Користувацький вхід

Громадянське виховання

Обмежити пошук фільтруванням:Вода – це життя!

0

Мета виховного заходу "Вода – це життя!":
- розширити і поглибити знання учнів про воду, її роль у природі та житті людей;
- збагатити уяву учнів про прислів’я та приказки – неоціненну скарбницю народної мудрості;
- розвивати пізнавальні інтереси, уміння аналізувати, порівнювати, вміння робити висновки;
- формувати екологічну грамотність, виховувати дбайливе ставлення до води.Година спілкування на тему "Толерантність - загальнолюдська ціність"

1

Матеріали години спілкування для студентів закладів фахової передвищої освіти. Увага акцентована на тому, що загальнолюдські цінності є визначальними у процесі ідентифікації, налагодженні суспільних відносин і здійсненні соціальних практикПоказова виховна година на тему: Держава, закон, честь, наказ! Присвячується усім захисникам ЗСУ!

0

24 лютого 2022 року назавжди розділило життя українців на до та після. О п'ятій ранку російські війська здійснили масовану повітряну атаку по всій території України та почали повномасштабний воєнний наступ. За вісім років терору Донбасу та окупації Криму людоїдський апетит країни агресора зріс.Довідник військової топографії з навчальної дисципліни «Захист України»

0

Довідник військової топографії розроблений для набуття умінь та навичок здобувачами освіти упевнено орієнтуватися на незнайомій місцевості за картою та без карти, вдень і вночі, за будь-якої погоди і пори року, здатність викладача вірно враховувати тактичні особливості місцевості у різних видах бою за складних умов ведення сучасної війни, використовувати топографічні та спеціальні карти, а також аерознімки місцевості, виконувати розрахунки за картою та на місцевості за допомогою сучасних засобів супутникової навігації для організації та ведення бою – це та основа, яку надає військовослужбовцямВізуальний супровід навчальної практики "Землеробство"

0

Візуальний супровід навчальної практики «Землеробство» згідно з освітньо-професійною програмою для здобувачів освіти спеціальності 201 «Агрономія» дає можливість набути навичок визначення стану поля, складання схем сівозмін, оцінки якості обробітку грунту.Сценарій до Дня пам’яті голодомору «Людської пам’яті мости…»

0

Сценарій складено у формі вечора-реквієму до Дня вшанування жертв Голодомору та його наслідки для українського народу.
Історичний матеріал підібрано раціонально, використано поетичні рядки, інсценізацію, що сприяє глибокому осмисленню трагедії українського народу, має великий емоційний вплив на свідомість присутніх.
Сценарій можна використовувати для проведення виховних годин.Презентація до першого уроку у першому класі. "Моя Україна- моя Батьківщина"

0

Презентація до першого уроку у першому класі допоможе вчителю провести урок цікаво і змістовно.Урок з навичок комунікації"Культура спілкування".

0

Вчити дітей правильно спілкуватися з однолітками і дорослими, ввічливо поводитися, шанобливо звертатися до людей, виховувати учнів гідними громадянамиЗагальна характеристика Європейської Конвенції про захист право людини і основоположних свобод: зміст, вихідні засади

0

Матеріал для круглого столу на тему: "Загальна характеристика Європейської Конвенції про захист право людини і основоположних свобод: зміст, вихідні засади"STEM проєкт «Подорожуємо Україною»

0

Кому необхідна презентація до конспекту пишіть на пошту leravalera199696@gmail.com
Ознайомити учнів з визначними місцями рідної країни, її природою. красою, сімома чудесами України. Розвивати навички працювати самостійно, відшуковувати цікаві факти у довідниках , з інтернет-сайтів і саме цікаве продемонструвати своїм однокласникам. Виховувати велике почуття любові до свого краю.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі