Користувацький вхід

Художня література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Твір-розповідь про весну

0

Кожна пора року красива по собі, і кожну ми за щось любимо. Зараз йде мова про весну, яка починає прокидатися від тривалої сплячки. Розповідь на тему «ЇЇ чарівність Весна»Найвища самопожертва-в материнстві (за поемою Т. Г.Шевченка «Катерина»)

1

Матеріал уроку дасть можливість з’ясувати особливості тематики жіночої долі у творчості Т.Г.Шевченка.В чарівній країні Гномів

0

Готувати дітей до театралізованої діяльності.Формувати артистизм, засоби емоційної виразності: інтонацію, міміку, позу, характерні рухи, ходьбу; вміння відображати настрій через кольори.
Розвивати координацію рухів, орієнтування у просторі, увагу, пам'ять. Тренувати мовний апарат дітей. Вчити складати казку, використовуючи стимул – образи (іграшки).Мова - душа нації

0

показати красу рідної мови, її багатство, обгрунтувати важливість рідної мови у формуванні духовного світу людини, розкрити значенння в життті кожного українця; пробудити почуття національної гідності, формувати громадянський світогляд; виховувати любов до рідної мови, рідного краю, українського народу, почуття поваги до всього українського; продовжувати вчити ліцеїстів виразності читання та культури спілкування, знайомити з сучасними українськими письменниками.Віртуози слова. Неологізми українських письменників

0

У роботі наведені зразки неологізмів із художніх творів В.Симоненка, В.Стуса, Л.Костенко, І.Драча, Д.Павличка, Б.Олійника, М.Вінграновського, М.Стельмаха.Виховна година " Ми різні, але ми разом"

1

Розробка виховної години націлена на закріплення у школярів поняття " толерантність" та виховання толерантного ставлення до інших,зміцнення міжособистісниих стосунків. Захід передбачає різні форми роботи з учнями:знайомство з художніми творами,роботу в групах, творчі завдання та ігрові моменти;застосування ІКТ,що викликає у молодших школярів інтерес та активізує їхню пізнавальну діяльність.Урок позакласного читання у 6 класі. Ерік Шмітт "Оскар і Рожева пані"

0

Сучасна дитяча французька література ХХ століття. У творі висвітлюються актуальні проблеми сьогодення. У центрі твору семилітній хлопчик, який бореться з важкою хворобою століття - онкологією і знаходить свій власний шлях до Бога.
Твір про добро і зло, життя і смерть, сум і радість.Розробка сценарію ДГО "Посвята в козачата"

0

В яку б не пішли ми дорогу, -
Ти, пісне, над нами злітай!
Крокуючи гордо і в ногу,
Ми славимо рідний наш край.Іван Гнатюк "Козацький дуб"

0

ТЕМА. Іван Гнатюк. Козацький дуб
Мета: продовжити ознайомлення учнів зі славною історією українського козацтва; формувати поняття про ліс; вдосконалювати навички свідомого, виразного читання поетичних творів; розвивати зв'язне мовлення, творчу уяву; розвивати мислення в учнів, активний словник, пам’ять, увагу; коригувати зір, слух в учнів при розпізнаванні дерев та звуків лісових мешканців, вміння порівнювати рослини дуба; виховувати гордість за свій народ.
Обладнання: картинки різних дерев, картки, плакати, підручники, аплікації,

Хід уроку
I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТГодина пам’яті "Герої Крут - ніхто не забутий!"

0

Допомогти учням зрозуміти сенс людського життя, виховувати інтерес та повагу до свого історичного минулого, в дусі національної самосвідомості, гідності та честі,
патріотизму та гордості за свій народ.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі