культури;
- групи засобів соціально-естетичного виховання у ВНЗ



Такий відомий і невідомий Шевченко. Розробка виховного заходу

1

Розробка виховного заходу направлена на висвітлення невідомих сторінок життя Т.Г. Шевченка.



Україна-єдина країна

1

Ця презентація створена з метою виховувати любов до Батьківщини, формувати в учнів прагнення бути свідомим громадянином України.



Виховна година "Твої права"

0

Тема. Твої права
Мета. Розширити знання учнів про основні права дитини, визначенні Конвенцією про права дитини; вчити виконувати свої обов’язки вдома і в школі; розвивати мовлення учнів, естетичні смаки; виховувати відповідальність; прищеплювати повагу до старших та до людей з обмеженими можливостями.
Обладнання: серія карток «Права дитини», дитячі фотографії, м’яч, декілька хустинок, фломастери, презентація «Права дитини», комп’ютери.
Форма проведення: усний журнал.
Хід заняття



Українські рухливі ігри, як засіб всебічного розвитку дітей.

0

Рухливі ігри - улюблені забави для дітлахів будь-якого віку. Вони є ко-рисними не тільки для фізичного розвитку дитини. Уявіть собі, що Ваші діти вередують, стали некерованими, стрибають і голосно кричать. Заспокоїти малюків Вам допоможуть саме рухливі ігри: після них нормальний відпочинок змінить активність. Інакше це називається розвитком саморегуляції. Мине час, і діти навчаться контролювати свою поведінку самостійно. А допомогти їм цього навчитися Ви зможете за допомогою рухливих ігор.



Свято інтелекту, здібності й таланту

0

Тема: Свято інтелекту, здібності й таланту

Мета заходу: сприяння усвідомленої учнями важливості набуття знань, реалізації застосування знань на практиці, формування культури спілкування і взаємодії.



Презентація до сценарію до Дня Соборності України

1

Формувати в учнів розуміння соборності, єдності і цілісності України; закріпити знання учнів про історію України, її символи; формувати національну свідомість школярів; виховувати патріотів рідної держави, розуміння своєї причетності до долі України, любов до її історичного минулого і сучасного.

RSS-матеріал

style="display:inline-block;width:728px;height:90px"
data-ad-client="ca-pub-5032241474405282"
data-ad-slot="4854836540">

Голосування

Як Ви оцінюєте сучасні події в освіті?:

Останні коментарі