Користувацький вхід

Географія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів географії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів географіїІнтегрований урок з фізичної культури та географії України «Волейбол»

0

Інтегрований урок фізичної культури та географії України, не тільки сприяє розвитку фізичних та технічних навичок гри у волейбол, але й допомагає учням опанувати знання з географії України. Виховує патріотичне ставлення до своєї країни та її регіонів. Інтегровані уроки стають ефективним шляхом до розширення мовленнєвої компетенції учнів, сприяють розвитку чуттєво емоційного сприймання навколишнього світу, а також розвитку мислення учнів.Озера

1

Відкритий урок з географії
Походження озерних улоговин,найбільші озера світу,застосування різних методівРозвиток краєзнавчих компетентностей на уроках географії у 8 класі

0

Нові методи викладання в середній школі вимагають використання на уроках компетентностей, особливо на уроках географії. В цій статті розкривається важливість краєзнавчих компетентностей на уроках географії у 8 класі, при виченні геогафії України.«Юні краєзнавці»

0

Мета. Виховувати любов до рідного краю, збагачувати знання учнів про особливості природи, розміщення на карті, символіку області, населенні пункти. Сформувати уявлення про Херсонщину аграрну, промислову, культурну. Познайомити з літературною спадщиною «Херсонські письменники та поети – дітям». Розвивати мислення, мовлення, пам’ять, увагу. Вчити декламувати вірші, працювати в групах, парах.Зона степів. Географічне положення природної зони. Особливості природи: поверхня, клімат, своєрідність рослинного і тваринного світу.

0

формувати в учнів поняття про розміщення степової зони, уявлення про природу степу; розкрити залежність рослин від тепла й опадів; показати пристосованість рослин і тварин до життя у степу; розвивати увагу, уяву, мовлення, пам'ять; виховувати любов до природи, естетичні почуття; удосконалювати уміння учнів працювати з картами атласу.Гра "Географічний пазл "Woter""

0

Дана гра є цікавою,пізнавальною. Стане у нагоді при проведенні позакласних заходів.Розробка уроку з географії у 10 класі на тему «Велика Британія»

0

Розробка уроку з географії у 10 класі на тему: «Велика Британія». Тип уроку: комбінований.Методичні рекомендації "Дослідницька робота - основа творчої активності учнів"

1

Методичні рекомендації.щодо організації творчої діяльності учнів на уроках географії та досвід роботи з даного питанняДжерела географічної інформації про материки та океани. Карти материків та океанів, їх класифікація за масштабом, просторовим охопленням, змістом і призначенням

0

Тема: Джерела географічної інформації про материки та океани. Карти материків та океанів, їх класифікація за масштабом, просторовим охопленням, змістом і призначенням
Мета: поглибити та систематизувати знання учнів про географію як науку, джерела географічних знань, поділ карт на групи
Обладнання: підручники, атласи, географічні словники та енциклопедії, географічні комп’ютерні диски, відеокасети, фізична карта світу (півкуль), журнали «Навколо світу», «Гео», портрети мандрівників та дослідників, фізична карта світу.
Тип уроку: вивчення нового матеріалу.

ХІД УРОКУ

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі