Користувацький вхід

Іван Багряний

Обмежити пошук фільтруванням:Проблема Людини у творах І.Багряного "Тигролови" та Е.Хемінгуея "Старий і море"

0

Бінарний урок з української та зарубіжної літератури по творчості І.Багряного та Е.Хемінгуея. Частина уроку проходить у формі прес-конференції з героями творів: Многогрішним та Сантьяго. Учні пишуть есе, асоціативний твір-образ, створюють психологічну модель сучасної молодої людини.також учням дає поради психолог.Іван Багряний. «Мадонна». Глибокий філософський зміст образу Мадонни в однойменній новелі.

1

Урок "Іван Багряний. «Мадонна». Глибокий філософський зміст образу Мадонни в однойменній новелі " стане в нагоді вчителям під час підготовки до уроків ліратури рідного краюНародознавчий аспект в українській еміграційній прозі Іван Багряний «Тигролови»

1

Методична розробка містить дві частини. У першій частині висвітлено деякі аспекти народознавчого аналізу роману Івана Багряного «Тигролови» з погляду усної народної творчості, фольклористики, традицій та побуту, етнопедагогіки.
Вивчення літературного твору з такої позиції необхідно й актуально для піднесення національної гідності молодого покоління. Творчість Івана Багряного, людини, яка поневірялася далеко від батьківщини, але серцем вболівала за рідною землею, досить актуальна у нашому сьогоденні, позначеному тривожними й сумними подіями.урок ток-шоу Тернистий шлях до визнання письменника Івана Багряного

1

У поданому матеріалі є цікаві погляді на творчість Багряного, самого письменника.Матеріалом можна користуватись як учням, так і викладачам української літератури, студентамВикористання технології розвитку критичного мислення на уроках української літератури в старших класах

4

Матеріал містить короткий опис методів і форм із технології розвитку критичного мислення, застосованих під час вивчення творчості І.Багряного в 11 класі, чотири уроки української літератури. Вміщенно додатки з необхідними матеріалами.9 клас. Урок-засідання "круглого столу"

2

Урок-засідання "круглого столу" передбачає засвоєння учнями знань про життя і творчість Івана Лозов'яги (за псевдонімом Багряний) та його місце в українській літературі. На основі твору "Тигролови" учасники засідання роблять самостійні висновки, узагальнення й намагаються переконати, що "Людина - це найвеличніша з істот", вчаться аналізувати твірІ.Багряний. Основні віхи життя і творчості

3

Презентацію можна використати під час вивчення в 11 класі твору І.Багряного "Тигролови"Урок Пригодницький роман «Тигролови» Івана Багряного

5

Тема : Пригодницький роман «Тигролови» Івана Багряного.
Тематика твору. Образи - символи у творі.
Григорій Многогрішний – сильна особистість, символ непокірної
і гордої молодості.
Мета : Розглядаючи сюжетно – композиційні та жанрові особливості твору,
художні прийоми відображення сталінської репресивної системи,
допомогти учням глибше пройнятися проблематикою, українською
ідеєю твору. Розвивати навички самостійного мислення, вмінняДидактичний матеріал для перевірки знань змісту творів

4

Матеріал містить тестові завдання, асоціативні диктанти, літературні диктанти для перевірки знань учнів змісту творівПрезентація до теми: "Іван Багряний"

2

Презентація стане в нагоді викладачам української літератури під час підготовки до уроку за темою: "Життєвий і творчій шлях І.Багряного"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі