Користувацький вхід

Останні публікації

Географія

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів географії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів географіїБагатства надр Дніпропетровщини

0

Поглибити та систематизувати знання учнів про корисні копалини, їх різноманіття та багатства на території рідного краю; практичне використанняЦикл уроків з географії для 6 класу «Земля на плані і карті»

0

Методичний посібник. Цикл уроків з теми "Земля на плані і карті" може бути корисним для вчителя географії при підготовці до уроківЦикл уроків з географії для 10 класу «Країни Азії» (методичний посібник)

0

Економічна та соціальна географія. Цикл уроків з теми "Країни Азії", 10 клас. Методичний посібник. Може бути використаний вчителем географії при підготовці до уроків.Розробка уроку з географії «Географічне положення, відкриття та дослідження Північної Америки» (впровадження педагогічної технології особистісно-зорієнтованого навчання)

0

Одним зі стратегічних завдань ре¬формування освіти в Україні, згідно з державною національною програ¬мою «Освіта», є формування осві¬ченої, творчої особистості, станов¬лення її фізичного і морального здоров’я. Розв’язання цього завдання передбачає психолого-педагогічне обґрунтування змісту і ме¬тодів навчально-виховного проце¬су, спрямованого саме на розвиток особистості учнів.Науково-дослідницька робота учнів як засіб розвитку їх творчого потенціалу на уроках географії

0

Сьогодні в Україні відбуваються перетворення в усіх сферах життєдіяльності. Зростає потреба суспільства в людях, що мають добре розвинену творчу та пізнавальну компетентність.Кількість, густота, природний рух населення України

0

Мета: вивчити ознаки понять «природний рух населення», «механічний рух населення», «депопуляція», «природний приріст»; розвивати вміння визначення причин депопуляції населення, визначати соціально-економічні фактори, що впливають на народжуваність та смертність; формувати вміння аналізу графіків зміни кількості населення в часі; виховувати почуття патріотизму до українського народу.Модуль №2.Тематичне оцінювання: Взаємодія природи та суспільства..

0

Модуль №2.Тематичне оцінювання: Взаємодія природи та суспільства. Світове господарство. Глобальні проблеми людстваМодуль №1.Теми: «Країни Азії», «Країни Америки», «Країни Африки. Австралія і Океанія»

0

одуль.Теми: «Країни Азії», «Країни Америки», «Країни Африки. Австралія і Океанія».Варіантт І. «Країни Азії», «Країни Америки», «Країни Африки. Австралія і Океанія». Варіант ІІУзагальнення знань з тем:«Вступ» та «Розвиток географічних знань про Землю»

1

Узагальнення знань з тем: «Вступ» та «Розвиток географічних знань про Землю», І варіант. «Вступ» та «Розвиток географічних знань про Землю», ІІ варіант.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі