Обмежити пошук фільтруванням:
Дана презентація містить матеріал, який пояснює, що таке дистанційне навчання, які характерні риси та різновиди дистанційного навчання. Крім того, для полегшення роботи викладача,ця презентація містить перелік сайтів, матеріали з яких можно використовувати при підготовці здобувачів освіти до ДПА/ЗНО в умовах дистанційного навчання.
Дана мультімедійна презентація присвячена життю та науковій діяльності Д.І.Менделєєва. Вона містить цікаві факти його біографії, історію відкриття Періодичного закону та інших наукових досягнень. Може використовуватися як при вивченні теми "Періодичний закон і періодична система хімічних елементів"(11 клас), так і в позаурочній роботі.
Методична розробка "Інтерактивне навчання на кроках хімії" містить матеріали, які розкривають зміст поняття "інтерактивне навчання", його переваги та недоліки,форми та методи.Також містить методичні рекомендаціїї для викладачів щодо використання методів інтерактивного навчання на уроках хімії як в середній школі, так і в закладах професійної(професійно - технічної освіти).
Методична розробка уроку з хімії на тему "Глюкоза" з елементами коучингу. В розробці визначена мета уроку, очікувані результати, базові поняття і терміни, що використовуються на уроці, поданий перелік необхідного обладнання та матеріалів, зазаначається тип уроку та його структура.В розробці уроку показано, як правильно організовувати навчально - творчу діяльність здобувачів освіти, використання сучасних методів та прийомів освітньої діяльності. Дана розробка може використовуватися як при викладанні курсу хімії в середній школі, так і в заклададах професійної(професійно - технічної освіти)
Хімічний квест «У пошуках скарбів»
Для учнів 8 класів
Узагальння та систематизація знань учнів про класи неорганічних речовин, їх властивості.
Дана розробка спрямована на поглиблення знань студентів про нітратну кислоту, її властивості, зумовлені наявністю в її складі атома Нітрогену у найвищому ступені окиснення, а саме її взаємодію з металами, формування поняття про якісну реакцію на нітрат йон, а також вдосконаленню вміння складати та пояснювати рівняння хімічних реакцій з позицій уявлень про електролітичну дисоціацію та окисно-відновні процеси.
формування вмінь і навичок розв’язувати якісні та розрахункові комбіновані задачі з хімії та фізики, аналізувати ситуативні вправи, дилеми, застосовуючи набуті знання.
учні оперують поняттями – маса, молярна та відносна атомна молекулярна маса, кількість речовини, об’єм, концентрація.
Діяльнісний комнент: учні розв’язують задачі на використання формул М=m/v , n=N/Na; n=N/V, V=S * n та інші
учні оцінюють на якісному та кількісному рівні результати набутих знань з хімії та фізики в реальних життєвих ситуаціях.
Використання інтернет технології QR-кодів на уроках в освітньому процесі сприяє розвитку учнів пізнавальної діяльності.
Метою даної розробки є дати уявлення про ступінь окиснення і розмежувати поняття валентності та ступеня окиснення, сформувати вміння визначати ступінь окиснення елементів за хімічною формулою речовин, а також за будовою та електронегативністю атомів елементів, що утворюють дану речовину; розвивати логічне мислення, уміння аналізувати, робити висновки, навички складання електронних формул речовин; виховувати любов до предмету.