Користувацький вхід

Останні публікації

2024-05-21 09:25
2024-05-21 09:25

2018/2019

Обмежити пошук фільтруванням:Екологічний проєкт: " Наслідки катастрофічних повеней на Закарпатті "

0

Мета:розглянути природні та техногенні чинники, які впливають на повені в нашому краї, проаналізувати наслідки повеней 1998, 2001, 2010 та 2017 років. Об’єкт досліджень – повененебезпечні райони Закарпаття.Предмет досліджень – басейн річки Тиса та прилеглі території.Проблемне питання:
Написання даної науково-дослідницької роботи допоможе зрозуміти, які фактори лежать в основі виникнення частих паводків на Карпатських річках і переростання їх в окремі роки у катастрофічні повені. Що потрібно зробити для мінімізації руйнівної сили стихії.Нестандартні форми проведення уроків у початкових класах/

0

У посібнику вміщено нестандартні форми організації навчання та основні
їх види : віршовані (римовані) уроки , інтегровані уроки , уроки-дискусії .
Запропоновані методичні розробки з проведення нестандартних уроків у початковій школі .
Адресовано вчителям початкових класів , вихователям груп продовженого дня, студентам педагогічних вищих навчальних закладів.Тестові завдання з предмету "Технологія лицювальних та плиткових робіт"

0

Використання тестових тематичних завдань для об’єктивного оцінювання знань здобувачів освіти. Професія лицювальник-плиточник 3 (2-3) розряду, предмет "Технологія лицювальних та плиткових робіт".Colours

0

Презентація для вивчення різних кольорів у початковій школі (кольор + слово).Вікторина-презентація « Веселка кольорових загадок»

0

Загадки про кольори - презентація для уроку у 2 класіТренінг для педагогів «Професійна мобільність педагога або чому треба вчитися і змінюватися все життя?»

0

Тренінг для педагогів «Професійна мобільність педагога або чому треба вчитися і змінюватися все життя?»Початок правління князя Володимира

1

Навчальний матеріал розділено на етапи відповідно до чинної програми з історії України для 7 класу.
Ілюстративний матеріал, відеофрагменти, таблиці, схеми доповнюють розповідь учителя, сприяють розвитку інтересу учнів до історії.
Виділено основні поняття теми. Відібрано найхарактерніші ключові події, явища, процеси. Показана діяльність Володимира Великого як керівника держави. Зроблено короткі висновки, які учні можуть розширити на завершальному етапі уроку.Футуризм

0

Мета: ознайомити з історією виникнення, розвитком та сферами побутування футуризму; вчити емоційно сприймати та аналізувати твори мистецтва; розвивати ерудицію, естетичні смаки, потяг до вивчення мистец¬тва; сприяти формуванню європейского світогляду молоді; виховувати інтерес до всесвітньої культурної спадщини.Розробка уроку хімії "Хімічні рівняння".

0

Розробка уроку хімії "Хімічні рівняння" для здобувачів освіти 7 класу.Сценарій свята до Дня Матері «Найкраще в світі слово – мама!»

1

Сценарій свята до Дня Матері
«Найкраще в світі слово – мама!»

ВИКЛАДАЧ Вищого професійного училища №19 м. Дрогобича

Пунейко Марія Володимирівна

СЦЕНАРІЙ
Грає повільна музика під гітару
УЧЕНЬ
Мамо моя рідна і єдина,
Ластівко добра і теплоти,
Я для тебе був і є дитина,
І для мене найдорожча ти.
Доки в грудях буде серце битись,
Втратити тебе я так боюсь.
Я на тебе хочу надивитись,
За здоров’я Богу помолюсь.
Скільки ти зазнала горя й муки
У своєму нелегкім житті!
Я цілую ці дбайливі руки,
Мозолисті, вмілі, золоті.
Хай поля-лани зерняться житом

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі