Користувацький вхід

2019/2020

...

Обмежити пошук фільтруванням:Методичні рекомендації (2019/2020 н.р.)

Лист № 1/11-5966 від 01.07.2019

Щодо методичних рекомендацій
про викладання навчальних предметів
у закладах загальної середньої освіти
у 2019/2020 навчальному році

Міністерство освіти і науки надсилає для практичного використання методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, підготовлені спільно з Національною академією педагогічних наук України та Інститутом модернізації змісту освіти.


Волосюк О. М. Методична розробка заняття з англійської мови на тему: "People and society"

0

Волосюк О. М. Методична розробка заняття з англійської мови на тему: "People and society"
Завдання уроку:
Учні повинні знати:
 новий лексичний матеріал;
 основні аспекти вагомості вживання англійської мови про обговоренні теми чи висловлюванні власних думок про українсько-британську співдружність або ж окремо конкретно говорячи про Україну і Британію;
Учні повинні вміти:
 вживати новий лексичний матеріал у процесі мовлення;
 читати текст з метою отримання загального уявлення;
 максимально розуміти всю інформацію, що міститься в тексті;Наш край в роки Другої світової війни.Дрогобич

1

Конспект уроку з історії України,11 клас
Характеристика соціально-економічного та культурного життя краю в роки війниЗарубіжна література.11 кл Нові імена у програмі. Джон Грін

0

Презентація життя та творчості письменника, яка включає унікальні фото. Презентацію створено з врахуванням компетентнісного підходу у навчанніФормувания і развиток іншомовної та соціокультурної компетенції на муроках іноземної мови

0

Метою нашої статті є опис та визначення ролі культури на різних етапах формування іншомовної комунікативної компетенції. На нашу думку, перелічені в програмі уміння необхідно доповнити такими, як інтерпретація продукту іншої культури, пояснення його значення і співвіднесення його з подібним явищем своєї культури, уміння здогадуватись, аналізувати і здобувати знання у процесі реального спілкування, а також уміння критично оцінювати здобуту інформацію і явища іншої культури на основі розумних критеріїв.Презентація казки „Червона шапочка”.

0

Анотація
Мета даної презентації полягає у тому, щоб викликати в учнів інтерес до читання як до одного з найважливіших видів мовленнєвої діяльності, тісно пов’язаним як з вимовою, так і з розумінням мови. Дітей захоплює щось невідоме, цікаве, тому казка, як елемент комунікативного методу вивчення мови, урізноманітнює урок, дозволяє учням у легкій і цікавій формі вивчити необхідну інформацію, розвивати мовні навички: лексичні, граматичні, фонетичні, легше засвоїти мовний матеріал.
Казка на іноземній мові розвиває в учнів позитивне ставлення до іншої культури.Методичний посібник для проведення модульного конролю знань з дисципліни: «Теоретичні основи електротехніки»

0

Мета посібника – провести модульний контроль знань за допомогою різних видів завданнь
- контрольні запитання;
- розрахункові завдання¬ ¬– задачі;
- завдання – тести.План-конспект заняття з англійської мови на тему: "Fruits and vegetables"

0

Волосюк О.М. План-конспект заняття з англійської мови на тему: "Fruits and vegetables"Тренувальні вправи з англійської мови для закріплення та контролю знань учнів

0

Вправи для тренування, закріплення та контролю знань, умінь та навичок учнів. Завдання подані у 4 рівнях складності і відповідають вимогам чинної програми з іноземних мов, затвердженої Міністерством освіти. Посібник призначений для учнів та учителів закладів загальної середньої освіти.Особливості української народної педагогіки (виховна година)

0

Виховна година

На сучасному етапі одним із завдань школи є виховання духовно багатої особистості.В цьому значно допомагає дослідження народних традицій у вихованні дітей.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі