Користувацький вхід

Презентації

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація "Доба Відродження"

0

Презентація "Доба Відродження" Може бути використана на уроках зарубіжної літератури у 8 класіУрок з інформатики у 7 класі "Практична робота № 2 «Побудова інформаційних моделей в різних програмних середовищах»

0

Практична робота № 2 «Побудова інформаційних моделей в різних програмних середовищах» у 7 класіКонспект заняття

0

Тематичне заняття до дня народження Т.Г.Шевченко
Поглиблювати знання дітей про життєвий та творчий шлях Т.Г.Шевченка. Виховувати любов до краси поетичного слова , викликати бажання вивчати твори поета ,розуміти їх зміст.Доброта і милосердя - міцні два крила

1

Матеріал розрахований на учнів 1-11 класів для використання на годинах класного керівника, позакласних заходах.Написання НЕ з дієсловами

0

Розробка уроку української мови для початкової школи (3 клас)містить короткий опис основних структурних елементів уроку, методичні коментарі щодо роботи зі змістом навчального матеріалу підручника, форм і методів роботи з класом.
Призначено для вчителів початкових класів.І. Франко «Захар Беркут». Патріотичний мотив твору

0

І. Франко «Захар Беркут». Патріотичний мотив твору. Проблема вибору людини у вирішальній ситуації.твір-опис за картиною К. Білокур

0

Нев'янучі квіти Катерини Білокур. Усний твір-опис за картиною. Знайомство з українською художницеюурок на тему "Поезія Ліни Костенко "Кольорові миші".

0

Вивчення поезії Ліни Костенко "Кольорові миші". Особливість, неординарність дівчинки АнниПрезентація до уроку мистецтва у 8 класі "Стихія музики бароко"

0

Презентація до уроку мистецтва у 8 класі "Стихія музики бароко"
за матеріалами підручника "Мистецтво"(авт. Л. М. Масол)Презентація до уроку мистецтва у 8 класі "Музика епохи класицизму"

0

Презентація до уроку мистецтва у 8 класі "Музика епохи класицизму"
Урок з використанням інноваційних засобів, методів та прийомів навчання

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі