Користувацький вхід

Художня література

Обмежити пошук фільтруванням:



«В єдності наша сила»

0

Виховання почуття гордості й приналежності до незламного українського народу, який героїчно боронить власну державу, і як наслідок – готовності до посильної участі у справі захисту суверенітету України та відновлення її територіальної цілісності; долучення до волонтерського руху, допомога армії; глибокої пошани до загиблих героїв і вшанування їх світлої пам’яті; поваги до Збройних сил України й усіх причетних до справи захисту нашої Вітчизни і вдячності їм; співчуття до людей, скалічених війною, до родичів тих, хто загинув на війні, тих, хто втратив житло або був змушений його покинути; розвит



Урок на тему: "Новела І. Франка «Сойчине крило». Жіноча доля в новітній інтерпретації." з використанням інтерактивних технологій

0

Розробка уроку з української літератури 10 клас на тему: "Новела І. Франка «Сойчине крило». Жіноча доля в новітній інтерпретації." з використанням інтерактивних технологій.



Конспект уроку "Есхіл як видатний давньогрецький драматург. "Прометей закутий". Значення творчості Есхіла для розвитку європейської драми і театру.а

0

Розробка уроку на тему "Есхіл як видатний давньогрецький драматург. "Прометей закутий". Значення творчості Есхіла для розвитку європейської драми і театру.



Lektüre mit Aufgaben und Information "Lesend lernen"

0

Lesen ist wichtig, um Fremdsprachen zu lernen. Oft aber haben die Schüler keine Lust mehr, in ihrer Freizeit ein deutsches Buch zu lesen.
„Lesend lernen“ besteht aus diesem Grunde aus den Textauszügen unterschiedlichster Art, die sich für JUGENDLICHE eignen.
Ziel des Materials - die Leselust der Schüler/-innen zu wecken, die Leseinteressen der Schüler und Schülerinnen auszubilden.
Das Material dient der inhaltlichen Vorbereitung, der Arbeit am Wortschatz oder der Wiederholung der Lexik und grammatischen Regeln im Unterricht und zu Hause.



Іван Франко. Історична повість «Захар Беркут». Образ тухольської громади: роль і місце кожного в суспільному житті

0

формувати предметні компетентності: працювати над ідейно-художнім змістом повісті, розкрити патріотичний мотив твору, добираючи відповідні цитати, формувати активну життєву позицію;
формувати ключові компетентності: аналізувати життєву ситуацію з певної позиції, висловлювати судження про проблему вибору людини у вирішальній ситуації; навчитися створювати подієвий телерепортаж, дотримуючись журналістських стандартів;
формувати емоційно-ціннісне ставлення: виховувати почуття обов’язку, відданості своєму народові.



Тести

0

Історичне минуле нашого народу
Літописні оповіді

Три брати – Кий, Щек, Хорив і сестра їхня Либідь

Завдання з вибором однієї правильної відповіді
«Повість минулих літ» - найдавніший літопис нашого народу.
Три брати - Кий, Щек, Хорив і сестра їхня Либідь



Тести

0

Історичне минуле нашого народу
Літописні оповіді

Три брати – Кий, Щек, Хорив і сестра їхня Либідь

Завдання з вибором однієї правильної відповіді
«Повість минулих літ» - найдавніший літопис нашого народу.
Три брати - Кий, Щек, Хорив і сестра їхня Либідь



Душевна краса Наталки Полтавки. Розуміння щастя людини різними персонажами.

0

Розробка уроку української літератури "Душевна краса Наталки Полтавки. Розуміння щастя людини різними персонажами", мета якого донести до розуму й серця учнів ідейний зміст твору І. Котляревського «Наталка Полтавка», нев’янучу красу його художньої форми, розкрити душевну красу головної героїні твору, різне розуміння щастя персонажами твору, збудити в учнів високі й світлі естетичні почуття, заронити в їхні душі зерна добра, гуманності, любові до людини, до всього гарного в житті, розвивати уміння аналізувати, порівнювати, робити власні висновки.



«Зачарувала все зима …»

0

Формувати уявлення про характерні ознаки зими. Сприяти розширенню словникового запасу учнів. Вдосконалювати навички виразного читання поетичних творів.
Розвивати в учнів творче уявлення, мислення, фантазію, спостережливість.
Створити ліричний настій, підвести до висновку, що зима красива розважена пора року. Виховувати естетичні почуття у дітей, любов і шанобливе ставлення до природи.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі