Користувацький вхід

Довідники та енциклопедії

...

Обмежити пошук фільтруванням:Форми та методи інноваційних технологій у системі фізичного виховання

0

Автор збірника розглядає можливості використання форм і методів інноваційних технологій в системі фізичного виховання школярів, а саме : програму оздоровчої гімнастики з йогівських вправ (хатха – йога) та асан - пози,які можливо засвоїти самостійно. Також пропонуються комплекс дихальних вправ, які призначені для збільшення рівня життєвої енергії – прани . Постійно займаючись, ви зможете не тільки укріпити його, а й підвищити спортивний рівень та досягнути гармонії усередині себе і з навколишнім світом.Геологічна будова. Особливостіприродних умов території Ураїни в різні геологічні ери.

0

Формування уявлень учнів про особливості геологічної будови основних тектонічних структур України, вік та поширення гірських порід.Сучасні освітні технології як основний метод формування медичного працівника

0

У сучасній педагогічній науці немає однозначного підходу до визначення понять "педагогічний досвід", " передовий досвід", "новаційний досвід" — це основні види досвіду, дамо їх визначення.
Досвід — це вміння, які формуються в діяльності, це похідна від знань і практики.
Педагогічний досвід — це сукупність знань, умінь і навичок, здобутих викладачем у процесі навчально-виховної роботи.Киця Мура в гостях у малят

0

Заняття розроблено з метою розвивати вміння зосереджено слухати художній твір, розуміти його зміст, відповідати на запитання-роздуми (Чому? Навіщо? Як?). Формувати уявлення про моральні правила життя (сміливість, чуйність, турботливість) через оповідання В.О.Сухомлинського. Вчити помічати й оцінювати якості характеру героїв твору .
Активізувати словник дітей словами , що позначають якості та почуття людини, продовжувати вчити добирати до іменників прикметники та порівняння.
Закріпити знання дітей про домашніх тварин .Сценарій екологічної агітбригади

1

Сценарій розроблено зметоюзвернути увагу громадськості на екологічний стан оточуючого середовища. Яскраво показані проблеми сьогодення та можливості їх вирішення кожнною конкретною людиною, на прикладі досвіда роботи учнів школи. Може бути використаний вчителями біології при плануванні уроків та позакласних заходів.Контрольна робота 1 з теми "Координати на площині" для 9 класу

1

Контрольна робота 1 з теми "Координати на площині" для 9 класу деякі завдання взяті із комплексного зошита О. М. Роганін "Геометрія 9"урок з предмету "Мистецтво" за темою "До вершини майстерності"

0

Даний урок призначений для розвитку мистецьких здібностей, загальнокультурних компетентностей, вміння працювати в групах.Популярна енциклопедія робітничих професій в Україні

0

Популярна енциклопедія робітничих професій призначена для учнів старших класів та загальноосвітніх навчальних закладів з метою ознайомлення, профінформування, профорієнтації та створення умов для свідомого вибору конкретної робітничої професії, підняття престижу суспільно значимих будівельних професій.Заняття з англійської мови «Культурна програма. Культурно-освітні заходи. На концерті. У вернісажі»

0

Заняття передбачає виконання декількох етапів роботи: презентація нового матеріалу включає роботу з лексикою, текстами-опорами "Concert", "Exhibitions". Наступний етап – розвиток навичок монологічного мовлення щодо теми, що вивчається: доповіді студентів "Platon Mayboroda", "Wolfgang Amadeus Mozart", "Thomas Gainsborough" і "Joseph Turner", робота зі стіннівками "Рафаель", "Мікеланджело", "Тернер", "Моцарт", прослуховування "Eine Kleine Nachtmusik" В.А. Моцарта, обговорення вражень, відповіді на питання.Відкрите заняття "Культурна програма. Культурно-освітні заходи. У кіно. В театрі"

0
Заняття передбачає виконання декількох етапів роботи: це і перевірка знання теми «На концерті» та самостійної роботи студентів; презентація нового матеріалу включає роботу з лексикою, текстами-опорами «Кіно», «Театр». Наступний етап – розвиток навичок монологічного мовлення щодо теми, що вивчається: доповіді студентів “The Cinema”, “About Cinema and Theatre”, “Hollywood”, діалоги “At the Theatre”, робота зі стіннівками “Cinema”, “Theatre”, обговорення вражень, відповіді на питання.
RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі