Користувацький вхід

Громадянське виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Лекція з навчальної дисципліни "Соціологія" на тему "Соціологія особистості"

0

Начальний матеріал з дисципліни "Соціологія" на тему "Соціологія особистості". Основні соціологічні теорії особистості. Поняття «особистість». Теорії особистості. Соціалізація особистості. Етапи соціалізації особистості. Поняття «агенти соціалізації», їх класифікація.cценарій виховного заходу до Дня Захисника України "Козацькі розваги"

0

Сценарій виховного заходу сприяє формуванню патріотичного виховання студентської молоді, культивує кращі риси українського народу, повертає нас до героїчного козацького минулого, розвиває фізичні здібності студентів, бажання перемагати.
Даний сценарій може бути використаний викладачами фізичного виховання в технікумах, коледжах, ліцеях. Пропонується для користування кураторам навчальних груп, вихователям гуртожитків.Формування основ громадянського виховання дітей дошкільного віку в умовах закладу дошкільної освіти

0

Дошкільний вік є сприятливим для формування основ громадянського виховання. Саме в цей період відбувається формування культурно-ціннісних орієнтацій особистості дитини, розвиток її емоційної сфери, відчуттів, мислення, починається процес національно-культурної самоідентифікації, усвідомлення себе в навколишньому світі. Громадянське виховання сьогодні - одна з найважливіших ланок у системі освітньої роботи закладу дошкільної освіти.Патріотичне виховання - невід’ємна складовою виховного процесу

0

Дошкільне дитинство - найсприятливіший період виховного впливу на дитину: те, що сприйме, запам’ятає дитина в цей час, залишиться в її пам’яті надовго, а може, й на все життя. Це дуже важливо для формування патріотичного світогляду. Саме в цьому віці в дошкільника формується емоційно-ціннісне ставлення до близьких людей, природи рідного краю, до народних звичаїв і тра¬дицій. І саме на основі цієї емоційної бази необхідно формувати патріотичні почуття в дитини.стаття "ФІЛОСОФІЯ ЖИТТЯ"

0

Філософія - дійсний початок усього. Наша філософія життя - складається з того, що ми знаємо, і з того, як ми прийшли до того, що тепер знаємо. Протягом всього життя ми одержуємо інформацію з безлічі джерел. Те, що ми знаємо, одержуємо в школі, від друзів, у процесі спілкування, під впливом засобів масової інформації,на вулиці тощо.Свято «Новорічно-Різдвяні віншування»

0

Мета: викликати в учнів емоційне піднесення в очікуванні Новорічних свят, знайомити дітей із звичаями та традиціями свого народу, історією виникнення обрядовості; виховувати в дітей любов та шану до національної культури, до свого народу, та минулого; розвивати комунікативні якості дітей, артистизм, вміння перевтілюватися в ролі та працювати в команді; прищеплювати бажання вчити напам’ять та правильно декламувати вірші, займатися музично-руховою активністю.Свято «Андріївські вечорниці»

0

Для учнів 1 – 10 класів
Мета: розвивати творчі та комунікативні здібності дітей, їхню увагу, спостережливість, фізичні можливості, вміння декламувати вірші; ознайомлювати їх із національними обрядами та традиціями; відтворити обряд проведення вечорниць та показати його неповторність і красу; виховувати в дітей бажання відроджувати та оберігати народні звичаї, любити та шанувати свою історію та самобутність, свій рідний край.Свято «Козацька Покрова – День Захисників України»

0

Мета: розширювати знання дітей про козацьку доблесть та героїчне минуле нашого народу; спонукати до наслідування кращих рис захисників нашої держави та виховувати шанобливе ставлення до української армії; розвивати творчі та комунікативні здібності дітей, відповідальність, увагу та спостережливість, фізичні здібності, швидкість реакції, вміння декламувати вірші, формувати у них естетичну культуру.Урок-гра з елементами квесту: "Вчуся дружити"

0

Гра з елементами квесту +виготовлення лепбука «Сходинками дружби», в ході якої учні набувають уявлення про те, як вибирати друзів; називають ознаки справжнього друга та вчаться працювати в групах, у парах, знаходити спільне рішення; розвивати вміння висловлювати свої думки, розвивати критичне мислення, усне мовлення тощо.Урок «Школа – простір демократії»

0

Очікувані результати:
 підвести учнів до розуміння понять «демократія в школі», «самоврядування в школі»;
 розкрити процес формування демократичних принципів у школі;
 сформувати переконання, що демократичний режим є найбільш прийнятним для українських школярів на сучасному етапі.
Основні поняття й терміни: демократія, самоврядування в школі. Обладнання: роздавальний матеріал, підручник, мультимедійна дошка.
Тип уроку: засвоєння нового навчального матеріалу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі