Користувацький вхід

Довідники та енциклопедії

...

Обмежити пошук фільтруванням:Година спілкування «Рідне місто моє»

0

Уже понад десять століть на високому крутому правому березі миловидної і тихої річки Удаю, за 170 км від Чернігова стоїть одне з найдревніших у неньці - Україні, рідне й найулюбленіше у світі місто – славні Прилуки.Проблема відродження духовності у книзі Євгена Сверстюка «Блудні сини України» (робота слухача МАН)

0

Багаторічну панораму українського духовного світу важко уявити без публіцистики Євгена Сверстюка. «Блудні сини України» – перша його книга в нашій державі, яка вийшла у світ 1993 року й згодом була відзначена Державною премією України імені Т.Г. Шевченка. Проблема відродження духовності – одна з центральних у цій книзі.
Актуальність дослідження обумовлюється зростанням інтересу нашого народу до традиційної духовної спадщини, поверненням до призабутих духовних джерел.Майстер-клас з презентацією «SWOT-аналіз як метод інноваційного навчання»

0

Матеріали майстер-класу дають можливість ознайомитися з технологією використання SWOT-аналізу, можливостями його застосування у навчанні та інших сферах діяльності.Засідання за круглим столом «Захист рідної мови – потреба українського суспільства»

0

Матеріали засідання за круглим столом допоможуть поглибити знання учнів про українську мову, її розвиток, місце серед інших мов світу, про значення рідної мови в житті народу й окремої людини, сприятимуть вихованню у старшокласників любові й поваги до рідної мови.Дорадянський період розвитку освіти в Почаєві (середина XVII — початок XXI століть)

0

Даний матеріал вартий детального вивчення при проведенні різноманітних тематичних вечорів і виховних годин у загальноосвітніх школах, адже він сприятиме деталізації знань з історії розвитку освітиі ікультури рідного краю (зокрема м. Почаїв)Шляхи та засоби формування комунікативної компетенції на уроках іноземної мови

0

Огляд особливостей процесу формування комунікативної компетенції учнів у процесі мовленнєвої діяльності і на усіх етапах навчання. Розгляд основних стратегічних і методичних засад комунікативно-орієнтованого підходу при навчанні іноземним мовам.Свята, що нас об’єднують

0

Свята та обряди – це не просто історія наших бабусь та дідусів, це елементи цілої культури, що передаються від покоління до покоління і зберігаються століттями.Музичний салон «Загадка генія...»

0

В. А. Моцарт – австрійський композитор і музикант-віртуоз, який зробив великий вплив на світову культуру.Проектна робота з природознавства "Білий птах з чорною міткою"

0

Досить цікава дослідницька робота, яку можна використовувати на уроках природознавства і для власного обізнання:)Навчальний проект з досвіду роботи викладача історії та правознавства "З любов"ю по землі"

0

Впродовж довгих століть наш народ був тяжко обділений долею: не писали чужоземні зайди - загарбники історії України, і не давали можливості українцям – патріотам досліджувати її. Так, у кожної людини є своя “мала батьківщина”, яку вона не забуває до останнього подиху й говорить до неї шанобливо.
Красива і неповторна наша благословенна Бородянщина…,історію якої ми повинні знати і пам’ятати .

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі