Користувацький вхід

Художня література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект відкритого заняття в старшій групі на тему : Казка «Заєць та їжак»

0
Відкрите заняття в старшій групі.
Тема:
Казка «Заєць та їжак»(Художня література)


Прогулянка для дітей молодшого дошкільного віку(5-й рік життя) з пріоритетом трудової діяльності

0

Привчати дітей до самостійності, виконання посильних доручень, участі в спільній праці, дотримання доступних елементів культури діяльності та спілкування під час праці. Заохочувати до самостійного визначення мети праці, формувати вміння за допомогою вихователя планувати послідовність трудових дій, вибирати необхідне обладнання для певного виду трудової діяльності. Спонукати до виконання дій у визначеній послідовності; допомагати іншим досягати мети праці. Виховувати вміння спілкуватися та взаємодіяти в ході колективної роботи, прибирати інвентар після завершення справи.Інтегроване заняття для дітей раннього віку(3-й рік життя) з пріоритетом художньої літератури "Допоможемо казковим героям"

0

Узагальнити знання про зміст вивчених раніше казок «Колобок», «Курочка Ряба», «Ріпка»; залучати до відтворення змісту творів (за допомогою дорослого). Учити усвідомлювати вчинки героїв; емоційно відгукуватися на їх поведінку В формі співчуття, співпереживання, схвалення, засудження. Розвивати дрібну моторику, креативність, уміння знайти творчий підхід до розв’язання завдань, здатність здійснювати маленькі відкриття, відчуваючи задоволення від себе і своєї праці. Виховувати почуття співпереживання, турботи про інших, бажання допомогти.Інтегроване заняття для дітей молодшого дошкільного віку (4-ий рік життя) з пріоритетом мовленнєвого розвитку на тему: «Вийди, вийди, сонечко»

0

Розвивати у дітей розуміння мовлення дорослих; створювати передумови формування та розвитку мовленнєвих компетенцій: фонетичної, лексичної, граматичної. Розвивати активне діалогічне мовлення, звертаючись із запитанням до дорослих і однолітків, удосконалювати вміння інтонаційно забарвлювати голос при промовлянні закличок. Формувати знання дітей про об’єкт неживої природи – сонце, хмари. Закріпити поняття «один», «багато», «довгий», «короткий». Виховувати звукову культуру й граматичну правильність мовлення.ЧАРІВНА ТОРБИНКА

0

Учити дітей слухати і розуміти мову дорослого, чітко називати предмети, звуконаслідувати слова, промовляти слова з різною силою голосу; продовжувати вчити дітей відповідати на запитання; навчати розповідати українські пісеньки, вірші та забавлянки; розвивати голосовий апарат, увагу, пам'ять; збагачувати словник дітей словами: сонечко, зайчик, горобчик, тепле, жовте, гріє, блищіть, хлібчик; виховувати інтерес до україн-ської народної творчості.Казка

0

Пихата Сніжинка
Далеко -далеко ,десь у Сніжному Королівстві народилася білесенька Сніжинка. Вона була дуже грайлива та весела. Кожного дня танцювала вона зі своїми братиками та сестричками, раділа життю та співала. І їй здавалося що вона сама щаслива та сама гарна на землі.
-Ось подивись як сяє моє вбрання на сонці,- казала вона сестрам.-а ви не такі гарні як я! Тільки погляньте на мене, -казала вона кожному хто її зустрічав.
Одного разу зустріла вона маленька Льодинку, та почала перед нею вихвалятися:
-Ти Льодинка не така гарна як я, не така біленька, не така повітряна та пухнаста.Загальна характеристика роману "Хіба ревуть воли як ясла повні"

1

Презентація до уроку та додаткових занятть, що присвячені роману "Хіба ревуть воли як ясла повні"Використання елементів ейдетики.

0

МУДРА ГОЛКА
Марійка любила дивитись, як мама вишиває . нитка до , до … Так гарно виходить. , , , …
– Мамо, дай мені , і . Я теж хочу вишивати, – якось попросила Марійка.
– Ти ще мала, поколеш.
– От і не мала, от і не поколю! – запевнила дівчинка. – Хіба я не знаю, що не , а треба колоти?
– Ну добре. – Мама відрізала шматок білої , дала , . Раз кольнула Марійка, вдруге. І тут заплуталась.
Марійка розплутала і подумала: “Мама мудрою вишивала, а мені дала погану. От піде вона до крамниці, візьму її і теж гарний вишию…”М.В. Гоголь. «Ніч перед Різдвом». Народні традиції та звичаї у творі (розробка уроку)

0

Тема. Микола Васильович Гоголь (1809- 1852рр.) «Ніч перед Різдвом». Народні традиції та звичаї у творі.
Мета: ознайомити учнів з відомостями про життя та творчість М. В. Гоголя, показати його зв'язок з Україною, вплив української культури та фольклору на творчість письменника, розкрити історію створення збірки повістей « Вечори на хуторі біля Диканьки», зокрема історію твору « Ніч перед Різдвом», розвивати вміння учнів виділяти головне у творі, давати власну оцінку зображеному,виховувати пошану до митця та його творчості, почуття гуманізму.Сторінками життя Лесі Українки (літературно-музична композиція)

0

Літературно-музична композиція допомагає поглибити знання учнів про життєвий і творчий шлях Лесі Українки; дати чітке визначення її місця в розвитку української літератури; розвивати критичне мислення учнів і виховувати інтерес до кращих надбань української літератури.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі