Користувацький вхід

Довідники та енциклопедії

...

Обмежити пошук фільтруванням:Шляхи та засоби формування комунікативної компетенції на уроках іноземної мови

0

Огляд особливостей процесу формування комунікативної компетенції учнів у процесі мовленнєвої діяльності і на усіх етапах навчання. Розгляд основних стратегічних і методичних засад комунікативно-орієнтованого підходу при навчанні іноземним мовам.Свята, що нас об’єднують

0

Свята та обряди – це не просто історія наших бабусь та дідусів, це елементи цілої культури, що передаються від покоління до покоління і зберігаються століттями.Музичний салон «Загадка генія...»

0

В. А. Моцарт – австрійський композитор і музикант-віртуоз, який зробив великий вплив на світову культуру.Проектна робота з природознавства "Білий птах з чорною міткою"

0

Досить цікава дослідницька робота, яку можна використовувати на уроках природознавства і для власного обізнання:)Навчальний проект з досвіду роботи викладача історії та правознавства "З любов"ю по землі"

0

Впродовж довгих століть наш народ був тяжко обділений долею: не писали чужоземні зайди - загарбники історії України, і не давали можливості українцям – патріотам досліджувати її. Так, у кожної людини є своя “мала батьківщина”, яку вона не забуває до останнього подиху й говорить до неї шанобливо.
Красива і неповторна наша благословенна Бородянщина…,історію якої ми повинні знати і пам’ятати .Хімічний квест "У пошуках цікавого"

0

Методична розробка сприяє розвитку ключових компетентностей під час проведення уроків хімії та позакласних заходів, містить план проведення тижня хімії, приклади хімічної вікторини, кросворди, інформаційний матеріал для проведення інтегрованого хімічного квесту з використанням міжпредметних зв'язків з біології та географії. Може бути використана як узагальнюючий урок під час вивчення теми “Природні джерела вуглеводнів”.Творчий проект «Дари природи»

0

Поданий матеріал – проектна робота «Дари природи» - містить схеми плетіння прикрас з бісеру та намистин. Допоможе розширити знання і уявлення про рослини. Ознайомить з цікавими фактами з історії, міфами та легендами про походження квітів та дерев, про корисні властивості рослин, що обрані для відтворення. Викладена послідовність виготовлення елементів за схемами та збірка у готовий виріб. Є також фото готових виробів.Розробка та виготовлення різнобарвних тюльпанів з бісеру техніками силяння та ндебеле за авторськими схемами

0

Поданий матеріал містить авторські схеми плетіння з бісеру різнобарвних тюльпанів, перелік необхідних для їх створення матеріалів, історичні довідки та легенди про ці квіти, викладена послідовність виготовлення елементів та збірка квітки в цілому а також фото готових виробів.Українська мова. Роль іменників у реченні

0

Роль іменників у реченні. Узагальнення знань учнів. Ознайомити учнів із роллю іменників у реченні; розвивати вміння зіставляти, узагальнювати; розвивати вміння аналізувати іменник; виховувати культуру мовлення.Природознавство. У царстві рослин

0

У царстві рослин. Ознайомити учнів із розмаїттям рослинного світу; сформувати поняття дерева, кущі, трав’янисті рослини. Розвивати спостережливість. Виховувати бережливе ставлення до природи, любов до рідного краю, почуття прекрасного в природі.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі