Користувацький вхід

Українська література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів української мови та літературиУрок читацької насолоди

0

Урок читання у 3 класі за темою: Українська народна казка "Кривенька качечка". Девіз уроку:«Гарно читаємо, чітко відповідаємо, мову свою розвиваємо.» Урок з елементами театралізації (казковими героями), іграми , дихальними вправами та багато іншого...Тестові завдання з української літератури ( за творчістю І.Нечуя-Левицького )

0

Матеріал допоможе повторити та закріпити вивчене про повість І.Нечуя-Левицького "Кайдашева сім'я", підготуватися до тематичної контрольної роботи.Тестові завдання можуть бути використані у підготовці учнів до ЗНО з української літературиМама, казка і я

0

вчити поважати добро і правду, боротися зі злом і кривдою; розвивати пам’ять, кмітливість, вміння передавати свої думки в розмові; виховувати любов до книг, бережне ставлення до нихВиховна година "Людина починається з добра!"

0

Розробка виховного
заходу " Людина починається з добра". Матеріал допомагає учням осягнути, що значить бути добрим, гуманним, що
лежить в основі доброти, доброго вчинку, славлячи добро в людині, її справах і ставленні до інших, розвивати в учнів бажання робити добро, сприяти осмисленню та розумінню учнями того, що людям потрібні підтримка і доброта.Борис Харчук «Планетник». Роздуми про сенс людського життя, моральний вибір кожної людини

0

Борис Харчук «Планетник». Роздуми про сенс людського життя, моральний вибір кожної людини. Конспект урокуПрес-експрес "З історії виникнення письма"

0

Розробка уроку до Дня української писемності. Розраховано для учнів 11 класуЛітературні диктанти за повістю В.Чемериса "Вітька + Галя..."

0

Ці матеріали містять два літературні диктанти за повістю Валентина Чемериса "Вітька + Галя...", які допоможуть перевірити, наскільки уважно учні прочитали твір.10 клас.Контрольні роботи з української мови та літератури. Тестові завдання та відповіді до них.

0

Публікація містить тестові завдання з української мови (8) та літератури (4) для проведення тематичного оцінювання учнів 10 класу. Також подано відповіді, що можуть бути використані під час аналізу контрольної роботи.Ліна Костенко: життя без коректур

0

урок-конспект для 11 класу на тему: "Ліна Костенко: життя без коректур"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі