Користувацький вхід

Довідники та енциклопедії

...

Обмежити пошук фільтруванням:Опрацювання сприйнятого матеріалу і застосування опрацьованого матеріалу. Чергування голосних і приголосних звуків у корені слів. Стилі текстів в творі.

0

закріплення чергування голосних і приголосних звуків у корені слів,повторення стилів текстів, вдосконалення вимову та правопису словникових слів,розширення словникового запасу слів.Заняття з математики "Математична подорож до лісу" (середня група)

0

Мета. Продовжувати вчити дітей лічити в межах 5. Закріплювати знання про цифри та їх співвідношення до кількості предметів, а також вміння використовувати цифри-замінники. Удосконалювати вміння лічити порядковою лічбою в межах 5.Конспект інтегрованого заняття для дітей молодшого дошкільного віку «Зимуючі птахи»

0

Під час заняття діти вчаться називати та розрізняти зимуючих птахів, порівнювати їх будову, розмір, виявляти схожість та відмінність між ними, формують узагальнене поняття про зимуючих птахів,виявляють бажання надавати їм посильну допомогу.Історія числа Пі

1

Кожного року 14 березня любителі математики відзначають Всесвітній день числа π. Адже перші його числа 3,14, якщо читати їх в англосакській традиції, де йде спочатку місяць, а потім число, то й вийде – третього місяця чотирнадцятого числа.(Додаткова інформація та цікаві факти)Здоровому способу життя - ,, ТАК!”. Шкідливим звичкам - ,, НІ!”.

0

Матеріал може бути корисним кожному вчителю початкових класів, який прагне навчати своїх маленьких вихованців мислити творчо, розуміти себе та своє оточення, любити природу, розвивати свої здібності.Семінар на тему: «Підбір сировинних матеріалів для приготування шихти емалей їх підготовка для складання шихти та заміна у випадку їх відсутності на складі»

1

Даний семінар – міждисциплінарний з фахової дисципліни «Технологія емалей та емалювання» і « Конструкційні матеріали та обладнання», хімії та аналітичної хімії на якому застосовується елементи освітньої діяльності: виступи студентів з презентаціями, вирішення проблемних завдань, виробничих конкретних ситуацій, використання елементів stem-освіти, рефлексія, пошуково-дослідницька діяльність, які направлені на розвиток потенціалу студентів, на розвиток логіки мислення, комунікативних здібностей, сприяють розвитку мови, формують уміння зрівнювати, узагальнювати, робити висновки, дають можливістКолекція дитячих книжкових пристрастей класиків світової літератури

0

Учням цікаво буде знати про те, які книги читали в дитинстві майбутні класики світової літератури. Дана своєрідна колекція містить фотографії письменників (21) та інформацію про їхні книжкові захоплення.Планети сонячної системи

0

Дати дітям поняття про планети, сформувати уявлення про Сонячну систему, навчити розрізняти планети, розвивати уяву, спостереження, виховувати інтерес до вивчення природничих наук.УКРАЇНСЬКА МОВА 4 КЛАС

0

ІМЕННИК. ЛЕКСИЧНЕ ЗНАЧЕННЯ ІМЕННИКІВ. РОЗРІЗНЕННЯ ВІДМІНКІВ ІМЕННИКІВ.

ВАРІАНТ 1
1. У котрому рядку всі наведені слова – іменники?
А) літера, галасливий, крик, дощ;
Б) воля, соняшник, щедрість, ворота;
В) гнів, чалапає, влітку, джміль.

2. У котрому рядку всі іменники подано у формі множини?
А) степи, гори, узлісся, підйом;
Б) буряки, долини, джмелі, іспити;
В) пам’ять, м’ячі, козаки, борщі.

3.Прочитай пари словосполучень. Випиши словосполучення, вжиті у переносному значенні.
Дрімучий ліс – ліс рук; біжить час – біжить дитина.

4. Запиши іменники у початковій формі.МАТЕМАТИКА 4 КЛАС

0

МІРИ ДОВЖИНИ. МІРИ МАСИ. МІРИ ЧАСУ

Міри довжини

1. У скільки разів кілометр довший за сантиметр?

2. Накресли пряму лінію. Познач на ній точки А, К, О так, щоб АО = 3 см, АК = 10 см.

3. Велосипедист виїхав з міста у село, відстань між якими 18 км. Одну шосту частину шляху йому довелося йти пішки.
а) Не розв’язуючи задачі, вкажи, який шлях більший: той, що велосипедист їхав, чи той, що він йшов? Чому? Зобрази на малюнку обидві частини шляху, взявши 1 клітинку за 1 км.
б) Скільки кілометрів велосипедист їхав? Склади вираз до цієї задачі.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі