Користувацький вхід

8 клас

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація до уроку "Профілактика харчових отруєнь та кишкових інфекцій"

0

Дізнатися більше про харчові отруєння: навчитися розпізнавати ознаки харчового отруєння та надавати домедичну допомогуПрезентація до уроку "Профілактика харчових отруєнь та кишкових інфекцій"

0

Дізнатися більше про харчові отруєння: навчитися розпізнавати ознаки харчового отруєння та надавати домедичну допомогуКорисні копалини України. Паливні корисні копалини. ( розробка уроку)

0

Корисні копалини України. Паливні корисні копалини. (розробка уроку)
Урок засвоєння нових знань і повторення теми "Типи рельєфу за походженням"Презентація. Хімічний зв'язок і будова речовини. Природа хімічного зв’язку.

0

Хімічний зв'язок і будова речовини. Природа хімічного зв’язку. Електронегативність атомів хімічних елементів.Типи хімічного зв’язку. Причини утворення і природа хімічного зв'язку. Зміна електронегативності у Періодичній системі.Герберт Уельс.

1

Конспект уроку з теми "Письменники англомовних країн" містить розширений матеріал для проведення уроку та позакласної роботи.Відокремлені означення. Правильна побудова речень з дієприкметниковими зворотами

1

Поданий урок дає можливість учням правильно вживати відокремлене означення та грамотно будувати речення з дієприкметниковими зворотами.

Відокремлені означення. Правильна побудова речень з дієприкметниковими зворотамиВиди речень за метою висловлювання: розповiднi, питальнi, спонукальнi.

0

Даний урок дає можливість учням вивчити різноманітність різних видів речень за їх висловлюванням та вимовою ,розрізняти їх та правильно вживати і вимовляти.

Види речень за метою висловлювання: розповiднi, питальнi, спонукальнi.

Мета: - повторити й поглибити вивчене в початковiй школi про види
речень за метою висловлювання та емоцiйним забарвленням;
• удосконалювати вмiння правильно iнтонувати такi речення, ставити роздiловi знаки в них;
• забезпечити засвоєння поняття про пунктуацiйну помилку;Передумови та початок Національно-визвольної війни.

0

Тип уроку: урок-дослідження
Після цього уроку учні зможуть:
• застосовувати та пояснювати на прикладах термін «Національно-визвольна війна»;
• визначати причини та передумови Національно-визвольної війни;
• скласти історичний портрет Богдана Хмельницького;
• називати імена сподвижників Богдана Хмельницького, досліджувати їх життєвий шлях.
• аналізувати та порівнювати історичні джерела, зіставляючи історичну інформацію, робити висновки, виділяти головне, визначати причини історичних подій, місце історичних діячів та їхню роль в історичному процесі.Календарно-тематичне планування з української літератури. 8 клас, І семестр

0

Календарно-тематичний план з української літератури. 8 клас. І семестр, 2023-2024 н.р.Календарно-тематичне планування з української мови. 8 клас. І семестр

0

Календарно-тематичне планування з української мови. 8 клас. І семестр 2023-2024 н.р.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі