Обмежити пошук фільтруванням:
Бінарний урок з української та зарубіжної літератури по творчості І.Багряного та Е.Хемінгуея. Частина уроку проходить у формі прес-конференції з героями творів: Многогрішним та Сантьяго. Учні пишуть есе, асоціативний твір-образ, створюють психологічну модель сучасної молодої людини.також учням дає поради психолог.
Урок "Іван Багряний. «Мадонна». Глибокий філософський зміст образу Мадонни в однойменній новелі " стане в нагоді вчителям під час підготовки до уроків ліратури рідного краю
Методична розробка містить дві частини. У першій частині висвітлено деякі аспекти народознавчого аналізу роману Івана Багряного «Тигролови» з погляду усної народної творчості, фольклористики, традицій та побуту, етнопедагогіки.
Вивчення літературного твору з такої позиції необхідно й актуально для піднесення національної гідності молодого покоління. Творчість Івана Багряного, людини, яка поневірялася далеко від батьківщини, але серцем вболівала за рідною землею, досить актуальна у нашому сьогоденні, позначеному тривожними й сумними подіями.
У поданому матеріалі є цікаві погляді на творчість Багряного, самого письменника.Матеріалом можна користуватись як учням, так і викладачам української літератури, студентам
Матеріал містить короткий опис методів і форм із технології розвитку критичного мислення, застосованих під час вивчення творчості І.Багряного в 11 класі, чотири уроки української літератури. Вміщенно додатки з необхідними матеріалами.
Урок-засідання "круглого столу" передбачає засвоєння учнями знань про життя і творчість Івана Лозов'яги (за псевдонімом Багряний) та його місце в українській літературі. На основі твору "Тигролови" учасники засідання роблять самостійні висновки, узагальнення й намагаються переконати, що "Людина - це найвеличніша з істот", вчаться аналізувати твір
Презентацію можна використати під час вивчення в 11 класі твору І.Багряного "Тигролови"
Тема : Пригодницький роман «Тигролови» Івана Багряного.
Тематика твору. Образи - символи у творі.
Григорій Многогрішний – сильна особистість, символ непокірної
і гордої молодості.
Мета : Розглядаючи сюжетно – композиційні та жанрові особливості твору,
художні прийоми відображення сталінської репресивної системи,
допомогти учням глибше пройнятися проблематикою, українською
ідеєю твору. Розвивати навички самостійного мислення, вміння
Матеріал містить тестові завдання, асоціативні диктанти, літературні диктанти для перевірки знань учнів змісту творів
Презентація стане в нагоді викладачам української літератури під час підготовки до уроку за темою: "Життєвий і творчій шлях І.Багряного"