Користувацький вхід

Довідники та енциклопедії

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Семінар:" Впровадження національно-патріотичного виховання на уроках хімії"

0

На семінарі розглянуті методи та види роботи, які можна застосовувати на уроках хімії та позаурочний час, з метою формування в учнів почуття любові до України, до рідного краю, формування в учнів знань, та уявлень про досягнення нашої країни в галузі науки.Матеріал для вчителя

0

Додатковий матеріал для вчителя з предмету "Літературне читання" (для шкіл з російською мовою навчання) 3 клас з вказівкою на сторінки підручникаЗасідання клубу Чомусиків. Таємниці мешканців водойм

0

Розширити і узагальнити уявлення дітей про різноманітність тварин – мешканців водойм, Формувати поняття «риби», «риби, що живуть у солоній воді», «риби, що живуть у прісній воді»; ознайомити з будовою, способом життя риб, їх значення у природі та для життя людини, виховувати любов і бережне ставлення до риб легше, використовуючи ТЗН.Стилiстичний аналiз художнього твору.

0

Ця презентацiя допомагае учням розглянути стильовi особливостi
рiзних епох.Iндивiдуальний стиль Д.Байрона,В.Маяковського,Ф. Кафки.«Робота шкільної бібліотеки з розвитку пізнавальних інтересів учнів. Відродження національної культури»

0

«Робота шкільної бібліотеки з розвитку пізнавальних інтересів учнів. Відродження національної культури»Розважальне шоу" Перехрестя кохання".

1

Конкурсно-розважальна программа "Перехрестя кохання"допоже класному

Керiвнику вiдзначити свято року-день Святого Валентина.

Амури поеднають пари,почуття яких перевiренi часом.Майстер малоi форми.Вивчення творчостi П.Мерiме.

0

Урок-дiлова гра дае змогу охопити творчiсть П.Мерiме-новелiста.

Розвивати зв'зне мовлення учнiв,вмiння висловлювати свою думку.Формування національної свідомості, патріотичних почуттів учнів засобами національно-патріотичного виховання

1

Програма складається з таких розділів:
Розділ І
«Україна – наш спільний дім»
Розділ ІІ
«Ми – українці – велика родина
Мова і пісня у нас солов’їна»
Розділ ІІІ
«Я – громадянин – патріот незалежної держави України»
Додатки
Використана літератураХарактеристика державного ладу практичне заняття, Право 10 клас програма 2016 р.

0

Практична робота створена на базі ПРОГРАМИ для загальноосвітніх навчальних закладів, ПРАВОЗНАВСТВО 10 клас: Рівень стандарту / Академічний рівень.(Затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 14.07.2016 №826), на якій було використано дисертацію Наливайко Лариси Романівни "ДЕРЖАВНИЙ ЛАД УКРАЇНИ: ПОНЯТТЯ, СИСТЕМА, ГАРАНТІЇ" я базове джерело тому на зміст і авторське право її не заперечую, але було відредаговане мною (Кондратьєвим Олександром Сергійовичем вчителем історії і правознавства), для надання дітям матеріалу в межах навчальної програми і бажано передати всім школам УкраїКонспект підсумкового заняття по навчанню грамоти "Чарівна скринька Діда Грамотія"

0

"закріплювати вміння виділяти перший звук у словах; розрізняти м’які та тверді приголосні звуки. Закріпити знання про особливості голосних і приголосних звуків. Продовжувати вчити виконувати звуковий аналіз слів різної звукової структури, визначати кількість складів у слові. Вчити складати речення із заданим словом та за графічними схемами. Формувати початкові вміння читати склади. Розвивати у дітей фонемний слух, уяву, творче мислення, інтонаційну виразність, дрібну моторику пальців рук.Виховувати самостійність, допитливість, бажання досягати заданої мети.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
http://paketioptom.com.ua/ качественные полиэтиленовые пакеты . образования за рубежом в Киеве .

Останні коментарі