Обмежити пошук фільтруванням:
Сучасний період розвитку суспільства потребує якісно нового рівня освіти, який відповідав би міжнародним стандартам. Нова освітня філософія визначила головну стратегію педагогічної діяльності: спрямування навчально-виховного процесу на формування духовного світу особистості, утвердження загальнолюдських цінностей, розкриття потенційних можливостей та здібностей учнів. Розв'язання цих актуальних проблем можливо лише на основі широкого запровадження нових педагогічних технологій, спрямованих на всебічний розвиток учня.
Перевірити знання учнів про розвиток наукових досягнень та відкриттів. Сприяти розвитку інтересу учнів до вивчення географії як науки.
Стаття "Вплив війни на міграційні прояви в Україні у 2022році". Матеріал створений для вчителів географії для використання під час вивчення теми "Міграції" у 8 класі.
Урок з географії для учнів 7 класу відповідно до програми МОН України
У презентації представлено 16 об'єктів Житомирської області, які варто відвідати як місцевим жителям, так і туристам з інших регіонів України.Матеріали стануть у нагоді вчителям географії Житомирської області при вивченні розділу "Природа та населення свого адміністративного регіону"
Річне оцінювання з курсу «Географія» (10 клас ) сприяє перевірці сформованості в учнів знань про особливості просторової організації господарської діяльності у регіонах світу та окремих країнах, умінь орієнтуватися у світових і регіональних соціально-економічних процесах.
Пошук із учнями моделей післявоєнної відбудови України, спираючись на світовий досвід. Розвиток критичного мислення, вміння аналізувати, комунікувати, презентувати опрацьований матеріал, працювати в групах.
Практичні роботи є важливим й водночас необхідним компонентом шкільної географічної освіти, обов'язковою складовою навчально-виховного процесу.Виконання програмних практичних робіт – специфічна для географії форма організації навчальної діяльності, своєрідний практикум, в якому органічно поєднуються мета, зміст, засоби й методичні прийоми.