Користувацький вхід

Українська література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів української мови та літературиУрок-театр І. Карпенко-Карий "Сто тисяч".Проблема бездуховності людини, засліпленої прагненням до наживи. Проблема влади грошей.

0

На прикладі програмового твору І. Карпенка-Карого з’ясувати актуальність проблеми, дослідити, як вирішується проблема влади грошей, удосконалювати навички роботи з драматичним твором; розвивати усне зв’язне мовлення учнів, навички виразного читання драматичного твору, уміння відстоювати свою думку, аргументувати, актуалізувати, робити висновки: виховувати почуття справедливості. Форма уроку - урок-театр.Презентація до уроку за темою: “Проблема вибору життєвої позиції у поемі І.Я.Франка «Перехресні стежки»”

1

Презентація допоможе учням проаналізувати образну систему твору.
За допомогою характеристики образів персонажів зрозуміти проблему вибору життєвої позиції у поемі І.Я.Франка «Перехресні стежки»Літературні диктанти для 10 класу

0

Літературні диктанти дають можливість перевірити рівень знань учнів 10 класу за новою програмою (за підручником О. Авраменка)Брейн-ринг (за творами, які вивчалися протягом 5 класу)

0

Розробка може бути використана як підсумковий урок у 5 класі для перевірки знань, умінь і навичок.Презентація до уроку "Коротко про письменницю Л. Костенко. «Чайка на крижині»

1

Презентація допоможе вчителю поглибити знання школярів про життя і творчість Л. Костенко, розпочати роботу щодо аналізування поеми «Чайка на крижині», на прикладі цього твору дослідити різницю між матеріальним і духовним; розвивати вміння виразно читати поетичні твори, грамотно висловлювати свої думки, почуття, спостереження, робити висновки; формувати кругозір, світогляд школярів; виховувати почуття пошани, поваги до творчості Л. Костенко, прищеплювати високі моральні якості учням, прагнення духовно збагачуватися.Робота слухача МАН на тему "Проблема відродження духовності у книзі Євгена Сверстюка "Блудні сини України"

0

Багаторічну панораму українського духовного світу важко уявити без публіцистики Євгена Сверстюка. «Блудні сини України» – перша його книга в нашій державі, яка вийшла у світ 1993 року й згодом була відзначена Державною премією України імені Т.Г. Шевченка. Проблема відродження духовності – одна з центральних у цій книзі.
Актуальність дослідження обумовлюється зростанням інтересу нашого народу до традиційної духовної спадщини, поверненням до призабутих духовних джерел.Морально-етичні проблеми в повісті О. Кобилянської «В неділю рано зілля копала».

0

Конспект уроку з використанням інтерактивних технологій. Урок з позакласного читання дозволяє поглибити знання творчості Ольги Кобилянської.урок в театрі

0

Урок в театрі з літературного читання для учнів початкової школи

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі