Користувацький вхід

Інші предмети

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Плавлені сири. Урок-подорож

0

Урок-подорож
Тема програми: Молоко, молокопродукти, майонез, морозиво, харчові жири, яйця курячі харчові.
Тема уроку: Плавлені сири
Урок засвоєння нових знань.
Мета уроку:
•сформувати в учнів знання про сирну промисловість; ознайомити з особливостями хімічного складу, споживними властивостями сирів; пояснити класифікацію, види, асортимент плавлених сирів; розглянути поради споживачам, показники якості, маркування, пакування та зберігання плавлених сирів;Позакласне читання "Лісова хазяйка"

0

Розробка уроку з позакласного читання у 3 класі на тему "Лісова хазяйка" Енциклопедія про тваринний світ України.Урок-змагання з економіки «Економічний ринг»

0

Економічні терміни і поняття. Розвиток творчих здібностей, образного мислення та уміння робити висновки, обґрунтовувати свої думки.Розробка уроку з економіки «Ринковий попит. Ринкова пропозиція. Нецінові чинники попиту та пропозиції»

0

Економічний зміст попиту та пропозиції; шкали попиту і пропозиції, графіки; вплив нецінових факторів на переміщення графіків попиту і пропозиції.Презентація «Інтеграція комунікативно-мовленнєвої діяльності як чинник пізнавального розвитку дошкільників»

2

З оновленням підходів до організації мовленнє¬вих занять виникає необхідність оновлення засо¬бів і методів навчання мови і розвитку мовлення дітей. Змінилися не самі методи, а характер їх вико¬ристання, позиції педагога і дітей у процесі їх за¬стосування.
Науковці рекомендують надавати пріоритет творчому характеру мовленнєвих завдань і вправ, реалізації принципу багатоваріантності в проце¬сі їх виконання.Урок з математики. Додавання двоцифрових чисел без переходу через десяток.

0

Урок з математики .урок з математики 2 класу :Порівняння виразів, що містять табличні випадки множення числа 2. Знаходження значень виразів на дії різного ступеня. Розв´язування задач.

0

урок з математики 2 класу :Порівняння виразів, що містять табличні випадки множення числа 2. Знаходження значень виразів на дії різного ступеня. Розв´язування задач.ЗАЛІЗО ІРЖА РОЗ'ЇДАЄ, ЗАЗДРІСНИЙ ВІД ЗАЗДРОЩІВ ПОГИБАЄ. ВАДИМ СКОМАРОВСЬКИЙ «ЧОМУ В МОРІ ВОДА СОЛОНА?»

0

Конспект уроку літературного читання у 3 класі на тему "ЗАЛІЗО ІРЖА РОЗ'ЇДАЄ, ЗАЗДРІСНИЙ ВІД ЗАЗДРОЩІВ ПОГИБАЄ. ВАДИМ СКОМАРОВСЬКИЙ «ЧОМУ В МОРІ ВОДА СОЛОНА?»Географічне положення і клімат саван

0

Розробка уроку вчителя початкових класів, що працює за науково-педагогічним проектом "Інтелект україни". Розробка для 4 класу з природознавства по темі "Савани"Енергія вітру та енергія рухомої води

0

Розробка уроку вчителя початкових класів, що працює за науково-педагогічним проектом "Інтелект україни".

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі