Користувацький вхід

Останні публікації

Українська література

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів української мови та літературиРозробка уроку з літератури рідного краю."Фольклорна Городянщина"

0

Урок розроблено згідно вивчення народно-пісенної творчості Городнянщини групою "Краєзнавці" КЗ"Городнянський ліцей".Українська література. 8 клас. Кроссенс.

0

Матеріал допоможе вчителям при проведенні уроків української літератури в 8 класі. Візуальний асоціативний ланцюжок, який складається з 9 зображень, розкриває з різних сторін певне поняття, явище або факт.Іван Котляревський "Наталка Полтавка". Соціально-побутова драма " Наталка Полтавка" — перший твір нової української драматургії. Її довготривале сценічне життя. Торжество народної етики.

0

Мета: виявити основні особливості першого драматич¬ного твору нової української літератури, його ідейно-тематичну спрямованість, композицію, конфлікт; розвивати культуру зв'язного мовлення, пам'ять, уміння грамотно робити висновки, належним чином їх обґрунтовуючи; аналі¬зувати художній твір; формувати активну життєву позицію; розвивати уміння відстоювати людську гідність, власні принципи, усвідомлення можливості вибороти власне щастя; виховувати високі естетичні почуття.
Очікувані результати:
предметні компетентності:Тарас Шевченко. Геніальний поет, мислитель, пророк національного відродження в Україні.

0

Розробка уроку в 9 класі з української літератури на тему: "Тарас Шевченко. Геніальний поет, мислитель, пророк національного відродження в Україні."Конспект уроку з української літератури. Тема: Б. Лепкий. «Мишка (Казка для дітей: для малих і великих)» Морально-етичні питання у творі, проблема збереження загальнолюдських цінностей.

0

Б. Лепкий. «Мишка (Казка для дітей: для малих і великих)»
Морально-етичні питання у творі, проблема збереження загальнолюдських цінностей.
Мета: подати короткі відомості про Богдана Лепкого, навчати визначати тему та ідею твору, уміти знаходити реальне й уявне, розкрити комічну й трагічну ситуацію, їхню роль у втіленні ідеї, притчової моралі;
розвивати креативність, уміння висловлювати власні міркування, формувати навички вдумливого й виразного читання твору;
виховувати загальнолюдські цінності, любов до книги, інтерес до читання української літератури.І.С.Нечуй-Левицький. «Кайдашева сім’я». Українська ментальність, гуманістичні традиції народного побуту й моралі. Утвердження цінностей національної етики засобами комічного.

0

Матеріали до уроку містять презентацію з посиланнями на текстові та відеоматеріали, іншу презентаціюІ.Нечуй-Левицький. "Кайдашева сім'я". Реалізм твору, сучасна (вічна) актуальність проблеми батьків і дітейактуальність

0

Розробка містить презентацію з посиланнями та текстові матеріали, відеоматеріали, іншу презентацію"Кайдашева сім'я" - соціально-побутова повість-хроніка

0

Презентація до уроку містить посилання на текстові файли, відеофайли, іншу презентацію з теми"Кайдашева сім'я" - соціально-побутова повість-хроніка

0

Презентація до уроку містить посилання на текстові файли, відеофайли, іншу презентацію з теми

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі