Користувацький вхід

Хімія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів хімії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів хіміїпрезентація "Основні класи неорганічних сполук

0

Презентація для підсумкового уроку з хімії на тему "Основні класи неорганічних сполук."Тестування для 10 класу з теми«Нафта. Склад, властивості нафти. Продукти перегонки нафти, їх застосування»

0

Тестування для учнів 9 класу з теми:«Нафта. Склад, властивості нафти. Продукти перегонки нафти, їх застосування» В роботі представлені14 завдань, в яких потрібно вибрати правільну відповідь. Роботу можна використати для учнів 9, 10 та 11 класу.Самостійна робота для 11 класу "Знаходження молекулярної формули органічних сполук"

0

Самостійна робота для 10 класу "Знаходження молекулярної формули органічних сполук". В роботі три задачі різної складності. Робота перевіряє знання учнів з виведення молекулярних формул вуглеводнів.Річна контрольна робота для 7 класу

0

Контрольна робота за курс хімії 8 класу. В роботі представлені 13 завдань. Завдання № 1-6 по 0,5 балів (всього 3 бали), завдання № 7-10 по 1 балу (всього 4 бали), завдання №11-12 по 1,5 бали (всього 3 бали), завдання №13 - 2 бали. Всього 12 балів. Робота перевіряє знання учнів 8 класу з тем: "Будова атома. Періодичний закон і Періодична система Д.І. Менделєєва. Основні класи неорганічних сполук".Письмове опитування для 9 класу "Оксигеновмісні органічні сполуки"

0

Письмове опитування для 9 класу з теми: "Оксигеновмісні органічні сполуки". Робота передбачає перевірку знань учнів 9 класу з тем "Спирти. Карбонові кислоти". В роботі 12 завдань. Завдання № 1-6 по 0,5 балів (всього 3 бали), завдання №7-9 по 1 балу (всьго 3 бали), завдання №10-12 по 2 бали (всього 6 балів).Самостійна робота "Хімічні властивості води"

0

Самостійна робота для учнів 7 класу. Тема "Хімічні властивості води". Робота представлена в двух варіантах. Робота передбачає перевірку знань учнів з теми "Вода".Інтегрований урок хімії та історії. ТЕМА:ПОШИРЕННЯ СОЛЕЙ У ПРИРОДІ ТА ЇХНЄЗНАЧЕННЯ.

0

Автор показує можливості узагальнення та поглиблення знань учнів про класи неорганічних сполук та розвиває вміння працювати з додатковою літературою та інтернет-ресурсами.Інтегровані уроки з хімії

0

Автор показує інтеграцію як поєднання двох і більше предметів в єдине ціле на основі спільного підходу, який формує цілісне уявлення про навколишній світ.Презентація на майстер-клас

0

Презентація для мастер-класу на засіданні міського методоб'єднання вчителів хімії на тему "Ігрові методи навчання на уроках хімії".

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі