Обмежити пошук фільтруванням:
Засвоїти поняття дискримінація, толерантність, формувати соціальні та полікультурні компетентності здобувачів освіти, вміння аналізувати, висловлювати власну думку, застосовувати набуті знання та досвід в конкретних ситуаціях; сприяти формуванню активної життєвої позиції, вихованню толерантності, взаємоповаги; формувати критичне мислення під час роботи з різноманітними медіаповідомленнями (відеороликами, соціальною рекламою, плакатами), долати стереотипи та упередження, розпізнавати фейки та спростовувати їх.
Майбутній робітник повинен бути грамотним, компетентним, творчим.
Творчість-природна потреба людини. Як навчити рідної мови і літератури, щоб зберегти цей творчий початок і розвинути його?
Сьогодні ясно: традиційна структура уроку застаріла. Вона виховує в учнів пасивність, замінює роботу думки заучуванням. Без атмосфери, яка спонукає їх здобувати знання, не ховати свої сумніви, не лицемірити, уроки мови та літератури малоефективні.
РОДИННЕ СВЯТО
МОЯ РОДИНА
(Лунає пісня «Зеленеє жито»)
УЧИТЕЛЬ: - Добрий день, дорогі гості! Сьогодні у нас велика радість. Ми зібралися, щоб провести родинне свято, присвячене сім’ї. Наші діти не обділені батьківською увагою і любов’ю, також у них є бабусі і дідусі.
Отже, сьогодні ми подякуємо всім вам за вашу любов та ласку, за тепло ваших сердець, за недоспані ночі, за все, що можна вкласти в одне слово – турбота.
Діти, давайте привітаємо наших дорогих гостей.
( Виходить 2 учні із хлібом-сіллю на вишитому рушникові).
1. Гостей дорогих ми вітаємо щиро,
В даній методичній розробці висвітлено загальні принципи проектування будгенплану , які застосовують при виконанні курсрвого і дипломного проекту.
Методична розробка може бути використана для студентів спеціальності 192 « Будівництво та цивільна інженерія» .При виконанні курсового та дипломного проекту з предмету Технологія і організація будівельного виробництва.
Педагог-організатор є ключовою фігурою в організації виховного процесу та сприяє формуванню гармонійно розвинутої особистості учнів. До посади педагога-організатора є певні вимоги, які ви зможете знайти в даному матеріалі
Перелік нормативних документів (витяги, закони) в роботі педагога-організатора для організації виховної роботи
-Вступ
-Поурочні розробки вправ та завдань
-Універсальні таблиці для розчитування
-Вправи та прийоми, що сприяють формуванню та вдосконаленню
навичок читання
-Список використаної літератури
У статті розкрито питання розвитку творчих здібностей учнів початкових класів. Розглядаються фактори, що сприяють розвитку творчих здібностей молодших школярів в умовах Нової української школи.
План роботи методиста Готви С.М.
на І семестр 2023-2024 навчального року
сформувати уявлення учнів про науку астрономію, її розвиток та значення в житті суспільства; ознайомити учнів з галузями астрономії. Розвивати вміння характеризувати роль астрономічних знань у формуванні природничо-наукової картини світу; виховувати в учнях усвідомлення значення астрономії для дослідження довкілля.