Користувацький вхід

8 клас

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка циклу уроків з біології

0

Уроки розроблено відповідно до вимог сучасного уроку з використанням методів стратегії розвитку особистості. Вони містять особистісно - орієнтовані вправи та завдання, елементи творчого навчання, вправи для розвитку логічного мислення, інтерактивні авторські вправи та прийоми, завдання та рольові ігри. Уроки зорієнтовані на психофізіологічні особливості дітей - мають багато ігрових і проблемних ситуацій, які сприяють кращому засвоєнню матеріалу.8 клас. Українська література. Розробка уроку на тему: "Володимир Сосюра. Коротко про поета. Патріотичний пафос вірша «Любіть Україну»".

0

8 клас. Українська література. Розробка уроку на тему: "Володимир Сосюра. Коротко про поета. Патріотичний пафос вірша «Любіть Україну»".Захід до Дня української писемності та мови "Мова єднає всіх"

0

Мовознавчий турнір "МОВА ЄДНАЄ ВСІХ" (7-8 класи). Захід може бути проведений до Дня української писемності та мови (9 листопада),Міжнародного дня рідної мови (21 лютого) тощо.Урок з української мови. Види зв’язку слів у словосполученні. Граматична помилка та умовне позначення її. 8 клас

0

За допомогою теоретичного матеріалу учні мають змогу ознайомитися із видами зв’язку слів у словосполученні, граматичною помилкою та умовним її позначенням, а потім застосувати свої знання на практиці.Літературні диктанти з української літератури для 8 класу (за підручником Л.Т. Коваленко «Українська література»)

0

Пропонована добірка стане в пригоді вчителям української літератури, які працюють у 8 класі.Суспільно-географічний аналіз захворюваності населення Полтавської області

0

Суспільно-географічний аналіз захворюваності населення Полтавської області. Наукова робота з географії та ландшафтознавства.Математичний турнір

0

Підвищення інтересу до вивчення математики, до її історії; активізувати та стимулювати розумову та пізнавальну діяльність учнів; розвивати самостійність і творчість; розширювати кругозір; розвивати логічне та образне мислення, математичну мову; перевірить вміння учнів застосовувати здобути знання у нестандартних ситуаціях.Презентація «London is the city of contrasts»

0

Лондон – одне з найцікавіших та найбільших міст світу. Тут, як ніде в іншому місці, відчувається тісне переплетіння тисячолітньої історії і сучасного ритму життя. Ідучи по переповненій вулиці, можна вийти до тихого і спокійного закутку в серці міста. Розглядаючи прохолодну архітектуру хмарочосів, важко не звернути увагу на тисячі визначних місць, кожне з яких має свою важливу історію.Урок-змагання за темою «Об’єднане Королівство Великої Британії та Північної Ірландії».

0

Урок-змагання - це імпровізоване навчальне заняття, що має нетрадиційну структуру. Нестандартні уроки спрямовані на активізацію та мотивацію навчально-пізнавальної діяльності учнів, розвивають творче мислення, спонукають до кращого запам’ятовування та застосування знань на практиці.Thema:Jugendliche und ihre Hobbys. Sport

0

Thema:Jugendliche und ihre Hobbys. Sport розробка уроку для використання у класі (новий державний стандарт), або у 9 класі в рамках теми "Молодіжнв культура"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі