Користувацький вхід

2018/2019

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інформаційний буклет "Психологія кольору"

0

Психологія кольору - це цікаво! А ви знали, що всі імена можна розділити за кольорами на дві групи. Перша – основні кольори (наприклад, червоний, жовтий), а друга – змішані кольори (наприклад, зелений).
В зв’язку з цим, люди, які відносяться до другої групи, багатогранні і часом суперечливі.
За канонами колористики, яку започаткував німецький поет, філософ і вчений Й. В. Гете, кольорове середовище впливає на людський характер.Конспект уроку

0

Конспект уроку з англійської мови у 1-му класі НУШ на тему: "At school"Інноваційні технології навчання у розвитку творчих здібностей учнів на уроках української мови та літератури

0

Ідея досвіду полягає у виробленні певної сукупності технологій навчання української словесності, що сприяють розвитку творчих здібностей, інтересів, умінь і навичок та інших інтелектуальних чинників у сучасних школярів.
 Створення оптимальних умов для розвитку творчих здібностей дитини на уроках словесності;
 Створення атмосфери співробітництва, взаємодії вчителя та учня;
 Розвиток соціальної та громадянської компетентності дитини.Шейко Лілія Миколаївна

0

урок з англійської мови для 3 класу .За підручником Smart 4Вправи українознавчого змісту з теми "Лексикологія. Лексичне значення слова" для 5 класу

0

У роботі представлено дидактичний матеріал із лексикології, запропонований у формі різноманітних авторських завдань українознавчого змісту для учнів 5 класу.РОЗРОБКА УРОКУ НА ТЕМУ: Закарпаття у складі Чехословаччини (Історія України, 10 клас)

0

РОЗРОБКА УРОКУ НА ТЕМУ:

Закарпаття у складі Чехословаччини
(Історія України, 10 клас)РОЗРОБКА УРОКУ НА ТЕМУ: «Виникнення українського козацтва та перших січей» (Історія України, 8 клас)

0

РОЗРОБКА УРОКУ НА ТЕМУ:
«Виникнення українського козацтва та перших січей»
(Історія України, 8 клас)Розробка уроку з історії України «Включення українських земель до складу Російської імперії» (Історія України, 9 клас)

0

Розробка уроку «Включення українських земель до складу
Російської імперії»
(Історія України, 9 клас)Розробка уроку на тему: "Подорож. Види транспорту"

0

Розробка уроку французької мови на тему: "Подорож. Види транспорту".
Метою уроку є закріплення матеріалу з теми “Le voyage, les moyens de transport”, розширити знання учнів про найпопулярніші види транспорту у франкомовних країнах та Україні.МЕТОДИКА ПРОВЕДЕННЯ ЛАБОРАТОРНИХ РОБІТ ПО ФІЗИЦІ З ВИКОРИСТАННЯМ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

0

В даний час велика увага приділяється підвищенню ефективності навчального процесу. Вирішення цієї проблеми пов'язане із застосуванням в навчальному процесі нових методів і прийомів навчання. Нові інформаційні технології можуть ефективно використовуватися на традиційних уроках, що включають демонстраційні досліди по фізиці, на лабораторних заняттях, а також на заняттях фізичного практикуму.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі