Користувацький вхід

Художня література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Колоритні людські характери в повісті І.С. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім'я»

0

Відкритий урок з української літератури в 10 класі на тему
Колоритні людські характери в повісті І.С. Нечуя-Левицького
«Кайдашева сім'я»Урок позакласного читання 3 клас

0

Урок позакласного читання 3 клас.
ТЕМА. Людина красна не словами, а ділами.

Матер. В.О. Сухомлинський (про нього).
В.Сухомлинський «Сьома дочка».

Мета. Розширити знання дітей про В.Сухомлинського,працювати над засвоєнням казки,удосконалювати техніку правильного,свідомого читання,розширити уявлення дітей про справжню любов до матері,вчити аналізувати та оцінювати поведінку,вчинки дійових осіб,критично мислити,вчити переказувати казку, розвивати мовлення,закріплювати навички вибіркового читання.Використання гумористичних художніх творів у формуванні комунікативної компетентності дошкільника.

0

Посмішка та сміх - одне з безпосередніх і невимушених емоцій дитини. Малюки сміються усвідомлюючи це, або «заражаються» сміхом від інших. Мета педагогів розвинути почуття гумору в дітях, навчити розуміти поняття «смішний», а «не насмішливий». Саме під час використання гумористичних розповідей можна виховати не тільки здатність до розуміння змісту художнього твору, а й вміння правильно зрозуміти доповідача і посміятися не над ним, а над вмінням розповідати та передавати зміст твору словами, жестами, діями.Урок-презентація на тему: "Розстріляне відродження. М.Хвильовий "Я Романтика""

0

Урок-презентація на тему: "Розстріляне відродження. М.Хвильовий "Я Романтика"" Інтегрований урок української літератури та історії України в 11 класі."У мене жодних претензій нема до долі - моєї обраниці..."(Виховний захід до 90-річчя Ліни Костенко)

0

Щораз, перечитуючи Ліну Костенко, відкриваєш її для себе, мовби заново. Не стомишся і не натішишся, хоч скільки її читай. Це і є оте диво поезії, дарованої нам геніями - своїми і чужими. Хоча... чужих геніїв не буває й не може бути. Вони належать передусім своєму народові, своїй культурі, але й у світі вони не чужі. За однієї умови: якщо чуєте слово і відчуваєте поезію.О. Довженко. Оповідання «Мати» як гімн невмирущій красі українки (розробка уроку для 11 класу)

1

Урок з української літератури в 11 класі за темою Олександр Довженко оповідання "Мати" як гімн невмирущій красі українки.Виховний захід з англійської мови "To England with love"

0

Методична розробка виховного заходу з англійської мови
“To England with love “Авторський екологічний урок

1

Розвиток суспільства та його взаємозв'язки з ландшафтами - це природний еволюційний процес. Але вплив людини на природу викликав низку екологічних проблем. Чи потрібна сучасній людині нова екологічна філософія життя?Інтегроване заняття з ознайомлення з навколишнім світом і малювання зім’ятим папером в другій молодшій групі. «Паперова фея»

0

Інтегроване заняття для дітей дошкільного віку,в якому діти закріплюють знання про властивості паперу,виховує в дітей допитливість,любов до малювання,розвиває мислення та креативні здібності.Діалог. Тире при діалозі (розробка уроку)

1

Розробка уроку з української мови для 5 класу з теми "Діалог. Тире при діалозі"допоможе вчителеві провести урок з даної теми.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі