Користувацький вхід

Хімія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів хімії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів хімії«Загадки про хімічні елементи» (кросворд хімія 7 клас)

0

Використання завдань відтворення матеріалу – первинний і необхідний етап повторення та контролю рівня знань учні. Однак, «механічне» повторення вивченого матеріалу, не викликає зацікавленості дітей. Особливо малоефективне просте повторення навчального матеріалу на підсумкових уроках. Активізувати учнів можна завдяки нетрадиційним формам роботи, одним з яких є робота з тематичними кросвордами, що містять багато нових термінів, які важко запам’ятовуються.Методична розробка на тему: «Активізація пізнавальної діяльності студентів у процесі систематизації набутих знань (формат науково-пізнавальної гри)»

1

У даній методичній розробці представлена розробка науково-пізнавального заняття на тему «Вуглеводні», яке здійснюється за принципом співпраці, де викладач є організатором навчання, посередником між студентом та його досвідом, сприяє створенню активності, творчості студентів.
Для ефективності проведення заняття рекомендується використовувати систему блоків. Під час вивчення та закріплення теми відбувається поетапне формування знань, умінь, навичок студентів, а також—систематизація знань.
Перший етап—відтворюючого ( репродуктивного ) засвоєння основного теоретичного змісту теми.Підсумкова контрольна робота з хімії,11 клас І семестр

0

Підсумкова контрольна робота з хімії,11 клас, рівень- стандарту. Містить завдання із з зовнішнього незалежного оцінювання з таких тем: "Періодичний закон і періодична система хімічних елементів", "Хімічний зв’язок і будова речовини","Хімічні реакції"Розробка уроку" Розв'язування розрахункових задач з хімії"

0

Розробка уроку містить алгоритми розв'язування основних типів розрахункових задач із хімії, що доволяє продовжити формування навиків розв'язування розрахункових задач,розвивати вміння пошукової діяльності і логічного мислення.Взаємодія води з оксидами. Поняття про кислоти й основи (7 клас)

0

Матеріали до уроку у 7 класі за новою програмою. Тема 3. Вода. У анімованій презентації містяться визначення понять, рівняння реакій та їх урвнювання, вправи для закріплення нового матеріалу.Презентація «Початкові хімічні поняття»

1

Презентація з хімії містить цікаві завдання.Учні з інтересом виконують завдання.Календарно-тематичне планування з хімії (10 клас, рівень стандарту)

0

Календарно-тематичне планування з хімії 10 клас
за новими освітніми програмами (2020/2021 н.р.)Урок хімії в 11 класі на дистанційному навчанні на тему: «Ферум. Залізо. Фізичні та хімічні властивості заліза. Якісні реакції на іони Fe+2 та Fe+3»

0

Ферум. Залізо. Фізичні та хімічні властивості заліза. Якісні реакції на іони Fe+2 та Fe+3
(урок хімії в 11 класі на дистанційному навчанні)Якісний клей для столяра

0

Всі зразки столярного клею показали якісні показники.
За даними критеріями найякіснішим клеєм є Titebond III Ultimate
Особливості:
• Міцність клейового шва сильніше, ніж міцність самої деревини;
• Універсальність використання (холодний і гарячий метод склеювання будь-яких порід дерева, багатошарового пластику, шпону, МДФ, ДВП і ДСП);
• Відсутність абразивності (в процесі фінальної обробки не псує ріжучу кромку інструментів);
• Абсолютна нешкідливість (може використовуватися у виробах які стикаються з продуктами харчування);
• Підвищена вологостійкість клейового шва;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі