Користувацький вхід

2019/2020

...

Обмежити пошук фільтруванням:Поради щодо полегшення адаптації до Днз

0

Крокуємо дорогою адаптації з легкістю. В цьому вам допоможуть поради.Дозвілля. Святкування Різдва у Великій Британії

0

Дозвілля. Святкування Різдва у Великій Британії. Метою даного уроку є ознайомити учнів з лексичним та країнознавчим матеріалом за темою урокуКонспекти занятть соціально-побутового орієнтування для дітей з інтелектуальним порушенням 1клас

0

Соціально-побутове орієнтування дітей з інтелектуальними порушеннями істотно ускладнене в силу обмеженості їх пізнавальної діяльності, емоційно-вольової сфери, тощо. З великим трудом ними засвоюються навички орієнтування у суспільному житті: вміння користуватися громадським транспортом, навички спілкування, використання табличок, покажчиків, навички поведінки в магазині та інших громадських місцях.Аплікація з відрізків ниток «Голуб миру»

0

Методична розробка уроку трудового навчання для учнів 3 класу. Урок побудований на творчій співпраці вчителя та учнів з використанням інформаційно-компютерних технологій.Рекомендації для батьків "Вибір книги"

0

Рекомендації для батьків дітей дошкільного віку щодо вдалого вибору книги в магазині.Подорож у Країну Доброти (виховний захід)

0

Подорож у Країну Доброти
(виховний захід)
Мета. Розширити уявлення дітей про моральне поняття доброти,
формувати вміння оцінювати вчинки.
Розвивати зв’язне мовлення, критичне мислення, увагу.
Виховувати почуття чуйності, доброти, ціннісні орієнтири,
схильність безкорисливо чинити добро.Сценарій музично-спортивної розваги на свіжому повітрі для дітей старшого дошкільного віку "Безпечне літо"

0

Мета: закріпити отримані знання і навички з особистої безпеки через колективну, розважально-ігрову діяльність; формувати стійку особисту мотивацію у дітей для активного застосування отриманого досвіду в повсякденному житті.Бережімо рідну мову, її барвисте материнське слово!

0

Позакласний захід дає можливість дітям і дорослим доторкнутися до краси рідної мови, удосконалити свої знання та навички з українського мовлення, відчути свою приналежність до людей, які поважають рідну землю, її мову, милуються нею та плекають її. Свято мови сприятиме формуванню розуміння того, що українська мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. Допоможе поповнити знання про красу і багатство рідної мови,сприятиме розвитку творчих здібностей,артистизму вихованців.Прощавай, початкова школо!

0

Навчання в початковій школі – дуже важливий період в житті кожної дитини. Учні стають рідними дітьми першій вчительці. Прощання з ними у 4 класі – хвилююча мить. Радісне і одночасно сумне свято прощання з Країною Дитинства. Готують свято вчитель і школярі дуже старанно. Жартівливі вірші,сценки, пісні, танці допоможуть створити незабутню, хвилюючу атмосферу випускного балу для всіх його учасників.Конспект заняття з малювання для дітей 3-го року життя Тема: «Барви літа»

0

Тема: «Барви літа»
Мета: створити у дітей радісний настрій, захоплення і подив від розмаїття барв, кольорів літа. Вчити відчувати характер кольорів і створювати свій образ літа. Удосконалювати композиційні навички: вміння створювати композицію на певну тему ( пейзаж), виділяти головне, встановлювати зв’язки, розташовувати зображення на аркуші паперу. Виховувати акуратність, гарні стосунки.
Матеріал: фарби, пензлики, стаканчики з водою, серветки, аркуші паперу, конверт з силуетами дерев, рослин у різні пори року, великий аркуш паперу; музика П.Чайковського «Липень».

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі