Користувацький вхід

Останні публікації

8 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Підготовка до створення буктрейлерів за прочитаними творами

0

У розробці подано матеріали, за допомогою яких можна надати рекомендації учням для створення буктрейлерів.Чорне море

0

Презентація до уроку "Чорне море" для учнів 8 класу (з курсу фізичної географії України)Азовське море

0

презентація до уроку "Азовське море" для 8 класу (курс фізичної географії України)Презентація творчого проекту "Ляльки народів світу"

0

Колективна робота з виготовлення ляльок в національних костюмах в межах проекту Краматорської Станції юних техніків "Чарівний ляльковий світ".Колекція робіт студії "Стиль" "Новорічні ялинки"

0

Авторські ідеї виготовлення текстильних новорічних ялинок на заняттях гуртка зі швацької справи, з використанням вторинної сировини, декоративної фурнітури та природних матеріалів.Презентація творчого проекту "Ляльки моєї мрії"

0

Творчий фото-звіт робіт вихованців студії"Стиль". Авторська колекція моделей, виготовлена за власним задумом.Календарне планування з французької мови. 8 клас. 2 мова. Юрій Клименко

0

Календарно-тематичне планування до підручника французької мови Юрія Клименка, як другої іноземної.Стаття до уроку трудового навчання "Хліб- всьому голова"

0

Умение печь хлеб является первым признаком, свидетельствующим о том, насколько умела хозяйка. Но с чего – то начинать надо!
О том, когда и где появился первый хлеб, доподлинно установить трудно. Возможно, на родине человека - в Африке, а может быть , и на родине зерновых, в Средней Азии. Известно только , что VI тысячелетии до н.э. ( а именно этим временем датируются дошедшие до нас сведения о жизни древних египтян) искусство хлебопечения было развито на достаточно высоком уровне.Виступ з теми «Про технологію конструювання моделей сучасного заняття в контексті Державного стандарту»

0

Виступ з теми «Про технологію конструювання моделей сучасного заняття в контексті Державного стандарту»Однорідні члени речення

0

Конспект уроку з теми «Однорідні члени речення. Кома між однорідними членами речення»
Мета: розширити та поглибити знання учнів про однорідні члени речення, аналізувати зв’язок між ними , а також смислові відношення, правильно розставляти розділові знаки та інтонувати речення з однорідними членами; використовувати однорідні члени в усному та писемному мовленні; а допомогою мовленнєво-комунікативного дидактичного матеріалу сприяти естетичному розвиткові особистості учнів засобами краси природних надбань; дотримуватись зорового режиму закладу.
Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі