Користувацький вхід

Художня література

Обмежити пошук фільтруванням:



«Сніг»

0

Мета: вчити дітей малювати сніжинки свічкою (короткі вертикальні й горизонтальні лінії); наносити фарби на малюнок поролоновою губкою; викликати у дітей інтерес до цього виду малювання; розвивати творчу уяву, фантазію, виховувати акуратність у роботі.
Матеріал: гуашева фарба синього кольору, свічки, поролонові губки, серверки,
аркуші білого паперу, чарівний пензлик, казковий будиночок.
Хід заняття
І. Ігрова ситуація з чарівним Пензликом.



зарубіжна література Сценарій "Поети і музи"

0

ч
Через поезію, любовну лірику допомогти учням дізнатися що ж таке кохання, яке воно буває;
висвітлити одне з найглибших людьских почуттів до жінки.
Виховувати в учнів шанобливе,чисте ставлення до почуттів.



Літературний проект "Духовний подвиг Майстра"

0

Літературний проект "Духовний подвиг Майстра"надано у вигляді презентації, можна використовувати на уроці під час вивчення творчості М.Булгакова та його роману "Майстер і Маргарита" або як позакласний захід. Він містить автобіографічні відомості про письменника, а також елементи аналізу твору.



Конспект заняття художньо- педагогічного спілкування з старшими дошкільниками за творами В.О. Сухомлинського Тема: «Що таке гостинність?»

0

Конспект заняття художньо-
педагогічного спілкування з старшими
дошкільниками за творами В.О. Сухомлинського
Тема: «Що таке гостинність?»



Презентація для дітей "КНИГА - ДЖЕРЕЛО ЗНАНЬ"

0

Книга — «володар дум», яка сприяє формуванню ціннісного ставлення особистості до себе, до сім’ї, родини, людей, до суспільства і держави, до природи, до праці, до культури і мистецтва. Завдання сучасної книги досить складне: не просто дати людині певну суму знань, а навчити її здобувати ці знання, вміти застосовувати їх, ставитися творчо до навчання.
На жаль, останнім часом книгу дітям заміняють телебачення, комп’ютерні ігри, Інтернет. Але незважаючи на ці обставини, книга залишається складовою частиною, головним носієм загальної культури.



«Я вибрала долю собі сама» (Ліна Костенко)

0

Відкритий урок з української літератури
«Я вибрала долю собі сама»
(Ліна Костенко)

Тема: « Я вибрала долю собі сама» . Ліна Костенко. Особливості індивідуального стилю. Інтимна, пейзажна й філософська лірика («Страшні слова, коли вони мовчать…», «Українське альфреско», «Хай буде легко. Дотиком пера…», «Я вранці голос горлиці люблю», «Недумано, негадано»)



З рідним словом міцніє держава

0

9 листопада – День української писемності та мови. В цей день традиційно проводяться різноманітні заходи в бібліотеках, в навчальних та культурно-освітніх закладах. Всі вони присвячені темі писемності та грамотності.У цей день зазвичай пишуть диктанти, проводять тематичні вікторини та олімпіади з української мови.



Колоритні людські характери в повісті І.С. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім'я»

0

Балюк Л.І. 10 клас. Українська література. Колоритні людські характери в повісті І.С. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім'я»
http://metodportal.com/node/83936/edit



Урок позакласного читання 3 клас

0

Урок позакласного читання 3 клас.
ТЕМА. Людина красна не словами, а ділами.

Матер. В.О. Сухомлинський (про нього).
В.Сухомлинський «Сьома дочка».

Мета. Розширити знання дітей про В.Сухомлинського,працювати над засвоєнням казки,удосконалювати техніку правильного,свідомого читання,розширити уявлення дітей про справжню любов до матері,вчити аналізувати та оцінювати поведінку,вчинки дійових осіб,критично мислити,вчити переказувати казку, розвивати мовлення,закріплювати навички вибіркового читання.



Використання гумористичних художніх творів у формуванні комунікативної компетентності дошкільника.

0

Посмішка та сміх - одне з безпосередніх і невимушених емоцій дитини. Малюки сміються усвідомлюючи це, або «заражаються» сміхом від інших. Мета педагогів розвинути почуття гумору в дітях, навчити розуміти поняття «смішний», а «не насмішливий». Саме під час використання гумористичних розповідей можна виховати не тільки здатність до розуміння змісту художнього твору, а й вміння правильно зрозуміти доповідача і посміятися не над ним, а над вмінням розповідати та передавати зміст твору словами, жестами, діями.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі