Користувацький вхід

Географія

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів географії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів географіїКонспект уроку "Національний та етнічний склад населення України"

0

Пропоную конспект уроку з географії, на тему:
«НАЦІОНАЛЬНИЙ ТА ЕТНІЧНИЙ СКЛАД НАСЕЛЕННЯ. УКРАЇНСЬКА ДІАСПОРА»
9 клас. географія.
Конспект взяв участь у обласному конкурсі на краще патріотичне виховання учнівської молоді.На уроці використані різні форми роботи з учнями, а також інтернет ресурс.Тематичне тестування з теми:« Водні, грунтові ресурси України, рослинність та тваринний світ»

0

Тематичне тестування складається з тем "Рельєф", "Тектонічна та геологічна будова, мінеральні ресурси, кліматичні, водні та грунтові ресурси", розділ ІІІ Природні умови та ресурси України. Кожен варіант містить завдання трьох рівнів. Перший - це тестові завдання з однією правильною відповіддю, другий - завдання на відповідність, третій - задачіКонтрольна робота з теми: « Рельєф, тектонічна та геологічна будова, мінеральні ресурси та клімат»

0

Контрольна робота містить завдання з розділу І Географічна карта та робота з нею та розділу ІІ Географічний простір України. Кожен варіант містить завдання трьох рівнів складності Перший рівень - тестові завдання з однією правильною відповіддю, другий рівень - завдання на відповідність, а третій рівень - задачі.ПРИРОДНІ ЗОНИ АФРИКИ

0

Мета уроку дати учням знання про ґрунтово-рослинний покрив і тваринний світ Африки, показати їх специфічність, поглибити знання про природні зони, закономірності їх розміщення на території Африки, розвивати навички роботи з картами атласу, підручником та іншими джерелами географічних знань, виховувати в учнів бережливе ставлення до навколишнього природного середовища.
Тип уроку: комбінований.Позакласний захід «Рік Японії в Україні. Об’єкти Світової спадщини ЮНЕСКО Японії»

1

Останнім часом одним з найбільших іноземних інвесторів в Україні є Японія. З метою активізації двостороннього співробітництва, зміцнення зв’язків між Україною та Японією, популяризації та вивчення історії, культури, традицій народу Японії 2017 рік проголошено Роком Японії в Україні.Води суходолу. Річки.

0

сформувати знання учнів про води суходолу, елементи річкової долини, живлення та режим річок; розвивати практичні вміння учнів визначати елементи річкової системи, приналежність до річкового басейну, уміння визначити географічне положення річки за картою атласуОсобливості національно-патріотичного виховання на уроках географії

0

Патріотичне виховання – виховання засобами шкільної географії людини-громадянина, людини-патріота, основними рисами якої є національна самосвідомість, почуття любові до своєї Батьківщини, шанобливе ставлення до народних традицій, звичаїв, обрядів, як ланки, що визначає духовну єдність поколінь, почуття громадянської й соціальної відповідальності, бажання поліпшити умови життя в рідній місцевостіурок

0

Розробка уроку географії в 10 класі. Тема Країни Європи
Урок №23 Загальна характеристика регіону, його склад.Гра-подорож для 5 – 6 класів «Географічний експрес»

1

ГРА-ПОДОРОЖ « ГЕОГРАФІЧНИЙ ЕКСПРЕС»
поглибити й закріпити здобуті учнями знання, виробляти вміння застосовувати здобуті знання на практиці. Формувати пізнавальний інтерес, сприяти розвитку кмітливості, ерудиції та логіки. Розвивати колективну творчість і комунікативні здібності. Виховувати креативність, активність, динамізм.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі