Користувацький вхід

Географія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів географії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів географіїКонтрольна робота за рік 10 клас

0

Контрольна робота з географії для 10 класу за новою програмою 2018-2019 навчально рокуПрезентація "Коси Азовського моря"

0

У презентації дається характеристика найбільших кос Азовського моря, їх особливості, утворення, будова. Для кращого сприйняття додаються фото кос. Матеріал можна використати для вивчення теми "Азовське море".Контрольна робота на тему "Африка"

0

Контрольна робота розрахована для учнів 7 класу. Завдання роботи відповідають чинній програмі на 2018-2019 навчальний рік.Води суходолу Африки. Головні річкові системи, озера, підземні води і їх гідрологічні особливості. Значення для природи та населення (розробка уроку)

0

формувати в учнів систему знань про особливості внутрішніх вод Африки, головні річкові системи, озера, підземні води; вдосконалювати практичні вміння характеризувати основні річкові системи, основні типи озер Африки і закономірності їх розміщення; сприяти розумінню значення вод суходолу для природи материка та проблем водо забезпечення; продовжити виховання в учнів ощадливого ставлення до природи.Використання STEM-технологій на уроках природничого циклу «Особливості розміщення підприємств хімічної промисловості та ії вплив на навколишнє середовище»

0

Пропонуємо Вашій увазі майстер - клас з геогафії,хімії та біології із застосуванням STEM технологій. Тема майстер - класу "Особливості розміщення підприємств хімічної промисловості та ії вплив на довкілля"Сучасний вчитель географії

0

Методичні поради для вчителів географії, вимоги до професійної підготовки вчителя.Контрольна робота

0

Різнорівнева контрольна робота для учнів 7 класу з теми "Африка"Контрольна робота

0

Різнорівнева контрольна робота № 1 за новою програмою призначена для учнів 10 класу 2018-2019 навчального року.Тектонічна будова, рельєф, корисні копалини Південної Америки

0

Урок розроблено згідно чинної програми. Пропоную різні форми та методи уроку.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі