Користувацький вхід

Останні публікації

Довідники та енциклопедії

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтегрований підхід у формуванні ключових компетентностей з елементами тренінгу

0

Інтегрований підхід у формуванні ключових компетентностей з використанням елементів тренінгу та практичні поради для вчителів та батьківКритичне мислення молодших школярів як важливий чинник медіаграмотності при робоі з інформацією

0

Даний методичний посібник розкриває методики роботи вчителя початкових класів по розвитку критичного мислення школярів під час сприймання інформації різних типів, що є важливим чинником формування медіаграмотності учнів.

Рекомендований для використанння вчителями початкових класів та вчителями інформатики, образотворчого та музичного мистецтва.Удосконалення техніки виконання базових аеробних степ кроків.»

0

Мета: Визначити роль і місце степ аеробіки в системі позашкільної освіти. Формування у вихованців ведення здорового способу життя.
Завдання заняття:
1. Навчальні завдання: ознайомити та навчати базовим крокам зі степ-аеробіки. Вивчити комплекс вправ під музичний супровід. Виконати вправи для м`язів рук, живота та сідниць.
2. Розвиваючі завдання: розвивати силу м’язів ніг, витривалість та навичку правильної постави.
3. Виховні завдання: виховання рухової пам'яті, уважності, працьовитості, соціалізація.РЕКОМЕНДАЦІЇ РАЦІОНАЛЬНОГО ХАРЧУВАННЯ ПРИ ЗАНЯТТЯХ ФІТНЕС АЕРОБІКОЮ.

0

Людині, яка веде активний спосіб життя та займається спортом, необхідно постійно дотримуватися трьох правил:
1. Фізичне навантаження.
2. Харчування.
3. Відпочинок.УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНІКИ ВИКОНАННЯ БАЗОВИХ ЕЛЕМЕНТІВ І ЗВ'ЯЗОК КЛАСИЧНОЇ АЕРОБІКИ

0

УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНІКИ ВИКОНАННЯ БАЗОВИХ ЕЛЕМЕНТІВ І ЗВ'ЯЗОК КЛАСИЧНОЇ АЕРОБІКИ»
З досвіду роботи
«ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВ'ЯЗБЕРЕЖУВАЛЬНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ВИХОВАНЦІВ, ЯК УМОВА САМОРЕАЛІЗАЦІЇ ОСОБИСТОСТІ»Утеплення будівель та споруд

0

Дана розробка дасть можливість дізнатися про хід та методи утеплення будівель, а також економічні сторони будівництва.Орієнтуємо на професію

0

Даний матеріал допоможе випусникам шкіл визначитись з професією, орієнтуючись на місцеві навчальні закладиВИХОВНА ГОДИНА Тема: Жорстокість і насильство

0

ВИХОВНА ГОДИНА
Тема: Жорстокість і насильство
Мета: сформувати уявлення про проблему насилля й жорстокості, їх наслідків для дитини чи інших членів родини; вивчити права дітей, обговорити питання, як захиститися від будь-якого насильства; виховувати вміння попереджувати жорстоке поводження з людьми.
Обладнання: комп’ютер, плакати, сині стрічки.
Очікувані результати:
• З’ясувати зміст поняття «насилля» та його види;
• Окреслити види сімейного насильства;
• Визначити причини виникнення сімейної та учнівської жорстокості, її реалії та наслідки;Оберіг «Домовичок»

0

ВСТУПНА ЧАСТИНА
Обґрунтування теми проекту
Українці поважають і шанують свій дім, тому і прикрас та обере¬гів багато мають. Традиція прикра¬шати домівку оберегами у формі віничків, тарілок, різноманітних плетених виробів, оздоблених традиційними українськими при¬родними оберегами-символа¬ми — зернятками, квіточками, ягідками тощо, сягає сивої давни¬ни в історії слов'янських народів. Люди вірили, що вони мають при¬вертати до оселі благополуччя та охороняти її від негараздів.

ЛегендаІсторія виникнення народної ляльки

0

Вступ

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі