Користувацький вхід

Географія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів географії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів географіїГеографічний Брейн-ринг

0

Розробка позакласного заходу "Географічний брейн-ринг" містить правили гри і 65 запитань з відповідями. розрахована на учнів 7,8,9 класів. Учні 6-го класу можуть брати учать не раніше кінця 3-ої чверті.географія, 9 клас, УРОК «Транспорт Світу»

1

Географія. 9 клас.Тема уроку "ТРАНСПОРТ СВІТУ". Урок розроблений і проведений у 2018-2019 навчальному році (нова програма)Технологія складання та використання навчальних географічних кросвордів

1

Розкрито технологію складання та використання навчальних географічних кросвордів на конкретних прикладахрозробка уроку по темі "Річки"

0

Розробка уроку по темі "Річки", може бути використана учиелем георафії під час підготовки до уроку.Практична робота в 6 класі. Епоха Великих географічних відкриттів.

0

Виконання практичної роботи, дає змогу здобувачам освіти на високому рівні засвоїти географічну номенклатуру,удосконалити навички користування географічними картами, орієнтуватись на них.Власний педагогічний досвід з досліджуваної теми « Випереджувальне навчання як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках географії»

0

У роботі висвітлені теоритичні засади випереджувального навчання як засобу активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках географії засобом аналізу ідей розвивального навчання Д. Б. Ельконіна - В. В. Давидова та перспективно – випереджального навчання С. Лисенкової як теоретичних засад випереджувального навчання.
Досвід представляє інноваційні педагогічні технології, методи, прийоми випереджувального навчання на уроках географії та містить методичні рекомендації щодо активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках географії засобом випереджального навчання.Рідкісні рослини Маневиччини в освітньому процесі з біології (навчальний посібник)

0

У навчальному посібнику описано біологічні особливості рідкісних рослин Маневиччини, окреслено шляхи їхнього використання на уроках, в позаурочній та позакласній роботі вчителя біології.Урок географії в 8 класі

0

Урок географії "Степова природна зона" для учнів 8 класу знайомить з особливостями географічного положення, природних умов і ресурсів, розмірами степової зони. Формує в учнів уміння сприймати та оцінювати інформацію, передавати свої враження через добір матеріалу до теми, формувати пізнавальний інтерес до рідної землі, виховувати любов і повагу до неї.Урок географії в 6 класі

0

Урок "Вплив людини на атмосферу і клімат" для учнів 6 класу. Для узагальнення знань учнів та розвитку уміння аналізувати і систематизувати отримані знання, для формування навичок встановлення причинно-наслідкових зв*язків, виховувати відповідальність за природу Землі, екологічну культуру.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі