Користувацький вхід

Українська література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів української мови та літературиТема уроку. Калина – символ України. Г. Демченко. Калинка.

0

Урок розроблено до підручника літературне читання В.Науменко для учнів 2 класуТема: Коли твір відкриває свої таємниці. О. Іваненко «Синичка» (скорочено).

0

Розробку уроку можна використати вчителям з класу під час вивчення даної теми з літературного читання (автор В.Науменко)Контрольні уроки з літературного читання. 4 клас. ІІ семестр.

0

Контрольні роботи з літературного читання за новою програмою для учнів 4 класу на ІІ семестр.Легенди та перекази про міста й села Тальнівщини (урок літератури рідного краю)

0

Поглибити знання про жанри усної народної творчості; дослідити походження назв сіл і міст Тальнівщини; уміння фантазувати, розвивати творчу уяву; ознайомити учнів із змістом легенд, удосконалити навички виразного читання; уміння висловлювати свої думки щодо прочитаного; розвивати пам′ять, логічне і критичне мислення; прищепити почуття пошани й любові до рідного краю, інтерес до його минулого.Даний матеріал можна використати для заняття гуртка.Зірка Мензатюк. «Таємниця козацької шаблі» . Важливість знань про історичне минуле нашого народу в житті людини. Історичне минуле нашого народу в житті сучасної людини(у форматі "перевернутий урок").

0

Урок розроблений згідно вимог Нової програми з української літератури Методи й прийоми уроку спрямовані на формування в дітей предметних та ключових компетентностей: значення історичного минулого для сучасної людини , вироблення вмінь аргументовано й грамотно висловлювати власну думку, щодо проблем, порушених у творіПрезентація збірки поезій Любові Шемет «Рідний берег» (література рідного краю)

0

У поданому матеріалі можна ознайомитися з методикою проведення уроку літератури рідного краю, зокрема із збіркою поетеси-михайлівчанки Любові Шемет "Рідний берег". Під час уроку використані ІКТ (відеопрезентація до біографії письменниці, буктрейлер до збірки поезій "Рідний берег", відеопоезії, створені учнями) та інтерактивні технології (сенкан, діаманта, рефлексія "Я подарую квітку", вправа "Озвуч позицію", вправи на віршування)

Ключові слова: збірка, вірш, поезія, відеопоезія, буктрейлер, поетеса, творчість, тематикаОбрази символів нашої держави у віршах і науково-пізнавальних текстах. «Як давно в Україні з’явився жовто-блакитний прапор?», «Наш прапор», «Гімн» (урок-телемарафон)

0

УРОК ЛІТЕРАТУРНОГО ЧИТАННЯ

ТЕМА: ОБРАЗИ СИМВОЛІВ НАШОЇ ДЕРЖАВИ У ВІРШАХ І НАУКОВО-ПІЗНАВАЛЬНИХ ТЕКСТАХ. «ЯК ДАВНО В УКРАЇНІ З’ЯВИВСЯ ЖОВТО-БЛАКИТНИЙ ПРАПОР?», «НАШ ПРАПОР», «ГІМН».

Мета: вдосконалювати навички свідомого виразного читання науково-популярних тек¬стів; удосконалювати вміння аналізувати, порівнювати, узагальнювати зміст прочитаного; формувати вміння виділяти в тексті опис, пояснення, нові поняття; збагачувати словниковий запас учнів;Літературне свято «У світі книги чарівної...»

0

Літературне свято

Тема: «У світі книги чарівної»
Мета: долучати учнів до книги — джерела людської мудрості; прищеплювати інтерес до читання, до пізнання навколишнього світу; поглиблювати вміння розпізнавати різні жанри творів; розкривати цікавий і захоплюючий світ дитячої книги, казкових героїв; розвивати творчі здібності школярів; виховувати у дітей бажання вчитися, працювати із книгою і підвести їх до висновку, що знання — це велика сила, без якої в житті не обійтися;

Форма проведення : свято
Клас: 4 -Б

Хід святаВідкритий урок літературного читання у 2 класі з теми "Де руки і охота, там ладнається робота. Андрій М’ястківський «Казка про яблуню»

1

Удосконалювати навички усвідомленого,виразного читання художнього твору, уміння швидко орієнтуватися в тексті; формувати вміння знаходити за допомогою вибіркового читання уривки тексту, що характеризують дійових осіб; збагачувати словниковий запас. Розвивати зв’язне мовлення, мислення, пізнавальні інтереси. Виховувати працелюбність, чуйне ставлення до природи, бажання їй допомагати.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі