Користувацький вхід

Корекційна освіта

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект комплексного заняття з розвитку мови та емоційно-вольової сфери для дітей старшого дошкільного віку з порушенням пізнавальної діяльності Тема : «Квіти для друга» (на основі казки М. Пляцковського «Ромашки в січні»)

0

Стимулювати інтелектуально - мовленнєву активність дітей у процесі виконання мовленнєвих та імітаційно - рухових вправ, безпосереднього входження в проблемно- ігрову ситуацію, створену на основі казкового сюжету та формувати здатність до адекватної емоційної реакції на конкретну ситуацію, вміння взаємодіяти з дітьми та педагогом спокійно, доброзичливо, без конфліктів, на основі словесної інструкції.Інтегративні підходи до використання літературних творів у роботі з особливими дітьми.

1

В ході системної роботи з використання художнього слова мoжно переконалися, що тематичне використання художнього слова в корекційно- розвивальній роботі з розумово відсталими дітьми дає можливість не тільки для активізації важливих психічних процесів, а й закладання основ світогляду та моральної поведінки.Індивідуальне логопедичне заняття «Диференціація звуків [С] – [Ш] у складах різних типів, словах, реченнях та чистомовках за логопедичним лепбуком «Майстер шеф»

0

Тема: Диференціація звуків [С] - [Ш] у складах різних типів, словах, реченнях та чистомовках за логопедичним лепбуком. «Майстер шеф»
Вид: комплексне

Тип: заняття на закріплення ЗУНЗаняття з групою учнів 2 класу, які мають порушення письма і читання зумовленого загальним недорозвитком мовлення «Подорож до країни Ю»

0

Заняття з групою учнів 2 класу, які мають порушення письма і читання зумовленого загальним недорозвитком мовлення.

Тема: «Подорож до країни Ю»
Вид: комплексне
Тип: заняття на закріплення ЗУН
Програмовий зміст:Корекційно-розвивальне заняття з «Лікувальної фізкультури» для учнів початкових класів (з вадами слуху) «Профілактика порушень постави»

1

Учитель рекомендує розроблений план корекційно-розвиткового заняття з лікувальної фізкультури для здобувачів освіти з вадами слуху (1-4-х класів). Акцентує увагу на профілактику порушень постави, бо "постава" - звичне положення тіла людини у будь-якому положенні, яке має дуже важливе місце у житті як дорослої людини, так й малої дитини.Урок з використанням STEAM-технологій "Український орнамент"

0

Конспект уроку інформатики та української мови. Теми "Графічний редактор Paint", "Іменник". Урок розроблено у відповідності до програм для дітей з особливостями інтелектуального розвитку.Розвивайко (вправи, творчі завдання, дидактичні ігри з української мови у 5 класі для дітей з особливими освітніми потребами)

0

"Розвивайко" - це збірник вправ, творчих завдань, дидактичних ігор із української мови у 5 класі для дітей з особливими освітніми потребами Пропонований посібник містить матеріал для індивідуальної роботи з дітьми в ігровій формі. Його метою є надання учням такої мовної освіченості та мовленнєвого розвитку, які б допомогли їм успішно увійти у соціокультурний простір та адаптуватися в суспільстві.Розвивальні заняття для корекції когнітивної сфери дітей із зниженим інтелектом

0

Посібник допоможе вчителю у підготовці та проведенні індивідуальних занять з дітьми, які мають проблеми з розвитком пізнавальних процесів, основних операцій мислення, організованості, вольової регуляції, порушення загальної та дрібної моторики. Посібник складається з 3-х частин: діагностичного етапу, розвивального етапу та етапу оцінки ефективності розвивального впливу.Нетрадиційна новітня технологія. Пісочна ігрова терапія (сендплей)

0

Метод сендплею (пісочної гри) надає необмежені можливості для організації інтегрованої діяльності дошкільнят. Використання пісочниці на практиці дає комплексний навчальний, терапевтичний та виховний ефекти.У статті розкриваються засоби реалізації для організації ігор з піском, ігри та завдання та консультація для батьків "Пісочні ігри".Методичні рекомендації (2018/2019 н.р.)


Інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення в закладах загальної середньої освіти навчальних предметів та організації освітнього процесу у 2018/2019 навчальному році

Додаток до листа Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі