Користувацький вхід

2026/2027

Обмежити пошук фільтруванням:



Конспект квест - гри для дітей старшої групи з безпеки життєдіяльності

0

Конспект квест-гри з ОБЖД
з дітьми старшої групи
«Стежина безпеки. Стань рятувальником»
Вихователі: Ольга ЛІХАЧОВА

Мета: Закріпити знання про мінну небезпеку та алгоритм дій «Не підходь! Не чіпай! Телефонуй 101!». Формувати в дітей навички правильної поведінки в екстремальних ситуаціях та розрізняти джерела небезпеки. Розвивати увагу, витримку, швидкість реакції. Виховувати бажання дотримуватися правил безпеки та бережливого ставлення до власного здоров’я.
Хід квесту
«Секретний конверт» (мотивація)
Діти отримують лист від Патрона(пса-сапера).



Конспект квест - гри для дітей старшої групи з безпеки життєдіяльності

0

Конспект квест-гри з ОБЖД
з дітьми старшої групи
«Стежина безпеки. Стань рятувальником»
Вихователі: Ольга ЛІХАЧОВА

Мета: Закріпити знання про мінну небезпеку та алгоритм дій «Не підходь! Не чіпай! Телефонуй 101!». Формувати в дітей навички правильної поведінки в екстремальних ситуаціях та розрізняти джерела небезпеки. Розвивати увагу, витримку, швидкість реакції. Виховувати бажання дотримуватися правил безпеки та бережливого ставлення до власного здоров’я.
Хід квесту
«Секретний конверт» (мотивація)
Діти отримують лист від Патрона(пса-сапера).



Конспект заняття з безпеки життєдіяльності для дітей старшої групи

0

Конспект заняття з безпеки життєдіяльності для дошкільників старшої групи
МЕТА:закріпити знання дітей про правила поводження з вогнем , електроприладами, незнайомцями та правилами дорожнього руху. Продовжувати знайомити з правилами мінної безпеки.
Розвивати мислення, увагу, швидкість реакції та вміння приймати рішення в екстремальних ситуаціях. Виховувати відповідальне ставлення до власного життя та здоров’я
ХІД
Привітання
«Доброго ранку, малята мої,
Зустрілись ми знов у казковій сім’ї.
Сьогодні відкриєм країну чудес,



Конспект заняття з безпеки життєдіяльності для дітей середньої групи

0

Конспект заняття з ОБЖД
Для дітей середньої групи
Агенти безпеки у пошуках пригод

Підготувала:
Вихователь
Ольга МЄДВЄДЄВА

Мета: формувати навички безпечної з побутовими приладами, небезпечними предметами та під час повітряної тривоги; розвивати критичне мислення через аналіз проблемних ситуацій (кейсів), увагу та вміння працювати в команді; виховувати самостійність, відповідальність за власну безпеку та впевненість у своїх діях.
Матеріал та обладнання: ноутбук, набір карток для кейс-фото, браслети «Агенти безпеки».

Хід заняття
1.Вступна частина:



конспект заняття для дятей І молодшої групи з безпеки життєдіяльності

0

Конспект заняття для дітей І молодшої групи з безпеки життєдіяльності
«Пригоди лисички: безпека вдома та в садочку»

Підготувала:
Вихователь
Світлана СКОЧИК

Мета:
• Освітня – формувати початкові навички безпечної поведінки; ознайомити із поняттям «небезпечні предмети» (ножиці, ліки, сірники);
• Розвивальна – розвивати увагу, мовлення, дрібну моторику, вміння слухати;
• Виховна – виховувати обачність та бажання піклуватись про власне здоров’я.



Тип заняття: інтегроване Тема заняття: «Веселі клубочки»

0

Вчити дітей диференціювати предмети за величиною (маленький – великий), температурою (теплий – холодний), малювати предмети округлої форми (клубочки); закріпити знання дітей про котика (зовнішні ознаки, чим харчується), поняття кольорів; розвивати: увагу, мовлення, мислення, пам'ять, загальну і дрібну моторику; виховувати любов до тварин.



Інтегроване заняття для дітей I молодшої групи Тип заняття: фронтальне. Тема заняття: «Річечка хлюпоче»

0

Вчити дітей розрізняти властивості води, а саме мокра, холодна, ллється, прозора, утворювати зменшувально-пестливі слова за зразком вихователя (риба – рибка, вода – водичка, жаба – жабка, сонце - сонечко); збагачувати лексику дітей словами різних частин мови: іменниками, дієсловами, прикметниками; пояснити значення слова «водорослі»; вправляти у вживанні іменників кличної форми; закріпити уявлення дітей про об’єкти живої природи (риби, жаби), кольори (жовтий, червоний, зелений, синій), розуміння поняття «багато»; розвивати мовлення, пам’ять, дрібну моторику, координацію рухів, уміння орієнту



Маленькі кроки до великого здоров’я

0

Створення цілісної системи взаємодії між інструктором з фізкультури та родиною для формування у дітей дошкільного віку стійкої мотивації до здорового способу життя та потреби в щоденній руховій активності.



Країни Європи. Узагальнення знань.

1

перевірити знання учнів про країни Європи, їх особливості, досягнення, традиції, культуру; розвивати мислення учнів шляхом організації роботи з розв’язання нетрадиційних задач і проблем, сприяти розвитку емоційної сфери особистості учнів, пізнавального інтересу до географічних знань



Електроенергетика. Чому традиційні джерела енергії є домінуючими над альтернативними

1

Альтернативні джерела енергії дуже активно розвиваються у світі. Адже це мінімальні, або нульові викиди СО2 в атмосферу. Це в більшості випадків невичерпані джерела енергії. Але останні наукові дослідження стверджують, що вони не такі вже і екологічно чисті. Та й для будь- якої держави дорого обходяться, адже велика вартість технології та будівництва, але відносно невисокий вихід електроенергетики і все одно поступаються атомним електростанціям.

В титульному листі вказати прізвище Соколовська Тетяна Павлівна

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі