Користувацький вхід

Громадянське виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Сюжетно-рольова гра "Поліклініка" в старшій групі

0

Розширення знань про професії дорослих і навчання відтворювати діі дорослих різних професійВиховна година "Український космос"

0

Даний матеріал допоможе при підготовці класної години, позакласного заходу.
Учні дізнаються про вагомий внесок українських вчених, космонавтів у розвиток світової космічної галузі.Позанавчальний захід до вшанування пам’яті Володимира Івасюка «Я ще не все тобі сказав, Україно!» (в рамках проекту «Україна має ким пишатися»)

0

У Львівському вищому професійному художньому училищі шанують Героїв України і пам’ятають про них. Учні та працівники освітнього закладу систематично беруть участь у позанавчальних заходах, як у стінах училища, так і по різних локаціях нашого міста, зокрема,, вшановують пам’ять видатних особистостей нашого краю. 4 березня 2020 р. композитору Володимирові Івасюку мав би виповнитись 71 рік (народився 04.03.1949 р.)."Формування системи загальнолюдських цінностей в учнів НУШ"

0

У вихованні слід спиратися на гуманістичну ідею про те, що людині від природи притаманне прагнення до добра, правди і краси.
Абсолютно вічні цінності – загальнолюдські цінності, що мають універсальне значення та необмежену сферу застосування (доброта, правда, любов, чесність, гідність, краса, мудрість, справедливість).Моя сім'я, моя родина, моя Україна

0

Поданий матеріал може бути використний на уроках та в позакласних заходах для учнів початкової школи.Практичне заняття "Як поводитися в конфліктній ситуації"

0

Матеріал містить розробку практичного заняття з громадянської освіти, що викладається в 10 класі, з теми "Як поводитися в конфліктній ситуації". На уроці використовуються відеоматеріали, посилання на які додаються.Практичне заняття "Європейський суд з прав людини"

0

Матеріал містить розробку практичного заняття з громадянської освіти, що викладається в 10 класі, з теми "Європейський суд з прав людини". До плану уроку додаються дидактичні матеріали, на основі яких учні виконують самостійну роботу.Людські чесноти

0

Дана презентація допоможе дітям опрацювати людські чесноти, на прикладах казкових героїв відповісти на питання "Що таке добре і що таке погано"Практичне заняття "Як поводитися в конфліктній ситуації"

0

Матеріал містить розробку практичного заняття з громадянської освіти, що викладається в 10 класі, з теми "Як поводитися в конфліктній ситуації". На уроці використовуються відеоматеріали, посилання на які додаються.Практичне заняття "Європейський суд з прав людини"

0

Матеріал містить розробку практичного заняття з громадянської освіти, що викладається в 10 класі, з теми "Європейський суд з прав людини". До плану уроку додаються дидактичні матеріали, на основі яких учні виконують самостійну роботу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі