Користувацький вхід

Інші предмети

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Впровадження інноваційних технологій в маркетингу

0

Викладено методику проведення практичного заняття з елементами рольової гри з використанням комп’ютерної техніки, спрямованого на вимір досягнутого рівня знань і умінь студентів з теми: «Стратегія визначення цільового ринку».КОРМОВИРОБНИЦТВО. (ТЕСТОВИЙ МОДУЛЬНИЙ КОНТРОЛЬ ЗНАНЬ СТУДЕНТІВ)

0

Тестовий модульний тестовий контроль знань студентів розроблений згідно робочої навчальної програми, складеної на підставі затвердженої Державною установою “Нау-ково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів « Агроосвіта » «22» червня 2016 р., який включає в себе те-оретичну частину у вигляді тестів. Розроблений у програмному забезпечені АЙРЕН.
Може бути використаний викладачами та студентами ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації для підготовки фахівців ОКР „ молодший спеціаліст” спеціальності 201 „ Агрономія”.Електронний робочий зошит з бухгалтерського обліку для проведення ЛПР“Облік розрахунків з постачальниками та підрядчиками”

0

Електронний посібник містить коротко сформульовані основні теоретичні відомості та практичні завдання з теми «Облік руху грошових коштів на рахунках в банку»Урок літературного читання "Скарби України. Українські народні інструменти", 2 клас

0

Матеріали проекту допоможуть четвертокласникам поглибити знання про самобутність національної культури українців, розширити уявлення про українські народні музичні інструменти, їх використання під час проведення свят та обрядів.Меланії та Василія. Старий новий рік.

0

16 - е заняття до авторської програми літературного етноекологічного гуртка "Буковина обрядова" та "Україна обрядова"Тест-контроль знань до теми «Акумуляторні стартерні батареЇ автомобілів»

0

Тест - контроль знань до теми «Акумуляторні стартерні батареЇ автомобілів» проводиться з метою виявлення рівня підготовки студентів до лабораторного заняття " Технічне обслуговування акумуляторних стартерних батарей автомобілів" на предметі " Електрообладнання транспортних засобів ".Особливості будови систем живлення з впорском легкого палива.

0

Лекція на тему : Особливості будови систем живлення з впорском легкого палива призначена для вивчення матеріалу студентами , які готуються вдома до розгляду нового матеріалу по системам живлення інжекторного типу , після вивчення основ роботи карбюраторних систем живлення .Заняття за темою : «Пригоди Зайчика»

0

: Спонукати дітей до вживання іменників з прийменником(в) та прикметниками. Формувати уміння називати дії зображені на картинці з простим сюжетом. Вправляти у вживання чемних слів. Сприяти умінню відповідати на запитання дорослого реченням. Закріпити знання частин тіла тварини-зайця.Тема: На гостину до Колобка.

0

Продовжувати вчити дітей відгадувати загадки;
Використовуючи бізіборд, розвивати сенсорні здібності, дрібну моторику, практичні навички користування різними предметами: вправляти в умінні накручувати кришки на горлечка пластикових пляшок, липучки;

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі