Користувацький вхід

8 клас

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Weihnachten in Deutschland

0

Сценарій свята "Різдво у Німеччині" на допомогу вчителям німецької мови для учнів 5-9 класів."Стиль у мистецтві" урок №1 Мистецтво 8 клас (за підручником Л.Кондратової)

0

Розробка уроку №1 "Стиль у мистецтві"
предмет - Мистецтво 8 клас
підручник - Л.Кондратова
Презентація (Microsoft Office 2010 ) та конспект урокуУрок-пара з географії «Рельєф України. Загальні особливості та закономірності поширення основних форм рельєфу»

0

Дана розробка уроку допоможе учням поглибити і систематизувати одержані з попередніх курсів знання про рельєф та сили, що беруть участь у його формуванні; сформувати знання про особливості розташування великих форм рельєфу на території України; удосконалити практичні навички роботи із фізичною картою України.План-конспект повторювально-узагальнюючого уроку з фізики у 8 класі по темі: « Закони постійного струму»

0

План-конспект повторювально-узагальнюючого
уроку з фізики у 8 класі по темі:
« Закони постійного струму» та презентація до уроку.Виховна година До дня Визволення Кривого Рогу від німецько-фашистських загарбників

1

Матеріал рекомендовано класним керівникам для проведення виховної години

до До дня Визволення Кривого Рогу від німецько-фашистських загарбниківВалентин Чемерис "Вітька+Галя, або Повість про перше кохання"

0

Розробки уроків розраховані на використання в загальноосвітніх навчальних закладах за новою програмою з української літератури 2016-2017 н.р.Cценарій національно-патріотичного спортивного заходу до Дня козацтва "З глибин сторіч – козацький клич"

0

14 жовтня 2016 року український народ відзначав другу річницю Дня Захисника України. Наш ліцей не залишився осторонь від цього свята.
Головна мета проведення спортивного турніру для учнів 8 класів - виховувати патріотичні почуття до рідної землі, прищеплювати інтерес до героїчного минулого держави і сьогодення, популяризувати фізичну культуру та спорт, виховувати почуття дружби, колективізму та взаємодопомоги.Розробка уроку з фізики «Сила струму. Одиниця сили струму. Амперметр»

0

Конспект уроку з фізики у 8 клас за новою програмою. Підручник за редакцією В.Г.Бар'яхтара, С.О.ДовгогоУрок-проект з географії «Тваринний світ. Різноманітність видового складу тварин. Вплив людини на тваринний світ. Тварини занесені до Червоної книги України»

0

Дана розробка уроку допоможе розширити знання учнів про багатство і різноманітність тваринного світу в Україні; з'ясувати, як змінювався тваринний світ протягом геологічного часу; сформувати поняття «фауністичні комплекси» розглянути поширення та різноманітність тварин; познайомити з видами тварин, що занесені до Червоної книги України; з’ясувати суть акліматизації та реакліматизації тварин; уявлення про наслідки впливу діяльності людини на тваринний світ;St. Patrick's Day Lesson

0

Урок з вивчення традицій святкування Дня Святого Патріка для учнів 8 класів спеціалізованих шкіл.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі