Користувацький вхід

Громадянське виховання

Обмежити пошук фільтруванням:"Знай свої права, дитино!"

1

Виховний захід проведено як підсумкове заняття по вивченню прав дитини за книгою Степана Гавриша "Маленькі історії про великі істини". Слід відзначити інтерактивні форми роботи, що сприяють розумінню учнями основних правових понять та правових документів, а саме: Конвенції про права дитини, Закону України "Про охорону дитинства", Декларації прав дитини. Учні вміють аналізувати життєві ситуації, що пов’язані з порушенням прав дитини, встановлювати причино – наслідкові зв’язки, висловлювати своє ставлення в певних ситуаціях. У сценарії використано вірші Ірини Жиленко.Шляхи запобігання корупції у вищих навчальних закладах України: досвід Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

0

Окреслено основні шляхи та вказано на роль етики стосунків викладачів та студентів у сфері запобігання корупції у вищих навчальних закладах України. Наведено основні положення етичного кодексу викладача та студента Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, зазначено, що їх імплементація в освітній процес ліквідовує можливості для замовчування проблеми, піднімає важливі питання для подальшого всестороннього обговорення, слугує вихідним пунктом для майбутніх дій в сфері запобігання корупції.Розробка заняття «Всесвітній день дитини» (старша група)

0

Мета: дати дітям елементарні знання про Всесвітній день дитини.
Завдання:
Освітні: формувати у дітей поняття «Права дитини», «Право на відпочинок», «Право на освіту».
Виховні: виховувати бажання проявляти творчу ініціативу, надавши для цього рівні можливості всім дітям.Виховна година до Дня соборності України

0

Виховна година "Ти громадянин УКРАЇНИ "до дня Соборноості України
ознайомити учнів з історією України, шляхом становлення незалежності Української держави; особливу увагу звернути на історію свята — Дня Соборності України; розширити і поглибити поняття громадянськості, розвивати в кожному учневі прагнення бути свідомим громадянином, патріотом України; виховувати любов до рідної землі.Виховання у дітей любові до рідного краю у творах Лесі Українки

0

Справжня любов до своєї родини, свого народу, своєї країни неможлива без любові до рідної мови. Рідне слово-найдорожчий скарб людини, воно торкається найтонших струн душі. Мова - це передусім засіб пізнання світу, формування особистості, засіб і сфера самовираження людини, нам, вихователям, потрібно особливу увагу приділяти мовленнєвому розвитку дошкільнят, їх оволодінню рідною мовою.Методичні рекомендації: «Формування активної громадянської позиції підлітків»

0

Проблема формування та становлення громадянської компетентності є життєво важливою для утвердження громадянського суспільства. Адже сучасне суспільство для повноцінного свого функціонування потребує соціальної адекватності своїх громадян, які достатньою мірою орієнтуються в суспільних процесах і можуть усвідомлено визначати в них власне місце та діяти з користю як для суспільства, так і для себе.Урок мужності «Україна понад усе»

1

Розповіді,вірші,пісні,сценки про захисників України, воїнів АТО. Матеріали газети "Макарівські вісті"Сценарій виховного заходу до Дня Збройних сил України «На варті Вітчизни»

0

Виховувати почуття любові до Батьківщини, викликати прагнення до захисту рідної землі; формувати активну громадянську позиціюПозакласний захід до Дня української писемності та мови

0

Позакласний захід до Дня української писемності
(5 – 6 клас)
Мета : Ознайомити учнів з виникненням писемності; показати красу і багатство рідної мови, її різноманітні можливості, довести , що рідна мова – найбільший і найдорожчий скарб. Розвивати почуття національної гідності. Виховувати любов до рідної мови ,потребу зберігати, як святиню, все те, що пов’язує нас із рідною землею.
Обладнання. Вишивані рушники, калина, плакат «Рідна мова,» комп’ютер, Інтерактивна дошка.Подорож країною Ввічливості

0

Урок “” був проведений з метою навчити дітей ввічливо спілкуватися з дорослими та однолітками; розширити знання учнів про слова ввічливості та їх вживання; формувати у дітей навички культурної поведінки; виховувати ввічливість, чемність, повагу та доброзичливість.

загрузка...
RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі