Користувацький вхід

8 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Відокремлені обставини, виражені дієприслівниками та дієприслівниковими зворотами

0

Методична розробка уроку української мови на тему "Відокремлені обставини, виражені дієприслівниками та дієприслівниковими зворотами" може бути використана вчителями під час викладання української мови у 8 класі.Написання непоширених прикладок через дефіс; прикладки, що беруться в лапки

0

Методична розробка уроку української мови "Написання непоширених прикладок через дефіс; прикладки, що беруться в лапки" може бути використана вчителями під час викладання української мови у 8 класі.#Рік ОУН на Івано-Франківщині. Криївка в м. Калуші

0

У лісовому масиві Підгірок, що поблизу Калуша (Івано-Франківська обл.), відновили повстанську криївку, в якій 6 вересня 1945 року у бою з НКВС загинуло шестеро підпільників. Найстаршому з них було 27 років, наймолодшому — 18. Двоє вбитих повстанців були братами-двійнятами.методична розробка уроку "Теплові двигуни" 8 клас

0

Вашій увазі протонується методична розробка уроку "Теплові двигуни.ККД теплового двигуна".
Методична розробка складається з конспекту уроку та презентації.Урок-театр І. Карпенко-Карий "Сто тисяч".Проблема бездуховності людини, засліпленої прагненням до наживи. Проблема влади грошей.

0

На прикладі програмового твору І. Карпенка-Карого з’ясувати актуальність проблеми, дослідити, як вирішується проблема влади грошей, удосконалювати навички роботи з драматичним твором; розвивати усне зв’язне мовлення учнів, навички виразного читання драматичного твору, уміння відстоювати свою думку, аргументувати, актуалізувати, робити висновки: виховувати почуття справедливості. Форма уроку - урок-театр.Земля - наш спільний дім.

0

Тема: Земля – наш спільний дім!
Цілі: розширити уявлення дітей про взаємозв'язки у природі, про способи збереження і надання допомоги природі; ознайомити з фактами знищення природи в Росії; сприяти формуванню позитивної моральної оцінки таких якостей особистості, як екологічна культура, екологічна грамотність; пробуджувати у дітей прагнення до здорового способу життя, бажання брати участь у природоохоронних заходах.Презентація до уроку мистецтва у 8 класі, з теми "Епоха ренесансу. Архітектура"

0

Ознайомити учнів з поняттям "Відродження"(Ренесансу), розглянути етапи розвитку епохи Ренесансу, надати знання про особливості мистецтва Ренесансу; ознайомити із характерними рисами архітектури та скульптури цієї епохи, ознайомити із творчими здобутками видатних архітекторівПрезентація до уроку мистецтва у 8 класі, з теми "Живопис і мода класицизму"

0

Ознайомити учнів із жанрами та характерними рисами живопису класицизму, творчістю художників цього стилю; розглянути модні тенденції класицизму.Розробки уроків, геометрія 8 клас за новою програмою на 2019 - 2020 н.р.

novyy_proekt22222222222_1.gif

  • Кожна розробка це не просто конспект та презентація - це інструмент для навчання, за допомогою якого вчитель може вільно ходити по класу і при цьому мати повний контроль над учнями та дошкою, а кожне сказане слово оживає та демонструється на дошці;
RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі