Користувацький вхід

Громадянське виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок на тему "Внесок українців у досягнення науки, культури та спорту"

0

Урок сприяє поглибленню знань про видатних людей, значущість винаходів у повсякденному житті.Навчальний проект з досвіду роботи викладача історії та правознавства "З любов"ю по землі"

0

Впродовж довгих століть наш народ був тяжко обділений долею: не писали чужоземні зайди - загарбники історії України, і не давали можливості українцям – патріотам досліджувати її. Так, у кожної людини є своя “мала батьківщина”, яку вона не забуває до останнього подиху й говорить до неї шанобливо.
Красива і неповторна наша благословенна Бородянщина…,історію якої ми повинні знати і пам’ятати .Розробка уроку літературного читання. В. Скомаровський «Чому в морі вода солона", 3 класі

0

Розробка уроку літературного читання у 3 класі містить цікаві завдання, сприяє формуванню вмінь працювати з текстом, визначати дійових осіб твору та давати їм характеристику, розвиває навички читати віршовані твори, висловлювати власну думку.
Матеріали уроку містять біографічні відомості про життєвий шлях Вадима Скомаровського, фото, а також мультимедійну презентацію (словникова робота).
Адресовано вчителям початкових класів, бібліотекарям.Літературна казка, як засіб виховання громадянських якостей у дошкільників

0

У статті розкрито теоретичні засади громадянського виховання дітей старшого дошкільного віку. Особлива увага зосереджена на ефективності використання літературної казки на громадянське виховання дітей старшого дошкільного віку в умовах сьогодення.Прийняття цінностей дитиною дошкільного віку

0

9 грудня 2018 року в приміщенні районного методичного кабінету відбувся семінар на тему "Прийняття дитиною цінностей" Т.О. ПіроженкоКвітка доброти ( інтегроване заняття для дітей молодшої групи: математика+природа)

0

Квітка доброти
( інтегроване заняття для дітей молодшої групи: математика+природа)
Мета. Розширювати та поповнювати знання дітей про доброту та добрі справи, закріплювати вміння працювати з театром на фланелеграфі. Розвивати вміння відповідати повними реченнями, правильно будувати їх. Виховувати бажання допомагати меншим та слабшим.
Хід
Діти заходять в групу, вітаються з дорослими. За вихователем проходять на килимок – галявинку. (На ній: квіти живі, квіти з тканини, сонечко, хом`як в клітці).Професії 21 ст.

0

Презентація для учнів старшої школи, може бути використаний для виховного заходу, або виховної години вчителем.Урок «Понятие “человек”, “личность”, “гражданин”. Основные права человека. Гражданство Украины»

0

Цель:
 охарактеризовать основания приобретения гражданства Украины;
 разделить основные права и обязанности человека и гражданина;
 объяснить и использовать понятия «человек», «личность», «гражданин», апатрид, бипатрид, иностранец;
 формировать умения решать правовые ситуации;
 сравнить отдельные понятия темы.
Тип урока: подача нового материала с элементами тренинга.Виховна година за темою: "Козацькому роду - нема переводу"

0

ВИХОВНИЙ ЗАХІД: «Козацькому роду нема переводу»

Мета виховного заходу: Ознайомити учнів з історією українського козацтва, показати устрій та звичаї Запорозької Січі.
Проаналізувати боротьбу козацтва проти ворогів українського народу.
Виховувати почуття національної свідомості та гордості і поваги до героїчного минулого українського народу.Особливості побудови організаційної культури закладу освіти, сфокусованої на розвиток кожного учня

0

В усі часи розвитку людської цивілізації проблеми культури привертали до себе особливу увагу передусім тому, що культура завжди була могутнім фактором розвитку суспільства. Вона пронизує всі напрями людської діяльності від матеріального виробництва до найвеличніших виявів людської творчості.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі