Користувацький вхід

Українська література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів української мови та літературиМ.Коцюбинський "Дорогою ціною".Проблема волі людини та можливості її здобуття

0

План-конспект уроку допоможе вчителю з'ясувати ідейно-художнє навантаження твору, виявити силу й виразність художній образів.Підібраний матеріал допоможе розвивати в учнів уміння робити власні висновки,аналізувати вчинки героїв.презентація

0

Презентація з теми:"Новий зміст літературної освіти в 10-11 класах: нові програми, нові підходи до викладання"Вікторина за твором В.Нестайка "Тореадори з Васюківки"

0

Вікторина проводиться на підсумковому уроці з теми. Учні діляться на команди (кількість команд залежить від кількості учнів у класі).Кожна команда обирає собі назву та капітана.Команди по черзі обирають питання.За кожну правильну відповідь гравці отримують 1 бал. Якщо відповідь команди була невірною,то суперники можуть відповісти і отримати додатковий бал.Наталя Забіла "У дитячому театрі"

0

Тема уроку: Наталя Забіла «У дитячому театрі».
Мета уроку: удосконалювати навички виразного читання віршованих творів, вміння працювати над текстом; збагачувати активний словник учнів; розвивати творчу уяву, образне мислення; виховувати навички культури поведінки в громадських місцях.
Обладнання уроку: «Тлумачний словник української мови», альбом «Київ» (театри).
Хід уроку
І. Організація класу до роботи
Вітання
Доброго дня! Доброго дня!
Кажете ви, кажу вам я!
Я вас поважаю, я вас люблю,
Бо ми живемо в одному краю.Учитель року 2018

0

Презентація містить опис досвіду роботи вчителя української мови та літературиСинтез геніїв Лисенка і Шевченка

0

Синтез геніїв Лисенка та Шевченка. Видатні діячі української культури: композитор і поет. Поєднання двох видів мистецтва: музики і літератури.«Любов до землі – дорога до пекла чи раю?». Духовні орієнтири твору

0

Мета: ознайомити учнів із психологічним трактуванням проблеми людини і землі, злочину і кари на українському матеріалі; розкрити проблему сакрально-містичного зв’язку людини із землею; сформувати в учнів шанобливе ставлення до неї, формувати усвідомлення, що неможливо досягти щастя злочинним шляхом; порівняти події твору й сьогодення; розвивати уміння давати глибокі зв'язні відповіді на поставлені запитання, виявляти своє ставлення до зображених автором подій і героїв.: Гортаючи сторінки повісті Михайла Коцюбинського « Тіні забутих предків»

0

Мета уроку:допомогти учням усвідомити значення творчості Михайла Коцюбинського для української літератури, розкрити фольклорні джерела повісті, загальнолюдські проблеми, розширити уявлення про самобутність Гуцульщини, розвивати творче мислення учнів, формувати їхні естетичні смаки, виховувати повагу до звичаїв та вірувань.конспект уроку "Юрій Винничук. «Місце для дракона» – повість-казка про сучасний світ, у якому й досі існують «драконячі закони»."

0

Юрій Винничук. «Місце для дракона» – повість-казка про сучасний світ, у якому й досі існують «драконячі закони».
Мета: подати відомості про українського письменника Юрія Винничука, розпочати роботу над ідейно-художнім змістом його повісті-казки «Місце для дракона», з'ясувати особливості такого жанру як повість-казка; розвивати вміння висловлювати власні міркування про сучасний світ, про жорстокість, яка в ньому існує; виховувати порядність, моральні чесноти.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі