Користувацький вхід

Українська література

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів української мови та літературиКонтрольна робота за І семестр - Сприймання усної інформації на слух - Аудіювання

0

Відповідно до Державного стандарту базової середньої освіти проводиться такий вид роботи з української літератури - сприймання усної інформації на слух/Аудіювання.Конспект інтегрованого уроку-подорожі в контексті реалізації інноваційного освітнього експерименту регіонального рівня «ЕКО-школа»

0

Розширити знання учнів про стан природи нашої планети; узагальнити знання учнiв про те, що обов’язком кожної людини є турботливе ставлення до природи; спонукати до пошуково – дослідницької роботи по збору та обробці інформації; розкрити знання учнів про екологічні проблеми своєї місцевості; розвивати пізнавальну активність, допитливість, комунікативні здібності; виховувати почуття любовi до рідної землi, вiдповiдальне ставлення до збереження довкiлля.Експрес-тести з читання (4 клас) за прочитаними творами. Тема: “Непомітно прийшла в гості загадкова гостя-осінь”.

0

Тести до прочитаних творів по темі "Непомітно прийшла в гості загадкова гостя-осінь"Літературний диктант за твором В.Стефаника " Камінний хрест"

0

Літературний диктант за новелою василя Стефаника "Камінний хрест" призначений для перевірки знання учнями 10 класу тексту новели, а також жанрових та стильових ознак твору. Диктант містить відповіді до завдань, що мінімізує час для оцінювання виконаної роботи учителем.Виховний захід на тему : «Щоправда, можна все життя прожити, а так оту, єдину, й не зустріти»(інтимна лірика Т.Г. Шевченка)

0

Виховний захід на тему : «Щоправда, можна все життя прожити, а так оту, єдину, й не зустріти»(інтимна лірика Т.Г. Шевченка)Презентація до уроку з української літератури у 10 класі на тему: "Іван Франко. Новела «Сойчине крило»- жіноча доля в новітній інтерпретації. Образ героя- адресата-уособлення боротьби між «естетикою» та «живим чоловіком». Гуманізм новели".

0

Презентація до уроку з української літератури у 10 класі на тему: "Іван Франко. Новела «Сойчине крило»- жіноча доля в новітній інтерпретації. Образ героя- адресата-уособлення боротьби між «естетикою» та «живим чоловіком». Гуманізм новели".Конспект уроку з української літератури у 10 класі на тему : "Іван Франко. Новела «Сойчине крило»- жіноча доля в новітній інтерпретації. Образ героя- адресата-уособлення боротьби між «естетикою» та «живим чоловіком». Гуманізм новели".

0

Конспект уроку з української літератури у 10 класі на тему : "Іван Франко. Новела «Сойчине крило»- жіноча доля в новітній інтерпретації. Образ героя- адресата-уособлення боротьби між «естетикою» та «живим чоловіком». Гуманізм новели".Тарас Григорович Шевченко – великий народний поет і художник

0

Україна — це країна великої краси. Краса її — це тихі води і ясні зорі, зелені сади й білі хати, лани золотої пшениці й багатоводні ріки, співучі роботящі людиНа перехресті музи й долі

0

Ти не лукавила зо мною,

Ти другом, братом і сестрою

Сіромі стала. Ти взяла

Мене, маленького, за руку

І в школу хлопця одвела

До п’яного дяка в науку.

— Учися, серденько, колись

З нас будуть люде, — ти сказала.

А я й послухав, і учивсь,

І вивчився. А ти збрехала.

Які з нас люде? Та дарма!

Ми не лукавили з тобою,

Ми просто йшли; у нас нема

Зерна неправди за собою.

Ходімо ж, доленько моя!

Мій друже вбогий, нелукавий!

Ходімо дальше, дальше слава,

А слава — заповідь моя.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі