Користувацький вхід

Останні публікації

2018/2019

Обмежити пошук фільтруванням:Проект "Бережи здоров'я сьогодні, щоб жити завтра!"

0

Творчий проект
«Бережи здоров’я, щоб жити завтра!»

Керівники проекту: Глібова Аліна Володимирівна, заступник директора з НВР,Золоташко Яна Володимирівна, педагог - організатор
Проект підготували: Скачко Анна Павлівна, учениця 8-А класу

Харків 2021

Назва проекту
Проект «Бережи здоров’я, щоб жити завтра!»

Місце проведення
Харківська гімназія №14, Харківської міської ради, Харківської області

Дата реалізації проекту
Жовтень 2020 року – грудень 2020року

Керівники проекту
Скачко Анна, учениця 8-А класу
Координатори проектуСвято прощання з початковою школою в студії телеканалу « Планета 4-В класу»

0

Свято прощання з початковою школою - це завжди зворушливий і хвилюючий момент для школярів, батьків та класного керівника. Це свято повинно запам'ятатися не лише усім школярам, але й гостям свята. Цікавою є форма проведення такого заходу за мотивами телевізійних програм. Кожен учень матиме змогу відчути себе в ролі учасника відомої телевізійної програми, проявити всі свої творчі здібності і показати свої найкращі результати, досягнуті за роки навчання у початковій школі.Крнспект уроку на тему " Узагальнення матеріалу за перший семестр"

0

Тема: Узагальнення та систематизація вивченого у І семестрі.
Мета: узагальнити та систематизувати знання учнів з тем «Подільність чисел», «Звичайні дроби», «Відношення і пропорції»; формувати обчислювальні навички, розвивати мислення, логічне мислення, увагу, пам’ять, увагу, вміння чітко й математично грамотно висловлювати власну думку; виховувати старанність, наполегливість, акуратність під час запису в зошитах.
Обладнання: картки, таблиці, модель мікрофона, кружечки зеленого та червоного кольорів.
Тип уроку: узагальнення знань, формування вмінь.Науково-дослідницька робота на тему: «Найвидатніше число всіх часів і народів чи математична константа минулих століть?»

0

Куди б ми не звернули свій погляд,
ми бачимо моторне й працьовите число π:
воно поміщається й у найпростішому коліщаті,
і в самій складній автоматичній машині.
Кімпан Ф.Презентація "Гроза. Правила поведінки під час грози"

0

Презентація "Гроза.Правила безпеки під час грози" створена до Всесвітнього Дня охорони праці. Робота включає загальні відомості про природне явище, торкається релігійного сприйняття громовиці давніми народами світу, а також детально розкриває правила поведінки під час грози, подає ознаки ураження блискавкою та першу допомогу при випадках ураження блискавкою. Презентація візуалізована якісними світлинами і стане в нагоді класоводам і учням молодшої і середньої ланки.Урок виробничого навчанняПриготування вареників з різними начинками

0

Методична розробка уроку виробничого навчання на тему: "Приготування вареників з різними начинками"МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА майстер-класу на тему: «Ступені смаження м’яса»

0

МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА майстер-класу на тему: «Ступені смаження м’яса»; професія: 5122 Кухар 4-го розряду.
Майстер-клас для учасників обласної методичної секції педагогічних працівників харчової промисловостіРобочий зошит Приготування страв з риби

0

РОБОЧИЙ ЗОШИТ з предмета: «Виробниче навчання» на тему: "Приготування страв з риби" учня (учениці) групи №3; професія: 5122 Кухар 4-го розрядуПриготування страв з дріжлжового тіста (методичні рекомендації)

0

Приготування страв з дріжджового тіста (методичні рекомендації).
Для майстрів виробничого навчання та здобувачів освіти з професії: 7412 Пекар 2-го розряду.Презентація "Чорна Рада"

0

Презентація присвячена роману Пантелеймона Куліша "Чорна рада". Надаються відомості про автора, літературний паспорт роману, розглядається система образів твору.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі