Користувацький вхід

Останні публікації

Довідники та енциклопедії

...

Обмежити пошук фільтруванням:Здоровому способу життя - ,, ТАК!”. Шкідливим звичкам - ,, НІ!”.

0

Матеріал може бути корисним кожному вчителю початкових класів, який прагне навчати своїх маленьких вихованців мислити творчо, розуміти себе та своє оточення, любити природу, розвивати свої здібності.Семінар на тему: "Підбір сировинних матеріалів для приготування шихти емалей їх підготовка для складання шихти та заміна у випадку їх відсутності на складі"

0

Даний семінар – міждисциплінарний з фахової дисципліни «Технологія емалей та емалювання» і « Конструкційні матеріали та обладнання», хімії та аналітичної хімії на якому застосовується елементи освітньої діяльності: виступи студентів з презентаціями, вирішення проблемних завдань, виробничих конкретних ситуацій, використання елементів stem-освіти, рефлексія, пошуково-дослідницька діяльність, які направлені на розвиток потенціалу студентів, на розвиток логіки мислення, комунікативних здібностей, сприяють розвитку мови, формують уміння зрівнювати, узагальнювати, робити висновки, дають можливістКолекція дитячих книжкових пристрастей класиків світової літератури

0

Учням цікаво буде знати про те, які книги читали в дитинстві майбутні класики світової літератури. Дана своєрідна колекція містить фотографії письменників (21) та інформацію про їхні книжкові захоплення.Планети сонячної системи

0

Дати дітям поняття про планети, сформувати уявлення про Сонячну систему, навчити розрізняти планети, розвивати уяву, спостереження, виховувати інтерес до вивчення природничих наук.УКРАЇНСЬКА МОВА 4 КЛАС

0

ІМЕННИК. ЛЕКСИЧНЕ ЗНАЧЕННЯ ІМЕННИКІВ. РОЗРІЗНЕННЯ ВІДМІНКІВ ІМЕННИКІВ.

ВАРІАНТ 1
1. У котрому рядку всі наведені слова – іменники?
А) літера, галасливий, крик, дощ;
Б) воля, соняшник, щедрість, ворота;
В) гнів, чалапає, влітку, джміль.

2. У котрому рядку всі іменники подано у формі множини?
А) степи, гори, узлісся, підйом;
Б) буряки, долини, джмелі, іспити;
В) пам’ять, м’ячі, козаки, борщі.

3.Прочитай пари словосполучень. Випиши словосполучення, вжиті у переносному значенні.
Дрімучий ліс – ліс рук; біжить час – біжить дитина.

4. Запиши іменники у початковій формі.МАТЕМАТИКА 4 КЛАС

0

МІРИ ДОВЖИНИ. МІРИ МАСИ. МІРИ ЧАСУ

Міри довжини

1. У скільки разів кілометр довший за сантиметр?

2. Накресли пряму лінію. Познач на ній точки А, К, О так, щоб АО = 3 см, АК = 10 см.

3. Велосипедист виїхав з міста у село, відстань між якими 18 км. Одну шосту частину шляху йому довелося йти пішки.
а) Не розв’язуючи задачі, вкажи, який шлях більший: той, що велосипедист їхав, чи той, що він йшов? Чому? Зобрази на малюнку обидві частини шляху, взявши 1 клітинку за 1 км.
б) Скільки кілометрів велосипедист їхав? Склади вираз до цієї задачі.МАТЕМАТИКА 4 КЛАС

0

НУМЕРАЦІЯ БАГАТОЦИФРОВИХ ЧИСЕЛ. ПРИКЛАДИ. ЗАДАЧІ. РІВНЯННЯ
Чотирицифрові числа

1. Запиши цифрами числа: тисяча двісті сорок один, тисяча триста, дві тисячі вісім; сім тисяч сто десять, п’ять тисяч триста три, дев’ять тисяч дев’ятсот.
2. На приготування одного шніцеля потрібно 80 г м’яса, а порції пельменів – 100 г м’яса. Скільки потрібно м’яса, щоб приготувати стільки ж шніцелів, скільки порцій пельменів можна приготувати з 1 кг м’яса.
а) Не розв’язуючи задачу, скажи: у відповіді одержиться більше ніж 1 кг, чи менше? Чому?
б) Розв’яжи задачу окремими діями і виразом.Реалізація наскрізної змістової лінії «Здоров’я і безпека» як засіб інтеграції ключових і загальнопредметних компетентностей, навчальних предметів та предметних циклів

0

Інтегрований підхід у формуванні ключових компетентностей з використанням елементів тренінгу та практичні поради для вчителів та батьківКритичне мислення молодших школярів як важливий чинник медіаграмотності при робоі з інформацією

0

Даний методичний посібник розкриває методики роботи вчителя початкових класів по розвитку критичного мислення школярів під час сприймання інформації різних типів, що є важливим чинником формування медіаграмотності учнів.

Рекомендований для використанння вчителями початкових класів та вчителями інформатики, образотворчого та музичного мистецтва.Удосконалення техніки виконання базових аеробних степ кроків.»

0

Мета: Визначити роль і місце степ аеробіки в системі позашкільної освіти. Формування у вихованців ведення здорового способу життя.
Завдання заняття:
1. Навчальні завдання: ознайомити та навчати базовим крокам зі степ-аеробіки. Вивчити комплекс вправ під музичний супровід. Виконати вправи для м`язів рук, живота та сідниць.
2. Розвиваючі завдання: розвивати силу м’язів ніг, витривалість та навичку правильної постави.
3. Виховні завдання: виховання рухової пам'яті, уважності, працьовитості, соціалізація.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі