Користувацький вхід

2018/2019

...

Обмежити пошук фільтруванням:Алгебра. 10 клас (профільний рівень). Розв'язування тригонометричних нерівностей

0

Пропонуємо Вам матеріал до теми "Тригононометричні нерівності" (розв'язування методом інтервалів)7 клас "Сполучені посудини. Манометри".

0

Розробка уроку "Сполучені посудини. Манометри", для 7 класу, мета якогосформувати знання про сполучені посудини, про рівень вільної поверхні рідини в спо¬лучених посудинах для однорідної та неоднорідної рідин; розглянути практичне застосування сполучених посудин.5 клас "Вода в природі. Властивості води. Три стани води. Кругообіг води в природі. "

0

Розробка уроку "Вода в природі. Властивості води. Три стани води. Кругообіг води в природі ", мета якого формувати поняття "вода ", ознайомити з основними властивості води; три стани води;кругообіг води в природі.Конспект заняття з валеології для середньої групи

0

Конспект заняття з валеології
"Ми прагнемо мати здорові зуби".
Значною мірою стан здоров’я та опірність організму дитини залежать від рівня сформованості у неї культурно-гігієнічних навичок. Дана тематика являється актуальною, тому метою заняття є :ознайомити дітей із значенням зубів для організму людини, вказати на необхідність бережливого ставлення до зубів, ознайомити дітей з правилами користування зубною щіткою, прищеплювати культурно-гігієнічні навички.Adventures in the pyramids - Пригоди в пірамідах

0

Ознайомитися з пірамідами Єгипту, дізнатися про цікаві знахідки у них та відтворити побачене в діалогічному і монологічному мовленні.Методична розробка уроку "Блендери"

0

Мета уроку - «Блендери».
навчальна: сформувати знання про блендери, їх призначення, будову, принцип роботи, правила експлуатації та безпеки праці, виявити можливі проблеми під час їх роботи, навчити вирішувати проблемні ситуації.
розвиваюча:розвивати логічне мислення, уміння порівнювати, виділяти головне, сприяти розвитку творчих здібностей.
виховна: виховувати інтерес до майбутньої професії.
У даній розробці подається методика, яка сприяє розвитку творчих здібностей учнів шляхом використання інноваційних технологій при вивченні даного матеріалу.Урок

1

Розробка уроку створена для використання вчителями початкових класів на уроках математики в загальноосвітніх школах.Урок

1

Розробка уроку створена для використання на уроках української мови для вчителів початкових класів загальноосвітніх шкіл.Приготування безопарного дріжджового тіста та виробів з нього.

0

Розробку уроку виробничого навчання можливо використовувати при підготовці кухарів,кулінарів борошняних виробів.Сценарій «У нашій пам’яті вони назавжди залишились»

0

Їх назвали Небесною Сотнею – українців які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.

Ніхто не в праві забути морозні дні 2013 – 2014 року, коли від напруги закипала в жилах кров, коли в ім’я віри і правди один за одним падали від куль майданівці, аби прорости в наших серцях червоними квітами пам’яті.

Небесна Сотня – то в серцях вогонь.

Він гаряче палав за Україну.

Віднині тихим співом заспокой

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі