Користувацький вхід

Довідники та енциклопедії

Обмежити пошук фільтруванням:Географія гастрономічного туризму світу і України.

1

Рівно 180 років тому, 5 липня 1841 р., 33-річний англієць Томас Кук створив перше в світі туристичне агентство. І людство отримало найпрекраснішу можливість — подорожувати!

З часом сотні туристів стрімко перетворювались на тисячі, мільйони, а туризм ставав надзвичайно прибутковим.

У 2019 р. найстарішу туристичну компанію світу — Thomas Cook Group — було оголошено банкрутом. Причина: пандемія та нові виклики туристичного бізнесу, до яких вона була не готова.Інтелект карти "Теплові явища" для 8 кл

0

Інтелект-карта для 8 кл з теми "Теплові явища". Можуть використовувати вчителі загальноосвітніх навчальних закладів та учні для систематизації знань.Виховний захід "Державні та народні символи України"

0

Розробка даного виховного заходу спрямована на вихованя любові до Батьківщини, піднесення патріотичного духу серед здобувачів освіти 5 класу. Учні розширюють знання про державні та народні символи України, усвідомлюють необхідність збереження та подальший розвиток культурних надбань українського народу. Виховний момент простежується протягом усього заходу. Розширюється кругозір про рідну країну.
Розробка виховного заходу може бути використана в роботі вчителями навчального закладу та керівниками гуртків позашкільного закладу.Дистанційне навчання в Україні в умовах пандемії

0

ЗМІСТ
Вступ
РОЗДІЛ І. Теоретична частина.
СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ У ВНЗ ТА ПЕДАГОГІЧНІ ОСНОВИ ВИБОРУ МЕТОДІВ І ЗАСОБІВ НАВЧАННЯ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ.
РОЗДІЛ ІІ. Практична частина.
1. ВПРОВАДЖЕННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ – ВИМОГА СУЧАСНОСТІ.
2. ВИКОРИСТАННЯ ХМАРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ПРОЦЕСІ ПОГЛИБЛЕНОГО ВИВЧЕННЯ ДИСЦИПЛІН В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ.
3. ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ЯК ЗАСІБ СТИМУЛЮВАННЯ САМООСВІТИ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ.
4.ОРГАНІЗАЦІЯ ВЗАЄМОДІЇ «СТУДЕНТ-СТУДЕНТ» В ЕЛЕКТРОННОМУ НАВЧАННІ В ПЕРІОД ПАНДЕМІЇ.
ВИСНОВКИ
ДОДАТКИРечення, його граматична основа (підмет і присудок).

0

Мета.
• Поглибити знання учнів про члени речення, зокрема головні; вдосконалювати вміння визначати граматичну основу речення;
• формувати загальнопізнавальні вміння виділяти граматичну основу в реченні, визначати спосіб морфологічного вираження підмета і присудка;
• формувати компетентності: «Спілкування державною мовою», математична, інформаційно – цифрова, «Уміння вчитися впродовж життя», соціальна та громадянська, підприємливість;
• розвивати культуру мовлення та творчі вміння побудови речень і зв'язних висловлювань;Екологічний квест «У пошуках кольорів веселки» (середня група)

1


Екологічний квест «У пошуках кольорів веселки»
(середня група)Подорожуємо стежками лісу

0

продовжувати розвивати сенсорні здібності у дітей, дрібну моторику рук; закріплювати знання про кольори; продовжувати вчити розрізняти і використовувати в діях об’ємні форми (куб, куля, цеглина); вчити добирати предмети за візерунком і співвідносити їх за величиною; продовжувати вправляти дітей у звуконаслідуванні ( ква- ква, няв- няв….) ; продовжувати ознайомлювати дітей із властивостями, якостями, предметів; формувати вміння розрізняти предмети за зовнішніми ознаками ( форма, колір, величина) і їх діями; залучати дітей до виконання простих, трудових доручень; продовжувати привчати дітей доУрок “ Queens and kings of Great Britain”

0

Мета:
активізувати в усному мовленні знання з вивченої теми, практикувати монологічні висловлювання з опорою на виконані ними проекти, розширити знання про історичне минуле країни, мова якої вивчається , розвивати навички самостійної роботи з додатковим матеріалом ( на основі якого учні підготували свої проекти) , виховувати серйозне ставлення до вивчення іноземної мови, бажання спілкуватися іноземною мовою.

Обладнання:The Main Periods in the Development of English.

0

В статті розглянуті основні етапи становлення сучасної англійської мови:Old English, Middle English, Modern EnglishГодина спілкування "Тварини- наші друзі"

0

Виховна година має не лише виховну мету, а й надає нову інформацію учням про домашніх тварин. Заняття проведене під час дистанційного навчання.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі