Обмежити пошук фільтруванням:
Африка перебуває далеко від нас, тому її можна назвати далекою, але незнайомою для нас вона вже не є. Адже, ми познайомилися із географічним положенням материка, рельєфом, кліматом та водами суходолу. Сьогодні я пропоную підвести підсумки нашої роботи та перейдемо до вивчення природних зон Африки.
Позакласна робота з географії - складова частина сучасного освітнього процесу, одна з форм організації дозвілля учнів. Вона дає широкі можливості для всебічного розвитку учнів і підготовки їх до життя. Вона організовується і проводиться в позаурочний час учнями та організаціями
дитячого самоврядування за допомогою та при тактовному керівництві з
боку педагогічного колективу, особливо класних керівників, вихователів,
організаторів позакласної та позашкільної роботи.
У роботі висвітлено форми і методи організації позакласної роботи з географії, а саме географічні гуртки та факультативи.
КАЛЕНДАРНО-ТЕМАТИЧНЕ ПЛАНУВАННЯ
КУРСУ «ГЕОГРАФІЯ: МАТЕРИКИ І ОКЕАНИ», 7 КЛАС
(70 год на рік, 2 години на тиждень)
Разом з учнями розробили,здійснили та описали звіт про туристсько-краєзнавчий маршрут під назвою "Барвистими стежками Київщини".До звіту подано:
1.Анотація
2.Довідкові відомості про маршрут
3.Загальні історико-географічні, туристко-краєзнавчі,екскурсійно-пізнавальні відомості про район експедиції
4.Опис краєзнавчої та дослідницької роботи
5.Додатки
Презентація "Населення Полтавської області" візуалізує матеріал стосовно
населення ПолтавщиниШ
Сценарій виступу екологічної агітбригади на тему "Раціональне використання природних ресурсів"
Одним з найбільших в світі і найвпливовішим є регіон Америка з наймогутнішими економічно розвиненими і політично впливовими країнами – Сполученими Штатами Америки та Канадою. Ця тема розглядається після вивчення Європи та Азії як регіонів, в одному з яких ми проживаємо, отже близькому для нашого сприйняття, та другому регіоні, який розташований на одному з Європою материку Євразія.
Розвитку пізнавальних інтересів та зацікавленості у вивченні географії сприяють позаурочні заходи. Серед них важливе місце займають змагання різного характеру: географічні турніри, конкурси, чемпіонати, олімпіади.
Географічний турнір «Я люблю географію» можна проводити серед учнів 10-11 класів. Він включає завдання, направлені не лише на знання програмового матеріалу, а й культури, традицій народів світу. Це сприяє формуванню розвитку ключових компетентностей, вихованню толерантності, поваги до цінностей світової культури.
Конспект уроку географії в 7 класі. Води суходолу Африки. Використання водних ресурсів.Практична робота №3. Позначення на контурній карті географічних об"єктів материка.