Користувацький вхід

8 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Презентація до уроку мистецтва у 8 класі, з теми "Епоха ренесансу. Архітектура"

0

Ознайомити учнів з поняттям "Відродження"(Ренесансу), розглянути етапи розвитку епохи Ренесансу, надати знання про особливості мистецтва Ренесансу; ознайомити із характерними рисами архітектури та скульптури цієї епохи, ознайомити із творчими здобутками видатних архітекторівПрезентація до уроку мистецтва у 8 класі, з теми "Живопис і мода класицизму"

0

Ознайомити учнів із жанрами та характерними рисами живопису класицизму, творчістю художників цього стилю; розглянути модні тенденції класицизму.Розробки уроків, геометрія 8 клас за новою програмою на 2019 - 2020 н.р.

novyy_proekt22222222222_1.gif

  • Кожна розробка це не просто конспект та презентація - це інструмент для навчання, за допомогою якого вчитель може вільно ходити по класу і при цьому мати повний контроль над учнями та дошкою, а кожне сказане слово оживає та демонструється на дошці;


Презентація до уроку мистецтва у 8 класі, з теми "ГОтична скульптура"

0

Ознайомити учнів з поняттям "готика", "готичний стиль", "готична архітектура"; розглянути характерні особливості готичного стилю; ознайомитись з готичною скульптурою; надати знання про готичну скульптуру.Презентація до уроку мистецтва у 8 класі, з теми "Стиль бароко"

0

Ознайомити учнів з поняттям "бароко"; визначити основні риси мистецтва бароко; надати знання про характерні риси архітектури бароко, ознайомити з шедеврами барокової архітектури; розглянути особливості архітектурних комплексів та ансамблів бароко та приклади садово-паркової архітектури.Презентація до уроку з мистецтва. 8 клас. Тема "Стиль реалізм. Характерні риси стилю. Архітектура. Скульптура"

0

Ознайомити учнів з архітектурою реалізму; надати знання про скульптуру реалізму, її характерні риси; ознайомити із прикладами шедеврів скульптури та архітектури реалізму, творчістю видатних митців стилю.Поняття квадратного рівняння. Неповні квадратні рівняння.

0

Розробка уроку в 8 класі з теми Поняття квадратного рівняння. Неповні квадратні рівняння в світі інтерактивних технологій.Творчість Галини Лисої

1

"... Кожен рядок її віршів - то щире зізнання до всього живого і сущого, і найперше - до ЛЮДИНИ" (Микола Сингаївський)Пісні Марусі Чурай."Засвіт встали козаченьки", "Віють вітри, віють буйні", "Ой не ходи, Грицю".

0

Конспект уроку "Пісні Марусі Чурай" допоможе ознайомити учнів 8 класу з життям і творчістю легендарної поетеси з Полтави. Використовуючи різноманітні форми та методи роботи, вчитель зробить заняття цікавим та творчим.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі