Користувацький вхід

Презентації

...

Обмежити пошук фільтруванням:Організація туристсько-краєзнавчих експедицій.

0

Методична розробка заняття з предмету "Історичне краєзнавство"для дистанційного навчання позашкільної освіти. Тема заняття - Організація туристсько-краєзнавчих експедицій."Краєзнавча експедиція"

0

Методична розробка заняття з предмету "Історичне краєзнавство" для дистанційного навчання позашкільної освіти.Презентація творчого проекту"Плекаємо перлини декоративно - ужиткового мистецтва рідного краю"

0

Рекомендації для працівників позашкільних навчальних закладів з досвіду роботи педагогічного колективу Краматорської станції юних техніків по втіленню у життя проектних технологій.Презентація творчого проекту "Ляльки народів світу"

0

Колективна робота з виготовлення ляльок в національних костюмах в межах проекту Краматорської Станції юних техніків "Чарівний ляльковий світ".Інтегрований урок з предметів «Технологія приготування їжі з основами товарознавства» та «Облік, калькуляція і звітність»

0

Розгорнутий план відкритого інтегрованого уроку з предметів «Технологія приготування їжі з основами товарознавства» та «Облік, калькуляція і звітність» з професії: 5122 «Кухар», рівень кваліфікації – 3 розряд.Письмове додавання і віднімання багатоцифрових чисел. Розв'язування задач

0

Письмове додавання і віднімання багатоцифрових чисел. Розв'язування задач. Презентація для уроку математики в 4 класіХотінь - робітниче селище на Калущині в якому побував Степан Бандера

0

Селище Хотінь, Калущина (Франківщина). Робітниче селище в якому побував Степан Бандера. Селище, яке за радянських часів пройшло не тільки адміністративно-територіальну реформу, але й репресії проти НАЦІОНАЛІСТІВ та священників ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ.Презентація «Ознаки фізіологічної та соціальної зрілості»

0

Презентація "Ознаки фізіологічної та соціальної зрілості" для проведення виховного заходу для учнів професійно-технічних навчальних закладів.Презентація для проведення виховного заходу «Енергетичні проблеми суспільства»

0

Презентація на тему "Проблеми суспільства", для проведення виховного заходу для учнів професійно-технічних навчальних закладівПрезентація «Технологія приготування та подача розсольників і солянок»

0

Презентація "Технологія приготування та подача розсольників та солянок" до уроку виробничого навчання для учнів з професії "Кухар 4р."

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі