Користувацький вхід

Останні публікації

2020-01-25 20:27
2020-01-25 19:42

2018/2019

...

Обмежити пошук фільтруванням:Тема уроку. Утворення трицифрових чисел із сотень, десятків, одиниць, перетворення іменованих чисел. Задачі на спільну роботу та час

0

Тема уроку. Утворення трицифрових чисел із сотень, десятків, одиниць, перетворення іменованих чисел. Задачі на спільну роботу та часТести з трудового навчання "

0

Комп’ютерні тести «Деревообробка 1.3 –» розроблені згідно програми трудового навчання, розділу деревообробка в 5 класі та розділу деревообробка 7 класу і є продовженням тестуючої програми «Деревообробка 1.2» релізу 2017 року.
Тести можуть бути використані як на уроках трудового навчання, так і технології .
Для вчителів трудового навчання, учнів 5 – 11 класів.З’єднання бічних зрізів спідниці (практична робота)

0

Даний урок-практична робота допоможе вчителям трудового навчання, зокрема, швейної справи, які працюють у спеціальних школах з дітьми з інтелектуальними порушеннямиСвято для першокласників «Мій Букварик».

0

Створювати святковий настрій, покращувати психологічний стан учнів; формувати навички правильного читання, збагачувати словниковий запас, розвивати зв’язне та діалогічне мовлення, підтримувати інтерес до ігрових вправ зі словом; закріплювати знання стосовно геометричних фігур, сприяти розвитку умінь і навичок додавання, віднімання чисел; розвивати фонематичні процеси, мовне дихання, пам’ять, увагу, мислення; сприяти розвитку просторових уявлень; розвивати пізнавальний інтерес до навчання, до рідного слова, привчати дітей діяти узгоджено, розвивати творчі здібності, артистизм, виховувати впевнеПрощавай, букварику!

0

Мета. Вдосконалювати навички виразного читання віршів напам’ять, розвивати зв’язне мовлення; підвести дітей до розуміння важливості читання, як процесу розширення кола знань; виховувати почуття прекрасного, естетичні смаки.Тема: «Багатоповерховий зелений друг»

0

Заняття з екології для дітей 5-го року життя.Ознайомити дітей з різноманітним світом рослин; сформувати навички порівняння дерев, кущів, трав'янистих рослин; продовжити формувати вміння спостерігати за природою; розвивати зв'язне мовлення , логічне мислення; виховувати допитливість, інтерес до вивчення рідної природиКонспект уроку. 5 клас Тема уроку "Рівняння" 2

0

Мета: сформувати вміння розв'язувати рівняння за правилами знаходження невідомих компонентів арифметичних дій (множення та ділення).
Ключові компетентності: уміння висловлювати власну думку і чути інших;
Знаходити інформацію та оцінювати її достовірність.Конспект уроку. 5 клас Тема уроку "Рівняння" 1

0

Предметна компетентність: сформувати поняття рівняння; сформувати вміння наводити приклади рівнянь, пояснювати6 що означає розв’язати рівняння; сформувати вміння розв’язувати рівняння за правилами знаходження невідомих компонентів арифметичних дій (додавання і віднімання).
Ключові компетентності: уміння визначати мету навчальної діяльності відбирати й застосовувати потрібні знання та способи діяльності для досягнення цієї мети;
спілкуватися державною мовою – ставити запитання і розпізнавати проблему.Свято до Дня учителя "Зі святом, любий учителю!"

0

Представлений матеріал можна використати для привітання вчителів школи з їхнім професійним святом. Сценарій містить багато варіантів привітань, як зворушливих, так і гумористичних. Запропонований сценарій читачі можуть доповнювати на власний розсуд.Сценарій фестивалю-конкурсу авторської пісні та поезії «На крилах мрії»

0

Збереження високих духовних цінностей та розвитку культурних і мистецьких традицій, збагачення сучасних форм народної творчості за допомогою авторської пісні та поезії;
•розвиток та поширення на Тернопіллі жанру авторської пісні та поезії;
•патріотичне виховання дітей та молоді засобами українського мистецтва;
•популяризація авторської пісні та поезії серед учнівської молоді;
•відкриття широким колам слухачів юних талановитих авторів і виконавців авторської пісні, сприяння їх творчому зростанню;
•культурне збагачення та естетичне виховання молоді;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі