Користувацький вхід

8 клас

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:«Школа – моя сім’я, моя родина, моя рідна Україна»

0

Сценарій на ювілей школи

На перехресті семи доріг, семи вітрів,
Часів минулих, прожитих років
Є місце, що ніколи незабутнє,
Країна, що народжує майбутнє.
В ній перше слово і вітання,
В ній завжди зустріч і прощання.
Це оберіг дитинства, що ніколи не згаса,
У ньому нашого життя невичерпна краса!Організація роботи шкільного дитячо-юнацького козацького товариства

0

Надзвичайної ваги в сучасних умовах набирає проблема виховання молоді. Адже цілі покоління нашого народу народжувалися, виростали, виховувались, одержували освіту в умовах безприкладної фальсифікації історії. Це входило в генетичну пам’ять, деформувало національну свідомість, породжувало комплекс національної неповноцінності, якоїсь історичної вторинності українського народу, фаталістичне уявлення про неможливість його самостійного існування і неспроможність створити свою незалежну державу.Лінійка пам'яті Героїв Небесної Сотні

0

20 лютого минає три роки з того часу, коли Україна пережила криваві події – розстріли на Майдані. Ця річниця породжує в українців гіркі спогади про загиблих під час протестів.
Сьогодні ми зібралися, щоб у глибокій скорботі низько схилити голови перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні, які боролися за честь, правду і гідність та загинули за Україну.Лицарство Крут! Ваш чуєм зов – невтомно далі йти!

0

Тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, спить в знаних і безіменних могилах, розкиданих по рідній і чужій землі– присвячується.
Цвіту нашого народу, його славним синам і дочкам, що в розквіті своїх духовних і фізичних сил віддали молодість і найдорожче, що є в кожного з нас, - життя, - присвячується.
Тим, кого в умовах більшовицької тиранії ми повинні були забути і викреслити зі своєї пам’яті та історії, героям, що впали в страшному бою під Крутами, - присвячується.Вітання вчителів-жінок зі святом весни

0

Навесні є днина – дуже гарне свято.
В день цей слів хороших прозвучить багато.
Ось і ми сьогодні раді вас вітати
І усім здоров’я й миру побажати.
Жінку-вчителя ми щиро вітаємо,
Найкращі побажання в цей день надсилаємо.
Низенько вклоняємось й просимо в долі,
Щоб щастя послала й здоров’я доволі.Від Соборності України - до єдності української нації

0

Благословен той день, той час,
Коли з’єднався воєдино,
Народ прадавній український
В одну державу – УкраїнуBritain and the British. Cultural Etiquette. (a lesson plan on cross-cultural education for the pupils of the 8th form)

0

A lesson plan devoted to Britain, the British and mostly to the rules of behaviour in the UK. Cross-cultural skills - are the skills that you need to function effectively in a different cultural environment. Along with the language it’s important to learn what’s acceptable and what’s not ok in a particular culture.Популярність образу Прометея у мистецтві

0

Матеріал актуальний для використання під час проведення уроків літератури, музичного мистецтва, художньої культуриРозробка уроку і презентація «Судинна система»

0

Урок біології, на якому вивчається нова тема - будова великого і малого кіл кровообігу, кровоносні судини. Короткий історичний огляд відкриття кровообігу В. Гарвеєм. Урок містить мультимедійну презентацію, яка допомогає при проведенні уроку.Гра "Я люблю свою країну та математику"

0

Тема: ГРА «Я ЛЮБЛЮ СВОЮ КРАЇНУ ТА МАТЕМАТИКУ»
Голик Марина Валентинівна
Вчитель математики
8-9 КЛАСИ
Мета гри: розвивати логічне мислення учнів, уміння орієнтуватися в нестандартних ситуаціях, розвивати інтерес до математики; формувати на вички як індивідуальної діяльності, так і роботи в команді.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі