Користувацький вхід

Корекційна освіта

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація до уроку з основ споживчих знань ( урок - дослідження). Тема. Право споживачів на безпеку продукції.

0

Дана презентація є супроводом до уроку.
Тема. Право споживачів на безпеку продукції.
Форма уроку: урок - дослідження.
Клас: 5Урок - дослідження ( основи споживчих знань). Тема. Право споживачів на безпеку продукції.

0

Ознайомити із правилами визначення безпечної продукції;удосконалювати мислення, розвивати уміння зіставляти й порівнювати, аналізувати й синтезувати, узагальнювати й абстрагувати, висувати твердження та аргументувати їх, уявляти й систематизувати уявлення; розвивати вміння аналізувати дію харчових добавок, що містяться у найбільш вживаних продуктах, робити висновки, знаходити термін придатності товару; виховувати бережливе ставлення до свого здоров’я.Методична пам'ятка для вихователів "Індивідуальний підхід до дітей з особливостями психофізичного розвитку"

1

Пропонуємо декілька важливих порад педагогам, які працюють з дітьми з особливостями психофізичного розвитку, а саме з дітьми у яких:
* незрілість емоційно-вольової сфери ;
* розлади психомоторного розвитку;
* не сформованість зорово-просторової орієнтації;
* недорозвинення слухових і зорових аналізаторів;
* низький рівень пізнавальної активності;
* недостатній розвиток усіх видів запам'ятовування ;
* перевага мимовільної уваги над довільною;
* не сформованість мотиваційної сфери;
* низький рівень працездатності особливо до прийняття і переробки інформації;Презентація - доповідь Використання сучасних методів навчання на уроках технології

1

Презентація - доповідь ще раз нагадає які сучасні методи можливо використати на уроках технології щоб зробити уроки цікавими, продуктивними, цілеспрямованими.Взаємовідносини в сім'ї

0

Пристендова виховна година на тему "Взаємовідносини в сім'ї". використані інтерактивні методи та корекційні вправи.Інтегрований урок з трудового навчання та природознавства «Виготовлення годівнички»

1

Цікавий матеріал з теми "Виготовлення годівнички" допоможе в розробці та проведенні підсумкового уроку, закріпити вміння та навички учнів з обробки деревини та надасть можливість дбайливого охоронного ставлення до птахів.Козацькому роду нема переводу. Фізична розвага «Гей, ви, козаченьки!»

0

Козацькому роду нема переводу.

Неможливо говорити про виховання любові до Батьківщини без
повідомлення дітям певних знань про неї. Важливим напрямом патріотичного виховання є вивчення культури, побуту, звичаїв рідного народу. Дошкільників ознайомлюємо з культурними і матеріальними цінностями родини і народу, пояснюючи зв’язок людини з минулими і майбутніми поколіннями, виховуючи розуміння сенсу життя, інтерес до родинних і народних традицій.Семінар-практикум «Використання інноваційних технологій в сучасному дошкільному закладі при подоланні мовленнєвих недоліків у дітей із ЗПР»

0

Семінар - практикум на тему:«Використання інноваційних технологій в сучасному дошкільному закладі при подоланні мовленнєвих недоліків у дітей із ЗПР»План роботи з вихованцем дошкільного відділення. Діагноз: Дитячий аутизм

0

План роботи з вихованцем дошкільного відділення. Діагноз: Дитячий аутизм.В розвазі посилюються комунікативні властивості мовлення, розвиваються сенсорні здібності.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі