Користувацький вхід

Довідники та енциклопедії

...

Обмежити пошук фільтруванням:класна година на тему "З дитинства без корупції"

0

Для суспільства корупція стала однією з найгостріших проблем. У ЗМІ ми чуємо про корупцію, хабарництво. Це негативне явище в суспільстві, це злочин! Завдання даного уроку є донести до учнів, що з дитинства люди повинні бути завжди справедливими, чесними, порядними, законослухняними, милосердними, чесно працювати .... Це норми і правила поведінки. Урок включає в себе казку, яка доступним чином пояснює дітям тлумачення явища корупції, дає можливість поміркувати і висловити своє ставлення до подій; елементи бесіди; дидактичну гру; приклади реальних життєвих ситуацій і творче завдання.Виховна година: «Ми є діти українські. Український славний рід».

0

Розробка допомогає розширити знання про Запорізьку Січ, побут, звичаї й обряди козаків; продовжувати знайомити учнів з історією України і героїзмом українського народу; виховувати любов і повагу, шанобливе ставлення до національної історії і культуриКвадрат. Побудова квадрата. Обчислення значень числових виразів (розробка уроку)

0

Тема .
Квадрат. Побудова квадрата .Обчислення значень виразів , що містять дії одного або різних ступенів .
Істотні ознаки квадрата , спільні та відмінні ознаки прямокутника і квадрата , побудова квадрата та обчислення периметру .М.Сингаївський «Осіння гра» (розробка уроку)

0

Ознайомити із життєвим і творчим шляхом М.Сингаївського, його поезією; удосконалювати навички виразного читання, умілого викорис-тання інтонації у мовленні, розвивати зв’язне мовлення, спостережливість; збагачувати лексичний запас;Літературний брейн-ринг «Творчість М.В. Гоголя»

0

Проведення літературного конкурсу з метою зацікавлення учнів творчістю видатного письменника М. В. ГоголяКомбіноване заняття з використанням мультимедійної презентації «Щастя в кожного своє»

0

Мета: розкрити сутність поняття «щастя»; спонукати дітей замислитися над етичними проблемами: що означає бути щасливим, відчувати гармонію в собі; формувати в учнів громадянську та комунікативну компетентність через висловлення власної думки та свого ставлення до етичних проблем; розвивати уміння характеризувати ознаки щастя, відчуття індивідуальності своєї особистості та внутрішньої гармонії.
Обладнання: епіграфи: «Щасливий той, хто бачить радість життя у кожному дні свого існування», «Кожен є творцем щастя: особистого чи для оточуючих його»; мультимедійна презентація; мікрофон.Навчальний довідник "Вони прославили Україну. Життя й діяльність вчених-фізиків"

0

Одним із дієвих способів формування ціннісного ставлення учнів до фізичного знання є розкриття здобутків вітчизняної фізичної науки та висвітлення внеску українських учених у розвиток природничих наук. Конкретні приклади досягнень українських учених, особливо світового рівня, мають вирішальне значення в національному вихованні учнів, формуванні в них почуття гордості за свою Батьківщину й український народ.Харчування і наше здоров`я

0

Люди не розуміють, наскільки вони засмічують себе, вживаючи непридатну їжу, і скільки через це отруйних речовин накопичується в їхньому організмі. Секрет здоров'я і довголіття полягає в постійному очищенні організму, в уживанні чистої води і їжі.Заняття - тренінг "Здоровий спосіб життя"

0

Познакомить учеников со значением здорового образа жизни, указать его составляющие, воспитывать потребность в здоровом образе жизни, умение работать в группе (коммуникативность), формировать чувство ответственности за сохранение и укрепление своего здоровья; развивать логическое мышление, умение формировать и высказывать собственное мнение.Брейн-ринг «Стихия любая нам нипочем!»

0

Материал содержит план-конспект обобщающего занятия в 4 классе по теме “Чрезвычайные ситуации природного характера” в форме брейн-ринга. Такая форма проведения способствует развитию у учащихся навыков работы с дополнительной литературой, содействует формированию понимания и оценки опасностей в природе, воспитывает чувство уверенности в себе в экстремальной ситуации и ответственности за жизнь других людей, позволяет за малый промежуток времени изучить большой материал и создает благоприятный психологический климат.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі