Користувацький вхід

Хімія

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів хімії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів хіміїВуглеводи. Класифікація, їх утворення й поширення в природі

0

Тема уроку: «Вуглеводи. Класифікація, їх утворення й поширення в природі»

Мета:
- сформувати поняття про вуглеводи, їх класифікацію, утворення й поширення у природі;
- розвивати вміння порівнювати й узагальнювати, сприяти профорієнтації учнів;
- виховувати інтерес до предмета та зацікавленість до результатів своєї розумової діяльності.Презентація на тему "Про ефективні методи підготовки здобувачів освіти до ЗНО/НМТ"

0

Матеріали презентації містять матеріали, які допоможуть викладачам хімії, біології і екології значно краще підготувати здобувачів освіти до проходження ЗНО/НМТ.Розвиток пізнавальних інтересів учнів на уроках хімії.

0

Розвиток пізнавальних інтересів учнів в процесі навчання має велике значення для будь-якого навчального предмету, це важка задача, від рішення якої залежить ефективність навчальної діяльності. І в навчанні хімії є свої особливості, хімія – це порівняно важкий предмет, і багато учнів словом « не люблять» її. Тому викладач на своєму уроці повинен в першу чергу зацікавити учнів, щоб вони із задоволенням відвідували заняття.
Яким же чином можна зацікавити учнів на уроках хімії?
Які уроки наші учні полюбляють і запам’ятовують найкраще?«Я люблю свою Україну»

0

Виховний захід «Я люблю свою Україну»).Призначений для проведення змагань між учнями 8-10 класів, для зацікавлення учнів до вивчення предметів хімії та фізики.Ігрова діяльність з використанням інтерактивних вправ під час проведення занять

0

Провідна діяльність в середньому шкільному віці - навчання. Саме ця діяльність тягне за собою вирішальний вплив на емоційне благополуччя, психічний і соціальний розвиток учнів. Її компоненти виробляються поступово, тому важливо використовувати ті форми, які могли б служити в якості емоціональної підтримки в процесі навчання, що сприяє адаптації учнів до нових видів діяльності. Однією з таких форм, освоєних учнями, є гра.Методична розробка відкритого уроку з хімії "Амінокислоти"

0

Тема уроку містить матеріал, спрямований на розширення знань здобувачів освіти про нітрогеновмісні органічні сполуки – амінокислоти, їх склад, функціональні групи, фізичні та хімічні властивості, галузі застосування.Використовуються інтерактивні модулі платформи learningapps та інтерактивні плакати створені на платформі thinglink.Конспект уроку. Розв‘язування розрахункових задач: Обчислення за хімічною формулою маси даної кількості речовини і кількості речовини за відомою масою.

0

Урок розроблений для узагальнення та систематизації знань про молярну масу речовини та кількість речовини;розвитку навички розв‘язування задач з використанням понять маси, молярної маси та кількості речовини;вміння аналізувати умови задач та знаходити раціональні шляхи розв‘язку. Поділ на групи виховує організованість, взаємодопомогу; на основі використання міжпредметних зв‘язків сприяє формуванню в учнів елементів наукового світогляду.«Терміни в кросвордах»

0

Кросворд – один з видів гри. На уроках хімії кросворд можна застосовувати на етапі контролю знань учнів з певної теми чи цілого розділу; можна запропонувати учням як домашнє завдання, з метою зацікавленості учнів у вивченні хімії, вироблення навиків самостійної роботи з літературою, самостійно скласти кросворд. Завдання - кросворди передбачають різні види робіт: індивідуальне розв’язання, групову роботу або роботу всього класу.Чисті речовини і суміші

0

Даний урок можуть використовувати вчителі хімії при проведенні уроків у 7 - му класі під час вивчення теми "Початкові хімічні поняття"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі