Користувацький вхід

2019/2020

...

Обмежити пошук фільтруванням:урок

0

ТЕМА: ВПРАВИ І ЗАДАЧІ НА ЗАКРІПЛЕННЯ ВИВЧЕНИХ ТАБЛИЦЬ МНОЖЕННЯ І ДІЛЕННЯ. РОЗВ'ЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ"

МЕТА. Перевірити рівень оволодіння учнями навчального матеріалу, формувати в учнів математичну компетентність, вміння розв'язувати задачі, закріпити навички табличного множення і ділення чисел, вдосконалювати обчислювальні навички, розвивати логічне мислення, творчі здібності, вчити дітей працювати парами. Виховувати повагу до традицій рідного краю.заняття "Українська світлиця"

0

продовжувати знайомити дітей з народними символами і національними оберегами своєї Батьківщини; закріпити знання дошкільнят з певних тем народознавства а саме: (побут, національні символи, державна символіка, елементи національного одягу, розумінні поняття коровай, рушник, віночок, посуд); розвивати цікавість до патріотичних тонкощів; виховувати любов та повагу до України.розвага для батьків "Зимові пригоди батьків в дитячому садочку"

0

Розсипала для нас.
- Добрий вечір, шановні родини!. Рада вас вітати у гарному прикрашеному залі нашого садочка. Сьогодні ми з вами зібралися разом провести час і відпочити від щоденної робочої рутини. Так як наша зустріч відбувається у передноворічний час, то все буде присвячено зимовій порі та її святам.заняття "Речення, звуки, літера І,і"

формувати уявлення про речення. Вчити складати речення з 2-4 слів, зображувати їх схематично. Розвивати фонематичний слух. Закріпити знання про голосний звук «І,і». Навчити писати палички та крапки в зошиті, розуміти завдання і виконувати його самостійно. Виховувати інтерес до грамоти.заняття "Лісові мешканці"

0

Закріпити знання дітей про т варин, що мешкають в лісах рідного краю (зокрема їхні назви, зовнішній вигляд, звички, спосіб живлення). Продовжувати знайомити з літературними художніми творами, приказками про тварин. Вчити вихованців відгадувати загадки. Розвивати увагу, мислення, пам’ять. Виховувати любов до живої природи лісу, бережливе ставлення до неї.заняття "Лисичка в гостях у малят"

0

:формувати уяву про число та цифру 5. вправляти у називанні суміжних чисел. Продовжувати вчити в межах 5. закріпити вміння орієнтуватися в просторі. Розвивати уважність під час викладання цифр з лічильних паличок, письма паличок і крапочок в зошиті. Виховувати старанність.Конспект спортивної розваги - змагань для дітей 6-го року життя (старша група)

0

Тема: Козацькі забави.
Мета: Продовжувати вчити дітей грати в ігри - естафети, ігри - забави, протиборства. Вдосконалювати навички ходьби, бігу (по прямій та змійкою), стрибків (на правій та лівій нозі), ходити по канату приставним кроком, метати мішечок з піском із - за голови, повзати накарачках, ходити по похилій дошки та зістрибувати з неї, узгоджувати свої рухи з рухами інших. Розвивати рухові якості, емоційну задоволеність від рухової активності. Виховувати патріотичні почуття, колективізм.Тести для педагогів "Забезпечення наступності між дошкільною та початковою ланками освіти

0

Тести для педагогів
«Забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти»

1. Концептуальні засади реформування освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року проголошують побудову освіти з максимальним урахуванням:
а) індивідуальних, фізичних, психологічних, інтелектуальних особливостей дитини кожної вікової групи
б) принципів неперервності і наступності між суміжними ланками освіти
в) шляхів забезпечення цілісного розвитку особистості на різних рівнях освіти

2. Серед ключових компонентів формули Нової української школи:домашні улюбленці

0

конспект заняття з розвитку мовлення для дітей раннього вікуЕкологічні проєкти, як засіб соціального становлення вчителя

0

У статті йдеться мова про теоретичні засади проектної технології та шляхи оптимізації освітнього процесу, що направлений на соціальне становлення вчителя та його підготовку до еколого-педагогічної діяльності.
Ключові слова:, проект, екологічні проекти, соціальне становлення.
Annotation. The article deals with the theoretical foundations of the project technology and ways to optimize the educational process aimed at the social formation of the teacher and his preparation for environmental and pedagogical activities.
Keywords:environmental project, environmentalprojects, socialdevelopment.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі