Користувацький вхід

Художня література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Тема. Микола Васильович Гоголь (1809- 1852рр.) «Ніч перед Різдвом». Народні традиції та звичаї у творі.

0

Тема. Микола Васильович Гоголь (1809- 1852рр.) «Ніч перед Різдвом». Народні традиції та звичаї у творі.
Мета: ознайомити учнів з відомостями про життя та творчість М. В. Гоголя, показати його зв'язок з Україною, вплив української культури та фольклору на творчість письменника, розкрити історію створення збірки повістей « Вечори на хуторі біля Диканьки», зокрема історію твору « Ніч перед Різдвом», розвивати вміння учнів виділяти головне у творі, давати власну оцінку зображеному,виховувати пошану до митця та його творчості, почуття гуманізму.Літературно-музична композиція «Сторінками життя Лесі Українки»…

0

Літературно-музична композиція допомагає поглибити знання учнів про життєвий і творчий шлях Лесі Українки; дати чітке визначення її місця в розвитку української літератури; розвивати критичне мислення учнів і виховувати інтерес до кращих надбань української літератури.Юрій Яновський. Творча біографія митця . Ідея нетлінної вартості національних основ буття, спадковості поколінь, духовної пам’яті ("Дитинство"). Утвердження високих загальнолюдських ідеалів вірності й кохання, відданості громадянському обов'язку в новелі

0

Юрій Яновський. Творча біографія митця . Ідея нетлінної вартості національних основ буття, спадковості поколінь, духовної пам’яті ("Дитинство"). Утвердження високих загальнолюдських ідеалів вірності й кохання, відданості громадянському обов'язку в новелі Ю. Яновського "Шаланда в морі".Урок з української літератури у 6 класі. Тема . Микола Вороний. Коротко про письменника. Патріотичні почуття й толерантне ставлення до інших народів у поемі «Євшан –зілля»

0

Тема: Микола Вороний. Коротко про письменника. Патріотичні почуття й толерантне ставлення до інших народів у поемі «Євшан –зілля»
Тип уроку: засвоєння нових знань
Мета: стисло ознайомити учнів із життєвим шляхом Миколи Вороного, змістом твору «Євшан-зілля», його історичною основою, літературознавчими поняттями «ліро-епічний твір», «поема», «літературний герой»;
удосконалювати навички виразного читання й аналізу змісту твору;
виховувати почуття патріотизму й толерантного ставлення до інших народів.
Для вчителів української літератури.Свято "Осінь - радісна пора."

0

В святі осені закріплюють знання про осінь (назви місяців, назви овочів та фруктів). На цьому святі запрошують усіх гостей на ярмарок осені.Індивідуальний освітній маршрут за новелою О.Генрі "Останній листок"

0

Цю Програму вчитель може використати для організації індивідуальної роботи з учнями за самоосвітніми маршрутами, для проведення різного роду перевірочних, практичних робіт.
У роботі запропоновано учням значну кількість завдань, спрямованих на розвиток критичного, образного, асоціативного мислення, навичок компаративного аналізу, а також уміння писати твори.Тема жіночої долі у поемі Тараса Шевченка "Катерина"

0

- продовжувати знайомство з творами Т. Шевченка про жіночу долю; розкрити ідейно – художній зміст поеми «Катерина»;
- розвивати культуру зв’язного мовлення, пам’ять, вміння логічно і критично мислити, ґрунтовно висловлювати свої думки, робити виважені висновки;
- виховувати повагу до жінки – матері, щирість та вірність у стосунках, співчутливе ставлення до скривджених, зневажливе – до підступництва та зради.Пам'ятка для батьків "Навіщо дітям читати книги?"

0

Рекомендації для батьків стосовно того, навіщо дітям читати книги та як привчити дитину читати.Слухання та розігрування вірша С.Сокира "Жовтень"

0

Художньо – мовленнєва діяльність з елементами ТРВЗ( середня група)
Вихователь: Кузьміна Олена Петрівна
Слухання та розігрування вірша С. Сокира «Жовтень»Всеволод Нестайко "Тореадори з Васюківки". Узагальнюючий урок

0

Конспект уроку можуть використовувати вчителі, які працюють у 6 класі. Всеволод Нестайко – один із найвідоміших письменників дитячої літератури. Книга «Тореадори з Васюківки» відрізняється яскравими героями, веселими та захоплюючими пригодами, повчальний змістом.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі