Користувацький вхід

Хімія

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів хімії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів хіміїХімія - чарівниця.

0

Для проведення під час предметного тижня з метою ознайомлення молодших школярів із хімічною наукою.Кислоти, їх склад, назви та класифікація, фізичні властивості

0

Кислоти, їх склад, назви та класифікація, фізичні властивості

Мета: сформувати поняття про кислоти, визначити особливості їх складу та назв, порівняти кислоту за складом та ознайомити з класифікацією кислот, розглянути фізичні властивості і поширення їх у природі; розвивати вміння порівнювати та систематизувати сприяти розвитку творчого мислення комунікативних вмінь, грамотної хімічної мови.виробництво цегли

0

опис процесу виробництва цегли на прикладі підриємства "Сварицевицька цегла"Розчин і його компоненти. Розчинність речовин у воді. Значення розчинів у природі та житті. 7 клас

0

Хімія. Розчин і його компоненти. Розчинність речовин у воді. Значення розчинів у природі та житті. 7 клас
________В. Ф. Веремчук, учитель хімії ЗОШ І-ІІІ ст. с. Судче, Волинської обл.Самостійні роботи на уроках хімії (Перевірка знань учнів за допомогою таблиць)

0

Самостійні роботи на уроках хімії

Перевірка знань учнів за допомогою таблиць (Хімія 7,8 клас)

____________ В. Ф. Веремчук, вчитель біології та хімії ЗОШ І –ІІІ ст. с.Судче. Волинської обл.Самостійні роботи на уроках хімії (Перевірка знань учнів за допомогою таблиць)

0

Хімія. Розчин і його компоненти. Розчинність речовин у воді. Значення розчинів у природі та житті. 7 клас
________В. Ф. Веремчук, учитель хімії ЗОШ І-ІІІ ст. с. Судче, Волинської обл.Контрольна робота з теми « Розчини. Хімічні реакції»

0

Цілі уроку: узагальнити й систематизувати знання учнів з даної теми; визначити рівень навчальних досягнень з теми.Підсумковий урок з теми: «Кількість речовини. Розрахунки за хімічними формулами»

0

Мета уроку узагальнити й систематизувати знання учнів про властивості класів неорганічних сполук, їх генетичний зв’язок; визначити рівень навчальних досягнень з теми; виховувати самостійність, зосередженість.Практичне заняття з теми "Кисень"

0

Практичне заняття. Розвязування задач
Цілі уроку: закріпити й систематизувати знання учнів з теми « Кисень»; визначити рівень навчальних досягнень з теми.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі