Користувацький вхід

Довідники та енциклопедії

Обмежити пошук фільтруванням:Таблиця множення числа 5. Таблиця ділення на 5 ( закріплення).

0

Це конспект уроку з математики для 2 класу, повторення ділення на число 5 та множення числа 5 у формі казки "Рукавичка".РОЗВИТОК МИСЛЕННЯ ДІТЕЙ СТАРШОГО ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ ЯК ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНА ПРОБЛЕМА

0

У статті на основі здійсненого теоретичного аналізу психолого-педагогічних джерел досліджуваної проблеми розглянуто ключові поняття до визначення взаємозв’язку між ними. Окреслено перспективи розвитку мислення дітей старшого дошкільного віку засобом ігрових технологій.ЕНЦИКЛОПЕДІЯ РОБОТИ ВЧИТЕЛЯ ІЗ ЗДОБУВАЧАМИ ОСВІТИ В ЯКИХ Є ОСОБЛИВІ ОСВІТНІ ПОТРЕБИ

1

Термін «діти з особливими потребами» стосується дітей до 18 років, які потребують додаткової навчальної, медичної і соціальної підтримки з метою покращання здоров’я, розвитку, навчання, якості життя, участі в громаді, тобто включення. Сьогодні в Україні немає єдиної офіційної термінології для характеристики дітей з особливими потребами.
Існує типологія дітей з особливими потребами:Круглий стіл у 10 класі: “Економічне диво Республіки Кореї - один із шляхів повоєнної відбудови України”

0

Пошук із учнями моделей післявоєнної відбудови України, спираючись на світовий досвід. Розвиток критичного мислення, вміння аналізувати, комунікувати, презентувати опрацьований матеріал, працювати в групах.Мови програмування

0

Альбом "Мови програмування" містить оглядовий матеріал для заняття гуртка любітелів комп'ютерної технікиУрок з математики у 6 класі на тему "Пропорції. Розв’язування задач"

0

Урок з математики у 6 класі на тему "Пропорції. Розв’язування задач"
(Урок закріплення знань, формування вмінь і навичок)

Проведення уроку можливе дистанційно у синхронному режимі з використанням сервісу Google Meet

Обладнання: учнівська презентація до уроку; вчительська презентація до уроку з використанням інтерактивних дошок Jambord, SmartNotebook; кросворд «Пропорції» (https://learningapps.org/watch?v=p7pv7zcav22), самостійна робота (платформа OnlineTestpad)Географія гастрономічного туризму світу і України.

1

Рівно 180 років тому, 5 липня 1841 р., 33-річний англієць Томас Кук створив перше в світі туристичне агентство. І людство отримало найпрекраснішу можливість — подорожувати!

З часом сотні туристів стрімко перетворювались на тисячі, мільйони, а туризм ставав надзвичайно прибутковим.

У 2019 р. найстарішу туристичну компанію світу — Thomas Cook Group — було оголошено банкрутом. Причина: пандемія та нові виклики туристичного бізнесу, до яких вона була не готова.Інтелект карти "Теплові явища" для 8 кл

0

Інтелект-карта для 8 кл з теми "Теплові явища". Можуть використовувати вчителі загальноосвітніх навчальних закладів та учні для систематизації знань.Виховний захід "Державні та народні символи України"

0

Розробка даного виховного заходу спрямована на вихованя любові до Батьківщини, піднесення патріотичного духу серед здобувачів освіти 5 класу. Учні розширюють знання про державні та народні символи України, усвідомлюють необхідність збереження та подальший розвиток культурних надбань українського народу. Виховний момент простежується протягом усього заходу. Розширюється кругозір про рідну країну.
Розробка виховного заходу може бути використана в роботі вчителями навчального закладу та керівниками гуртків позашкільного закладу.Дистанційне навчання в Україні в умовах пандемії

0

ЗМІСТ
Вступ
РОЗДІЛ І. Теоретична частина.
СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ У ВНЗ ТА ПЕДАГОГІЧНІ ОСНОВИ ВИБОРУ МЕТОДІВ І ЗАСОБІВ НАВЧАННЯ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ.
РОЗДІЛ ІІ. Практична частина.
1. ВПРОВАДЖЕННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ – ВИМОГА СУЧАСНОСТІ.
2. ВИКОРИСТАННЯ ХМАРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ПРОЦЕСІ ПОГЛИБЛЕНОГО ВИВЧЕННЯ ДИСЦИПЛІН В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ.
3. ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ЯК ЗАСІБ СТИМУЛЮВАННЯ САМООСВІТИ В УМОВАХ ПАНДЕМІЇ.
4.ОРГАНІЗАЦІЯ ВЗАЄМОДІЇ «СТУДЕНТ-СТУДЕНТ» В ЕЛЕКТРОННОМУ НАВЧАННІ В ПЕРІОД ПАНДЕМІЇ.
ВИСНОВКИ
ДОДАТКИ

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі