Користувацький вхід

Останні публікації

Українська література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів української мови та літературиПроект «Шевченко-художник. Галерея автопортретів Кобзаря»

1

У проекті вміщено репродукції автопортретів, портретів, створених Т.Г.Шевченком у різні періоди його життя. Кожна робота художника супроводжується описом.
Матеріали дослідження можна використовувати на уроках української літератури, образотворчого мистецтва, під час підготовки та проведення виховних заходів, присвячених Т.Г.Шевченку.
Призначено для вчителів української літератури, класних керівників, керівників гуртків літературного спрямування.Г. Малик "Аля в країні Недоладії"

0

Г. Малик "Пригоди Алі в країні Недоладії" - урок - квест, який з радістю проходять п'ятикласникиІ. Франко "Фарбований Лис"

0

І. Франко "Фарбований Лис" Квест - урок для 5 класуКонкурс - гра "Книги - ключ до знань"

0

Світ дивовижний вас вітає,
всіх тих, хто вдумливо читає,
долати знань високі мури,-
вас кличе світ літератури!Леся Українка «Давня казка». Ідея вільної творчості ,вільнолюбства людини. Проблеми й мотиви поеми

0

Конспект уроку з української літератури на тему"Леся Українка «Давня казка».
Ідея вільної творчості ,вільнолюбства людини. Проблеми й мотиви поеми",8класЛітература рідного краю Барва смерті – 33-ій

0

Сприяти поверненню історичної пам’яті про голодомор 1932 – 1933 рр.; формувати в учнів повагу до подій тих часів, виховувати почуття співпереживання, поваги до минулого.Література рідного краю «На човнику долоньки» - до кожного сердечка.

0

подати учням відомості про Л.Сердунич – людину, поетесу, журналіста; розкрити тематичну спрямованість збірки «На човнику долоньки», формувати зацікавлення творчістю поетів-земляків.урок літератури рідного краю.«Капітуляція – це значить, що настав мир…» ( за оповіданням Василя Горбатюка «Капітуляція»)

0

«Капітуляція – це значить, що настав мир…»
( за оповіданням Василя Горбатюка «Капітуляція»)Оксана Радушинська Метелики в крижаних панцирях

0

Конспект уроку літератури рідного краю.
урок за повістю оксани Радушинської, твір присвячений дітям і людям з особливими потребами.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі