Користувацький вхід

2018/2019

...

Обмежити пошук фільтруванням:Казка на новий лад "Колобок"

0

Сценарій казки на новий лад. Всі без вийнятку дітлахи полюбляють казки. А прийняти участь у новорічній казці - це мрія моїх учнів. Тому ми щороку проводимо у класі новорічну міні-виставу. Учні самі вибирають казку, і ми починаємо сворювати сценарій...Презентація " Формування ключових компетентностей на уроках хімії з використанням проєктної технології" икористанням

0

Компетентна людина-це сформована особистість, яка здатна брати на себе відповідальність в різних ситуаціях, здобувати знання, використовувати їх в повсякденному житті і конструктивно спілкуватися з людьми.
Одна з технологій, яка допомагає сформувати компетентну особистість-це проєктна технологія, мета і завдання якої -не тільки передати учням суму знань, а й навчити отримувати ці знання самостійно, застосовувати їх на практиці;сприяти формуванню в учнів комунікативної, соціальної, інформаційної компетентності, компетентності самоосвіти і саморозвитку;Семінар-практикум "Розвиваємо пізнавальну сферу дитини"

0

Семінар-практикум для вихователів та практичних психологів закладів дошкільної освіти
«Розвиваємо пізнавальну сферу дитини»

Мета семінару:
- поглибити знання педагогічних працівників про особливості пізнавального розвитку дітей дошкільного віку;
- визначити методи і прийоми організації пізнавальної діяльності дітей;
- розробити рекомендації для учасників освітнього процесу щодо розвитку пізнавальної сфери дошкільників;
- створити умови для обміну досвідом;
- формувати навички групової взаємодії та ефективного спілкування.Семінар-практикум "Формування сприятливого психологічного клімату в колективі"

0

Семінар-практикум для практичних психологів закладів дошкільної освіти
"Формування сприятливого психологічного клімату в колективі"

Колектив відіграє величезну роль у житті кожної людини. У колективі людина задовольняє свою природну потребу у спілкуванні та діловій взаємодії, знаходить підтримку, захист та визнання своїх успіхів та досягнень, вчиться жити та працювати в оточенні інших людей.Комплекс дидактичних ігор за казками і мультфільмами «Завдання від пір'їнки»

0

Комплекс дидактичних ігор за казками і мультфільмами "Завдання від пір'їнки " для дітей старшого дошкільного віку.Основні технологічні процеси випікання формового житнього та пшеничного хліба

0

ема програми №2. Випікання хліба і хлібобулочних виробів у навчально-виробничій майстерні.

Тема уроку№ 3. Основні технологічні процеси випікання формового житнього та пшеничного хліба.

Мета уроку:
навчальна: навчити прийомам замісу дріжджового тіста для хліба, порціонування, формування, випікання, визначення готовності виробів;
розвиваюча: розвивати в учнів самостійність та творчість при виконанні робіт, навички самоконтролю, уміння вирішувати проблемні виробничі ситуації;Стаття. Урок. Фразеологія.

0

Тести" Фразеологія"можна використовувати на будь-яких етапах уроку при вивченні даної теми.Дана робота розрахована як дла закріплення нового матеріалу,так і для контрольної роботи. Можна також використати і для підготовки до ЗНООрганізація робочих місць для обробки м'яса та приготування напівфабрикатів з м'яса

0

Мета
Знати:
принципи організації основних робочих місць для обробки м'яса та приготування НФ з м'яса;
вимоги нормативних документів до організації робочих місць, умов і термінів зберігання м'ясних напівфабрикатів;
правила організації праці та розстановки працівників у м'ясному цеху;
Вміти:
підбирати обладнання та раціонально його розміщувати;
оснащувати робочі місця кухонним посудом і інвентарем;
проводити розстановку працівників у м'ясному цеху;
порівнювати теорію і практику і робити висновки.Спортивне свято "Козацькому роду нема переводу"

0

Метою спортивного свята є поглиблювання знань дітей про звичаї, традиції та спосіб життя запорізьких козаків; формування інтересу до української історії, спонукання наслідувати найкращі риси козаків;розвиток рухового апарату дітей, їхніх фізичних та розумових якостей; виховуваня в учнів почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю.Тренінг «Відповідальна людина вміє відмовляти! І відмовлятись!»

0

Мета: сформувати розуміння поняття ризику, розвивати навички поведінки у ситуаціях, в яких є загроза здоров'ю. Розвивати усвідомлення необхідності впевненої відмови, напрацювати навички відмови. Актуалізувати знання і досвід учасників стосовно поняття ризику, його особливостей і проявів. Формувати установку на безпечну поведінку. Сприяти розвитку досвіду безпечної поведінки та напрацюванню навичок прийняття рішення.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі