Користувацький вхід

Українська література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури"Інтерактивні техніки навчання як засіб розвитку творчого потенціалу учнів"

0

Урок на тему "Знайомство і поглибшення знань учнів про твори українських письменників, присвячені матерям".Урок позакласного читання. "Байки Леоніда Глібова"

1

Матеріал уроку допомагає закріпити знання учнів пр жанрові особливості байки,вчить знаходити аналогії між зображеннями у байках і вчинками людей.На цьому уроці можна навчити дітей будувати свої міркування,розвинути образне мислення.Захід з української літератури "До казки на гостини" для 5 класу

0

Захід з української літератури "До казки на гостини" для 5 класу, до якого входить мультимедійна презентація та сценарій цього заходу перенесуть дітей до країни казок.Контрольна робота "Творчість Т.Шевченка, І.Франка" (ІІ варіант)

0

Контрольна робота з української літератури у 7 класі "Творчість Т.Шевченка, І.Франка" (ІІ варіант)Контрольна робота "Творчість Т.Шевченка, І.Франка" (І варіант)

0

Контрольна робота з української літератури у 7 класі "Творчість Т.Шевченка, І.Франка" (І варіант)Контрольна робота з української літератури у 8 класі за ІІ семестр

0

Контрольна робота охоплює вивчений матеріал з української літератури упродовж ІІ семестру, містить тестові завдання з вибором однієї правильної відповіді, завдання на встановлення відповідності та завдання відкритого типуЗаняття "Подорож у казку"

0

Програмовий зміст.

Вчити впізнавати за частковим зображенням знайомі казки. Закріпити назви основних кольорів, синього, зеленого, жовтого, жовтого, червоного. Розвивати інтерес до об’єктів та явищ навколишньої дійсності, дрібні м’язи рук.
Виховувати Любов до казкових персонажів, добробуту, ввічливість.
Розвивати емоції у дітей.Презентація уроку 8 клас "ВІтька + Галька"

0

Презентація до уроку "Вітька + Галя, або повість про перше кохання" Валентина Чемериса розрахована для учнів 8 класу.4 клас.Урок позакласного читання.Подорож до читацької скарбнички В.О.Сухомлинського.

0

Урок
позакласного читання у 4 класі

Тема: Подорож до читацької скарбнички В.О. Сухомлинського.
Мета: познайомити учнів з творчістю геніального письменника, педагога В.О.. Сухомлинського. Вчити висловлювати своє ставлення до героїв творів, розвивати інтерес до книги. Удосконалювати навички інтонаційного читання. Розвивати мислення, мовлення, творчі здібності учнів; виховувати у дітей найкращі моральні якості ,почуття любові до навколишнього світу відповідальності за свої вчинки,доброти і милосердя,бажання дарувати людям радість.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі