Користувацький вхід

2018/2019

...

Обмежити пошук фільтруванням:Зразки вправ для групової роботи

0

Підбірка вправ для організації групової роботи учнів на уроках математики. Розвиток навичок самостійної учбової діяльності : визначення провідних і проміжних завдань, вибір оптимального шляху, уміння передбачати наслідки свого вибору, об'єктивно оцінювати йогоЛітературно-музична композиція, присвячена Т. Г. Шевченку Уклін тобі, Кобзарю!

0

Тарас Шевченко… Це ім’я знають всі: і дорослі, і малі, знають у нас в рідному краї , знають далеко за її межами. Це ім’я – символ, символ любові до рідної землі, до рідного народу, до рідної мови.Основні вимоги до організації страховки та тактики подолання окремих туристських етапів

0

Задля безпеки у процесі туристсько-краєзнавчої діяльності важливо виконувати техніко-тактичні завдання.
Технічна підготовка туриста - оволодіння технікою пересувань і подолання природних перешкод у різних видах туризму.
Засвоєння технічних прийомів руху, страхування та самострахування у пішохідних прогулянках, походах і змаганнях відбувається у процесі виконання спеціальних вправ:
• а) пересування крутими стежками з відпрацюванням раціональної техніки ходьби (правильне розміщення ніг);
• б) відпрацювання прийомів подолання невисоких перешкод (каміння, повалені дерева);Військово-медичний квест «Збережи життя захисника»

1

Позааудиторний захід в форматі військово-медичного квесту.
Змагання між командами в ігровій формі показують студентам і учням те, наскільки своєчасність, правильність і чіткість надання домедичної та долікарської (медсестринської) допомоги може покращити шанси щодо збереження життя та успішного лікування поранених і хворих уражених на полі бою, особливо в умовах сучасних подій в Україні.Морська подорож. Інтегроване заняття з елементами пошуково-дослідницької діяльності.

0

Інтегроване заняття в старшій групі з елементами пошуково-дослідницької та образотворчої діяльності.
«Морська подорож.
Мета:
Забезпечити умови для активної пізнавальної творчої діяльності дітей. Розширювати та поглиблювати знання про життя підводних мешканців,закладати основи наукового дихальні вправи для профілактики плоскостопості. Розвивати фантазію,творче мислення під час образотворчої діяльності. Виховати уміння працювати колективно.
Матеріал:Позакласний захід з англійської мови у 7 класі "Fashion Parade"

0

Позакласний захід з англійської мови у 7 класі "Fashion Parade"Просвітницька година "Через терни до зірок..."

1

Просвітницька година присвячена нашому земляку із Заздрості Главі Української Греко-католицької Церкви Патріарху Йосифу Сліпому.МАН Вивчення джерел забруднення річки Лукновахи та заходи ліквідаці наслідків замулення водного басейнаї

0

ВИВЧЕННЯ ДЖЕРЕЛ ЗАБРУДНЕННЯ РІЧКИ ЛУКНОВАХИ ТА ЗАХОДИ З ЛІКВІДАЦІЇЇ НАСЛІДКІВ ЗАМУЛЕННЯ ВОДНОГО ОБ’ЄКТА
Арутюнова Валентина Артурівна, учениця 8 класу Богодарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області.
Сидорченко Віра Василівна, вчитель хімії та біології Богодарівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області.Сакраментальні символи у вишивці Чернігівщини

0

Дослідницька робота МАН базується на ознайомленні з історією української народної вишивки, дослідженні основних символів вишивки Чернігівщини, виявленні секретів майстерності, збереженні і розвивитку народного виду декоративного мистецтва.Позаурочний захід «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі» (засідання літературного клубу)

1

Позаурочний захід " Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі" присвячений дню поезії

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі