Користувацький вхід

Громадянське виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Е-контент "Я у світі", "Правила поведінки у громадських місцях", 3 кл.

0

систематизувати знання учнів про правила поведінки у громадських місцях; вчити дітей дотримуватись правил поведінки в громадських місцях; створити передумови для усвідомленого сприймання і засвоєння учнями соціальних та морально-правових норм; розвивати вміння коригувати свої дії відповідно до ситуації; розвивати спостережливість; виховувати бажання наслідувати зразки культурної поведінки, приязних і ввічливих стосунків між людьмиРАЙОННИЙ ФЕСТИВАЛЬ « Я ВОЛОНТЕР І ЦИМ ПИШАЮСЬ ».

0

СЦЕНАРІЙ
РАЙОННОГО ФЕСТИВАЛЮ
« Я ВОЛОНТЕР І ЦИМ ПИШАЮСЬ»
ВІДКРИТИЙ ЗАХІД В РАМКАХ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ВОЛОНТЕРІВРАЙОННИЙ ЗАХІД МОЛОДІЖНА ТРИБУНА «ВОЛОНТЕРСТВО – ЯК ЯВИЩЕ»

0

Ведучий : Доброго усім дня!
Сьогодні ми раді вітати вас на районному заході, молодіжній трибуні «Наша Україна – єдина країна». Сьогодні відбудеться грандіозний турнір серед найкращої молоді нашого району – юних волонтерів.Знай свої права, дитино!

0

Презентація до години спілкування, яка містить цікаві матеріали: відеоматеріали, ілюстрації, ребуси.Знай свої права, дитино!

0

Розробка години спілкування, за допомогою якої діти знайомляться зі своїми правами.Славетні українці

0

Даний матеріал дає можливість розширити знання учнів про видатні постаті України; ознайомити з видатними українцями різних історичних періодів розвитку країни; розвивати уміння зосереджувати свою увагу, порівнювати, аналізувати; виховувати почуття гордості за свій народ.Сиві Дніпрові хвилі пливуть із глибини віків… (виховний захід в 4 класі)

0

Мета: ознайомити учнів із походженням назв рік та міст України; розширити знання учнів про природу та історію рідної землі, про найбільшу річку України - Дніпро; розвивати пізнавальні інтереси; виховувати допитливість, патріотичні почуття, любов до України.
Обладнання: карта України, комп’ютер для перегляду слайдів з краєвидами Дніпра та відеороликів про найбільші міста України, аудіо запис шуму Дніпра, картки з назвами найбільших приток ДніпраПрезентація Залучення учнівської молоді до громадсько активної діяльності засобами проектних технологій

0

Сучасний етап розвитку національної системи освіти та виховання характеризується поширенням інноваційних процесів. Навчально-виховна практика потребує технологій, які б сприяли створенню умов для саморозвитку та самореалізації особистості, забезпеченню щастя й радості юнацтва, створення виховного простору, спрямованого на виховання конкуренто спроможної особистості, котра зуміє розробляти свої життєві плани, самостійно використовувати знання для розв’язання проблем.Соціальне виховання в умовах сучасної школи

0

Українська школа залишається ще значною мірою “радянською”: жорстка централізація, відсутність шкільної автономії, забюрократизованість, хронічне недофінансування і, головне, – недовіра до всіх учасників освітнього процесу: учнів та батьків як замовників і партнерів освіти; вчителів як професіоналів, вільних у виборі змісту і засобів навчання; директора школи як відповідального менеджера і господарника. Саме тому ключовим завданням реформування національної освіти є зміна засад управління і запровадження його державно-громадської моделі.Громадянське виховання

0

Як відомо, розбудова української держави, ставить на порядок денний надзвичайно важливе і невідкладне завдання – виховання справжнього громадянина і патріота рідної землі. Лише люди, безмежно віддані українській національній ідеї, здатні відстояти незалежність, соборність України, вивести її з тимчасових соціально – економічних труднощів на шлях прогресу і процвітання.
Головна мета громадянського виховання

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі