Користувацький вхід

Дослідні роботи

...

Обмежити пошук фільтруванням:Практичне застосування Google-сервісів в дистанційному викладанні географії

0

Стаття є дослідженням особливостей Google - інструментів як ефективних супроводжувальних засобів вивчення географії під час дистанційного навчання. Охарактеризовано специфіку їх використання через призму цільової спрямованості. Автором досліджено вплив використання Google-інструментів під час онлайн-уроків географії на рівень мотивації студентів.Курсова робота "Образи і символіка в поемі Е.По "Ворон"

0

Курсова робота,виконана на КПК БДПУ 2020р, в якій досліджуються символіка, образи і теми, використані Едгаром По в поемі " Ворон".Cтруктура електронно-навчального методичного комплексу вивчення дисципліни «Операційні системи»

0

Застосування у навчальному системи управління навчальними ресурсами надає кожному студенту персональні можливості для найбільш ефективного вивчення матеріалу, а викладачу — засоби для формування навчальних програм, контролю їх проходження, складання звітів про результативність навчання, організації комунікацій між студентами і викладачами.Якісний клей для столяра

0

Всі зразки столярного клею показали якісні показники.
За даними критеріями найякіснішим клеєм є Titebond III Ultimate
Особливості:
• Міцність клейового шва сильніше, ніж міцність самої деревини;
• Універсальність використання (холодний і гарячий метод склеювання будь-яких порід дерева, багатошарового пластику, шпону, МДФ, ДВП і ДСП);
• Відсутність абразивності (в процесі фінальної обробки не псує ріжучу кромку інструментів);
• Абсолютна нешкідливість (може використовуватися у виробах які стикаються з продуктами харчування);
• Підвищена вологостійкість клейового шва;Інвентаризація в бюджетних установах

0

В умовах реформування системи бухгалтерського обліку державного сектору та наближення його до міжнародних стандартів, одним із основних елементів діяльності установи, організації є якісно сформована інформаційна система, в тому числі і за рахунок інвентаризаційного процесу. Інвентаризація є важливим методичним інструментом визначення достовірності даних бухгалтерського обліку, відповідно запорукою якісного формування і складання фінансової звітності, на основі чого приймаються важливі для організації управлінські рішення. Питання інвентаризації є особливо актуальним і для державного сектору.Курсова робота "Сучасна бюджетна система України"

0

Важливим інструментом реалізації соціально-економічної політики держави виступає її бюджет, форма та зміст якого обумовлені рядом чинників. Економічний розвиток і політичний устрій, обрана воєнна доктрина і модель соціальної політики країни визначають ті показники, які відображені в бюджеті. В свою чергу, бюджет прямо або опосередковано впливає на економіку країни. Економічний зміст бюджету та його ланок розкривається в процесах формування та розподілу грошових ресурсів, які за своєю сутністю дуже різноманітні й охоплюють усі рівні державного управління.Електронний цифровий підпис, сценарій реалізації

0

В статті розглянуто види електронного цифрового підпису, поняття особистого, відкритого ключів, сертифіката відкритого ключа, сценарії їх реалізації та використанняЗаняття по дослідницькій діяльності

0

Розширення і закріплення знань про воду дітьми дошкільного віку за допомогою дослідівМіжкультурна комунікація як атрибут соціокультурної життєдіяльності суспільства.

0

Курсова робота. "Міжкультурна комунікація як атрибут соціокультурної життєдіяльності суспільства."Формування та розвиток соціокультурної компетенції на уроках іноземної мови.КУРСОВА РОБОТА «ФОРМУВАННЯ СОЦІАЛЬНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ ВИХОВАНЦІВ, ЯК УМОВА УСПІШНОЇ САМОРЕАЛІЗАЦІЇ ОСОБИСТОСТІ В СОЦІУМІ»

0

визначення формування соціальних компетентностей вихованців та успішну їх реалізацію в соціумі, розкрити досвід роботи закладу з зазначеної теми.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі