Користувацький вхід

Художня література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Діалог. Тире при діалозі (розробка уроку)

1

Розробка уроку з української мови для 5 класу з теми "Діалог. Тире при діалозі"допоможе вчителеві провести урок з даної теми."Інтерактивні техніки навчання як засіб розвитку творчого потенціалу учнів"

0

Урок на тему "Знайомство і поглибшення знань учнів про твори українських письменників, присвячені матерям".Урок позакласного читання. "Байки Леоніда Глібова"

1

Матеріал уроку допомагає закріпити знання учнів пр жанрові особливості байки,вчить знаходити аналогії між зображеннями у байках і вчинками людей.На цьому уроці можна навчити дітей будувати свої міркування,розвинути образне мислення.4 клас. Урок позакласного читання. Подорож до читацької скарбнички В.О.Сухомлинського

0

Урок
позакласного читання у 4 класі

Тема: Подорож до читацької скарбнички В.О. Сухомлинського.
Мета: познайомити учнів з творчістю геніального письменника, педагога В.О.. Сухомлинського. Вчити висловлювати своє ставлення до героїв творів, розвивати інтерес до книги. Удосконалювати навички інтонаційного читання. Розвивати мислення, мовлення, творчі здібності учнів; виховувати у дітей найкращі моральні якості ,почуття любові до навколишнього світу відповідальності за свої вчинки,доброти і милосердя,бажання дарувати людям радість.Конспект відкритого заняття в старшій групі на тему : Казка «Заєць та їжак»

0
Відкрите заняття в старшій групі.
Тема:
Казка «Заєць та їжак»(Художня література)


Прогулянка для дітей молодшого дошкільного віку(5-й рік життя) з пріоритетом трудової діяльності

0

Привчати дітей до самостійності, виконання посильних доручень, участі в спільній праці, дотримання доступних елементів культури діяльності та спілкування під час праці. Заохочувати до самостійного визначення мети праці, формувати вміння за допомогою вихователя планувати послідовність трудових дій, вибирати необхідне обладнання для певного виду трудової діяльності. Спонукати до виконання дій у визначеній послідовності; допомагати іншим досягати мети праці. Виховувати вміння спілкуватися та взаємодіяти в ході колективної роботи, прибирати інвентар після завершення справи.Інтегроване заняття для дітей раннього віку(3-й рік життя) з пріоритетом художньої літератури "Допоможемо казковим героям"

0

Узагальнити знання про зміст вивчених раніше казок «Колобок», «Курочка Ряба», «Ріпка»; залучати до відтворення змісту творів (за допомогою дорослого). Учити усвідомлювати вчинки героїв; емоційно відгукуватися на їх поведінку В формі співчуття, співпереживання, схвалення, засудження. Розвивати дрібну моторику, креативність, уміння знайти творчий підхід до розв’язання завдань, здатність здійснювати маленькі відкриття, відчуваючи задоволення від себе і своєї праці. Виховувати почуття співпереживання, турботи про інших, бажання допомогти.Інтегроване заняття для дітей молодшого дошкільного віку (4-ий рік життя) з пріоритетом мовленнєвого розвитку на тему: «Вийди, вийди, сонечко»

0

Розвивати у дітей розуміння мовлення дорослих; створювати передумови формування та розвитку мовленнєвих компетенцій: фонетичної, лексичної, граматичної. Розвивати активне діалогічне мовлення, звертаючись із запитанням до дорослих і однолітків, удосконалювати вміння інтонаційно забарвлювати голос при промовлянні закличок. Формувати знання дітей про об’єкт неживої природи – сонце, хмари. Закріпити поняття «один», «багато», «довгий», «короткий». Виховувати звукову культуру й граматичну правильність мовлення.ЧАРІВНА ТОРБИНКА

0

Учити дітей слухати і розуміти мову дорослого, чітко називати предмети, звуконаслідувати слова, промовляти слова з різною силою голосу; продовжувати вчити дітей відповідати на запитання; навчати розповідати українські пісеньки, вірші та забавлянки; розвивати голосовий апарат, увагу, пам'ять; збагачувати словник дітей словами: сонечко, зайчик, горобчик, тепле, жовте, гріє, блищіть, хлібчик; виховувати інтерес до україн-ської народної творчості.Казка

0

Пихата Сніжинка
Далеко -далеко ,десь у Сніжному Королівстві народилася білесенька Сніжинка. Вона була дуже грайлива та весела. Кожного дня танцювала вона зі своїми братиками та сестричками, раділа життю та співала. І їй здавалося що вона сама щаслива та сама гарна на землі.
-Ось подивись як сяє моє вбрання на сонці,- казала вона сестрам.-а ви не такі гарні як я! Тільки погляньте на мене, -казала вона кожному хто її зустрічав.
Одного разу зустріла вона маленька Льодинку, та почала перед нею вихвалятися:
-Ти Льодинка не така гарна як я, не така біленька, не така повітряна та пухнаста.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі