Користувацький вхід

Останні публікації

Художня література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Використання гумористичних художніх творів у формуванні комунікативної компетентності дошкільника.

0

Посмішка та сміх - одне з безпосередніх і невимушених емоцій дитини. Малюки сміються усвідомлюючи це, або «заражаються» сміхом від інших. Мета педагогів розвинути почуття гумору в дітях, навчити розуміти поняття «смішний», а «не насмішливий». Саме під час використання гумористичних розповідей можна виховати не тільки здатність до розуміння змісту художнього твору, а й вміння правильно зрозуміти доповідача і посміятися не над ним, а над вмінням розповідати та передавати зміст твору словами, жестами, діями.Урок-презентація на тему: "Розстріляне відродження. М.Хвильовий "Я Романтика""

0

Урок-презентація на тему: "Розстріляне відродження. М.Хвильовий "Я Романтика"" Інтегрований урок української літератури та історії України в 11 класі."У мене жодних претензій нема до долі - моєї обраниці..."(Виховний захід до 90-річчя Ліни Костенко)

0

Щораз, перечитуючи Ліну Костенко, відкриваєш її для себе, мовби заново. Не стомишся і не натішишся, хоч скільки її читай. Це і є оте диво поезії, дарованої нам геніями - своїми і чужими. Хоча... чужих геніїв не буває й не може бути. Вони належать передусім своєму народові, своїй культурі, але й у світі вони не чужі. За однієї умови: якщо чуєте слово і відчуваєте поезію.О. Довженко. Оповідання «Мати» як гімн невмирущій красі українки (розробка уроку для 11 класу)

1

Урок з української літератури в 11 класі за темою Олександр Довженко оповідання "Мати" як гімн невмирущій красі українки.Виховний захід з англійської мови "To England with love"

0

Методична розробка виховного заходу з англійської мови
“To England with love “Авторський екологічний урок

1

Розвиток суспільства та його взаємозв'язки з ландшафтами - це природний еволюційний процес. Але вплив людини на природу викликав низку екологічних проблем. Чи потрібна сучасній людині нова екологічна філософія життя?Інтегроване заняття з ознайомлення з навколишнім світом і малювання зім’ятим папером в другій молодшій групі. «Паперова фея»

0

Інтегроване заняття для дітей дошкільного віку,в якому діти закріплюють знання про властивості паперу,виховує в дітей допитливість,любов до малювання,розвиває мислення та креативні здібності.Діалог. Тире при діалозі (розробка уроку)

1

Розробка уроку з української мови для 5 класу з теми "Діалог. Тире при діалозі"допоможе вчителеві провести урок з даної теми."Інтерактивні техніки навчання як засіб розвитку творчого потенціалу учнів"

0

Урок на тему "Знайомство і поглибшення знань учнів про твори українських письменників, присвячені матерям".Урок позакласного читання. "Байки Леоніда Глібова"

1

Матеріал уроку допомагає закріпити знання учнів пр жанрові особливості байки,вчить знаходити аналогії між зображеннями у байках і вчинками людей.На цьому уроці можна навчити дітей будувати свої міркування,розвинути образне мислення.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі