Користувацький вхід

Українська література

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури«Буду я природі другом. Ліна Костенко «Перекинута шпаківня».

0

o Мета: вчити виразно читати віршовані тексти;
o розуміти зміст прочитаного;
o уміння швидко орієнтуватися в тексті;
o збагачувати словниковий запас дітей, образне мислення;
o розвивати вміння формувати оцінні судження;,
o уміння робити висновки;
o потребу в читанні та здобутті нових знань;
o розширювати відомості про творчість Ліни Костенко;
o виховувати інтерес до навчання;
o дбайливе ставлення до природи;
o співчуття.
Обладнання: комп’ютерна презентація; план уроку (основні етапи уроку); картки для роботи в групах; шпаківні; смайлик -сонечко.Василь Герасим’юк «Чоловічий танець»

1

Мета: ознайомити учнів із життям і творчістю сучасного поета О. Герасим’юка, здійснити ідейно-художній аналіз його поезії; удосконалювати вміння виразно читати поетичні твори; розвивати пам’ять, увагу, світогляд школярів, уміння робити висновки та узагальнення; виховувати почуття любові до поетичного слова, пошани до творчої спадщини В. Герасим’юка, поваги до звичаїв і традицій рідного народу.Творчість Михайла Пилатюка. Збірка «Матерія і мати» (література рідного краю)

0

Розробка уроку літератури рідного краю ознайомить із творами Михайла Пилатюка, які увійшли у збірку "Матерія і мати".Творчість Івана Кирія та його повість «Голодна весна» (література рідного краю)

0

Розробка уроку літератури рідного ознайомлює із творчістю І.Кирія та його повістю про голод 1932-1933 років на Київщині із погляду дитини.Урок читання в 1 класі

0

Матеріал містить в собі розробку урока читання в 1 класі.Він прославив свою «малу батьківщину». Життя і творчість Івана Ільєнка.

0

ЗМІСТ

1. Дані про Івана Олександровича Ільєнка …….

2. Відомості про творчість І.О.Ільєнка …………

3. Розділи, що ввійшли в збірку І.Ільєнка
«У жорнах репресій» ………………………….

4. Як я уроках української літератури,
вивчаючи творчість Остапа Вишні,
використала працю І.Ільєнка
«Північні етапи великого сміхотворця» …….

5. Слово про Івана Ільєнка …………………….

6. Використана література …………………….Інтерактивний урок з читання для 1 класу «Закріплення букви Чч. Опрацювання тексту «На полонині». Вивчення вірша «Карпати»»

0

Дана розробка містить кросворди, загадки, ігри, які сприяють удосконаленню навичок звуко-буквеного аналізу слів, допомагають розвивати пам'ять, мислення, фантазію школярів."На шлях я вийшла ранньою весною"

0

Виховний захід про відзначення річниці з дня народження Лесі Українки для учнів середніх класів.Життя і творчість великого Кобзаря. Тарас Шевченко «Про себе».

0

Розробка уроку літературного читання для 4 класу на тему: "Життя і творчість великого Кобзаря. Тарас Шевченко «Про себе»."

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі