Користувацький вхід

Корекційна освіта

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект заняття і презентація з арт-терапії «Чарівний пісок»

0

Познайомити дітей з властивостями піску. Вчити виконувати вправи як правою, так і лівою рукою, відтворювати рухи пальцями у відповідності до тексту. Закріпити знання про сенсорні еталони та закономірності, правила поведінки під час ігор з піском.
- розвивальної: розвивати творчий потенціал дитини, активізувати її просторову уяву,образно-логічне мислення, увагу, пам'ять, спостережливість, уважність.
- загальнокультурної: виховувати у дітей бажання експериментувати, почувати себе більш успішними, отримати можливість самовираження, виховувати самостійність, впевненість в собі.КВК "Пізнайко"

0

Позакласний захід з природознавства для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку.Дикі і свійські тварини. Їх використання та значення.

0

Відкритий урок з природознавства для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку.Рослинний і тваринний світ Європи.

0

Розробка відкритого уроку з географії для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку.Граматичні категорії іменника. Рід.

0

Розробка відкритого уроку з української мови для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку.Віднімання мір часу з роздробленням.

0

Розробка відкритого уроку з математики для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку.Інклюзивна освіта: проблеми та перспективи

0

Створеняя освітнього середовища,яке відповідає вимогам та потребам кожної диттини незалежно від особливостей розвитку.Позакласний захід "Математичний калейдоскоп"

0

Позакласний захід з математики для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку.Додавання і віднімання трицифрових чисел в межах 1000 без переходу через розряд. Математика в професії моїх батьків.

0

Розробка відкритого уроку з математики для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку.Інтегрований урок з корекції та логопедії "Транспорт. Види транспорту"

1

Інтегрований урок з корекції та логопедії для дітей з інтелектуальними порушеннями, метою якого є розширення знань учнів по лексичній темі «Транспорт», закріпити поняття про різні види транспорту та безпеку руху на дорозі;сприяти створенню ситуацій, які забезпечують розвиток розумової діяльності, коригувати увагу, зорову та слухову пам'ять, збагачувати словниковий запас, покращувати комунікативну функцію мовлення, розширити предметний і дієслівний словник та словник ознак; виховувати культуру поведінки в громадському транспорті та на дорозі, позитивну мотивацію до навчання, культури спілкуванн

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі