Користувацький вхід

Українська література

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів української мови та літературиОсяяна талантом,красою,добротою (за творчістю Марії Бойко)

1

Бінарний урок(українська література ,музика) з літератури рідного краю за творчістю сучасної поетеси-піснярки Марії Бойко.«Її книги – спроба батога для нації». Вивчення роману Марії Матіос «Нація».

0

ознайомити учнів із творчою біографією Марії Матіос, обґрунтувати її значення для розвитку сучасної української літератури, навчити висловлювати міркування про своєрідність творчої манери письменниці, розвивати вміння аналізувати її твори, виховувати почуття патріотизму, людської гідності, доброти, милосердя, інтерес до творчості сучасних письменників.Урок позакласного читання. «Твори пишу кров’ю…Пишучи, страдаю…». М. В. Матіос «Москалиця»

0

ознайомити учнів із життям і творчістю сучасних письменників, зокрема М. Матіос, допомогти усвідомити ідейно – художній зміст повісті «Москалиця»; розвивати навички самостійної роботи з книгою, уміння проводити спостереження над художнім текстом, пов’язаним із реаліями життя, висловлювати власну думку; виховувати любов до книги, почуття людяності, гуманізму, милосердя.« Вона – в її Слові». Вивчення поетичного доробку М. В. Матіос

0

ознайомити учнів із життєвим і творчим життям Марії Матіос, її поетичними збірками, вчити розкривати особливості духовного світу митця через заглиблення в його творчість, формувати вміння характеризувати основні мотиви поезій; розвивати навички аналізу віршів, особливих ознак індивідуального стилю, удосконалювати навички виразного читання; виховувати почуття людяності, любові до мистецтва, розвивати розуміння прекрасного.«Історія ніколи не припиняє їхати колесами по людях…» Вивчення роману Марії Матіос «Солодка Даруся. Драма на три життя»

0

привернути увагу учнів до читання художньої літератури, ознайомити учнів із життям і творчістю сучасних письменників, зокрема М. Матіос, допомогти усвідомити ідейно-художній зміст роману «Солодка Даруся»; розвивати навички самостійної роботи з книгою, уміння проводити спостереження над художнім текстом, пов’язувати його з реаліями життя, висловлювати свою думку з приводу прочитаного, розвивати навички самостійного читання, вибору книги за інтересами, складання відгуку щодо прочитаного; виховувати любов до книги, до ближнього, почуття людяності, гуманізму, милосердя."Незакінчена пісня В.Симоненка". План-конспект уроку

1

План-конспект уроку з української літератури в 11 класі за творчістю В.Симоненка з використанням ІКТ.Сценарій виховного заходу, присвячений 85-річчю з дня народження Григора Тютюнника

1

Сценарій виховного заходу для учнів 7-8 класів,
присвячений 85-річччю з дня народження Григора Тютюнника
"От де, люде, наша слава, слава України!"
(Т. Г. Шевченко)
Мета: познайомити учнів з видатними письменниками Полтавщини та життєвим і творчим шляхом Григора Тютюнника, його творами. Розвивати в учнів зацікавленість , естетичні смаки,бажання пізнавати нове; виховувати почуття пошани до творчості письменників-земляків, любові до рідної літератури, почуття гордості за багатий на видатних постатей Полтавський край.
Вступне слово вчителя.Сценарій виховного заходу для учнів 5-6 кл. "Краса врятує світ"

0

Виховний захід для 5-6 класів «Краса врятує світ»
Мета: розповісти про красу природи, почуттів, справжню красу української жінки; розвивати творче мислення, виразне читання, ціннісне ставлення до природи, жінки, матері, своєї держави; виховувати любов і вміння бачити красу у всіх її проявах.
Звучить красива мелодія
На сцену виходять джентльмени:Розробка уроку з навчання грамоти (читання) «Закріплення звукового значення букви «бе». Опрацювання тексту «Білки». Скоромовка»

0

Розробка уроку з української мови (читання) для учнів 1 класу

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі