Обмежити пошук фільтруванням:
Сайт Дослідники містить цікаві дослідницькі роботи і проєкти учнів шкіл і вихованців дитячих садочків України, перелік тем для творчих проєктів за всіма предметами, правила оформлення робіт і проєктів. Навчальні комп'ютерні програми для дітей.
Тема уроку: «Вуглеводи. Класифікація, їх утворення й поширення в природі»
Мета:
- сформувати поняття про вуглеводи, їх класифікацію, утворення й поширення у природі;
- розвивати вміння порівнювати й узагальнювати, сприяти профорієнтації учнів;
- виховувати інтерес до предмета та зацікавленість до результатів своєї розумової діяльності.
Матеріали презентації містять матеріали, які допоможуть викладачам хімії, біології і екології значно краще підготувати здобувачів освіти до проходження ЗНО/НМТ.
Розвиток пізнавальних інтересів учнів в процесі навчання має велике значення для будь-якого навчального предмету, це важка задача, від рішення якої залежить ефективність навчальної діяльності. І в навчанні хімії є свої особливості, хімія – це порівняно важкий предмет, і багато учнів словом « не люблять» її. Тому викладач на своєму уроці повинен в першу чергу зацікавити учнів, щоб вони із задоволенням відвідували заняття.
Яким же чином можна зацікавити учнів на уроках хімії?
Які уроки наші учні полюбляють і запам’ятовують найкраще?
Виховний захід «Я люблю свою Україну»).Призначений для проведення змагань між учнями 8-10 класів, для зацікавлення учнів до вивчення предметів хімії та фізики.
Провідна діяльність в середньому шкільному віці - навчання. Саме ця діяльність тягне за собою вирішальний вплив на емоційне благополуччя, психічний і соціальний розвиток учнів. Її компоненти виробляються поступово, тому важливо використовувати ті форми, які могли б служити в якості емоціональної підтримки в процесі навчання, що сприяє адаптації учнів до нових видів діяльності. Однією з таких форм, освоєних учнями, є гра.
Тема уроку містить матеріал, спрямований на розширення знань здобувачів освіти про нітрогеновмісні органічні сполуки – амінокислоти, їх склад, функціональні групи, фізичні та хімічні властивості, галузі застосування.Використовуються інтерактивні модулі платформи learningapps та інтерактивні плакати створені на платформі thinglink.
Урок розроблений для узагальнення та систематизації знань про молярну масу речовини та кількість речовини;розвитку навички розв‘язування задач з використанням понять маси, молярної маси та кількості речовини;вміння аналізувати умови задач та знаходити раціональні шляхи розв‘язку. Поділ на групи виховує організованість, взаємодопомогу; на основі використання міжпредметних зв‘язків сприяє формуванню в учнів елементів наукового світогляду.
Кросворд – один з видів гри. На уроках хімії кросворд можна застосовувати на етапі контролю знань учнів з певної теми чи цілого розділу; можна запропонувати учням як домашнє завдання, з метою зацікавленості учнів у вивченні хімії, вироблення навиків самостійної роботи з літературою, самостійно скласти кросворд. Завдання - кросворди передбачають різні види робіт: індивідуальне розв’язання, групову роботу або роботу всього класу.