Користувацький вхід

Географія

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів географії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів географіїСтаття "Вплив війни в Україні на стан природно-заповідного фонду України”

0

Матеріал може бути використаний на уроках географії у 8 класі для вивчення впливу війни на природно-заповідний фонд України, включаючи втрату біорізноманіття, руйнування екосистем та необхідність заходів з відновлення та захисту природи в умовах конфлікту.Презентація "Населення та народи Африки ".

1

Презентація Населення та народи Африки.2024 рік. Для кращого сприйняття та запам'ятання вивченого матеріалуГра- вікторина "Географія світу"

1

Гра- вікторина "Географія Світу" призначена для закріплення вивченого матеріалу учнів 6,7,8 класів сформувати дружні відгосини у групових змаганняхІнтелектуальна гра . Брейн- ринг " Хочеш пізнати світ - вивчай географію"

1

Гра Брейн-ринг " Географічній місток"для закріплення вивченого матеріалу з предмета геогафії учнів 7- 8 класів ."Північної Америки".Води суходолу Африки

1

План -конспекту з уроку географія тема : Води суходолу Африки.
Для 7 класувідповідно до навчальної програми.Методична розробка уроку з географії на тему «Мікронезія, Меланезія, Полінезія»

1

Мета:
освітня: охарактеризувати загальні ознаки ЕГП, населення, природно-ресурсного потенціалу, визначити особливості галузевої структури та територіальної організації господарства Австралії;
розвивальна: вдосконалювати вміння самостійно опановувати навчальний матеріал, розвивати критичне мислення;
виховна: виховувати цікавість до теми, аналітичне мислення.Інтелектуально-ігровий турнір "Математика в географії" (презентація)

0

Презентація до бінарного заходу "Інтелектуально-ігровий турнір "Математика в географії". В розробці інтегровано освітні компоненти географію та математику, що вивчають студенти 1-го курсу коледжу, з метою впровадження новітніх форм організації навчально-виховних заходів.Тест на тему: Унікальність рослинності і тваринного світу Астралії

1

Тест на тему: Унікальність рослинності і тваринного світу Астралії. Містить 6 питаньВоди суходолу.Річка:річкова система, басейн річки, річкова долина. Найдовші, найбільші за площею басейни й найповноводніші річки світу.

1

Тема уроку: Води суходолу.Річка:річкова система, басейн річки, річкова долина. Найдовші, найбільші за площею басейни й найповноводніші річки світу. Конспект уроку містить запитання спрямовані на повторення попередньо вивченої теми, перелік ключових понять обов’язкових для засвоєння, посилання на відео-матеріал

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі