Користувацький вхід

Останні публікації

Українська література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів української мови та літератури

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів української мови та літературиТарас Шевченко – художник

0

Про мистецьку спадщину Тараса Шевченка написано чимало і наукових досліджень, і популярних розвідок, але сьогодні, на жаль, бракує таких фундаментальних узагальнюючих робіт, як праця видатного українського історика, мистецтвознавця і політичного діяча Дмитра Володимировича Антоновича «Шевченко - маляр».ПРЕЗЕНТАЦІЯ «ФОРМУВАННЯ НАВИЧКИ ЧИТАННЯ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ ЯК НАСКРІЗНОГО ВМІННЯ В УМОВАХ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ»

0

В контексті положень «Концепції Нової української школи» (2016) перед сучасним вчителем поставлено завдання щодо впровадження компетентнісного підходу, який відповідає стратегічному напрямку розвитку освіти. Зрозуміло, що зазначене потребує застосування нових методик викладання. При цьому не менш важливим залишається використання традиційних методів і прийомів навчання, зокрема, роботи з книгою.ФОРМУВАННЯ НАВИЧКИ ЧИТАННЯ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ ЯК НАСКРІЗНОГО ВМІННЯ В УМОВАХ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

0

В контексті положень «Концепції Нової української школи» (2016) перед сучасним вчителем поставлено завдання щодо впровадження компетентнісного підходу, який відповідає стратегічному напрямку розвитку освіти. Зрозуміло, що зазначене потребує застосування нових методик викладання. При цьому не менш важливим залишається використання традиційних методів і прийомів навчання, зокрема, роботи з книгою.Література рідного краю. Грицько Бойко. Віршована казка «Як Андрійко став умійком»

0

ознайомити дітей із життєвим і творчим шляхом поета-земляка;
-зацікавити його творчістю;
-удосконалювати вміння читати уважно та вдумливо;
- розвивати творче осмислення прочитаного, уміння самостійно опрацьовувати додатковий літературний матеріал;
-розвивати критичне, логічне, асоціативне мислення;
- виховувати ввічливість, порядність, любов до прекрасного, інтерес до книжки, до письменників рідного краю.Аналіз творів Остапа Вишні

0

«Мисливські усмішки» Остапа Вишні в українській літературі — явище унікальне. У них спостерігаємо оригінальний синтез народного анекдоту й пейзажної лірики. Ці пейзажі досить лаконічні. Одна-дві деталі, схоплені усміхненим поглядом, так доречно вкраплюються в текст оповіді, що без них не можна уявити ні загального тла полювання, ні відповідного настрою.Мова – душа народу

0

Мета. Формувати розуміння того, що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. Розширювати знання про красу і багатство української мови. Ознайомити дітей з українськими обрядами і звичаями. Пробудити почуття національної гідності.
Виховувати любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовоюКонтрольна робота з української літератури для 9 класу «Слово о полку Ігоревім. Творчість Г.Сковороди»

1

За допомогою запропонованих завдань виявити в учнів рівень знань, умінь та навичок з вивченої теми; розвивати увагу, пам’ять, спритність, уміння акумулювати отриманні знання і застосовувати їх під час виконання завдань; виховувати працьовитість, наполегливість, старанність; прищеплювати інтерес до наслідків власної праці.Леонід Глібов. Відомий поет і байкар.

0

ознайомити учнів з життєвим і творчим шляхом Л. Глібова; розкрити поняття його оригінальних творів – акровіршів, їхню фольклорну основу; удосконалювати вміння читати художній твір емоційно, вкладати у слово частинку світла, яке йде від серця; розвивати творчу уяву, фантазію; виховувати любов до художнього слова, рідної мови.Розробка уроку і презентація «Життя і творчість О. Довженка. Життя і внутрішній світ героя твору О.Довженка «Зачарована Десна»»

0

Розробка даного уроку може бути корисна вчителям початкових класів та вчителям української мови та літератури, які викладають в 5 - 6 класах.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?
Методичні рекомендації
5%
Розробки уроків
22%
Контрольні роботи
23%
Олімпіадні завдання
9%
Тести ЗНО
7%
Розробки позакласних заходів
5%
Календарне планування
23%
Інші матеріали
6%
Загальна кількість голосів: 15831

Останні коментарі