Користувацький вхід

Останні публікації

Інші предмети

...

Обмежити пошук фільтруванням:Стрілецька зброя і поводження з ним.

0

Внутрішня балістика
Зовнішня балістика
Стрілецька зброя, боєприпаси
Внутрішня балістика - це наука, що займається вивченням процесів, які відбуваються при пострілі, а особливо при русі кулі (гранати) по каналу ствола.Тема: Вооружение механизированного взвода на БМП-2

0

Вооружение механизированного взвода на БМП-2
Механизированный взвод
Командир отделения
Наводчик оператор БМП-2
Механик водитель
Старший стрелок
Пулемётчик
Гранатомётчик
Помощник гранатомётчика
Стрелок санитар
СтрелокТема: Військовослужбовці та взаємовідносини між ними

0

Мультимедийная презентация.
Тема: Военнослужащие и взаимоотношения между ними.
Занятие 1: Размещение военнослужащих.
Учебные вопросы:
1. Расположение роты.
2. Суточный наряд по роте.
3. Организация приёмов пищи.Урок-подорож навчання грамоти «Буква «Ї» та екскурсія по Києву»

0

Розробка даного уроку з мультимедійним супроводом дасть можливість у цікавій формі ознайомити учнів 1 класу з буквою "Її" та здійснити заочну подорож до м.Києва.Доповідь " Мотиваційне забезпечення уроків літературного читання молодших школярів"

0

Мотиваційне забезпечення уроків читання є важливою ефективності їх впливу на активність читацької діяльності, виникнення і підтримки інтересу, виховання гуманної, мислячої особистості.8 клас. Мистецтво. Романська архітектура. Лицарський кодекс честі. Тести.

0

Питання для перевірки знань учнів 8 класу з дисципліни "Мистецтво" по темі: Романська архітектура. Лицарський кодекс честі.«Соціалізація особистості» (розробка уроку з курсу «Людина і світ»)

0

Роботу можна використати для підготовки та проведення уроків Правознавства, позакласних заходів для учнів 9-11 класів.Подорож картою України. Найбільші міста України

0
Я і Україна.
Громадянська освіта.
(3 клас)

Подорож картою України
Найбільші міста України

Мета. Продовжити формувати уявлення учнів про географічне розміщення України, її кордони, сусідство з іншими країнами, ознайомлення з історико-етнографічними регіонами та найбільшими містами України. Розвивати інтерес до історичного минулого нашого краю. Виховувати почуття любові до своєї Батьківщини.Впровадження компетентнісного підходу на уроці навчання грамоти у 1 класі (за новою програмою)

0

Закріплення звука [ х ], букви Хх

Впровадження компетентнісного підходу на уроці навчання грамоти у 1 класі (за новою програмою)

Мета: Закріпити артикуляцію звуків [ х ], [ х‘ ] та їхніх буквених позначень; формувати навичку виразного читання; розвивати мовлення учнів, логічне мислення, вміння миттєвого розпізнавання слова як елемента розвитку техніки читання; розвивати вміння працювати з текстом; виховувати інтерес до явищ природи.Прибутки аграрних підприємств Хмельниччини та система економічних знань учнів ПТНЗ

0

Нині зростати можуть лише конкурентоспроможні підприємства. Важливо не лише виробити продукцію, але й успішно її реалізувати. Прибуток являється найважливішим показником роботи підприємства, джерелом його життєдіяльності.
Молода людина, яка виходить зі стін навчального закладу, повинна не просто бути озброєною теоретичними знаннями та мати практичні навички, вона повинна бути носієм сучасної фінансової культури та сповідувати філософію багатства та успіху.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі