Користувацький вхід

Українська література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів української мови та літературиФОРМУВАННЯ ПАТРІОТИЗМУ, ДУХОВНОГО СВІТОГЛЯДУ УЧНІВ НА УРОКАХ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ

0

Завдання вчителя словесника – сконструювати та успішно реалізувати таку психолого - педагогічну модель освіти, яка б динамічно сприяла формуванню творчої особистості з нестандартним критичним мисленням та комунікативною компетентністю.Літературно-музична композиція, присвячена Т. Г. Шевченку Уклін тобі, Кобзарю!

0

Тарас Шевченко… Це ім’я знають всі: і дорослі, і малі, знають у нас в рідному краї , знають далеко за її межами. Це ім’я – символ, символ любові до рідної землі, до рідного народу, до рідної мови.Дитяче розвиваюче відео до Дня вишиванки.

0

Дитяче розвиваюче відео, для дітей шкільного віку. Для перегляду дітьми, батьками.У короткому відео до Дня вишиванки нагадуються основіні факти про українську вишиванку.Компетентнісні завдання з української літератури для 5 класу "Історичне минуле нашого народу"

1

Упровадження компетентнісного підходу в школі є одним із важливих концептуальних положень оновлення змісту та якості освіти. Ідея компетентнісного підходу - одна із відповідей на запитання, який результат освіти необхідний особистості і затребуваний сучасним суспільством. Формування компетентності учня на сьогоднішній день є однією із актуальних проблем освіти і може розглядатися як вихід із проблемної ситуації, що виникла через протиріччя між необхідністю забезпечити якість освіти та неможливістю вирішити цю проблему традиційним шляхом.«Земля – наш спільний дім» (урок літературного читання за твором Зоряни Живки «Добре вдома»)

0

Урок -проєкт з літературного читання з використанням технологій критичного мислення, парної та групової роботи.Презентація "Формування поняття “добро” на уроках української та російської мов і читання "

0

Презентація "Формування поняття “добро” на уроках української та російської мов і читання" містить опис педагогічного досвіду з формування етичної категорії ДОБРО в учнів молодшого шкільного віку.Вірші. Правильне використання під час читання інтонаційних засобів виразності. Леонід Глібов. «Зимова пісенька» (розробка уроку)

0

Представлений урок з літературного читання в інклюзивному класі допоможе успішно працювати з дітьми з особливими освітніми
потребами.Світ української поезії

1

Розробка тестових завдань з теми "Світ української поезії" для здобувачів освіти 8 класу.Галина Малик "Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії" інтерактивний плакат

0

Інтерактивний плакат "Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії" допоможе ознайомити учнів із життєвим і творчим шляхом Галини Малик, зацікавити її творчістю; ознайомити із сучасною українською дитячою літературою.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі