Користувацький вхід

Громадянське виховання

...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок-гра з елементами квесту: "Вчуся дружити"

0

Гра з елементами квесту +виготовлення лепбука «Сходинками дружби», в ході якої учні набувають уявлення про те, як вибирати друзів; називають ознаки справжнього друга та вчаться працювати в групах, у парах, знаходити спільне рішення; розвивати вміння висловлювати свої думки, розвивати критичне мислення, усне мовлення тощо.Урок «Школа – простір демократії»

0

Очікувані результати:
 підвести учнів до розуміння понять «демократія в школі», «самоврядування в школі»;
 розкрити процес формування демократичних принципів у школі;
 сформувати переконання, що демократичний режим є найбільш прийнятним для українських школярів на сучасному етапі.
Основні поняття й терміни: демократія, самоврядування в школі. Обладнання: роздавальний матеріал, підручник, мультимедійна дошка.
Тип уроку: засвоєння нового навчального матеріалу.Виховна година "Твори добро, бо ти людина"

0

Мета: продовжувати знайомити учнів із людськими чеснотами; довести до свідомості дітей, що добро й милосердя чиняться безкорисливо; викликати у дітей бажання творити добро, бути милосердними; виховувати добрі почуття до людей, батьків, рідних, до всього живого на землі.
Обладнання:аудіозапис пісні «Дорога добра», роздатковий матеріал (картки з поділеними на дві частини прислів’ями).
Форма проведення: бесіда з елементами дискусії та гри.Урок з Я досліджую світ на тему "Привіт,театре! Види театрів"

0

Урок з Я досліджую світ,розроблений для 1 класу НУШДидактична гра «Червоні і чорні сердечка».

0

Дидактична гра
«Червоні і чорні сердечка».

Мета: Вправляти дітей у вмінні розпізнавати добрі та погані вчинки, умінн описувати їх та давати моральну оцінку.
Спонукати дітей до роздумів і власних суджень щодо аналізу моральних ситуацій, зображених на ілюстраціях.
Розширювати знання про слова-поняття, що означають моральні якості
людини.
Виховувати прагнення до засвоєння моральних норм.
Обладнання. Д.м.: іграшкове сонечко, коректурна таблиця «Добре – погано».
Р.м.: пустографки по кількості дітей, коробочки з червоними та
чорними сердечками.Права, свободи і відповідальність. Смертна кара: «за» і «проти» ((методична розробка уроку)

0

Протягом уроку з'ясовується доцільність відміни смертної кари в країні, наводяться приклади цивілізованих держав світу, де смертна кара як вид кримінальних покарань не застосовуєтьсяПоезія верлібрів і громадянське, патріотичне виховання дошкільників

0

Нестандартні методи та прийоми педагогів ЗДО "Теремки" м. Бровари з розвитку творчого художнього мовлення дошкільників засобами малих поетичних форм - верлібрів та співпраця з батьками з даної проблеми.Спiваєм славу тiй пoдiї i тепер (виховний захід до Дня Соборностi України)

1

Виховання нацiональної свiдомостi учнiв i людськоi гiднocтi, вiдродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про iсторичний факт злуки украiнського народу, його значения; пробудження iнтepecy до поглибленого вивчення icтopiї та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любовi до Батькiвщини.Презентація "У пошуках символів"

0

Дана презентація є підсумковим етапом у проведенні колективного проекту "Символи в нашому житті".Лобіювання інтересів та корупція (розробка уроку з курсу «Громадянська освіта»)

0

Наше суспільство бореться з корупцією з часів Київської Русі, але перемогти її так і не вдалось. Боротьба з корупцією триває і сьогодні. Корупція уже стала традицією українського народу, і він пристосувався жити за таких умов, тому, якщо вважати її злочином, то потрібно називати злочинцем кожну третю дорослу людину в державі. У ту ж чергу, Фінляндія, Бельгія, Швеція, Канада досягли наскільки відчутних успіхів у боротьбі з корупцією, що можна говорити про її практичне викорінення. Чума та віспа були теж давніми та поширеними хворобами, але ж людству вдалось їх позбутися за рахунок ліків.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі