Користувацький вхід

Громадянське виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Користування попереджувальними сигналами

0

Урок містить матеріал по правилам дорожнього руху,який допоможе учням правильно користуватись попереджувальними сигналами в різноманітних дорожніх ситуаціях.А також вказує ,як діяти коли не працюють зовнішні світлові прилади(з технічних причин).Вчені про Бога

0

Зібрано матеріал висловлювань видатних вчених світу про Бога. Матеріал проілюстрований кольоровими фотографіямиВчені про Бога

0

Зібрано матеріал висловлювань видатних вчених світу про Бога. Матеріал проілюстрований кольоровими фотографіямиУрок добра

0

Матеріал створено з метою формування в учнів початкової школи потивних моральних якостей, доброзичливого ставлення до навколишнього світу, що досить актуально в умовах нинішнього сьогодення.Анкети «Умови в закладі дошкільної освіти щодо активізації української мови дітей», «Народні звичаї та традиції у роботі закладу дошкільної освіти»

0

Ми розробили анкети, які можна використовувати у роботі дошкільного навчального закладу. За результатами анкетування можна спланувати, або удосконалити освітній процес. Слід враховувати, що анкетування найбільш ефективний метод збору інформації.Світоглядні цінності особистості у громадянському суспільстві.

0

Освітні стратегії розвитку духовної та світоглядної культури особистості громадянського суспільства.Ділова гра «Телевізійне шоу «Стосується кожного» на каналі 3+3»

0

Цікава та нестандартна форма проведення ділової гри "Стосується кожного" з використанням ІКТ допоможе педагогам-дошкільникам зацікавити батьків бути активними учасниками освітнього процесу щодо вирішення питання громадянського виховання здобувачів дошкільної освіти.Батьківський всеобуч "Формування світогляду в підлітковому віці"

0

Повсякденно стає більш складним світ, що породжує багато ризиків для життєдіяльності сучасного школяра. Цей процес зумовлює зростаючу невизначеність в світогляді та поведінці молоді. Постійно розмивається ціннісна основа існування суспільства. Підлітки сприймають цінність життя як просте задоволення матеріальних та розважальних потреб.Методична розробка виховної години для 4 класу. Тема: «Я – громадянин УКРАЇНИ і пишаюся цим»

0

Мета:
поглибити знання учнів про свою державу та її історію;
розширювати та поглиблювати поняття «громадянськості»;
розвивати в дітей прагнення бути свідомим громадянином України, її патріотом;
виховувати в школярів любов до рідної землі;
виховувати любов до рідної держави.Виховуємо маленьких патріотів

0

Дошкільний вік – це важливий період у вихованні патріотичного світогляду дитини, це час незабутніх переживань, яскравих вражень, які довго зберігаються в пам’яті людини і стають органічною частиною її духовного світу, що пов’язує з рідною домівкою, місцями, де вона народилася і зросла. Саме в цьому віці у дітей формується емоційно-ціннісне ставлення до оточуючих людей, природи рідного краю, до народних звичаїв та традицій.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі