Користувацький вхід

Громадянське виховання

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація"Формирование социальной и гражданской компетентностей младших школьников через использование проектной технологии в учебно-воспитательной работе и внеклассной деятельности

0

Презентація містить матеріал,корисний для вчителів початкових класів.Дана теоретична складова та практичні поради використання проектної технології.Збірка матеріалів «Жінки-науковці і хімія»

0

Збірка матеріалів науково-пошукової групи знайомить із знаменитими жінками-хіміками та їх фундаментальними відкриттями. Метою даної роботи є вивчення формування світоглядів і наукових поглядів відомих особистостей; дослідження життєвого і творчого шляху науковців-хіміків; з’ясування ролі творчих особистостей у створенні сучасної хімії; осягнення впливу хімічних знань на відкриття та інновації.Звіт про день цивільного захисту

1

Звіт про проведення Дня Цивільного Захисту у школі. Назви заходів,виховних годин, мета роботи.Права людини (шаблон презентації)

prez_tytul.jpg

До Вашої уваги шаблон презентації до відзначення в школі Міжнародного дня прав людини.
Можна використати для створення власної роботи.

В архів включено 1 файл.

формат: ppt
розмір: 560 кb10 грудня - Міжнародний день прав людини

tytul_2.jpg

10 грудня святкують Міжнародний день прав людини. Запровадження єдиної міжнародної системи захисту прав людини є одним із найважливіших завдань створеної після завершення Другої світової війни Організації Об’єднаних Націй. Наріжним каменем у побудові системи захисту прав людини стало прийняття Загальної декларації прав людини.

В архіві міститься матеріал для оформлення заходів, присвячених цій події.
Розмір: 3,8 Mb
Формат: jpgВиховний захід до Міжнародного дня волонтерства

0

Ознайомлення з історією волонтерського руху в світі, видами волонтерської діяльності. Виховання в учнів відповідальності, активної життєвої позиції. Мотивація дітей до партнерства. Сприяння усвідомленню учнями пріоритетних цінностей, необхідних для самостійного життя. Формування позитивної самооцінки тощо.Проект національно-патріотичного виховання «Наша Батьківщина – велика родина»

0

Класні керівники та класоводи комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» №13» брали участь у першому турі обласного проекту
з національно -патріотичного виховання «Наша Батьківщина – велика родина».

Методичне об'єднання класних керівників та класоводів визнали кращими розробки виховних заходів з національно-патріотичного виховання вчителів:Доповідь на тему: «Виховання моральних чеснот у дітей дошкільного віку з опорою на формування у старших дошкільників та батьків правової освіти, як невід’ємної складової патріотичного виховання»

0

Елементарні уявлення про мораль, судження про те, що добре і що погано, що можна робити і чого слід уникати формуються у дошкільному віці. Дитина вчиться правильно оцінювати вчинки, обирати адекватну ситуації форму поведінки, усвідомлювати свої дії.Розвага для дітей старшого дошкільного віку «Світ прав – світ любові та мистецтва»

1

>Розвиток правової свідомості особистості це довгий, складний і суперечливий процес, що триває практично все життя людини. Первинні уявлення про соціальні норми поведінки людей, про необхідність певного порядку в людських взаєминах засвоюються в дитинстві, ще в дошкільний період. У дошкільні роки найбільш активно формуються погляди, життєві позиції, типові мотиви поведінки особистості."Чи варто бути правдивим?"

0

Тема уроку: „Чи варто бути правдивим?"
Мета:
- вчити дітей говорити правду, чесно признаватися у своїх провинах, робить зауваження тим, хто говорить неправду, якщо сам правдивий;
- розвивати мовлення дітей, вміння висловлювати власну думку, творчість учнів;
- виховувати дружнє ставлення до однокласників, повагу до батьків, дорослих.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі