Користувацький вхід

8 клас

...

Обмежити пошук фільтруванням:Відображення графічних об'єктів в Lazarus

0
tytulka_1.jpg
Відображення графічних об'єктів в Lazarus
Сьогодні ми навчимося в своїх програмах малювати різні графічні фігури. Ви побачите приклади програм, де на формі створюються графічні об'єкти, налаштовуються їхні параметри. Програмувати - це просто!


Інтерактивні форми навчання на уроках фізики

0

Даний матеріал допоможе учителю розробити аналогічні форми та методи інтерактивного навчання для ефективного засвоєння учнями матеріалуРозв'язування задач про роботу і потужність електричного струму

0
urok-fizyka22.jpg
Розв'язування задач про роботу і потужність електричного струму.
Нагадуємо основні формули для обчислення роботи і потужності.
Наводяться приклади рішення п'яти задач з докладним поясненням ходу їх розв'язку.
Для уроків фізики в 8 класі.


Команда повторення з післяумовою в Lazarus

0
tytulka_0.jpg
Команда повторення з післяумовою в Lazarus
Ви дізнаєтесь, як використовувати команду повторення з післяумовою при складанні програм в середовищі Lazarus. Наводяться приклади створення декількох програм з докладним їх поясненням.


Цикл уроків для 8 икласу по темі "Однорідні члени речення"

0

Цикл уроків для 8 класу по темі "Однорідні члени речення" розроблено для допомоги вчителю , для кращого засвоєння матеріалу.Команда повторення з передумовою

0
tytul_2.jpg
Команда повторення з передумовою
Ви дізнаєтесь про те, як пишеться та зображається у вигляді блок-схеми команда повторення з передумовою. Докладно описується і пояснюється розв'язування трьох цікавих задач з використанням команди повторення з передумовою.


Відео майстер-клас виготовлення троянди з шовкових стрічок

1

Відео майстер-клас докладно, в логічній послідовності показує, як виготовляти об'ємні троянди з шовкових стрічок будь-якого розміру.
Доцільно використовувати відео для занять гуртка "Художня вишивка шовковими стрічками"Розробка відкритого уроку з фізичної культури у 8 класі за модулем «Волейбол» на тему «Верхня пряма подача»

0

Дата: _______
Модуль: Волейбол.
Тема: Верхня пряма подача.
Мета:
• продовжувати формування здоров´язбережувальної компетентності, спілкування державною мовою, математичної компетентності, вміння вчитись впродовж життя;
• вдосконалювати техніку володіння м’ячем, техніко-тактичні показники гри;
• виховувати сумлінне ставлення до занять фізичною культурою;
• продовжувати розвивати швидкість, спритність, витривалість, гнучкість, швидкісно-силові якості.
Завдання:
1. Вдосконалювати передачі м’яча двома руками зверху.
2. Вдосконалювати прийом і передачу м’яча.Презентаціяз української мови для учнів 8 класів "Речення з кількома рядами однорідних членів речення"

0

Презентація з української мови для учнів 8 класів "Речення з кількома рядами однорідних членів речення"Методична розробка нетрадиційного уроку-вікторини зі швейної справи «Знавці швейної справи» для учнів з особливими освітніми потребами (F70)

0

Методична розробка нетрадиційного уроку-вікторини зі швейної справи «Знавці швейної справи» для учнів з особливими освітніми потребами (F70)

Мета: Узагальнити систему вивченого в ігровій формі, оцінити навчальні досягнення, набути практичних навичок під час виконання робот. Виявити знання учнів з курсу «Швейна справа» термінології і техніки безпеки швейного виробництва.
- розвивати творчі здібності учнів, логічне мислення, творчу уяву, художній та естетичний смаки, загальну моторику, свідоме дотримання правил безпечної праці під час виготовлення виробу;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі