Користувацький вхід

Останні публікації

2019/2020

...

Обмежити пошук фільтруванням:Позакласний захід. It's fun to Study English

0

Мета заходу мотивувати учнів початкової школи до вивчення англійської мови.Позакласний захід. Творчість Шекспіра

0

Позакласний захід, присвячений творчості В. Шекспіра. Сценарій розроблено згідно віковим вимогам учнів 10 кл.Сценарій позакласного заходу з англійської мови "Welcome to Great Britain"

0

Розробка сценарію інтерактивного позакласного заходу з англійської мови для учнів початкової та середньої школи 'Welcome to Great Britain", з викоританням ІКТ, мета якого ознайомити учнів з традиціями країни, мову якої вони вивчають.Ремонт гальмівної системи автомобіля ВАЗ-2108

0

cУ гальмівних системах легкових автомобілів найбільш поширенні фрикційні гальмівні механізми, принцип дії яких грунтується на силах тертя обертових деталей об не обертові. За формою обертової деталі колісні гальмові механізмиподіляються на барабанні і дискові. Ці гальмівні приводи є гідростатичними, в яких передача енергії здійснюється за допомогою тиску рідини. У гідравлічний привід включений вакуумний підсилювач і двоконтурний регулятор тиску задніх гальм. Перший знижує зусилля на гальмовій педалі, другий підвищує безпеку рушу автомобіля.З досвіду роботи вчителя зарубіжної літератури Криворізької гімназії №127 Бабаєвої Катерини Михайлівни«ВПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА РОЗВИТОК ЖИТТЄВО - ТВОРЧИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ УЧНІВ НА УРОКАХ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ»

0

Анотація до матеріалу
Подані матеріали містять звіт вчителя про роботу над обраною проблемою:
« ВПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА РОЗВИТОК ЖИТТЄВО – ТВОРЧИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ УЧНІВ НА УРОКАХ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ»
Спираючись на існуюче підґрунтя, розроблене провідними вченими та науковцями, які вивчали дане питання, вчитель наголошує, що учень – це особистість, у якої мають бути сформовані всі ключові компетентності. Саме така особистість зможе успішно самореалізуватися в соціумі як свідомий та відповідальний громадянин, високий професіонал.О друзьях хороших и верных. Стихи В.Д. Берестова, Э.Э. Мошковской

0

Урок по русскому литературному чтению "О друзьях хороших и верных. Стихи В.Д. Берестова, Э.Э. Мошковской"Конкурс "Кращий математик"

0

Позакласний захід для учнів 5 класів. Можна використовувати також як підсумковий урок.Конспект уроку на тему "Київська Русь за правління Ярослава Мудрого"

1

Урок дасть можливість познайомитись із зовнішньою та внутрішньою політикою ЯрославаЦікаве про листівки

0

Презентація "Цікаве про листівки" до творчого проекту з виготовлення листівокУкраїнський вінок і його символічне значення

1

Презентація "Український вінок і його символічне значення" до проекту "Вироби в етнічному стилі"

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі