Користувацький вхід

Інші предмети

...

Обмежити пошук фільтруванням:Розробка уроку з предмета «Економіка» «Поняття «потреба», їх види. Безмежність потреб та обмеженість ресурсів»

0

Предмет "Економіка".
Розробка плану уроку на тему "Потреби людини. Безмежність потреб та обмеженість ресурсів"Методика вивчення теми «Малий бізнес: необхідність, особливості та значення у трансформаційній економіці України» в курсі «Економіка» у ЗНЗ

0

Говорячи про методику вивчення економіки загалом, слід звернути увагу на методику вивчення окремих проблем, а саме проблеми “Малий бізнес: необхідність, особливості та значення в трансформаційній економіці України”. Це питання є дуже важливим, оскільки зараз відбуваються радикальні перетворення в економіці нашої держави. Малий бізнес треба розглядати як зручну сферу трудової діяльності, заробітку та інновацій. Його розвиток та активність є передумовою формування середнього класу в країні.Тому дуже важливо зрузуміти його сутність, переваги, недоліки та перспективи.Розробка уроку з економіки «Економічна система суспільства. Відносини власності»

0

Цей уроку допоможе сформувати знання учнів про поняття економічної системи, її елементи, типи та види економічних систем, моделі кругообігу в економічних системах, сутність та значення відносин власності.В ньому узагальнено поєднання елементів економічних знань зі змістом навчальних дисциплін через впровадження міжпредметних зв’язків.Методична розробка уроку «Швидкість руху»

1

МЕТА:
навчити учнів обирати безпечну швидкість руху для запобігання дорожньо-транспортних пригод;
розвивати у учнів просторову уяву, вміння швидко мислити і приймати рішення в різних умовах дорожньої обстановки;
виховувати у учнів любов до обраної професії, толерантного ставлення до учасників дорожнього руху.
ТИП УРОКУ: комбінованийАвторська Навчальна програма гуртка "Моделювання іграшки - сувенір"

0

Авторська Програма гуртка «Моделювання іграшок – сувенірів»

Навчальна програма
для гуртка художньо - естетичного напрямку позашкільної освіти
Основний рівенькалендарно-тематичне планування. Ритміка

0

Календарно-тематичне планування. Ритміка для дітей з порушенням розумового розвитку. 2 клас І семестр.
(35 годин (1 година на тиждень))
За програмою з ритміки «У світі ритмів» для спеціальних загальноосвітніх шкіл для дітей з
порушеннями розумового розвитку у підготовчих, 1-4 класівПлан - конспект уроку з захисту Вітчизни для 10 класу. Тема " Опіки "

0

Розробка уроку з захисту Вітчизни для дівчат по темі "опіки ".Роль ІКТ у формуванні всебічної, гармонійно-розвиненої особистості (стаття)

0

Розвиток комп’ютерних та інших комунікативно-інформаційних технологій, таких як мобільний зв’язок, електронна пошта та Інтернет не оминув загальноосвітні навчальні заклади.Система вправ, ігор для активізації основних психічних процесів творчості, мислення, уяви, мовлення

0

Система вправ, ігор для активізації основних психічних процесів творчості, мислення, уяви, мовлення. Для підвищення та покращення навичок молодших школярів запропоновано низку вправ, що допоможуть в роботі вчителя.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі