Користувацький вхід

Останні публікації

2018/2019

...

Обмежити пошук фільтруванням:«Тарас Шевченко – світова наша слава»

0

Виховна година
Тема: «Тарас Шевченко – світова наша слава»
Мета: показати світову велич Кобзаря, його значимість для всіх людей на планеті, розкрити неосяжність його таланту, визначити роль великого сина українського народу в літературній спадщині, культурі українського народу, виховувати почуття національної гідності, гордості за великого патріота України, прививати любов та шану до слова українського Пророка.
Обладнання: портрет Шевченка, книга «Козар», стіннівка з хронікою життя поета, ілюстрація пам’ятника, квіточки, епіграф.. "8 Березня – свято весни"

0

Виховна година
Тема. "8 Березня – свято весни"
Мета: поглибити знання учнів щодо традицій святкування дня восьмого березня; формувати в учнів естетичного смаку; ознайомити з історією виникнення свята; виховувати в дітях почуття глибокої поваги і шани до жінки; розвивати логічне мислення учнів.
Обладнання: картки, кульки, картопля, хустинки, ватман, клей, кольоровий папір, фарби.Герої нашого часу

0

Тема. Герої нашого часу
Мета: прищеплювати любов до Батьківщини, виховати патріотичну свідомість на прикладах подвигів героїв АТО, розвивати бажання стати гідними громадянами України.
Обладнання: фотографії героїв небесної сотні, дитячі малюнки «Ми – за мир», ілюстрації і надписи до теми, ікона ікона Божої матері, вишитий рушник, свічка, ноутбук.
Форма проведення: БесідаУрок природознавства у 3 класі на тему "Комахи"

0

Поглибити знання учнів про комах, їх будову і різноманітність; формувати в учнів уявлення про середовища існування комах, живлення комах, їх значення у природі; розвивати спостережливість, мислення; виховувати любов до комах, бажання їх оберігати.Гриби їстівні та отруйні

0

Поглибити знання учнів про гриби, вчити порівнювати гриби; розширити знання учнів про збирання грибів; розвивати уявлення про їстівні та отруйні гриби, вміння розрізняти їх; виховувати бережливе ставлення до грибів.Ти наше диво калинове, кохана українська мово!

0

Донести до учнів красу і багатство української мови; збагатити знання про рідну Україну, словниковий запас дітей, розвивати зв’язне мовлення, виховувати глибоке почуття до рідної мови, рідного краю, бути патріотами рідного краю.Урок з Я досліджую світ на тему "Привіт,театре! Види театрів"

0

Урок з Я досліджую світ,розроблений для 1 класу НУШМетодична розробка «МУЛЬТИМЕДІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАНЯТЬ ЗА ТЕМОЮ «УКРАЇНА В СВІТІ» З ПРЕДМЕТА «ІНОЗЕМНА МОВА»

0

Запропонована методична розробка призначена для студентів ІІ курсу всіх спеціальностей та вміщує актуальний матеріал, оскільки застосування в навчальному процесі засобів мультимедіа — один із напрямів удосконалення системи освіти. Використання засобів мульти-медіа в навчальному процесі ВНЗ спричинене вимо¬гами практики викладання навчальних дисциплін та інтенсифікацією навчальної діяльності студентів.
Завданнями розробки є:
1) виявити шляхи підвищення ефективності інтенсивного навчання іноземної мови під час використання мультимедійних технологій;методичні матеріали з німецької мови

0

Виховні заходи з німецької мови
Мовний табір
Методичні об'єднання
Cемінар-практикум на базі філії інституту Гете
Спільний проект Озерського НВО та університету ГрінченкаВітаміни – біологічно активні речовини специфічної дії

0

У презентації "Вітаміни – біологічно активні речовини специфічної дії" розкрита роль різноманітних вітамінів у процесах життєдіяльності людського організму. Вказана хімічна формула вітамінів, поширення у продуктах харчування, добові норми споживання, різні авітамінози. Матеріал можна використати як на уроках біології, так і у позакласних заходах.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі