Користувацький вхід

Останні публікації

2021/2022

Обмежити пошук фільтруванням:Творча гра "Телебачення".

0

Тема: «Телебачення».Конспект з грамоти. Буква Г.

0

Тема. Буква Г (ге), Звук Г.
Меню. Закріпити графічне зображення букви. Вчити розфарбовувати букви, обводити склади з буквою у словах, читати склади з буквою. Розвивати дрібну моторику рук, виховувати охайність.Конспект комплексного заняття з ліплення та ознайомлення з природнім довкіллям.

0

Конспект заняття з Ліплення. Ознайомлення з природнім довкіллям (Комплексне)
Тема: Чобітки.
Мета: вчити дітей ліпити чобіток стрічковим способом, використовуючи допоміжний матеріал для створення об’єму; розвивати дрібну моторику, уяву, виховувати посидючість, наполегливість.
Ознайомлення з природнім довкіллям.
Тема. Всесвіт.
Мета: формувати початкові уявлення про Всесвіт, як безліч зірок та інших космічних тіл, планет та їх супутників, комет, метеоритів. Вчити називати та розрізняти планети. Розвивати увагу, цікавість, виховувати любов до неживої природи.Конспект заняття з розвитку мовлення та ознайомлення з соціумом. Тема: «Збір урожаю».

0

Розвиток мовлення та ознайомлення з соціумом.
Тема: «Збір урожаю».
Мета: Зв’язне мовлення: вчити будувати сюжетні розповіді за картиною з допомогою запитань вихователя та спільного мовлення. Розширити, збагатити знання дітей про зміни в рослинному світі восени. Ознайомити з працею людей восени на городі. Формувати уявлення про овочі (спеціально вирощують, де ростуть, для чого використовують.)Майстер -клас До Дня Захисника України.Виготовлення патріотичного сердечка.

0

Презентація створена як допоміжний матеріал для керівників гуртків позашкільних закладів з метою розвитку у вихованців національно- патріотичного виховання.Бінарний урок

0

Конспект уроку української і англійської мови.
Мета: поглибити знання учнів про осінь як пору року; формувати уміння висловлюватися логічно, правильно; розвивати пошуковий інтерес, логічне мислення, спостережливість, фантазію, здатність відчувати красу осінньої природи її неповторність, передавати свої почуття; збагачувати словниковий запас учнів, виховувати любов до природи; формувати бажання піклуватися про навколишній світ.«Подорож до театру»

0

Закріпити знання дітей про театр, професії (артист, костюмер, гример, касир, водій, кондуктор, продавець квітів, буфетниця)
Надати можливість самостійно обирати собі роль.
Формувати вміння емоційно передавати характер героїв, перевтілюватися в певну роль.
Закріпити вміння користуватися грішми, витрачати їх за потребою.
Розвивати діалогічне мовлення, пам'ять, творчість.
Виховувати інтерес до професій.

Хід заняття
-Діти, Афлотун прислав нам запрошення в театр – ось цю афішу. (Розглядаємо афішу, виясняємо, на яку виставу запрошують)
-Хто працює в театрі?Позакласне читання. Олена Пчілка. «Сосонка»

0

Подано конспект уроку позакласного читання з вивчення оповідання Олени Пчілки "Сосонка"ІНТЕРАКТИВНА ГРА З ЕЛЕМЕНТАМИ БЕСІДИ «Моя сім’я, моя родина і наша славна Україна»

1

Виховний захід для 6-7 класів спеціальної школи , сімейне виховання, родинні стосунки та клас- це теж сім'я, яка має свої традиції, правила та принципи взаємодії.Під час гри ведеться мова про сім'ю та сімейні цінності, родину та родинні відносини, Україну; розвиваються почуття любові та шанобливого ставлення до своєї сім'ї, родини і Батьківщини.Якщо скласти маленькі батьків-щини кожного з нас – вийде велика держава – Україна.Заняття з логіки на тему «Встановлення закономірностей і послідовностей. Аналогія.»

0

Заняття з логіки
на тему

«Встановлення закономірностей і послідовностей. Аналогія.»

Мета : Вдосконалювати вміння учнів встановлювати закономірності, будувати ряд понять за аналогією, формулювати та приймати обґрунтовані рішення, знаходити раціональний вихід зі складного становища. Розвивати логічне мислення, просторові уявлення, винахідливість, кмітливість, зосередженість під час розв’язування практичних завдань.

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі