Користувацький вхід

Ліна Костенко

...

Обмежити пошук фільтруванням:Ліна Костенко " Крила"

0

Розкривається зміст вірша Ліни Костенко " Крила".
Матеріал уроку цікавий ,науковий ,доступний віковій категорії учнів.Урок української літератури у 7 класі. Л. Костенко «Чайка на крижині», «Крила». Ідея глибокого духовного наповнення людини – її «крилатості».

0

Мета уроку:допомогти учням усвідомити ідейно-художнє багатство поезій Ліни Костенко, їх неповторність; розвивати критичне мислення, навички виразного читання, аналізу віршів, образне, логічне мислення; виховувати прагнення до високих моральних якостей, духовного багатства.Сценарій літературного вечора "Поезія не має кордонів"

0

Сценарій літературного вечора розрахований на студентів усіх спеціальностей. Вірші українських, російських та англійських поетів звучать в оригіналі, та в перекладі на інші мови, що дає можливість пізнати почуття автора, познайомитися з його стилем. Підбір поезій та музичне оформлення вечора допомагають прищеплювати інтерес до поезії, розвивати любов до мистецтва слова, сприяти творчому розвитку.Конспект інтегрованого заняття з розвитку мовлення для старшої групи за ідеями поезії Ліни Костенко «Жоржини»

0

Конспект інтегрованого заняття за ідеями поезії Ліни Костенко "Жоржини" розвиває інтерес до української поезії Ліни Костенко "Жоржини", навчає її розумінню, розвиває творче, художнє зв'язне мовлення; закріплює знання дітей про творчість української художниці К. Білокур; уточнює й конкретизує знання дітей про осінні явища природи.Бінарний урок "Вічна тема кохання"

0

Учні із задоволенням «відвідують» Верону (заочна подорож з гідами, що супроводжується відеофрагментами з показом міста закоханих). Також діти мають змогу вдосконалювати свої вміння та навички висловлюватися, спілкуватися та аналізувати сонети англійською та українською мовами.

Цікавими видами роботи для восьмикласників є інсценування фрагментів із трагедії В. Шекспіра «Ромео та Джульєтта», які звучать англійською мовою та російською. Ромео та Джульєтта мають змогу показати свої неперевершені акторські здібності."Поезія-це завжди неповторність"

0

уРОК присвячений Всесвітньому дню поезії і має на меті ознайомити учнів з тим , як самі поети сприймають свою поезію , яке значення їй надають і якою вбачають роль поета і поезії в суспільстві. УЧНІ ЗАХИЩАЮТЬ ПРОЕКТИ , ПРИСВЯЧЕНІ ВИВЧЕННЮ ДАНОЇ ПРОБЛЕМИ НА ПРИКЛАДІ ТВОРЧОСТІ Лесі Українки . Т. Шевченка, Ліни Костенко , А. Малишка. Проекти представлені відеопрезентаціями .Буду я природі другом. Ліна Костенко "Перекинута шпаківня"

0

Урок літературного читання 2 клас
Тема: Буду я природі другом. Ліна Костенко “ Перекинута шпаківня ”.
Додається презентація до уроку.ЛІНА КОСТЕНКО. ЖИТТЯ Й ТВОРЧІСТЬ ПИСЬМЕННИЦІ. ОСОБЛИВОСТІ ІНДИВІДУАЛЬНОГО СТИЛЮ. «СТРАШНІ СЛОВА, КОЛИ ВОНИ МОВЧАТЬ...», «УКРАЇНСЬКЕ АЛЬФРЕСКО»

0

Дана розробка уроку знайомить старшокласників із життєвим та творчим шляхом Ліни Костенко, розкриває жанрове й тематичне розмаїття її творчості, знайомить з особливостями індивідуального стилю, формує власне ставлення до таких особистостей, як Ліна Костенко, виховує любов до поезії.Ліна Костенко. Життєвий і творчій шлях поетеси. «Пастораль ХХ сторіччя», оригінальність жанру. Українські фольклорні типи, новітнє переосмислення їх.

0

Урок розроблений у напрямку особистісно-зорієнтованого навчання. В системі особистісно-зорієнтованого навчання суттєво змінюється його функція, форма організації. В цьому разі урок підпорядковано не повідомленню та перевірці рівня знань, а виявленню досвіду учнів за ставленням до змісту матеріалу, який викладає вчитель.
Мета: Дослідити життя і творчість Ліни Костенко, проаналізувати причини багаторічного мовчання та заборон писати, визначити жанрові особливості ліричних творів, тематику, художні особливості поезій, дослідити особливості індивідуального стилю письменниці;Урок виразного читання творів відомих українських письменників про Україну

1

Конспект буде корисним для проведення уроку виразного читання з української літератури в 6 класі.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі