Користувацький вхід

8 клас

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:КВВ «Періодичний закон Д.І.Мендєлєєва» (8 клас)

0

Клас розбити на 4-5 команд. Кожна команда вибирає капітана, назву команди, готує емблеми. На столі у кожної команди прапорець з емблемою. Першою відповідає команда, яка раніше всіх підняла руку з прапорцем. За кожну правильну відповідь команді дається картка з символом якого-небудь хімічного елемента.
Після закінчення кожного конкурсу підводяться підсумки.
Кожна команда отримує картку для підрахунку рейтингу учасників команди в змаганні.Також команда отримує маршрутну карту з завданнями для команди, яку потрібно заповнити.Василь Герасим’юк «Чоловічий танець»

1

Мета: ознайомити учнів із життям і творчістю сучасного поета О. Герасим’юка, здійснити ідейно-художній аналіз його поезії; удосконалювати вміння виразно читати поетичні твори; розвивати пам’ять, увагу, світогляд школярів, уміння робити висновки та узагальнення; виховувати почуття любові до поетичного слова, пошани до творчої спадщини В. Герасим’юка, поваги до звичаїв і традицій рідного народу.Тема. Односоставные предложения. Виды односоставных предложений.

1

Урок з російської мови для учнів 8 класу з теми " Односоставные предложения. Виды односоставных предложений."Турнир знатоков русской словесности в 8-Б классе

0

Цели мероприятия:
 обучающие:
 повторить материал, изученный ранее на уроках русского языка и литературы;
 проверить знания учащихся, состояние их памяти;
 помочь учащимся осознать важность изучения русского языка и литературы, понять их красоту и богатство, значение в жизни человека;
 развивающие:
 повышать мотивацию учащихся к обучению;
 расширять культурологический кругозор ребят;
 развивать логику мышления;
 воспитательные:
 воспитывать личность учащихся в этическом и культурологическом аспектах;
 способствовать социализации каждого из участников турнира;Сценарій позакласного заходу «Happy birthday , dear English»

0

Запропонований сценарій розрахований на учнів 2-9-х класів, залежно від рівня їх мовної підготовки та об’єднує вірші, пісні, інсценівки .
Використовуючи різноманітні форми позакласної роботи (вистави,вікторини, свята), я дійшла висновку, що така робота допомагає мені не тільки вирішувати питання естетичного виховання, але й повторити, активізувати мовний матеріал, засвоєний на уроках, привчає дітей до чіткої вимови, правильно оформлена як фонетично, так і інтонаційно.Легка атлетика»

0

Тренувати й розвивати швидкісно-силові якості учнів під час бігу на швидкість на дистанції 60 м, під час стрибків у висоту способом «переступання»; навчити учнів правильного «низького» старту бігу по дистанції 60 м. , фінішуванню; сформувати навички використання енергії маху рук під час відштовхування та приземлення у стрибках у висоту сп. «переступання»; виховувати рішучість, наполегливість, силу волі, впевненість у своїх силах, взаємодопомогу, відповідальність, дисциплінованість, сміливість, самостійність, дружбу"На шлях я вийшла ранньою весною"

0

Виховний захід про відзначення річниці з дня народження Лесі Українки для учнів середніх класів.Презентація "Музичний салон" уроку англ. мови в 8 класі за підручником О.Карпюк(нова програма)

0

Нестандартний урок для 8 класу,задіяні інформаційні технології,завдання,які зацікавили учнів-веселий диктант(з муьтикартинками, караоке, інтерактивний кросворд,муз. інструменти(розповідь про них на англ.мові)Азовське море

0

Даний урок вивчається в темі "Природні комплекси України", розроблений згідно Нового Державного стандарту.Чорне море

0

Даний урок вивчається в темі "Природні комплекси України", розроблений згідно Нового Державного стандарту.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі