Користувацький вхід

Інші предмети

...

Обмежити пошук фільтруванням:Курс лекцій з дисципліни "Основи керування автомобілем і безпека дорожнього руху"

0

Курс лекцій з дисципліни "Основи керування автомобілем і безпека дорожнього руху"

розробив Кротенко Сергій Павловичкурс лекцій з дисципліни "Правила дорожнього руху"

0

Конспект лекцій з дисципліни "Правила дорожнього руху"
розробник Кротенко Сергій ПавловичМетодичний посібник з дисципліни "Правила дорожнього руху"

0

методичний посібник з дисципліни "Правила дорожнього руху" розробник Кротенко Сергій ПавловичВтрати напруги в лініях електропередач

0

Значні резерви економії енергетичних ресурсів наявні в електромережах. В нашій країні втрати в електричних мережах сягають 12-14 %, а за іншими статистичними даними до 18 %. Перш за все, це обумовлено відсутністю систем обліку, що дозволяє використовувати її майже без обмежень, застарілим обладнанням електромереж, крадіжками обладнання.
Проте існують і значні технологічні втрати, і не слід забувати, що на початку 1990-х років втрати у вітчизняних електромережах були на рівні 6-8 %, такі ж втрати і в електричних мережах розвинутих країн.Можливості використання в навчальній діяльності при підготовці фінансистів

0

Тема заняття: Облік результатів виконання кошторису

Мета проведення: показати методику застосування інформаційно-комунікаційних технологій при проведенні заняття з облікових дисциплін та їх вплив на підвищення активації навчально-пізнавальної діяльності студентів.

Навчальна мета: Ознайомити студентів з порядком проведення річних заключних оборотів, визначенням результатів виконання кошторису та відображенням їх результатів у звітностіТести для перевірки знань студентів з дисципліни "Сільськогосподарські машини"

0

Тестовий матеріал визначає ступінь володіння студентами набутими знаннями та вміння їх застосовувати при вирішенні тестових завдань.ЗАНЯТТЯ-КОНКУРС «КРАЩИЙ ЗНАВЕЦЬ ЗЕРНОЗБИРАЛЬНИХ КОМБАЙНІВ»

0

Сучасна і новітня сільськогосподарська техніка, яка в даний час використовується в господарствах різних форм власності, вимагає від її користувачів глибоких знань щодо будови та регулювання даних машин.
Наш навчальний заклад також має деякі зразки сучасної техніки, на яких ми сьогодні будемо проводити заняття-конкурс.
Основна мета заняття - закріпити і поглибити знання з конструкції та технологічної наладки зернозбирального комбайна та прес-підбирача; сформувати інтелектуальні навики застосування знань на практиці; швидко та якісно вирішувати реальні виробничі ситуації.Методична розробка заняття-конкурсу тракториста-машиніста

0

Конкурс професійної майстерності проводиться серед студентів третіх курсів відділення механізації с.г. з метою застосування ними набутих умінь і навичок. Журі враховує теоретичні знання студентів з дисциплін «Трактори і автомобілі», «Машиновикористання в землеробстві», «Основи агрономії», «Ремонт с.г. техніки», «Охорона праці» та практичні навички студентів з налагодження плуга, культиватора та виконання оранки і культивації. Конкурс проводиться в два етапи.Тести багаторівневі "Монтаж електрообладнання"

0

Тести багаторівневі ефективно застосовувати для контролю
знань по дисципліні "Монтаж електрообладнання і систем керування"
на різних ступінях підготовки студента.Розробка операційної техгології посіву кукурудзи.

0

Для посіву використовують насіння тільки першого класу, попередньо оброблене. Насіння висівають на одинакову глибину 5-7см і обов’язково у вологий шар грунту. Відхилення від заданої глибини допускається не більше 0,1см.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі