Користувацький вхід

Останні публікації

2024-05-21 09:25
2024-05-21 09:25

Громадянське виховання

Обмежити пошук фільтруванням:Формування в дітей старшого дошкільного віку соціально-громадянської компетентності

0

В презентації висвітлені освітні завдання формування соціально-громадянської компетентності,нормативно-правова база, програмно-методичне забезпечення та форми роботи з дітьми з зазначеної теми. Рекомендована для вихователів груп старшого дошкільного віку.Матусю рідна, ти –моя життєдайна криниця

0

Сценарій до Дня матері "Матусю рідна, ти –моя життєдайна криниця". Це свято можна проводити як до 8 Березня, так і до Дня Матері, яке святкуємо у травні. Розробка містить вірші, пісні та різноманітні конкурси. Цей сценарій можна поповнити іншими матеріалами.Презентація по темі "Сталий розвиток"

1

Кототкий опис та презентація теми "Сталий розвиток" з дисципліни Громадянська освіта Економічна теоріяРЕАЛІЗАЦІЯ ЗАВДАННЯ ФОРМУВАННЯ УСВІДОМЛЕНОЇ ГРОМАДЯНСЬКОЇ ПОЗИЦІЇ ОСОБИ ПІД ЧАС ВИВЧЕННЯ ІНТЕГРОВАНОГО КУРСУ «ГРОМАДЯНСЬКА ОСВІТА"

0

Методичні поради щодо реалізації викладачем курсу «Громадянська освіта» соціальних замовлень на формування й розвиток здатності здобувачів освіти до життя й діяльності у правовій демократичній державі, вихованню учнівської молоді в дусі патріотизму, глибокого розуміння історії свого народу, національної ідентичності, самобутності, дотримання прав та виконанні обов’язківЄвроінтеграція - шлях до кращого майбутнього

0

Євроінтеграційні прагнення України стали невід’ємними реаліями політичного сьогодення. Європейські орієнтири набули практичного втілення у низці рішень та дій як української держави, так і офіційних органів Євросоюзу.
Тому не дивно , що курс на євроінтеграцію з його виховним потенціалом у напрямку суспільного спрямування, має неабияке значення сьогодні й у освіті.
Мета курсів за вибором суспільного спрямування: задоволення індивідуальних освітніх інтересів, потреб і нахилів кожного школяра.
Завдання курсів за вибором суспільного спрямування:Громадянська освіта.

0

Громадянська освіта. Тема "Демократія" у формі хмари слів з використанням Canvu, для підведення підсумків уроку.Вода – це життя!

0

Мета виховного заходу "Вода – це життя!":
- розширити і поглибити знання учнів про воду, її роль у природі та житті людей;
- збагатити уяву учнів про прислів’я та приказки – неоціненну скарбницю народної мудрості;
- розвивати пізнавальні інтереси, уміння аналізувати, порівнювати, вміння робити висновки;
- формувати екологічну грамотність, виховувати дбайливе ставлення до води.Година спілкування на тему "Толерантність - загальнолюдська ціність"

1

Матеріали години спілкування для студентів закладів фахової передвищої освіти. Увага акцентована на тому, що загальнолюдські цінності є визначальними у процесі ідентифікації, налагодженні суспільних відносин і здійсненні соціальних практикПоказова виховна година на тему: Держава, закон, честь, наказ! Присвячується усім захисникам ЗСУ!

0

24 лютого 2022 року назавжди розділило життя українців на до та після. О п'ятій ранку російські війська здійснили масовану повітряну атаку по всій території України та почали повномасштабний воєнний наступ. За вісім років терору Донбасу та окупації Криму людоїдський апетит країни агресора зріс.Довідник військової топографії з навчальної дисципліни «Захист України»

0

Довідник військової топографії розроблений для набуття умінь та навичок здобувачами освіти упевнено орієнтуватися на незнайомій місцевості за картою та без карти, вдень і вночі, за будь-якої погоди і пори року, здатність викладача вірно враховувати тактичні особливості місцевості у різних видах бою за складних умов ведення сучасної війни, використовувати топографічні та спеціальні карти, а також аерознімки місцевості, виконувати розрахунки за картою та на місцевості за допомогою сучасних засобів супутникової навігації для організації та ведення бою – це та основа, яку надає військовослужбовцям

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі