Користувацький вхід

Презентації

...

Обмежити пошук фільтруванням:Презентація до виховної години "А вже весна..."

0

Дана презентація стане у нагоді при проведенні виховних заходів про веснуПрезентація "Квадратична функція її графік та властивості"

0

Презентація до уроку квадратична функція її графік та властивості. Алгоритм розміщення квадратичної функції на координатній площині. Розв'язування рівнянь графічним способом.Опрацювання інструктивно -методичних матеріалів Міністерства освіти і науки України щодо організації навчально-виховного процесу, ведення класної документації, оновлених критеріїв оцінювання.

0

Опрацювання інструктивно -методичних матеріалів Міністерства освіти і науки України щодо організації навчально-виховного процесу, ведення класної документації, оновлених критеріїв оцінювання.Художник життя Антон Павлович Чехов і Україна

0

Презентація може бути використана на уроках зарубіжної літератури у 6 класі під час вивчення теми «Людські стосунки».
Вона містить навчальний матеріал про життєвий і творчий шлях Антона Павловича Чехова, його зв'язок із Україною; матеріал про майстерність письменника у змалюванні персонажів, зокрема в оповіданнях «Хамелеон» та «Товстий і тонкий».Віртуальна мандрівка: «Зимові народні свята»

0

Поглибити рівень знань здобувачів освіти про історичні витоки народних свят. Формувати в учнів бажання вивчати та відроджувати українські звичаї, традиції, обряди, які є духовними скарбами українського народу.
Мандруйте з нами у світ звичаїв, легенд, переказів, світ духовної краси наших предків.
Захоплюйтеся ними, переймайтеся ними, вивчайте їх !Дидактичні ігри - засіб навчання і виховання школярів

0

Методика проведення дидактичних ігор. Формування в учнів поєднувати теоретичні знання з практичною діяльністю.Презентація "Філософсько - педагогічні ідеї В.Сухомлинського"

0

Матеріал містить теорію В.О. Сухомлинського про те, що сферою розвитку дитини є моральне виховання. Завдання школи не просто передати знання, а й відкрити сфери розвитку де вихованці можуть досягти вершини, виявити себе, почувати себе не обділеним, а духовно багатим.Населення Полтавської області

0

Презентація "Населення Полтавської області" візуалізує матеріал стосовно
населення ПолтавщиниШМноження десяткових дробів на одноцифрове число

0

Відкритий урок з математики в 10-Б класі (учні з особливими потребами) на тему «Множення десяткових дробів на одноцифрове число».
Мета: вчити учнів виконувати множення десяткових дробів на одноцифрове число; формувати вміння виконувати вправи, в яких передбачено множення десяткового дробу на одноцифрове число; розвивати вміння працювати за зразком, орієнтуватися в способах виконання завдань; виховувати уважність, старанність.Встановлення штучних пластмасових зубів на моделі нижньої щелепи. Попереднє моделювання базису.

0

Лекція-презентація "Встановлення штучних пластмасових зубів на моделі нижньої щелепи. Попереднє моделювання базису." до заняття з дисципліни "Техніка виготовлення знімних протезів"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі