Користувацький вхід

Довідники та енциклопедії

...

Обмежити пошук фільтруванням:Робота слухача МАН на тему "Проблема відродження духовності у книзі Євгена Сверстюка "Блудні сини України"

0

Багаторічну панораму українського духовного світу важко уявити без публіцистики Євгена Сверстюка. «Блудні сини України» – перша його книга в нашій державі, яка вийшла у світ 1993 року й згодом була відзначена Державною премією України імені Т.Г. Шевченка. Проблема відродження духовності – одна з центральних у цій книзі.
Актуальність дослідження обумовлюється зростанням інтересу нашого народу до традиційної духовної спадщини, поверненням до призабутих духовних джерел.Майстер-клас "SWOT-аналіз як метод інноваційного навчання" з презентацією

0

Матеріали майстер-класу дають можливість ознайомитися з технологією використання SWOT-аналізу, можливостями його застосування у навчанні та інших сферах діяльності.Засідання за круглим столом на тему "Захист рідної мови — потреба українського суспільства"

0

Матеріали засідання за круглим столом допоможуть поглибити знання учнів про українську мову, її розвиток, місце серед інших мов світу, про значення рідної мови в житті народу й окремої людини, сприятимуть вихованню у старшокласників любові й поваги до рідної мови.Дорадянський період розвитку освіти в Почаєві (середина XVII — початок XXI століть)

0

Даний матеріал вартий детального вивчення при проведенні різноманітних тематичних вечорів і виховних годин у загальноосвітніх школах, адже він сприятиме деталізації знань з історії розвитку освітиі ікультури рідного краю (зокрема м. Почаїв)Шляхи та засоби формування комунікативної компетенції на уроках іноземної мови

0

Огляд особливостей процесу формування комунікативної компетенції учнів у процесі мовленнєвої діяльності і на усіх етапах навчання. Розгляд основних стратегічних і методичних засад комунікативно-орієнтованого підходу при навчанні іноземним мовам.Свята, що нас об’єднують

0

Свята та обряди – це не просто історія наших бабусь та дідусів, це елементи цілої культури, що передаються від покоління до покоління і зберігаються століттями.Музичний салон «Загадка генія...»

0

В. А. Моцарт – австрійський композитор і музикант-віртуоз, який зробив великий вплив на світову культуру.Проектна робота з природознавства "Білий птах з чорною міткою"

0

Досить цікава дослідницька робота, яку можна використовувати на уроках природознавства і для власного обізнання:)Навчальний проект з досвіду роботи викладача історії та правознавства "З любов"ю по землі"

0

Впродовж довгих століть наш народ був тяжко обділений долею: не писали чужоземні зайди - загарбники історії України, і не давали можливості українцям – патріотам досліджувати її. Так, у кожної людини є своя “мала батьківщина”, яку вона не забуває до останнього подиху й говорить до неї шанобливо.
Красива і неповторна наша благословенна Бородянщина…,історію якої ми повинні знати і пам’ятати .Хімічний квест "У пошуках цікавого"

0

Методична розробка сприяє розвитку ключових компетентностей під час проведення уроків хімії та позакласних заходів, містить план проведення тижня хімії, приклади хімічної вікторини, кросворди, інформаційний матеріал для проведення інтегрованого хімічного квесту з використанням міжпредметних зв'язків з біології та географії. Може бути використана як узагальнюючий урок під час вивчення теми “Природні джерела вуглеводнів”.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі