Користувацький вхід

Дослідні роботи

...

Обмежити пошук фільтруванням:Краєзнавче дослідження. Екологічна стежка Кременецькими горами "Скелі, оповиті легендами"

0

Екологічна стежка – це одна з форм виховання любові до природи, бережливого відношення до неї, а також об’єкт для проведення екологічних спостережень, досліджень та екскурсій з метою ознайомлення з видовим різноманіттям флори та фауни.Навчальна екологічна стежка — це ще одна
можливість для глибшого вивчення природи рідного
краю, ознайомлення з її таємницями. Її зупинки —
місця для організації екскурсій з біології, географії,
історії. Також навчальна стежка дає багатий матеріал
для пошукової та дослідницької роботи.Формування проектної компетенції четвертокласників засобами природознавства

1

Проектне навчання (project-based learning) дедалі більше набирає обертів, оскільки є дуже ефективним і актуальним підходом до викладання та навчання. Численні дослідження вказують на те, що після його успішного впровадження в учнів покращується мотивація до навчання та підвищується рівень досягнень. Також така форма роботи допомагає реалізувати частково програму ранньої профорієнтації учнів, аби в майбутньому випускники свідомо обирали професію і навчальний заклад.Дослідницько-експериментальна робота "Який шлях пройшов колосок"

0

Експериментально-дослідницька діяльність в старшій групі "Який шлях пройшов колосок" (презентація до заняття).Дослідна робата. Тема "Народні прикмети"

0

Народні прикмети – узагальнена пам'ять життєвого досвіду на основі спостережень. Що особливо важливо,оскільки вони передаються від покоління в покоління.

Наші далекі предки, навіть наші бабусі і дідусі можливо знали про природу куди більше, ніж ми зараз. По поведінці рослин і тварин, різних природних явищ намагались передбачити погоду на найближчий час.Шляхи формування та розвитку особистості учнів (1-А та 5-А класів), при проходженні ними адаптаційних періодів (ОСОБЛИВОСТІ ВЗАЄМОДІЇ ПОЧАТКОВОЇ Й ОСНОВНОЇ ШКОЛИ)

0

Вирішення питань наступності початкової й основної шкіл пов’язане зі створенням перспективного навчального середовища як школи «дорослішання підлітка», яка стала б, за висловом Л.С.Виготського, «не обстановкою, а джерелом розвитку» кожного школяра.Види роботи з текстом в аспекті текстоцентріческого підходу до навчання російській мові (на матеріалі творів Б. Акуніна)

0

У статті йдеться про впровадження на уроках російської мови нових методів і прийомів роботи з художнім текстом, що відповідають текстоцентріческому підходу в сучасній методичній науці, тобто навчання на основі тексту.Компаративний аналіз твору на уроках зарубіжної літератури

0

У цій роботі мова йде про використання методу компаративістики на уроках зарубіжної літератури в 5-11 класах. Наведені приклади порівняльного аналізу вивчення художніх творів, поезії зарубіжних та українських авторів.ПСИХОТИП ПЕРСОНАЖА ЯК ЛІТЕРАТУРОЗНАВЧА ПРОБЛЕМА

0

У статті здійснено огляд деяких праць психологів та літературознавців, в яких йшла мова про сутність поняття «психотип».
Авторка статті систематизувала погляди на стандартизацію психотипу взагалі. Аналітичний огляд праць літературознавців підтвердив те, що проблема психотипів персонажів потребує ґрунтовного вивченняЕкономіка невизначеності, ризику і страхування

0

Економіка невизначеності, ризику і страхування

1. Невизначеність і ризиковість сучасної ринкової економіки
2. Спекуляція та її роль в умовах ринку
3. Страхування як засіб обмеження рівня ризиковостіУрядове регулювання національної економіки

1

Урядове регулювання національної економіки

1. Об’єктивна необхідність, зміст і моделі урядового регулювання економіки
2. Цілі, засоби та методи урядового впливу на економіку
3. Основні напрямки та межі урядового впливу на економіку

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі