Користувацький вхід

Презентації

Обмежити пошук фільтруванням:Осип Турянський "Поза межами болю"

0

Презентація стане в нагоді вчителям і учням під час вивчення психологічної поеми в прозі"Поза межами болю". До презентації додаються тестові завдання.Олесь Гончар "Собор"

0

Роман Олеся Гончара "Собор" залишається актуальним донині, бо, на жаль, не зникли "юшкоїди", батькопродавці, гине довкілля, знищуються пам'ятки історії, серед частини молоді панує бездуховність.
Презентація стане в нагоді тим, хто буде вивчати цей твір на уроці позакласного читання. Пишучи власне висловлювання на ЗНО, учні можуть влучно використовувати приклади із цього роману.Урок Закріплення вимови та написання слів із дзвінкими і глухими приголосними звуками. Звуко – буквений аналіз слів.

0

Урок узагальнення і систематизації знань з української мови для 2 класу.
Тема: Закріплення вимови та написання слів із дзвінкими і глухими приголосними звуками. Звуко – буквений аналіз слів.Презентація «Тип Кільчастих червів»

0

Презентація з теми "Тип Кільчастих червів" допоможе учням за допомогою малюнків і простих схем зрозуміти зовнішню будову даних представників, краще вивчити особливості внутрішньої будови та осмислити значення цих тварин на нашій планеті.Портфоліо учениці для вступу в навчальні заклади міста

0

Портфоліо учениці, яка закінчила 9 клас ЗОШ №3, м. Калуш, Івано-Франківської обл., має бажання подати для ознайомлення з своїми роботами приймальним комісіям в навчальні заклади міста Калуша: КОЛЕДЖ, ПТУ.Методична розробка уроку і презентація з природознавства "Повітря"

0

Повітря. Комбіновавний урок з використанням інтерактивних та мультимедійних технологій. Навчальне відео, ромашка для опитування, прилади для дослідів: миска з водою, освіжувач повітря, стакан з водою, трубочка для коктейля, пуста пластикова бутилка, резинова іграшка, свічка, тарілка, кульки з картону із написами властивостей повітря .Методична розробка уроку і презентація з математики "Склад числа 7. Назви днів тижня."

0

Склад числа 7. Складання прикладів на додавання. Назви днів
тижня.
Тип уроку: комбінований, вид уроку: урок- гра.; індивідуальні картки «Порівняння у межах 7»; картки зі знаками «більше», «менше», «дорівнює»; презентація.Методична розробка уроку-подорожі і презентація з математики "Склад числа 6. Шестикутник."

0

Матеріал до уроку математики в 1 класі.Склад числа 6. Шестикутник. Розміщення предметів у просторі.
Складання і читання прикладів на додавання за предметними
малюнками.
Тип уроку: комбінований,
Вид уроку: урок- подорож.ВІД НЕЗВИЧАЙНИХ КНИГ ДО НЕЗВИЧАЙНИХ БІБЛІОТЕК СВІТУ

0

Упродовж усього життя ми звертаємося до книги. Вона допомагає пізнати та зрозуміти навколишній світ і самих себе. Нерідко книга, вчасно прочитана, підказує людині вихід із складної ситуації.
Книги — володарі простору. Вони запрошують нас до захоплюючих подорожей найрізноманітнішими куточками нашої планети й загадковими всесвітами вимислу.
Книги — це справжня духовна скарбниця людства, які мешкають у незвичайних бібліотеках світу.ВІДОМІ ЖІНКИ УКРАЇНИ

1

Відвідуючи Україну, кожен нею захоплюється, її красою та неймовірністю, її багатством та талановитою нацією. А найбільшим багатством України - є жінка, жінка-відомість!
Українська жінка – особливий феномен. Він не має аналогів у світі. Хоча, що тут говорити: кожна жінка це особливий феномен. Але українська – і поготів.
Українка мила, привітна, скромна, трохи мрійлива. Природна грація, вишуканий смак, витонченість в почуттях – усе це однаково властиво всім нашим жінкам.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі