Користувацький вхід

Хімія

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів хімії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів хіміїЕкспрес опитування з теми Оксигеновмісні органічні речовини

0

Даний метеріал можна використати під час вивчення та закріплення знань з теми Оксигеновмісні органічні сполуки для учнів 9 та 10 класівВплив алкоголю на організм людини

0

Даний матеріал можна використовувати вчителями хімії під час вивчення теми Оксигеновмісні органічні сполуки.Спирти. Під час урочної та позаурочної роботи з учнями , а також для класних керівників під час виховних годин та бесід з учнямиПрезентація до вивчення теми " E- числа, харчові добавки"

0

Презентація до вивчення теми " Е - числа". Ознайомити учнів з видами харчових добавок , використання їх у харчових продуктах.Методичне забезпечення до інклюзивного уроку, разробка уроку

0

Інклюзивна освіта передбачає спільне навчання в учбових закладах людей з інвалідністю та здорових учнів. Метою інклюзії є створення умов для особистісного розвитку дітей із особливими потребами, формування освітньо-розвивального середовища для них. Тобто у інклюзивній школі не дитина підлаштовується до вимог освіти, а система навчання змінюється заради дитини. Такий підхід виключає будь-яку дискримінацію й забезпечує доступ до школи усім дітям.Позаурочний захід "Найцінніша природна емульсія"

0

Сформувати в учнів знання про найціннішу природну емульсію-молоко, з’ясувати корисний чи шкідливий це продукт, ознайомити з історією та традиціями вживання, хімічним складом, застосуванням в косметиці та медицині, видами молока, дослідити його натуральність та якість, порівняти молоко різних тварин; ознайомити з сучасним мистецтвом малювання-лате арт; продуктами, що готують з нього, стравами української кухні; виховувати естетичний смак.Заняття – казки з хімії «Вуглеводні»

0

Заняття з хімії у формі казки по темі "Вуглеводні". Заняття контролю і корекції знань з теми.Гра-квест «Пошук хімічного скарбу»

0

Квест — аматорське спортивно-інтелектуальне змагання, основою якого є послідовне виконання заздалегідь підготовлених завдань командами або окремими гравцями. Вирішення пошукових, експериментальних, практичних завдань хімічної гри-квесту потребує розумових зусиль кожного з учасників, стимулює спілкування та формує навички групової роботи. Крім того така форма проведення заходу сприяє розвитку аналітичних здібностей та критичного мислення, підвищує мотивацію до вивчення хімії.Стаття на тему "Використання ІКТ на уроках хімії і біології"

0

Дана стаття рокриває питання значення ІКТ при викладанні в закладах професійної(професійно - технічної освіти)хімії і біології.Презентація на тему "Типи хімічних зв*язків. "

0

Дана презентація призначена для використання на уроці хімії з даної теми . Містить цікавий матеріал стосовно типів хімічних звязків, їх будови. Містить завдання для закріплення знань з даної теми.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі