Користувацький вхід

8 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Газети та журнали

0

Практичні задачі: - Ознайомити учнів з новим граматичним матеріалом «Present Simple» і навчити самостійно вживати даний матеріал у власному мовленні учнів на рівні фрази
- Організувати тренування учнів по оперуванню граматичним матеріалом на рівні речення.
Освітні задачі: формувати уявлення про мовну побудову іноземної мови, підвищити загальну культуру учнів, вчити працювати з підручником.
Розвиваючі задачі: розвивати мовну здогадку, розвивати зорову, слухову пам’ять
Виховні задачі: Виховувати почуття відповідальності"POETRY PARTY"

0

Сценарій позакласного заходу з англійської мови під час якого учні поглиблять свої знання про відомих англійських поетів,отримають цікаві факти з життя цих визначних людей,а також познайомляться з найкращими англійськими поезіями.Складання програм із циклом з лічильником в Lazarus

0
tytul_5.jpg

Складання програм із циклом з лічильником в Lazarus
Невеликий практикум з практичного використання команди циклу з лічильником. У відео ви побачите всі етапи складання програм для рішення двох практичних задач. Автор докладно пояснює і коментує всі дії. Дивіться уважно. Давайте вчитися разом!Розробка уроку з літератури рідного краю."Фольклорна Городянщина"

0

Урок розроблено згідно вивчення народно-пісенної творчості Городнянщини групою "Краєзнавці" КЗ"Городнянський ліцей".Інтегрований позакласний захід - презентація " Турнір юних природознавців"

0

Позакласний захід можна використати під час проведення декади природничих дисциплін. Питання з фізики, хімії та біології розраховані на учнів 8-х класів. Турнір представлений презентацією.Українська література. 8 клас. Кроссенс.

0

Матеріал допоможе вчителям при проведенні уроків української літератури в 8 класі. Візуальний асоціативний ланцюжок, який складається з 9 зображень, розкриває з різних сторін певне поняття, явище або факт.Електричний опір. Залежність опору провідника від його довжини, площі перерізу та матеріалу.

0

Технологічна карта до дистанційного уроку фізики. Тема уроку:"Електричний опір. Залежність опору провідника від його довжини, площі перерізу та матеріалу." Даний матеріал містить посилання на інтерактивні вправи.Основи. Фізичні властивості основ.

0

Презентація до уроку хімії у 8 класі з теми "Основні класи неорганічних сполук. Основи"Опис досвіду

0

Опис досвіду використання компютерних технологій та інтернету для навчання історії у закладі освіти.Тематичне оцінювання. Основні класи неорганічних сполук

0

Розробка тематичного оцінювання для учнів 8-х класів з теми "Основні класи неорганічних сполук"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі