Користувацький вхід

Останні публікації

Географія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів географії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів географіїРозробка уроку з географії у 10 класі на тему «Велика Британія»

0

Розробка уроку з географії у 10 класі на тему: «Велика Британія». Тип уроку: комбінований.Методичні рекомендації "Дослідницька робота - основа творчої активності учнів"

1

Методичні рекомендації.щодо організації творчої діяльності учнів на уроках географії та досвід роботи з даного питанняДжерела географічної інформації про материки та океани. Карти материків та океанів, їх класифікація за масштабом, просторовим охопленням, змістом і призначенням

0

Тема: Джерела географічної інформації про материки та океани. Карти материків та океанів, їх класифікація за масштабом, просторовим охопленням, змістом і призначенням
Мета: поглибити та систематизувати знання учнів про географію як науку, джерела географічних знань, поділ карт на групи
Обладнання: підручники, атласи, географічні словники та енциклопедії, географічні комп’ютерні диски, відеокасети, фізична карта світу (півкуль), журнали «Навколо світу», «Гео», портрети мандрівників та дослідників, фізична карта світу.
Тип уроку: вивчення нового матеріалу.

ХІД УРОКУПрезентація "Погода"

0

Презентація до уроку в 6 класі з теми "Погода"
Тема. ПОГОДА
Мета: поглиблення та систематизація знань про погоду та її елементи; формування практичних умінь характеризувати різні типи погоди, пояснювати причини зміни погоди; сприяти усвідомленню важливості складання точних прогнозів погоди; розвиток навичок аналізу спостережень за погодою та народних прикмет.

Тип уроку: комбінований.

Обладнання: підручники, атласи, синоптична карта.

Опорні поняття: атмосфера, температура повітря, атмосферний тиск, сила і напрямок вітру, хмарність, опади.Основні друковані та електронні джерела географічної інформації, їх значення. Методи географічних досліджень. Особливості організації власних географічних спостережень.

0

Тема: Основні друковані та електронні джерела географічної інформації, їх значення. Методи географічних досліджень. Особливості організації власних географічних спостережень.
Дослідження 1. Спостереження на місцевості за змінами у природі.
Мета: ознайомити з окремими приладами, які необхідні під час спостереження в природі; організувати систематичні спостереження за погодою, фенологічні спостереження; виховувати самостійність, потяг до дослідницької роботи.
Тип уроку: комбінований.
Обладнання: календар погоди за попередні роки, гномон, термометр, барометр, зошит для календаря погоди.Презентація до уроку з географії для 8 класу «Топографічна карта. Читання та практичне використання топографічних карт»

0

Презентація до уроку з географії для 8 класу до теми "Топокарта.Читання і практичне використання топографічних карт"Урок-презентація для 8 класу «Способи зображення географічних об’єктів і явищ на картах.Класифікація карт»

0

Матеріали до уроку з географії для 8 класу "Способи зображення географічних обєктів і явищ на картах.Класифікація карт "Навчальні карти та атласи. Національний атлас України. Електронні карти. Географічні інформаційні системи

0

Презентація з географії для 8 класу до уроку "Навчальні карти і атласи"Презентація до уроку географії для 8 класу «Плани міст. Схеми руху транспорту»

0

Презентація до уроку з географії у 8 класі "Плани міст.Схеми руху транспорту"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі