Обмежити пошук фільтруванням:
Інтерактивний плакат містить урок з теми «Етиловий спирт і його вплив на організм людини», його можна використовувати як допоміжний матеріал до уроку хімії.
В інтерактивному плакаті проілюстровано застосування інтерактивних методів навчання, які допоможуть підготувати учнів до активного життя.
Інтерактивний плакат з теми «Залізо: фізичні і хімічні властивості» містить презентацію викладача, теоретичний матеріал, робочий зошит, домашній експеремент, посилання на відеофрагменти з хімічної лабораторії, інтерактивні вправи та цікаві факти, які охоплюють курс неорганічної хімії за програмою Міністерства освіти і науки України (рівень стандарту).
В інтерактивному плакаті проілюстровано застосування інтерактивних методів навчання, які допоможуть підготувати здобувачів освіти до активного життя.
Презентація містить матеріал до уроку з теми: "Правила безпеки під час роботи в кабінеті хімії".
Презентація містить матеріал до уроку з теми: "Хімія - природнича наука".
Презентація на тему "Мінерали" містить цікавий матеріал про різні корисні копалини, їх хімічний склад та галузі застосування. Може використовуватися при вивчені тем з неорганічної хімії, а також в гуртковій роботі.
Презентацію створено за матеріалами дослідницького проєкту. В ній розкрите питання значення заліза для організму людини.Вказані ознаки такого захворювання, як залізодефіцитна анемія та запропоновані способи профілактики та лікування цього захворювання. Матеріал призначений для використання викладачами біології, хімії при проведенні позаурочної роботи з цих дисциплін.
На цьому уроці здобувачі освіти вивчать основні види силікатних матеріалів та скла, з’ясують сфери їх використання; вивчать силікатну кислоту та її особливості; на досліді переконаються у вогнезахисній дії силіктних матеріалів для деревини.
урок -кейс
Цілі уроку:
ознайомитися зі складом і властивостями клеїв тваринного походження;
з’ясувати сфери їх використання, відмінності від синтетичних клеїв;
ознайомити із тваринними клеями у деревообробці;
удосконалювати вміння розв’язувати експериментальні задачі;
закріпити знання про хімічні й фізичні властивості клеїв тваринного походження;
ознайомити з якісною реакцією на білки.
Проведення хімічної вікторини дає змогу учням повторити та узагальнити раніше вивчений матеріал, а вчитель має можливість оцінити рівень засвоєння навчального матеріалу учнями. Завдання включають як теоретичні знання, так і практичні вміння учнів. Така форма роботи дає можливість не лише продемонструвати знання з предмету, а й згуртовує учнів під час командної роботи.