Користувацький вхід

Останні публікації

Художня література

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Реалізація українознавчої змістової лінії на уроках української мови у 7 класі при вивченні дієслова

0

Матеріали до уроків української мови у сьомому класі. Рекомендовані тексти різних видів диктантів мають українознавчу змістову тематику. Орієнтовні завдання сприятимуть засвоєнню учнями теми "Дієслово".Урок-подорож з української літератури «Карпатські Ромео і Джульєтта (образи Івана й Марічки) за повістю М. Коцюбинського «Тіні забутих предків»»

1

Урок-подорож на Гуцульщину з метою з'ясувати у чому схожість образів Івана та Марічки (Михайла Коцюбинського) і Ромео та Джульєтти (Вільяма Шекспіра).Майстер малоi форми.Вивчення творчостi П.Мерiме.

0

Урок-дiлова гра дае змогу охопити творчiсть П.Мерiме-новелiста.

Розвивати зв'зне мовлення учнiв,вмiння висловлювати свою думку.Розробка заняття з української літератури ««Мисливські усмішки» Остапа Вишні – вищий прояв професіоналізму та таланту письменника»

1

Методична розробка пошуково-дослідницького проекту знайомить студентів із життєвим та творчим шляхом О.Вишні. Інсценування "Мисливських усмішок" допомогоають краще засвоїти їх зміст, вправа "Асоціації" - визначити, яка саме усмішка відображена. "Біографи" розповідають про історію написання циклу "Мисливські усмішки". "Літературознавці" дають докладну характеристику образам циклу. "Науковці" досліджують неповторність та оригінальність стилю О.Вишні.Перший урок у першому класі "Моя Україна - найчарівніша перлина"

0

Цікавими формами роботи учитель неодмінно викличе інтерес до пізнання своєї Батьківщини, розвиватиме почуття патріотизму, виховуватиме дружні відносини і взаємоповагу у шкільній родині, почуття гордості за свою школу, родину, країну.Розробка уроку з української літератури «Добро і зло в казці «Мишка» Богдана Лепкого»

0

Урок про добро і зло в новелі Б.Лепкого "Мишка" . З допомогою інтерактивних методів учні визначають категорію добра і зла за змістом новели.Джозеф Редьярд Кіплінг «Балада про Схід і Захід». Протистояння і примирення Сходу і Заходу в баладі. Ідеї миру і дружби. Антитеза у творі. Динаміка образів головних героїв (Камаль, Полковничий син).

0

Мета: навчити учнів виразно й вдумливо читати баладу, емоційно сприймати зображені події у художньому творі, поглибити знання учнів про життєвий і творчий шлях письменника; допомогти розкрити філософський зміст твору.Література рідного краю. Творчість Михайла Васильовича Шевченка.

0

Конспект уроку з української літератури у 8 класі за темою "Література рідного краю. Творчість Михайла Васильовича Шевченка".Виховний захід "Великдень"

0

Розширити і поглибити знання учнів про найдавніше церковне свято, традиції нашого народу щодо святкування Пасхи; ознайомити із символікою знаків на писанках. Розвивати фантазію, пам’ять, мислення. Виховувати любов до нашого народу, його традицій, минулого і сучасного.Урочиста лінійка на тему «Я син народа, що вгору йде…»

0

У сценарії урочистої лінійки цікаво і змістовно розкриваються основні етапи життя і творчості великого Каменяра, пропонуються вірші поета, пісні на слова І.Франка. Даний матеріал має сприяти популяризації творчості І.Франка, вихованню любові до рідного слова на його творах.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі