Користувацький вхід

Хімія

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів хімії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів хіміїКВВ «Періодичний закон Д.І.Мендєлєєва» (8 клас)

0

Клас розбити на 4-5 команд. Кожна команда вибирає капітана, назву команди, готує емблеми. На столі у кожної команди прапорець з емблемою. Першою відповідає команда, яка раніше всіх підняла руку з прапорцем. За кожну правильну відповідь команді дається картка з символом якого-небудь хімічного елемента.
Після закінчення кожного конкурсу підводяться підсумки.
Кожна команда отримує картку для підрахунку рейтингу учасників команди в змаганні.Також команда отримує маршрутну карту з завданнями для команди, яку потрібно заповнити.Оксиген як хімічний елемент. Кисень - проста речовина. Фізіоло-гічна роль кисню. Добування кисню в лабораторії. Каталізатори. Фізичні властивості кисню

0

Тема. Оксиген як хімічний елемент. Кисень - проста речовина. Фізіоло¬гічна роль кисню. Добування кисню в лабораторії. Каталізатори. Фізичні властивості кисню.
Освітні цілі. Продовжувати вчити учнів розрізняти поняття «елемент» і «проста речовина» на прикладі оксигену і кисню; дати відомості про відкриття кисню та його фізіологічну роль в живих організмах; познайомити із поширеннями оксигену у природі та з добуванням кисню в лабораторії; формувати поняття «каталізатор»
Основні поняття і терміни. Оксиген, кисень, каталізатор, хімічний елемент, просто речовина, інгібітори.Контрольні роботи з хімії. 11 клас

0

Контрольна робота по темі «Насичені вуглеводні».
Контрольна робота по темі «Вуглеводні: алкани, алкени, алкадієни, алкіни».
Контрольна робота «Узагальненнявідомостей про вуглеводні»Контрольні роботи з хімії. 10 клас

0

Контрольна робота з теми «Елементи V – А групи».
Контрольна робота з теми «Елементи ІV – А групи».
Контрольна робота 10 клас (профільний рівень)".Сполуки елементів VI – А групи.Варіант № 1".
Контрольна робота з теми «Ферум та його сполуки».Узагальнення знань з теми «Спирти і феноли»

0

Узагальнення знань з теми «Спирти і феноли»
Мета: повторити та узагальнити знання з теми «Спирти і феноли»; виявити труднощі, що виникли під час вивчення даної теми та визначити шляхи їх подолання; про¬довжити формування умінь узагальнювати, аналізувати, порівнювати, роби¬ти висновки; розвивати комунікабельність учнів та уміння працювати в групах; переконати учнів у необхідності самостійного здобування знань.Сульфатна кислота та сульфати

0

Узагальнення та поглиблення знань про склад, фізичні та хімічні властивості, сульфатної кислоти; розширення знань про сульфати та їх властивості, практичне застосування сульфатної кислоти та її солей; ознайомлення з сировиною та хімічними реакціями, що покладено в основу виробництва сульфатної кислоти, з уовами їх здійснення.Виховний захід з хімії у формі телепрограми «Все буде добре!». Тема. Допоможи собі сам!

0

Виховний захід у вигляді телепрограми "Все буде добре" можна проводити для учнів 7-9 класів. Він сприятиме розширенню кругозору дітей, формуванню практичних навичок виведення плям народними способами, виховуватиме інтерес до хімії як експериментальної науки у популярній та цікавій розважально-пізнавальній формі.Збірка матеріалів «Жінки-науковці і хімія»

0

Збірка матеріалів науково-пошукової групи знайомить із знаменитими жінками-хіміками та їх фундаментальними відкриттями. Метою даної роботи є вивчення формування світоглядів і наукових поглядів відомих особистостей; дослідження життєвого і творчого шляху науковців-хіміків; з’ясування ролі творчих особистостей у створенні сучасної хімії; осягнення впливу хімічних знань на відкриття та інновації.Поширення солей в природі та їх практичне значення

0

Методична розробка інтегрованого уроку з хімії у формі екскурсії на тему: "Поширення солей в природі та їх практичне значення" у 8 класі.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі