Користувацький вхід

Дослідні роботи

...

Обмежити пошук фільтруванням:Рівень дотримання норм сучасної літературної української мови студентами Маріупольського будівельного коледжу

0

У статті розглянуто рівень дотримання норм сучасної української літературної мови студентами Маріупольського будівельного коледжу. Проаналізовано конкретний вияв порушення мовних норм на різних рівнях мовної ієрархії.Мова українського телепростору

0

Статтю присвячено мовній проблемі українського телепростору. Проаналізовано мовну ситуацію на провідних телеканалах УкраїниМоніторингове дослідження рівня соціалізації учнів 7 класів 2018-2019 н.р.

0

У данному матеріалі представлено моніторингове дослідження рівня соціалізації учнів 7 класів 2018-2019 н.р.Монітрингове дослідження рівня соціалізації учнів 8-х класів

0

У данному матеріалі представлене моніторингове дослідження рівня соціалізації учнів 8-х класів 2018-2019 н.р.Діагностичне дослідження рівня адаптації першокласників до школи 2018-2019 н.р.

0

У данному матеріалі представлене діагностичне дослідження рівня адаптації першокласників до школи 2018-2019 н.р.Дослідження рівня соціалізації учнів гімназії 2019 рік

0

У даному матеріалі представлено дослідження рівня соціалізації учнів гімназії 2019 рікФорми роботи з книжкою у педагогічній практиці Василя Сухомлинського ( до 100-річчя від Дня народження )

1

Метою роботи є розкриття теоретичних основ і аналіз практичного досвіду видатного педагога, гуманіста, вченого, дитячого письменника В.О. Сухомлинського у питаннях роботи з книжкою в навчально-виховному процесі школи.
На думку педагога, школа може бути життєдайним джерелом для дитини лише за умови наявності в ній чотирьох культів: культу Вітчизни, культу людини, культу книги і культу рідного слова.

У даній роботі розкрито настанови педагога-гуманіста Василя Сухомлинського, які спрямовані на форми роботи з книжкою як на уроках, так і в позаурочний час.Навчальний інтегрований проект з англійської мови та економіки з теми: «How to be Successful: Creating My Future Budget» («Як бути успішним: створюємо майбутній бюджет»)

0

Даний інтегрований проект є моделюванням справжнього бюджету, який учні матимуть у майбутньому. В результаті цього індивідуального проекту учні дізнаються як спланувати всій власний бюджет та керувати своїми особистими фінансами. Також учні отримають практичні навички стосовно фінансових витрат та планування бюджету в цікавій та захоплюючій формі. Вони навчаться розрізняти поняття «треба» та «хочу» та зрозуміють як це жити самостійно та отримають практичні навички використання англійської мови.Наукова робота "Основи технології вирощування сої"

0

В роботі висвітлено основні питання технології вирощування сої у
північному Лісостепу, дана систематика та морфологія, вимоги культури
до умов вирощування, де описано місце в сівозміні культури, удобрення,
рекомендовані сорти, їх характеристика, приділено питання обробітку
грунту за існуючими технологіямиІнноваційні форми в роботі з педагогічними кадрами як ефективний засіб розвитку творчого потенціалу вчителя

0

У роботі представлено використання інноваційних форм роботи з педагогічними кадрами як ефективного засобу розвитку творчого потенціалу вчителя, висвітлено підходи до впровадження у практику роботи педагогічних працівників сучасних інновацій.
Надано детальну характеристику ключових компонентів моделі: змістовного, процесуального, результативно-оцінного.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі