Користувацький вхід

Останні публікації

Інші предмети

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні вказівки для виконання курсового проекту

1

Мета методичних вказівок - допомогти студентам своєчасно і високоякісно виконати проект з технології ремонту вагонів і досягти однорідності вимог до нього з боку керівників і консультантів.
Ці вказівки відповідають програмі дисципліни “Технологія ремонту рухомого складу” по спеціальності 5.07010502 “Технічне обслуговування і ремонт вагонів”.
Методичні вказівки базуються на теоретичному курсі технології ремонту вагонів, конструкції вагонів, двигунах внутрішнього згоряння, електричних машинах рухомого складу, холодильних машинах і установках кондиціонування повітря.План уроку виробничого навчання з професії "Продавець продовольчих товарів" на тему:"Навчання у відділах.Відділ хліба, хлібобулочних виробів, кондитерських виробів і меду."

0

План уроку виробничого навчання з професії "Продавець продовольчих товарів" на тему:"Навчання у відділах.Відділ хліба, хлібобулочних виробів, кондитерських виробів і меду."Методично розробкаТехнологія "приготування рибної котлетної маси і напівфабрикатів з неї: котлети, биточки, тюфтельки."

0

Навчальна: Формування первинних знань і навичок з виконання
трудових прийомів; навчити учнів правильних прийомів при обробці і
підготовці до використання риби для приготування рибної котлетної маси і напівфабрикатів з неї: котлети, биточки, тюфтельки.Урок логіки. Тема: Умовивід. Обернення.

1
Мета: Ознайомити учнів з новим шляхом побудови висновку - оберненням. Закріплювати навичку робити перетворення: загальне, стверджувальне, часткове стверджувальне, загальне заперечне, часткове заперечне. Розвивати ло

гічне мислення, уміння приймати нестандартне рішення.Силові рушії верстатних пристроїв

0

Силові рушії верстатних присроїв, їх призначення класифікація, особливості конструкції і застосування пневматичних і гідравлічних рушіїв. Лекція з вказаної теми, презентація, питання для активізації викладеного матеріалу та питання фронтального опитування дл закріплення матеріалу лекції, список використаної літератури.Урок-дослідження на тему:"Машини та механізми для обробки м*яса та риби.Дослідження ринку сучасного устаткування для м*ясо-рибних цехів."

0

Цей урок-дослідження доцільно використовувати для узагальнення і підсумовування знань з теми:"Машини та механізми для обробки м*яса та риби.Дослідження ринку сучасного устаткування для м*ясо-рибних цехів"Методична розробка уроку виробничого навчання: "Технологія приготування супів картопляних з бобовими, макаронними виробами, супів з різних овочів. Вимоги до якості, відпуск."

0

 Навчальна–формування знань, вмінь і навичок по загальних правилах приготування заправних супів, навчити учнів робити перерахунок сировини на задану кількість порцій, правильно підбирати , використовувати інструмент , інвентар, посуд та раціонально організовувати робочемісце;дотримуватись правил ведення технологічного процесу; естетично, з дотриманням вимог до якості страв, оформляти готову продукцію; виконувати правила санітарії, гігієни, безпеки праці;методична розробка

0

* навчальна - сформувати в учнів знання про машини для приготування тіста; ознайомити з будовою, принципом дії машини для просіювання борошна.
* виховна – сприяти зацікавленості до вивченого матеріалу; формувати етичні взаємовідносини в навчальному колективі (доброзичливості, взаємодопомоги), почуття відповідальності та вміння співпрацювати; виховувати спостережливість та допитливість, відповідальне ставлення до професії;Урок виробничого навчання

0

Професія: кухар
Кваліфікація: 3 розряд
Тема програми: Механічна кулінарна обробка овочів, грибів.
Тема уроку: Обробка коренеплодів, форми нарізання і кулінарне використання. Складна форма нарізки.
Мета уроку: Навчити учнів обробляти коренеплоди, нарізати різними формами нарізання, вивчити кулінарне використання, проводити складну форму нарізки овочів;
формувати уміння і навички обробки коренеплодів
Тип уроку: комбінований
Методи проведення: Словесний (бесіди, пояснення, інструктаж), наочні (демонстрація, відеофільми), практичний.
КМЗ: інструменти: інвентар, посуд, сировина.Я вчуся дружити (Я досліджую світ)

0

Довести необхідність дружніх відносин між першокласниками. Познайомити із правилами знайомства і дружби. Розвивати вміння порівнювати, критично мислити, працювати в групах, парах, прищеплювати дітям повагу до людських цінностей, удосконалювати обчислювальні навички. Виховувати почуття дружби, взаємодопомоги, товариськість, бажання завжди жити в мирі і злагоді, уникати конфліктів.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі