Користувацький вхід

Хімія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів хімії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів хіміїКонтрольна робота з хімії для учнів 10 класу Насичені вуглеводні. Алкани.

0

Узагальнити та систематизувати знання учнів з теми: «Алкани». Здійснити контроль навчальних досягнень, окреслити коло питань, які потребують додаткового розгляду, розвивати вміння роботи з тестовими завданнями, розвивати навики самостійної діяльності учнів, виховувати почуття взаємоповаги та толерантності.Контрольна робота з хімії за I семестр для учнів 8 класу

0

Здійснити контроль навчальних досягнень учнів з метою вивчення рівня вмінь і навичок школярів.Семестрова контрольна робота з теми: “ Початкові хімічні поняття ”. 7- клас.

0

Визначити рівень навчальних досягнень учнів на кінець семестру; виявити ускладнення в засвоєнні навчального матеріалу для подальшого визначення шляхів їх подолання; окреслити питання, що потребують додаткового розгляду.План-конспект уроку «Класифікація неорганічних речовин, їхні склад і номенклатура»

0

Ознайомити з класифікацією неорганічних речовин, їхнім складом, особливостями номенклатури, розвивати вміння розпізнавати речовини певних класів за їх формулами та називати їх за міжнародною номенклатурою.Практична робота для 11 класу "Добування карбон(ІV) оксиду, взаємоперетворення карбонатів і гідроген карбонатів."

0

Практична робота 11клас.
Тема: Добування карбон(ІV) оксиду, взаємоперетворення карбонатів і гідроген карбонатів.
Демонстрація № 10 Горіння бензену
Демонстрація № 17 Добування натрій феноляту.
Демонстрація № 24 Гідроліз сахарози.
Демонстрація № 3 . Відношення насичених вуглеводнів до розчину калій перманганату, лугів, кислот.Методична розробка з хімії на тему: "Основні класи неорганічних сполук"

0

Методична розробка з хімії на тему: "Основні класи неорганічних сполук"Лужні, лужноземельні метали та Магній. Їх фізичні та хімічні властивості.

0

Лужні, лужноземельні елементи та Магній. Фізичні та хімічні властивості простих речовин, основний характер їх оксидів та гідроксидів, біологічна роль елементів.Конспект уроку "Жири"

0

Конспект уроку на тему " Жири, їх склад, хімічна будова. Гідроліз (омилення), гідрування жирів".

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі