Користувацький вхід

Інші предмети

...

Обмежити пошук фільтруванням:



Відкрите бінарне практичне заняття на тему: «Передчасні пологи. Анатомо – фізіологічні особливості недоношеної новонародженої дитини та догляд за нею»

0

Методична мета:
Продемонструвати методику проведення комбінованого практичного тренінгу по наданню кваліфікованої медичної допомоги під час передчасних пологів та подальшому догляду за передчасно народженою дитиною з використанням мультимедійних засобів, сучасного обладнання для оптимізації вивчення теми, формування клінічного мислення, набуття професійних вмінь та навичок на практичних заняттях.



МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА практичного заняття з використанням інтерактивних технологій на тему: «Товарне виробництво – основа ринкової економіки» з дисципліни «Економіка»

0

Методична розробка практичного заняття
на тему «Товарне виробництво – основа ринкової економіки»

Мета:
Навчальна: закріпити розуміння основних термінів і понять, навчити застосовувати вивчене на практиці, сформувати в студентів розуміння того, що у формуванні вартості і витрат беруть участь різні ресурси, які потрібно раціонально розподіляти і економити.



Медсестринський процес при цукровому діабеті

0

Методичні рекомендації до практичного заняття з теии: Медсестринський процес при цукровому діабеті.



Конспект інтегрованого заняття для дітей старшого дошкільногог віку "За законами часу"

0

ІНТЕГРОВАНЕ ЗАНЯТТЯ «За законами часу» для дітей старшого дошкільного віку метою якого є закріплення знань дітей про час, дні тижня пори року,частини доби; навчання дітей використовувати свій час,встановлювати причинно–наслідкові зв’язки; розвивиток вміння встановлювати зв’язок між різноманітністю годинників та їх необхідністю для людини.



Методичні матеріали для вивчення дисципліни «Економічний аналіз»

0

Методичні матеріали для вивчення дисципліни "Економічний аналіз" містять:
1. Пояснювальна записка
2. Тематичний план дисципліни
3. Лекції та практичні заняття. Література
4. Орієнтовані питання до заліку
5. Порядок поточного та підсумкового контролю



Механічна кулінарна обробка сільськогосподарської птиці та приготування напівфабрикатів з неї

1

В презентації "Механічна кулінарна обробка сільськогосподарської птиці та приготування напівфабрикатів з неї" відображена механічна кулінарна обробка с/г птиці, порядок обробки, інструменти для обробки птиці, способи заправляння птиці, приготування напівфабрикатів.



Професійний алгоритм основ оріентувальної діяльності до теми;" Моделювання каркаса бюгельного протеза за Кеннеді 1 клас

0

Професійний алгоритм основ орієнтувальної діяльності студентів для оволодіння мануальними навичками



Тема уроку "Загальна характеристика підприємства"

0

Дана розробка містить творчі напрацювання викладача економіки, яка буде цікавою як для викладачів ПТНЗ так і для учнів.



Що закодовано в українській вишиванці?

0

Інтегрований урок з предмета "Я досліджую світ" у 1 класі НУШ за темою "Що закодовано в українській вишиванці?". На уроці діти досліджують походження української вишиванки, знайомляться з символами української вишиванки та їх значенням, складають власний орнамент для української вишиванки.



Конспект заняття "Пригоди Їжачка"

0

Формування сенсорно - пізнавальної та математичної компетенції дошкільників - важлива передумова підготовки дитини до начання в школі. Використання та поєднання практичної та ігрової діяльності, розв'язування дітьми проблемно - ігрових і пошукових ситуацій сприяє формуванню у малят інтересу до занять, формуванню логіко - математичної компетентності.У дітей з'являється бажання виконувати пізнавальні завдання, використовувати набуті знання в повсякденному житті.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі