Користувацький вхід

Інші предмети

Обмежити пошук фільтруванням:Оновлено навчальні програми для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Ключові зміни оновлених програм 5-9 класів

Міністерством освіти затверджено 40 оновлених навчальних програм для учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки.

Основні зміни, що були внесені до програм членами робочих груп.Навчання грамоти. Письмо. 1 клас. Письмо малої букви "л"

0

Робота з краснопису починається з навчання письма, і її мета та задачі пов'язані з формуванням навику письма в цілому. Запропонована схема, за якою проводяться уроки навчання письма. Мета уроку: вчити учнів писати малу букву "л", поєднувати з іншими буквами, вдосконалювати навички звукового аналізу слів, розвивати мовлення учнів і виховувати охайність та увагу.Інтегрований урок з літературного читання і трудового навчання «Цілий день тепер – турбота. У прялі кипить робота»

0

Метою уроку є:
1)Ознайомити учнів з поезією Ліни Костенко " Пряля";
2)виховати любов до поезії, старанніть, охайність тощоРозробка уроку з дисципліни "Організація обслуговування в закладах ресторанного господарства"

0

Представлена розробка лекції з дисципліни "Організація обслуговування в закладах ресторанного господарства" для учнів, які навчаються за спеціальністю "Харчові технології"Джерела струму. Акумуляторні батареї.

0

Застосування випереджувальних методів навчання з метою розвитку пізнавальної активності та самостійних навичок учнівРафаель Санті

1

Рафае́ль Са́нті — італійський живописець, графік, скульптор і архітектор епохи Відродження. Втілив у своїх творах гуманістичні ідеали високого Відродження.Мультимедійна презентація до теми " Виробничі ресурси. Продукт та економічна ефективність виробництва".

0

Мультимедійна презентація до теми " Виробничі ресурси. Продукт та економічна ефективність виробництва". Дана презентація виконує функцію мультимедійного супроводу до уроку економіки з відповідної теми. Дозволяє прослідкувати кожен етап уроку та раціонально використати час при значній кількості інформації.урок економіки

0

Урок економіки для учнів 11 класу.«Використання нестандартних форм і методів у навчанні для розвитку професійної компетенції». «Технологія приготування холодних соусів: майонез, сухарний, польський, голландський. Правила подавання. Вимоги до якості.»

0

Дана методична розробка вмішує досвід викладача спеціальних дисциплін по проведенню уроку комплексного застосування знань, творчості та креативності викладача. Запропоновані на уроці технології спрямовані на самовираження кожного учня, формуванням ділових якостей, розвиток професійної компетентності. Поєднує індивідуальну самостійну роботу з груповою, створює проблемні ситуації на уроці і дає можливість учням самостійно вирішити ці питань.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі