Обмежити пошук фільтруванням:
Пізнаємо мистецтво слова за допомогою гри. Ця гра сприяє розвитку образного та логічного мислення, виховує читацькі смаки та розвиває акторську майстерність
уточнити та поглиблювати знання дітей про тварин (зайчик, білочка, ведмедик) та птахів (ворона, горобці), їхні особливості та поведінку; закріплювати вміння дітей розрізняти і співвідносити основні кольори: червоний, жовтий, зелений, синій; поняття: «один», «багато», «великий», «маленький»; активізувати словник дітей іменниками, назвами тварин (зайчик, білочка, ведмедик), та назвами овочів (морква, капуста, буряк, цибуля); вправляти у ходьбі по вузенькій доріжці, стрибках у довжину з місця, переступанні через перешкоду; розвивати мовлення, мислення, дрібну моторику рук
Закріпити та збагатити знання дітей про характерні ознаки осені, форму-вати вміння милуватися барвистими кольорами осені; продовжувати вчити малювати пейзаж за допомогою нетрадиційної техніки малювання штампування; спонукати дітей передавати особливості осінніх дерев, домагаючись виразності за допомогою кольору; продовжувати роботу по збагаченню словникового запасу, закріпити поняття «пейзаж»; розвивати дрібну моторику; чутливість до кольору, творчі навички; виховувати емоційну чутливість до осінньої краси, дбайливе ставлення до природного оточення.
Мета: вчити дітей малювати сніжинки свічкою (короткі вертикальні й горизонтальні лінії); наносити фарби на малюнок поролоновою губкою; викликати у дітей інтерес до цього виду малювання; розвивати творчу уяву, фантазію, виховувати акуратність у роботі.
Матеріал: гуашева фарба синього кольору, свічки, поролонові губки, серверки,
аркуші білого паперу, чарівний пензлик, казковий будиночок.
Хід заняття
І. Ігрова ситуація з чарівним Пензликом.
ч
Через поезію, любовну лірику допомогти учням дізнатися що ж таке кохання, яке воно буває;
висвітлити одне з найглибших людьских почуттів до жінки.
Виховувати в учнів шанобливе,чисте ставлення до почуттів.
Літературний проект "Духовний подвиг Майстра"надано у вигляді презентації, можна використовувати на уроці під час вивчення творчості М.Булгакова та його роману "Майстер і Маргарита" або як позакласний захід. Він містить автобіографічні відомості про письменника, а також елементи аналізу твору.
Конспект заняття художньо-
педагогічного спілкування з старшими
дошкільниками за творами В.О. Сухомлинського
Тема: «Що таке гостинність?»
Книга — «володар дум», яка сприяє формуванню ціннісного ставлення особистості до себе, до сім’ї, родини, людей, до суспільства і держави, до природи, до праці, до культури і мистецтва. Завдання сучасної книги досить складне: не просто дати людині певну суму знань, а навчити її здобувати ці знання, вміти застосовувати їх, ставитися творчо до навчання.
На жаль, останнім часом книгу дітям заміняють телебачення, комп’ютерні ігри, Інтернет. Але незважаючи на ці обставини, книга залишається складовою частиною, головним носієм загальної культури.
Відкритий урок з української літератури
«Я вибрала долю собі сама»
(Ліна Костенко)
Тема: « Я вибрала долю собі сама» . Ліна Костенко. Особливості індивідуального стилю. Інтимна, пейзажна й філософська лірика («Страшні слова, коли вони мовчать…», «Українське альфреско», «Хай буде легко. Дотиком пера…», «Я вранці голос горлиці люблю», «Недумано, негадано»)
9 листопада – День української писемності та мови. В цей день традиційно проводяться різноманітні заходи в бібліотеках, в навчальних та культурно-освітніх закладах. Всі вони присвячені темі писемності та грамотності.У цей день зазвичай пишуть диктанти, проводять тематичні вікторини та олімпіади з української мови.