Користувацький вхід

Останні публікації

Хімія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів хімії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів хіміїДиктанти з хімії для 10 класу за підручником П.П.Попель, Л.С.Крикля

0

Пропоновані диктанти з хімії призначені для фронтального опитування учнів десятого класу. У матеріалі зібрані питання, які передбачені для учнів нині чинною програмою для загальноосвітніх закладів освіти і вимагають відповіді у вигляді формул, одного-двох слів чи невеликого речення.Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Хімічні властивості одноатомних спиртів

0

Поглиблюємо знання про хімічні властивості органічних речовин на прикладі хімічних властивостей спиртів; визначаємо вплив функціональної групи спиртів на їх хімічні властивості; розвиваємо вміння писати рівняння хімічних реакцій; формуємо вміння підтримувати загальний діалог. Проводиться робота в групах, дискусія, метод «Мозковий штурм», проектна діяльність, дослідницька діяльність, інтерактивні методи, робота з науковою та художньою літературою.презентація "Основні класи неорганічних сполук

0

Презентація для підсумкового уроку з хімії на тему "Основні класи неорганічних сполук."Тестування для 10 класу з теми«Нафта. Склад, властивості нафти. Продукти перегонки нафти, їх застосування»

0

Тестування для учнів 9 класу з теми:«Нафта. Склад, властивості нафти. Продукти перегонки нафти, їх застосування» В роботі представлені14 завдань, в яких потрібно вибрати правільну відповідь. Роботу можна використати для учнів 9, 10 та 11 класу.Самостійна робота для 11 класу "Знаходження молекулярної формули органічних сполук"

0

Самостійна робота для 10 класу "Знаходження молекулярної формули органічних сполук". В роботі три задачі різної складності. Робота перевіряє знання учнів з виведення молекулярних формул вуглеводнів.Річна контрольна робота для 7 класу

0

Контрольна робота за курс хімії 8 класу. В роботі представлені 13 завдань. Завдання № 1-6 по 0,5 балів (всього 3 бали), завдання № 7-10 по 1 балу (всього 4 бали), завдання №11-12 по 1,5 бали (всього 3 бали), завдання №13 - 2 бали. Всього 12 балів. Робота перевіряє знання учнів 8 класу з тем: "Будова атома. Періодичний закон і Періодична система Д.І. Менделєєва. Основні класи неорганічних сполук".Письмове опитування для 9 класу "Оксигеновмісні органічні сполуки"

0

Письмове опитування для 9 класу з теми: "Оксигеновмісні органічні сполуки". Робота передбачає перевірку знань учнів 9 класу з тем "Спирти. Карбонові кислоти". В роботі 12 завдань. Завдання № 1-6 по 0,5 балів (всього 3 бали), завдання №7-9 по 1 балу (всьго 3 бали), завдання №10-12 по 2 бали (всього 6 балів).Самостійна робота "Хімічні властивості води"

0

Самостійна робота для учнів 7 класу. Тема "Хімічні властивості води". Робота представлена в двух варіантах. Робота передбачає перевірку знань учнів з теми "Вода".

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі