Користувацький вхід

Останні публікації

Довідники та енциклопедії

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Дружба живе серед нас

0

Узагальнити і розширити знання дітей про такі поняття як «друг», «дружба», «чесність», «справедливість». Активізувати словник з даної теми. Домагатися засвоєння дітьми вмінь оцінювати почуття і вчинки однолітків у спільних іграх і ситуаціях, мотивувати, пояснювати свої судження.Буктрейлери

0

Ця стаття допоможе розібратися з особливістю створення буктрейлеру.Інтерактивні методи навчання (для вчителів математики)

0

Опис інтерактивних методів навчання у середній школі для вчителів математикиСемінар:" Впровадження національно-патріотичного виховання на уроках хімії"

0

На семінарі розглянуті методи та види роботи, які можна застосовувати на уроках хімії та позаурочний час, з метою формування в учнів почуття любові до України, до рідного краю, формування в учнів знань, та уявлень про досягнення нашої країни в галузі науки.Матеріал для вчителя

0

Додатковий матеріал для вчителя з предмету "Літературне читання" (для шкіл з російською мовою навчання) 3 клас з вказівкою на сторінки підручникаЗасідання клубу Чомусиків. Таємниці мешканців водойм

0

Розширити і узагальнити уявлення дітей про різноманітність тварин – мешканців водойм, Формувати поняття «риби», «риби, що живуть у солоній воді», «риби, що живуть у прісній воді»; ознайомити з будовою, способом життя риб, їх значення у природі та для життя людини, виховувати любов і бережне ставлення до риб легше, використовуючи ТЗН.Стилiстичний аналiз художнього твору.

0

Ця презентацiя допомагае учням розглянути стильовi особливостi
рiзних епох.Iндивiдуальний стиль Д.Байрона,В.Маяковського,Ф. Кафки.«Робота шкільної бібліотеки з розвитку пізнавальних інтересів учнів. Відродження національної культури»

0

«Робота шкільної бібліотеки з розвитку пізнавальних інтересів учнів. Відродження національної культури»Розважальне шоу" Перехрестя кохання".

1

Конкурсно-розважальна программа "Перехрестя кохання"допоже класному

Керiвнику вiдзначити свято року-день Святого Валентина.

Амури поеднають пари,почуття яких перевiренi часом.Майстер малоi форми.Вивчення творчостi П.Мерiме.

0

Урок-дiлова гра дае змогу охопити творчiсть П.Мерiме-новелiста.

Розвивати зв'зне мовлення учнiв,вмiння висловлювати свою думку.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
http://paketioptom.com.ua/ качественные полиэтиленовые пакеты

Останні коментарі