Користувацький вхід

Художня література

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтегроване заняття. Інсценування художнього твору Г. Бойка «Качечка» (гра-драматизація)

0

Програмовий зміст: привчати вимовляти слова виразно, не поспішаючи; розвивати мовленнєве дихання та фонематичний слух, уміння промовляти слова в різному темпі та з різною силою голосу; вчити розуміти і відтворювати інтонацію (розповідну, окличну, питальну). вправляти у вимові голосних звуків із різною силою голосу та в різному темпі; вчити правильно вимовляти приголосні звуки: [л], [х], [к]; спонукати дітей із цікавістю слухати літературні твори, розуміти їх зміст; відповідати на запитання дорослого.Із слова починається людина

0

Виразно й усвідомлено читати вірші про мову, розвивати вміння коментувати відчуття, висловлені у творах; розвивати творчу фантазію та асоціативне мислення; виховувати любов до рідного словаФранкова доля...

0

Познайомити учнів з тернистим шляхом І.Я. Франка; допомогти учням зрозуміти внутрішній світ поета; довідатися про мрії митця, про те, як його особисте життя відобразилось в поетичній творчості; передати чистоту, чарівність і силу почуття кохання; осягнути прагнення поета до простого людського щастя.
Розвивати акторські здібності; вміння виразного читання поезій.
Виховувати на прикладі життя І.Я.Франка шанобливе ставлення до жінок, віру у справжнє кохання, вірність у поглядах і почуттях.Розробка уроку із зарубіжної літератури «Значення образу Різдва у повісті Ч. Діккенса «Різдвяна пісня в прозі». Елементи фольклору (казки, пісні) у творі»

0

Пропонована авторська модель уроку адаптована до вікових можливостей учнів 6 класу. Для мотивації навчальної діяльності школярів використано вертеп (колядники в національних костюмах з різдвяними символами). На уроці крім цього було використано: роботу в групах, цитатну таблицю, рольову гру, прийом "Обери позицію", "Ланцюжок помилок", інсценізацію зустрічі з Бобом Кретчетом, гронування "Щасливе серце", табляцю реальних і фантастичних утворень, прийом "Мікрофон", "Поетична хвилинка" та інші.Відеозала «Мистецтво кличе нас»

0

Мистецтво має один із найсильніших впливів на людину, на її емоційний стан Воно допомагає знайти шлях у житті, рятує в життєвих ситуаціях, дозволяє відчути себе щасливим. Під час проведення виховного заходу учні демонстрували свої творчі здібності, навички самостійної робочим з додатковими матеріалами, уміння створювати буктрейлери та презентації, удосконалювали вміння виразного читання. Діти розповідали про свої читацькі уподобання, про враження від улюблених творів мистецтва, висловлювали свої думки, аргументували їх.Іду до Тебе, Тарасе

0

Тема. Іду до Тебе, Тарасе
Мета: поглибити знання школярів про Т. Шевченка, з'ясувати основні віхи його творчості; проаналізувати твори митця, що є віссю неперервності історичного часу; розвивати культуру зв'язного мовлення, пам'ять, вміння виразно читати поетичні твори, логічно мислити, грамотно висловлювати власні думки; виховувати почуття поваги до життєвого подвигу Т. Шевченка в умовах підневільного становища нації в першій половині XIX ст.; інтерес до історичного минулого рідного краю.М.В. Гоголя «Ніч перед Різдвом». Українські народні традиції і звичаї в повісті.

0

Тема: М.В. Гоголя «Ніч перед Різдвом». Українські народні традиції і звичаї в повісті.
Мета: дослідити використання фольклорних елементів в повісті;
розкрити зв’язки Гоголя з Україною;
розвивати комунікативні навики, акторські здібності та навики аналізу художнього твору;
виховувати любов і повагу до рідної землі, до свого народу, до національної культури.Позакласний захід Ми козацького роду діти

0

зацікавити учнів історією свого народу, розширити
їх уявлення про Запорізьку Січ, козацтво та його звичаї, традиції; формувати почуття української національної гідності; виховувати любов до України, бажання завжди стати на її захист; розвивати їх творче уявлення, вміння слухати своїх товаришів."Я так її, я так люблю мою Україну..."

0

Вікторина для учнів старших класів по життєвому та творчому шляху Тараса Григоровича Шевченка.Урок-психологічна драма із зарубіжної літератури «І тільки любов врятує світ» (за твором В. Бикова «Альпійська балада»)

0

Урок доцільно провести після вивчення твору В. Бикова «Альпійська балада». Це один з так званих планетарних уроків, де діти мають змогу мислити глобально, не як учні 6, 7, 8… класу, не як жителі певного села чи міста, а як такі, що несуть відповідальність за збереження життя на нашій планеті.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі