Користувацький вхід

Останні публікації

Інші предмети

...

Обмежити пошук фільтруванням:Дружба - найбільший скарб

0

Виховувати в дітей доброзичливе ставлення до людей, товаристкість у спілкуванні з однолітками, турботливе ставлення до молодших та людей похилого віку, бажання товаришувати, дружити, цінувати і берегти дружбу, бути вірним другомСуперфуди - їжа майбутнього:запорука здорового та збалансованого харування

0

Суперфуди – це продукти, які містять високу концентрацію поживних речовин та збагачені великою кількістю мікроелементів, вітамінів та мінералів.
В Україні суперфуди лише нещодавно почали набувати популярності. Спочатку про них заговорили у США, Австралії, Німеччині, Великобританії та Канаді.
Оксфордський словник визначає суперфуд як їжу з великою кількістю поживних речовин, особливо корисних для здоров’я.Нанесення шорсткості, граничних відхилень.

0

Вимоги до шорсткості поверхні встановлюють без урахування дефектів поверхонь (подряпини, раковини і т. п.). Якщо у цьому виникає необхідність, їх указують окремо.
Згідно з ГОСТом 2789-73, шорсткість поверхонь позначають на машинобудівних кресленнях за певною структуроюФрезерні верстати та роботи на них

0

Фрезерні верстати поділяються на консольні, безконсольні, поздовжні, портальні, карусельно-фрезерні, барабанно-фрезерні, копіювальні та спеціальні. Залежно від положення осі шпинделя розрізняють горизонтальні і вертикальні верстати; в залежності від наявності поворотного столу - прості і універсальні (з поворотними столами).Календарно-тематичне планування за програмою Р. Б. Шияна

0

Календарно-тематичне планування
за програмою Р. Б. Шияна
І семестр
з української мови
з математики
з Я досліджую світ
з музики
з малювання
з фізичної культури

До підручників І. О. Большакової, М. С. ПристинськоїСтаття "Впровадження інноваційних технологій навчання при вікладанні професійно-орієнтованих дисциплін"

0

Методичний семінар: «Впровадження сучасних новітніх технологій навчання у освітній процес»
ДОПОВІДЬ на тему:
ВПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ НАВЧАННЯ ПРИ ВИКЛАДАННІ ПРОФЕСІЙНО-ОРІЄНТОВАНИХ ДИСЦИПЛІНМетодична розробка відкритого заняття з дисципліни "Використання експлуатаційних матеріалів" на тему "Нормування витрат паливно-мастильних матеріалів"

0

МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА
відкритого заняття
НОРМУВАННЯ ВИТРАТ ПАЛИВО-МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ
з дисципліни «Використання експлуатаційних матеріалів та економія паливо-енергетичних ресурсів»
для студентів спеціальності 742
«Автомобільний транспорт»Методична розробка відкритого заняття з дисципліни "Правила і безпека дорожнього руху" на тему "Перша допомога потерпілим у ДТП"

0

МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА
відкритого заняття на тему:
«ПЕРША ДОПОМОГА ПОТЕРПІЛИМ У ДТП. ОСНОВНІ ПОНЯТТЯ ПРО ТРАВМИ. НАДАННЯ ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ ПРИ РІЗНОМАНІТНИХ ТРАВМАХ ТА ПЕРЕНЕСЕННЯ ПОТЕРПІЛОГО.
з дисципліни «Правила і безпека дорожнього руху»
для студентів спеціальності 274
«Автомобільний транспорт»Системи комп’ютерного тестування знань

0

Огляд можливостей сучасних систем комп’ютерного тестування знань. Розглянуто програми TEST-W, TEST-W2, MyTestX а також можливості використання для організації online-тестування "Форм Google", які є складовою частиною "Документів Google".План конспект заняття

0

План конспект лекції з теми "Проблема буття у філософії".

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі