Обмежити пошук фільтруванням:
Розробка уроку з курсу "Я у світі" для 3 класу на тему "Що таке людське "Я".
Урок засвоєння нових знань з використанням стратегій розвитку критичного мислення.
Тренажер з курсу "Я у світі"на тему"Людина і суспільство" допоможе в тестовому варіанті перевірити знання учнів з теми "Людина" та урізноманітнити форми роботи на уроці.
АВТОРСЬКА МЕТОДИКА ЗАСТОСУВАННЯ ХУДОЖНЬОЇ ЛІТЕРАТУРИ В ПРОЦЕСІ РОЗВИТКУ МОРАЛЬНИХ ПОЧУТТІВ
Мета - розпочати знайомство учнів зі шкільним життям, шкільною родиною; формувати поняття «родина», «рідня», «рід»,
розвивати комунікативну компетенцію, уяву, зв’язне мовлення, вміння працювати в парі;
виховувати повагу до людей, які живуть поруч; гордість за свій рід, свою Батьківщину; прагнення здобувати знання, щоб бути гідним учнем своєї рідної школи і громадянином своєї держави.
У процесі дослідження впливу громадянського виховання на учнів саме ПТНЗ мною були розглянуті теоретичні засади громадянського виховання та різні типи взаємодії педагогічних працівників з учнями, а саме: стиль з акцентом на провідній ролі педагогічного працівника; стиль рівності в спільній творчій діяльності з учнями; стиль, за якого педагогічний працівник обмежується позицією консультанта. Кожен з яким, в окремих педагогічних ситуаціях, максимально активізує діяльність, мотивує та розвиває творчість учнів.
Методична розробка уроку патріотичного виховання "Я – громадянин України – європейської країни"
Виховний захід до дня вшанування пам'яті героїв Небесної Сотні та річниці Революції Гідності.
Виховна година до річниці пам’яті жертв Голодомору 33-го року "Ціна хліба"
продовжити формувати уявлення учнів про географічне розміщення України, її кордони, сусідство з іншими країнами; ознайомити з походженням назв найбільших міст України, горами, водоймами; ознайомити з найвизначнішими місцями України; розвивати логічне мислення, викликати позитивні емоції; виховувати почуття любові та поваги до своєї Батьківщини, прищеплювати бережливе ставлення до природи, почуття прекрасного.
сформувати в учнів загальні уявлення про географічне положення, співробітництво з Україною, добросусідські відносини між країнами; познайомити з державними символами країн: Польщі, Словаччини, Угорщини, Румунії, Білорусі, Росії, Молдови; формувати патріотичні почуття, прагнення більше знати про найближчих сусідів України; формувати толерантність, практичні навички учнів працювати з картою Європи, матеріалами підручника.