Користувацький вхід

Останні публікації

Інші предмети

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Інтегроване заняття "Цирк" (математика+навчання грамоти)

0

Презентація може використовуватись як для занять з майбутніми першокласниками, так і на уроці у 1 класі. Тема заняття- "Один- багато.Знайомство з буквою А" (для шкіл з російською мовою навчання)Особливості використання клавіатурних тренажерів. Створення власних уроків для клавіатурного тренажера RapidTyping.

0

Особливості використання клавіатурних тренажерів.Створення власних уроків для клавіатурного тренажера RapidTypingКОНСПЕКТ УРОКУ З ЛІТЕРАТУРНОГО ЧИТАННЯ на тему: Дитячі енциклопедії – джерело нових знань. «Чому кішка так часто вмивається» (з енциклопедії дітям про все на світі) 2 клас

0

КОНСПЕКТ УРОКУ З ЛІТЕРАТУРНОГО ЧИТАННЯ на тему: Дитячі енциклопедії – джерело нових знань. «Чому кішка так часто вмивається» (з енциклопедії дітям про все на світі) 2 класРозвиток навичок швидкісного читання. 1клас

0

Формування стійкої уваги, вироблення навиків антиципації, ліквідація регресії при читанні, читання з прискоренням.« Приготування виробів із дріжджового тіста з використанням новітніх тенденцій»

0

Тема нашого уроку - « Приготування виробів із дріжджового тіста з використанням новітніх тенденцій». Сьогодні на уроці ми з вами систематизуємо, поглибимо та перевіримо ваші знання з технології приготування дріжджового тіста, отримаємо знання про новітні тенденції у приготуванні виробів.
The topic of our lesson is “Making of yeast dough with modern tendencies”. At this lesson we are going to remind and check our knowledge of English equivalents to the dough ingredients, activate our listening, writing, reading and speaking skills.Стаття на тему " Розвиток дрібної моторики молодших школярів на уроках"

1

Тема статті " Розвиток дрібної моторики молодших школярів на уроках". У статті розглянуто проблему з розвитком зв'зного мовлення учнів початкових класів, з умінням висловлювати свою думку, логічно мислити, проблеми з опануванням навичок письма. Наведено форми роботи, вправи, які розвивають координацію рухів, силу та спритність рук, мислення та просторову орієнтацію.Урок на тему " Закріплення звукового значення букви "бе". Опрацювання тексту " Білки"

0

Узагальнюючий урок з навчання грамоти 1 клас з теми"Закріплення звукового значення букви "бе". Опрацювання тексту "Білки".
Використання інноваційних технологій із інтерактивними методами. Нетрадиційні форми навчальної роботи учнів, логічні вправи, робота в парах, гра "Мікрофон", "Журналіст".Тексти для навчального аудіювання з літературного читання (2 клас)

0

Оцінювання аудіативних умінь в усній формі здійснюється за тими ж вимогами, що і оцінювання сформованості навички розуміння прочитаного.Робота з головним меню, вікном та панелями інструментів у програмі MS Publisher

0

Проблема виховання духовності й моральності у молоді – є особливим предметом розгляду суспільства. Її постійна присутність у ідеологічному, інтелектуальному, культурному полі пояснюється тим, що вона не має однозначного й остаточного вирішення, її розуміння й розв’язання залежать великою мірою від соціально-економічного, культурного стану суспільства. Особливо ця проблема актуалізується у час трансформацій, коли кардинально змінюються не лише вимоги до освіти й виховання, а саме суспільство, його структура, організація, ідеологія. Саме ці процеси спостерігаємо сьогодні в Україні.Урок природознавства у 3 класі на тему:"Без води немає життя. Три стани води. Властивості води – рідини. Вода – розчинник."

0

Структура уроку відповідає його дидактичній меті і типу — це комбінований урок з використанням елементів технології критичного мислення та мультимедійних технологій.
Дана тема є продовженням розділу «Нежива природа». Широта теми визначила вибір відповідних форм і методів її опрацювання.Зміст уроку дуже добре підходить для формування самостійного мислення й активної навчальної діяльності, для розвитку спостережливості та підвищення інтересу до предмета.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі