Користувацький вхід

Останні публікації

Ернест Хемінгуей

...

Обмежити пошук фільтруванням:Проблема Людини у творах І.Багряного "Тигролови" та Е.Хемінгуея "Старий і море"

0

Бінарний урок з української та зарубіжної літератури по творчості І.Багряного та Е.Хемінгуея. Частина уроку проходить у формі прес-конференції з героями творів: Многогрішним та Сантьяго. Учні пишуть есе, асоціативний твір-образ, створюють психологічну модель сучасної молодої людини.також учням дає поради психолог.Ернест Хемінгуей. Повість "Старий і море"

1

На прикладі повісті-притчі Е. Хемінгуея “Старий і море” довести, що цей твір покликаний розкрити образ сильної людини; людини, що в будь-яких умовах здатна подолати, здавалося б, непереможні обставини.«Життєподібний» сюжет і філософсько-символічний зміст твору Ернеста Хемінгуея. «Старий і море» - повість притча про людину. Вплив Е.Хемінгуея на розвиток художньої прози ХХ ст.

0
Розробка уроку, яка має на меті детально зрозуміти та осмислити прочитане через варіанти аналізу літературного твору. Попередньо учні отримують завдання - підготувати короткі повідомлення-висновки щодо аналізу твору з різних позицій та створюють спільну презентацію.


Синтез жанрових форм у прозі Е. Хемінгуея

0

Сучасний погляд на письменника, якому належить значне місце у літературному процесі, - одна з найважливіших вимог літературознавства. За шкільною програмою із зарубіжної літератури (профільний рівень навчання) роман XX століття потребує поглибленого вивчення, що особливо стосується поетики художнього твору. До того ж художній стиль Е. Хемінгуея ще й досі викликає різночитання, тому робота з текстами сприятиме творчому підходу до аналізу літературного явища.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі