Користувацький вхід

8 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект уроку За темою "Звертання. Розділові знаки при зверианні"

1

Матеріал може бути використаний вчителями української мови та літератури при підготовці до уроку за темою "Звертання.Розділові знаки при зверианні". Конспект уроку супроводжується презентацією.Означення подібних трикутників

0

Мета: сформувати в учнів уявлення про подібні трикутники; пра¬цювати над засвоєнням учнями означення подібних трикутників, зміс¬ту поняття коефіцієнта подібності. Сформувати вміння:
• відтворювати зміст вивчених тверджень;
• виконувати записи цих тверджень математичною мовою за допомогою символу « ~ »;
• використовувати виконані записи для обчислення невідомих
елементів подібних трикутників.
Тип уроку: засвоєння нових знань.
Наочність та обладнання: конспект «Подібність трикутників».Річ Посполита. Характері риси шляхетської демократії

0

Сформувати уявлення учнів про Польщу у XVI—XVIІ ст.; створити умови для розуміння характерних рис державного устрою Речі Посполитої; розглянути напрямки зовнішньої політики, досягнення культури Польщі та становище українських земель у складі Речі Посполитої; встановити зв’язок між становленням дворянської демократії та станово-представницькою монархією; охарактеризувати фільварково-панщинну систему; розвивати вміння порівнювати релігійне життя у західноєвропейських країнах та Речі Посполитій і висловлювати власну думку про значення Берестейської унії.Виховний захід "Андріївські вечорниці"

1

Метою заходу є розширення знаннь учнів про календарно-обрядове свято Андрія ; прищеплення інтересу до історії, культури, традицій і звичаїв українського народу, коригування мовленнєвої культури учнів, виховування почуття патріотизму, шанобливого ставлення до історичного минулого.«Чайна культура. Заварювання чаю»

0

Формувати у дітей почуття єдності родини, комунікативну та соціальну компетентності. Розширити уявлення учнів про напій, який виготовляють люди, а саме - чай. Ознайомити з історією походження чаю, географією чаю, культурою та побутом українського народу, традиціями чаювання у різних країнах світу, а також з секретами заварювання, правилами прийому гостей, сервіруванням столу. Виховувати шанобливе ставлення до батьків, бажання зберігати родинні традиції, охайність, естетичний смак.Конспект уроку з російської мови «Обособленные приложения. Знаки препинания при них».

0

Ознакомить учащихся с обособленными и необособленными приложениями, средствами их выделения в устной речи и на письме. Продолжить формировать умения читать тексты, правильно интонируя обособленные члены предложения.В. СОСЮРА. «ВАСИЛЬКИ» - ВЗІРЕЦЬ ІНТИМНОЇ ЛІРИКИ

0

Конспект уроку з української літератури дає можливість поглибити знання учнів про особисте життя та інтимну лірику поета В.Сосюри,розвиває навички дослідно-пошукової роботи та навички виразного читання поезій.Література рідного краю. «Поет – це насамперед людина. А людина – насамперед добродій»

0

Тема уроку: Література рідного краю. «Поет - це насамперед людина. А людина - насамперед добродій»
Мета уроку:
поглибити знання учнів про життя і творчість поетів - земляків В. Сосюри, В. Стуса, В. Біляїва;
відшліфовувати вміння виразно читати поезії та аналізувати їх;
довести, що поет - людина, добродій;
прививати почуття патріотизму, гордощів за рідний Донецький край.STEM проект «Історія моєї Громади»

1

Учні отримують завдання створити шкільний музей. Попередньо учні вивчають історію місцевої громади; дізнаються про методи історичного дослідження. Учні залучаються до історико-пошукової роботи, спрямованої на дослідження локальних історичних пам’яток, подій,постатей; створюють презентації про місцеву історію Громади. Розробляють історичний бренд Громади. Вчитель пропонує учням дізнатися про творчих особистостей, які виросли в даній громаді, а також проаналізувати участь школи на масове формування громадської позиції.Конспект уроку "Берестейська унія"

0

Конспект уроку розроблений для 8 класу історія України та розкриває тему "Берестейська унія". Конспект розроблений на основі інформаційно-комунікативних технологій та ІКТ. Можна використовувати для практичного заняття.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?: