Користувацький вхід

Географія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Інтернет-ресурси для вчителів географії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів географіїАфрика.Населення. 7 клас

0

Матеріали містять інформацію у віршованій формі про деякі африканські племена . Супроводжуються мультимедійною презентацією.Можуть бути використані під час вивчення теми "Населення Африки" та у позакласній роботі під час проведення тижня географії.Презентація "Відкриття та дослідження"

0

Презентація "Відкриття та дослідження" до географічної гри "Світ географії чарівний". Слайди презентації доповнюють відповіді до конкурсу "Великі географічні відкриття".Презентація до географічної гри "Світ географії чарівний"

0

Презентація до географічної гри "Світ географії чарівний" дуже яскрава та цікава. Кожен слайд розкриває зсміст конкурсів гри.Географічна гра-презентація "Світ географії чарівний"

0

Географічна гра-презентація "Світ географії чарівний" - позакласний захід з географії для учнів 6 класу. В ній представлені різні форми та методи роботи. Дуже багато цікавого матеріалу.Урок по темі "Лісостепова зона"

0

В рамках тижня природничих наук для учнів 8-го класу був проведений урок на тему «Лісостепова зона».Позакласний захід "Подорож країнами Європи"

0

В рамках тижня природничих наук для учнів 6-их класів був проведений позакласний захід на тему «Подорож країнами Європи».Тести з теми:"Австралія та Океанія"

0

У данному матеріалі представлені тести з теми:"Австралія та Океанія" для учнів 10 класуТести з теми "Азія"

0

У даному матеріалі подано тести з теми "Азія", які будуть цікаві для учнів 10-11 класів

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі