Користувацький вхід

Нормативні документи

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:У вінок Кобзареві Правопис прикметників.Тренувальні вправи. (урок-подорож до музею Т.Г.Шевченка)

1

узагальнити знання, закріпити вміння й навички, набуті у процесі вивчення теми; розвивати пам’ять, уяву, творче мислення, культуру мовлення; виховувати любов до рідної мови, викликати зацікавленість життям і творчістю Тараса Григоровича Шевченка.МОДЕЛЬ ВИПУСКНИКА ШКОЛИ – ТВОРЦЯ ВЛАСНОГО ЖИТТЯ

0

«Місія нової школи полягає в тому, щоб допомогти кожній молодій людині усвідомити сенс свого життя, ...оволодіти універсальними константами життєвого світу, ...визначити орієнтири в її розвитку, систему смисложиттєвих координат, в яких вона може існувати. Які домінанти людини, такий і її домінантний образ світу, таке щастя і нещастя, таке й обличчя її для інших людей».Розробка уроку з правознавства «Право на освіту в Україні»

1

Власна розробка уроку з "Основ Правознавства" для учнів 9 клаcу.Розробка уроку з математики "Урок узагальнення і систематизації матеріалу з теми "Звичайні дроби". Підготовка до контрольної роботи."

1

Тема: Урок узагальнення і систематизації матеріалу з теми «Звичайні дроби». Підготовка до контрольної роботи.
Мета:
навчальна: узагальнити і систематизувати знання з теми: «Звичайні дроби»;
розвивальна: розвивати увагу, кмітливість; сприяти розвитку логічного мислення;
виховна: виховувати наполегливість, культуру записів, самостійність.
Тип уроку: узагальнення і систематизації знань, умінь та навичокТиждень опорної школи

0

Починаючи з серпня 2011 року школа бере участь у Всеукраїнському експерименті «Використання Інтернет – та медіаосвітніх технологій у навчально-виховному процесі сучасної школи та їх вплив на становлення інноваційної особистості».
На базі школи ефективно функціонує опорна школа для вчителів району. Напрям діяльності опорної школи «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховний процес».Виховний захід «Зупинимо СНІД»

1

Багато з нас, на жаль, не розуміють і не усвідомлюють, що таке ВІЛ/СНІД, як ця хвороба впливає на наше життя та життя наших рідних, яку загрозу він несе людям по всьому світу. Основною метою є усвідомлення учнями важливості здорового способу життя та цінності життя в цілому.Папка класного керівника

1

Папка класного керівника. потребує також вашого редагування під ваше класне керівництво.Шляхи запобігання корупції у вищих навчальних закладах України: досвід Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

0

Окреслено основні шляхи та вказано на роль етики стосунків викладачів та студентів у сфері запобігання корупції у вищих навчальних закладах України. Наведено основні положення етичного кодексу викладача та студента Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, зазначено, що їх імплементація в освітній процес ліквідовує можливості для замовчування проблеми, піднімає важливі питання для подальшого всестороннього обговорення, слугує вихідним пунктом для майбутніх дій в сфері запобігання корупції.СЦЕНАРІЙ ТЕМАТИЧНОЇ ВИХОВНОЇ ГОДИНИ, ПРИСВЯЧЕНОЇ ДНЮ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ І МОВИ

0

Поглибити знання учнів відомостями про виникнення писемності, про історію та розвиток рідної мови; показати її красу і багатство, розкрити її необхідність у житті людини. Розвивати комунікативну компетентність учнів з даної теми; вміння та навички виразного читання творів різних жанрів, використовуючи засоби виразності. Виховувати любов і повагу до рiдного слова, любов до книги.Календарно-тематичне планування уроків німецької літератури для 5 класу (факультативне вивчення) на I семестр 2016/17 н.р.

0

Календарно-тематичне планування уроків німецької літератури для 5 класу (факультативне вивчення) на I семестр 2016/17 навчальний рік.
Для шкіл з поглибленним вивченням німецької мови.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі