Користувацький вхід

Презентації

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:20 лютого - День Героїв Небесної Сотні

1

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості, розвитку бажання стати гідними громадянами УкраїниМузична вікторина для учнів 7 класів

0

Музична вікторина допоможе вчителям музичного мистецтва при проведенні тижня предметів художньо-естетичного циклу в школі.Перший урок 2016 – 2017 н.р. «Щоб у серці жила Україна. Це наше і це твоє»

0

Доповнити і поглибити знання дітей про Батьківщину, формувати уявлення про Україну як суверенну державу з давньою історією, багатою культурною спадщиною; розвивати в учнів творче мислення, уяву , комунікабельність; формувати громадянські якості, патріотизм, людяність, працьовитість; виховувати любов і повагу до Батьківщини – України, її символів, обрядів, традицій; налаштувати учнів на плідну роботу протягом навчального року, налагодити емоційний контакт як із класом, так і учнів між собою.Інтегрований урок з літературного читання «Весна іде красу несе»

0

Сприяти цілісності процесу навчання, ознайомлювати дітей із широким колом книг, закріплювати вміння читати свідомо та виразно, формувати вміння правильно інтонувати речення під час читання, швидко орієнтуватися у тексті, вчити виділяти в тексті дійових осіб, давати їм елементарну характеристику, збагачувати словник учнів; розвивати увагу, пам’ять, уяву та логічне мислення на уроках позакласного читання шляхом використання художніх засобів слова та емоційного змісту музики в зображуванні картин природи.Інтегрований урок з літературного читання «Відчиняє двері казка. Українська народна казка «Колобок»»

0

Поглиблювати знання дітей про казку, як вид усної народної творчості, вчити визначати головну думку, удосконалювати техніку правильного, виразного читання, використовуючи різні види роботи над текстом; збагачувати активний словниковий запас; розвивати уміння відтворювати зміст прочитаного; давати характеристику героям за допомогою музики; виховувати любов до читання до казок.5 клас. Аплікація

0

Тема урока: Основи технології виготовлення виробів, оздоблених об’ємною аплікацією. 5клас
Мета урока:
Навчальна: розширити знання учнів про види аплікацій. Дати поняття про об’ємну аплікацію. Ознайомити з видами конструкційних матеріалів для виготовлення об’ємної аплікації. Навчати складати авторський опорний коспект раніше вивченої теми. Планувати роботу з виготовлення виробу оздобленого об’ємною аплікацією, добирати матеріали для виготовлення виробу.Шапкові гриби: їстівні і отруйні

0

Даний матеріал містить відомості про їстівні та отруйні гриби. Стане доповненням до усного матеріалу.Урок-конференція з української мови «Слова, протилежні за значенням (антоніми). Робота зі словником»

0

Антоніми (від грецьких слів anti – проти і onima - ім'я ) – це слова з протилежним значенням.

Наприклад: ніч – день, радість – горе, хворий – здоровий, вперед – назад, говорити – мовчати. Антоніми повинні виражати логічно протилежні поняття і в той же час поняття одного кола предметів, процесів і ознак.

Наприклад, антоніми день – ніч об’єднуються значенням пори доби, чорний – білий – значенням кольору, вперед – назад – значенням напрямку руху. Антоніми використовуються в різних стилях літературної мови.Розробка уроку із зарубіжної літератури «Добро і зло в казці Г.К. Андерсена «Дикі лебеді»»

0

Тема: Добро і зло в казці Г.К. Андерсена «Дикі лебеді»
Епіграф: Не одяг прикрашає людину, а добрі справи. Хто горя не бачив, той і щастя не зазнає (Українські прислів’я )
Мета: допомогти учням глибше усвідомити ідейно-художній зміст казки, сприйняти її моральні настанови; розвивати навички виразного читання тексту, аналізу образів; розвивати образне мислення; виховувати кращі якості людського характеру – доброту, милосердя."Стиль у мистецтві" урок №1 Мистецтво 8 клас (за підручником Л.Кондратової)

0

Розробка уроку №1 "Стиль у мистецтві"
предмет - Мистецтво 8 клас
підручник - Л.Кондратова
Презентація (Microsoft Office 2010 ) та конспект уроку

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі