Користувацький вхід

Дослідні роботи

...

Обмежити пошук фільтруванням:К О Н С П Е К Т ПРОГУЛЯНКИ В І ПОЛОВИНУ ДНЯ В СЕРЕДНІЙ ГРУПІ

0

підтримувати бажання дітей гратися разом у рухливі ігри, удосконалювати швидкість рухової реакції. Розвивати координацію, моторні навички, підтримувати інтерес до рухливих імітаційних вправ.Методична розробка відкритого теоретичного заняття лекції-конференції «Нервова система в нормі та патології» («Всі хвороби від нервів!»)

0

1. Актуальність теми:

До найбільш поширених сучасних захворювань належать неврологічні, що є майже основною причиною інвалідізації та смертності населення.
За останні 10 років в Україні, як і в усьому світі, на жаль, відмічається зростання вдвічі неврологічної, в тому числі і вродженої патології. За даними європейських дослідників 25,8% мешканців усіх європейських країн мають захворювання нервової системи.Історично-пізнавальний проект для учнів початкової школи «Любов до рідного краю» (науково-дослідницька методична пошукова робота)

0

Любов до рідного краю, повага до батьків, старшого покоління, бережливе ставлення до спадщини українського народу виховується змалку. Якщо дитина знатиме більше про свою Батьківщину, вона буде їй ближчою і ріднішою. Саме це і є головним змістом проекту «Моє рідне село», який присвячений малій Батьківщині – селу Вознесенське.
Тема: Моє рідне село.
Тип проекту: історично-пізнавальний.Впровадження елементів дуальної системи навчання при підготовці кваліфікованих робітників

0

У даній роботі розкрито деякі аспекти теми: «Впровадження елементів дуальної системи навчання при підготовці кваліфікованих робітників». Автор описує особливості впровадження дуальної системи навчання в професійно- технічних навчальних закладах.
Автор зазначає, що темпи технологічного переоснащення, сучасних виробництв такі, що значна кількість знань втрачає актуальність через 3 – 5 років.Екологічні проєкти, як засіб соціального становлення вчителя

0

У статті йдеться мова про теоретичні засади проектної технології та шляхи оптимізації освітнього процесу, що направлений на соціальне становлення вчителя та його підготовку до еколого-педагогічної діяльності.
Ключові слова:, проект, екологічні проекти, соціальне становлення.
Annotation. The article deals with the theoretical foundations of the project technology and ways to optimize the educational process aimed at the social formation of the teacher and his preparation for environmental and pedagogical activities.
Keywords:environmental project, environmentalprojects, socialdevelopment.РОЗВИТОК ТВОРЧОГО ПОТЕНЦІАЛУ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ НА УРОКАХ ІНФОРМАТИКИ

0

Розвиток творчого потенціалу особистості є одним із актуальних завдань сучасного суспільства. Тому завдання сучасної школи – виховання активної творчої особистості, життєво компетентної, конкурентоспроможної, здатної до самовиховання й самоосвіти. В.Сухомлинський говорив: «Може, маленька дитина повторює те, що було вже зроблено, створено іншими людьми, але якщо це діяння – плід її власних зусиль, – вона творець, її розумова діяльність – творчість»Соціалізація людей з інвалідністю через спорт - волейбол сидячи

1

Волейбол сидячи. Характеристики та правила гри. Соціалізація людей з обмеженими можливостями через спорт,а зокрема волейбол сидячиПрезентация «Мироновский храм Дмитрия Солунского»

0

Презентация «Мироновский храм Дмитрия Солунского» рассказывает о трудностях, которые испытали прихожане вместе с отцом Георгием во время превращения полуразрушенного аварийного здания в великолепный действующий храм, который по праву стал достопримечательностью пгт. Мироновский.реферат "Мироновский храм Дмитрия Солунского"

0

Реферат «Мироновский храм Дмитрия Солунского» кратко излагает историю населённого пункта, где находится храм и знакомит с историей создания храма Дмитрия Солунского. Читатели смогут ознакомиться с биографией и деяниями Дмитрия Солунского, имя которого носит храм в пгт. Мироновский Бахмутского р-на Донецкой области.Стенд Фото краеведов пгт. Мироновский.

0

Для тематической выставки по краеведению собраны фотографии жителей пгт. Мироновский, внёсшие вклад в летопись посёлка.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі