Користувацький вхід

Інші предмети

...

Обмежити пошук фільтруванням:Тест-контроль знань до теми «Акумуляторні стартерні батареЇ автомобілів»

0

Тест - контроль знань до теми «Акумуляторні стартерні батареЇ автомобілів» проводиться з метою виявлення рівня підготовки студентів до лабораторного заняття " Технічне обслуговування акумуляторних стартерних батарей автомобілів" на предметі " Електрообладнання транспортних засобів ".Особливості будови систем живлення з впорском легкого палива.

0

Лекція на тему : Особливості будови систем живлення з впорском легкого палива призначена для вивчення матеріалу студентами , які готуються вдома до розгляду нового матеріалу по системам живлення інжекторного типу , після вивчення основ роботи карбюраторних систем живлення .Заняття за темою : «Пригоди Зайчика»

0

: Спонукати дітей до вживання іменників з прийменником(в) та прикметниками. Формувати уміння називати дії зображені на картинці з простим сюжетом. Вправляти у вживання чемних слів. Сприяти умінню відповідати на запитання дорослого реченням. Закріпити знання частин тіла тварини-зайця.Тема: На гостину до Колобка.

0

Продовжувати вчити дітей відгадувати загадки;
Використовуючи бізіборд, розвивати сенсорні здібності, дрібну моторику, практичні навички користування різними предметами: вправляти в умінні накручувати кришки на горлечка пластикових пляшок, липучки;Тест з економіки (варіант 2)

0

Данний тест допоможе учням закріпити матеріал, вивчений на уроці економіки у першому семестрі.тести з економіки

0

У данному матеріалі представленні тести з економіки, які допоможуть учням закріпити вивченний матеріалІнтегрований урок для 1 класу

0

Інтегрований урок для 1 класу (Навчання грамоти і Я досліджую світ).Інтегрований урок у 1 класі

0

Конспект інтегрованого уроку в 1 класі (Навчання грамоти і Я досліджую світ).Навчальний посібник курсів цільового призначення з підготовки майстрів виробничого навчання та викладачів професійних (професійно-технічних) навчальних закладів за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва».

0

У посібнику розглянуті питання Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2020 року.
У посібнику розглянуто перспективи застосування сільськогосподарськими підприємствами інноваційних технологій в галузі рослинництва, обґрунтовано ефективність їх застосування залежно від рівня забезпечення сільськогосподарських підприємств ресурсами.
Посібник знайомить з новою технікою ВПУ-75, її експлуатаційними характеристиками.Публікація професійної тематики з теми: «Правила проїзду регульованих і нерегульованих перехресть» з предмету: «Правила дорожнього руху та основи безпеки руху» за спеціальністю "Агроінженерія"

0

Предмет: «Правила дорожнього руху та основи безпеки руху»
Тема програми: «Проїзд перехресть»
Тема уроку:«Правила проїзду регульованих і нерегульованих перехресть»
Мета уроку:
Навчальна : ознайомити учнів із видами перехресть, їх відмінностями; діями водіїв у відповідності з вимогами знаків пріоритету розташованих на перехрестях; наслідками порушення вимог розділу 16 правил дорожнього руху; перевірити рівень засвоєних знань
Розвиваюча: розвинутисамостійність та відповідальність під час оцінки дорожньої ситуації; вміння використовувати отримані знання у майбутній професійній діяльності;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі