Користувацький вхід

Василь Сухомлинський

...

Обмежити пошук фільтруванням:Заохочення дітей до читання. Педагогічна технологія «Щоденні 5». Читання для себе

1

В даній презентації описано власний досвід застосування діяльності " Читання для себе" під час роботи з 4 класом. Описано алгоритми введення діяльності в повсякденне життя класу.Хай світом править доброта

0

Виховне заняття на тему "Хай світом править доброта "
Присвячене до 100 - річчя з Дня народження Василя Сухомлинського.Використала оповідання для інсценізації:"Бабусин борщ","Красиві лслова і красиве діло ".Барви рідного слова (цикл уроків з української мови для 5 класу)

0

"Барви рідного слова" - це система уроків з української мови у 5 класі з теми "Лексикологія. Групи слів за значенням". Добірка включає 5 уроків: "Групи слів за значенням. Синоніми", "Антоніми", "Омоніми","Урок-КВК з теми "Групи слів за значенням", "Докладний письмовий переказ тексту розповідного характеру з елементами опису тварини, що містить синоніми й антоніми". До кожного уроку додається мультимедійна презентація. Матеріал повязаний з постаттю видатного українського вченого, гуманіста і методиста В. О. Сухомлинського.Розробка уроку з природознавства для 2 класу за спадщиною В. Сухомлинського «Чому річка влітку міліє? Кругообіг води в природі»

0

Урок спрямрваний на те, щоб сформувати уявлення про кругообіг води в природі; показати зв’язок кругообігу води з її властивостями;
розвивати спостережливість, мислення, творчі здібності дітей; вміння аналізувати, робити висновки;
виховувати вдумливе ставлення до дій і вчинків у навколишньому
середовищі; бережливе ставлення до природи, зокрема води.«Сонечко сходить» в літературній спадщині В.О.Сухомлинського. Робота з дитячою книжкою. Робота з інформацією

0

Зміст уроку переконує в наявності спроб учителя формувати вміння повноцінно сприймати текст, налаштовувати учня на уявлення, а не на запам'ятовування, використовуючи елементи ейдетики.Урок-милування природою за твором В. О. Сухомлинського «Золоті Стрічки»

1

Урок-милування природою на основі педагогічної спадщини В.Сухомлинського.Урок з української мови

0

Розробка уроку з української мови у 8 класі на тему
«Речення. Види речень за метою висловлювання і розділові знаки в кінці речень (повторення). Окличні речення (повторення). Речення прості і складні (повторення), двоскладні і односкладні»
( з використанням творчої спадщини В. Сухомлинського)Телепередача "Маленкі історії про великих людей"

0

Даний захід проведено з метою ознайомити учнів з життєвим і творчим шляхом В.Сухомлинського, розвивати інтерес до його творчості, образне мислення й мовлення дітей, творчі здібності, бажання пізнавати світ, на матеріалах творів видатного педагога; виховувати працелюбність, повагу до старших, любов до рідної землі.
При підготовці до заходу учні працювали в групах, в парах, ознайомилися з творами великого педагога, самостійно підібрали казки для інсценізації, переказування, вивчили вірші, пісні, склали власні казочки про природу.Ознайомлення з життям і творчістю Василя Сухомлинського «Красиві слова і красиве діло»

0

Ознайомлення з життям і творчістю Василя Сухомлинського «Красиві слова і красиве діло»

Ознайомити учнів з біографією Василя Сухомлинського. Допомогти учням усвідомити головну думку твору. Навчати характеризувати дійових осіб, давати оцінку їхнім вчинкам.Розробка уроку з літературного читання для 3 класу «Що таке справжня дружба?» (Василь Сухомлинський «Кінь утік...»)

0

Крохмальна Валентина Михайлівна.
Що таке справжня дружба? (Василь Сухомлинський "Кінь утік...")
5 сторінок
Мета: сприяти засвоєнню головної теми оповідання; удосконалювати вміння виразного читання та переказу тексту; залучити дітей до міркування щодо проблем дружби; формувати уміння висловлювати власні оцінні судження про вчинки героїв; виховувати потребу у справжній дружбі.
Використання: літературне читання 3 клас розділ "Світ дитинства у поезії і прозі"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі