Користувацький вхід

Художня література

...

Обмежити пошук фільтруванням:Сценарій позакласного заходу «Свято Миколая»

0

Свято призначено дню Святого Миколая. Діти чекають на це свято. Із заловоленням готуються, беруть в ньому участь.Оноре де Бальзак «Гобсек» (літературний диктант)

0

Даний літературний диктант дає можливість перевірити, як учні знають зміст повісті «Гобсек», удосконалювати їх вміння працювати з текстом художнього твору.Тематические тесты по русскому языку для 8 класса. Обособленные члены предложения (обобщение)

0

Данные тесты можно использовать как для обучения, так и для контроля при изучении темы «Обособленные члены предложенияРозробка уроку для 8 класу «Образи героїв твору. Проблема особистості у сучасному світі. Роль батьків у вихованні дітей» (за повістю Ніни Бічуї «Шпага Славка Беркути»)

1

Уроки 4 – 5 до теми
Подана методична розробка висвітлює теоретичні питання методики й організації уроків української літератури за новою програмою. Вона складена на основі власного досвіду, що опираєтся на педагогічну практику.Тематические тесты по русскому языку для 8 класса (Главные члены предложения)

0

Данные тесты можно использовать как для обучения, так и для контроля при изучении темы «Главные члены предложения».Підбір матеріалу із зарубіжної літератури з метою патріотичного виховання учнів (уривки з інтегрованого уроку)

0

Виховання патріотизму, любові до України, гордості за її минуле і сучасне.Урок-інсценівка за повістю Марка Твена «Пригоди Тома Сойєра»

0

Урок-інсценівка, на якому учні спілкуються з автором повісті «Пригоди Тома Сойєра» американським письменником Марком Твеном, знайомляться з головними героями твору: Томом Сойєром, Геком Фінном, Беккі Тетчер.Фредерік Стендаль «Червоне і чорне» (літературний диктант)

0

Даний літературний диктант дає можливість перевірити, як учні знають зміст роману «Червоне і чорне», удосконалювати їх вміння працювати з текстом художнього твору.Пізнавально-мистецька композиція "A new language is a new world" (Нова мова – новий світ)

0

Тема. Нова мова – новий світ.
Мета: розширити кругозір учнів та підвищити їх інтелектуальний рівень за рахунок знайомства з культурою англомовних країн, формувати лінгвокраїнознавчу компетенцію; розвинути в учнів навички слухання та говоріння, логічне мислення та пам'ять; контрастувати дві мови спілкування; виховувати та підтримувати мотивацію до оволодіння іноземною мовою на кращих світових культурних традиціях; сприяти естетичному вихованню учнів.Методична розробка уроку на тему "Число і цифра 6. Утворення числа прилічуванням одиниці. Поняття «шостий». «Сусіди» числа. Склад числа 6. Написання цифри 6"

0

Тема: Число і цифра 6. Утворення числа прилічуванням одиниці. Поняття «шостий». «Сусіди» числа. Склад числа 6. Написання цифри 6.
Мета: ознайомити з поняттям число і цифра 6, вчити утворювати число 6 прилічуванням 1; закріпити поняття «шостий», вчити здійснювати кількісну та порядкову лічбу; закріпити поняття «сусіди» числа, вчити на практиці визначати «сусідів» числа; формувати навички написання цифри 6; виховувати любов до математики, як науки.
Обладнання: телевізійна підтримка, картки цифр, палички для складання геометричних фігур.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?
Методичні рекомендації
5%
Розробки уроків
21%
Контрольні роботи
23%
Олімпіадні завдання
9%
Тести ЗНО
7%
Розробки позакласних заходів
5%
Календарне планування
23%
Інші матеріали
6%
Загальна кількість голосів: 16173

Останні коментарі