Користувацький вхід

Хімія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів хімії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів хіміїБензен як представник ароматичних вуглеводнів. Хімічні властивості бензену, застосування та добування.

0

Формувати предметну компетентність про ароматичні вуглеводні; встановити причино-наслідкові зв’язки фізичних і хімічних властивостей бензену з його будовою; вдосконалювати ключову компетентність екологічної грамотності і здорового життяОкисно-відновні реакції

0

Формувати предметну компетенцію про сутність процесів окиснення і відновлення та їх взаємозв’язок; визначити місце окисно - відновних реакцій серед основних типів хімічних реакцій; формувати поняття „окисник ”і „відновник ”, „окиснення ”і „відновлення ”; вміти відрізняти окисно – відновні реакції за їх рівняннями; повторювати і закріплювати знання про реакції сполучення, заміщення, розкладу, обміну; розвивати пошуковий світогляд, вміння порівнювати та робити висновки.Календарно-тематичний план з хімії для 10 класу за новою програмою (рівень стандарту)

0

Календарно-тематичне планування хімії (рівень стандарту)розроблено за навчальною програмою для закладів загальної середньої освіти, яка затверджена Міністерством освіти і науки України наказом № 1407 від 23.10.2017 р.
Укладачі: Дубовик О.А. (голова робочої групи), Бобкова О.С., Вороненко Т.І., Глазунов М.М., Іваха Т.С., Рогожнікова О.В.Окисно-відновні реакції, їхнє значення. Процеси окиснення, відновлення. Окисники, відновники.

0

Мета уроку: продовжувати формувати компетентність, що полягає в умінні класифікувати хімічні реакції за різними ознаками; сформувати предметну компетенцію «окисно-відновні реакції», «окисник», «процеси окиснення» та «процеси відновлення».Урок "Фізичні та хімічні явища"

0

Сформувати уявлення про фізичні та хімічні явища, ознайомити з ознаками, на основі яких можна розпізнати ці явища;
сформувати навички застосовувати отримані теоретичні знання для практичних дій: розпізнавати явища, доводити їх різновид за ознаками, робити логічні висновки;
формувати вміння виконувати експеримент з дотриманням правил безпеки, працювати в групі, удосконалювати комунікативні навички в ході обговорення;Заняття. Багатоатомні спирти. Гліцерол.

0

Конспект заняття з хімії для І курсу медичного училища, може бути використаний вчителями хімії у 10 класі шкіл.Урок аукціон ,,Кисневмісні органічні сполуки"

0

Тип уроку - урок узагальнення знань
Форма проведення - урок аукціон
Методи:
- робота в групах
- навчальний експеримент
- різнорівневі завданняВикористання оксидів, кислот, основ і середніх солей. Вплив на довкілля оксидів, кислот, основ і середніх солей

0

Урок узагальнення та систематизації знань на тему «Використання оксидів, кислот, основ і середніх солей. Вплив на довкілля оксидів, кислот, основ і середніх солей»Вода – найдивовижніша та найцінніша рідина

0

Розробка даного уроку відповідає чинній програмі курсу хімії 9 класу.
Це комбінований урок з хімії та фізики.
Він дає можливість розвивати стійкий інтерес до пізнання, стимулювати пізнавальну активність учнів на уроках хімії та фізики.Вивчити будову та властивості води. З'ясувати роль води у природі та її значення для живих організмів. Виховувати екологічне мислення, бережливе ставлення до використання води, відповідальність за свої вчинки. Формувати компетентності.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?
Методичні рекомендації
5%
Розробки уроків
21%
Контрольні роботи
24%
Олімпіадні завдання
9%
Тести ЗНО
7%
Розробки позакласних заходів
5%
Календарне планування
23%
Інші матеріали
6%
Загальна кількість голосів: 18692

Останні коментарі