Користувацький вхід

Інші предмети

...

Обмежити пошук фільтруванням:Діагностувальна робота з курсу "Я досліджую світ" на тему: "Явища природи. Тіла і речовини"

0

Діагностувальна робота з курсу "Я досліджую світ" на тему: "Явища природи. Тіла і речовини" за підручником Т.Гільберг. 3 клас.Нематеріальні ресурси підприємства: формування й оцінка.

0

Визначальною рисою сучасного періоду розвитку всіх без винятку розвинених країн є зростання в суспільному виробництві ролі науково-технічних знань та інших результатів творчої діяльності людини. Використання накопиченого капіталу знань веде до суттєвих змін у характері функціонування підприємств та організацій. Значення фізичних товарів і обладнання поступово зменшується, тоді як значення послуг і нематеріальних ресурсів неухильно зростає.
1. Поняття нематеріальних активів
1.1 Сутність нематеріальних активів
1.2 Види нематеріальних активів та особливості їх облікуФОРМИ І МЕТОДИ ПОЗААУДИТОРНОЇ РОБОТИ ПРИ ВИВЧЕННІ ФАХОВИХ АГРОНОМІЧНИХ ДИСЦИПЛІН

0

В роботі викладено основні форми і методи позааудиторної роботи при вивченні фахових агрономічних дисциплін. Методична розробка рекомендована для використання викладачами – спеціалістами аграрного профілю.Військово-медичний квест «Збережи життя захисника»

1

Позааудиторний захід в форматі військово-медичного квесту.
Змагання між командами в ігровій формі показують студентам і учням те, наскільки своєчасність, правильність і чіткість надання домедичної та долікарської (медсестринської) допомоги може покращити шанси щодо збереження життя та успішного лікування поранених і хворих уражених на полі бою, особливо в умовах сучасних подій в Україні.Доповідь на тему: «Розвиток мотиваційної сфери дитини з використанням LEGO»

0

Використання LEGO - технології в освітньому просторі Нової української школи є актуальною. Адресовано учням початкових класів, їхнім батькам, а також вчителям початкових класів загальноосвітніх закладів.РОБОЧА ПРОГРАМА

1

РОБОЧА ПРОГРАМА
з дисципліни «Організація інформаційної діяльності в сфері управління»

Програма нормативної навчальної дисципліни «Організація інформаційної діяльності в сфері управління» складена відповідно до освітньо-професійної програми підготовки спеціальної навчальної дисципліни підготовки освітнього ступеня – молодший спеціаліст.Тема: «Аналіз формування фінансових результатів підприємства»

0

Зміст завдання: за даними про доходи і витрати визначити показники, що характеризують фінансові результати діяльності підприємства. Сформулювати висновки.Підсумкові запитання та завдання з мистецтва у 10 класі. Індія.

0

Узагальнити знання і навички досягнення учнів з тем, повторити пройдені поняття, основні розділи з теорії мистецтва та терміни, засвоєні протягом навчальнго рокуПідсумкові запитання та завдання за ІІ семестр з мистецтва у 9 класі за підручником Н.В.Назаренко, Н.В.Чєн та ін.

0

Узагальнити знання і навички досягнення учнів з тем, повторити пройдені поняття, основні розділи з теорії мистецтва та терміни, засвоєні протягом навчальнго рокуЩоденник для практичних занять з предмету: "Репродуктивне здоров'я та планування сім'ї"

0

ДЕПАРТАМЕНТ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я
ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
ЗАКЛАД ФАХОВОЇ ПЕРЕДВИЩОЇ ОСВІТИ
«КИЇВСЬКИЙ ФАХОВИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ № 3»

П(Ц)К ___АКУШЕРСТВА ТА ГІНЕКОЛОГІЇ______

ЩОДЕННИК З ПРЕДМЕТУ
Репродуктивне здоров'я та планування сім'ї

Студент____________групи, __________ курсу
Відділення «Сестринська справа»
Відділення «Акушерська справа»

ПІБ студента____________________________________________

Підготовлений для студентів
Зі спеціальності 223 Медсестринство

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі