Користувацький вхід

Художня література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація для дітей "КНИГА - ДЖЕРЕЛО ЗНАНЬ"

0

Книга — «володар дум», яка сприяє формуванню ціннісного ставлення особистості до себе, до сім’ї, родини, людей, до суспільства і держави, до природи, до праці, до культури і мистецтва. Завдання сучасної книги досить складне: не просто дати людині певну суму знань, а навчити її здобувати ці знання, вміти застосовувати їх, ставитися творчо до навчання.
На жаль, останнім часом книгу дітям заміняють телебачення, комп’ютерні ігри, Інтернет. Але незважаючи на ці обставини, книга залишається складовою частиною, головним носієм загальної культури.«Я вибрала долю собі сама» (Ліна Костенко)

0

Відкритий урок з української літератури
«Я вибрала долю собі сама»
(Ліна Костенко)

Тема: « Я вибрала долю собі сама» . Ліна Костенко. Особливості індивідуального стилю. Інтимна, пейзажна й філософська лірика («Страшні слова, коли вони мовчать…», «Українське альфреско», «Хай буде легко. Дотиком пера…», «Я вранці голос горлиці люблю», «Недумано, негадано»)З рідним словом міцніє держава

0

9 листопада – День української писемності та мови. В цей день традиційно проводяться різноманітні заходи в бібліотеках, в навчальних та культурно-освітніх закладах. Всі вони присвячені темі писемності та грамотності.У цей день зазвичай пишуть диктанти, проводять тематичні вікторини та олімпіади з української мови.Колоритні людські характери в повісті І.С. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім'я»

0

Балюк Л.І. 10 клас. Українська література. Колоритні людські характери в повісті І.С. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім'я»
http://metodportal.com/node/83936/editУрок позакласного читання 3 клас

0

Урок позакласного читання 3 клас.
ТЕМА. Людина красна не словами, а ділами.

Матер. В.О. Сухомлинський (про нього).
В.Сухомлинський «Сьома дочка».

Мета. Розширити знання дітей про В.Сухомлинського,працювати над засвоєнням казки,удосконалювати техніку правильного,свідомого читання,розширити уявлення дітей про справжню любов до матері,вчити аналізувати та оцінювати поведінку,вчинки дійових осіб,критично мислити,вчити переказувати казку, розвивати мовлення,закріплювати навички вибіркового читання.Використання гумористичних художніх творів у формуванні комунікативної компетентності дошкільника.

0

Посмішка та сміх - одне з безпосередніх і невимушених емоцій дитини. Малюки сміються усвідомлюючи це, або «заражаються» сміхом від інших. Мета педагогів розвинути почуття гумору в дітях, навчити розуміти поняття «смішний», а «не насмішливий». Саме під час використання гумористичних розповідей можна виховати не тільки здатність до розуміння змісту художнього твору, а й вміння правильно зрозуміти доповідача і посміятися не над ним, а над вмінням розповідати та передавати зміст твору словами, жестами, діями.Урок-презентація на тему: "Розстріляне відродження. М.Хвильовий "Я Романтика""

0

Урок-презентація на тему: "Розстріляне відродження. М.Хвильовий "Я Романтика"" Інтегрований урок української літератури та історії України в 11 класі."У мене жодних претензій нема до долі - моєї обраниці..."(Виховний захід до 90-річчя Ліни Костенко)

0

Щораз, перечитуючи Ліну Костенко, відкриваєш її для себе, мовби заново. Не стомишся і не натішишся, хоч скільки її читай. Це і є оте диво поезії, дарованої нам геніями - своїми і чужими. Хоча... чужих геніїв не буває й не може бути. Вони належать передусім своєму народові, своїй культурі, але й у світі вони не чужі. За однієї умови: якщо чуєте слово і відчуваєте поезію.О. Довженко. Оповідання «Мати» як гімн невмирущій красі українки (розробка уроку для 11 класу)

1

Урок з української літератури в 11 класі за темою Олександр Довженко оповідання "Мати" як гімн невмирущій красі українки.Виховний захід з англійської мови "To England with love"

0

Методична розробка виховного заходу з англійської мови
“To England with love “

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі