Користувацький вхід

Хімія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів хімії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів хіміїРеалізація компетентнісного підходу на уроках хімії

0

Формування ключових компетентностей учнів на уроках хімії, необхідних для соціалізації,творчої самореалізації особистості, розуміння природничо-наукової картини світу,впевненого екологічного стилю мислення і поведінки та виховання громадянина суспільства.Тематичне оцінювання з органічної хімії. 10 клас.

0

Тематичне оцінювання з органічної хімії для учнів 10 класу."Матеріали до уроку "Застосування металів і їх сплавів" (11 клас)"

0

Про те, що властивості металів змінюються при їх сплаві, стало відомо ще в давнину. 5 тисяч років тому наші предки навчилися робити бронзу - сплав олова з міддю. Бронза за твердістю перевершує обидва метали, що входять до її складу. Властивості чистих металів, як правило, не відповідають необхідним вимогам, тому практично у всіх сферах людської діяльності використовують не чисті метали, а їх сплави.Тематичне оцінювання з органічної хімії. 9 клас.

0

Тематичне оцінювання з органічної хімії для учнів 9 класу. 4 варіанти по 11 завдань."Класифікація неорганічних сполук, їхні склад і номенклатура"

0

Опорний конспект потрібен:
- для формування уявлення в учнів про класи неорганічних сполук та їх класифікацію;
- для того, щоб навчити школярів розрізняти та складати формули оксидів, кислот, основ, солей.
- з метою формування вміння складати назви речовин за сучасною науковою українською номенклатурою.Диктанти з хімії для 11 класу за підручником П.П.Попель, Л.С.Крикля

0

Пропоновані диктанти з хімії призначені для фронтального опитування учнів одинадцятого класу. У матеріалі зібрані питання, які передбачені для учнів нині чинною програмою для закладів загальної середньої освіти і вимагають відповіді у вигляді формул, рівнянь, одного-двох слів чи невеликого речення.Урок химии в 7 классе по теме: Оксиген. Распространение Оксигена в природе. Кислород, состав его молекулы, распространение в природе. Физические свойства кислорода.

0

Урок химии в 7 классе по теме:
Оксиген. Распространение Оксигена в природе. Кислород, состав его молекулы, распространение в природе. Физические свойства кислорода.Презентація досвіду роботи

0

Презентація "З досвіду роботи вчителя хімії Малікової Людмили Семенівни""Особливості підготовки школярів до успішної здачі ЗНО з хімії"

0

Підготовка до вдалої здачі ЗНО з хімії потребує серйозної роботи. При підготовці до ЗНО хімію можна розділити на три частини:
 неорганічна хімія
 органічна хімія
 типові (розрахункові) задачі .
Треба орієнтуватись за шкільною програмою. Якщо і з вересня почалась органічна хімія, то треба опановувати органіку. Такий підхід сприятиме підвищенню шкільного балу, додасть вам впевненості.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі