Користувацький вхід

Останні публікації

2018/2019

...

Обмежити пошук фільтруванням:Календарне планування навчального матеріалу з Англійської мови для учнів 5-х класів загальноосвітніх навчальних закладів за підручником А.М.Несвіт "English" 2018р.

0

Календарне планування навчального матеріалу з Англійської мови для учнів 5-х класів загальноосвітніх навчальних закладів за підручником А.М.Несвіт "English" 2018р.зі змістовими лініями на І-ІІ семестриПозначення м`якості приголосних звуків знаком м`якшення. Поділ слів з буквосполученням ьо на склади для переносу.

0

Тема: Позначення м`якості приголосних звуків знаком м`якшення. Поділ слів з буквосполученням ьо на склади для переносу.
Мета: навчати учнів позначати м’якість приголосних знаком м’якшення (ь), ділити слова з ьо на склади для переносу; розвивати зв`язне мовлення, навички звуко-буквеного аналізу слова, пізнавальну активність; виховувати уважність, любов до рідної країни, повагу та бережливе ставлення до народних символів.
Обладнання: презентаційні матеріали, підручник 2 клас, малюнки.Перспективний план гурткової роботи «Маленькі дослідники» дітей старшого дошкільного віку

0

• Розширити та поглибити уявлення дітей про неживу природу навколишнього світу.
• Познайомити з різними властивостями рідкостей, з властивостями повітря, властивостями піску та ґрунту, магніту, скла.Дидактичні ігри на уроках математики

0

На допомогу вчителям початкових класів під час викладання уроків математики.Презентація до уроку "Правління Ярославовичів", 7 клас, історія України

0

Становище Русі-України за правління ярославичів.Запитання та завдання учням на уроці.Розробка уроку з історії України у 7 класі "Русь-Україна за часів правління Ярославичів".

0

Характеризує становище Русі-України за правління Ярославичів, особливості політичного та соціально-економічного життя князівств часів роздробленості ,відносини половців з Руссю.додаткові теми для 7 класу PascalABC(графічний модуль)

0

Додаткові матерівали для 7 класу при вивченні розділу Алгоритми з повторенням і розгалуженнямРозробка інтегрованого уроку в 1 класі з теми "Осінь" з курсу "Я досліджую світ"

0

Розробка інтегрованого уроку в 1 класі з курсу "Я досліджую світ"
Тема тижня "Осіння мозаїка"
Тема уроку "Осінь"Сценарій години спілкування до Дня української мови і писемності «Дзвенить струмочком рідна мова»

0

Сценарій години спілкування до Дня української мови і писемності
«Дзвенить струмочком рідна мова»

Мета: Формувати розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. Розширювати знання про красу і багатство української мови. Пробудити почуття національної гідності. Виховувати любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою.Проектування та виготовлення сумки (зі старих речей).

0

Навчальна презентація для учнів 9 класів. Проектування та виготовлення сумки (зі старих речей)

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі