Користувацький вхід

Василь Сухомлинський

...

Обмежити пошук фільтруванням:Урок з української мови

0

Розробка уроку з української мови у 8 класі на тему
«Речення. Види речень за метою висловлювання і розділові знаки в кінці речень (повторення). Окличні речення (повторення). Речення прості і складні (повторення), двоскладні і односкладні»
( з використанням творчої спадщини В. Сухомлинського)Телепередача "Маленкі історії про великих людей"

0

Даний захід проведено з метою ознайомити учнів з життєвим і творчим шляхом В.Сухомлинського, розвивати інтерес до його творчості, образне мислення й мовлення дітей, творчі здібності, бажання пізнавати світ, на матеріалах творів видатного педагога; виховувати працелюбність, повагу до старших, любов до рідної землі.
При підготовці до заходу учні працювали в групах, в парах, ознайомилися з творами великого педагога, самостійно підібрали казки для інсценізації, переказування, вивчили вірші, пісні, склали власні казочки про природу.Ознайомлення з життям і творчістю Василя Сухомлинського «Красиві слова і красиве діло»

0

Ознайомлення з життям і творчістю Василя Сухомлинського «Красиві слова і красиве діло»

Ознайомити учнів з біографією Василя Сухомлинського. Допомогти учням усвідомити головну думку твору. Навчати характеризувати дійових осіб, давати оцінку їхнім вчинкам.Розробка уроку з літературного читання для 3 класу «Що таке справжня дружба?» (Василь Сухомлинський «Кінь утік...»)

0

Крохмальна Валентина Михайлівна.
Що таке справжня дружба? (Василь Сухомлинський "Кінь утік...")
5 сторінок
Мета: сприяти засвоєнню головної теми оповідання; удосконалювати вміння виразного читання та переказу тексту; залучити дітей до міркування щодо проблем дружби; формувати уміння висловлювати власні оцінні судження про вчинки героїв; виховувати потребу у справжній дружбі.
Використання: літературне читання 3 клас розділ "Світ дитинства у поезії і прозі"Розробка уроку позакласного читання для 2 класу «Людина починається з добра. В.О. Сухомлинський. Найласкавіші руки»

0

Урок позакласного читання для 2 класу.
Вплив творів Василя Сухомлинського на формування особистості молодшого школяра.Психологічний супровід і впровадження змісту початкової освіти

1

Психологічний супровід діяльності вчителя початкових класів в умовах введення нових Держаних стандартів початкової загальної освіти направлено на допомогу вчителю в реалізації системно-діяльнісного підходу в навчанні, в тому числі психологічну експертизу підготовки та проведення уроку, на психологічну підтримку вчителя, підвищення психологічної готовності до інноваційної діяльності.Урок для молодих педагогів «Серце віддаю дітям!»

1

Засідання Школи молодого педагога присвячене видатному українському педагогу Василю СухомлинськомуВикористання українознавства та енопедагогіки у національному вихованні дошкільників

0

Стаття присвячена розгляду національного виховання дошкільників, розкрито особливості використання українознавства та етнопедагогіки у роботі з дітьмиУроки читання за творами Василя Сухомлинського

1

Уроки читання за творами В.Сухомлинського з використанням групових та парних методів роботи з учнями.Батьківські збори - Дослідницька лабораторія -"Почуй свою дитину!"

1

Ознайомити батьків зі стилями сімейного виховання, з технікою активного слухання;
на конкретних прикладах проаналізувати випадки виховання, які викликають проблеми у батьків, дійти спільної думки щодо правильного виходу зі складних ситуацій;
сформувати навички аналізу причин поведінки дитини з огляду на її позицію;
дати батькам можливість поділитися досвідом сімейного виховання і підвести їх до аналізу особистого педагогічного досвіду;
сформувати разом з батьками принципи взаємодії дорослих і дітей;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі