Користувацький вхід

Останні публікації

Дослідні роботи

...

Обмежити пошук фільтруванням:Вплив електромагнітного поля мобільного телефону на організм дитини

0

В роботі розглянуто вплив електромагнітного поля мобільного телефону на організм дитиниСтаття

0

роль комунікаційних технологій в процесі засвоєння різних видів мовлення на уроках англійської мови
рефератСтаття

0

Використання ІКТ під час навчання німецькомовному спілкуванню в середній та старшій школіДослідницька робота "Старовинне містечко Щирець"

0

Старовинне містечко Щирець - одне із найдавніших поселень України ( 1125 року ), яке знаходиться біля Львова. На теренах сучасного Щирця раніше існувало звичайне поселення , адже тут проходив старий шлях з прикарпатських солеварень, який перетинався з дорогою, що вела з Волині до Угорщини. Ця дослідницька робота є зразком вивчення будь -якого населеного пункту.Матеріали пошукової роботи членів гуртка «Пам’ять» «Остарбайтери: голос пам’яті»

0

Узагальнити зібрані свідчення колишніх остарбайтерів, жителів
с. Олексіївка, розкрити зміст політики нацистів щодо українців, виховувати неприйнятне ставлення до нацизму, фашизму, комунізму, як тоталітарних режимівТези: Палестинське питання у зовнішній політиці Великобританії 1920 – 1948 рр.

0

Тези присвячені зовнішній політиці Великобританії під час надання їй мандата на управління Палестиною.Патріотичне виховання молоді – одне з найважливіших завдань освітнього процесу в сучасній Україні

0

КУРСОВА РОБОТА ЗА ТЕМОЮ: "
Патріотичне виховання молоді – одне з найважливіших
завдань освітнього процесу в сучасній Україні"Застосування комплексних чисел

0

Розвиток програмування, робототехніки, тривимірної графіки, теорії керування та інших наук передбачає знання та використання математичного апарату високого рівня, саме тому актуальною стає тема дослідження комплексних чисел та сфер їх застосування.Методичний матеріал "Звичаї, обряди та традиції мого краю"

0

Багатющий скарб звичаїв, обрядів та традицій ми отримали в спадок і мусимо зберегти його та, нічого не втративши, передати нашим дітям, щоб не перервався зв'язок поколінь,щоб зберегти генетичну пам'ять нашого народу.Експериментально-дослідницька робота на тему: "Дослідження якісного складу пшона як основи його цілющих властивостей".

0

Роботу виконала вихованка гуртка "Лікарські рослини" - Мазнюк Вікторія, яка поставила за мету:провести дослідження якісного складу пшона як основи його цілющих властивостей.
Задачі:
1.Визначити склад пшона, наявність хімічних елементів.
2.Ознайомитись із роллю пшоняної крупи в дієтології та кулінарії.
3.Виявити лікарські властивості пшона.
4.Отримати водну витяжку подрібненої пшоняної крупи.
5.Перевірити наявність мінералів у водній витяжці пшоняної крупи.
Строки дослідження: вересень 2019 р. - грудень 2020 р.
Завдяки проведеним дослідженням дівчина переконалася, що:

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі