Користувацький вхід

Останні публікації

2020-01-25 20:27
2020-01-25 19:42

2019/2020

...

Обмежити пошук фільтруванням:План та матеріали методичного тижня "Думаємо. Творимо. Впроваджуємо"

0

Анотація:розробка містить план проведення методичного тижня педмайстерності "Думаємо. Творимо. Впроваджуємо", а також самі заходи. Цей матеріал стане в нагоді новопризначеним заступникам директора з навчально-виховної роботи.Popular British Sports

0

Даний матерал може бути використаний на уроках аглійської мови в 7 класі під час вивчення теми "Sport"Всеволод Нестайко-визнаний у світі український дитячий письменник «Тореадори з Васюківки».Пригодницький захопливий сюжет,мрія і дійсність,смішне комічне,романтичне в його пригодницькій повісті для дітей.

0

Конспект уроку українська література 6 клас на Тему:Всеволод Нестайко-визнаний у світі український дитячий письменник «Тореадори з Васюківки».Пригодницький захопливий сюжет,мрія і дійсність,смішне комічне,романтичне в його пригодницькій повісті для дітей.
Автор:Корнієнко Олена МиколаївнаУрок математик в 1 класі "Додавання і віднімання на основі складу числа 10"

0

Конспект уроку закріплення знань ставить за мету формування в учнів навички додавання і віднімання в межах 10. Різноманітні види роботи, запропоновані на уроці, спрямовані на розвиток математичних здібностей, формування допитливості та кмітливості.New Zealand

0

Даний матеріал може бути використаний як додаткова країнознавча розробка для уроків англійської мови в 7 - 8 класах загальноосвітньої школи.Майстер-клас для вихователів

0

Майстер- клас дає практичну спрямованість екологічним знанням учасників, розвиває творчий потенціал педагогів, їх компетентність в сфері екології. Удосконалює роботу по формуванню у дошкільнят основ екологічної культури. Підвищує професійну майстерність педагогів і ефективність їх професійної діяльності.«Здається, байка просто бреше, а ні, справді ясну правду каже» Леонід Глібов «Лебідь, Щука і Рак»

0

Тема. «Здається, байка просто бреше, а ні, справді ясну правду каже»
Леонід Глібов «Лебідь, Щука і Рак»
Мета. • Ознайомити дітей із жанром байки;
• розширити знання учнів про творчість Леоніда Глібова;
• розвивати способи і види читання байки: вчити передавати в інтонації характери дійових персонажів, оцінювати їхні вчинки, виявляти мотиви їхньої поведінки, удосконалювати уміння читати діалоги, уміння роб повчальний висновок;
• розвивати образність мовлення;
• виховувати працьовитість, бажання спілкуватися в групах.УРОК РОЗВИТКУ ПИСЕМНОГО МОВЛЕННЯ. СКЛАДАННЯ ЕСЕ.

0

УРОК РОЗВИТКУ ПИСЕМНОГО МОВЛЕННЯ. СКЛАДАННЯ ЕСЕ.

Мета: ознайомити з новим видом тексту- есе, розвивати вміння висловлювати свою думку, обгрунтовувати її, виражати своє ставлення до предмета висловлювання, виховувати любов до близьких, співчуття, милосердя.
Обладнання: малюнок серця, символічні маленькі серця, кольорові олівціУрок виробничого навчання на тему "Нанесення клейової розчинової суміші на плити утеплювача маячковим способом"

0

Важливою ланкою професійнопрактичної підготовки кваліфікованого робітника є організація та проведення
ефективного уроку виробничого навчання, що включає раціональне сполучення
методів і прийомів навчання, які спрямовані не тільки на формування системи
професійних знань, умінь і навичок, але і на розвиток практичного та системного
мислення, здібностей до самостійної творчої діяльності.Урок практичного водіння на тему "Проїзд складних нерегульованих перехресть"

0

Урок з практичного водіння розроблено згідно програми діючих Державних стандартів з професії «Водій автотранспортних засобів категорії "С"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі