Користувацький вхід

2019/2020

...

Обмежити пошук фільтруванням:"Впровадження сучасних методів формування компетентностей учнів на уроках фізичної культури"

0

Фізичної культура як навчальний предмет, спрямована передусім на забезпечення рухової активності школярів.
Компетентнісний підхід в галузі фізичної культури допоможе реалізувати завдання сучасного уроку, сприяючи формуванню ключових компетенцій учнів."Формування системи загальнолюдських цінностей в учнів НУШ"

0

У вихованні слід спиратися на гуманістичну ідею про те, що людині від природи притаманне прагнення до добра, правди і краси.
Абсолютно вічні цінності – загальнолюдські цінності, що мають універсальне значення та необмежену сферу застосування (доброта, правда, любов, чесність, гідність, краса, мудрість, справедливість).Гриби-ласощі

0

Щоб іти гриби збирати, треба все про них знати. Поглибити знання учнів про їстивні та отруйні гриби, вчити розпізнавати їх, ознайомити з будовою грибів. Показати значення грибів у природі для людей.Інтегроване заняття" Все про зиму знай і про тварин подбай"

0

Трудове виховання у ЗДО— процес формування у дітей суспільних мотивів трудової діяльності, поваги до праці дорослих, дбайливого ставлення до результатів праці інших. Головна мета трудового виховання дошкільників — формування особистості дитини, а також її правильного ставлення до трудової діяльності. Серед цілей трудового виховання також: розвиток у дошкільнят кмітливості, спостережливості, уваги, зосередженості, пам'яті зміцнення їхніх фізичних сил та здоров'я забезпечення всебічного розвитку дітей.Тема. Розрахунки простих електричних кіл.

0

Тема. Розрахунки простих електричних кіл.
Мета уроку:
 закріпити знання учнів про різні з'єднання провідни¬ків і сформувати в них уміння обчислювати параметри кіл з послідовним, паралельним з’єднанням, елементів комбі-нованих кіл;
 розвивати логічне мислення, вміння аналізувати, порівнювати, робити висновки;
 виховувати акуратність охайність записів, культуру поведінки.
Тип уроку: Урок практичного застосування знань, навичок і вмінь.
Обладнання: таблиця із загальними закономірностями в колах з по¬слідовним і паралельним з'єднаннями провідників.Відкрите заняття з батьками «Чарівний світ – LEGO»

0

I. Вправи по колу.
 Привітання батьків по колу один до одного (за допомогою цеглинок LEGO ДУПЛО)
 Компліменти один одному (передача цеглинок ДУПЛО LEGO)
II. Вступне слово вихователя:
На сьогодні конструктори LEGO є незамінним матеріалом для занять з дітьми у закладах дошкільної освіти і в початковій школі. LEGO-технологія цікава тим, що об’єднує в собі елементи гри та експериментування.
За допомого LEGO діти вивчають математику, мову, знайомляться з довкіллям і навіть малюють цеглинками!Творча лабораторія "Цікаві досліди для допитливих"

0

Представлені цікаві та прості у виконанні досліди для дітей молодшого шкільного віки.Сенсорно- пізнавальна діяльність:«Хто в будиночку живе?»

0

Основа пізнавального розвитку дитини - сенсорний розвиток. Саме тому значна увага в Базовому компоненті приділено сенсорному розвитку дитини. Так, освітня лінія «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі» передбачає «формування доступних дитині дошкільного віку уявлень, еталонів, що відображають ознаки, властивості, відношення предметів і об'єктів навколишнього світу». Тому наш заклад та наші вихователі активно працюють над втіленням цієї ідеї, що формують усебічну розвинену особистість, здатну до критичного мислення з активною життєвою позицією.Буклет "Стоп! Булінг!"

0

Буклет створено як пам'ятку для батьків та дітей щодо такого гострого питання, як булінг. Буклет містить у собі поради дітям, як боротися з булінгом та поради батькам, як розпізнати, що дитина страждає від булінгу.Лексичні тести другого рівня складності для учнів 7-9 класів

0

Тести другого рівня складності для учнів 7-9 класів можуть бути використовані вчителями для розширення словникового запасу.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі