Користувацький вхід

Корекційна освіта

...

Обмежити пошук фільтруванням:Заняття з соціально-побутового орієнтування для дітей з інтелектуальними порушеннями

0

Розробка заняття з соціально-побутового орієнтування для дітей з ООП "Безпечна поведінка вдома"Сценарій осіннього свята для дітей спеціальної групи

0

Здавна музика визнавалась важливим засобом формування особистісних якостей людини, її духовного світогляду. Сучасні наукові дослідження свідчать те, що музичний розвиток має не аби який вплив на загальний розвиток дитини: формується емоційна сфера, вдосконалюється мислення, дитина стає чуттєвою до краси в мистецтві та в житті. Також музичне виховання сприяє і корекції розумових і творчих здібностей. Адже відомо - емоції живлять розум.Конспекти занять соціально-побутового орієнтування для дітей з інтелектуальним порушенням (1 клас)

0

Соціально-побутове орієнтування дітей з інтелектуальними порушеннями істотно ускладнене в силу обмеженості їх пізнавальної діяльності, емоційно-вольової сфери, тощо. З великим трудом ними засвоюються навички орієнтування у суспільному житті: вміння користуватися громадським транспортом, навички спілкування, використання табличок, покажчиків, навички поведінки в магазині та інших громадських місцях.Стаття "Переваги інклюзивного навчання"

1

У літературі інклюзивна освіта розглядається як організація процесу навчання, при якій усі діти, незалежно від їх фізичних, психічних, інтелектуальних, культурноетнічних, мовних та інших особливостей, включені в загальну систему освіти і навчаються за місцем проживання разом зі своїми однолітками без інвалідності в одних і тих же загальноосвітніх школах, - в таких школах загального типу, які враховують їхні особливі освітні потреби і надають учням необхідну спеціальну підтримку або як сумісне навчання чи виховання в спеціально створених умовах, включаючи організацію спільних навчальних занять,Подорож у світ Грамоти. Виділення приголосних звуків у словах. Диференціація понять «слово-склад». «Праця людей восени».

0

Матеріал для роботи з дітьми, що мають порушення читання та письма.
Мета: впровадження різноманітних форм роботи, які сприяють розвитку пізнавальної активності та пізнавальних інтересів дітей молодшого шкільного віку, що мають порушення письма та читання.
Завдання для самостійної роботи допоможуть сформувати оптико-просторові уявлення дитини, допоможуть розвивати зоровий аналіз і синтез, розвивати фонематичні навички, збагачувати та розвивати пасивний та активний словник дитини, сприяють розвитку пам’яті, зорової та слухової уваги.Подорож у світ Грамоти.Виділення приголосних звуків у словах. Диференціація понять «речення – слово». «Осінь».

0

Матеріал для роботи з дітьми, що мають порушення читання та письма.
Мета: впровадження різноманітних форм роботи, які сприяють розвитку пізнавальної активності та пізнавальних інтересів дітей молодшого шкільного віку, що мають порушення письма та читання.
Завдання для самостійної роботи допоможуть сформувати оптико-просторові уявлення дитини, допоможуть розвивати зоровий аналіз і синтез, розвивати фонематичні навички, збагачувати та розвивати пасивний та активний словник дитини, сприяють розвитку пам’яті, зорової та слухової уваги.Подорож у світ Грамоти. Голосні букви та звуки. Виділення голосних звуків у словах. Речення. «Осінь».

0

Матеріал для роботи з дітьми, що мають порушення читання та письма.
Мета – впровадження різноманітних форм роботи, які сприяють розвитку пізнавальної активності та пізнавальних інтересів дітей молодшого шкільного віку, що мають порушення письма та читання.
Завдання для самостійної роботи допоможуть сформувати оптико-просторові уявлення дитини, допоможуть розвивати зоровий аналіз і синтез, розвивати фонематичні навички, збагачувати та розвивати пасивний та активний словник дитини, сприяють розвитку пам’яті, зорової та слухової уваги.Розвиток комунікативної компетенції – один з чинників соціалізації дошкільників.

0

Розвиток комунікативної компетенції – один з чинників соціалізації дошкільників.Процес соціалізації дітей складається з декількох етапів. Одним з цих етапів є розвиток власного мовлення, під час якого дитина вчиться висловлювати власну думку, будувати діалог з дорослими та однолітками, ставити запитання та відповідати на них. Крім загально відомих елементів розвинутого мовлення, як то лексично, граматично, фонематичне правильне мовлення, не менш важливим для соціалізації є розвиток комунікативної компетенції дошкільників.ФОРМУВАННЯ ЕКОЛОГІЧНОГО СВІТОГЛЯДУ У ДІТЕЙ З КОГНІТИВНИМИ ПОРУШЕННЯМИ ЗАСОБАМИ ПРАКТИЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

0

У статті йдеться про особливості формування екологічного світогляду у дітей старшого дошкільного віку з когнітивними порушеннями на основі практичних дій з власного досвіду роботи авторів. Визначено специфіку роботи з ними в умовах спеціального дитячого садка компенсуючого типу. Викладено основні етапи роботи з малюками з урахуванням особливостей та можливостей дітей з порушеннями у розумовому розвитку.Методичні рекомендації щодо організації інклюзивного навчання

0

У статті розглядається сутність та особливості інклюзивної освіти. Здійснено теоретичний аналіз поняття інклюзії та надані основні поради батькам, які виховують дитину з особливими освітніми потребами.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі