Користувацький вхід

Презентації

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація " Способи інтеграції змісту початкового навчання"

0

В презентації показано основні способи інтеграції змісту початкової освіти,відмінність інтегрованого навчання від звичайного.Розробка інтегрованого уроку математики, природознавства, я у світі для 4 класу. Читання і запис чотирицифрових чисел. Задачі на знаходження частини від числа. Природні дива України. з презентацією до уроку.і

0

Змістовні та цілеспрямовані інтегровані уроки вносять у звичайну структуру шкільної освіти новизну, оригінальність, сприяють формуванню цілісної картини світу, розгляду предмета з кількох сторін, дозволяють систематизувати знання, створюють сприятливі умови для реалізації особисто орієнтованого, розвивального навчання молодших школярів.
Методично правильна побудова і проведення інтегрованих уроків сприяють підвищенню зростання професійної майстерності вчителя, тому що вимагають від нього володіння методикою сучасних технологій навчально-виховного процесу.Розробка інтегрованого уроку математики і природознавства для 1 класу "Переставна властивість дії додавання. Птахи." з презентацією до уроку.

0

Відмінність інтегрованого уроку від традиційного полягає саме в тому, що предметом вивчення (аналізу) на такому уроці виступають багатопланові об'єкти, інформація про сутність яких міститься в різних навчальних дисциплінах, широка палітра у використанні міжпредметних зв'язків при різнобічному розгляді однопланових об'єктів, своєрідна структура, методи і прийоми, які сприяють його організації і реалізації поставлених цілей."Думка" Шевченко Т.Г.

0

Петрів Євгеній декламує вірш Щевченка Т.Г. Презентація теж його робота. До Шевченківських свят в навчальному закладі зроблена дана робота.Презентація-тест "Відсотки"

0

Тест-презентація на тему "Відсотки", 5 клас
Можна використовувати на уроціузагальнення знань з темиTHE DISCOVERY OF AMERICA

0

Христофор Колумб, Відкриття Америки.Розробка і презентація уроку THE DISCOVERY OF AMERICA.Дистанційне навчання під час карантину

1

Учитель презентує роботу на дистанційному навчанні під час карантину.Презентація

0

Презентація до уроку фізики у 8 класі з теми "Електрична напруга. Вольтметр. Вимірювання напруги"Методична розробка з теми "Соуси, дресінги, діп-соуси"

0

В данній презентації описана технологія приготування соусів, дресінгів, заправок. Значення соусів в харчуванні людини. Класифікація, організація роботи соусного відділення в закладах громадського харчування.Взаємодія води з оксидами. Поняття про кислоти й основи (7 клас)

0

Матеріали до уроку у 7 класі за новою програмою. Тема 3. Вода. У анімованій презентації містяться визначення понять, рівняння реакій та їх урвнювання, вправи для закріплення нового матеріалу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі