Користувацький вхід

Інші предмети

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Навчальний посібник з бухгалтерського обліку «Рахунки бухгалтерського обліку і подвійний запис»

0

Навчальний посібник з бухгалтерського обліку "Рахунки бухгалтерського обліку і подвійний запис"РОЗВИТОК ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ТА СПОРТУ-ЗМІНА ПІДХОДІВ В ФІЗИЧНОМУ ВИХОВННІ МОЛОДІ Й ФОРМУВАННЯ ЗДОРОВОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ

0

В програмі економічного і соціального розвитку Донецької області на 2016рік було позначено однією із проблем: недостатній рівень занять усіх верств населення фізичною культурою і спортом.Розробка уроку з християнської етики «Любов творить чудеса»

0

Показати дітям силу почуття любові, яка дає снагу подолати життєві труднощі та змінює світ на краще; навчати розрізняти добро і зло; розвивати вміння критично мислити, заохочувати дітей до роботи над собою, сприяти розвитку у дітей мислення та зв’язного мовлення; виховувати почуття любові та бажання творити добро.Урок на тему: "Закріплення звуків [ р ] [ р`], вивчення букви Рр(ер). Формування аудіативних умінь за текстом Б. Чайковського. Звуко-буквені зіставлення"

0

Урок призначений для того, щоб ознайомити учнів з новою буквою Рр (ер); навчати читати її в складах як звуки [р], [р`]; розвивати вміння виконувати звуковий аналіз слів; виховувати любов до художнього слова.Конспект заняття з математики для старшої групи «Білосніжка і сім гномів».

0

Конспект
заняття з математики
для старшої групи
«Білосніжка і сім гномів».

Підготовила вихователь:
Солтановська Н.О. 
Тема: Білосніжка і сім гномів.Заняття з ОБЖД для середньої групи "Вогник хай творить лиш тільки добро."

0

Вогник хай творить лиш тільки добро.
Підготувала вихователь
Солтановська Н. О.

Мета: пояснити дітям, що вогонь може бути корисним і небезпечним; дати
уявлення про причини виникнення пожеж та формувати результати
необхідності знати і виконувати правила пожежної безпеки; навчити дітей,
як можна застерегти та запобігти виникненню пожежі. Переконати в
небезпечності гри з вогнем; виховувати дисциплінованість, прагненняУРОК ЯК ОСНОВНА ОРГАНІЗАЦІЙНА ФОРМА ДІЯЛЬНОСТІ УЧНІВ ПІД ЧАС ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ

0

Методичний посібник містить матеріали щодо використання інноваційних методів професійно-практичної підготовки на уроках виробничого навчання. Наведено приклад використання окремих інтерактивних методів навчання при підготовці кваліфікованих робітників за професією «перукар-модельєр».Тематичні атестації до вивчення спецпредмету "Перукарська справа"

0

Тестові завдання, які можуть знадобитися викладачеві спецдисциплін з предмету "Перукарська справа". Завдання різнорівневі.План корекційно-розвивальних занять з розвитку писемного мовлення

0

Календарно-тематичне планування корекційно-розвивальних занять з розвитку писемного мовлення для розумово-відсталих учнів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі