Користувацький вхід

Нормативні документи

Обмежити пошук фільтруванням:Календарно-тематичне планування з української літератури для 7 класу на І семестр

0

Календарно-тематичне планування з української літератури для 7 класу на І семестр.Календарно-тематичне планування з української мови для 7 класу з російською мовою навчання на І семестр.

0

Календарно-тематичне планування з української мови для 7 класу з російською мовою навчання.«Мій татусь найкращий в світі»

0

Мета:сприяти усвідомленню ролі батька у вихованні дітей, розвивати кмітливість, увагу, пам'ять; виховувати у дітей любов, повагу та увагу до батьків, відповідальне ставлення до виховання батьками дітей .
Обладнання: вишиті рушники, крилаті вислови про батьків, прислів’я, приказки, кольорові листівки із написаними дитячими руками текстами, квіти, призи для переможців конкурсів, запрошення для батьків
Святково прибраний зал. Діти одягнуті в костюми.
На свято запрошені батьки — татусі й дідусі.
Звучить пісня, у виконанні О. Білозір «Ой зелене жито, зелене…». БатькиРекомендації класному керівнику, щодо роботи з батьками учнів.

0

1. Не можна необґрунтовано захвалювати дітей;
2. Не можна, порівнюючи дітей, хвалити одних і лаяти інших;
3. Не можна дорікати батькам;
4. Не можна зачитувати і коментувати оцінки учнів;
5. Не можна вимагати обов’язкового приходу батьків на збори;
6. Ні в якому разі не можна на батьківських зборах (або в приватних бесідах) повідомляти будь-яку інформацію, що стосується тієї чи іншої сім’ї або тих чи інших дітей – як присутніх, так і відсутніх на зборах;Технічне нормування фрезерної операції (лабораторна робота)

0

Лабораторна робота № 2
Тема: Технічне нормування фрезерної операції.
Мета:
Придбати практичні навики вибору обладнання, пристрою і інструменту.
Придбати практичні навики вибору і розрахунку режимів технічної норми часу фрезерної операції.Екзаменаційні білети з дисципліни «Організація інформаційної діяльності в сфері управління»

0

Екзаменаційні білети з дисципліни "Організація інформаційної діяльності в сфері управління"План практичного психолога на 2020-2021

0

План роботи практичного психолога на 2020-2021 навчальний рік.Тема методичної роботи практичного психолога: «Виявлення, запобігання та обмеження асоціальних явищ, причин соціальної дезадаптації, забезпечення умов для формування психологічно-позитивної спрямованості особистості. Профілактика проявів булінгу в учнівському середовищі».«Бухгалтерський облік розрахунків з оплати праці на підприємстві»

0

Організація обліку оплати праці та пов’язаних з нею розрахунків – є важливим засобом зростання продуктивності праці, збільшення обсягів виробництва, підвищення якості, асортименту та конкурентоспроможності продукції (товарів, робіт, послуг). Заробітна плата в розрізі соціально-економічної категорії слугує основним способом задоволення існуючих на певний момент часу потреб працівників, економічним важелем, що стимулює до збільшення таких основних показників як: суспільне виробництво, продуктивність праці, конкурентоспроможність виробництва, а також скорочення витрат на виробництво.План виховної роботи керівника гуртка

0

План виховної роботи керівника гуртка, схема того як краще створити таблицю і заповнити її не пропустивши важливих моментів. уде в пригоді керівнику гуртка початківцю.Сюжетно-рольовий урок для 2 класу "Подорож до лісу"

0

Конспект сюжетно-ролевого урока по физической культуре во 2 классе

Раздел программы: «Гимнастика», «Основы знаний».
Тема урока: «Поход в лес».
Цели: Ознакомить учащихся с понятием «Осанка, укрепление здоровья детей,
содействие их правильному развитию».
Задачи урока: закрепить навыки прыжков в длину с места;
упражнение в равновесии;
лазанье и перелезание;
формировать правильную осанку;
воспитывать у детей чувство коллективизма, товарищества;
расширить кругозор об обитателях леса;
создать на уроке эмоциональный настрой.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі