Користувацький вхід

Довідники та енциклопедії

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація "Специфіка української народної вишивки смілянських майстринь"

0

Матеріал презентації допоможе вчителям трудового навчання у проведенні уроків.Леся Українка - дитина-індиго ХІХ ст.

0

Тема дітини-індиго стала актуальною в наш час, але мало хто знає, що Леся Українка теж належить до них. На підтвердження цього надаємо цей матеріал. Він стане в нагоді як на уроці, так і в позакласній роботі."У світі доброти"

0

Поглиблювати уявлення дітей про доброту, як про цінну, невід'ємну якість людини, уявлення про важливість і необхідність просити пробачення, відчуваючи в цьому внутрішню потребу. Удосконалювати комунікативні навички (вміння вислуховувати товариша, щиро висловлювати свою думку, проявляти доброзичливість) навички культурного спілкування з однолітками, слідуючи мовному етикету, спонукати до осмислення загальнолюдських цінностей. Домагатися доброзичливої інтонаційної виразної мови.«Ходить гарбуз по городу»

0

У роботі наведено описи городніх рослин, їх використання як в медицині, так і в харчуванні; описано їх біологію, хімічний склад, харчову і лікарську цінність, переробку і рецептуру, згадки про них в усній народній творчості та літературі. Всі ці моменти є «маленькими зернятами» у справі виховання здорового способу життя у дітей – майбутнього нашої держави.Розробка уроку фізики, 10кл. Принцип дії теплових двигунів.

0

Урок є одним із останніх в розділі "Основи термодинаміки". На уроці розширюються поняття про принцип дії, будову та роботу теплових двигунів, виводяться формули для коефіцієнта корисної дії реальної та ідеальної теплової машини."Хочемо бути добрими"

0

Створити умови для становлення стійкої мотивації, розвитку довільності, почуття товариства і взаємовиручки; удосконалювати вміння грати в колективі, діяти спільно, приймати на себе різні ролі, згідно з правилами гри і правилам поведінки. Виховувати соціально-схвалювані стереотипи поведінки.Позакласний захід «Зимові клопоти пернатих»

0

Розробка свята, яка знайомить з особливістю життєдіяльності та поведінки знайомих птахів в холодну пору року.Закон Кулона

0

Даний матеріал може бути додатком до уроку "Закон Кулона"з розділу " Електростатика ", містить поняття електричних зарядів та їх взаємодії у більш повному обсязі.Міні-цитатник Чарлза Діккенса

0

У роботі подані матеріали (міні-цитатник) для вивчення у десятому класі відомостей про великого майстра прози вікторіанської епохи, англійського письменника Чарлза ДіккенсаПедагогічні читання «С.Русова – фундатор дошкільного виховання в Україні»

0

Софія Русова - феномен не лише в історії жіночого руху, але унікальна і заслужена, а передовсім патріотично-наукова постать, в якої своя жіноча історія і характерна патріотична доля в українській нації. Педагогічна спадщина Софії Русової - це інновація, неоціненний скарб, який потрібно ще досліджувати, вивчати, наполегливо і сміливо впроваджувати в практику роботи сучасним педагогам.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:
http://paketioptom.com.ua/ качественные полиэтиленовые пакеты

Останні коментарі