Користувацький вхід

Громадянське виховання

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Сиві Дніпрові хвилі пливуть із глибини віків… (виховний захід в 4 класі)

0

Мета: ознайомити учнів із походженням назв рік та міст України; розширити знання учнів про природу та історію рідної землі, про найбільшу річку України - Дніпро; розвивати пізнавальні інтереси; виховувати допитливість, патріотичні почуття, любов до України.
Обладнання: карта України, комп’ютер для перегляду слайдів з краєвидами Дніпра та відеороликів про найбільші міста України, аудіо запис шуму Дніпра, картки з назвами найбільших приток ДніпраПрезентація Залучення учнівської молоді до громадсько активної діяльності засобами проектних технологій

0

Сучасний етап розвитку національної системи освіти та виховання характеризується поширенням інноваційних процесів. Навчально-виховна практика потребує технологій, які б сприяли створенню умов для саморозвитку та самореалізації особистості, забезпеченню щастя й радості юнацтва, створення виховного простору, спрямованого на виховання конкуренто спроможної особистості, котра зуміє розробляти свої життєві плани, самостійно використовувати знання для розв’язання проблем.Соціальне виховання в умовах сучасної школи

0

Українська школа залишається ще значною мірою “радянською”: жорстка централізація, відсутність шкільної автономії, забюрократизованість, хронічне недофінансування і, головне, – недовіра до всіх учасників освітнього процесу: учнів та батьків як замовників і партнерів освіти; вчителів як професіоналів, вільних у виборі змісту і засобів навчання; директора школи як відповідального менеджера і господарника. Саме тому ключовим завданням реформування національної освіти є зміна засад управління і запровадження його державно-громадської моделі.Громадянське виховання

0

Як відомо, розбудова української держави, ставить на порядок денний надзвичайно важливе і невідкладне завдання – виховання справжнього громадянина і патріота рідної землі. Лише люди, безмежно віддані українській національній ідеї, здатні відстояти незалежність, соборність України, вивести її з тимчасових соціально – економічних труднощів на шлях прогресу і процвітання.
Головна мета громадянського вихованняУкраїнський віночок

0

Інтегруючою основою національної системи виховання є спільність історико-географічного походження, мови, культури і традицій, усвідомлен¬ня своєї приналежності до українського суспільства. Кожен з цих чинників визначає єдність поколінь сучасних, минулих і майбутніх, сприяє форму¬ванню дитини-патріота. Науково обґрунтоване, належним чином ор¬ганізоване виховання відображає духовний поступ народу, процес збере¬ження й збагачення його культури.Альманах "Гортаючи сторінки Життя з вірою, надією, любов'ю"

0

Виховний захід на основі шкільного проекту "Незламні",під час виконання якого учні досліджували історії життя односельців, що опинилися в складних життєвих ситуаціях, та завдяки вірі в світле майбутнє, любові до життя й надії на кращі часи змогли пережити всі випробування.Виховний захід «Україна – це Європа!»

1

Розширити знання учнів про Європейський Союз, про Україну. Підкреслити приналежність нашої держави до європейсього вибору.Конспект уроку з теми: "Славетні українці"

0

Даний конспект уроку розроблений для для використання на уроці "Я у світі" у 3 класі, може бути використаним вчителем під час вивчення теми «Славетні українці».Демократизація шкільного життя, впровадження системи учнівського самоврядування як чинника соціалізації особистості.

0

Запропонований матеріал допоможе організаторам учнівських об'єднань активізувати їх діяльність, спрямувати виховний процес на всебічний розвиток і соціальне становлення дітей, розвиток духовності та зміцнення моральних засад, адже дитяче об'єднання створює умови самоактуалізації особистості, сприяє розвитку особистості в цілому, допомагає згуртувати і виховати шкільний колектив, розвиває свідому дисципліну у навчальному закладі.Жінка - Велике слово.

0

Для учнів 10-11 класів правового профілю. Розробку можна використовувати для навчального заняття, а також для позакласного виховного заходу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі