Користувацький вхід

Презентації

Обмежити пошук фільтруванням:«СИНДРОМИ ГІПЕРГЛІКЕМІЇ, ГІПЕР- ТА ГІПОТИРЕОЗУ В ПРАКТИЦІ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ» ПРЕЗЕНТАЦІЯ. МЕТОД «НИТКА ПЕРЛІВ»

0

«СИНДРОМИ ГІПЕРГЛІКЕМІЇ, ГІПЕР- ТА ГІПОТИРЕОЗУ В ПРАКТИЦІ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ» презентація.

Метод активізації (авторський) "НИТКА ПЕРЛІВ"
Варіант 1:
Побудувати ланцюг з термінів, симптомів, препаратів, що стосуються певної нозології (напр. синоніми назви; клінічні прояви; лабораторна діагностика; лікування; ускладнення; прфілактика.

Варіант 2:
Розмістити запропоновані симптоми, терміни відповідно до нозології для якої вони характерні (диференційна діагностика).Конспект уроку інформатики 2 клас "Графічний редактор"

0

Тема. Графічний редактор. Інструменти графічного редактора та їх налаштування.
Мета роботи: формувати поняття графічного редактора та його інструментами; ознайомити з інтерфейсом графічного редактора; формувати вміння працювати з елементами інтерфейсу програми;
розвивати інформаційно-цифрову компетентність, навички роботи за компютером, уміння вчитися,логічне мислення;
виховувати любов до рідної країни та її традицій.
Програмне забезпечення: Paint."Птахи"

0

Предметні компетентності.
Дидактична: познайомити учнів з істотними ознаками птахів, важливістю пір’яного покрову; живленням птахів; виховувати любов до всього прекрасного, бережливе ставлення до всього живого.
Розвивальна: розвивати позитивно-емоційне ставлення до природи рідного краю.
Виховна: виховувати любов до всього прекрасного, бережливе ставлення до всього живого, виховувати кращі людські якості, любов до природи.Час та календар

0

Презентація до лекції з дисципліни "Астрономія" по темі "Час та календар"Презентація "Тиск твердих тіл на поверхню.Сила тиску"

0

Презентація до уроку з фізики у 7 класі на тему "Тиск твердих тіл на поверхню.Сила тиску" допоможе здобувачам освіти краще зрозуміти, що таке тиск, як його обчислювати, від чого він залежить, де практично застосувати знання про тиск.Стоп насильству!

0

Даний матеріал можна використовувати на годинах спілкування з учнями середніх та старших класів з метою ознайомлення з ознаками та видами насильства та булінгу, з основними методами вирішення складних життєвих ситуаційMaster class " GAME IN ENGLISH LESSONS AS A TOOL OF FORMING COGNITIVE COMPETENCIES OF YOUNGER LEARNERS IN THE CONTEXT OF NUS"

0

Aim: Presentation of pedagogical experience on the topic "Game in English lessons as a
tool of forming cognitive competencies of younger learners in the context of NUS "
.Конспект та презентація інтегрованого уроку літературного читання та мистецтва "Зимові картини і "зимові" слова. Г. Малик "Грудень" (напам’ять). Новорічний калейдоскоп. Виготовлення ялинкової прикраси."

0

Розробка конспекту та презентація інтегрованого уроку з літературного читання та мистецтва для учнів 3 класу нової української школиКонспект та презентація інтегрованого уроку літературного читання та мистецтва "Зимові картини і "зимові" слова. Г. Малик "Грудень" (напам’ять). Новорічний калейдоскоп. Виготовлення ялинкової прикраси."

0

Розробка конспекту та презентація інтегрованого уроку з літературного читання та мистецтва для учнів 3 класу нової української школиКонспект та презентація інтегрованого уроку літературного читання та мистецтва "Зимові картини і "зимові" слова. Г. Малик "Грудень" (напам’ять). Новорічний калейдоскоп. Виготовлення ялинкової прикраси."

0

Розробка конспекту та презентація інтегрованого уроку з літературного читання та мистецтва для учнів 3 класу нової української школи

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі