Користувацький вхід

Українська література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів української мови та літературиЛітературний проект. Мозаїка кохання в житті і творчості Лесі Українки.

0

Дослідження учнів про кохання в житті Лесі Українки, про відомих людей, які мали місце в житті поетеси, їхній вплив на формування характеру, почуттів, емоцій Лесі.Урок з літературного читання.Тема: Так зароджується дружба... Григір Тютюнник "Ласочка"

0

Ознайомлення дітей з особистістю письменника Григора Тютюнника викликати інтерес до його творчості. Розкрити причинно-наслідкові зв`язки дружніх стосунків людини і звіра, вчити із розумінням ставитися до "братів наших менших". Вдосконалювати навички швидкого і свідомого читання, уміння швидко орієнтуватися у тексті, ділити його на частини, складати план. Розвивати зорову пам`ять, уяву, зв`язне мовлення, уміння співпрацювати в парах і мікрогрупах. Виховувати спостережливість, доброту і чуйність, бережне ставлення до тварин.Урок з позакласного читання " Життя дається людині на добрі справи".

0

Формування уміння знаходити твір у книжці за змістом. Ознайомлення дітей з новим оповіданням, зацікавити творчістю В.О. Сухомлинського, розповісти про життя відомого педагога. Вчити орієнтуватися в тексті, виділяти головне, творчо переказувати. Заохочувати дітей писати власні казки про найкращі людські якості. Розвивати навички виразного, швидкого і правильного читання, уміння передбачати події, ставити запитання ; зв'язне мовлення, творчі здібності, читацькі інтереси учнів, виховувати доброту, чуйність, любов та дбайливе ставлення до природи.Підготовка до створення буктрейлерів за прочитаними творами

0

У розробці подано матеріали, за допомогою яких можна надати рекомендації учням для створення буктрейлерів.Роль І. Франка в розвитку драматургії й театру. Проблема особистого щастя у драмі «Украдене щастя» (урок-дослідження)

0

Подано методичну розробку уроку з української літератури "Роль І. Франка в розвитку драматургії й театру. Проблема особистого щастя у драмі "Украдене щастя".Запропонована розробка містить елементи нестандартних підходів, інтерактивних методик, технології розвитку критичного мислення.
Додаток А. "Любовний трикутник у драмі І. Франка "Украдене щастя".
Додаток Б. "Асоціативний кущ "Щастя - це...".
Додаток В. "Конфлікт між персонажами у драмі І. Франка "Украдене щастя".
Додаток Г. Прийом "Фішбоун"
(1. Микола - винуватець трагедії чи жертва обставин?Проблема вибору людини у вирішальній ситуації. Захар Беркут

0

Розробка уроку з української літератури для 7 класу на тему: "Проблема вибору людини у вирішальній ситуації. Роль художніх засобів, особливості мови".Розробка уроку з української літератури на тему «Журба та радість О. Олеся»

0

Конспект призначений для користування вчителями, викладачами при вивченні творчості О.Олеся у 10 класі.Конспект уроку літературного читання 2 клас

0

Урок літературного читання у 2 класі
(до Типової освітньої програми для закладів загальної середньої
освіти. 1-2 класи, розробленої під керівництвом О. Я. Савченко)

Тема. Я у медіапросторі. Дитячі журнали.
Хід уроку
I Організація класу
Діти, сьогодні до нас завітали гості. А коли гості в домі – це свято. То ж проведемо урок так, щоб нашим гостям було цікаво і радісно.
Поверніться до гостей, привітайтесь, подаруйте їм свою усмішку, подаруйте усмішку мені, подаруйте усмішку один одному!!!
II Актуалізація опорних знань
Вступна бесідаКонтрольна робота з теми: "Проза" (11 клас, українська література)

1

Контрольна робота з української літератури для учнів 11 класу ( профільний рівень, три години на тиждень).

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі