Користувацький вхід

Хімія

...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтернет-ресурси для вчителів хімії

Найкращі інтернет-ресурси для вчителів хіміїПрезентація та конспект уроку "Бензен",10 клас, нова програма

1

В презентації представлені: загальна формула, будова молекули, зв'язки, фізичні та хімічні властивості, способи добування, та цікаві факти про бензен.Розробка уроку з хімії у 9 класі "Класифікація хімічних реакцій за кількістю і складом реагентів та продуктів реакцій: реакції сполучення, розкладу, заміщення, обміну"

0

Розробка уроку містить цікаві форми роботи, інтерактивні методи та прийоми навчання, що допомагатимуть розвивати спостережливість, логічне мислення, вміння порівнювати, аналізувати, встановлювати причинно-наслідкові зв'язки.Значення окисно-відновних процесів у житті людини,природі і техніці

0

Тема: Значення окисно-відновних процесів у житті людини,природі і техніці.
Мета: формування ключових і предметних компетентностей:
відпрацювання навичок визначення ступеня окиснення елементів, окисника і відновника в рівняннях реакції, розстановки коефіцієнтів реакції методом електронного балансу; розвивати пізнавальну активність учнів, хімічну мову, мислення, сприяти розширенню їх світогляду, виховувати творче ставлення до практичного використання знань з хімії.
Тип уроку: закріплення й вдосконалення знань, умінь і навичок.Дидактичний матеріал з хімії 10 клас 1 семестр

0

Самостійні та контрольні роботи з органічної хімії в 10 класі. Матеріал для перевірки знань при вивченні особливостей будови органічних речовин; будови, фізичних і хімічних властивостей, отримання вуглеводнів.Випускна робота на тему: «ВИКОРИСТАННЯ ІНТЕГРОВАНОГО НАВЧАННЯ В ПРОЦЕСІ ВИВЧЕННЯ БІОЛОГІЇ, ХІМІЇ, ЕКОЛОГІЇ»

0


Міністерство освіти і науки України

Комунальний заклад «Запорізький обласний інститут
післядипломної педагогічної освіти»
Запорізької обласної ради

Кафедра дидактик та методик навчання природничо-математичних дисциплін
Випускна робота на тему:

«ВИКОРИСТАННЯ ІНТЕГРОВАНОГО НАВЧАННЯ В ПРОЦЕСІ ВИВЧЕННЯ БІОЛОГІЇ, ХІМІЇ, ЕКОЛОГІЇ»
вид випускної роботи: курсова робота

Виконав:
слухач курсів підвищення
кваліфікації вчителів біології
(11.02. 2019 – 22.02. 2019)
вчитель біології
загальноосвітньої школи № 65Система екологічної освіти учнів при вивченні хімії

0

Актуальність Сьогодні наше людство турбують найбільше екологічні проблеми. Це зумовлено тим, що в умовах сьогодення, коли невпинно погіршується ситуація в світі, підготовка людей освічених, здатних оптимізувати природнє середовище стала без перебільшення велінням часу. Людство почало усвідомлювати, що від розв’язання екологічних проблем залежить його існування.Вуглеводи. Класифікація вуглеводів, їх утворення і поширення у природі

0

Формування ключових компетентностей:
- спілкування державною мовою;
- уміння вчитися впродовж життя;
-інформаційно-цифрова компетентність;
Формування предметних компетентностей:
- поглибити поняття «вуглеводи», класифікація, молекулярна та відкрита форми глюкози і фруктози, ізомери, функціональні групи, фізичні властивості;
- обговорити, як утворюються вуглеводи у природі та їхню біологічну функцію ;
- розвивати уявлення про зв'язок природних процесів та життя людини, виховувати уважне ставлення до свого здоров’я
- виховувати інтерес до вивчення хімії;Квест «У Королівстві Природничих Наук»

0

Розробку даного позаурочного заходу - це цікава подорож по королівству природничих наук. Під час вирішення різних завдань учні дізнаються про тісний зв'язок фізики з різними природничими науками.Типи хімічних зв'язків: йонний, ковалентний, металічний, водневий хімічні зв’язки.

0

Мета: актуалізувати знання учнів про природу хімічного зв’язку, види хімічного зв’язку; розвивати вміння використовувати теоретичні знання для прогнозування властивостей елементів та їхніх сполук на підставі знань про будову атома й будову речовини; розвивати навички складання молекулярних і структурних формул речовин, описувати властивості речовин на підставі знань про хімічний зв’язок.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі