Користувацький вхід

2019/2020

...

Обмежити пошук фільтруванням:6 клас Контроль читання «English Speaking Countries» за вправою Ex. 3 p. 187-189

0


6 клас
Контроль читання «English Speaking Countries»
за вправою
Ex. 3 p. 187-189

Form 6 (О.Карп’юк)
Reading 2 ceм.
English Speaking Countries
Ex.3 p.187-1895 клас Контроль аудіювання за вправою Ex.2 p.214 Form 5 (О. Карп’юк) Listening (2 semestr) Ex.2 p.214

0


5 клас
Контроль аудіювання за вправою
Ex.2 p.214

Form 5 (О. Карп’юк)
Listening (2 semestr)
Ex.2 p.2144 клас Контроль письма. ІІ семестр Form 4 (Алла Несвіт) Writing 2 semestr

0


4 клас
Контроль письма.
ІІ семестр
Form 4 (Алла Несвіт)
Writing
2 semestrЗаняття з розвитку мовлення та сенсорики для дітей молодшого віку« Киця наша люба»

0

Дане заняття, націлене на розширення уявлень дітей про тварин,та вміння доглядати за ними;на збагачення мови дітей, словами назвами-ознак, вдосконалюючи, діалогічне мовлення.Розвиваючи тактильні відчуття.3 клас/ Контроль читання за вправою Ex.3 p.133 (Алла Несвіт)

0


3 клас
Контроль читання за вправою
Ex.3 p.133

Form 3 (Алла Несвіт)
Reading ( Ex.3 p.133)«Бухгалтерський облік розрахунків з оплати праці на підприємстві»

0

Організація обліку оплати праці та пов’язаних з нею розрахунків – є важливим засобом зростання продуктивності праці, збільшення обсягів виробництва, підвищення якості, асортименту та конкурентоспроможності продукції (товарів, робіт, послуг). Заробітна плата в розрізі соціально-економічної категорії слугує основним способом задоволення існуючих на певний момент часу потреб працівників, економічним важелем, що стимулює до збільшення таких основних показників як: суспільне виробництво, продуктивність праці, конкурентоспроможність виробництва, а також скорочення витрат на виробництво.Тренувальні вправи на тему “Числівник. Відмінювання і правопис числівників”

0

Навчити розпізнавати числівники в реченні, визначати їхні граматичні ознаки, відмінювати прості, складні та складені числівники; виробляти вміння правильно вживати їх у мовленні, в різних відмінкових формах; сприяти розвиткові мислення, пам’яті, творчої уяви; виховувати орфографічну пильність, шанобливе ставлення до мовної та літературної спадщини українського народу.Фінансовий ринок

0

Мета даної роботи розглянути фінансовий ринок, як економічну категорію, його фінансовий механізм, суб’єкти та об’єкти ринку, функції та класифікацію. На фінансовому ринку відбувається перелив коштів, при якому вони переміщуються від тих, хто має їх надлишок, до тих, хто потребує інвестицій. При цьому кошти спрямовуються так: хто не може їх ефективно використати, до тих, хто використовує їх продуктивно. Це сприяє підвищенню продуктивності та ефективності економіки в цілому, а також поліпшенню економічного добробуту кожного члена суспільства.Інвентаризація в бюджетних установах

0

В умовах реформування системи бухгалтерського обліку державного сектору та наближення його до міжнародних стандартів, одним із основних елементів діяльності установи, організації є якісно сформована інформаційна система, в тому числі і за рахунок інвентаризаційного процесу. Інвентаризація є важливим методичним інструментом визначення достовірності даних бухгалтерського обліку, відповідно запорукою якісного формування і складання фінансової звітності, на основі чого приймаються важливі для організації управлінські рішення. Питання інвентаризації є особливо актуальним і для державного сектору.Сценарій позаурочного заходу « На шлях я вийшла ранньою весною»

0

Сценарій позаурочного заходу до дня народження Лесі Українки " На шлях я вийшла ранньою весною"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі