Користувацький вхід

Останні публікації

2019/2020

Обмежити пошук фільтруванням:Київська Русь за часів правління князя Ярослава Мудрого.

1

Показана діяльність Ярослава Мудрого як керівника держави. Слід звернути особливу увагу на відеофрагмент «Руська правда», у якому охарактеризовано перші писані давньоруські закони.Розвиток культури в Київській Русі наприкінці Х - у першій половині ХІ століття.

1

Показано культурні пам’ятки, обов’язкові для розпізнавання школярами. Зроблено короткі висновки, які учні можуть розширити на завершальному етапі уроку.Політичний, соціальний устрій та господарське життя Київської Русі.

1

Ілюстративний матеріал, відеофрагменти, таблиці, схеми доповнюють розповідь учителя, сприяють розвитку інтересу учнів до історії.
Виділено основні поняття теми, на які слід звернути особливу увагу. Відібрано найхарактерніші ключові події, явища, процеси.Методична розробка уроку з алгебри для 7 класу з використання ІКТ на тему "Розкладання многочленів на множники"

0

Метою уроку є формування ключових компетентностей: спілкування державною мовою, математична грамотність, ІКТ-компетентність, ініціативність і підприємливість та формування предметної компетенції:
 навчальна: навчити учнів застосовувати кілька способів розкладання многочленів на множники (спосіб винесення спільного множника за дужки, спосіб групування, за допомогою формул скороченого множення, спосіб виділення квадрата двочлена);
 розвивальна: розвивати логічне та творче мислення, увагу, уяву, кмітливість; формувати навички роботи з графічною інформацією, комунікативні компетенції учнів;«Всі професії ми знаєм і їх працю поважаєм».

0

: ознайомити дітей з працею батьків, розширити знання про те, що люди різних професій (лікар, кухар, шофер, будівельник, праля, няня, двірник) працюють для загального добра.«Всі професії ми знаєм і їх працю поважаєм».

1

: ознайомити дітей з працею батьків, розширити знання про те, що люди різних професій (лікар, кухар, шофер, будівельник, праля, няня, двірник) працюють для загального добра.Родинне свято «Родина, родина, від батька й до сина»

0

Попередня робота
1. Конкурс малюнків «Щаслива родина».
2. Фотовиставка «З родини йде життя дитини».
3. Творча робота «Я пишаюся своєю родиною».Діагностувальна робота 2 клас. Перевірка знань з мови. Тема «Речення. Текст»

0

Діагностувальна робота 2 клас. Перевірка знань з мови. Тема «Речення. Текст»Master class " GAME IN ENGLISH LESSONS AS A TOOL OF FORMING COGNITIVE COMPETENCIES OF YOUNGER LEARNERS IN THE CONTEXT OF NUS"

0

Aim: Presentation of pedagogical experience on the topic "Game in English lessons as a
tool of forming cognitive competencies of younger learners in the context of NUS "
.Дістанційне навчання в умовах карантину .

0

Дистанційне навчання в школах Украіни, під час карантину стало справжнім викликом для кожного освітянина. Кожного року
щонайменше один раз на рік украінські школи опинялись на карантині.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі