Користувацький вхід

Інші предмети

...

Обмежити пошук фільтруванням:Практико зорієнтований проект по соціально-побутовому навчанню на тему «Магазин»

0

Практико зорієнтований проект по соціально-побутовому навчанню на тему «Магазин».
Мета проекту:
- формування у дітей вміння відображати в ігрових діях соціальні функції працівників магазину;
- формування у дітей вміння реалізовувати новий ігровий задум на основі раніше набутого соціального досвіду."Бог піклується про світ"

0

Урок відповідає навчальній програмі НУШ.Тема уроку "Бог піклується про світ". Супроводжується учительською комп’ютерною презентацією PowerPoint, руханками, іграми, що значно підвищує інтерес учнів до навчання.Календарне планування для 2 класу з курсу "Я досліджую світ і технології". Автор Т.Гільберг. За програмою О.Я.Савченко (2 семестр)

0

Календарне планування для 2 класу з курсу "Я досліджую світ і технології". Автор Т.Гільберг. За програмою О.Я.Савченко (2 семестр)Календарне планування для 2 класу з курсу "Я досліджую світ і технології". Автор Т.Гільберг. За програмою О.Я.Савченко (1 семестр)

0

Календарне планування для 2 класу з курсу "Я досліджую світ і технології". Автор Т.Гільберг. За програмою О.Я.Савченко (1 семестр)Просвітницька година "Через терни до зірок..."

1

Просвітницька година присвячена нашому земляку із Заздрості Главі Української Греко-католицької Церкви Патріарху Йосифу Сліпому.Консультація для вихователів «Конструктор як засіб атрибутивного забезпечення гри»

0

Ігрова діяльність забезпечує розв’язання головного протиріччя віку – дає змогу дитині бути як дорослий. Універсальною іграшкою є конструктор. Навіть, якщо будувати буде нелегко, дитина може повторити побудову, якщо її буде зруйновано випадково чи за необхідністю. Конструктор немає чіткої інструкції з використання, він відкриває простір для пошуку, стимулює допитливість, а тому конструкція може вдосконалюватися, змінюватися, трансформуватися у будь-що.Консультація для батьків «Значення книги в розвитку дітей»

0

Консультація для батьків
«Значення книги в розвитку дітей»
Книга має велике значення у розвитку та особистісному становленні дошкільників, має художню цінність, виконує виховну функцію, сприяє вихованню кращих рис характеру. Систематичне читання важливе і тому, що діти з нетерпінням чекають, коли ж у мами чи тата знайдеться для них час. І спільне читання дає таку можливість.Календарне планування на 2020-2021 н. р. 4клас

0

Календарне планування 2020-2021 н.р. 4 клас
Програма. Оновлені навчальні програми для початкової школи затверджені наказом Міністерства освіти і науки України «Про затвердження змін до навчальних програм для 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів» від 05.08.2016 № 948Влаштування покрівлі з рулонних матеріалів. Рулонні покрівлі.

0

Рулонні матеріали, вимоги до них. Влаштування покрівель з рулонніх матеріалів.Інтегрований урок з предметів «Технологія приготування їжі з основами товарознавства» та «Облік, калькуляція і звітність»

0

Розгорнутий план відкритого інтегрованого уроку з предметів «Технологія приготування їжі з основами товарознавства» та «Облік, калькуляція і звітність» з професії: 5122 «Кухар», рівень кваліфікації – 3 розряд.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?
Методичні рекомендації
5%
Розробки уроків
21%
Контрольні роботи
24%
Олімпіадні завдання
8%
Тести ЗНО
7%
Розробки позакласних заходів
5%
Календарне планування
23%
Інші матеріали
6%
Загальна кількість голосів: 19977

Останні коментарі