Користувацький вхід

Презентації

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Година спілкування "Наші права - щасливе дитинство"

0

Година спілкування "Наші права - щасливе дитинство"
Мета:
- розширити знання дітей про їхні особисті права, підвести учнів до розуміння того, що необхідно не лише знати свої права, але й сумлінно виконувати свої обов’язки;
- прагнути розуміння необхідності виконувати правила поведінки в школі;
- виховувати повагу до вчителів, однолітків та людей, що є старшими за віком;
- сприяти розвитку мислення, уяви, памяті і самостійності.Конспект уроку з природознавства 2 клас. "Які прикмети у зими? Зимові місяці. Планування спостережень за природою взимку."

0

Конспект уроку "Які прикмети у зими? Зимові місяці. Планування спостережень за природою взимку."
Мета: сформувати в учнів уявлення про характерні ознаки зими в неживій природі; розвивати спостережливість, вміння бачити прекрасне у всьому, що нас оточує; прищеплювати любов до природи; розвивати креативне мислення; виховувати захисників природи.Відкритий урок-подорож. "Як змінюється восени життя звірів? Підготовка звірів до зими"

0

Тема. Як змінюється восени життя звірів? Підготовка звірів до зими.
Мета:
- ознайомити учнів із життям звірів восени, зі змінами, що відбуваються в їх житті, з`ясувати, які тварини змінюють забарвлення хутра, готують запаси кормів, впадають в зимову сплячку;
- розвивати спостережливість, уміння порівнювати, узагальнювати;
- формувати вміння аналізувати, узагальнювати, робити висновки з прочитаного, побаченого, почутого;
- розвивати творчі здібності, збагачувати словниковий запас;
- виховувати любов до природи, дбайливе ставлення до тварин.Конспект уроку з природознавства 2 клас. "Які осінні явища відбуваються у житті рослин?"

0

Конспект уроку "Які осінні явища відбуваються у житті рослин?"
МЕТА: поглибити знання школярів про явища природу; формувати в учнів уявлення про осінні явища в житті рослин, уміння аналізувати, порівнювати; розвивати кмітливість, спостережливість, мислення.Конспект уроку з природознавства 2 клас. "Які існують зв'язки між неживою та живою природою?"

0

Конспект уроку з природознавства 2 клас. "Які існують зв’язки між неживою та живою природою?"
Розширити знання учнів про взаємозв’язки між неживою природою, рослинами і тваринами восени; вчити міркувати, порівнювати, робити висновки, спираючись на життєвий досвід; виховувати любов до природи.Виховний захід "Милосердя і доброта - два крила, на яких тримається людство"

0

Виховний захід "Доброта і милосердя - два крила, на яких тримається людство".
Даний захід стане пригоді вчителю допомогти учням осягнути,що значить бути добрим,що лежить в основі доброти,доброго вчинку,славлячи добро в людині,її справах і ставленні до інших,розвивати в учнів бажання робити добро,формувати в підростаючого покоління моральні чесноти, шляхетність, почуття милосердя, виховувати морально-етичні норми життя.Проект "Феномен козацької чайки"

0

Опис розробки навчального проекту в 7 класі "Феномен козацької чайки". Проект передбачає перевірку умов плавання тіл.Від серця до серця

0

Навчальна: застосування умінь і навичок введенні та редагування тексту, форматування документа, з'єднання в текстовому документі тексту, графіки та інших об'єктів.
Розвиваюча: розвиток критичного мислення, розвиток пізнавальних здібностей учнів, розвиток комунікативності; розвиток художнього смаку та розвиток творчого мислення на основі виконання операцій з'єднання і аналізу об'єктів різних властивостей; розвиток інтересу до даної теми.Урок на тему: "Патріотичний пафос вірша В. Сосюри «Любіть Україну»"

1

На минулому уроці ми з вами говорили про життя і творчість В.Сосюри. Ви відкрили для себе неповторну людську особистість, його безмежну любов до України.
В. Сосюра… Мабуть, це найцікавіша постать серед митців. Любов до рідної Батьківщини – це той неоціненний святий скарб, який лірик передає своїм нащадкам рядками поетичних творів.Формування установок викладачів щодо студентів

0

Запропонований матеріал ознайомлює викладачів з психолого-педагогічними основами побудови ефективного спілкування зі студентами.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі