Користувацький вхід

Останні публікації

2019/2020

Обмежити пошук фільтруванням:Загальна характеристика молюсків

0

Конспект уроку з біології для учнів 7 класу
Мета:З’ясувати основні ознаки типу Молюски, класу Черевоногі.
Особливості їх будови та процесів життєдіяльності. Вивчити особливості зовнішньої і внутрішньої будови характерних
представників .Розглянути різноманітність молюсків.КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ «АРХІТЕКТУРНІ ДЕТАЛІ ТА ОБЛАДНАННЯ ІНТЕР’ЄРІВ»

0

Дизайн – поняття об’ємне, і ця обставина створює труднощі у разі спроби дати йому однозначне визначення, тому під словом «дизайн», зазвичай, мають на увазі спосіб проектування. Словом, дизайн – вид людської діяльності, спрямованої на задоволення потреб за допомогою обміну. Для пояснення цього визначення розглядаються такі поняття: необхідність, потреби, запити, товар, обмін, угода і ринок. Таким чином, вихідною ідеєю, що лежить в основі дизайну, є ідея користі, краси і необхідності людських потреб, тобто, простіше кажучи, дизайн – це краса і користь.Робота гуртка художньо-технічної творчості "Перспектива"

0

Гурток «Перспектива» працює на базі кабінету будівельних технологій.
В гуртку займаються здобувачі освіти різних спеціальностей.
Члени гуртка опановують види художньо-декоративних робіт та робіт технічного напрямку. Навчаються опоряджувати поверхні за допомогою різноманітних матеріалів.
Для багатьох виробів гуртківці використовують будівельні опоряджувальні матеріали, такі, як: різноманітні грунтовки, шпаклівки, фарби, шпалери та інші.Робота гуртка художньо-технічної творчості "Перспектива"

0

Гурток «Перспектива» працює на базі кабінету будівельних технологій.
В гуртку займаються здобувачі освіти різних спеціальностей.
Члени гуртка опановують види художньо-декоративних робіт та робіт технічного напрямку. Навчаються опоряджувати поверхні за допомогою різноманітних матеріалів.
Для багатьох виробів гуртківці використовують будівельні опоряджувальні матеріали, такі, як: різноманітні грунтовки, шпаклівки, фарби, шпалери та інші.Самоаналіз уроку математики в 7 класі

0

Самоаналіз уроку математики в 7 класі
Тема уроку: Додавання багатоцифрових чисел з переходом через розряд
у межах 10 000. (2-й урок.)
Урок відноситься до теми: Додавання та віднімання без переходу і з переходом через розряд
Урок проводився за підручником : Капустіної Г. М. «Математика» для 6 класу допоміжної школи.
Тип уроку: уроки систематизації і узагальнення знань, умінь і навичок.
Вид уроку: урок з використанням адаптованих та інформаційно-комунікаційних технологій.
Місце проведення: клас інформаційно-комунікаційних технологій.МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА УРОКУ з предмета «Облік, калькуляція та звітність» на тему «Документи, відтворюючі роботу виробництва за день» (сквозна задача)

0

ХХІ століття – це час переходу до високотехнологічного інформаційно госуспільства, у якому якість людського потенціалу, рівень освіченості і культури всього населення набувають вирішального значення для економічного і соціального поступу країни. Освіта ХХІ століття – це освіта для людини. Її стрижень – розвиваюча, культуротворча домінанта, виховання відповідальної особистості, яка здатна до самоосвіти і саморозвитку,особистість,яка вміє критично мислити,опрацьовувати різноманітну інформацію, використовувати набуті знання і вміння для творчого розв'язання проблеми.МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА УРОКУ з предмета «Основи галузевої економіки та підприємництва» на тему «Контрольна робота як метод оцінювання знань, вмінь і навичок здобувачів освіти»

0

У сучасних умовах господарювання та великої конкуренції на ринку праці виникає потреба у висококваліфікованих робітниках, які б після закінчення ПТНЗ вдало праце влаштувалися згідно отриманого диплома, внаслідок чого необхідно оновлювати зміст освіти та її адаптаціювання до сучасного життя. Підвищення продуктивності праці залежить від конкурентоспроможності робітників, їхнього рівня освіти, кваліфікації, готовності застосувати у професійній діяльності новітні виробничі технології.Календарне планування для 4го класу 2 семестр за підручником Карп'юк О.Д.

0

Календарне планування для 4го класу 2 семестр за підручником Карп'юк О.Д.Colours.

1

Урок-презентація нового лексичного матеріалу із застосуванням ІКТ у початковій школі.Colours.

0

Урок-презентація нового лексичного матеріалу із застосуванням ІКТ у початковій школі.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі