Користувацький вхід

Довідники та енциклопедії

...

Обмежити пошук фільтруванням:Мистецтво навколо нас. Світ театру.

0

Відкритий урок.
Розробка уроку «Мистецтво навколо нас. Світ театру ».
Різні види мистецтва здатні взаємодіяти між собою. В опері об’єднані поезія і драматургія, музика и танец, акторське и декоративне мистецтво. Над створенням музичного спектаклю працюють художні майстерні, а які це майстерні і чим вони займаються, нам розкажуть учні.

¬¬¬ -- Учитель: «Художні майстерні відгукніться!»Сценарій свята “Хелловін”

0

ознайомити учнів із святами та традиціями інших народів, зокрема з Хелловін.Основи: поширеність у природі, класифікація, фізичні властивості

0

Цілями уроку є: сформувати поняття про основи, розглянути фізичні властивості основ, їх класифікацію, поширеність у природіГодина спілкування "Краса душі людської"

0

розвивати в учнів доброзичливість, вміння співчувати, милосердя;
виховувати дітей у дусі відродження українських традицій благодійностіPекомендації до комплексного оформлення книги та виготовлення ілюстрацій

0

Останнім часом тема комплексного оформлення та ілюстрування книги стає все більш актуальною. В учбових закладах пропонуються різноманітні версії навчання. Це правомірно тому, що ілюстрація існує зараз в різноманітних проявах. Проте, в кожній справі потрібні базові знання, підстави, керуючись якими можна професійно грамотно і успішно впоратися з поставленим завданням.Дизайн логотипу та особливості його створення

0

У цій доповіді розглядається вирішення проблеми формування логотипу фірми, як основного елемента фірмового стилю, який представляє собою індивідуальний графічний знак, шрифтове написання марки або поєднання графічного знака та шрифтового написання.Обкантувальний шов. Обробка дрібних деталей ляльки-мотанки (майстер-клас: сучасний урок швейної справи для 5 класу)

0

Майстер-клас "Обкантувальний шов. Обробка дрібних деталей ляльки- мотанки". Сучасний урок з швейної справи.Година спілкування «Рідне місто моє»

0

Уже понад десять століть на високому крутому правому березі миловидної і тихої річки Удаю, за 170 км від Чернігова стоїть одне з найдревніших у неньці - Україні, рідне й найулюбленіше у світі місто – славні Прилуки.Проблема відродження духовності у книзі Євгена Сверстюка «Блудні сини України» (робота слухача МАН)

0

Багаторічну панораму українського духовного світу важко уявити без публіцистики Євгена Сверстюка. «Блудні сини України» – перша його книга в нашій державі, яка вийшла у світ 1993 року й згодом була відзначена Державною премією України імені Т.Г. Шевченка. Проблема відродження духовності – одна з центральних у цій книзі.
Актуальність дослідження обумовлюється зростанням інтересу нашого народу до традиційної духовної спадщини, поверненням до призабутих духовних джерел.Майстер-клас з презентацією «SWOT-аналіз як метод інноваційного навчання»

0

Матеріали майстер-класу дають можливість ознайомитися з технологією використання SWOT-аналізу, можливостями його застосування у навчанні та інших сферах діяльності.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі