Користувацький вхід

Богдан Лепкий

Обмежити пошук фільтруванням:Конспект уроку з української літератури. Тема: Б. Лепкий. «Мишка (Казка для дітей: для малих і великих)» Морально-етичні питання у творі, проблема збереження загальнолюдських цінностей.

0

Б. Лепкий. «Мишка (Казка для дітей: для малих і великих)»
Морально-етичні питання у творі, проблема збереження загальнолюдських цінностей.
Мета: подати короткі відомості про Богдана Лепкого, навчати визначати тему та ідею твору, уміти знаходити реальне й уявне, розкрити комічну й трагічну ситуацію, їхню роль у втіленні ідеї, притчової моралі;
розвивати креативність, уміння висловлювати власні міркування, формувати навички вдумливого й виразного читання твору;
виховувати загальнолюдські цінності, любов до книги, інтерес до читання української літератури.Богдан Лепкий "Цвіт щастя"

0

Богдан Лепкий "Цвіт щастя" презентація для уроку в 6 класіКонспект уроку: Богдан Лепкий. Коротко про письменника. «Мишка (Казка для дітей: для малих і великих)». Актуальні морально-етичні питання у творі, проблема збереження загальнолюдських цінностей.

0

Тема: Богдан Лепкий. Коротко про письменника. «Мишка (Казка для дітей: для малих і великих)». Актуальні морально-етичні питання у творі, проблема збереження загальнолюдських цінностей.
Мета: ознайомити учнів із життям та творчістю Богдана Лепкого; допомогти учням усвідомити ідейно-художнє значення твору «Мишка (казка для дітей: для малих і великих)», аналізувати твір; висловлювати власні думки; виховувати стійкі життєві позиції, що відповідають загальнолюдським морально-етичним нормам.
Обладнання: мультимедійна презентація, виставка книжок автора, інформаційні карти.Розробка уроку "Богдан Лепкий. Позакласне читання. Коротко про письменника. Новела «Цвіт щастя». Прагнення кожної людини бути щасливою"

0

ознайомити школярів із життєвим і творчим шляхом Богдана Лепкого, проаналізувати твір «Цвіт щастя», дослідити реальне й уявне в новелі; схарактеризувати образ хлопчика, його внутрішній світ; Розвивати логічне мислення, пам’ять , творчу уяву, культуру зв’язного мовлення, вміння переказувати сюжет творів, виділяти головну думку, грамотно висловлювати свої думки; формувати світогляд, кругозір; виховувати пізнавальний інтерес, почуття пошани, поваги до життя і творчості Б.Лепкого; прищеплювати риси доброти, чуйності, щирості

RSS-матеріал

Голосування

Які матеріали Ви шукаєте?:

Останні коментарі