Користувацький вхід

8 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект уроку у 8 класі. Лексикологія і фразеологія ( повторення).

0

Дана розробка уроку ознайомить учителів з новітніми підходами до організації освітнього процесу, допоможе зробити урок цікавішим, різноманітнішим, ефективнішим та демократичнішим. Визнання компетентнісного підходу провідним у навчанні передбачає формування не лише предметної, а й ключових компетентностей здобувачів освіти, зміщення акцентів зі знаннєвого на діяльнісний освітній результат.Заняття "Конфлікт. Шляхи його вирішення".

0

Заняття знайомить учнів з поняттям "конфлікт", розвиває вміння використовувати у спілкуванні з людьми тактику співробітництва, об’єктивно оцінювати свої дії та вчинки і дії опонентів, знаходити конструктивні способи вирішення проблемних ситуацій, виховує повагу один до одного.Узагальнення знань з теми «Основні класи неорганічних сполук» (урок-мандрівка – 8 клас)

1

Повторення й закріплення знань про основні класи неорганічних сполук, про їх склад, назви, класифікацію, хімічні властивості неорганічних речовин різних класів.Есхіл " Прометей закутий"

0

Презентація до уроку. Містить факти із життя трагіка, аналіз трагедії, характеристику образа Прометея, розкриває поняття "Вічний образ" та картинну галерею "Образ Прометея у живописі". Може бути цікавою для уроків онлайн.Інтегрований урок-огляд "Доба європейського Відродження (Ренесансу), її хронологічні межі. Ідейний рух гуманізму. Скарби культури Ренесансу"

0

Доба європейського Відродження (Ренесансу), її хронологічні межі. Ідейний рух гуманізму. Скарби культури Ренесансу.
Усний журнал.Презентація з української мови "Просте ускладнене речення" (узагальнення навчального матеріалу)

0

Презентація з української мови "Просте ускладнене речення" для учнів 8 класівУзагальнюючий урок геометрії у 8 класі з теми "Чотрткутники"

0

Презентація містить завдання, за якоими можна провести математичний диктант за властивостями чотирикутників або фронтальним опитуванням перевірити знання учнів з теми.Презентація "Узагальнювальні слова в реченнях з однорідними членами" (8 клас)

0

Презентація до уроку української мови (8 клас) "Узагальнювальні слова в реченнях з однорідними членами"Контрольна робота №1 "Теплові явища". 8 клас

0

Контрольна робота з фізики містить чотири варіанти завдань для перевірки знань учнів з теми "Теплові явища" у 8 класі.Конспект уроку. Органи. Фізіологічні системи органів людини. Регуляторні системи органів людини

0

Конспект уроку з біології для 8 класу з теми "Органи. Фізіологічні системи органів людини. Регуляторні системи органів людини".

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?
Методичні рекомендації
5%
Розробки уроків
20%
Контрольні роботи
23%
Олімпіадні завдання
8%
Тести ЗНО
6%
Розробки позакласних заходів
5%
Календарне планування
22%
Інші матеріали
12%
Загальна кількість голосів: 21718

Останні коментарі