Користувацький вхід

Хімія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів хімії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів хіміїПрезентація. Розв'язування розрахункових задач з хімії

0

Презентація для педагогів. Тема. Розв'язування розрахункових задач з хімії (7-9 класи).цікава хімія

0

Хімічний диктант проводять з метою перевірки знання хімічних знаків, їх зображення, атомних та молекулярних мас.Інтегрований урок для 10 класу «Розв’язування задач з хімії та фізики в старшій школі (як стимул до застосування в життєвих ситуаціях)»

1

формування вмінь і навичок розв’язувати якісні та розрахункові комбіновані задачі з хімії та фізики, аналізувати ситуативні вправи, дилеми, застосовуючи набуті знання.
учні оперують поняттями – маса, молярна та відносна атомна молекулярна маса, кількість речовини, об’єм, концентрація.
Діяльнісний комнент: учні розв’язують задачі на використання формул М=m/v , v=N/Na; n=N/V, V=S * n та інші
учні оцінюють на якісному та кількісному рівні результати набутих знань з хімії та фізики в реальних життєвих ситуаціях.Казка. Періодична система Д. І. Менделеева.

0


Казка до уроку хімії в 7 класі.
Хімічні елементи, їхні назви і символи. Поширеність хімічних елементів у природі. Ознайомлення з Періодичною системою хімічних ел

ементів.Урок хімії в 7 класі з елементами медіаграмотності. Хімічні елементи, їхні назви і символи. Поширеність хімічних елементів у природі. Ознайомлення з Періодичною системою хімічних елементів.

0


Урок хімії в 7 класі з елементами медіаграмотності.
Хімічні елементи, їхні назви і символи. Поширеність хімічних елементів у природі. Ознайомлення з Періодичною системою хімічних елементів.Флексагон "Оксиди"

0

Динамічна іграшка флексагон допоможе учителю урізноманітнити освітній процес на уроках хімії у 8 класі, а учні краще запам`ятають визначення і формули кислотних, основних і амфортерних оксидів.

Роздрукуйте, виріжте та склейте у визначених місцяхЗакон збереження маси речовин під час хімічних реакцій. Схема хімічної реакції

0

Розв'язування задач на застосування закону збереження маси речовин та складання хімічних рівнянь.Фізичні та хімічні явища. Хімічні реакції та явища, що їх супроводжують

0

Конспект уроку з хімії в 7 класі. Дослідження хімічних реакцій, що супроводжуються виділенням газу, випаданням осаду, зміною забарвлення, появою запаху, тепловим ефектом.Диктанти з хімії для 10 класу за підручником П.П.Попель, Л.С.Крикля

0

Пропоновані диктанти з хімії призначені для фронтального опитування учнів десятого класу. У матеріалі зібрані питання, які передбачені для учнів нині чинною програмою для загальноосвітніх закладів освіти і вимагають відповіді у вигляді формул, одного-двох слів чи невеликого речення.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі