Користувацький вхід

2018/2019

Обмежити пошук фільтруванням:Master class " GAME IN ENGLISH LESSONS AS A TOOL OF FORMING COGNITIVE COMPETENCIES OF YOUNGER LEARNERS IN THE CONTEXT OF NUS"

0

Aim: Presentation of pedagogical experience on the topic "Game in English lessons as a
tool of forming cognitive competencies of younger learners in the context of NUS "
.Дістанційне навчання в умовах карантину .

0

Дистанційне навчання в школах Украіни, під час карантину стало справжнім викликом для кожного освітянина. Кожного року
щонайменше один раз на рік украінські школи опинялись на карантині.ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТ І ОСОБИСТА ЕФЕКТИВНІСТЬ СУЧАСНОГО Викладача

0

ТАЙМ МЕНЕДЖМЕНТ - це технологія свідомого управління часом, що підвищує продуктивність людиниКонкурс "Під знаком Купідона"

0

Конкурс-свято для учнів старших класів до Дня Святого Валентина "Під знаком Купідона"Виховний захід "У світі казки чарівної"

0

Виховний здоров'язберігаючий захід для учнів 5-6-го класу спеціальної школи для дітей з вадами зоруДіагностична робота 3 клас, Quick Minds

0

Діагностична робота 3 клас, Quick Minds
Тема: His hair is curlyУнікальність кожної людини. Зовнішність.Риси характеру. Складаємо розповідь про себе. Захоплення (хобі). Дозвілля. Повага до себе та інших.

0

Рекомендовано використовувати на уроці з предмету "Я досліджую світ" у 1 класіПроект "Бережи здоров'я сьогодні, щоб жити завтра!"

0

Творчий проект
«Бережи здоров’я, щоб жити завтра!»

Керівники проекту: Глібова Аліна Володимирівна, заступник директора з НВР,Золоташко Яна Володимирівна, педагог - організатор
Проект підготували: Скачко Анна Павлівна, учениця 8-А класу

Харків 2021

Назва проекту
Проект «Бережи здоров’я, щоб жити завтра!»

Місце проведення
Харківська гімназія №14, Харківської міської ради, Харківської області

Дата реалізації проекту
Жовтень 2020 року – грудень 2020року

Керівники проекту
Скачко Анна, учениця 8-А класу
Координатори проектуСвято прощання з початковою школою в студії телеканалу « Планета 4-В класу»

0

Свято прощання з початковою школою - це завжди зворушливий і хвилюючий момент для школярів, батьків та класного керівника. Це свято повинно запам'ятатися не лише усім школярам, але й гостям свята. Цікавою є форма проведення такого заходу за мотивами телевізійних програм. Кожен учень матиме змогу відчути себе в ролі учасника відомої телевізійної програми, проявити всі свої творчі здібності і показати свої найкращі результати, досягнуті за роки навчання у початковій школі.Крнспект уроку на тему " Узагальнення матеріалу за перший семестр"

0

Тема: Узагальнення та систематизація вивченого у І семестрі.
Мета: узагальнити та систематизувати знання учнів з тем «Подільність чисел», «Звичайні дроби», «Відношення і пропорції»; формувати обчислювальні навички, розвивати мислення, логічне мислення, увагу, пам’ять, увагу, вміння чітко й математично грамотно висловлювати власну думку; виховувати старанність, наполегливість, акуратність під час запису в зошитах.
Обладнання: картки, таблиці, модель мікрофона, кружечки зеленого та червоного кольорів.
Тип уроку: узагальнення знань, формування вмінь.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі