Користувацький вхід

Українська література

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів української мови та літературиКонспект уроку української літератури (НУШ) 7 клас

0

Конспект уроку української літератури у 7 класі (НУШ)за темою Галина Кирпа "Мова моя"Анатолій Костецький "Добра порада"

0

Урок літературного читання у 3 класі за підручником О.Савченко, розділ " Байки"Буклет "Ріки незмінно течуть додому" створений до Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції "Національний тиждень читання. Тиждень поезії"

0

Буклет "Ріки незмінно течуть додому" створений до Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції "Національний тиждень читання. Тиждень поезії"Урок читання у 3 класі "Нічого не руйнуй — братів менших шануй. Навчальне аудіювання: М. Магера "Он як буває"

0

Перевірити вміння учнів слухати незнайомий текст та розуміти його (сприйняття й розуміння змісту, основної думки, образних висловів тощо); розвивати мовлення; виховувати спостережливість, допитливість.Урок читання у 3 класі "Щаслива людина та, яка дарує щастя іншим людям. А. Григорук "Гра в шашки"

0

Навчати виразно читати текст, інтонувати речення, аналізувати прочитане, вчити розповідати про свої враження, від прослуханого твору, розвивати критичне мислення, вміння висловлювати свою думку, виховувати повагу до людей з особливими потребами.Літературний диктант до твору "Джури козака Швайки" В. Рутківського

0

Літературний диктант для перевірки домашнього завдання, актуалізації опорних знань, знання текстуДо 210 річниці з дня народження Великого Кобзаря (на допомогу вчителю)

0

9 березня в Україні святкується День народження Тараса Григоровича Шевченка. 210 років нашому Кобзарю. Він проніс через віки до нас свою мудрість і любов до своєї країни. Шевченко - поет, художник, пророк...Лепбук "Весна"

0

Лепбук «Весна» не просто папка з кишеньками. Це навчальний посібник, інтерактивна тематична тека, з різноманітними кишеньками, віконцями, рухливими деталями, картками, які заламіновано з метою дотримання санітарно-гігієнічних вимог. Їх можна діставати, перекладати, складати на свій розсуд.
Лепбук допомагає закріпити і систематизувати вивчений матеріал, швидко пригадати вивчене. Доцільно використовувати на уроках української мови та читання, математики, мистецтва, англійської мова та інтегрованого курсу «Я досліджую світ».Михайло Коцюбинський. Конспект уроку

0

Ознайомити здобувачів освіти із життєвим і творчим шляхом Михайла Коцюбинського;з’ясувати сюжет твору, особливості композиції; дослідити його жанрові особливості (риси пригодницького твору та романтично-психологічного); розвивати навички аналізувати художні засоби, встановлювати причино-наслідкові зв’язки подій.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі