Користувацький вхід

Ліна Костенко

загрузка...

Обмежити пошук фільтруванням:Веб-квест - дослідження.Тема: Ліна Костенко. Життя і творчість. Поема «Чайка на крижині». Образи, ідеї поеми (робота над змістом розділів «Надбережжя», «Крига на Одрі», «Крила»).

1

Вчити учнів аналізувати життєвий і творчий шлях письменниці, усвідомлювати ідейно-тематичний зміст і проблематику твору, розшифровувати й коментувати метафоричний підтекст образів;
розвивати вміння учнів аргументувати власне розуміння проблемних питань твору; вдосконалювати вміння користуватись комп’ютером та роботою в мережі Інтернет;
плекати в серцях підлітків почуття патріотизму, гуманізму, милосердя,чесності; виховувати любов до художнього слова; формувати інформаційну компетентність.
Поглиблення понять про ліро-епічний твір, поему, алегорію, підтекст.Розробка уроку з літературного читання за творчістю Ліни Костенко «Дивосвіт природи»

0

Урок з літературного читання для 2 класу. Вивчення творчості Ліни Костенко.Конкурс "Класний керівник року"

0

Робота підготовлена до конкурсу "Класний керівник року".Вона містить презентацію досвіду роботи класного керівника у 8 класі.Засідання поетичної вітальні «Цікаві історії до кави»

0

Мета: познайомити старшокласників із сучасною українською літературою, новими творами українських митців; розвивати вміння виразного читання та мовлення учнів, самостійного пошуку інформації, навички творчого мислення; виховувати інтерес до української культури, любов до рідного слова та почуття патріотизму.Леся Українка. Драма-феєрія “Лісова пісня”. Образ дядька Лева

1

Дослідити засоби творення образу дядька Лева як великого природолюба (портретна характеристика в ремарках; його ставлення до столітнього дуба), дослідити ставлення Мавки, Лукаша, матері Лукаша, Килини до лісу;
розширити й закріпити в учнів поняття про художній образ; учити аналізувати образи; дослідити неоромантизм як літературний напрям, художні особливості драми-феєрії; удосконалювати навички роботи в групах; розвивати вміння роботи з текстом твору; виховувати почуття прекрасного, прагнення до творчої самореалізації особистості.Леся Українка. Драма-феєрія “Лісова пісня”. Образ Мавки

1

Охарактеризувати образ Мавки, розкрити символізм головної героїні, красу глибокого почуття, антигуманність меркантильності та користолюбства, дослідити суперечливість характеру Лукаша, удосконалювати навички порівняльного аналізу образів, роботи в групах і роботи з текстом;
розвивати естетичний смак, творчу уяву, уміння дискутувати, критичне мислення, соціальну компетентність;
виховувати в учнів почуття гуманізму, волелюбності, високої духовності.Розробка уроку і презентація з української літератури «Ліна Костенко. Коротко про письменницю. «Чайка на крижині». «Крила». Духовне багатство – найбільший скарб у житті»

2

1.Конспект відкритого уроку з української літератури на тему: Ліна Костенко. Коротко про письменницю. «Чайка на крижині». «Крила». Духовне багатство – найбільший скарб у житті. 2. Презентація.Презентація "Ліна Костенко: життєвий і творчий шлях"

1

Презентація "Ліна Костенко" містить цікаві факти з біографії поетеси, інформацію про творчий доробок, фотоматеріали.Ліна Костенко. Роман у віршах "Маруся Чурай"

0

Ліна Костенко. Роман у віршах "Маруся Чурай"
Тема. Ліна Костенко. Роман у віршах "Маруся Чурай". Історична осно­ва твору, його сюжетна канва. Майстерність автора у змалюванні характерів. Маруся Чурай, Гриць Бобренко, Іван Іскра, Лесь Чер­кес, мандрівний дяк. Образи матерів. Трагічні картини важкого минулого українського народу. Художня вартісність твору.
Мета: формувати навички та уміння аналізу роману у віршах, розкрити характери, проблематику твору; виховувати старшокласників у дусі поваги до минулого та гордості за свій народ, формувати високі моральні якості на прикладі героїв роману.Тема: «Особистісно – орієнтоване навчання, його значення в підвищенні якості інтелектуально – пізнавальних та творчих здібностей учнів»

0

Тема уроку. Історична та фольклорна основа роману «Маруся Чурай» Ліни Костенко. Жанр, сюжет і композиція роману.
Мета уроку: розглянути історичну і фольклорну основу роману; розкрити сюжетні лінії роману; розвивати вміння учнів правильно і грамотно відповідати на складні запитання; виховувати повагу до минулого своєї Батьківщини, до творчості поетеси.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі