Користувацький вхід

Останні публікації

Громадянське виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Державний бюджет, податки, напрямки видатків

0

ознайомлення учнів із поняттям та структурою державного бюджету, його значенням для життя держави та суспільства, формування основ фінансової грамотностіКонтрольна робота з теми «Демократичне суспільство та його цінності»

0

Контрольна робота з теми «Демократичне суспільство та його цінності»
Громадянська освіта 10 клас.Літературно-історичні дослідження як важливий засіб розвитку творчості учнів та виховання у них патріотизму

0

В умовах сучасного уроку просто необхідне національно -патріотичне виховання.
Саме на уроках рідної мови та літератури ми повинні виховувати патріота України, готового самовіддано розбудовувати її як суверенну, демократичну, правову і соціальну державу, виявляти національну гідність, знати і цивілізовано відстоювати свої громадянські права та виконувати обов’язки, сприяти громадянському миру і злагоді в суспільстві.Сценарій до Дня захисника України «Воїни миру»

0

Україно – незалежна державо. Кожен з нас сьогодні розуміє, як важливо жити в мирі і спокої. Зустрічати кожен день світанок і бачити мирне, блакитне небо над собою.СЦЕНАРІЙ можна використовувати у святкуванні Дня Захисника України.Заняття з розвитку мовлення з елементами зображувальної діяльності для дітей 6-го року життя Тема «Подорож у зимове царство»

0

Тема «Подорож у зимове царство»
Мета: продовжувати формувати знання дітей про пейзаж, види пейзажу. Розвивати монологічне мовлення, вміння підібрати поетичні рядки для опису картини, естетичне сприйняття, мислення, уяву, креативність. Звернути увагу дітей на красу зимової природи. Виховувати інтерес до живопису, любов до природи.Військово-патріотичні змагання "До Захисту Вітчизни готові!"

1

Досвід роботи передових шкіл показує, що військово-патріотичне виховання учнів у дусі постійної готовності до захисту своєї Вітчизни необхідно проводити систематично, цілеспрямовано і наполегливоКвестові технології. Пізнавально-розважальний квест "Безпечний рух" по правилам дорожнього руху

0

Для більшості учнів проблемним є здійснення логічних операцій, засвоєння великого обсягу інформації, яка, на їхню думку, не завжди їм потрібна.
Упровадження інноваційних технологій та методик навчання і виховання сприяє різнобічному розвитку школярів, зацікавленості учнів і викладачів. Однією з таких методик, яка вчить знаходити необхідну інформацію, піддавати її аналізу, систематизувати та вирішувати поставлені задачі є квест.Квестові технології. Квест-гра "Зоряний шлях" до Дня Космонавтики

0

Для більшості учнів проблемним є здійснення логічних операцій, засвоєння великого обсягу інформації, яка, на їхню думку, не завжди їм потрібна.
Упровадження інноваційних технологій та методик навчання і виховання сприяє різнобічному розвитку школярів, зацікавленості учнів і викладачів. Однією з таких методик, яка вчить знаходити необхідну інформацію, піддавати її аналізу, систематизувати та вирішувати поставлені задачі є квест.Життя – це загадка, безцінний скарб (виховна година)

2

Виховна година«Життя-це загадка, безцінний скарб»
Мета:
розкрити значення і цінність життя людини, допомогти зрозуміти суть людського життя, визначити своє місце в ньому;
формувати уміння бачити в життєвих негараздах лише тимчасові труднощі і бажання долати їх;
сприяти формуванню в учнів особистої системи цінностей; виховувати в них людяності, відповідальності, любові до людей, рідної землі; виховувати вміння адекватно реагувати на життєві випробування.Конспект уроку громадянської освіти з мультимедійним супроводоом у 10 класі "Демократія"

0

Очікувані результати: * активізувати знання про демократію, її форми,
* розуміти та тлумачити принципи виборчого
права в демократичній державі,
* характеризувати види виборчих систем,
* знати види виборів,
* аналізувати етапи виборчого процесу,
* приймати рішення з актуальних питань щодо
демократичної форми організації
влади.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі