Користувацький вхід

8 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Контрольна робота

0

Три варіанта контрольної роботи за І семестр для 8 класу за новою програмоюРозробка уроку з фізичної культури «Навчання техніці подвійного кроку» (Модуль «Баскетбол»)

0

Урок фізичної культури з модуля :баскетбол(навчання техніці подвійного кроку)Календарно-тематичне планування уроків біології у 6-8 класах за новою програмою зі збагаченням змісту освіти

0

календарно-тематичне планування відповідає новій програмі,доповнене-розділами збагачення змісту освіти та життєтворчий потенціал до кожної теми.«Чорнобиль… Свічки скорботи, свічки пам’яті»

0

Цей захід вчить учнів уболівати за минуле своєї держави; виховує почуття сприймання чужого болю як свого, повагу до людей, які віддали своє життя в ім'я майбутнього життя людства.Розробка уроку «Технологічна послідовність виготовлення точеного виробу з деревини (способом токарної обробки)»

0

Конспект уроку з варіативного модуля “Технологія виготовлення виробів з деревини (способом токарної обробки)”. Дана розробка містить докладні технологічні карти для виконання практичної роботи та як додаток технологічну карту для цілого виробу (підсвічника) і дидактичні матеріали. Все моделювання виконане з використанням сучасного програмного забезпечення.План конспект уроку

1

Урок № 12
Кислоти: поняття, склад, класифікація, фізичні властивості
Мета уроку: сформувати поняття про кислоти; розглянути склад, назви й класифікацію кислот, їх фізичні властивості; ознайомити учнів з найважливішими неорганічними кислотами; розвивати вміння спостерігати й робити висновки.
Завдання для учнів знати формули й назви найважливіших неорганічних кислот; уміти класифікувати кислоти за вмістом Оксигену та за кількістю Гідрогену; порівнювати кислоти за складом; характеризувати фізичні властивості кислот.Розробка уроку «Розмаїття сучасної лірики. І. Павлюк «Дівчинка». Прагнення поета зазирнути у світ душі звичайної людини, осмислити її призначення та сенс життя»

0

Творчість Ігоря Павлюка надзвичайно актуальна сьогодні, у період входження України в європейський та світовий культурний простір. У шкільну програму в 8 класі введено вивчення поезії Ігоря Павлюка «Дівчинка». Цей твір викликає глибокі роздуми над сенсом життя, спонукає зазирнути у світ душі дитини, звичайної людини.«А життя, воно ж прекрасне, Боже! Тільки би поезія й Волинь…» (урок-діалог із письменником Ігорем Павлюком)

0

Урок-діалог з письменником-земляком І. Павлюком. Можна використати на уроках рідного краюСЕРЦЕВО – СУДИННІ ХВОРОБИ ТА ЇХ ПРОФІЛАКТИКА

0

Ознайомити учнів з причинами серцево-судинних хвороб, їх профілактикою; чим відрізняється здорове, треноване серце від нетренованого та хворого ; правила тренування серця.
Розвивати вміння встановлювати взаємозв'язок між роботою серця і його розвитком під впливом праці та активного відпочинку;
Виховувати розуміння, що здоровий спосіб життя допомагає уникнути захворювань серцево-судинної системи; а також - зацікавленість досягненнями медичної науки України в галузі хірургії серця; бажання наполегливо працювати на благо українського народу"В здоровом теле - здоровый дух". Понятие о составном глагольном сказуемом

0

Урок - сотворчество по материалам произведений В. Сухомлинского. Цель урока: в процессе работы изучить особенности составного глагольного сказуемого, познакомить с фактами из жизни великого педагога, воспитывать мотивацию учащихся к ведению здорового образа жизни, стремление к прекрасному. Эффективно проходит работа в парах, конструирование предложений, ролевая игра "Мини-педсовет".

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі