Користувацький вхід

Корекційна освіта

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Педагогічна кінезіологія в системі корекційно-навчальної роботи з дошкільниками із порушенням психологічного розвитку

0

Розкрите питання використання освітньої кінезіології в корекційно-навчальній роботі з дошкільниками із затримкою психологічного розвиткуАвторська казка «Як пташки й комашки весну шукали...» (заняття з логоритміки)

0

Заняття з логоритміки.Закріплення вимови шиплячих звуків.Автор в ігровій формі закріплює правильну вимову звуків та формує відчуття ритму,інтонації,мелодійності та плавності у вимові звуків,слів,речень,тексту.Використовуються зразки українського фольклору.Веселий цирк

0

Контрольне заняття з математики для дітей с ЗПР (середній вік).Комплексне заняття з розвитку мовлення та образотворчої діяльності для старшої групи «Подорож у казку»

0

Пропоноване заняття спрямоване на формування у старших дошкільників комунікативних здібностей у взаєминах «дитина - дорослий», «дитина - дитина», а також соціальної компетентності через мовленнєвий розвиток, театралізацію та обазотворче мистецтво.Корекційно –розвиваюче заняття «Розумний будиночок казкових героїв»

0

Адаптація – процес і результат зникнення напруження. Пристосування дитини до школи відбувається не одразу. Не день і не тиждень потрібно для того, щоб призвичаїтися до школи по-справжньому. Це досить тривалий процес, який пов’язаний зі значним напруженням усіх систем організму. Лише через 5-7 тижнів поступово підвищуються та стають більш стійкими показники працездатності, у дитини спадає напруга та тривожність.Корекційно-розвивальна робота «Українські народні казки»

0

Всі діти люблять казки, особливо чарівні. Чари та захоплюючий сюжет займають фантазію дитини, відволікаючи від біганини і гучних ігор і змушуючи затамувати подих в очікуванні дива. Але чи тільки розважальну роль виконує казка? Учені давно довели, що казки несуть і виховну функцію. Недарма народна мудрість передається через казку з покоління до покоління.Корекційно-розвивальна робота «Морська подорож»

1

Перехід учнів із початкової школи до школи II ступеня завжди супроводжує низка специфічних проблем, які потребують особливої уваги. Складність цього періоду зумовлена сукупністю психофізіологічних та особистісних змін, які відбуваються у внутрішньому світі дітей на межі 4-5-х класів.Корекційно-розвивальна робота «Ми дружній клас»

1

Нові умови навчання у середній школі висувають високі вимоги до інтелектуального розвитку учнів, підвищують темпи навчальної діяльності. Усі ці навантаження викликають напруження психіки дитини, що може призвести до перевтоми, високого рівня тривожності, труднощів у соціально-психологічній адаптації.Комплексне заняття для дітей із ЗПР

0

Впровадження інноваційних технологій в роботі із дітьми спеціалізованих груп з метою формування пізнавальних та мовленнєвих умінь.Планування освітньо-виховної роботи у дошкільному закладі за лексичними темами

2

Планування освітньо-виховної роботи за лексичними темами в логопедичній групі на березень місяць.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі