Користувацький вхід

Громадянське виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Опорні схемами з громадянської освіти 10 класі

0

Посібник підготовлено відповідно до навчальної програми з громадянської освіти (інтегрований курс) для 10 класів загальноосвітніх шкіл, затвердженої Наказом Міністерства освіти і науки № 1407 від 23 жовтня 2017 року. Опорні схеми містить теоретичний матеріал відповідно до вікових особливостей учнів і завдання для розвитку навичок критичного мислення та предметних компетентностей десятикласників, а також реалізації міжпредметних зв’язків..
Адресовано учням 10 класів і вчителям громадянської освіти загальноосвітніх навчальних закладів.Урок з предмету «Я у світі» у 4 класі на тему: «Все в твоїх руках – людина має творити добро»

1

Тема: Все у твоїх руках -
Людина має творити добро.

Мета: Узагальнити знаття дітей про добро і доброту; людські чесноти, вчити наводити оцінні судження, аргументувати переваги добрих вчинків; викликати бажання творити добро; спонукати зо виконання моральних правил людських чеснот; вчити дотримувати даного слова. Виховувати чесність, виділяти головне ввічливість, доброзичливість, нетерпимість до зла. Формувати уявлення про правдивість і неправдивість в людському житті. Виховувати повагу до людей, правдивість, тактовність; навчити культури поведінки.Урок на тему "Внесок українців у досягнення науки, культури та спорту"

0

Урок сприяє поглибленню знань про видатних людей, значущість винаходів у повсякденному житті.Навчальний проект з досвіду роботи викладача історії та правознавства "З любов"ю по землі"

0

Впродовж довгих століть наш народ був тяжко обділений долею: не писали чужоземні зайди - загарбники історії України, і не давали можливості українцям – патріотам досліджувати її. Так, у кожної людини є своя “мала батьківщина”, яку вона не забуває до останнього подиху й говорить до неї шанобливо.
Красива і неповторна наша благословенна Бородянщина…,історію якої ми повинні знати і пам’ятати .Розробка уроку літературного читання. В. Скомаровський «Чому в морі вода солона", 3 класі

0

Розробка уроку літературного читання у 3 класі містить цікаві завдання, сприяє формуванню вмінь працювати з текстом, визначати дійових осіб твору та давати їм характеристику, розвиває навички читати віршовані твори, висловлювати власну думку.
Матеріали уроку містять біографічні відомості про життєвий шлях Вадима Скомаровського, фото, а також мультимедійну презентацію (словникова робота).
Адресовано вчителям початкових класів, бібліотекарям.Літературна казка, як засіб виховання громадянських якостей у дошкільників

0

У статті розкрито теоретичні засади громадянського виховання дітей старшого дошкільного віку. Особлива увага зосереджена на ефективності використання літературної казки на громадянське виховання дітей старшого дошкільного віку в умовах сьогодення.Прийняття цінностей дитиною дошкільного віку

0

9 грудня 2018 року в приміщенні районного методичного кабінету відбувся семінар на тему "Прийняття дитиною цінностей" Т.О. ПіроженкоКвітка доброти ( інтегроване заняття для дітей молодшої групи: математика+природа)

0

Квітка доброти
( інтегроване заняття для дітей молодшої групи: математика+природа)
Мета. Розширювати та поповнювати знання дітей про доброту та добрі справи, закріплювати вміння працювати з театром на фланелеграфі. Розвивати вміння відповідати повними реченнями, правильно будувати їх. Виховувати бажання допомагати меншим та слабшим.
Хід
Діти заходять в групу, вітаються з дорослими. За вихователем проходять на килимок – галявинку. (На ній: квіти живі, квіти з тканини, сонечко, хом`як в клітці).Професії 21 ст.

0

Презентація для учнів старшої школи, може бути використаний для виховного заходу, або виховної години вчителем.Урок «Понятие “человек”, “личность”, “гражданин”. Основные права человека. Гражданство Украины»

0

Цель:
 охарактеризовать основания приобретения гражданства Украины;
 разделить основные права и обязанности человека и гражданина;
 объяснить и использовать понятия «человек», «личность», «гражданин», апатрид, бипатрид, иностранец;
 формировать умения решать правовые ситуации;
 сравнить отдельные понятия темы.
Тип урока: подача нового материала с элементами тренинга.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі