Користувацький вхід

Останні публікації

Географія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів географії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів географіїОсновні форми рельєфу. Рівнини

0

Урок розрахований для учныв 6 класу. Мета - ознайомити учнів з поняттями теми "Рівнини", сформувати загальне уявлення про різноманітність форм рельєфу земної поверхні; з різноманіттям рівнин за характером поверхні та висотою. На уроці використані іноваційні методи та прийоми навчання, Урок сприяє позитивному емоційному настрою учнів, розвитку світогляду, виховує екологічну культуру, національну свідомість та любов до Батьківщини.Треніногове заняття для вчителів географії «Сучасний вчитель. Його роль у соціалізації особистості учня як члена сучасного суспільства»

0

Мета тренінгового заняття: допомогти сучасному вчителю у створенні успішного середовища навчання; створення учителем ситуації діалогу.Дидактичний матеріал з географії для 8 класу з розділу «Населення України та світу»

0

Дидактичний матеріал з розділу:" Населення України та світу", який можна використовувати для перевірки знань як на поточному уроці,так і як елемент перевірки знань на уроці узагальнюючомуКонтрольна робота "Земля на плані і карті"

0

Контрольна робота містить різнорвіневі завдання для закріплення теми "Земля на плані і карті".Різнорівневі завданння з теми "Китай"

0

Документ містить різнорівневі завдання які можна використати для перевірки домашнього завдання з теми "Китай". Перевірка складається з 15 тестів, двох теоретичних та двох практичних завдань.Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Африка.Населення. 7 клас

0

Матеріали містять інформацію у віршованій формі про деякі африканські племена . Супроводжуються мультимедійною презентацією.Можуть бути використані під час вивчення теми "Населення Африки" та у позакласній роботі під час проведення тижня географії.Презентація "Відкриття та дослідження"

0

Презентація "Відкриття та дослідження" до географічної гри "Світ географії чарівний". Слайди презентації доповнюють відповіді до конкурсу "Великі географічні відкриття".Презентація до географічної гри "Світ географії чарівний"

0

Презентація до географічної гри "Світ географії чарівний" дуже яскрава та цікава. Кожен слайд розкриває зсміст конкурсів гри.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі