Користувацький вхід

2018/2019

...

Обмежити пошук фільтруванням:Сенсорно- пізнавальна діяльність: «Подорож на гостини до Вінні-Пуха»

0

Основа пізнавального розвитку дитини - сенсорний розвиток. Саме тому значна увага в Базовому компоненті приділено сенсорному розвитку дитини. Так, освітня лінія «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» передбачає «формування доступних дитині дошкільного віку уявлень, еталонів, що відображають ознаки, властивості, відношення предметів і об'єктів навколишнього світу». Тому наш заклад та наші вихователі активно працюють над втіленням цієї ідеї, що формують усебічну розвинену особистість, здатну до критичного мислення з активною життєвою позицією.Системи комп’ютерного тестування знань

0

Огляд можливостей сучасних систем комп’ютерного тестування знань. Розглянуто програми TEST-W, TEST-W2, MyTestX а також можливості використання для організації online-тестування "Форм Google", які є складовою частиною "Документів Google".Навчання учнів початкової ланки зворотньому зв'язку в парній та груповій роботі засобами англійської мови

0

Навчання учнів початкової ланки зворотньому зв’язку в парній та груповій роботі засобами англійської мовиУрок

0

Мета: поглибити й систематизувати знання учнів про джерела техноген¬ного забруднення навколишнього середовища; показати на конкрет¬них прикладах негативний вплив людини на природу; розвивати по-чуття особистої відповідальності за збереження природи.
Навчальне завдання: виявити зв'я¬зок людини з навколишнім середо¬вищем, сформувати правила пове¬дінки її в природі з метою збере-ження здоров'я, удосконалювати вміння працювати над доповіддю, виступати з повідомленням, вивча¬ти додаткову літературу.Урок

0

ТЕМА УРОКА:Природні зони материка Південної Америки.
МЕТА УРОКУ:сформувати в учнів уявлення про особливості природних зон Південної Америки;надати учням систему знань про рослинний та тваринний світ материка; удосконалити навички роботи з картами атласу;розвивати географічне мислення;виховувати бережне ставлення до рослин та тварин материка;формувати компетентності саморозвитку,самоаналізу,самоконтролю.
ТИП УРОКУ:застосування вмінь та навичок
ФОРМА УРОКУ:урок-подорож(урок-гра)Буклет на на тему "Обробка мультимедійних даних. Створення відеокліпу. Налаштування відеопереходів між його фрагментами".

0

Буклет на на тему "Обробка мультимедійних даних. Створення відеокліпу. Налаштування відеопереходів між його фрагментами".Кросворд та тестові завдання для перевірки знань на тему "Обробка мультимедійних даних. Створення відеокліпу. Налаштування відеопереходів між його фрагментами".

0

Кросворд та тестові завдання для перевірки знань на тему "Обробка мультимедійних даних. Створення відеокліпу. Налаштування відеопереходів між його фрагментами".Обробка мультимедійних даних. Створення відеокліпу. Налаштування відеопереходів між його фрагментами.

0

Навчальна мета:
• Ознайомити з мультимедійними даними, форматами аудіо - та відеофільмів, програмами для обробки мультимедійних даних;
• Навчити створювати відеокліпи, додавати відеопереходи, музичний супровід.
Розвивальна мета:
• розвивати естетичні смаки учнів, творче мислення;
• розвивати уміння виділяти головне, порівнювати і узагальнювати отримані результати;
Виховна мета: виховувати інформаційну культуру, толерантну поведінку.Тестові завдання для підготовки до ЗНО учнів 11 класу за темою "Квадратична функція"

0

Тестове завдання для підготовки до ЗНО може бути використане як самостійна або контрольна робота. Рекомендується використовувати в темі "Повторення і узагальнення" в 11 класі. Також можна використовувати під час факультативних занять з підготовки до ЗНО.Методична розробка заняття гуртка фітнес-аеробіки на тему: «Вдосконалення техніки виконання вправ з фітболом за рахунок підвищення стану фізичної підготовленості вихованок»

0

Одним із інтерактивних методів навчання вважаю заняття з фітнес-аеробіки під час яких ми використовуємо фітболи. Вправи з фітболами відмінно формують поставу й зміцнюють м’язи хребта, розвивають координацію. Сидячи на м’ячі вихованкам потрібно постійно утримувати рівновагу, напружуючи при цьому безліч м’язів. За рахунок коливань стимулюється робота внутрішніх органів і систем організму; прискорюється формування умовно-рефлекторних зв’язків у головному мозку, необхідних для інтелектуального і психічного розвитку.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі