Користувацький вхід

Інші предмети

...

Обмежити пошук фільтруванням:Влаштування покрівлі з рулонних матеріалів. Рулонні покрівлі.

0

Рулонні матеріали, вимоги до них. Влаштування покрівель з рулонніх матеріалів.Інтегрований урок з предметів «Технологія приготування їжі з основами товарознавства» та «Облік, калькуляція і звітність»

0

Розгорнутий план відкритого інтегрованого уроку з предметів «Технологія приготування їжі з основами товарознавства» та «Облік, калькуляція і звітність» з професії: 5122 «Кухар», рівень кваліфікації – 3 розряд.Заняття по ознайомленню з соціумом "Українська страва" Середня група

0

Заняття по ознайомленню з соціумом.
Середня група.
Тема: Українська страва
Програмовий зміст: Продовжити знайомити дітей з українськими стравами; вчити послідовності дій під час виготовлення вареників з картоплею. Закріпити знання дітей про значення хліба, як символа гостинності українського народу; назви українського посуду. Розвивати мислення, пам`ять, дрібну моторику рук. Виховувати повагу до українських національних традицій.Заняття з художньо – продуктивної діяльності з використанням техніки "Ебру"«Квітнуть айстри у садочку» Середня група

0

Заняття з художньо – продуктивної діяльності з використанням техніки «Ебру»
Середня група
Тема: «Квітнуть айстри у садочку»Заняття з художньо-продуктивної діяльності " Акваріум з рибками" ІІ молодша група

0

Заняття з художньо-продуктивної діяльності
ІІ молодша група
Тема: Акваріум з рибками
Програмовий зміст: Продовжувати знайомити дітей з нетрадиційними прийомами малювання (роздування фарби, штампування, тонування паперу мильними бульбашками);вчити працювати за вказівкою. Закріпити знання про мешканців акваріума, призначення кольорів фарби. Розвивати уяву, мислення, дихання, дрібну моторику рук. Виховувати креативність, любов до природи та її мешканців.Заняття по ознайомленню з природним довкіллям "Що таке повітря?" Середня група

0

Заняття по ознайомленню з природним довкіллям
Середня група
Тема: Що таке повітря?
Програмовий зміст: Розширити знання дітей про повітря, його властивості (легке, прозоре, тепле, холодне) та користь для живих істот; вчити визначати та називати чинники, які забруднюють повітря або допомагають робити його чистим. Закріпити в словнику дітей слова: повітря, чисте повітря, забруднене повітря. Розвивати спостережливість, уміння аналізувати. Виховувати допитливість та інтерес до неживої природи.Презентація «Технологія приготування та подача розсольників і солянок»

0

Презентація "Технологія приготування та подача розсольників та солянок" до уроку виробничого навчання для учнів з професії "Кухар 4р."Презентація «Супи у світовій кулінарії»

0

Презентація "Супи в світовій кулінарії" для учнів з професії "Кухар 4р."Тема ппограми "Пригнотування супів"Презентація «Приготування страв з сільськогосподарської птиці. Традиції та креативність»

0

Презентація "Приготування страв з сільськогосподарської птиці. Традиції та креативність" до уроку виробничого навчання з професії "Кухар 4р."Методична розробка інтегрованого уроку з теми «Обробка верхнього зрізу спідниці пришивним поясом»

0

Методична розробка інтегрованого уроку
з предмета «Технологія виготовлення та ремонту швейних виробів»
та виробничого навчання професії «Кравець» 2-3 розряду з застосуванням інноваційних технологій на уроках професійно-теоретичної підготовки та виробничого навчання.Тип уроку: інтегрований, удосконалення початкових умінь і формування навичок виконання операцій і видів робіт, з використанням ІК та ігрових технологій.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі