Користувацький вхід

2019/2020

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Заняття на тему: «Ми повинні бути відповідальними за свої вчинки» за твором В.Сухомлинського «Чому здивувався Петрик»

1

Заняття на тему:«Ми повинні бути відповідальними за свої вчинки» за твором В.Сухомлинського «Чому здивувався Петрик»Методична розробка відкритого заняття на тему : "Трансформатор. Передача електричної енергії на відстань."

0

Методична розробка даної теми основана на власному педагогічному досвіді. В даній розробці реалізовано один із методів активізації розумової діяльності студентів - метод проблемного викладення матеріалу.Контрольна робота "Земля на плані і карті"

0

Контрольна робота містить різнорвіневі завдання для закріплення теми "Земля на плані і карті".Вживання апострофа

0

Закріпити знання, вміння, навички з правопису слів з апострофом; формувати вміння правильно писати слова з апострофом; збуджувати інтерес до читання казок В. О. Сухомлинського.Програмовані картки до теми "Види складнопідрядних речень"

0

Робота з картками по завершенню теми "Види складнопідрядних речень", коли учні вміють виділяти головну та підрядну частину, визначати вид підрядного речення8 причин чому конструктор Лего зробить вашу дитину розумнішою

0

Серед різноманіття іграшок важко обрати дійсно корисну. На допОмогу батькам приходить найпопулярніша і найвідомішА іграшка в світі - конструктор Лего, який активно використовується в НУШ.Ігрова-розважальна програма для дітей до Дня міста "Моя Варва"

0

Сценарій веселої розважальної та пізнавальної дитячої програми для дітей молодшого та середньго шкільного віку. Містить естафетні кокурси та краєзнавчу вікторину в формі "Що? Де?коли?".Всеукраїнська акція "День юного натураліста"

0

Цей захід був проведений з метою активізації роботи з учнівською молоддю щодо формування у неї екологічної культури, залучення її до практичної природоохоронної роботи та інших біологічних напрямків.
Під час проведення акції були визначені такі основні завдання:
1.Популяризувати кращий досвід природоохоронної роботи з учнівською молоддю.
2. Підвищити ефективність навчально – дослідної роботи учнів під час навчально – дослідницьких робіт.
3. Виявити та підтримати учнівські ініціативи, направлені на розвиток шкільної демократії і самоврядування.Козацькому роду нема переводу

0

Конспект заняття з ознайомлення з навколишнім та народознавства для дітей старшого дошкільного віку

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі