Користувацький вхід

Останні публікації

2018/2019

...

Обмежити пошук фільтруванням:Просвітницька година "Через терни до зірок..."

1

Просвітницька година присвячена нашому земляку із Заздрості Главі Української Греко-католицької Церкви Патріарху Йосифу Сліпому.МАН Вивчення джерел забруднення річки Лукновахи та заходи ліквідаці наслідків замулення водного басейнаї

0

ВИВЧЕННЯ ДЖЕРЕЛ ЗАБРУДНЕННЯ РІЧКИ ЛУКНОВАХИ ТА ЗАХОДИ З ЛІКВІДАЦІЇЇ НАСЛІДКІВ ЗАМУЛЕННЯ ВОДНОГО ОБ’ЄКТА
Арутюнова Валентина Артурівна, учениця 8 класу Богодарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області.
Сидорченко Віра Василівна, вчитель хімії та біології Богодарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області.Сакраментальні символи у вишивці Чернігівщини

0

Дослідницька робота МАН базується на ознайомленні з історією української народної вишивки, дослідженні основних символів вишивки Чернігівщини, виявленні секретів майстерності, збереженні і розвивитку народного виду декоративного мистецтва.Позаурочний захід «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі» (засідання літературного клубу)

1

Позаурочний захід " Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі" присвячений дню поезіїФормування та розвиток екологічно-свідомої особистості гімназистів.

0

Формування екологічної культури учнів. співпраця з батьками. Заходи на уроках та в позакласний час.Розвиток туризму у світі та Україні

0

 Робота на уроці допоможе з'ясувати особливості впливу природних і суспільних чинників на розвиток туризму, навчить розрізняти види туризму у різних країнах світу.
 Сприятиме вихованню географічного мислення.
 Виховувати ме любов до природи та оточуючого світуІнтегроване заняття-розвага музичного керівника та логопеда для різновікової дошкільної групи "Великдень"

0

Інтегроване заняття-розвага
для різновікової дошкільної групи «Великдень».

Слайд 1 (весна)
Діти входять до зали,співаючи українську народну пісню "Ой, минула вже зима"

ОЙ, МИНУЛА ВЖЕ ЗИМА
Ой, минула вже зима,
Снігу й льоду вже нема.
Ой нема, ой нема,
Снігу й льоду вже нема. (Двічі)

Прилетіли журавлі
Й соловеєчки малі.
Ой малі, ой малі,
Соловеєчки малі. ( Двічі )

Лугом квіти вже цвітуть,
Вівці травку вже пасуть.
Ой пасуть, ой пасуть,
Вівці травку вже пасуть. ( Двічі )

Всі веснянку співаймо,
Весну-красну вітаймо.
Вітаймо, вітаймо,Психолго-педагогічний супровід дітей з вадами зору на уроках трудового навчання в спеціальній школі

1

Виступ на педраді вчителя трудового навчання Конотопської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернатуУкраїна - єдина країна

0

МЕТА: розширити поняття про єдність, незалежність і суверенність держави, сприяти формуванню національної самосвідомості школярів; розвивати в учнів активну громадянську позицію щодо єдиної,цілісної держави; виховувати майбутнього захисника своєї Вітчизни, любов до рідного краю.Сенсорно- пізнавальна діяльність: «Подорож на гостини до Вінні-Пуха»

0

Основа пізнавального розвитку дитини - сенсорний розвиток. Саме тому значна увага в Базовому компоненті приділено сенсорному розвитку дитини. Так, освітня лінія «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» передбачає «формування доступних дитині дошкільного віку уявлень, еталонів, що відображають ознаки, властивості, відношення предметів і об'єктів навколишнього світу». Тому наш заклад та наші вихователі активно працюють над втіленням цієї ідеї, що формують усебічну розвинену особистість, здатну до критичного мислення з активною життєвою позицією.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі