Користувацький вхід

Українська література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів української мови та літературиУрок. Роль І. Франка в розвитку драматургії й театру. Проблема особистого щастя у драмі "Украдене щастя".

0

Подано методичну розробку уроку з української літератури "Роль І. Франка в розвитку драматургії й театру. Проблема особистого щастя у драмі "Украдене щастя".Запропонована розробка містить елементи нестандартних підходів, інтерактивних методик, технології розвитку критичного мислення.
Додаток А. "Любовний трикутник у драмі І. Франка "Украдене щастя".
Додаток Б. "Асоціативний кущ "Щастя - це...".
Додаток В. "Конфлікт між персонажами у драмі І. Франка "Украдене щастя".
Додаток Г. Прийом "Фішбоун"
(1. Микола - винуватець трагедії чи жертва обставин?Проблема вибору людини у вирішальній ситуації. Захар Беркут

0

Розробка уроку з української літератури для 7 класу на тему: "Проблема вибору людини у вирішальній ситуації. Роль художніх засобів, особливості мови".Розробка уроку з української літератури на тему «Журба та радість О. Олеся»

0

Конспект призначений для користування вчителями, викладачами при вивченні творчості О.Олеся у 10 класі.Конспект уроку літературного читання 2 клас

0

Урок літературного читання у 2 класі
(до Типової освітньої програми для закладів загальної середньої
освіти. 1-2 класи, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко)

Тема. Я у медіапросторі. Дитячі журнали.
Хід уроку
I Організація класу
Діти, сьогодні до нас завітали гості. А коли гості в домі – це свято. То ж проведемо урок так, щоб нашим гостям було цікаво і радісно.
Поверніться до гостей, привітайтесь, подаруйте їм свою усмішку, подаруйте усмішку мені, подаруйте усмішку один одному!!!
II Актуалізація опорних знань
Вступна бесідаКонтрольна робота з теми: "Проза" (11 клас, українська література)

1

Контрольна робота з української літератури для учнів 11 класу ( профільний рівень, три години на тиждень).Контрольна робота з теми: "Творчість П. Куліша, Марка Вовчка" (9 клас)

0

Контрольна робота (різнорівнева) за творчістю П. Куліша та Марка Вовчка.Блог для дистанційного навчання

0

Блог містить матеріали для дистанційного навчання з української мови і літератури, зарубіжної літератури для 6, 9 класівСайт учителя словесності

0

Сайт містить матеріали для вчителів української мови і літератури, зарубіжної літературиЯк мед, то ще й ложкою О.Пушкін казка про рибака та рибку.(продовження). Матеріали , інструменти та обладнання художника скульптора. Передача основної форми будови тварин у прстих позах.

0

Інтегррований урок у 3 класі з літературного читання і образотворчого мистецтва. Тема "Як мед, то ще й ложкою О.Пушкін казка про рибака та рибку.(продовження). Матеріали , інструмент"и та обладнання художника скульптора. Передача основної форми будови тварин у прстих позах"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі