Обмежити пошук фільтруванням:
Розробка уроку з інтегрованого курсу " Я досліджую світ" . 1 клас.
дана розробка уроку смістить матеріал про зварювання стикових з'єднань з розробкою та без розробки кромок. Даний матеріал буде корисний для здобувачів професійної освіти.
Дана розробка уроку містить матеріал про дугове наплавлення на сталеві пластини в нижньому положенні шва.Вона буде цікава і корисна для здобувачів професійного навчання.
Цей матеріал може використовуватися на уроках ЯДС - 1 клас. Тиждень 22. Транспорт. Тема: "Для чого потрібні правила дорожнього руху?"
Матеріал пояснює чому потрібно дотримуватися правил дорожнього руху.
Автомобільний транспорт міцно увійшов до сучасного життя, забезпечуючи великий об’єм перевезень у всіх сферах людської діяльності. Промисловість, будівельна індустрія, сільське господарство, торгівля не може нормально функціонувати без широкого використання автомобілів.
«Визначення конфліктних точок та оцінка складності розв’язки»
Мета роботи:
- здобути навики оцінки умов безпеки руху на міських пересіченнях та примиканнях за допомогою конфліктних точок;
- визначити проблемні місця на вулично-дорожній мережі та прийняти проектні рішення, що стосуються зміни характеру руху.
Франкоквест.
Тема. Узагальнення знань про речення.
Мета: закріпити знання учнів , набуті під час вивчення теми «Речення» на основі біографії І. Франка; розвивати мовлення, увагу; вдосконалювати вміння використовувати різні види речень в усному і писемному мовленні; виховувати інтерес до рідної мови.
Обладнання : мультимедійна дошка, картки із завданнями, карта-пазл.
Тип уроку: комбінований. Франкоквест.
Хід уроку
І Організаційний момент. Слайд1
Спочатку сідає краса і ніжність , а потім сила і мужність.
Практичні роботи з дисципліни "Організація дорожнього руху" дають змогу здобувачам освіти закріпити теоретичні знання на практиці
Практична робота з навчальної дисципліни «ОРГАНІЗАЦІЯ ДОРОЖНЬОГО РУХУ» за темою "Визначення щільності транспортного потоку" для студентів спеціальності 191 «Будівництво та цивільна інженерія»