Користувацький вхід

Корекційна освіта

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Чистомовки на уроках природознавства у початкових класах

0

Для кожної людини дуже важлива правильна вимова. У дітей з вадами слуху проблема чіткої вимови звуків поглиблюється відсутністю (або недостатністю) навиків самоконтролю за вимовою. Тому такі діти в мовленнєвому потоці допускають неточності у вимові багатьох простих звуків, а не лише складних за артикуляцією, хоч вимова окремого звука виходить у дитини вільно. Тому педагогам і батькам потрібно докладати чимало зусиль, щоб мовлення дітей розвивалося правильно.Конспект уроку природознавства у 4 класі для дітей зі зниженим слухом

0

Конспект уроку природознавства у 4 класі для дітей зі зниженим слухом
Природні зони України. СтепПрактичне засвоєння лексичних засобів мовлення з дітьми старшого віку в умовах спеціалізованого закладу

2

В роботі з дітьми старшого віку в спеціальних дошкільних закладах для дітей з особливими потребами, логопеди і дефектологи стикаються з проблемою обмеженості активного словника дитини, несформованості лексико-граматичних конструкцій, бідності висловлювань при побудові речень.
В словнику дітей переважають лише слова-назви повсякденних предметів та простих дій з ними і майже не вживаються слова-ознаки, слова-дії за межами побутового спектру, слова-абстрактні поняття, слова-узагальнення, які вживають одноманітно і неточно.Застосування нетрадиційних здоров’язберігаючих технологій в корекційно-педагогічному процесі у спеціальній школі-інтернаті

0

У статті висвітлено проблему використання фітотерапії, аромотерапії, арт- терапії та кольоротерапії в корекційно-педагогічному процесі спеціальної школи-інтернату для збереження фізичного і психічного здоров'я дітей. Використання нетрадиційних здоров'язберігаючих технологій в освіті є фактором соціалізації, який оптимізує педагогічні умови формування здорової особистості.Використання пісочної терапії для формування комунікативно—мовленнєвої культури у сім’ях дошкільників.

0

Досвід містить практичний матеріал про формування комунікативно-мовленнєвої компетентності дитини за допомогою нетрадиційної технології – пісочної терапії у сім`ї, у якому містяться різноманітні вправи, завдання та ігри з піском, які допоможуть дитині легко вивчити букви, цифри, а також сприятимуть розвитку пам’яті, уваги, спостережливості, логічному мисленню. У досвіді представлені консультації та поради для батьків щодо практичного застосування ігор з піском у домашніх умовах.Розробка підсумкового заняття для старшої групи «Моя улюблена книга»

0

Розвивати увагу, пам’ять, зв’язне мовлення, мислення. Активізувати у мовленні дітей слова, пов’язані з літературою, прислів’я та приказки про книгу. Виховувати шанобливе, дбайливе ставлення до книги, і інтерес до її ставлення.Індивідуальне заняття з розвитку слухового сприймання та формування вимови «Робота над звуком «Р» у закритих складах»

0

План індивідуального заняття з розвитку слухового сприймання та формування вимови на тему: "Робота над звуком "Р" у закритих складах".Стаття «Розвиток дрібної моторики руки у молодших школярів з вадами слуху»

0

Розвиток дрібної моторики руки у молодших школярів з вадами слухуІнтегроване корекційне заняття для дітей старшої групи з елементами економічного виховання «Казкова подорож у зоопарк»

1

Інтегроване корекційне заняття для дітей старшої групи з елементами економічне виховання.
Тема: Казкова подорож у зоопарк.
Мета. Формувати уявлення дітей про гроші, їх призначення. Закріпити вміння співвідносити число з кількістю.
Продовжити формувати уявлення про диких та екзотичних тварин.
Продовжувати вчити зворотному рахунку в межах 10, порядковій лічбі. Продовжувати формувати уявлення про склад числа, сусідів числа.
Активізувати діалогічне мовлення дітей.
Формувати вміння правильно називати порядкові числівники в різних формах.Особливості педагогічного процесу з дітьми із затримкою психічного розвитку в дошкільному навчальному закладі загального типу

0

Ця стаття націлена на ознайомлення працівників дошкільних закладів загального типу з проблемою затримки психічного розвитку у дітей і надання практичної допомоги у вирішенні проблем розвитку дітей цієї категорії.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі