Користувацький вхід

Інші предмети

...

Обмежити пошук фільтруванням:Лабораторні роботи

0

Лабораторні роботи з дисципліни "Ремонт машин і обладнання" для студентів 3 курсу відділення "Механізація сільського господарства"Фототопографічні методи зйомки

0

Елементи зовнішнього орієнтування. Елементами зовнішнього орієнтування називають величини, що визначають положення аэроснимка щодо системи координат місцевості. Таких елементів шість: три кутових і три лінійних, а саме: координати центра проектування Х9, Ys, ZB(HS) у геодезичній системі координат; два кути, що визначають напрямок So (головного напрямку) азимут напрямку Л и кут нахилу аэроснимка а; кут повороту аэроснимка у своїй площині х.Лазерні нівеліри та теодоліти

0

Лазерний нівелір є незамінним помічником, як в професійному будівництві, так і в процесі ремонту у домашніх умовах..
Нівелір – це вимірювальний прилад, який застосовується для визначення різниці висот між двома певними точками поверхні. Лазерний промінь з великою світловою інтенсивністю використовується як головний орієнтир. Лазерні рівні застосовуються: для розбиття земельних ділянок, при будівництві різних споруд, монтажі інженерних комунікацій, при проведенні обробних внутрішніх та зовнішніх робіт.Сучасні геодезичні прилади

0

Геодезичні прилади — прилади, які застосовуються у геодезії.
Це теодоліт, нівелір, тахеометр, світлодалекомір, радіодалекомір, GPS.
Нівелір.
Нівелір (рос. нивелир, англ. level, levelling box; нім. Nivellier(instrument) n) – геодезичний прилад для визначення перепадів висот між точками на земній поверхні та у відкритих і підземних гірничих виробках. Складається з штатива, зорової труби, пов’язаного з нею горизонтального рівня. Додаються також нівелірні рейки.
Нівеліри широко використовуються у геодезії, маркшейдерії, картографії, землевпорядкуванні, під час будівництва.Опорні геодезичні мережі

0

Геодезія займається вивченням Землі в геометричному відношенні.
Назва геодезія походить від грецьких слів: гео-земля та дазаман-ділю, тобто Землі розділення. Звідси видно, що геодезія дуже близька до геометрії-науці про вимір. Обидві ці науки зародилися в далекій давнині. Зрозвитком людського суспільства геометрія стала займатися вивченням просторових форм, а практична частина в додатку до питань вимірювання на землі отримала назву геодезія.
Геодезія в свою чергу тісно пов'язана з картографією-наукою проскладанні карт. Геодезичні матеріали служать основою для складання карт.Збірка уроків з предмету "Я досліджую світ" 1 клас НУШ (з досвіду роботи вчителів початкових класів Великоновосілківського району)

2

Збірка містить розробки інтегрованих уроків у 1 класі Нової української школи, складені за Модельними програмами Р.Б.Шияна та О.Я.Савченко.
Розробки побудовані на засадах компетентнісного і діяльнісного підходів, з використанням інноваційних технологій, методів і прийомів навчання.
Збірку рекомендовано вчителям початкових класів.Урок з курсу "Я у світі" для 4 класу

0

Урок для 4 класу з куосу "Я у світі" на тему: "Різноманітність культур і звичаїв різних народів". Сприяє розвитку толерантності, поваги до традицій власного народу.Урок позакласного читання .Катерина Єгорушкіна «Цятки і плямки»

0

На уроці діти знайомляться з сучасною дитячою письменницею Катериною Єгорушкіною, вчаться правильно, виразно, інтонаційно читати, збагачують словниковий запас, розвивають кмітливість, уяву під час нестандартних завдань, вчаться дружелюбності та поваги один до одногоВідкриваємо таємниці світу. Костянтин Ушинський «Витівки старої зими»

0

Урок з елементами квесту, де діти у цікавій формі знайомляться із творчістю К.Д.Ушинського, ознакми зими, сигналами поїзда, вчаться самостійності при виконанні завданьТема . Доба Відродження – епоха геніїв і титанів. Епоха Відродження (Ренесансу) в Європі. Характерні риси ренесансної культури і літератури.

0

8 клас.
Навчальні предмети: мистецтво, всесвітня історія, зарубіжна література
Тема. Доба Відродження – епоха геніїв і титанів. Епоха Відродження (Ренесансу) в Європі. Характерні риси ренесансної культури і літератури.
Мета: розширити і поглибити знання про епоху Відродження, отримані на уроках зарубіжної літератури; сформувати цілісну картину епохи Відродження; сприяти усвідомленню Відродження як світоглядного перевороту;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі