Користувацький вхід

Презентації

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Революція у Франції 1848-1849 років

0

Революція 1848 року у Франції (фр. Révolution française de 1848) — буржуазно-демократична революція у Франції, одна із європейських революцій 1848–1849 рр.. Завданнями революції було встановлення цивільних прав та свобод. Вилилася 24 лютого 1848 в зречення від престолу колись ліберального короля Луї-Філіпа I і проголошення Другої республіки. У президенти нової держави було обрано в подальшому ході революції, після придушення соціал-революційного повстання в червні 1848, племінник Наполеона Бонапарта Луї-Наполеон Бонапарт.В'ячеслав Молотов

0

В. Молотов (псевдонім, справжн. прізв. – Скрябін; 1890–1986) – радянський партійний та державний діяч. У презентації розкрито біографію та діяльність цього партійного діяча. Молотов став разом з Й. Сталіним організатором геноциду проти українського народу – голоду 1932–1933 pp. З травня 1939 р. разом з гітлерівською владною верхівкою взяв участь у підготовці планів розподілу Центрально-Східної Європи, яка завершилася укладенням пакту Молотова-Ріббентропа.Особливості життя в буддійських монастирях

0

Буддизм — найдавніша з трьох світових релігій, що виникла в VI ст. до н.е. Більшість її послідовникі мешкає у країнах Південної, Південно-Східної і Східної Азії. Наприкінці XIX — початку XX ст. прихильники буддизму з'явилися у країнах Європи і США. Нині у світі є близько 400 млн. мирян, які сповідують буддизм, і близько 1млн. ченців та черниць. Буддисти світу об'єднані в дві міжнародні організації — Всесвітнє Братство буддистів (штаб-квартира в Бангкозі, Таїланд) і Азіатську буддійську конференцію за мир (штаб-квартира в Улан-Баторі, Монголія).Проект з народознавства "Маленьке диво"

0

Вивчити види фарбованих яєць, методику їх виготовлення,
відмінності між ними та
самостійно виготовити
писанку або крашанку…Впровадження здоров’язберігаючих технологій на уроках англійської мови

0

Електронна презентація досвіду впровадження здоров'язберігаючих технологій на уроках англійської мовиРозробка уроку з фізики «Теплообмін. Види теплопередачі»

1

Урок фізики в 8 класі з теми "Теплообмін. Види теплопередачі"Брейн-ринг з історії

1

ДОКУМЕНТ МІСТИТЬ КІЛЬКА ТУРІВ, ЯКІ ВКЛЮЧАЮТЬ ІСТОРИЧНІ ЗАГАДКИ, ФОТО ВИДАТНИХ ІСТОРИЧНИХ ДІЯЧІВ, КРОСВОРД ТА ІНШ. МАТЕРІАЛЕ.Сетон - Томпсон "Лобо". Лобо – володар Курумпо. Характеристика образу Лобо. Конспект уроку для учнів 5 класу.

0

Конспект уроку для учнів 5 класу з теми "Лобо - володар Курумпо. Характеристика Лобо"Початок правління Володимира Великого

1

Князь Володимир — один з найталановитіших і найяскравіших політичних діячів тогочасної Європи, мужній, доброзичливий, справедливий, людина сильної волі, наполегливий у досягненні поставлених завдань.
Великий будівничий і організатор української держави, талановитий полководець, мудрий дипломат. Він уособлював якісно новий рівень управління державою. Про нього говорили, що він “ласкавий до підданих і суворий до ворогів”. Високо шанованим був за життя й став таким популярним у наступних поколінь.Богдан Лепкий "Цвіт щастя"

0

Богдан Лепкий "Цвіт щастя" презентація для уроку в 6 класі

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі