Користувацький вхід

Інші предмети

...

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект заняття "Малятам про бюджет"

0

Мета: ознайомити дітей з поняттям бюджет, вчити робити розумний вибір, формувати навички ощадливості, закріпити вміння додавати, порівнювати за допомогою знаків "=", "<" та ">", формувати почуття гумору.Розробка уроку мистецтва 9 клас

1

Розробка уроку з інтегрованого курсу "Мистецтво" 9кл. автор Л.М.Масол
Урок №23 Тема уроку: "Українське кіно"
Мета: ознайомити з видатними акторми, режисерами українського кінематографу, ознайомити з українськими кінофільмами, іякі одержали відомі нагороди на кінофестивалях. Розвивати уміння характеризувати твори мистецтва.Конспект уроку «Відповідальне ставлення до життя»

0

Тема: Відповідальне ставлення до життя.
Мета: розкрити зміст поняття життя, як Божого дару; формувати в характері учнів відповідальне ставлення до свого життя і життя ближніх; розвивати вміння знаходити та аналізувати тексти Святого Письма; виховувати почуття відповідальності за свої дії та вчинки.Заповіді Божі – огорожа від зла (основи християнської етики. 5 клас)

1

Основи християнської етики 5 клас
Тема: «Заповіді Божі – огорожа від зла»
«Якщо любите Мене,
то додержуйтесь Моїх заповідей»
(Ін. 14:15)
Мета:
 усвідомити значення Божих Заповідей як життєвих орієнтирів;
 сформувати відповідальне ставлення до закону;
 розвинути бажання правильно чинити в різних ситуаціях;
 виховувати в собі любов до Бога та ближніх.

Міжпредметні зв’язки: історія, етика, українська література, образотворче мистецтво, правознавство.

Словник термінів та понять:
 «зоповідь» – повеління Боже заради людини;Уроки економіки в початкових класах

0

З опорою на комп’ютерні технології проводжу уроки природознавства (3,4 клас), економіки (2, 3, 4 класи), математики (1 – 4 класи), образотворчого мистецтва (1 – 4 класи), тести з різних навчальних предметів. На таких уроках діти дізнаються більше, ніж на звичайних. Їм цікавіше, бо наочність - герої та сюжети, оживлені за допомогою різного виду анімацій. А те, що рухається, звісно, запам’ятовується краще і міцніше. Уроки економіки проводила за уже складеною програмою вчителем-методистом Гергелюк Г. П. «Початкові економічні знання».Вчимося бути культурними у спілкуванні, мовленні та зовнішності

0

- вчити учнів бути культурними у спілкуванні, мовленні, зовнішності.
- розвивати комунікативні компетентності.
- виховувати шанобливе ставлення до співрозмовника.
- стимулювати учнів до формування самоповаги та самовиховання.
- спонукати до виконання вивчених правил культурної поведінкиЗаняття з елементами математичних понять (Друга молодша група )

0

Інтеріоризація орієнтувальних дій дозволяє дитині виконувати завдання на вибір за зразком, який слугує при цьому міркою. Таке завдання є складнішим для дитини, ніж просте впізнавання, особливо, якщо пропоную малюку багато різнорідних, складних за формою, забарвленням, конструкцією предметів. Тобто нові дії сприйняття краще засвоюються відносно добре знайомих і більш важливих з погляду практичної діяльності ознак.Феномен пізнавальної активності - як один із найважливіших чинників розвитку дітей молодшого віку

0

Феномен пізнавальної активності як один із найважливіших чинників навчання постійно привертає увагу дослідників, оскільки взаємодія людини із навколишнім світом можлива тільки завдяки її активності та діяльності. Під пізнавальною активністю розуміють самостійну, ініціативну діяльність дитини, спрямовану на пізнання навколишньої дійсності (як прояв допитливості) й зумовлену необхідністю розв'язати завдання, що постають перед нею у конкретних життєвих ситуаціях .
Ця якість не є вродженою. Вона формується протягом усього свідомого життя людини.Електронний посібник з бухгалтерського обліку "Облік коштів на рахунках в банку"

0

Електронний посібник містить коротко сформульовані основні теоретичні відомості та практичні завдання з теми «Облік руху грошових коштів на рахунках в банку»Електронний робочий зошит з бухгалтерського обліку

0

Ел. робочі зошити використовую на уроках ЛПЗ та ВН. Робота в таких зошитах дає можливість сформувати практичні навички в учнів, допомагає їм розвинути упевненість в своїх знаннях, відчути себе справжнім бухгалтерським працівником.
Натиснувши на значок, що знаходиться на слайдах (картинка), можна перейдете на додаткову сторінку з опорними конспектами, запитаннями, відповідями, довідковим матеріалом, тестами, схемами, таблицями, відеоматеріалом.
Мета такого подання навчальної інформації, перш за все, у формуванні в учнів системи образного мислення.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі