Користувацький вхід

Довідники та енциклопедії

Обмежити пошук фільтруванням:Особистість учителя-майстра у науковій спадщині Івана Андрійовича Зязюна

1

Виступ Кожукало Наталії Вікторівни у формі педагогічного
есе на І Міжнародній науково-практичній конференції "Наукова спадщина академіка Івана Зязюна у вимірах сучасності й майбутнього" (30-31 травня 2017 р.).Календар природозахисних, екологічних, соціальних дат, акцій та подій

0

Календар природозахисних, екологічних, соціальних дат, акцій та подій складений задля розвитку екологічної освіти школярів і з метою допомогти педагогам організовувати змістовну та практично значущу позаурочну діяльність.
Матеріали підкажуть коли, як та з якою метою можна долучитися до Всеукраїнських та Всесвітніх акцій, дізнатися про час, умови та мету підписання основних екологічних конвенцій та відчути себе дієвою часточкою екологічної спільноти.
У збірнику подано 114 дат у календарному порядку.Спорт, як вид дозвілля

0

Спорт - це не тільки активний вид дозвілля, а й в першу чергу, здоров’я всього організму.Урок-узагальнення ІІІ частина

0

Цей урок добре підходить для превірки знань учнів з історії України у 9 класі.Презентація "Специфіка української народної вишивки смілянських майстринь"

0

Матеріал презентації допоможе вчителям трудового навчання у проведенні уроків.Леся Українка - дитина-індиго ХІХ ст.

0

Тема дітини-індиго стала актуальною в наш час, але мало хто знає, що Леся Українка теж належить до них. На підтвердження цього надаємо цей матеріал. Він стане в нагоді як на уроці, так і в позакласній роботі."У світі доброти"

0

Поглиблювати уявлення дітей про доброту, як про цінну, невід'ємну якість людини, уявлення про важливість і необхідність просити пробачення, відчуваючи в цьому внутрішню потребу. Удосконалювати комунікативні навички (вміння вислуховувати товариша, щиро висловлювати свою думку, проявляти доброзичливість) навички культурного спілкування з однолітками, слідуючи мовному етикету, спонукати до осмислення загальнолюдських цінностей. Домагатися доброзичливої інтонаційної виразної мови.«Ходить гарбуз по городу»

0

У роботі наведено описи городніх рослин, їх використання як в медицині, так і в харчуванні; описано їх біологію, хімічний склад, харчову і лікарську цінність, переробку і рецептуру, згадки про них в усній народній творчості та літературі. Всі ці моменти є «маленькими зернятами» у справі виховання здорового способу життя у дітей – майбутнього нашої держави.Розробка уроку фізики, 10кл. Принцип дії теплових двигунів.

0

Урок є одним із останніх в розділі "Основи термодинаміки". На уроці розширюються поняття про принцип дії, будову та роботу теплових двигунів, виводяться формули для коефіцієнта корисної дії реальної та ідеальної теплової машини."Хочемо бути добрими"

0

Створити умови для становлення стійкої мотивації, розвитку довільності, почуття товариства і взаємовиручки; удосконалювати вміння грати в колективі, діяти спільно, приймати на себе різні ролі, згідно з правилами гри і правилам поведінки. Виховувати соціально-схвалювані стереотипи поведінки.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
http://paketioptom.com.ua/ качественные полиэтиленовые пакеты

Останні коментарі