Користувацький вхід

Останні публікації

Художня література

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:



"Слово, чому ти не твердая криця"

0

Виховний захід "Слово, чому ти не твердая криця", присвячений дню народженню української письменниці, поетеси Лесі Українки



Ці кумедні тварини

0

Поширити уявлення дітей про особливості поведінки свійських тварин, детальніше ознайомити дітей з такими тваринами: кішкою, собакою, конем, коровою, свинею. Ознайомити з цікавими фактами життєдіяльності свійських тварин. Обговорити яку користь дають людям свійські тварини. Розвивати логічне мислення, вміння виражати свої почуття та емоції, сприяти розвитку креативності. Стимулювати дітей до творчої діяльності. Виховувати дбайливе ставлення до тварин



Виховний захід «Українські вечорниці»

0

У розробці виховного заходу для 4 класу викладено один із варіантів проведення українських вечорниць . Сценарій ставить за мету ознайомити учнів з традиціями українського народу; сприяти розвиткові творчих здібностей учнів і бажання берегти свою національну культуру.
Захід містить цікавий матеріал. Оформлення сцени у вигляді української хати, декорація, українські костюми, гарні пісні та музика, веселі танці та гумор роблять захід яскравим та цікавим.
Виховний захід стане в пригоді вчителям початкової школи.



Урок-проект внеклассного чтения «Жизнь и творчество Александра Сергеевича Пушкина»

1

Урок-проект внеклассного чтения

Тема урока: «Жизнь и творчество Александра Сергеевича Пушкина»
Класс: 4 класс
Предмет: Литературное чтение
Цель : Образовательная:
- Познакомить с творчеством Александра Сергеевича Пушкина-сказоч¬ника и поэта.
- Закрепить у учащихся знание сказок А. С. Пушкина.
- Учить выразительному чтению.
Развивающая: - Развивать внимание детей.
- Развивать восприятие, речь, память, воображение, познавательный интерес.
- Развивать мыслительную деятельность учащихся на уроке.



Бібліотечний урок. Лариса Ніцой «Зомба. Історія про милосердя». Голосне читання та обговорення книги

0

Бібліотечний урок за книжкою Лариси Ніцой "Зомба. Історія про милосердя". Яким буває милосердя? Виявляється, різним: пасивним або активним, дієвим. Всі люди милосердні по-різному. То яка ж доброта і людяність возвеличує?



Урок української літератури в 11 класі

0

Урок літератури в 11 класі на основі змісту роману В.Підмогильного"Місто" з використанням інтерактивних технологій і розглядом проблем гендерної рівності/нерівності, стосунків сильної та слабкої статі в історичному зрізі та сьогоденні.



Літературно-творчий проект «Степ та воля – козацька доля!»

2

Розширити та узагальнити знання учнів про славне минуле та сьогодення українського козацтва, його мужність, героїзм при захисті Вітчизни, про побут, звичаї, закони козацького життя; про історію нашої батьківщини, та національну боротьбу українського народу за незалежність



Виховний захід. Усний журнал "Народнопоєтичні символи України"

У виховному заході зібрано матеріал про опоєтизоні в народі рослини-символи та український віночок, весільне вбрання. Виховується любов до рідного краю та українських обрядів. Націлено на вивчення українських звичаїв та обрядів .



Виховний захід. Літературно-музична композиція "Такий знайомий незнайомець."

Виховний захід присвячений річниці з дня народження Т.Г.Шевченка., дослідження особливостей творчого доробку поєта. Проведено огляд життевого і творчого шляху, показано трагічну долю талановитої людини.



Володимир Дрозд - іронічно-алегоричний твір "Ирій"

0

Через співставлення творчості народної художениці Марії Приймаченко та письменника Володимира Дрозда розкриваються особливості химерної творчості названого письменника.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі