Користувацький вхід

Останні публікації

Художня література

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок української літератури в 11 класі

0

Урок літератури в 11 класі на основі змісту роману В.Підмогильного"Місто" з використанням інтерактивних технологій і розглядом проблем гендерної рівності/нерівності, стосунків сильної та слабкої статі в історичному зрізі та сьогоденні.Літературно-творчий проект «Степ та воля – козацька доля!»

2

Розширити та узагальнити знання учнів про славне минуле та сьогодення українського козацтва, його мужність, героїзм при захисті Вітчизни, про побут, звичаї, закони козацького життя; про історію нашої батьківщини, та національну боротьбу українського народу за незалежністьВиховний захід. Усний журнал "Народнопоєтичні символи України"

У виховному заході зібрано матеріал про опоєтизоні в народі рослини-символи та український віночок, весільне вбрання. Виховується любов до рідного краю та українських обрядів. Націлено на вивчення українських звичаїв та обрядів .Виховний захід. Літературно-музична композиція "Такий знайомий незнайомець."

Виховний захід присвячений річниці з дня народження Т.Г.Шевченка., дослідження особливостей творчого доробку поєта. Проведено огляд життевого і творчого шляху, показано трагічну долю талановитої людини.Володимир Дрозд - іронічно-алегоричний твір "Ирій"

0

Через співставлення творчості народної художениці Марії Приймаченко та письменника Володимира Дрозда розкриваються особливості химерної творчості названого письменника.Огляд літератури «Друга світова війна у художній літературі»

0

виявлення читацьких уподобань і пріоритетів; заохочення учнів до читання творів української та світової літератури про подвиг нашого народу у Великій Вітчизняній війні; формування патріотичного почуття; виховання любові до книги.Реалізація українознавчої змістової лінії на уроках української мови у 7 класі при вивченні дієслова

0

Матеріали до уроків української мови у сьомому класі. Рекомендовані тексти різних видів диктантів мають українознавчу змістову тематику. Орієнтовні завдання сприятимуть засвоєнню учнями теми "Дієслово".Урок-подорож з української літератури «Карпатські Ромео і Джульєтта (образи Івана й Марічки) за повістю М. Коцюбинського «Тіні забутих предків»»

1

Урок-подорож на Гуцульщину з метою з'ясувати у чому схожість образів Івана та Марічки (Михайла Коцюбинського) і Ромео та Джульєтти (Вільяма Шекспіра).Майстер малоi форми.Вивчення творчостi П.Мерiме.

0

Урок-дiлова гра дае змогу охопити творчiсть П.Мерiме-новелiста.

Розвивати зв'зне мовлення учнiв,вмiння висловлювати свою думку.Розробка заняття з української літератури ««Мисливські усмішки» Остапа Вишні – вищий прояв професіоналізму та таланту письменника»

1

Методична розробка пошуково-дослідницького проекту знайомить студентів із життєвим та творчим шляхом О.Вишні. Інсценування "Мисливських усмішок" допомогоають краще засвоїти їх зміст, вправа "Асоціації" - визначити, яка саме усмішка відображена. "Біографи" розповідають про історію написання циклу "Мисливські усмішки". "Літературознавці" дають докладну характеристику образам циклу. "Науковці" досліджують неповторність та оригінальність стилю О.Вишні.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі