Користувацький вхід

Хімія

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів хімії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів хімії«Я люблю свою Україну»

0

Виховний захід «Я люблю свою Україну»).Призначений для проведення змагань між учнями 8-10 класів, для зацікавлення учнів до вивчення предметів хімії та фізики.Ігрова діяльність з використанням інтерактивних вправ під час проведення занять

0

Провідна діяльність в середньому шкільному віці - навчання. Саме ця діяльність тягне за собою вирішальний вплив на емоційне благополуччя, психічний і соціальний розвиток учнів. Її компоненти виробляються поступово, тому важливо використовувати ті форми, які могли б служити в якості емоціональної підтримки в процесі навчання, що сприяє адаптації учнів до нових видів діяльності. Однією з таких форм, освоєних учнями, є гра.Методична розробка відкритого уроку з хімії "Амінокислоти"

0

Тема уроку містить матеріал, спрямований на розширення знань здобувачів освіти про нітрогеновмісні органічні сполуки – амінокислоти, їх склад, функціональні групи, фізичні та хімічні властивості, галузі застосування.Використовуються інтерактивні модулі платформи learningapps та інтерактивні плакати створені на платформі thinglink.Конспект уроку. Розв‘язування розрахункових задач: Обчислення за хімічною формулою маси даної кількості речовини і кількості речовини за відомою масою.

0

Урок розроблений для узагальнення та систематизації знань про молярну масу речовини та кількість речовини;розвитку навички розв‘язування задач з використанням понять маси, молярної маси та кількості речовини;вміння аналізувати умови задач та знаходити раціональні шляхи розв‘язку. Поділ на групи виховує організованість, взаємодопомогу; на основі використання міжпредметних зв‘язків сприяє формуванню в учнів елементів наукового світогляду.«Терміни в кросвордах»

0

Кросворд – один з видів гри. На уроках хімії кросворд можна застосовувати на етапі контролю знань учнів з певної теми чи цілого розділу; можна запропонувати учням як домашнє завдання, з метою зацікавленості учнів у вивченні хімії, вироблення навиків самостійної роботи з літературою, самостійно скласти кросворд. Завдання - кросворди передбачають різні види робіт: індивідуальне розв’язання, групову роботу або роботу всього класу.Чисті речовини і суміші

0

Даний урок можуть використовувати вчителі хімії при проведенні уроків у 7 - му класі під час вивчення теми "Початкові хімічні поняття"МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЗАНЯТЬ З ДИСЦИПЛІНИ «ХІМІЯ» - «ОСНОВНІ КЛАСИ НЕОРГАНІЧНИХ СПОЛУК»

1

Методичні рекомендації розраховані на студентів чи учнів, які мають проблеми з розумінням основних класів неорганічних сполук, їх властивостей. Дані методичні рекомендації дають можливість розібратися в даному матеріалі, узагальнити знання про властивості і зрозуміти основні закономірностіУрок-гра "Неметали та їх сполуки"

0

Урок-гра "Неметали та їх сполуки" має на меті узагальнити й систематизувати знання, отримані учнями при вивченні теми. Ігрова форма проведення уроку узагальнення знань за темою сприяє активізації мислення учнів, робить атмосферу проведення заняття сприятливою для корекції й кращого засвоєння знань пройденої теми про неметали.Презентація на тему "Формувальне оцінювання якості знань здобувачів освіти ЗП(ПТ)О"

0

Презентація на тему "Формувальне оцінювання якості знань здобувачів освіти ЗП(ПТ)О" містить інформацію про принципи та завдання оцінювання, класифікацію функцій оцінювання, основні методи аналізу оцінювання знань, умінь та навичок здобувачів освіти ЗП(ПТ)О.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі