Користувацький вхід

Українська література

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів української мови та літературиСценарій до дня народження Лесі Українки. "Підкорююча вічність"

0

Сценарій містить матеріали для вчителів української літератури при підготовці позакласних заходів про Лесю Українку та її творчість.Конспект заняття для старшої групи «Картини природи у поезії та творах Лесі Українки»

1

Конспект заняття з ознайомлення поезії та творів Лесі Українки для старшої групи.Розробка уроку «Розмаїття сучасної лірики. І. Павлюк «Дівчинка». Прагнення поета зазирнути у світ душі звичайної людини, осмислити її призначення та сенс життя»

0

Творчість Ігоря Павлюка надзвичайно актуальна сьогодні, у період входження України в європейський та світовий культурний простір. У шкільну програму в 8 класі введено вивчення поезії Ігоря Павлюка «Дівчинка». Цей твір викликає глибокі роздуми над сенсом життя, спонукає зазирнути у світ душі дитини, звичайної людини.«А життя, воно ж прекрасне, Боже! Тільки би поезія й Волинь…» (урок-діалог із письменником Ігорем Павлюком)

0

Урок-діалог з письменником-земляком І. Павлюком. Можна використати на уроках рідного краюПерлини народної мудрості. Прислів’я та приказки

0

Поглиблювати знання учнів про прислів’я та приказки,пробуджувати в них інтерес до мови, бажання добре володіти нею, «смаку» до яскравого й точного вираження думок. Вчити дітей бачити красу й силу кожного прислів’я, відчувати в ньому народну душу, правду, звертати увагу на точність і виразність думки. Розвивати вміння влучно й дотепно добирати
слово. Закладати фундамент моральної поведінки дитини, формуватигромадянську орієнтацію особистості.Емма Андієвська. Казка-притча «Говорюща риба»

1

Тема. Емма Андієвська. Казка-притча «Говорюща риба»
Мета: ознайомити учнів зі змістом казки «Говорюща риба», повторити зміст понять «притча», «повчальний зміст твору»; розвивати вміння працювати з твором, прищеплювати відповідальне ставлення до світу природи; учити формулювати думки, робити власні висновки; виховувати почуття дружби, взаємопідтримки, толерантне ставлення до оточуючих.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань.Відкритий урок з української літератури

1

В.ВИННИЧЕНКО «ФЕДЬКО-ХАЛАМИДНИК».
ХУДОЖНЯ РОЗПОВІДЬ
ПРО ДИВОВИЖНОГО ХЛОПЧИКА ФЕДЬКА, ЙОГО ЖИТТЯ І ПРИГОДИ,
СТОСУНКИ З ОДНОЛІТКАМИ.
ЩЕДРИЙ НА ДОБРО
ВНУТРІШНІЙ СВІТ ГЕРОЯТЕСТИ З УКРАЇНСЬКОГО ЧИТАННЯ 2 кл. О.Я.Савченко

0

Шановні колеги! На сучасному етапі тести широко використовуються на уроках.Пропоную тести з літературного читання як підсумок по кожній темі по підручнику О.Я Савченко.Творчість Григора Тютюнника. Ми з природою єдині. Григір Тютюнник «Бушля»

0

Розробка уроку літературного читання "Творчість Григора Тютюнника. Ми з природою єдині." Григір Тютюнник «Бушля»

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі