Користувацький вхід

Ліна Костенко

Обмежити пошук фільтруванням:



«Я вибрала долю собі сама» (Ліна Костенко)

0

Відкритий урок з української літератури
«Я вибрала долю собі сама»
(Ліна Костенко)

Тема: « Я вибрала долю собі сама» . Ліна Костенко. Особливості індивідуального стилю. Інтимна, пейзажна й філософська лірика («Страшні слова, коли вони мовчать…», «Українське альфреско», «Хай буде легко. Дотиком пера…», «Я вранці голос горлиці люблю», «Недумано, негадано»)



«ПОЗАКЛАСНЕ ЧИТАННЯ. ЛІНА КОСТЕНКО. РОЗДУМИ ПРО ЖИТТЯ» 11 КЛАС

0

ПРОПОНОВАНИЙ УРОК «ПОЗАКЛАСНЕ ЧИТАННЯ. ЛІНА КОСТЕНКО. РОЗДУМИ ПРО ЖИТТЯ» 11 КЛАС
З ДОСВІДУ РОБОТИ УЧИТЕЛЯ КИЗИМ Л.О. ЯВЛЯЄ СОБОЮ МОДЕЛЬ АНАЛІЗУ ПОЕТИЧНИХ ТВОРІВ ЛІНИ КОСТЕНКО ДЛЯ ФОРМУВАННЯ В УЧНІВ НАВИЧОК КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ НА УРОКАХ ЛІТЕРАТУРИ



«Поезія – це завжди неповторність…» (до 90-річчя Ліни Костенко, УПЧ, 6-7 клас)

0

Мета: познайомити учнів із пейзажною лірикою Ліни Костенко; розкрити дивовижний світ художнього сова поетеси; розвивати навички аналізу ліричних творів; поглибити знання про художні засоби; виховувати інтерес до поетичного мистецтва, бережливе ставлення до довкілля; допомогти учням усвідомити нерозривність зв’язку людини з природою; виховувати екологічну свідомість.



"У мене жодних претензій нема до долі - моєї обраниці..."(Виховний захід до 90-річчя Ліни Костенко)

0

Щораз, перечитуючи Ліну Костенко, відкриваєш її для себе, мовби заново. Не стомишся і не натішишся, хоч скільки її читай. Це і є оте диво поезії, дарованої нам геніями - своїми і чужими. Хоча... чужих геніїв не буває й не може бути. Вони належать передусім своєму народові, своїй культурі, але й у світі вони не чужі. За однієї умови: якщо чуєте слово і відчуваєте поезію.



Ліна Костенко " Крила"

0

Розкривається зміст вірша Ліни Костенко " Крила".
Матеріал уроку цікавий ,науковий ,доступний віковій категорії учнів.



Урок української літератури у 7 класі. Л. Костенко «Чайка на крижині», «Крила». Ідея глибокого духовного наповнення людини – її «крилатості».

0

Мета уроку:допомогти учням усвідомити ідейно-художнє багатство поезій Ліни Костенко, їх неповторність; розвивати критичне мислення, навички виразного читання, аналізу віршів, образне, логічне мислення; виховувати прагнення до високих моральних якостей, духовного багатства.



Сценарій літературного вечора "Поезія не має кордонів"

0

Сценарій літературного вечора розрахований на студентів усіх спеціальностей. Вірші українських, російських та англійських поетів звучать в оригіналі, та в перекладі на інші мови, що дає можливість пізнати почуття автора, познайомитися з його стилем. Підбір поезій та музичне оформлення вечора допомагають прищеплювати інтерес до поезії, розвивати любов до мистецтва слова, сприяти творчому розвитку.



Конспект інтегрованого заняття з розвитку мовлення для старшої групи за ідеями поезії Ліни Костенко «Жоржини»

0

Конспект інтегрованого заняття за ідеями поезії Ліни Костенко "Жоржини" розвиває інтерес до української поезії Ліни Костенко "Жоржини", навчає її розумінню, розвиває творче, художнє зв'язне мовлення; закріплює знання дітей про творчість української художниці К. Білокур; уточнює й конкретизує знання дітей про осінні явища природи.



Бінарний урок "Вічна тема кохання"

0

Учні із задоволенням «відвідують» Верону (заочна подорож з гідами, що супроводжується відеофрагментами з показом міста закоханих). Також діти мають змогу вдосконалювати свої вміння та навички висловлюватися, спілкуватися та аналізувати сонети англійською та українською мовами.

Цікавими видами роботи для восьмикласників є інсценування фрагментів із трагедії В. Шекспіра «Ромео та Джульєтта», які звучать англійською мовою та російською. Ромео та Джульєтта мають змогу показати свої неперевершені акторські здібності.



"Поезія-це завжди неповторність"

0

уРОК присвячений Всесвітньому дню поезії і має на меті ознайомити учнів з тим , як самі поети сприймають свою поезію , яке значення їй надають і якою вбачають роль поета і поезії в суспільстві. УЧНІ ЗАХИЩАЮТЬ ПРОЕКТИ , ПРИСВЯЧЕНІ ВИВЧЕННЮ ДАНОЇ ПРОБЛЕМИ НА ПРИКЛАДІ ТВОРЧОСТІ Лесі Українки . Т. Шевченка, Ліни Костенко , А. Малишка. Проекти представлені відеопрезентаціями .

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі