Користувацький вхід

Корекційна освіта

Обмежити пошук фільтруванням:Тварина - друг

0

Підготовча робода для знайомства із твариною-лікарем дітей з РАС.Ці заняття мають надзвичайний терапевтичний ефект.Самоаналіз уроку математики в 7 класі

0

Самоаналіз уроку математики в 7 класі
Тема уроку: Додавання багатоцифрових чисел з переходом через розряд
у межах 10 000. (2-й урок.)
Урок відноситься до теми: Додавання та віднімання без переходу і з переходом через розряд
Урок проводився за підручником : Капустіної Г. М. «Математика» для 6 класу допоміжної школи.
Тип уроку: уроки систематизації і узагальнення знань, умінь і навичок.
Вид уроку: урок з використанням адаптованих та інформаційно-комунікаційних технологій.
Місце проведення: клас інформаційно-комунікаційних технологій.Тема уроку. Додавання багатоцифрових чисел без переходу через розряд у межах 10000.

0

Урок математики в 7 класі спеціальної школи
Тема. Додавання багатоцифрових чисел без переходу через розряд у межах 10000.
Мета уроку. Навчити додавати багатоцифрові числа в межах 10 000; вчити застосувати здобуті знання під час обчислення виразів, розв’язанні різних завдань.
Задачі уроку.
Навчальні:
- навчити додавати багатоцифрові числа в межах 10 000; вчити застосувати здобуті знання під час обчислення виразів, розв’язанні різних завдань; закріплювати вміння розв'язувати задачі на 2 – 3 дії,.
Корекційно - розвивальні:Вправи для подолання порушень усного та писемного мовлення (с-ш-ж).

0

Вправи для подолання порушень усного та писемного мовлення у молодших школярів. Повтор наборів слів використовується з корекційною метою.Календарно-тематичний план з математики,9 клас ( для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку) Iсеместр

0

Календарно-тематичний план з математики,9 клас ( для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку) IсеместрКалендарно-тематичний план з математики,9 клас ( для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку) Iсеместр

0

Календарно-тематичний план з математики,9 клас ( для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку) IсеместрДобірка контрольних робіт з математики, 9 клас (для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку)

0

Добірка контрольних робіт з математики, 9 клас (для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку)Розробка уроку з математики, 9 клас (для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку). Тема « Додавання двох- трьох чисел, коли сума одиниць окремих розрядів> 10 в кількох випадках.»

0

Розробка уроку з математики, 9 клас
(для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку).

Тема: « Додавання двох- трьох чисел, коли сума одиниць окремих розрядів > 10 в кількох випадках.»Модель взаємодії вчителя і асистента в інклюзивному класі(групі)

0

Цілеспрямована взаємодія вчителя і асистента вчителя(вихователя) забезпечує системну, комплексну допомогу дітям з особливостями розвитку. Співпрацюючи разом вчитель(вихователь) і асистент спочатку повинні окреслити мету своєї спільної роботи. Вчитель(вихователь) та асистент повинні усвідомлювати, що учні з ООП потребують допомоги не тільки педагогічної, але і медичної, психологічної, соціальної.Методичний матеріал з курсу "Географія материків і океанів " 7 клас за навчальною програмою спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку

0

Конспет уроку "Географічне положення. Дослідження та освоєння материка Південна Америка" з курсу Географії 7-го класу (Географія материків і океанів) згідно Навчальної програми з географії для 6-7 класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із ЗПР розроблена на основі навчальних програм з географії загальноосвітньої школи, положень Державного стандарту базової і повної середньої освіти та Державного освітнього стандарту школи інтенсивної педагогічної корекції.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі