Користувацький вхід

Останні публікації

Довідники та енциклопедії

...

Обмежити пошук фільтруванням:Ліс і гриби. Їстівні і отруйні гриби. Значення грибів.

0

Поглибити знання учнів про їстівні та отруйні гриби рідного краю; формувати поняття «гриби» як царство живої природи; ознайомити з будовою гриба, показати значення грибів у природі та для людей; розвивати спостережливість, мислення, вміння порівнювати, аналізувати, робити висновки, узагальнювати; виховувати бережне ставлення до природи, бажання піклуватися про власне здоров’яЩо таке вітаміни?

0

Розширити знання про вітаміни, про необхідність їх в організмі людини, про правильне харчування, про вітамінну недостатність.
Формувати уявлення про здоровий спосіб життя. Розвивати пізнавальну діяльність, виховувати волю і характер, спонукати про ведення здорового способу життя.Урок-дослідження на тему "Ой різними та нитками мережані рушники..."

0

Мета уроку ; Знайомство учнів з одвічними українськими символами - рушниками, їх регіональними особливостями,поглиблення знань дітей про використання народних оберегів в обрядах, звичаях України.Конспект заняття для дітей 5-го року життя з фізичного розвитку на тему: «ПІДГОТОВКА ДО КОСМІЧНОЇ ПОДОРОЖІ»

0

закріпити навички ходьби різними способами. Вправляти у повзанні по гімнастичній лаві, лежачи на животі та підтягуючись руками; продовжувати формувати уміння стрибати на обох ногах, просуваючись уперед; пролізати під дугу, стоячи на колінах, грудьми вперед; зміцнювати захисні сили організму шляхом використання дихальної гімнастики, психогімнастики.Класифікація електровимірювальних приладів

0

Будь-яке вимірювання пов'язане з визначенням числових значень фізичних величин, за допомогою яких розкриваються закономірності досліджуваних явищ. Для цього застосовуються засоби вимірювання.
Засіб вимірювання - це технічний засіб, що використовується при вимірюваннях і має нормовані метрологічні властивості. Від засобів вимірювання безпосередньо залежить правильне визначення значення вимірюваної величини. До засобів вимірювання відносяться : міри, вимірювальні прилади, вимірювальні перетворювачі, вимірювальні установки і системи.Головоломки в історії стародавнього світу

0

Даний посібник пропонується для використання на уроках історії стародавнього світу в 6 класах. Відповідає новій програмі з всесвітньої історії .
Посібник містить головоломки, які вчителі можуть використовувати під час проведення уроків. Запропоновані завдання можуть,за бажанням вчителя,використовуватися на будь-якому етапі уроку,оскільки деякі завдання є універсальними. Їх можна використовувати:
- під час перевіпки домашнього завдання;
- на уроках засвоєння нових знань ;
- під час закріплення вивченого матеріалу;
- як домашнє завдання;
- на узагальнюючих уроках.Майстер-клас із презентацією"Сторітелінг як сучасний ефективний прийом навчання"

0

Матеріали майстер-класу дають можливість поглибити знання про сторітелінг як сучасний ефективний прийом навчання, ознайомитися з технологією використання сторітелінгу, можливостями його застосування у навчальній та інших видах діяльності.Опорні схеми і таблиці на уроках біології

0

Метод складання опорних схем і таблиць дозволяє упорядкувати та узагальнити великий об’єм інформації у межах теми. Використовується на уроках вивчення нового матеріалу та контролю знань при узагальненні теми.РОЗВИТОК КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ УЧНІВ ПІД ЧАС РОБОТИ З ВІЗУАЛЬНИМИ ДЖЕРЕЛАМИ НА УРОКАХ НОВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ

0

Матеріали посібника розкривають методику викладання та практичне використання візуальних джерел під час проведення уроків історії в старшій школі.Theme-based idiomatic and colloquialisms practice (методичні матеріали)

0

Пропонована методична розробка призначена для учнів,студентів та пересічних громадян, які потребують поглибленого ознайомлення з особливими лексичними одиницями, для кращого розуміння носія мови. Основну увагу зосереджено на опануванні фразеологічним тематичним словником та активною лексикою з метою навчити студентів ефективно використовувати увесь арсенал лінгвістичних засобів для продуктивної комунікації. У посібнику значну частину вправ складають вправи на переклад слів, словосполучень, речень, текстів з української на англійську мову.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі