Користувацький вхід

Нормативні документи

...

Обмежити пошук фільтруванням:Повторення таблиць множення і ділення чисел на 7. Розв'язування задач на спосіб зведення до одиниці.

0

Мета: закріпити навички табличного множення і ділення чисел на 7; формувати вміння використовувати вивчений матеріал під час розв'язування задач і прикладів; вдосконалювати обчислювальні навички, вміння працювати самостійно; виховувати старанність.
Обладнання: Богданович М.В., Математика: підручн. для 3 кл. загальноосв. навч. закл./М.В.Богданович, Г.П.Лишенко – К.: Генеза – 2014 175 с. ; ТЗН (комп'ютер, телевізорМетодичні рекомендації по дипломних роботах

0

Методичні рекомендації до написання дипломних робіт з професії тракторист-машиніст с.г.виробництва,слюсар з ремонту с.г.машин і устаткування,водій автотранспортних засобів категорії "С"Бінарне практичне заняття «Передчасні пологи. Анатомо-фізіологічні особливості недоношеної новонародженої дитини та догляд за нею»

0

Методична мета:
Продемонструвати методику проведення комбінованого практичного тренінгу по наданню кваліфікованої медичної допомоги під час передчасних пологів та подальшому догляду за передчасно народженою дитиною з використанням мультимедійних засобів, сучасного обладнання для оптимізації вивчення теми, формування клінічного мислення, набуття професійних вмінь та навичок на практичних заняттях.Морально-етичне виховання — одна з найважливіших цінностей людського життя

0

Моральне виховання — виховна діяльність школи і сім’ї, що має на меті формування стійких моральних якостей, потреб, почуттів, навичок і звичок поведінки на основі засвоєння ідеалів, норм і принципів моралі, участь у практичній діяльності.Діалог. Тире при діалозі (розробка уроку)

1

Розробка уроку з української мови для 5 класу з теми "Діалог. Тире при діалозі"допоможе вчителеві провести урок з даної теми.«Осінній вернісаж»

0

Мета . Розширювати знання дітей про пори року, їх особливості, прикмети. Познайомити з етимологією назв місяців. Прищеплювати учням любов до рідного краю, здатність відчувати красу і гармонію навколишнього світу, повагу до народної мудрості. Розвивати логічне мислення, спостережливість, увагу, пам'ять, зв’язне мовлення; сприяти духовному розвитку дітей. Виховувати любов до рідного краю.
Обладнання . Макети дерев, кошики з дарунками осені, осінні квіти, вироби дітей, осіннє листя, ілюстрації пташок, плакат «Осінь щедра, осінь золотава».Календарне планування з алгебри 11 клас (Рівень стандарту)

0

Річна кількість годин - __54_____
Кількість годин на тиждень згідно з програмою -І семестр — 1 година на тиждень, II семестр — 2 години на тиждень
Кількість годин на тиждень згідно з робочим навчальним планом закладу на ____2015/_2016_ н.р. - І семестр — 1 година на тиждень, II семестр — 2 години на тиждень (з поясненням змін)Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.
RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі