Користувацький вхід

Українська література

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів української мови та літературиЛеся Українка "Давня казка"

0

Розробка містить конспект уроку,додатки,презентацію, міні-зошит.Стане у нагоді при вивченні творчості легендарної поетеси.Позакласний захід з української літератури на тему "Краю мій волошковий"

0

Мета: виховувати любов до Батьківщини, рідного краю, українського народу;
інтерес до культурної спадщини свого народу; виховувати особистість, здатну приймати важливі рішення, відповідати за свої вчинки, цінувати минуле, вміти творити майбутнє; формувати кращі громадянські якості: патріотизм, небайдужість до долі рідного міста, людяність, доброту, милосердя, працьовитість; розвивати у дітей прагнення бути свідомим громадянином свого міста,України, бути патріотом;Урок з навчання грамоти у 1 класі. Тема. Звук [к], позначення його буквою «ка». Читання складів, слів. Словниково-логічні вправи.

0

Урок з навчання грамоти у 1 класі. Тема. Звук [к], позначення його буквою «ка». Читання складів, слів. Словниково-логічні вправи.
Мета: ознайомити учнів з новою буквою Кк, її звуковим значенням; вчити читати прості склади типу злиття та складні — типу ПГП; розвивати в учнів аналітико-синтетичні вміння; збагачувати словниковий запас учнів; виховувати уважність, любов до рідного слова, народної казки, шанобливе ставлення до праці, бережне відношення до хліба.
Обладнання. Картки для роботи в групах, зернинки з паперу, таблиці.Розробка уроку з української літератури у 6 класі на тему " Подорожу у Країну Дитинства Всеволод Нестайко — відомий у світі український дитячий письменник. «Тореадори з Васюківки» — пригодницький захоплюючий твір."

0

Мета: ознайомити учнів із життям і творчістю письменника, зацікавити творчістю, розкрити особливості твору, його пригодницький характер;
розвивати навички виразного читання, інсценізації, переказу прозового твору, коментування його; формувати вміння аналізувати поведінку героїв, їхні вчинки, вміння толерантно й аргументовано доводити свою думку; формувати соціальну, комунікативну компетентності;
виховувати позитивні риси характеру, активну життєву позицію, оптимістичний світогляд.Закріплення звукових значень букви "де".

0

Цікаво розроблений урок з читання в 1 класі,перекликається з відомостями з природознавства. Враховані вікові особливості учнів.У країні пригод. За Остапом Вишнею "Веселі артисти"

0

Розробка уроку "У країні пригод. За Остапом Вишнею" адресована вчителям початкових (4-х)класів загальноосвітніх навчальних закладів.,,Василь Симоненко-,,лицар на білому коні’’в українській літературі.Вірш-пісня,,Лебеді материнства’’.Ідея вічного зв’язку людини з матір’ю,рідною землею.Символічний зміст образів поезії.’’

0

Ознайомитися із життям та творчістю поета,
усвідомити ідейно-художнє значення його твору;
розвивати навички виразного читання ліричних
творів, уміння аналізувати їх, зіставляти їхні ідеї з
реальним сучасним життям, своїми поглядами;
виховувати почуття патріотизму, любові та
вдячності матері.Славна дочка України

0

Цей сценарій літературно- музичного вечора може бути використаним вчителями української мови та літератури при проведенні позакласного заходу.Тема: «У бур’янах» С.Васильченка – один з найкращих художнiхтворiв про дитинство Тараса Шевченка

0

Тема: «У бур’янах» С.Васильченка – один з найкращих художнiхтворiв про дитинство Тараса Шевченка

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?: