Користувацький вхід

критичне мислення

Обмежити пошук фільтруванням:



Розробки уроків з розвитку критичного мислення

0

У даній методичній розробці розміщено конспекти окремих уроків із різних предметів для 2 класу за структурою уроку з розвитку критичного мислення. Конспекти уроків загалом побудовані за Типовою освітньою програмою для закладів загальної середньої освіти під керівництвом Савченко О.Я.
Методичну розробку рекомендовано для вчителів початкової класів закладів загальної середньої освіти.



Авторська програма курсу за вибором Основи критичного мислення (для учнів 3-8 класів)

0

Надзвичайно важливим є створення в школі середовища, що виховує сильну особистість, лідера з необхідними у XXI столітті навичками. Адже самі лише знання вже давно не є конкурентною перевагою та гарантом успіху. А вміння вчасно отримувати інформацію, обробити її, проаналізувати та прийняти рішення – стане ключем до кар’єрного росту та життєвих успіхів людини.



Особливості організації освітнього процесу в початковій школі у світлі реалізації концептуальних засад нової української школи

0

У статті подано матеріали науково-практичного семінару для вчителів початкових класів, розглянуто основні стратегії роботи в умовах НУШ, яка повинна стати школою без нудьги, школою вимогливою, але творчою, школою допитливості і наполегливого навчання, де цінують інтереси і потреби дитини. Матеріалами можуть користуватися як вчителі початкових класів, так і педагоги, що викладають у середніх класах ЗЗСО.



Використання опорних схем і конспектів на уроках української мови

0

У свій час В.Сухомлинський давав поради учителеві: «Ведіть учнів до запам’ятовування через осмислення, розуміння численних фактів, речей, явищ, предметів. Не допускайте запам’ятовування того, що не усвідомлене, неосмислене. Шлях до осмислення фактів, речей, явищ, до глибокого розуміння абстрактної істини (правила, формули, висновки) лежить через практичну роботу, що якраз і є оволодіння знаннями» . Саме керуючись цією порадою, потрібно активно впроваджувати у процес викладання української мови опорні схеми.



Урок зарубіжної літератури для 5 класу «Ернест Сетон-Томпсон. Оповідання «Лобо». Утвердження любові до світу природи»

0

Урок зарубіжної літературив 5 класі . Вчитель Томич І.В.
Тема : « Ернест Сетон – Томпсон. Оповідання «Лобо». Утвердження любові до світу природи»
Мета уроку : повторити основні етапи життя і творчого шляху письменника , ввести учнів у художній світ творів Е. Сетона – Томпсона ;
поглиблювати знання учнів про сюжет твору ,тему та ідею ;
допомогти учням зрозуміти авторську концепцію ;
розвивати навички аналізу твору , самостійної та групової ( парної ) роботи, критичне мислення ;
виховувати любов та відповідальне ставлення до природи і всього живого.



Розвиток критичного мислення

0

Розвиток критичного мислення на уроках історії та правознавства
У статті на основі аналізу психолого-педагогічної літератури та педагогічної практики визначаються особливості навчання учнів на основі технології розвитку критичного мис¬лення, розкриті прийоми та методи, які спри¬яють активізації пізнавальної діяльності шко¬лярів на уроках історії та правознавства.



Майстер-клас «Розвиток критичного мислення гімназистів на уроках Захисту Вітчизни шляхом застосування інтерактивних технологій»

0

Розвиток критичного мислення стає дуже актуальним під час інтенсивних соціальних змін, коли неможливо діяти без постійного пристосування до нових політичних, економічних та інших обставин, без ефективного розв’язання проблем, значну частину яких неможливо передбачити. Саме тому очевидна життєва необхідність критичного мислення для вітчизняної освітньої системи. Тільки таким шляхом можна міркувати про розвиток демократії відповідно до вимог світового суспільства.



апробація методики розвитку критичного мислення та дидактичні прийоми активного навчання на уроках історії

0

Стаття присвячена досвіду роботи у напрямку апробації технології розвитку критичного мислення та використання прийомів активного навчання на уроках історії.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі