Користувацький вхід

Останні публікації

Хімія

Обмежити пошук фільтруванням:Оновлено навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Ключові зміни оновлених програм 5-9 класів

Міністерством освіти затверджено 40 оновлених навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки.

Основні зміни, що були внесені до програм членами робочих груп.Інтернет-ресурси для вчителів хімії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів хіміїИнтегрированный урок химии (академический уровень) и английского языка в 11 классе Англо-химическое кафе "LaBaBAr"

0

Разработка интегрированного урока химии (академический уровень) и английского языка в 11 классе. Альдегиды. Физические и химические свойства, получение и применение. Причастие.Урок-подорож «Мандрівка рідним краєм»

0

Урок містить узагальнюючі знання з географії, біології та природознавства, що допомагає добре орієнтуватися на місцевості та надавати первинну медичну допомогуЧудовий світ хімії

1

Знайомство учнів 5-6-х класів з новим предметом, спонукати їх до пізнавальної зацікавленості хімією.Календарне планування з хімії в 9 класі (нова програма).

0

Календарне планування з хімії в 9 класі (нова програма), 2017-2018 навчальний рік.Органічні розчинники, їх застосування.

0

Ознайомити учнів зі складом і властивостями органічних розчинників, роглиблювати знання про застосування розчинників на виробництві і у побуті; розвивати логічне мислення, пізнавальний інтерес у дітей; виховувати самостійність, спостережливість.Сполуки основних класів у будівництві й побуті.

0

Презентація спрямована на ознайомлення учнів з використанням оксидів, кислот, основ та солей у будівництві; висвітлення їх ролі у побуті; сприянню зацікавлення до основних класів неорганічних сполук.Використання оксидів, кислот, основ і середніх солей.

0

Систематизувати знання учнівпро хімічні властивості класів неорганічних сполук, показати їх практичне значення.Синтетичні миючі засоби

0

Тема: Синтетичні миючі засоби (11клас)
Мета й завдання. Розглянути склад й будову мила й миючих засобів, показати взаємозв'язок будови й властивостей миючих засобів; закріпити навички роботи в малих групах, розширити кругозір учнів, розвивати їхнє мислення.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі